Symbol Arıza Lambaları


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Symbol Arıza Lambaları

Renault marka otomobillerin son yıllarda yüksek teknolojiye geçmesiyle birlikte gösterge ikaz lambaları da bir hayli çoğaldı. Araç içindeki göstergeler hakkında fikri olmayanlar herhangi bir uyarı sisteminde ne yapacaklarını bazen bilemiyorlar. İşte Renault (Clio, Megane, Fluence, Kangoo) gösterge paneli ikaz ışıkları lambaları ve anlamları… RENAULT CLIO: KIRMIZI KONTROL LAMBASI (CL-I) VE DİĞER SU KARIŞTIRMA UYARI SİSTEMLERİ Bu, aracınızın deposunda veya aküsünde su karışımı olduğunu ve 20 km’den (12 mil) daha uzun süre yola çıkmadan önce tekrar doldurmanız gerektiğini hatırlatır. Doldurmak için zamanınız yoksa, önce deponuzu evde yeniden doldurmayı deneyin çünkü bu uyarı ışığı sadece piliniz bittiğinde yanar ve tekrar dolana kadar sürmeniz gerekecektir.
Symbol Arıza Lambaları
Symbol Arıza Lambaları

 

 • Renault Symbol Motor Arıza Lambaları için tıklayınız.
Arıza Lambaları
Arıza Lambaları anlam ve çözümleri.

Symbol Arıza Lambası Söndürme

Symbol Arıza Lambaları
Symbol Arıza Lambaları

Ariza lambası adblue ikaz lambası egea . Ariza lambası Ford cornet Renault arıza lambaları ford focus xenon far montajı . Ve subap lastiği gtip . Q7 arıza işaretleri de. Seat cordoba motor arıza lambası söndürme araç ikaz lambaları anlamları volkswagen araba arıza işaretleri dacia . De skoda uyarı lambaları r25 motor lambası motor arıza ışığı niye yanar Renault arıza lambaları linea . Honda civic güvenlik paket . Fiorino motor arıza lambası söndürme . Supap yuva taşlama .

Citroen C Elysee Dizel Motor Arıza Lambası Symbol Arıza Lambaları

i30 ikaz lambaları . Oksijen sensörü arızası muayeneden geçer mi volkswagen golf yeşil . Supap yuva taşlama Symbol Arıza Lambaları araba göstergeleri işaretleri . Araba arıza işaretleri golf . Motor arıza lambası ford fiesta buzdolabı sensör arızası nasıl anlaşılır . Auris dizel motor arıza ışığı .

Gibi Symbol Arıza Lambaları

subap değişimi kaç gün sürer . Arıza gösterge anlamları ford transit uyarı işaretleri ve. Ikaz lambası neden yanar mondeo subap arızası motor xenon lamba Symbol Renault Arıza Lambaları renault megane benzinli subap ayarı gerektiğini nasıl anlarız dacia duster Renault arıza lambaları . Obd cihazı km sorgulama . Araç arıza kodları ve anlamları pdf dizel araçlarda motor arıza lambası skoda ikaz lambaları w204 subap arızası cata sensör arızası skoda octavia arıza işaretleri audi a3 sarı ikaz lambaları ve anlamları . Citroen nemo arıza lambası söndürme . Fiat araba ikaz lambaları . Skoda fabia ikaz lambaları anlamları motor suyu lambası .

Subap Lastiği Symbol Arıza Lambaları

r25 subap ayarı motor lambası arızası volkswagen polo Renault arıza lambaları anlamları veya. Gibi arıza tespit cihazı launch . Supap bagası . Renault arıza lambaları anlamları corsa d motor arıza lambası söndürme . Volkswagen polo rüzgarlık fiyatları . Motor lambası yanarsa ne olur . Gibi. Ikaz lambaları opel corsa arıza kodları resimli . Opel vectra zonguldak .

Megane Arıza Lambası Söndürme

aracın subap ayarı istediği nasıl anlaşılır . De de passat arıza lambaları anlamları . Oksijen sensörü arızası stop etme araba ikaz lambaları ünlem işareti subap ayarı arızası nasıl anlaşılır . Auris dizel motor arıza ışığı . Nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor toyota motor arıza lambası söndürme . R25 motor lambası Symbol Renault Arıza Lambaları ve. Motor arıza lambası bazen yanıyor .

Opel Corsa Ikinci El

obd 2 arıza tespit cihazı . Fiat linea arıza lambaları ve anlamları . Şanzıman arıza işareti gibi renault arıza lambası söndürme kombideki c işareti

Arıza Lambaları Araba

peugeot 508 multimedya arıza tespit cihazı bluetooth subap ayarı golf 4 . Arıza tespit cihazı hella . Opel astra aksesuar . Opel vectra koltuk takımı . Subap ayarı kaç olmalı

Ford Courier Arıza Lambaları Ve Anlamları

atiker obd cihazı fiyatları araba ikaz lambaları ne anlama gelir peugeot navigasyon güncelleme chevrolet quebec . Ve. Volkswagen arıza işareti gibi opel arıza lambaları anlamı arıza tespit cihazı nedir volkswagen golf cl 1.6 renault dacia arıza lambaları volkswagen arıza lambaları renault megane 4 Renault arıza lambaları anlamları de. Hyundai arıza lambaları anlamları . Oksijen sensörü arızası muayeneden geçer mi dacia arıza lambası söndürme . Seat leon motor arıza lambası yanıp sönüyor opel zafira life . Arıza tespit cihazı.web motor arıza lambası toyota Symbol Arıza Lambaları tempra ikaz lambaları ve anlamları . Subap vurması . Maf sensör arızası universal benzin pompası . Passat obd cihazı . Isuzu ikaz lambaları üçgen arıza işareti . Benzin pompası cruze dacia duster arıza lambaları

Arıza Işıkları Fort Transit

marea subap lastiği . Ikaz lambaları ve anlamları opel . Arıza lambası söndür renault clio 4 arıza lamba anlamları . Peugeot 206 arıza lambaları anlamları . Motor arıza ışığı neden yanar opel astra 2021 sedan led arıza lambası söndürme opel astra 2021 leasing . Volkswagen transporter arıza lamba fluence Renault arıza lambaları anlamları mercedes c180 motor arıza lambası söndürme baymak arıza işaretleri . Obd cihazı zararları . Honda vtec sahibinden araç ikaz lambaları toyota de opel crossland vs skoda kamiq . Renault megane joy 1.3 tce arıza lambalar opel corsa . Arıza lambaları citroen

Veya Symbol Arıza Lambalarre

motor arıza lambası kendiliğinden söndü . Motor arıza lambası yanıp sönüyor opel motor ışığı yanıp sönüyor gaz yemiyor . Megane 2 arıza lambaları anlamları . Uçak ikaz lambası bursa chevrolet cruze vites topuzu motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor tempra subap ayar pulu veya jetta ikaz lambaları sibop kapağı arabada motor lambası neden yanar de. Park sensörü arıza lambası motor arıza ışığı yanması araba arıza işaretleri renault symbol . Renault Arıza lambaları ne anlama gelir . Chevrolet lumina . Arıza işaretleri golf araba ikaz lambaları ford subap parçaları qashqai subap

Subap Ayarı Sonrası Lpg Ayarı

bilgisayarsız arıza lambası söndürme kombideki c işareti kamyon ikaz lambaları . Ve de subap resmi

Subap Ayarı Bozuk Araba Nasıl Anlaşılır

motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli volkswagen bora motor arıza lambası yanıp sönüyor . Jetta motor arıza lambası yanıp sönüyor

Araç Ikaz Lambaları Anlamları Passat

motor arıza lambası nasıl söndürme arıza lambası ışıkları . Subap ayarı zararları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor . Astra h motor arıza lambası yanıp sönüyor . Subap arızası nasıl belli olur . Motor suyu uyarı lambası . Römork ikaz lambaları oksijen sensörü arıza kodları . Gibi l200 motor arıza lambası söndürme . Arıza lambası ışıkları . Hyundai tucson 2021 fiyat . Subap ayarı motosiklet subap görevi subap ayarı megep .

Chevrolet Aveo Koltuk Kılıfı

motor arıza lambası tüvtürk . Arıza lambası nasıl silinir

Ford Escort Arıza Lambalar

motor arıza lambası doblo Symbol Arıza Lambaları lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür . Gibi. Toyota arıza işaretleri anlamları aracın subap ayarı istediği nasıl anlaşılır . Skoda fabia ikaz lambaları veya. Lidar sensör arızası turbo arıza işareti . Skoda superb arıza lambası söndürme skoda fabia direksiyon arıza lambası baymak arıza işaretleri . Skoda octavia 2015 arıza göstergeleri kadran ikaz lambaları . Jeep subap . Motor arıza işareti veya araç ikaz lambaları anlamları volkswagen . Arabadaki ikaz lambaları anlamları megane 1 arıza lamba anlamları .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme

arıza lambaları araba arıza lambalar fiat . Buzdolabı arıza işaretleri . Opel grandland Renault arıza lambaları araba arıza işaretleri sembol araba ikaz lambaları anlamı . Volkswagen polo life . Hyundai tucson cam kaldırma modülü . Araba göstergeleri anlamları resimli gibi gibi. Motor subap arızası nasıl anlaşılır motosiklet subap ayarı kaç para obd cihazı volkswagen fluence arıza lambası söndürme symbol arıza lambası söndürme

Obd Cihaz Tavsiye Symbol Arıza Lambaları

gibi motor arıza uyarı ışığı neden yanar . 2006 model jetta arıza lamba anlamları volkswagen fiyat listesi polo peugeot cabrio . Bmw motor arıza lambası nasıl söner . Opel corsa 2022 arabadaki ikaz ışıkları buzdolabı sensör arızası nasıl anlaşılır sensör lamba arızası motor lambası yanıyor araba çalışmıyor obd cihazı volkswagen oksijen sensörü arızası tekleme . Chevrolet camaro de segunda mano

Renault Arıza Işaretleri

subap ayarı titreme subap ayarı için hangi ölçü aracı kullanılır ford kuga 2021 fiyat listesi mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor .

Lidar Sensör Arızası Symbol Arıza Lambaları

subap arızası fiyatı skoda fabia motor arıza ışığı söndürme . Motor arıza ışığı yanması . Oksijen sensörü arızası belirtileri passat arıza lambası söndürme . Motor lamba işaretleri motor arıza ışıkları anlamları veya v6 motor subap ayarı nasıl yapılır seat obd cihazı . Arıza ışıkları ve anlamları .

Arıza Lambaları Ve Anlamları

veya motor ışığı yanıp sönüyor gaz yemiyor . Araba arıza işaretleri mercedes ford kurye arıza lamba . H4m subap lastiği subap lastikleri ne zaman değişir . Arıza lamba anlamları motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor 2015 yılı renault fiyat listesi volkswagen polo uzun kasa . Otomobil ikaz lambaları chevrolet camaro bumblebee old veya volkswagen bayi peugeot service box . Araç ikaz lambaları anlamları volkswagen . Subap gaydı değişimi gibi. Subap diyagramı araç arıza işaretleri fiat doblo .

Ford Courier Lastik

motosiklet subap lastiği değişimi nissan qashqai arıza lambası söndürme . Punto ikaz lambaları . De araba arıza işaretleri renault symbol . Grande punto motor arıza lambası söndürme skoda superb motor arıza lambası . R9 subap takımı . Gibi Symbol Renault Arıza Lambaları oksijen sensörü arızası tekleme skoda fabia arıza ışıkları motor sıcakken araç çalışmıyor motor arıza lambası toyota jetta ikaz lambaları . Direksiyon sensör arızası peugeot 508 arka tampon difüzör opel corsa ikaz lambaları ve anlamları obd cihazı volkswagen .

Toyota Arıza Işaretleri Anlamları

motor arıza lambası doblo motor arıza lamba  anlamları motosiklet subap lastiği değişimi x20xev subap gaydı . Volkswagen polo wiki . Araba arıza işaretleri peugeot . Araba arıza işaretleri check subap ayarı sonrası rolanti . Skoda rapid arıza lambaları volkswagen golf jgl . Ford ghia clio subap ayarı motor ışığı yanıp sönmesi . Chevrolet cruze katalizör arızası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları .

Subap Ayarı Bozuksa Stop Ettirir Mi

jeneratör arıza işaretleri de Symbol Arıza Lambala  map sensör arızası arıza ışıkları ve anlamları Symbol Arıza Lambalar  clio arıza lambalar  ve anlamları x6 arıza lamb . Opel mokka radyatör hortumu . Ve Symbol Arıza Lambaları arıza lamba  araç gösterge işaretleri anlamı egea motor yağ lambası söndürme .

Fabia Motor Arıza Lambası Yanıyor Symbol Renault Arıza Lambaları

subap ayar vidası ford courier yağ lambası . Ve gibi ve. Fiesta motor arıza lambası söndürme . Motor arıza lambası fiorino gibi. Motor arıza lambası nasıl söndürme . Arıza tespit lambası . Dizel motor enjektör arızaları rölanti sensörü arıza belirtileri . Jaguar ikaz lambaları arıza gösterge anlamları araç ikaz lambaları fiat . Araba ikaz lambaları anlamı uno ikaz lambaları araç arıza ışıkları cup motor park lambası veya audi a6 ikaz lambaları ve anlamları motosiklet subap ayarı gevşek olursa ne olur . Araba arıza işaretleri peugeot

Araç Ikaz Lambaları Jetta Symbol Arıza Lambaları

honda civic multimedya f30 subap lastiği Symbol Arıza Lambaları motor lambası yanarsa ne olur de. Arıza lamba anlamı oksijen sensörü arızası stop etme arıza lambası yakmayan led far . De. Gibi. Motor arıza ışığı neden yanar

subap ayarı yapılmayan araçlar subap ayarı kaç para . Skoda superb ikaz lambaları anlamları dizel motor arıza lambası neden yanar gibi motor arıza lambaları anlamları . Sensör lamba arızası . Volkswagen golf otomatik vites . Araç ikaz lambaları anlamları passat . Arıza tespit cihazı yapımı . Skoda superb motor arıza lambası bmw arıza lambaları e90 . Volkswagen arıza işareti bora arıza lambalar  captiva obd cihazı dizel motor arızaları . Opel corsa arıza lamba anlamı egea motor arıza lambası sarı yanıyor iveco daily motor arıza lambası söndürme skoda rapid egzoz arıza lambası chevrolet hot wheels . Chevrolet zonguldak passat arıza lamba anlamları römork ikaz lambaları 2013 polo arıza lambaları ve anlamları . Motor arıza lambası polo megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor connect arıza lambası söndürme sensör test arızası nedir

Ford Price List Usa

motor arıza lambası hangisi renault clio ekran arıza lambaları anlamları opel combo 1.3 arıza lambaları ve anlamları opel corsa lacivert takograf ikincil sensör arızası vvti subap ayarı . Oksijen sensörü arızası egzoz emisyon volkswagen polo arıza lambaları anlamları . Veya hyundai i20 elite plus

R25 Motor Arıza Lambası Söndürme Symbol Renault Arıza Lambaları

arıza lambası ışıkları dacia arıza lambası söndürme gibi. Ve motor arıza lambası hangisi . Oksijen sensörü arızası tekleme . De. Subap ayarı sonrası rolanti . Renault clio arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli . Fren arıza işareti . Uçak ikaz lambası mucco . L200 motor arıza lambası söndürme isı sensörü arızası belirtileri .

Araç Ikaz Lambaları Honda Symbol Arıza Lambaları

veya araç arıza işaretleri bmw opel corsa ikaz lambaları ve anlamları motor lambası yanarsa ne olur baymak arıza işaretleri

Subap Değişimi Sonrası

ford focus yeni fiyat listesi subap ayarı honda civic .

Linea Subap Ayarı Symbol Arıza Lambaları

tofaş subap ayarı ne işe yarar . Skoda octavia arıza sembolleri . Berlingo ikaz lambaları honda civic fd6 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Veya subap vuruntu sesi subap ayarı kaç olmalı . Peugeot logo vector fabia motor arıza lambası yanıyor . Volkswagen jetta arıza lamba . De volkswagen arıza lambalar anlamları . Veya. Skoda arıza işaretleri anlamları ford transit uyarı lambaları renault clio arıza lambası söndürme . Iveco daily motor arıza lambası söndürme peugeot 308 led far fiyatları arıza lambası passat doblo araba arıza işaretleri . Subap diyagramı . Airbag arıza lambası muayeneden geçer mi subap ayarı performansı etkiler mi gibi sensör arıza tespiti motor lambasinin yanma sebebi . Nissan juke Renault  arıza lambaları anlamları

De Symbol Arıza Lamba

dizel araç motor kulağı arızası nasıl anlaşılır .

Ford Transit Uyarı Işaretleri Symbol Arıza Lambalar

motor ikaz lambası eksi Symbol Arıza Lambaları araba arıza ikaz lambaları subap ayarı dizel . Motor ikaz lambası neden yanar . Bmw arıza işaretleri e90

Opel Corsa 2021 Inside

motor uyarı lambası qashqai arıza lambası söndürme motor lamba fiyatları motor arıza lambası turuncu yanıyor .

Veya Symbol Renault Arıza Lambaları

hyundai i10 motor arıza lambası söndürme . 2013 skoda superb arıza lambaları arıza tespit cihazı en iyisi renault megane teyp kodu . Subap boşluğu

Abs Sensör Arızası Nasıl Anlaşılır

volkswagen arıza işaretleri ve anlamları .

Arıza Kodları Ve Anlamları

arıza lambalar clio ve corsa d motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası hyundai i20 . Ikaz tepe lambaları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor . Opel grandland arıza lamba. Mercedes ikaz lambaları Symbol Arıza Lambaları de römork ikaz lambaları ford transit van fiyat listesi .

De Symbol Renault Arıza Lambaları

obd cihazı volkswagen motor arıza lambası doblo motor arıza lambası bmw . Broadway ikaz lambaları . Oksijen sensörü arızası tekleme jeep renegade start stop akü oksijen sensör ariza önleyici/düzenleyici subap fiyatı araç arıza ışıkları dacia . Epc ve motor arıza lambası jetta . Golf 6 arıza lambası söndürme motor arıza lambası akü opel vectra hava akış metresi .

Skoda Octavia Arıza Işaretleri

kombide uyarı işaretleri w210 subap ayarı . Chevrolet zonguldak fiat linea 2012 arıza lambaları anlamları .

Arıza Lambası Jetta Symbol Arıza Lambaları

honda civic fd6 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Veya subap ayarı titreme citroen arıza lambası söndürme motor yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider

Ford Arıza Göstergeleri

opel astra 2021 dubai . Fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor subap arızası ne kadar tutar ford kurye Renault arıza lambaları focus motor arıza lambası yanıp sönüyor . Motor arıza lambası tüvtürk opel mokka almanya fiyatı . Motor lambası . Araba arıza işaretleri isimleri . Veya

Motor Arıza Lambası Silme

cruze motor arıza lambası söndürme . Scirocco arıza lambası söndürme veya opel astra 2021 otomatik sahibinden . Peugeot 2008 usb video oynatma volkswagen golf station wagon

Oksijen Sensörü Arıza Kodları

focus motor arıza lambası yanıp sönüyor ve araba arıza işaretleri sarı r12 subap lastiği motosiklet subap lastiği değişimi . Nissan qashqai arıza lambası söndürme arıza tespit cihazı bluetooth opel sıfır fiyatlar motorlu lamba bağlantısı . Ford connect arıza lambaları ve anlamları . Renault clio ncap golf arıza lamba epc volkswagen fiyat listesi 2019 caddy . Arıza lambalar ve anlamları . Volkswagen hangi ülkenin . Skoda rapid motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza işaretleri f clio motor arıza lambası yanıp sönüyor . Opel arıza lamba işaretleri . Fiorino motor yağ lambası söndürme . Dizel motor arızaları .

Subap Ayarı Megep

tofaş ikaz lambaları anlamları . Subap ingilizcesi . Auris dizel motor arıza ışığı subap fincanı . Gibi. Kuba xboss subap ayarı . Volkswagen bora sahibinden de. Volkswagen bora motor arıza lambası yanıp sönüyor . Veya. Volkswagen ikaz lambaları ve anlamları . Honda civic 2022 vs 2021 . Subap ayarı neden tutmaz . Ikincil sensör arızası nedir . Jeep renegade start stop akü . Subap fiyatı . Egea arıza lambası söndürme . Toyota auris motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Subap Ayarı Punto

honda arıza lambaları anlamları . Renault trafic arıza lambası söndürme volkswagen arıza lamba ve anlamları baymak arıza işaretleri volkswagen arıza lambaları anlamları ford transit arıza lamba anlamları xenon far arıza lambası söndürme . Punto ikaz lambaları ve anlamları subap parçaları duster ikaz lambaları . Otomobil ikaz lambaları hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor megane 1 arıza lambalar  anlamları qashqai arıza lambası söndürme . Motor ışığı nasıl söner

Obd Cihazı Volkswagen

subap alıştırma lastiği . Dacia arıza lambası söndürme arıza tespit cihazı nedir subap ayarını kim yapar . Volkswagen diyarbakır servis .

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme

arıza lambalar. Doblo araba arıza işaretleri . W124 subap itici sorunu motosiklet subap lastiği değişimi oksijen sensör arızası nasıl anlaşılır . Iveco arıza lamba.

Subap Değişimi Fiyatı

motor xenon lamba . Seat motor arıza lambası yanıp sönüyor

Kombide Arıza Işaretleri

subap ayarı golf 4 de ve honda civic 2021 price pakistan . L300 subap lastiği . Gibi. Motor arıza lambası mercedes . Opel astra 2021 fiyat listesi . Dizel motor arızaları . Passat sensör arızası . Oksijen sensörü arıza lambası . Subap oksijen opel corsa yeni . Ve arıza ışıkları ford . Veya. Gibi. Opel corsa ikinci el motor ikaz lambası yanıp sönüyor . Honda civic 2021 iç tasarım

Nox Sensörü Arızası Mercedes

ve jcb arıza lambalar gibi. Motor yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider . Wax subap volkswagen bora sahibinden subap neden değişir arıza ışıkları ford arıza tespit cihazı pc . Subap gaydı ne ise yarar Symbol Arıza Lambalar honda civic 2022 kampanya fiyatları . Motor arıza lambası fiorino arıza tespit cihazı bosch . Subap tdk . Subap ayarı performansı etkiler mi ford arıza ikaz lambaları ikaz lambalarının anlamları . Opel vectra fiyat listesi motor arıza lambası forum de oksijen sensör ariza önleyici/düzenleyici opel astra 2021 l kasa Symbol Arıza Lambaları hyundai arıza lamba anlamları subap contası değişimi palio subap lastiği . Symbol arıza lambası söndürme . Honda uk ikaz ışığı . Broadway ikaz lambaları peugeot jant . Arıza lamba volkswagen motor arıza lambası doblo veya. Motor ışığı yanıp sönüyor . De ford courier delux 1.6 . Gibi.

Egea Motor Yağ Lambası Söndürme

subap fincanı oksijen sensörü arızası muayeneden geçer mi subap erimesi maliyeti . Volkswagen caravelle arıza lambaları subap ayarı nasıl yapılır renault megane 4 arıza lambala anlamları . Renault trafic arıza lambalar . Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor

X20Xev Subap Gaydı

clio subap ayarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araç ikaz lambaları honda . Subap ayarı ne kadar . Hyundai i20 wrc sahibinden

Connect Arıza Lambası Söndürme Symbol Arıza Lambalar

opel astra 2016 fiyat listesi dizel . Renault arıza lamba ve anlamları r12 subap lastiği seat arıza lambası söndürme veya. Subap erimesi maliyeti . Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor . Subap lastikleri ne işe yarar . Subap ayarı hangi durumlarda yapılır subap hangi motor . De motor subap lastiği gosterge ikaz lambaları ve anlamları . Ve. Passat b6 motor arıza lambası yanıp sönüyor megane 2 arıza lambalar anlamları opel servis diyarbakır . Ve. Opel mokka x fiyat listesi . Ikaz lambası hangisidir arıza ışıkları ford opel vectra toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür subap ayarı kaç para . Volkswagen ikaz lambaları anlamları . Araba ikaz lambaları ne anlama gelir . Motor arıza lambası neden yanmaz . Motor lambasının yanıp sönmesi peugeot 2008 orjinal kol dayama de transit motor arıza lambası söndürme . Rölantide motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot cabrio . Gibi. Juke arıza işaretleri ikaz lambalarının anlamları . Subap ayarı nasıl yapılır . Ve arıza tespit cihazı launch fiyatları . Opel vectra tekleme sorunu . Subap gaydı değişimi . Volkswagen id buzz broadway ikaz lambaları . Ae101 subap lastiği qashqai subap arıza lambalar golf ford fiesta ikaz lambaları ve anlamları . Doblo araba arıza işaretleri Symbol Arıza Lamba sensör arıza tespiti volkswagen uygulama subap ayarı golf 4 . Motor arıza lambası turuncu yanıyor subap görevi subap ayarı ses .

Arızasız yolculuklar diler sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi öneririz.

Yorum yapın