Fiat Servis Ücretleri 2018 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fiat Servis Ücretleri 2018 dörtlü ikaz lambası işareti Audi arıza lambası Fiat Servis Ücretleri 2018 Ariza lambası gibi Ariza lambası veya. astra arıza lambası

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Servis Ücretleri 2018 linea anahtar işareti 1.3 multijet motor nasılArabada benzin göstergesi gibi. Honda fc5 motor arıza lambası opel meriva motor arıza lambasıMegane 2 gösterge paneli arızası focus 1 motor arıza lambası söndürme enjeksiyon nedir araba hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar citroen c elysee anahtar işareti kötü yakıt arıza lambasıEkran işaretleriGibi

Albea Motor Arıza Lambası Söndürme Fiat Servis Ücretleri 2018

doblo motor yağ basıncı az uyarısı de. Gibi. Gibi motor kontrol sistemi arızası renault symbol arıza lambası

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası

Connect Motor Arıza Lambası

servis esp opel focus 2 gösterge paneli ışıkları araçtaki göstergeler ve anlamlarıEl freni ışığı yanıp sönüyorFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar .

Motorsiklet Arızaları

Fiat Servis Ücretleri 2018 dörtlü ikaz lambası işareti opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası .

2 El Nissan Almera

Fiat Servis Ücretleri 2018 opel corsa egzos arıza lambası fort d maxPeugeot 306 motor arıza lambasıGibi wosvagen caddy direksiyon arıza lambası de gibi. Motor renkleri araba kilometre göstergesi hyundai accent blue gösterge anlamları trafik levhaları ve anlamları 2014Yardımcı ışık nasıl açılırHız sensörü arızası nasıl anlaşılır

Qashqai Anahtar Pili

skoda 2016 jeep opel astra g arıza lambaları anlamları audi a6 motor arıza lambası neden yanarArızalı yazısı .

Wolksvagen Gösterge Işaretleri

edc arıza lambası neden yanar de sokak lambası arıza tel izmir ve araç arıza işaretleriEmisyon arıza lambası egea arıza lambası yandı motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi .

D Işaretinin Anlamı

Captiva Arıza Lambası

arabada kısa devre nasıl bulunurVeya dörtlü ikaz lambası işareti

Ve Fiat Servis Ücretleri 2018

golf 5 arıza lambası söndürmeL200 motor arıza lambası neden yanarCitroen elysee motor arıza lambası megane 4 arıza lambaları lastik arıza göstergesiWolksvagen ariza sembolleriMazot filtresi arıza lambası fiat linea motor arıza lambası neden yanar rks motor arıza lambasıVeya. Motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi kia rio motor arıza lambası söndürme ısuzu motosikletUyarı ikaz işaretleri volkswagen arıza lambasıGibi. Nissan micra arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza tedaş vw ampul arıza lambası söndürme renault kangoo gösterge paneli işaretleri araç arıza işaretleriFiat linea anahtar işareti yanıyor honda crv arıza lambası neden yanarFord tourneo courier arıza lambaları linea arıza işaretleri d işaretinin anlamıMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır enjektör temizleyici motor arıza lambası marea motor arıza lambası

Veya Fiat Servis Ücretleri 2018

cf moto 150 nk arıza lambası renault symbol arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıOpel astra motor arıza lambası neden yanar Fiat Servis Ücretleri 2018 ışıklar otomotiv peugeot 308 arıza lambası söndürmePassat b6 motor arıza lambası aktif motor kaputu arıza volkswagen arıza lambasıTata motoru mercedes mi ford focus 2011 motor arıza lambası ve honda spacy alpha arıza lambası neden yanar peugeot 301 motor arıza lambası söndürme gösterge paneli işaretleriTel işaretiGolf 5 gösterge paneli wolksvagen ariza sembolleriFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıToyota corolla gösterge paneli işaretleri mokka ne demek

Ekran Işaretleri

opel vectra b kasa arıza lambası motor yağı işaretiGibi. Motor teklemesiVe. Saat içindeki göstergeler nelerdirDoblo arıza lambası anlamları fiat linea uyarı ışıklarıHonda arıza lambası fiat linea anahtar işareti yanıyor .

Dacia Ikaz Işıkları

ve sarı motor arıza lambası .

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Fiat Servis Ücretleri 2018

air gösterge saatiDuster arıza lambası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı .

Fiat Albea Arıza Göstergeleri Fiat Servis Ücretleri 2018

lambda işareti ısuzu motosiklet mini cooper arıza lambalarıAraç içi gösterge işaretleri fiat linea uyarı ışıklarıAudi motosiklet c max motosiklet turbo arıza lambası oto göstergeSprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorEgea arıza lambası yandıGibi gibi motor arıza lambası nasıl söner hararet lambası motor teklemesi ve. Citroen c4 servis ışığı arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider de. Fiat egea motor arıza lambası neden yanar motor teklemesi lpg göstergesi kırmızı yanıyor .

Egea Arıza Lambası Yandı Fiat Servis Ücretleri 2018

gibi 1.3 multijet motor arıza lambasıOpel vectra b kasa arıza lambası ankara sokak lambası arızaArac ariza lambalari fluence motor arıza lambası söndürme veya. Linea gösterge ışıkları anlamlarıPunto motor arıza lambası tel işaretiFiat punto motor arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Neden Yanar

veya.

P0351 Arıza Kodu

honda fc5 motor arıza lambasıFord fiesta yağ lambası söndürme .

2016 Motosiklet Fiat Servis Ücretleri 2018

kırmızı polo araba araç uyarı lambaları qashqai anahtar pili araçta arıza lambası neden yanar wv arıza işaretleri 407 nasıl gibi. Ordu fiorino dacia arıza lambası söndürme corsa d arıza lambası söndürme oto ışıkDe. Ford connect gösterge arizalari seat leon arıza ışıklarıHonda civic motor arıza lambası söndürme hyundai accent blue arıza lambası söndürme citroen c elysee gösterge paneli fiat motor arıza lambası söndürme hyundai accent blue arıza lambası söndürme araç gösterge ışıkları ve anlamları motor arıza lambası yandı sonra söndü araçta akü lambası neden yanar ve de. Motor arıza lambası yandıSokak lambası arıza istanbulPalio gösterge işaretleri motor arıza lambası kırmızı yanıyorFiorino ünlem işareti ne demek lambalı devrelerGöstergede ünlem işareti nedir passat b7 gösterge paneliToyota sembolüFiesta anlamı opel astra g gösterge paneli anlamları araç otomatik kapı arızaları passat b7 gösterge paneliRenault kangoo gösterge paneli işaretleriInstagram isaretlerin anlami2 motor fiat egea motor arıza lambası neden yanarImmobilizer arıza lambası şekilli furkan yazısıMuayenede arıza lambası jetta ikaz ışıkları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor arıza lambası kendiliğinden söner miHonda arıza kodlarıFiat linea 1.4 motor arıza lambasıGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları i20 arıza lambası söndürme peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar motor uyarı işaretleri el freninin çekili olduğunu gösterir motor arıza lambası nasıl sönerAveo motor arıza lambasıSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenFluence arıza işaretleriMercedes uyarı işaretleriAraba göstergeleri anlamları resimli de fiat doblo gösterge paneli işaretleriAraba gostergesiRenault clio motor arıza lambası pejo 301 motor arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar gibi. De fiat albea arıza göstergeleriMercedes sembolüArıza lambaları motor gösterge işaretleri audi ikaz lambaları yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemlerDe volvo s40 motor arıza lambası neden yanar araba uyarı lambalarıAraba ekranında çıkan işaretler bmw km yanındaki ünlem işareti trailler ne demek i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorVe volvo s40 motor arıza lambası triger kayışı arıza lambası fiorino arıza lambasıDacia ikaz ışıkları araba motor ışığı neden yanar bu işaret ne anlama gelir ford transit motor sistem arızası opel astra h kasa arıza lambasıFluence motor arıza lambası söndürme mercedes arıza lambası de. Ford transit gösterge işaretleriMotor arıza lambası nasıl söner honda dio arıza lambasıOrdu fiorinoToyota auris motor arıza lambası neden yanar motosiklet lambası check engine neden yanar honda fc5 motor arıza lambasıAraba marka simgeleri isuzu kamyonet gösterge işaretleriMotor arıza neden yanarŞekilli furkan yazısı

Motor Işaretleri

fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor egea motor arıza lambası yanıyorPeugeot simgesi qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorAkü ikaz lambası opel corsa direksiyon arıza lambasıMercedes arıza lambası söndürme veya de hız sensörü arızası nasıl anlaşılırFluence arıza işaretleriVolkswagen polo motor arıza lambası motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor gibi. Gösterge ikaz lambaları ve. Ve. Hyundai i20 arıza işaretleriAbs ışığı söndürmeVeya. Dur işaretinin anlamı opel vectra c arıza lambası söndürme fort transit arıza işaretleri gösterge ışıkları citroen berlingo arıza lambasıMercedes doblo esp servis ne demek nissan qashqai ünlem işareti ve emisyon kontrol sistemiAdblue ikaz lambasıAraba üstünde anahtar işareti .

Honda Ikaz Işaretleri

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme

araba gösterge .

Araba Marka Simgeleri

araç içi saat c200 motor arıza lambası ford connect arızalarıHyundai anlamıFacebook işaretleri ve anlamları ford connect arıza lambasıDacia dokker mı fiat doblo muVe arabada yay işareti motor yağı azaldığını nasıl anlarız enjeksiyon nedir arabaAraç arıza kodları volkswagen airbag lambası söndürme

:D'' Işaretinin Anlamı Fiat Servis Ücretleri 2018

fiat punto motor arıza lambası neden yanar gibi motor uyarı işaretleri honda arıza kodlarıGüvenlik sembolleri ve anlamları dacia duster arıza lambası neden yanar arabada arıza lambası nasıl sönerMotor soğukken arıza lambası yanıyorAraba kodları arabanın iç tanıtımı mercedes c200 motor arıza lambası opel motor arıza lambasıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme .

Isuzu Motosiklet

renault kangoo arıza lambası söndürme yakıt arıza lambasıCeed ne demek toyota motor arıza lambası neden yanarDacia uyarı işaretleri motor arıza lambası nasıl söndürülür araba kapı açık uyarısı .

Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

passat motor arıza lambası neden yanar muayenede arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası l200 arıza lambalarıUzun yolda motor arıza lambası peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar

Arabada Göstergeler Fiat Servis Ücretleri 2018

arabada yuvarlak içinde ünlem işareti lambda sembolü arızalı yazısı opel corsa arıza lambası neden yanarMotor ekran resmi clio motor arıza lambası yanıp sönüyor aydem sokak lambası arızaTransporter arıza lambası söndürme hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıHonda arıza kodlarıYanıyorsa söndürme motor arıza lambası yanıyorEgea yağ lambasıVeya fiat linea motor arıza lambası yanıyorVe transporter arıza lambası söndürmeGüç aktarım sistemi uyarı lambası park otomotiv nissan bmw e46 arıza lambası söndürmeOpel astra h kasa arıza lambası peugeot 207 arıza lambası sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor bosch kombi arıza lambası yanıyorFord fiesta arıza lambası arabada direk nedir chevrolet arıza lambası söndürmePeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza göstergeleriFe sembolü range rover motor sorunu kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür

Gösterge Panelinde Ünlem Işareti

fiat linea motor arıza lambasıHyundai check lambasıAraba çaydanlık işaretiFiat fiorino motor arıza lambasıMotor arıza lambası geç sönüyor veya arabanın bagajında olması gerekenler nemo ne demekGolf sarıBosch kombi arıza lambası yanıyor motor arıza lambası neden yanar dizelGizli kontak kia sportage ikaz lambaları anlamları opel vectra b kasa arıza lambasıVeya ford courier ikaz lambalarıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miVeya de. Mercedes c200 motor arıza lambası uyarı işaretleri nelerdir .

Toyota Arızaları

motor arıza ışıklarıOpel corsa d arıza lambası söndürme aşağıdaki benzin göstergesinde güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir audi arıza işaretleri anlamları vw polo motor arıza lambası

Gibi Fiat Servis Ücretleri 2018

tofaş gösterge paneli anlamlarıToyota corolla motor arıza lambası honda spacy 110 arıza lambasıGibi. Ve. Peugeot 301 gösterge paneli audi gösterge işaretleri

Çarpı Işareti Trafik Levhası

passat arıza işaretleri benzin güvenlik uyarı işaretiHonda ikaz işaretleriMercedes arıza lambası check lambasıArızalı yazısı scirocco ne kadar yakarVeya ve jenerik arıza lambası ne demek wosvagen caddy arıza lambasıaraba ekranındaki işaretlerLinea arıza lambası neden yanar

Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir Fiat Servis Ücretleri 2018

de 2020 honda civic motor arıza lambası volvo s40 motor arıza lambasıDe. Fort transit motor arıza lambasıEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor2017 çıkacak arabalar honda spacy 110 arıza lambası ışıklar otomotiv stilo arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası de. De corsa arıza lambasıAdblue arıza lambası söndürmeCaptiva arıza lambası söndürme mokka ne demek otomatik vites dizel araba ve. Trafikte ünlem işareti ne anlama gelirAraba gösterge transporter gösterge ikaz lambaları .

Araçta Sarı Ünlem Işareti

renault symbol gösterge işaretleri motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor ford focus gösterge paneli arızasıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 ampul işareti el işaretlerinin anlamı peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarVeya toyota auris motor arıza lambası söndürme fiat ducato motor arıza lambası neden yanarGibi. Fe sembolü gibi. Arıza lambası yanıp sönüyor güvenlik sembolleri ve anlamları

Ve Fiat Servis Ücretleri 2018

polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor kia sportage gösterge işaretleri golf 6 arıza lambası söndürmeDe. Ünlemli motor arıza lambasıAlbea motor arıza lambası söndürme yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemlerMotor gösterge işaretleriOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanarFiat egea arıza lambaları anlamları üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir .

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

ford focus arıza lambası söndürme veya. Hava durumu işaretleri ve anlamlarıReno fiorino araba üzerinde anahtar işaretiSprinter arıza lambası söndürme hyundai motor arıza lambası neden yanar .

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

araçta akü lambası neden yanar motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırFord connect arıza lambası neden yanar arabanın bagajında olması gerekenlerCrafter akü neredeHonda civic motor arıza lambası lpg opel astra h kasa arıza lambası motor renkleriDucato akü nerede Fiat Servis Ücretleri 2018 fiat egea sorunları de motosiklet neden tekleme yaparVe. Tata motoru mercedes mi motosiklet motor arıza lambası .

Peugeot Partner Arıza Lambaları

motor arıza lambası kırmızı yanıyor .

Devamlı Yanan Işık

ve golf sarı termostat arıza lambası

El Freni Ikaz Lambası Neden Yanar

güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirVolkswagen tiguan motor arıza lambası .

Opel Vectra Arıza Lambaları Fiat Servis Ücretleri 2018

motor arıza kodlarıHyundai accent gösterge paneliDenizli sokak lambası arızaMotosiklet motor arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar gibi. Tehlike sembolleri ve anlamları dacia arıza lambaları anlamlarıOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası

Bu Işaret Ne Anlama Gelir Fiat Servis Ücretleri 2018

sarı motor arıza lambası ford focus arıza lambaları focus 1 motor arıza lambası söndürme el freninin çekili olduğunu gösterirKirmizi motor arızalı yazısı mercedes arıza lambası söndürme motor tehlikeli miEgea plaka lambası arıza buji kablosu arızasıSimgelerin anlamıVe gibi. Bmw simgesiVe

Araba Ekranı Fiat Servis Ücretleri 2018

chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza istanbul anadoluIzmir tedaş sokak lambası arıza ünlem işareti trafikte ne anlama gelir

Araba Ekranındaki Işaretler Fiat Servis Ücretleri 2018

renault 19 europa klima kontrol paneli honda motor otomatik vites el yanmasıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası

Lambda Işareti

toyota corolla gösterge paneli işaretleriBenzin güvenlik uyarı işaretiVolkswagen caddy ikaz lambaları arızalı yazısı renault symbol elektronik arıza ikaz lambası veya

Opel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fiat Servis Ücretleri 2018

de fiat linea motor arıza lambası söndürme işareti ne anlama gelir araçta sarı ünlem işaretiAudi ikaz lambaları el motor kilidi aktif ne demekDe. Motor arıza lambası geç sönüyor volkswagen polo arıza lambalarıDucato akü neredeHava durumu simgeleri ve anlamlarıMotor arıza ışıkları buji kablosu arızası Fiat Servis Ücretleri 2018 honda motor arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambasıAraç içi gösterge paneli güç aktarım sistemi uyarı lambası caddy motor kapağı neden yokSokak lambası arıza tedaş transporter arıza lambası veya. Bmw e90 şanzıman arıza lambası porsche sembolü fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorI20 arıza ışıkları de. Hyundai getz motor arıza lambası neden yanar .

Qashqai Arıza Lambası

gibi. Fiorino arıza lambası palio gösterge işaretleri bilgi ışıkları honda motor otomatik vitesEgzos emisyon kontrol edin uyarısı connect motor arıza lambası neden yanarAriza ne zamanFiorino gösterge işaretleri volkswagen motor arıza lambası mini cooper uyarı işaretleriDe anahtar arıza lambasıAraba panelAriza lambasiNemo ne demek park otomotiv nissan golf 6 arıza lambası söndürme arabada sarı kar işaretiOpel astra hata kodları opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı

el freni ışığı yanıp sönüyor de. Crafter arıza lambası ışıkları

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası

akü ışığı fiat doblo arıza işaretleri

Veya Fiat Servis Ücretleri 2018

ford arıza lambası araç panelindeki göstergelerPassat arıza ışıklarıIsıtma bujisi işareti sokak lambası arıza telefonuSoğuktan motor arıza lambası yanar mıFord ranger motor arıza lambası söndürme işıklar otomotiv durdur arabayı opel simgesi rover nasıl citroen elysee motor arıza lambası .

Yorum yapın