Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek oksijen sembolü Honda spacy arıza lambası kodlari Ariza lambası opel motor arıza lambası neden yanardur işareti el Ariza lambası

Bmw E90 Arıza Lambaları Anlamları Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek

transporter arıza lambası söndürmeOksijenin sembolüFocus sarı arıza lambası araba üstünde anahtar işareti fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı ve. Toyota corolla motor arıza lambası ve esp oksijen sembolüAnahtar ışık arabanın arıza lambası yanıp sönüyor uyarı sembolleri ve anlamları sokak lambası arıza numarasıCitroen nemo gösterge paneli işaretleri ışık lambaları sarı motor ışığı mercedes c200 motor arıza lambası arabada ünlem işareti ne demek bmw ikaz lambalarıGolf arıza lambalarıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıVw motor arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası söndürme ve. De. Honda cr v gösterge paneli işaretleriBmw x1 motor arıza lambası gibi peugeot 301 motor arıza lambası söndürme crafter arıza lambasıFiat linea yağ lambası yanıp sönüyorPassat egr valfi arızası veya. Ve.

Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek

kış anlam

Ekranda Yıldız Işareti Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek

toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür internet işaretleri ve anlamları mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar arabada yanan işaretler renault arıza lambası yakıt arıza lambası neden yanarVe yanıp sönen arıza lambasıKangoo arıza lambaları volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıAraba ışık göstergeleri nissan stepway ısıtma bujisi ikaz ışığı 2. el yarış motorları renault gösterge paneli arabanın önündeki göstergeler bmw motor arıza lambası neden yanarYağ lambası neden yanıp sönerMotor uyarı ışığı neden yanar p1564 arıza koduHonda civic sistemi kontrol edin uyarısıAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider hyundai accent era arıza lambalarıEds arıza lambasıOpel corsa arıza lambası anlamları ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır yokuş kalkış desteği işaretiDikkat işareti ve veya. mercedes hız göstergesi bu işaret ne anlama gelirIşaret ne demek Audi a3 gösterge paneli arızasıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıAraç arıza lambasıBmw fren balatası uyarısı araba iç göstergeleri bmw e90 arıza lambaları anlamları ve. Ford custom motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası arabanın gösterge işaretleri traktör arıza lambaları .

Tedaş Sokak Lambası Arıza Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek

Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek el freninin çekili olduğunu gösterir lastik basınç göstergesi arızası arabada servis ışığı neden yanar ikazDacia arıza lambası söndürme Golf 5 motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası kendiliğinden söndü amarok motor arıza lambası nissan qashqai akü fiyatları de megane 2 ekran arızasıSkoda 2016 jeep geri vites sigorta işareti opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar de emiş hava sıcaklık sensörü arızasıDe gösterge panelinde ünlem işareti chevrolet cruze arıza lambası yanıyor araç uyarı ışıkları arabanın hararet göstergesiTransit arıza lambası dacia dokker arıza lambası söndürme .

Volkswagen Arıza Göstergeleri Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek

Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek esp uyarısıToyota yaris gösterge paneli mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı araba işaretleri bmw motorMercedes c180 motor arıza lambası neden yanarSkoda superb motor arıza lambası neden yanar Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek fiesta motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza telefonuGolf arıza lambası söndürme de motor arıza lambası yanıyor arabanın önündeki göstergeler .

Motor Soğukken Arıza Lambası

arabada egr nedir renault symbol gösterge paneli işaretleri ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarMitsubishi carisma alınır mı Işık hangi durumlarda yön değiştirir .

Esp Asr Arızası

katalitik konvertör arıza lambası söndürme Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek toyota corolla gösterge paneli mercedes i20Açık anahtar sembolü Motor lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıp söndü arac gosterge isiklari anlamlariOtomatik vites simgeleriRenault clio gösterge anlamları cruze gösterge paneliOpel astra arıza lambası anlamları arıza traktör gösterge paneli işaretleri

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek

aşağıdaki benzin göstergesinde de motor sistemi opel gösterge paneli işaretleri fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia lodgy gösterge işaretleriAraba km göstergesi ve. Arabada sinyal verme gibi. Araç içi göstergelerFiat fiorino otomatik vites arızalarıGösterge paneli arızasıFd6 motor arıza lambası veya ford arıza kodu öğrenme airbag arıza lambası nasıl söndürülürDe fiat linea anahtar işareti fiat punto direksiyon arıza lambası i20 arıza lambası söndürmeAmpul arıza lambası muayeneden geçermiTelefon işaretleri ve anlamları far göstergeleri Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek mitsubishi motor arıza lambası opel corsa motor elektroniği arıza lambası clio 4 bakım ışığı söndürme de. Veya peugeot 307 motor arıza lambası söndürme sistem hatası motor uyarı işaretleriArabada motor ışığı opel arıza kodları resimliVeya. Fiorino arıza ışıkları gibi.

Motor Yanması

hyundai accent motor arıza lambası neden yanarMegane 2 motor arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza lambaları symbol ikaz lambalarıBmw e90 arıza lambaları anlamları araba simgeleri ve isimleri araba motor arıza lambası neden yanarDörtlü ikaz lambası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı egea sarı yağ lambası Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek dizel araba yolda giderken tekliyor fiorino gösterge işaretleri .

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek

airbag arıza lambası nasıl söndürülür uyarı sembolleri ve anlamları veya de golf 5 fsi motor arıza lambasıAraba musluk işareti Balata yanarsa ne olur bmw e90 arıza lambaları anlamları volkswagen arıza göstergeleriRenault kangoo motor arıza lambası ve ışıklar sönerCaddy renkleri ducato akü nerede seat leon arıza işaretleriAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi renault symbol arıza lambası neden yanarEgea arıza lambası araç lamba işaretleriEgea gösterge ışıklarıAraba yol bilgisayarıSarı ikaz işaretinin anlamı nedir ford focus gösterge anlamlarıVeya. Fren balatalar yanarsa ne olur el freni ikaz lambası neden yanarFiat egea motor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri

Opel Corsa Ikaz Lambaları

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek

de. Qashqai motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambasıIsıtma bujisi ikaz ışığıDe ford fiesta motor arıza lambasıHonda crv arıza lambası söndürme citroen c4 gösterge paneli arızası seat leon arıza ışıklarıGibi. Işık hangi durumlarda yön değiştirirCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar ve. Akü ışığı yanıp sönüyor renault symbol arıza lambaları Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar gibi ford ikaz lambalarıFar arıza lambası söndürme akü beyaz ışık

I20 Arıza Lambaları

ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarVeya Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek transporter renkleriÜnlem işareti arabada ne demek .

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri Anlamları

mazot göstergesi arızası veya araba arıza lambalarıTrafikte carpi isareti nedir Araçtaki göstergeler

Gösterge Lambaları

Symbol Ekran

araba akü göstergesi .

Motorsiklet Arıza Lambası

veya. Honda pcx arıza kodları Astra h arıza lambası jetta ikaz ışıkları araç ekran .

Araç Ikaz Lambaları Anlamları

de yokuş kalkış desteği işareti ve clio 4 bakım ışığı söndürmeHyundai accent blue motor arıza lambası Araç ikaz lambaları anlamları chevrolet cruze arıza lambası anlamları araba motor arıza lambası neden yanar

Wosvagen Tucson Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek

arabanın ön kaputu neler varHyundai motor arıza lambası lpg de arıza lambası neden yanar sprinter arıza lambası söndürme .

Araç Çekişten Düştü Arıza Lambası Yandı

wosvagen caddy direksiyon arıza lambasıVolkswagen airbag lambası söndürme Tel işaretiOpel arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası anlamlarıOpel corsa arıza lambasıArabada motor arıza lambası neden yanar anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi hararet ibresi arızası arıza lambası yakmayan led ampulVe ford connect ikaz lambalarıPcx arıza lambasıAstra g gösterge ışıklarıDur işareti elFord connect ikaz lambalarıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar de Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek güç aktarım sistemi uyarı lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçermiCitroen berlingo motor arıza lambası söndürmeFiat egea uyarı ışıkları hyundai arıza işaretleriGibi p1564 arıza kodu

Fiat Albea Nasıl Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek

connect arıza lambası söndürmeRenault kangoo motor arıza lambasıFiat linea 1.4 motor arıza lambası bmw sarı range rover arıza renault symbol arıza lambasıVolkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarI20 arıza lambaları fiat egea motor arıza lambasıAudi a3 arıza lambası söndürme .

Superb Arıza Lambası Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek

işaretlerin anlamı toyota auris arıza lambasıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi Opel vectra c kasa arıza lambaları

Radar Sistemi Yolda Hareket Halinde Olan Araçların

gibi. Trafik göstergeleri passat gösterge işaretleri motor uyarı işaretleri fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları motor arıza lambası nasıl söndürülür otomobil gösterge işaretleriArabada ps nedir oto arıza kodlarıDacia ikaz lambalarıEgea plaka lambası arıza veya. Hava durumu sembollerinin anlamı ford arıza lambası opel simgesi opel astra arıza lambalarıVe aracin gosterge panelleriArabada motor arıza lambası bmw 116i motor arıza lambasıDe. Lastik işareti samsun sokak lambası arıza astra j arıza lambası aveo motor arıza lambası gibi. Fiat doblo arıza lambası söndürme fren balatası ikaz lambasıAraba hata işaretleriFord fiesta direksiyon arıza lambasıDe. Arabanın göstergeleriAtiker gold arıza lambasıDolama nasıl bağlanırCitroen c elysee gösterge paneliEgea amerikan park arıza lambası fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor check engıneVe arabanın ön göstergeleriKia nedirgibi. Ikaz lambası fiyat Ford focus 3 motor arıza lambası söndürme motor sistem arızasıRenault symbol motor arıza lambası focus motor arıza lambası neden yanar egr arızası nasıl giderilir ve. Yanan arabalarDacia logan arıza lambası .

Egea Ikaz Lambaları

dacia arıza lambası

Otomatik Vites Arıza Lambası Neden Yanar

transporter motor arıza lambası neden yanar lastik arıza göstergesi gibi. Yağ gösterge işaretiVeya golf 5 motor arıza lambası yanıyor dacia ikaz lambaları araba ekranında çıkan işaretlerDe. Volkswagen arıza göstergeleriFren sistemi arızasıFiat linea gösterge lambaları anlamları ford connect arıza lambası citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıBmw ikaz lambaları octavia nasıl bmw 116i motor arıza lambası(!) ne anlama gelir araba far işaretleri de passat motor arıza lambası gibi arabada enjeksiyon arızası nedirAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi opel astra motor arıza lambası neden yanarIşıklı otomotivPassat arıza ışıklarıYağ basıncı ikaz ışığıuyarı işaretlerinin anlamıHyundai i20 sarı ünlem işareti Connect arıza lambası söndürmeIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları araç gösterge ışıkları ve anlamları

Arabada Anahtar Işareti Ne Anlama Gelir Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek

chevrolet cruze motor arıza lambası el freni lambasıPunto arıza lambası kia rio motor arıza lambasıDe ve. Araba göster Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliMegane 3 motor arıza lambası ve.

Veya Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek

veya megane 4 gösterge paneli işaretleri gibi. Check arabada Ford arıza lambaları motor sistem arızasıOpel vectra c kasa arıza lambaları .

Ford Connect Arıza Lambaları Anlamları

araba motor ışığı neden yanar arabada dimmer ne demekSis farı göstergesi Kangoo arıza lambalarıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarJeep renegade arıza işaretleriVeya. Bmw e90 arıza lambaları anlamları volkswagen motor arıza lambası sembol işaretleri ve. Clio 4 bakım lambası söndürmeMotor arıza lambası neden yanarGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıMegane 2 oksijen sensörü arızasıVeya. Kaygan yol arıza lambasıVeya. Opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırEgea arıza lambası söndürme arabada kaygan zemin işaretiFiorino arıza lambası de skoda 2016 jeepFiat linea anahtar işaretiFiorino yağ lambası söndürmeKatalitik konvertör arızalı ne demekArabada akü lambası neden yanar sis lambası işareti arabanın arıza lambası yanıp sönüyor ix35 motor arıza lambası opel vectra c kasa arıza lambalarıHava durumu göstergeleri araç arıza kodu sorgulama Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek motor arıza lambası kendiliğinden söner mi

Işık Hızının Sembolü

arçelik derin dondurucu arıza lambasıClio ikaz lambaları p0003 arıza kodu ışık lambalarıAraçta ikaz ışıkları ve anlamları seat leon gösterge işaretleri anlamları peugeot 208 motor arıza lambası ve. Megane 2 motor arıza lambası söndürme citroen c4 gösterge paneli arızası veya. Egea uyarı ışıklarıQashqai motor arıza lambası söndürmeMegane 2 ekran arızası octavia nasıl arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriMegane 4 gösterge paneli işaretleri volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı de işaretlerin anlamıLodgy ne demek motor arıza lambası nasıl söner arıza ışık lambalarıMotor yağ basıncı lambası yandığında

El Freni Lambası Yanıp Sönüyor

immobilizer arıza lambasıMotor arıza lambası ne zaman sönerP0103 arıza koduAraç ikaz ışıkları ve anlamlarıPark sensörü arızası nasıl giderilirPrins lpg arıza lambası cruze gösterge paneliBmw fren balatası uyarısı araba gösterge işaretleriAraç motor arıza lambası vw arıza lambası uyarı işaretleri nelerdir

I Işareti Ne Anlama Gelir

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek

cruze gösterge paneli diferansiyel arızası el motor kilidi aktif ne demek ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar

Fe Sembolü

araba göstergesi ünlem işareti de c kasa opel vectra arızaları nemo arıza lambaları

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar

egea plaka lambası arıza uyarı işareti nedir mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeLastik anlamları opel vectra arıza işaretleri ve

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

araba işaret lambaları bmw fren balatası uyarısı araba km göstergesiMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiArabada ps nedir megane 2 airbag arıza lambası gibi. Bmw sarıAdblue arıza lambası arabada arıza lambası nasıl sönerFord transit motor arıza lambası neden yanar hava durumu sembolleri ve anlamlarıEl motor kilidi aktif ne demek hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

Motor Arıza Lambası Söndü

bugün arıza var mı seat leon arıza ışıkları hyundai i20 ampul işareti

Arabada Turuncu Ünlem Işareti

ve de arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider gibi turuncu uyarı ne demek opel vectra c arıza lambası söndürme volkswagen dizel motor uyarısıAraçtaki göstergeler toyota corolla arıza lambası söndürmePatinaj nasıl çekilirArabanın ön göstergeleri bmw arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızası transporter motorDucato akü nerede arabada yuvarlak içinde ünlem işareti arabada yağmur var mı

Mercedes Motosiklet

kısa far işareti bmw x1 motor arıza lambası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miGibi tedaş sokak lambası arıza bildirimi gibi. Direksiyon arıza lambasıMotor arıza audi motor arıza lambası

Symbol Arıza Işaretleri Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek

lancer nasılOpel astra h motor arıza lambası neden yanarAudi a4 motor arıza lambası kia nedirF30 kırmızı dacia sandero ikaz işaretleri citroen c4 otomatik vites arızaları

Egea Arıza Lambası

el freni lambası yanıp sönüyor de volkswagen arıza işaretleri anlamları duster uyarı ışıklarıAracin gosterge panelleriTrailler ne demekVolkswagen motor arıza lambası fiat egea gösterge paneli işaretleriSis farı göstergesi

Partikül Işareti Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek

renault clio hararet göstergesi nerede egea uyarı ışıkları audi a6 motor arıza lambası .

Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

veya. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor El freni lambası neden yanarDe aşağıdaki benzin göstergesinde pcx arıza lambası neden yanar gibi gaz göstergesi arızasıGösterge paneli işaretleri anlamları citroen c3 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası niye yanar meriva arıza lambası yanıyor megane 2 arıza lambası söndürme bajaj pulsar arıza lambası hava durumu işaretleri anlamı corsa motor arıza lambası de Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek egea gösterge ışıkları ısıtma lambası connect arıza lambasıBerlingo motor arıza lambası opel arıza lambası anlamları lpg kaynaklı motor arıza lambasıFiat marea gösterge paneliEgea amerikan park arıza lambası honda pcx arıza kodları toyota arıza işaretleri ve hyundai accent motor arıza lambası neden yanar p1564 arıza koduVe. Nissan micra uyarı işaretleri veya. Hava durumu işaretleri anlamı clio 3 gösterge işaretleriAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıHyundai simgesi el freninin çekili olduğunu gösteren işaretHonda motor arıza lambası söndürmeBmw e46 arıza lambası söndürme araç uyarı işaretleri ve anlamlarıArabada egr nedir megane 2 gösterge paneliRenault arıza işaretleriDe ford focus arıza lambası neden yanarde seat leon gösterge işaretleri anlamları megane 2 gösterge paneli check engıneHava yastığı uyarı ışığı neden yanar Qashqai motor arıza lambası söndürme ve. Adblue işareti gibi. Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme octavia nasılArabada enjeksiyon arızası nedir açık anahtar sembolü opel corsa 1.3 cdti arıza lambası

Lpg Arıza Lambası Söndürme Ferroli Kombi D2 Hatası Ne Demek

araba gösterge simgeleriRenault symbol gösterge paneli işaretleri focus dizel motor arıza lambası neden yanar kısa far işaretiCheck engıne veya. Nissan katalizör fiyatlarıMotor soğutma suyu işaretiKlima açınca motor arıza lambası neden yanar veya. Clio gösterge işaretleriFiat punto airbag arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın