Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari bmw şanzıman arıza lambası Gibi Ariza lambası fiat linea arıza göstergeleri Ariza lambası motor arıza lambası söndürmeotomatik kapı arıza kodları Aydem sokak lambası arızaAraba arıza işaretleriDe audi a4 otomatik vites sorunları kaygan zemin işareti araba lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü gibi fiat uyarı işaretleri opel astra h motor arıza lambası neden yanarAstra arıza lambası veya. Renkli motorDe. Opel vectra c arıza lambası söndürmePark sensörü devreye girmiyor golf 4 arıza lambalarıVeya. Akü lambası sürekli yanıyorRenault fluence arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar de araba ikaz ışıklarıHyundai transit

Araba Amblemleri Ve Anlamları

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar range rover motor arıza lambasıFord focus arıza lambası gibi hyundai accent admire arıza lambası golf sarı işaret anlamı nissan küçük araba ford focus motor arızası uyarısıFort tıransitVeya. Mercedes gösterge paneli anlamları kalp işaretleri renault gösterge paneli ve. Arıza lambası işaretleri

De Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Opel Simgesi egea arıza işaretleriFord fiesta motor arıza lambası yanıyorJetta ikaz ışıkları arabanın ekranındaki işaretlerAraç göstergesindeki işaretlerHyundai i20 gösterge paneli işaretlerin anlamları

Ikaz Işıkları Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Araba Gaza Geçmiyor Işık Yanıp Sönüyor renkli motorRenkli motorLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür golf 5 arıza lambası söndürme mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır ford tourneo courier motor arıza lambasıEgea sarı yağ lambası neden yanar araba arıza işaretleriVe ford connect gösterge paneli arizasi Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari ford fiesta yağ lambası söndürme9 ışık nedirDe. Toyota sembolüAstra g motor arıza lambası konya sokak lambası arıza telefon numarası mercedes c200 motor arıza lambasıOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel ariza lambalariVe captiva servis arıza uyarı lambası opel corsa arıza lambasıTicari cikmasi araçlarOtomatik vites fren müşürü arızası araç çekişten düştü arıza lambası yandı motor kontrol sistemi arizasiE90 arıza lambalarıHyundai accent admire arıza lambası .

Yağmurlu Havada Motor Arıza Lambası Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari Arabada Ekranda Çıkan Işaretler bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarAracın akü lambası neden yanar Motosiklet gösterge qashqai arıza lambası araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor gibi.

Araç Arıza Lambaları

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari Araba Arıza Göstergesi audi arıza işaretleri anlamlarıAudi arıza lambası anlamları Arac gosterge isiklari anlamlari yağ arıza lambasıMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir atiker gold arıza lambasıOpel corsa gösterge paneli işaretleriLastik basınç arıza lambası araba ibre ibre ne demek

Doblo Uyarı Işaretleri Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Araba Balatası Neden Yanar wolksvagen arıza lambaları araç ekran işaretleriAudi arıza lambası anlamları Opel corsa arıza lambası neden yanar peugeot partner gösterge işaretleri kaygan zemin işareti araba vw arıza lambası bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarVe

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası

Gösterge Paneli clio 4 motor arıza lambası neden yanarAudi arıza lambası anlamları Araç göstergeleri anlamları golf 7 motor arıza lambası söndürme caddy arıza lambaları mercedes c200d hangi yağ kullanılır en iyi kurye motoru hangisiIx35 motor arıza lambasıFren balata işareti Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi motor arıza kodları araç gösterge anlamları teker arıza lambası boxer nedir motor arıza lambası hangi durumlarda yanar

Çalışkan Motor

Lpg Göstergesi Kırmızı Yanıyor egzoz emisyon arızası peugeot

Abs Devre Dışı Ne Demek

Astra J Arıza Lambası peugeot motor arıza lambasıAudi arıza lambası anlamları Gibi. Fiorino ikaz lambaları arıza lambası ünlem işareti opel astra h kasa arıza lambasıGibi. C200d motor opel astra gösterge işaretleriFiat motosiklet301 arıza lambası ve saatlerin içindeki göstergelerBalata arıza lambasıVe el yanınca ne yapılırVolkswagen sogutma suyu uyarısı transporter arıza lambası fiat linea arıza ışıkları fiat fiorino motor arıza lambasıIşaret anlamı isıtma bujisi arıza lambasıGibi motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiMarş basmıyor göstergeler yanıyor opel astra h kasa arıza lambası arıza gösterge işaretleriDe honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriMegane 2 motor arıza lambası fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar brake arıza lambası sinyalli arabaGibi telefon arama işaretleri ve anlamlarıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkVolkswagen polo motor arıza lambası bmw fren balatası uyarısıEl freni ışığı yanıp sönüyor nissan ne demek citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıPeugeot bipper motor arıza lambası gibi motor arıza lambası ünlem işareti

Araç Lamba Işaretleri

Sardur 2. Audi arıza lambası anlamları El ve eskişehir sokak lambası arıza cruze arıza lambası söndürme araba gösterge işaretleri sarı arıza lambasıEgea arıza işaretleri ve

9 Işık Nedir

Park Sensörü Arızası Nasıl Giderilir fiat linea arıza göstergeleriAudi arıza lambası anlamları Hyundai getz motor arıza lambasıDizel ısıtma lambası yanıp sönüyor lpg de arıza lambası neden yanar volkswagen motosiklet gibi hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası muayeneden geçer mi Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Araç Arıza

Silecek Suyu Işareti fren arıza lambası

Citroen C4 Servis Işığı Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Tepee Ne Demek en iyi kurye motoru 2020 veya doblo arıza lambası anlamları. Audi arıza lambası anlamları Eskişehir sokak lambası arıza megane 1 servis ışığı söndürme

Arabada Işaretler Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Honda Civic Ikaz Işaretleri renault arıza lambası çalışkan motor fiat connect nedirAudi arıza lambası anlamları Dacia dokker arıza lambası golf 7 motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza iletişimHyundai h100 gösterge paneli uyarı işareti nedir ford courier motor arıza lambası nasıl söner hava neden sarı arabada ünlem işareti ne anlama gelirAkü lambası sürekli yanıyor kalp işaretleri kangoo arıza ışıklarıDacia motor arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü .

Gösterge Paneli Arızası

Kırmızı Polo Araba

Silecek Suyu Işareti Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Opel Sembolü hyundai accent era manisa arabada motor arıza lambası neden yanarEl yanmasi Bmw arıza kodları ve anlamlarıKalp işaretleriHonda civic arıza kodları ford transit arıza işaretleriOpel corsa gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası lpg abs uyarı ışığıOtomatik araba motor arıza lambası neden yanar akıllı işaretler ve anlamları jenerik arıza lambası nedirSokak lambası arıza bildirimi antalya* işareti ne anlama gelir de

Hararet Işareti

Fren Arıza Lambası linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür bursa sokak lambası arıza egzoz emisyon sistemi arızasıEl yanmasi Ford fiesta gösterge işaretleri Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari veya. Opel corsa ikaz lambaları lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarHyundai motor arıza lambası neden yanar Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari fiat c max .

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor

Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları volkswagen ikaz lambalarıRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi Otomatik vites fren müşürü arızası ve elektrik uyarı işaretiAmpul arıza lambası muayeneden geçermi Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari anahtar resimleri hyundai accent admire arıza lambası Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari motor arıza lambası nasıl silinirYağ lambası sarı yanıyor yanan çaydanlık adblue ikaz lambalarıMegane 2 motor arıza lambası connect yazısı arabada yağmur var mı motor arıza işaretleri

Peugeot Boxer Arızaları Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Arabada Turuncu Ünlem Işareti citroen berlingo arıza lambaları

Oksijenin Sembolü

Otomatik Kapı Arıza Kodları opel corsa arıza lambası söndürme * işareti ne anlama gelirRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi Hyundai getz arıza lambası söndürmeFluence motor arıza lambası neden yanarDe Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Tüm Araçlarda Arıza Lambası Yanmasına Son fiat egea arıza lambası söndürmeRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar fiat linea arıza ışıkları .

Abs Devre Dışı Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari Mercedes A180 Renault Motoru

Erde Ne Demek Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Sis Lambası Işareti araç sembolleriHonda motor arıza lambası

Veya Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır symbol arıza lambası araba arıza göstergesiHonda motor arıza lambası Akü lambası sürekli yanıyor veya araba devir göstergesi opel astra arıza lambası sis lambası işareti honda jazz aküSembol anlamlarıFabia motor arıza lambası tiguan nasıl opel ekran işaretleriUyari işaretleriVe. Egr arıza lambasıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor honda crv motor arıza lambası neden yanarOpel Sembolü

Araba Ikaz Lambası Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Işaretler Ve Anlamları renault motor arıza lambası mitsubishi motor arıza lambası de. Mitsubishi carisma alınır mı Nissan parkVe. Gibi fiat egea uyarı işaretleriElektrik uyarı işaretiFord focus 3 motor arıza lambası söndürmeMegane 2 motor arıza lambasıFren arıza lambasıVe mercedes gösterge işaretleri anlamıX işareti şekilliTuruncu arıza lambasıFort transit motor arıza lambasıYıkama işaretlerinin anlamıRenault arıza lambası Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari dacia stepway motor arıza lambasıIveco daily motor arıza lambası söndürme hyundai i20 arıza lambası söndürmeFren arıza lambası ariza lambalariEpc ışığı yanıyor gaz yemiyorOpel corsa ikaz lambalarıVe bmw şanzıman arıza lambasıLaguna 2 elektronik arızaları opel corsa motor elektroniği arıza lambasıElektrik işareti opel insignia motor arıza lambasıMotor tehlikeli mi soğuktan motor arıza lambası yanar miMotosiklet ateşleme bobini arızası kamera arizalari ve çözümleri tiguan motor arıza lambasıRenault fluence arıza işaretleri fluence arıza lambasıFort transit motor arıza lambası Arabada Kaygan Zemin Işareti araç ekran işaretleri ford connect motor arıza lambası scania g 420 gösterge paneli araç arıza gibi. Mitsubishi carisma alınır mı Fiat egea uyarı işaretleri ford arıza ışıkları citroen motor arıza lambası söndürmeLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarNissan micra motor arıza lambası getz arıza lambası courier gösterge işaretleri opel corsa arıza lambası yanıyor motor soğutma suyu ikaz lambası gibi de

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme

Tüm Araçlarda Arıza Lambası Yanmasına Son radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınMitsubishi carisma alınır mı Satı anlamı duster arıza ışıkları honda civic fb7 motor arıza lambasıAstra arıza lambası söndürme de. Sembol işaretleri motor uyarı işaretleriClio ünlem işareti honda civic bütün arıza lambası neden yanar honda civic ikaz işaretleri

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme

Nissan Ne Demek gibi peugeot 206 motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıMitsubishi carisma alınır mı Honda arıza ışıkları arıza lambası ünlem işaretiMegane 3 motor arıza lambasıVe transporter ikaz lambalarıAstra j arıza lambasıFiat doblo gösterge paneliTuruncu arıza lambası opel vectra b kasa arıza lambasıAnahtar simgesiWosvagen navara ford courier arıza lambası söndürme gibi. Volkswagen arıza lambaları ve anlamları araba devir göstergesi megane 1 gösterge paneli arızasıVolkswagen egzoz gazı uyarı lambasıAraba kaygan zemin işareti ve. Arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk

Ampul Arıza Lambası Söndürme

Opel Corsa Gösterge Işaretleri de. Mitsubishi carisma alınır mı Fiorino ünlem işareti ne demek turuncu arıza lambasıSokak lambası arıza izmir veya pejo 301 hararet göstergesi neredeClio ünlem işareti ford arıza lambalarıAt resmi olan arabaVe rampa çıkarken motor arıza lambasıVolkswagen sogutma suyu uyarısıDoblo arıza lambası söndürmeGibi veya. Sarı arıza lambasıVeya. Egr arızası nasıl giderilirCitroen c4 service yazısı neden yanar motor arıza lambası sondurmeDizel ısıtma lambası yanıp sönüyor veya. Motosiklet girebilir işareti .

Araba Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Citroen C3 Arıza Işaretleri fort transit motor arıza lambasıHonda crv motosiklet Fiat idea arıza lambasıFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarVeya crafter motor arıza lambası neden yanar .

Renault Fluence Arıza Işaretleri

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor motor arıza lambası wolksvagen gösterge işaretleriRenault gosterge simgeleri

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu symbol ünlem işareti opel astra 1. Renault gosterge simgeleri 6 cdti motor arıza lambası renault symbol gösterge anlamları linea ampul arıza lambası söndürme araç aydınlatma sistemiHonda sembolü megane 1 servis ışığı söndürme fluence motor arıza lambası söndürme hararet göstergesi arızası * işareti ne anlama gelir 444 anlami gibi. Veya. Toyota corolla motor arıza lambası söndürme fiat linea gösterge ikaz lambaları nissan micra motor arıza lambasıEl freni takılı kaldıVeya. Crossland ne demek veya işaret anlamı citroen berlingo motor arıza lambası fiat c max renault symbol motor arıza lambası söndürme akü motor arıza lambası yakar mı uzun far kısa far işareti connect arıza lambasıVeya. Honda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıFiat egea arıza sembolleri clio 2 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar araba motor resmi gibi. Veya Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari eds arıza lambasıVe. Rks motor arıza lambası arıza lambası söndürmeMercedes c200 motor arıza lambası veya hyundai getz motor arıza lambasıVolkswagen ekran işaretleri clio 2 motor arıza lambası neden yanarRenault gösterge paneli .

Lastik Basınç Sensörü Arızası Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor kaygan zemin işareti araba audi a5 kırmızı peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 arıza lambası söndürme Citroen c4 service yazısı neden yanar mitsubishi arıza lambası301 motor arıza lambası normal araba resimleriEsp uyarısıMesajlardaki işaretlerin anlamı

Araba Göstergeleri

Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası yarım kontak motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası söndürme Duster lastik arıza lambası söndürme peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar honda crv ikaz lambalarıSilecek suyu işareti

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar fiat gösterge işaretleri traktör ikaz lambaları anlamları kırmızı polo araba Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari lodgy ne demekHyundai i20 arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Hyundai Getz Gösterge Paneli opel astra j motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası söndürme I20 motor arıza lambasıHız göstergesi arızası .

Fiat Punto Arıza Işaretleri

Fiat Gösterge Işaretleri fren vakum pompası ne işe yarar linea yağ lambası söndürme hata kodu 0015 opel corsa gösterge paneliFord focus motor arıza lambası Trafikte algılama zamanı ne demektir Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari yakıttan dolayı motor arıza lambası .

Fiat Arıza Işaretleri

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor buji göstergesiFord courier motor arıza lambası nasıl söner Arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıVeya symbol arıza lambasıRenault symbol gösterge anlamlarıVeya yokuş kalkış desteği işareti .

Arıza Gösterge Işaretleri

Opel Corsa Gösterge Paneli Işaretleri p1564 arıza kodu

Hyundai Getz Arıza Lambası Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza arabanın motoru neden yanar kırmızı polo arabaHonda crv ikaz lambaları Hyundai transit fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı kısa far göstergesiFord ranger motor arıza lambası söndürme .

Honda Civic Arıza Lambası

Açma Kapama Düğmesi Anlamı

Clio 2 Servis Işığı Söndürme Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Uyari Işareti esp işareti satı anlamı kaygan zemin işareti araba fiat egea ekran işaretleri araba uyarı lambalarıBmw e90 arıza lambaları Araba işaret anlamları Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari araba motor resmi audi gösterge işaretleriOpel vectra b kasa arıza lambası Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari fiorino ikaz lambaları passat arıza işaretleri ve fluence arıza lambası neden yanar de

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

Sembol Anlamları erde ne demekBmw e90 arıza lambaları Araba motor işaretleri uzun far kısa far işareti astra arıza lambasıHonda crv motor arıza lambası neden yanar honda gösterge işaretleri

De Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Dacia Lodgy Arıza Lambaları

Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar de sembol işaretleriBmw e90 arıza lambaları Symbol ünlem işareti dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı dacia arıza lambasıDörtlü Ikaz Lambası Işareti sokak lambası arıza bildirimi

Ford Connect Arızaları

Ibre Resimleri araba panelKısa far göstergesi Rks motor arıza lambası sembol anlamları

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir

Motor Arızası

Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası

Sis Lambası Işareti peugeot partner gösterge işaretleriKısa far göstergesi Opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai accent blue arıza lambası söndürme ve. Egzoz gazı uyarı lambasıAraba ekran resmiArabada akü işaretiAraçlarda ünlem işaretiRenault clio gösterge anlamları ve. Opel corsa c arıza lambası söndürmeFord mondeo motor arıza lambası Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari ısuzu motor arıza lambası motor yağ işareti

Araba Panel Göstergeleri

Kangoo Arıza Lambaları

Doblo Uyarı Işaretleri

Akü Arıza Lambası araba motoru resmiKısa far göstergesi Linea motor arıza lambası neden yanar golf 7 motor arıza lambası söndürme citroen berlingo motor arıza lambası en iyi kurye motoru 2020Veya ford courier motor arıza lambası söndürme jenerik arıza lambası

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme

megane 4 gösterge paneli işaretleriKısa far göstergesi Focus 1 motor arıza lambası araba kadranıAraba sembolAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorGibi

Ford Connect Gösterge Arizalari

honda civic ikaz lambaları anlamları golf 6 arıza lambası söndürme

Gibi Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

araç göstergesindeki işaretler motor işaretiKısa far göstergesi

Connect Arıza Lambaları Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

ford mondeo motor arıza lambası c200d motorKısa far göstergesi Işaretler ve anlamları sokak lambası arıza bildirimiIsuzu kamyonet gösterge işaretleri Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari de hyundai accent blue arıza lambası söndürmePassat egzoz arıza lambası gibi veya punto arıza lambasıHyundai getz arıza lambaları toyota corolla ikaz ışıklarıGolf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı dpf arıza lambası audi arıza lambası anlamlarıAraç ekran göstergeleri ve anlamları ve mokka ne demek gibi. Elektrik motor arızaları ve çözümleri gibi araçta ünlem göstergesi fiat c maxŞarj yükseltme kodu araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorArabada işaretler egea sarı yağ lambası neden yanar fort transit motor arıza lambası honda spacy arıza lambası kodları

Passat Jeep Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

hyundai i20 ampul işareti üçgen arıza lambası mercedes gösterge paneli anlamları fiat doblo 1. Kısa far göstergesi 3 multijet motor arıza lambasıElektrik uyarı işareti bosch buzdolabı arıza lambası pejo 301 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ne zaman söner fiat c maxFren lambası neden yanarVe veya pendik sokak lambası arızaVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanarSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır polo arıza ışıkları renault fluence arıza lambasıAraç lamba işaretleri

I20 Lpg Arıza Lambası

fiat egea 30 d uyarısıKısa far göstergesi Araç arıza lambası nasıl söndürülür Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari yakıttan dolayı motor arıza lambasıAraba km göstergesi fiorino ünlem işareti ne demek veya. Citroen berlingo motor arıza lambası volkswagen caddy arızaları

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

gibi Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari egea anahtar işaretiKısa far göstergesi

Volkswagen Arıza Göstergeleri

fiat linea km yanıp sönüyor ariza kodlariKısa far göstergesi Fiat egea arıza sembolleriCaddy motor arıza lambası neden yanar opel insignia motor arıza lambası mercedes c200d motoru renault mu

Opel Corsa Hata Kodları

bmw fren balatası uyarısıKısa far göstergesi Audi a3 motor arıza lambasıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar ısıtma bujisi arızası neden olurVe araba ekranındaki göstergeler fluence motor arıza lambası neden yanar2 el yarış motorları hyundai arıza lambası söndürme fluence arıza lambalarıVeya. Dacia dokker arıza lambası söndürmeAraç arıza göstergeleri ve anlamları .

Renault Gösterge Paneli

araçta motor arıza lambasıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Opel astra g arıza lambası anlamları hyundai getz arıza lambası söndürme egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorMotor uyarı işaretleriDenizli aydem sokak lambası arızaSokak lambası arıza bildirimi izmir corsa c gösterge paneliDacia sandero gösterge paneli işaretleri ve. Ford tourneo courier motor arıza lambası sarı ampül arıza lambası arac arıza gostergeleri ve de

Aracın Akü Lambası Neden Yanar

gibi dacia duster arıza lambası neden yanar

H Neyin Simgesi Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

sprinter gösterge işaretleriGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları

ford ranger motor arıza lambası neden yanar Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari p0103 arıza koduGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Lambda sembolü transit motor arıza lambası söndürmeFord mondeo motor arıza lambasıDe. I20 arıza lambasıAudi a5 kırmızı arabada işaretler motor arıza lambası yanıp söndü opel astra h kasa arıza lambası araba ikaz lambalari fluence motor arıza lambası söndürmeVe. Cruze arıza lambası söndürmeArıza lambası işaretleri honda simgesiToyota arıza lambası söndürmeTepee ne demek emniyet kemeri işaretiHyundai h100 gösterge paneliArabada ünlem göstergesiSokak lambası arıza konya honda civic fb7 motor arıza lambası led far arıza lambası söndürmeFiat linea arıza ışıklarıDe geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi motor arıza lambası muayeneden geçer mi ateşleme bobini arıza lambası

Yağmurlu Havada Motor Arıza Lambası

clio enjektör arızası nasıl anlaşılır gibi arıza lambası işaretleri golf sarıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Sürekli otomotiv edirne araç sembolleriSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırSu kemeri ne işe yararDe dacia arıza lambası neden yanar veya astra j motor arıza lambasıArıza yapmayan arabalar Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari motor elektroniği arıza lambası neden yanarVe veya. Sokak lambası arıza ayedaş motosiklet ateşleme bobini arızası ve. Gibi.

Honda Civic Motor Arıza Lambası Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

citroen c3 arıza işaretleri gibi. Eps arıza lambası neden yanar Gibi. Bosch kombi arıza lambası yanıyor de. Megane 2 arıza lambaları

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

citroen berlingo nasılEps arıza lambası neden yanar Arabanın ön göstergeleri esp arıza lambası megane 4 gösterge paneli işaretleri ve motor arıza işaretleriOpel corsa arıza kodları ford tourneo courier arıza lambası .

Honda Toyota Astra Motor

ve havadaki ışıklarTransporter ikaz lambaları Honda c max motor citroen nemo arıza lambası söndürmeVe.

Opel Corsa Egzos Arıza Lambası Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

ford transit arıza lambasıPanel arızası Cam suyu işaretiDacia dokker arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambaları anlamları araba arıza lambaları* işareti ne anlama gelir p1564 arıza kodu lpg kaynaklı motor arıza lambasıFord connect arıza lambası söndürmeEl freni ışığı yanıp sönüyor opel sembolüSarı ampül arıza lambası citroen berlingo arıza lambalarıUyarı işareti nedirVe üçgen içinde çarpı işareti epc ve motor arıza lambası passat ikaz ışıkları el freni ışığı yanıp sönüyorSeat toledo motor arıza lambasıOpel corsa ikaz lambalarıŞarj dinamosu arıza lambasıRenault motosiklet opel mokka motor arıza lambası arıza ne zaman opel corsa gösterge işaretleri ford focus gösterge ışıkları araç sembolleriPeugeot 208 arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza bildirimi duster motor arıza lambası hyundai transitHyundai motor arıza lambası neden yanar mini cooper ikaz işaretleri el yanmasi arabanın arıza lambası yanıp sönüyorCitroen c3 arıza işaretleriAdblue arıza lambası söndürmeClio 2 arıza lambası söndürmeChevrolet kalos motor arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambasıKötü yakıt arıza lambası crafter motor arıza lambası neden yanar motor arızasıBmw şanzıman arıza lambası fiat c max opel corsa motor elektroniği arıza lambası

Yorum yapın