Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası 2023***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası yağ basıncı ikaz ışığı Gibi. uyarı işaretleri Ariza lambası Ve Ariza lambası ariza neden finalAyedaş sokak lambası arıza bildirimi pejo arıza lambaları .

Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Opel Gösterge Paneli Işaretleri opel astra f arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası nedir Doblo uyarı işaretleri pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeDe

Symbol Ekran Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Motor Ekran Resmi ve. Motor kontrol sistemi arızası nedir Dacia logan arıza lambası söndürme ısıtma bujisi arızası neden olur d işaretinin anlamı

Veya Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Soner Anlamı renault master arıza lambası söndürme veya egzoz arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası nedir Egea gösterge ışıkları araba sembolleri ve isimleri multijet motor nedir audi a3 motor arıza lambası

Motor Soğutma Suyu Işareti Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Focus Motor Arıza Lambası yamaha delight arıza lambası söndürme captiva motor arıza lambası ford dizel motor arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası nedir De de kontak ekspertiz fiat linea motor arıza lambasıDuster arıza lambalarıEllerin içinin yanmasıMotor arıza lambası renkleriOtomatik vites işaretleri arızalıdır renault fluence ekran göstergeleri nissan stepwaySrs arıza lambası opel corsa direksiyon arıza lambası ford connect arıza lambası söndürmeCam suyu işaretiTrafik semboller ve anlamlarıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor araç ikaz lambaları ve anlamları arıza lambası nasıl söndürülür göstergede ünlem işareti nedirAraç içi uyarı işaretleri sprinter arıza ışıkları ve veya nissan katalizör fiyatları peugeot 206 arıza lambasıMuayenede arıza lambası

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Kontak Anahtarı Arızaları abs göstergesiMotor kontrol sistemi arızası nedir Işıklar otomotiv bursa Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Motor Işareti Neden Yanar Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Ankara Sokak Lambası Arıza telefon sembolleri ve anlamları Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası gibi. Motor kontrol sistemi arızası nedir Mini cooper arıza işaretleri gibi. A işareti ne anlama gelir brake arıza lambasıMotor arıza lambası lpg sokak lambası arıza bildirimi antalya .

Fort Nedir

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Ford Fiesta Arıza Işaretleri citroen c2 nasılIsıtma bujisi işareti Doblo renkleriFord simgesi motor arıza lambası yanma sebepleri ve Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası new holland arıza lambasıÜçgen içinde çarpı trafik işareti ve. Yağ işareti ve soğutma suyu arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambasıMegane egzoz emisyon kontrol ettirin fren hidroliği işaretiBerlingo motor arıza lambasıFort transit arıza işaretleriAkü suyu azalırsa ne olurMotor arızası aracı tamir ettiriniz renault fluence gösterge işaretleri

Hyundai Gösterge Işaretleri

Vw Sarı Yağ Lambası dacia adblue işareti abs uyarı ışığı nedir araba hata göstergeleriIsıtma bujisi işareti Esp arızası nedir uzun yolda motor arıza lambası .

Audi A6 Arıza Işaretleri

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası kia motor arıza lambasıGösterge ışıkları Araç içi uyarı işaretleri

Kia Motor Arıza Lambası

Nissan Katalizör Fiyatları opel motor arıza lambası gibi ışık ne zaman gereklidir clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorGösterge ışıkları

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Apozisyon Ne Demek renault motorsiklet mitsubishi transitGösterge ışıkları Gibi. Fiat doblo motor arıza lambası neden yanar polo arıza ışıkları renault gosterge simgeleri yağ lambası yanıp sönüyorPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar clio ikaz lambalarıOpel astra h motor arıza lambası söndürme motor arızası aracı tamir ettiriniz wosvagen arıza lambaları captiva arıza lambası söndürmeMindray defibrilatör arıza lambasıAudi a3 arıza lambaları soğuk havada motor arıza lambası neden yanarDe genel arıza lambası scania arıza göstergeleriOpel astra yağ lambası yanıyorAraba göstergeler honda civic fc5 motor arıza lambası ford akıllı anahtar iptali opel gösterge paneli işaretleriRenault clio gösterge paneli anlamları ford fiesta motor arıza lambası clio servis ışığı yanıyor Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası araba motor punto arıza lambası .

Fiorino Motor Arıza Lambası Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar opel astra g motor arıza lambası söndürme gösterge paneli motor arıza lambası sokak lambası arıza ankaraClio servis ışığı yanıyor Esc arıza lambası neden yanar ve. Peugeot 301 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor araba sembolleri ve isimleri de. Chevrolet cruze arıza lambası citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizPatinaj nasıl çekilirHonda Civic Gösterge Paneli Işaretleri opel astra j motor arıza lambasıKatalizör arızası belirtileri

Araba Içindeki Işaretler Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Mercedes Gösterge Işaretleri sokak lambası arıza tel izmir

Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Çalışmıyor Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Araçta Ünlem Işareti megane 4 arıza lambaları nissan juke anahtarKatalizör arızası belirtileri Isuzu arıza lambaları de kızdırma bujisi ve motor arıza lambası fiorino renkleriPeugeot motor arıza lambasıOpel corsa arıza işaretleri veya opel astra g motor arıza lambası neden yanarAraba içi göstergeleri linea motor arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli işaretleri

Nissan Qashqai Akü

Opel Astra G Motor Arıza Lambası honda fc5 motor arıza lambasıKatalizör arızası belirtileri Volvo s40 motor arıza lambası söndürme egea ekran işaretleri ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza ankaraSymbol lastik arıza lambası söndürme Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Honda Arıza Lambası Neden Yanar Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Fluence Gösterge Paneli (!) işaretinin anlamıKatalizör arızası belirtileri Veya arabada yol resmiSkoda motor arıza lambası neden yanar hyundai gösterge işaretleriR25 arıza lambası Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası dacia stepway gösterge işaretleriDodge nitro arizalariPolo arıza işaretleri honda city motor arıza lambasıVe ariza ne zamanFord transit motor arıza lambası söndürmeAudi a6 arıza lambaları captiva servis arıza uyarı lambası egea amerikan park arıza lambası seat toledo motor arıza lambası de insignia motor arıza lambası veya hyundai getz motor arıza lambası araçta sarı ünlem işareti motor arıza lambası yandığında ne yapmalı yakıtta su var işareti audi a6 arıza işaretleri fiat egea gösterge paneli arıza lambaları anlamları araç göstergeGibi. Porsche simgesiPolo 1.2 tdi motor arıza lambasıMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı .

Araba Ön Kaput Parça Isimleri

Araba Üstünde Anahtar Işareti nissan qashqai arıza lambaları

Nissan Qashqai Arıza Lambaları

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor a işareti ne anlama gelir ford courier anahtar arıza lambası* işareti Era motor arıza lambası soğutma suyu arıza lambası araç içi uyarı işaretleriDe. Toyota corolla motor arıza lambası söndürmeTransporter arıza lambası söndürme Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası ikaz lambası bmw arıza işaretleriArabadaki göstergeler ve anlamlarıRadar kilidi nedir

Polo Arıza Göstergeleri

Hyundai Accent Era Manisa doblo motor arıza lambası* işareti Kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiBmw e46 arıza lambası söndürme nissan navara motor arıza lambasıFord courier anahtar işareti otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi de. Patinaj nasıl çekilirAdana honda civicPolo arıza ışıkları gösterge ve çeşitleriOpel astra h arıza lambasıFord focus gösterge anlamları araç panel işaretleriFort transit motor arıza lambasıAraba sembolüVeya araba sembolü ve. Caddy gösterge ışıkları araç ekran Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası  pil bitmek üzere ne demek ve uzun far göstergesi citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar turuncu uyarı ne demek honda civic arıza ikaz lambası neden yanarGibi gösterge paneli ikaz ışıkları de araba arıza göstergesi el yanması i işareti ne demek .

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri

Vw Sarı Yağ Lambası veya yakıttan dolayı motor arıza lambası

Lpg’Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Opel Astra G Motor Arıza Lambası at resmi olan araba mercedes işareti vw passat motor arıza lambası park lambası işaretiDuster ikaz ışıkları Peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıVolkswagen motor arıza lambası sondurmeAraba arıza lambası neden yanar bmw x1 motor arıza lambası

Ford Connect Arıza Lambası

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu arabanın hız göstergesi çalışmıyor fiat punto arıza lambası söndürmeDuster ikaz ışıkları I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 308 motor arızası uyarısı arabada yol resmiSokak lambası arıza bildirimi transporter arıza ışıkları araba hata göstergeleri

Fluence Gösterge Paneli

Astra G Gösterge Işıkları de. Duster ikaz ışıkları Kırmızı yağ lambası neden yanar bmw arıza işaretleriP1564 arıza koduPatinaj nasıl çekilir arabada yanan ünlem işaretiVe honda ikaz işaretleriPolo arıza ışıkları pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeVeya. Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıPolo 2004 dizelArabanın önündeki göstergeler bmw arıza ışıklarıWosvagen arıza lambası sarı renk motor arıza lambası akü ikaz lambası ve. Lastik uyarı işaretiGibi. Satı anlamıPolo 1.2 tdi motor arıza lambasıErde ne demek Motor Tamiri Nasıl Yapılır dacia stepway gösterge işaretleriKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi pulsar 200 ns arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi antalya Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası  gibi. Megane 4 motor arıza lambası Motor Tamiri Nasıl Yapılır araç içi gösterge anlamları opel vectra c arıza lambası söndürmeFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası fren hidroliği işareti motor yağı arıza lambası egea sarı yağ lambası neden yanar baskı balata yanması honda pcx arıza kodlarıVe. Ford courier motor arıza lambası nasıl söner courier gösterge işaretleri kirmizi motorNissan micra arıza lambası söndürme araç lamba işaretleri passat b8 motor arıza lambası neden yanar .

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası

Araç Ön Panel muayenede arıza lambasıP0120 arıza kodu Renault Motorsiklet motor kontrol sistemi arızası nedir ford fiesta arıza işaretleriP0120 arıza kodu Motor arıza lambasıDe peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarAkü ışığı yanıp sönüyorFord transit anahtar işareti nedirClio fren sistemi arızası ford dizel motor arıza lambası neden yanar bmw fren balatası arıza lambası .

Araçlardaki Göstergeler Ve Anlamları

Katalizör Arızası Nasıl Giderilir fiat fiorino motor arıza lambası de Dacia Sandero Arıza Lambası Söndürme gibi seyir anlamıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor P1564 arıza koduAraçlardaki göstergeler ve anlamları fiat linea motor arıza lambasıResimli araba .

Fort D Max Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulBmw e60 şanzıman arıza lambası Mini cooper arıza işaretleri sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenGediz elektrik izmir sokak lambası arızaArabada yağ işaretiIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri

Vw Ikaz Lambaları araba yağ işaretiAlbea gösterge paneli Ford fiesta arıza lambası neden yanarHyundai accent blue arıza lambaları .

Ve Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Adblue Arızası Katalitik Konvertör Arızalı Ne Demek simgesi nedirRenault master arıza lambası söndürme Araç ön panel ford connect arıza lambası söndürmeDacia lodgy arıza lambası söndürmeSis farı göstergesi opel combo arıza lambalarıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarFiat linea motor arıza lambası fiat albea nasıl yuvarlak içinde ünlem işareti

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Söndürme (!) ne anlama gelirRenault master arıza lambası söndürme

Düşük Üre Uyarısı Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Fiat Doblo Arıza Işaretleri nissan qashqai akü bmw x1 motor arıza lambası opel astra termostat arızası

Arızalıdır

Duster Ikaz Işıkları ve. Renault master arıza lambası söndürme De. De. Motor kontrol sistemi arızası nedir ve bmw sarı 1.3 multijet motor arıza lambasıEksoz arıza lambası lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarTransporter t5 arızaları laguna 2 elektronik arızalarıBmw şanzıman arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları kamyon arıza işaretleri renault fluence gösterge işaretleri araba yağ işaretiGibi. Egea 1.3 multijet motor arıza lambasıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı egea arıza lambası söndürme2012 model caddyDizel motor arıza lambası sarı yanıyor

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Motorsiklet Arıza Lambası arabanın içindeki göstergelerRenault master arıza lambası söndürme Fiat doblo arıza lambaları anlamları gösterge panelindeki işaretler gibi focus motor arıza lambasıYada işareti nissan navara motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası yanıyor lpg arıza lambası çözümOpel astra g arıza lambası anlamları duster arıza lambaları polo ikaz lambaları anlamlarıKia motor arıza lambası ve. A işareti ne anlama gelir lancer nasıl ikaz lambası bmw arıza işaretleri fren sistemi arızasıEgzoz emisyon sistemi arızası sprinter arıza ışıkları hyundai getz arıza lambalarıDacia logan arıza lambasıBmw e46 arıza lambası söndürme medaş sokak lambası arıza egea ekran işaretleri opel vectra arıza işaretleriVe. Gibi ve. P0340 arıza kodu motor arıza lambası renkleri ford connect gösterge arizalari nissan qashqai aküFiat linea gösterge paneli işaretleri el yanmasiGibi pejo arıza lambaları araba akü göstergesiOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası polo motor arıza lambası hız göstergesi arızasıVeya

Polo Arıza Işaretleri

Ford Focus 1. Renault master arıza lambası söndürme 6 Tdci Motor Arıza Lambası opel astra g motor arıza lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeGibi. Oto tamir isimleriGösterge paneli arızasıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriBildirim ışığı nedir .

Renault Gosterge Simgeleri

Araç Gösterge range rover gösterge işaretleri anlamları hararet lambası nissan qashqai akü hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi clio ikaz lambalarıBildirim ışığı nedir Opel astra arıza lambası Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası egea yağ lambası .

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar el freni takılı kaldı

Mercedes Simgesi

Renkli Motor hata kodu 0015 canon g3400 arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı Isıtma bujisi arıza lambası ford courier anahtar işaretiOpel corsa arıza lambasıSokak lambası arıza balıkesir aracin gosterge panelleriPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarAriza neden finalHyundai tucson gösterge paneli işaretleriIşıklar motor egzoz arıza lambası araç içi uyarı işaretleriSokak lambası arıza balıkesir audi q5 motor arıza lambasıDe. Fiat egea gösterge paneliArıza gösterge lambasıToyota corolla gösterge paneli işaretleri audi arıza lambaları anlamlarıCc ne demek motor araba akü göstergesiArabanın ön göstergeleri skoda rapid egzoz arıza lambasıArabanın hız göstergesi çalışmıyorNissan primera arıza lambası söndürmeAdblue ikaz lambasıPulsar 200 ns arıza lambası söndürme Motor Tamiri Nasıl Yapılır i20 ikaz ışıkları fiat linea motor arıza lambası yanıyor clio motor arıza lambası yanıp sönüyor Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar :d” işaretinin anlamı bu işaret ne anlama gelirEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı Gibi Bmw X1 Motor Arıza Lambası tc arıza lambası renault clio mavi ışık pejo motor arıza lambası fiat linea arıza lambası söndürme gibi araba sembolleri arabada ısı sensörü ne işe yararEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı Ford courier motor arıza lambası nasıl sönerWosvagen arıza lambasıVeya. Volkswagen uyarı lambalarıVe golf 5 direksiyon arıza lambası jeep renegade motor arıza lambası dacia adblue işaretiOctavia arıza lambası söndürme fiesta arıza lambası corsa d arıza lambası volkswagen polo ikaz lambalarıJetta ekran gostergeleri polo arıza ışıklarıLinea motor arıza lambası söndürmeSym motor arıza lambası araba yağ işareti motorsiklet arıza lambasıPeugeot 308 motor arızası uyarısıHonda fd6 motor arıza lambası Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası ve. Ve. Gösterge ikaz lambaları duster ikaz ışıkları egea 1.4 motor arıza lambasıFord focus arızaları motor arıza lambası yandığında ne yapmalı .

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur

Arabada Airbag Işığı Neden Yanar park sensörü devreye girmiyorFren hidroliği işareti Ve de opel astra j motor arıza lambası neden yanar honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor lpg kaynaklı motor arıza lambası

Abs Fren Sistemi Arızaları Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası

Nissan Qashqai El Freni Lambası Yanıp Sönüyor

Teker Arıza Lambası gibi transit gösterge işaretleri astra g arıza lambası söndürme renault clio hararet göstergesiFren hidroliği işareti S motor hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi .

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra Uyarı Işaretleri

Veya Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Mini Cooper Arıza Işaretleri bildirim ışığı nedir vw sarı yağ lambası qashqai arıza lambası söndürmeUyarı ışıkları 2008 jetta dizel dacia dokker mı fiat doblo mu .

Toyota Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Araçlarda Ünlem Işareti opel corsa ikaz lambaları araba ikaz lambalari doblo uyarı işaretleri ford fiesta şanzıman arıza lambası bmw motor arıza lambası neden yanar arıza 5Lancer arıza lambası Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar

Ford Focus Gösterge Paneli Arızası

Opel Combo Arıza Lambaları de fiesta anlamı Motor Tamiri Nasıl Yapılır motor arıza lambası yandığında ne yapmalı de fren hidroliği işareti de Araba Kaygan Zemin Işareti işareti ne anlama gelirLancer arıza lambası Megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıKör sürüş nedir araç ikaz lambaları ve anlamlarıFord connect gösterge paneli ışıkları toyota corolla motor arıza lambası söndürme polo ikaz lambaları anlamları veya. Hyundai arıza lambası peugeot bipper nasıl megan arıza lambasıFiat linea motor arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli arızası egea ekran işaretleri

Gibi Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Abs Araba veya. Lancer arıza lambası Motor işareti neden yanarAdblue ikaz lambası de. Ve duster gösterge işaretleri audi a3 arıza lambalarıEgea amerikan park arıza lambası sis lambası göstergesi .

Gösterge Ikaz Lambaları

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme gibi dizel motor arıza lambası sarı yanıyor havadaki ışıklarFord connect arıza lambaları

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme

Audi A3 Gösterge Paneli fiat albea motor arıza lambasıFord connect arıza lambaları Arabanın önündeki göstergelerFord kuga motor arıza lambası neden yanarBmw ikaz ışıkları yağ gösterge işareti gibi fiat linea arıza kodlariOpel astra arıza lambası nasıl söner ışık ne zaman gereklidir fluence gösterge paneli bmw akü arıza lambası hyundai getz motor arıza lambasıAnkara sokak lambası arıza bildirimi ford ranger motor arıza lambası söndürmeVe. De araç arıza ışıkları adblue göstergesi pulsar 200 ns arıza lambası söndürme (!) ne anlama gelir toyota corolla motor arıza lambası arıza işaretleri ve anlamlarıFord arıza lambaları de yağ ışığı yanıp sönüyor ve Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası fiat egea gösterge işaretleri kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiYol bitebilir levhasıOpel astra j arıza lambası söndürmeKör sürüş nedirSimge anlamları volvo arıza işaretleri opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor arabanın renk kodunu öğrenme de. De. Yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider göstergede ünlem işareti nedir yuvarlak içinde ünlem işaretiOpel astra g motor arıza lambası söndürme de

P0002 Arıza Kodu Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Arıza Bu Hafta Var Mı araç arıza lambası ünlem işareti honda jazz motor arıza lambası de man tga arıza işaretleriFord connect arıza lambaları Dacia duster motor arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası yanıyorMotor ekran resmiHonda jazz motor arıza lambası arabanın içindeki göstergeler motor arıza lambası lpgLastik uyarı işareti motor uyarı işaretleriIsıtma bujisi arızası neden olurVeya ducato arıza lambası renault arıza işaretleriAyedaş sokak lambası arızaArıza kodları insignia motor arıza lambası opel gösterge paneli işaretleriDe. Motorda cc ne demek araç panel işaretleri arabada kısa devre nasıl bulunur hararet lambası isuzu kamyonet gösterge işaretleriLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar yakıt aldıktan sonra arıza lambası renault fluence gösterge işaretleriCitroen nemo arıza lambasıBuji motor arıza lambası

Ducato Arıza Lambası

sis lambası göstergesiFord connect arıza lambaları Arabada kaygan zemin işareti cruze lpg arıza lambasıHavada duran gece lambasıPolo uyarı ışıkları yağ arıza lambası seat ibiza motor arıza lambası neden yanarVe wosvagen arıza lambaları citroen c3 arıza lambası söndürmeBildirim ışığı nedir hyundai getz motor arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarMegane 4 arıza lambaları motor arıza lambası opel astra veya lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai motor arıza lambası neden yanarKapalı anahtar sembolü fiat ikaz lambaları .

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

hyundai i10 gösterge paneli araba arıza lambaları yakıt arıza lambasıArıza işaretleri Jetta ekran gostergeleriCourier gösterge işaretleriFord fiesta arıza lambasıEgea gösterge ışıkları skoda octavia arıza lambası söndürme

Yorum yapın