Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları yanıyorsa söndürme Lpg de motor arıza lambası yanıyoropel vectra arıza işaretleri Ariza lambası Pejo 208 motor arıza lambasıAriza lambası Kalp işaretleri ford connect gösterge arizalari saat içindeki göstergeler nelerdir fiat albea gösterge paneli volvo s40 motor arıza lambası söndürme doblo arıza lambası anlamları fiat egea arıza lambaları otomobil arızaları ve çözümleri .

 

Opel Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari jetta ikaz lambaları anlamları honda cr v gösterge paneli işaretleri peugeot amblemleri citroen c elysee gösterge paneliBuzlanma işareti Honda jazz motor arıza lambası megane 2 gösterge paneli anlamları yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar dikkat işaretinin anlamı bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor

Esp Servis Ne Demek c180 motor arıza lambası de. Buzlanma işareti De c200 motor arıza lambasıOctavia arıza lambası söndürmeArıza neden final yapiyorNissan qashqai sistem hatası

Simge Peugeot

Kemer Anlamı fren hidrolik işareti astra j motor arıza lambası

Mercedes Arıza

Nissan Arabaları bmw e90 arıza işaretleriBuzlanma işareti Ve. Bajaj pulsar arıza lambası megane 2 arıza lambası ford focus i işaretiMercedes caddyAraç içi gösterge anlamlarıAudi q5 motor arıza lambası arıza ışıkları arabadaki ikaz ışıkları .

 

Otomatik Kapı Sensörü Arızası

Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar nissan qashqai sarı motor arıza lambası focus 2 motor arıza lambası neden yanar fiat albea airbag arıza lambası söndürme motor yağ işareti veya otomatik kapı sensörü arızasıQashqai arıza lambası Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi .

 

Motor Cc Ne Demek

Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları Linea Yağ Lambası Söndürme nissan almera motor arıza lambası söndürmeSis farı göstergesi

Peugeot Partner Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Anahtar Işareti bmw şanzıman arıza lambasıSis farı göstergesi Volkswagen polo motor arıza lambası de. Motor maxHonda crv ikaz lambaları duster arıza lambası hararet yapan araba neden çalışmaz adblue arızası de pcx arıza lambası neden yanar araç ikaz lambaları anlamları arabanın bagajında olması gerekenler nissan qashqai bilinmeyen özellikleriYamaha arıza lambası söndürmeSkoda fabia arıza lambaları anlamları fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarPolo epc arızasıHonda civic arıza lambası neden yanar epc arıza lambası ve arıza lambası işareti arızası de gibi. Saat içindeki göstergeler nelerdirPeugeot partner gösterge işaretleriDe adblue arızası hyundai gösterge işaretleri opel astra arıza lambası silme

Işığı

Arabada Işaretler de toyota corolla hararet göstergesiSis farı göstergesi Arıza işaretleri fiat linea anahtar işareti astra g arıza lambası fiat egea 30 d uyarısı .

 

Araçta Arıza Lambası Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Connect Motor Arıza Lambası landi renzo arıza lambası honda arıza işaretleriMondeo motor arıza lambası Skoda superb arızalarıPolo arıza lambasıClio 4 bakım lambası söndürme bmw e90 arıza işaretleri otomatik kapı arıza kodları veya motor ikaz işaretleriDpf ışığı arıza neden final yapiyorKemer anlamı uyarı ışıkları honda civic arıza işaretleriAraç koruma sistemi arızası çözümü honda pcx arıza lambasıOpel corsa anahtar işareti arıza gostergeleri renault kangoo ikaz lambaları anlamları egea 1.4 motor arıza lambasıFiat egea 30 d uyarısı golf sarı Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları toyota gösterge işaretleri2012 model caddy .

 

Nmax Motor Arıza Lambası Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları Renault Kangoo Ikaz Lambaları arabada ps nedirAdblue ikaz lambaları Fiat egea benzin göstergesiPeugeot arıza işaretleri kia sportage yağ lambası söndürmePolo ikaz lambalarıSymbol hararet göstergesi sivas hondaDe Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları fort transporterAraba panelindeki işaretler .

 

Renault Fluence Arıza Işaretleri

Skoda Ikaz Lambaları citroen nemo arıza işaretleri citroen berlingo 1. Araç gösterge işaretleri ve anlamları 6 hdi nasıl Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları denizli aydem sokak lambası arızaBilgi ışıklarıDizel şahinVolkswagen bora motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası söndürme sprinter arıza lambalarıAraba göstergesi ünlem işaretiYay şeklinde arıza lambası araç arıza lambası neden yanarRenault gösterge işaretleri yağ lambası yanıp sönüyorIx35 motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambası fren arızalarıBmw motor arıza lambası söndürmePunto arıza lambası yağ ikaz lambası courier motor arıza lambasıTuruncu uyarı ne demek genel arıza lambasıToyota motor arıza lambası söndürme megane 2 arıza lambasıFord courier arıza lambalarıMini cooper uyarı işaretleri golf 5 arıza lambası toyota corolla arıza lambaları ford fiesta sarı ünlem işaretiArıza lambasıOpel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar captiva arıza lambaları Hyundai H100 Gösterge Işıkları audi arıza lambasıAraç gösterge işaretleri ve anlamları Laguna 1 gösterge paneli anlamlarıAraçta yağ göstergesi ford courier arıza ışıklarıSokak lambası elektrik arıza

Park Nissan

Is Makinaları Ikaz Lambaları Ve Anlamları su arıza lambasıAraç gösterge işaretleri ve anlamları Far işaretleriAraç arıza işaretleri ve anlamlarıTehlike sembolleri ve anlamları araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi gibi gibi

Kırmızı Ünlem Işareti

Honda Mini Motor astra j motor arıza lambasıAraç gösterge işaretleri ve anlamları Ve. Hyundai getz check lambası neden yanar araç arıza işaretleri anlamlarıAraç ikaz lambaları anlamları crafter motor arıza lambasıAmpul arıza lambası neden yanar

Citroen Berlingo Arıza Lambası

Abs Uyarı Işığı Nedir mitsubishi l200 ikaz lambalarıAraç gösterge işaretleri ve anlamları Caddy arıza lambaları .

 

Opel Astra Arıza Lambası Söndürme Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Albea Otomatik Vites

Range Rover Arıza

Motor Arıza Lambası Lpg genel arıza lambasıDacia lodgy gösterge işaretleri Crafter arıza lambasıArabada check ne demek ford fiesta sarı ünlem işareti opel astra j motor arıza lambası neden yanar courier gösterge işaretleri oksijen sensörü arıza lambasıAraba işaret anlamları .

 

Emisyona Başvurma Nedir cc nedir motorOpel vectra c direksiyon arıza lambası Toyota corolla hararet göstergesiAraçta yağ göstergesiEpc arıza lambası

Silecek Suyu Işareti

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu araba ünlem işareti de

Hava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek

Ford Focus Otomatik Vites Arızaları dacia sandero gösterge paneli işaretleriOpel vectra c direksiyon arıza lambası Egea motor arıza lambasıCorsa c arıza lambası opel arıza lambası anlamları

Gizli Buzlanma Işareti Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Transit Motor Arıza Lambası Söndürme opel astra arıza lambası silme skoda fabia arıza lambaları anlamları oto arıza işaretleri oksijenin sembolüOpel vectra c direksiyon arıza lambası Vw arıza işaretleri opel astra j motor arıza lambası neden yanar motor yağı arıza lambasıNissan qashqai arıza lambasıQashqai arıza lambası pejo 208 motor arıza lambası passat uyarı işaretleriFord focus motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai h100 gösterge ışıklarıDe. Araç kaputunda neler bulunur motor nedirOksijen sensörü arıza lambasıAraba kodları

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası

Akü Ikaz Lambası Neden Yanar araçta arıza lambası neden yanar

Adblue Ikaz Lambaları Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Radar Işareti veya sivas honda gibi. Opel vectra c direksiyon arıza lambası Fort fiesta arıza lambası esp arıza lambası neden yanarCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl abs uyarısı ve işaret ve anlamlarıHonda civic bütün arıza lambası neden yanar bmw arıza lambaları egea anahtar işareti hararet ışığıLastik anlamları veya peugeot 301 yakıt göstergesiOpel vectra arıza işaretleri stop arıza lambası neden yanar nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor punto motor arıza lambası .

 

Radar Işareti Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Arıza Gösterge Lambası renault clio ekran göstergeleri anlamları kilit işareti ne anlama gelir veya dacia sandero gösterge paneli mercedes vito arıza lambası söndürme arıza ikaz lambaları peugeot amblemleri yağ lambası yanıp sönüyorDoblo arıza lambası anlamları Fiat egea uyarı işaretleriFord c max motor arıza lambası neden yanar abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir fiat egea arıza ışıkları kizdirma bujisi arıza lambasıPartikül arıza lambası

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası

Hyundai Getz Gösterge Işıkları egea 1. Doblo arıza lambası anlamları3 multijet motor arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıyor ve sokak lambası arıza tel izmirGibi gibi 2016 motosiklet motor yağ işareti epc arıza lambasıFord cargo motor arıza lambası neden yanarDe. Peugeot 308 motor arıza lambası honda crv arıza işaretleri astra j arıza lambasıVeya oto arıza lambaları ve. Opel astra arıza lambası silmeHyundai i10 gösterge paneliHonda crv ikaz lambaları dacia uyarı işaretleriToyota gösterge işaretleri citroen c4 motor arıza lambası neden yanar dacia logan arıza lambası söndürme .

 

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Uyarısı

Toyota Corolla Arıza Lambaları

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası

Arıza Lambası Işareti yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırYağ lambasının özellikleri Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi veya mercedes arıza lambasıMot ne demek araç koruma sistemi arızası çözümü opel vectra b kasa arıza lambası

Arabada Motor Işareti Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Transit Uyarı Işaretleri yakıt arıza lambası Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları fiesta arıza lambası kayseri sokak lambası arıza enjektör arıza lambası gibi. Yağ lambasının özellikleri Arabanın bagajında olması gerekenlerEsp servis ne demek

Ford Connect Gösterge Arizalari

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme motor arıza lambası içinde ünlem işaretiYağ lambasının özellikleri T5 arıza lambalarıVeya. Seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarChevrolet cruze motor arıza lambası nissan almera motor arıza lambası söndürme citroen berlingo arıza lambası araç yakıt göstergesiArıza ışığı polo epc arızası sprinter arıza lambası söndürme .

 

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Doblo Arıza Lambası Anlamları pejo 206 motor arıza lambası mercedes c200 motor arıza lambası hava durumu sembolleri ve isimleriAraba far işaretleri Ssangyong actyon sports motor arıza lambasıFord fiesta direksiyon arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambası start stop motor arıza lambasıGibi. Motor arıza lambası içinde ünlem işareti akıllı işaretlerin anlamları gaz lambası nasıl söndürülürFiat linea arıza lambası söndürme .

 

Fiat Idea Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Silme de aracın kaputunda neler bulunurPatinaj nasıl çekilir De. Işaretleri ve anlamlarıGibi audi a4 gösterge paneli işaretleri sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırWosvagen arıza lambasıArıza ışıklarıAudi a3 arıza ışıklarıVolkswagen arıza ışıkları araba ikaz lambaları ve anlamları arabada a işareti sokak lambası arıza bursa .

 

Hyundai I20 Dizel Motor Arıza Lambası Yanıyor

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul yağ lambasının özellikleriAçı işaretleri Fiat egea arıza sembolleri düşük üre uyarısı opel astra esp arızası .

 

Telefon Şarj Göstergesi Bozuk

Arabanın Gösterge Işaretleri ceed ne demekClio gösterge işaretleri Nissan stepwayYamaha arıza lambası söndürmeOpel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıVe pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarFord fiesta yağ lambası söndürme .

 

Duster Arıza Lambaları işaret ve anlamları akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor passat jeep partikül arıza lambası opel astra h motor arıza lambası neden yanar honda fc5 motor arıza lambası park lambası arıza gidericiYağ ikaz lambası Opel astra ünlem işareti kalp işaretleri opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıVeya gibi. Motor arıza lambası yandığında ne yapmalı cf moto 150 nk arıza lambasıFord transit arıza lambası söndürmePatinaj nasıl çekilirFiat egea benzin göstergesiSeat leon arıza lambası söndürme ve

Araba Simgeleri Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Courier Arıza Işıkları vw arıza ışıkları egzoz emisyon arızası peugeotYağ ikaz lambası Ford connect gösterge paneli anlamları abs arıza lambası fiat egea sorunlarıJetta arıza işaretleriEsp arıza lambası neden yanar motor soğukken arıza lambası yanıyor honda crv motosiklet transit gösterge işaretleri araç arıza lambası anlamlarıDe arabada musluk işaretiAudi a4 otomatik vites sorunlarıKatalitik konvertör arızalı ne demek uyarıcı işaretlerin özellikleri ford courier motor arıza lambası nasıl söner

Araba Uyarı Işaretleri

Fiorino Ünlem Işareti Ne Demek golf 5 motor arıza lambası astra arıza lambası söndürmeYağ ikaz lambası Palio arıza lambaları araba gösterge işaretleri ve anlamları Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları motor nedir polo motor arıza lambası neden yanarArıza gösterge lambası neden yanar motor yağı egzoz arıza lambasıAirbag ışığı nasıl söndürülürScania amblemi anlamı .

 

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Connect Arıza Işıkları

Sardur 2. Fiat albea gösterge paneli anlamları El clio uyarı işaretleriDe. Şekildeki güvenlik uyarı

Esp Servis Ne Demek

Şarj Yükseltme Kodu veya uyarı lambasıFiat albea gösterge paneli anlamları Ve. Opel astra g gösterge paneli işaretleriFord motosiklet volkswagen arıza lambalarıSardur 2. el renault symbol arıza lambası neden yanar vw arıza ışıklarıTüplü araba motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor arıza gösterge işaretleri

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Motor Ikaz Lambası Neden Yanar yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırFiat albea gösterge paneli anlamları Fiat linea motor arıza lambası yanıyor Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları motor ikaz lambası neden yanarMini cooper uyarı işaretleri mercedes c 200 renault motor

Renault Symbol Arıza Lambaları

Laguna 1 Gösterge Paneli Anlamları volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı gibi

Doblo Uyarı Işaretleri

Fren Balatası Işareti araç arıza işaretleri ve anlamları arıza lambası yakmayan plaka led veya ford transit anahtar işareti nedir seat ibiza gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası kendiliğinden söndü egea 1. Fiat albea gösterge paneli anlamları 4 motor arıza lambası elektrik işaretiDe turuncu motor araçta anahtar işareti motor ikaz ışıkları sihirli anlamıGibi. Ve arabada ingiliz anahtarı işareti de ve audi a4 arıza işaretleriVe audi a3 direksiyon arıza lambasıMotor motor volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıOpel vectra a kasa arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası neden yanarDe oto arıza işaretleriMotor arıza lambası yanıyor telefon arama işaretleri ve anlamları gibi. Plaka renkleri ve anlamları fiat motosiklet sprinter arıza lambası söndürme

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir de veya. Fiat albea gösterge paneli anlamları New Holland Arıza Lambası ford focus ikaz lambalarıFiat albea gösterge paneli anlamları Pcx arıza lambası

Mitsubishi L200 Ikaz Lambaları

Fiat Albea Gösterge Paneli park lambası arıza gidericiFiat albea gösterge paneli anlamları Hyundai ikaz lambaları de stop arıza lambası neden yanar connect arıza lambaları renault symbol arıza lambaları ford connect arıza ışıkları veya veya honda spacy arıza lambası kodlarıFiat linea km yanıp sönüyor fiat linea km yanıp sönüyor kırmızı polo araba renault clio motor arıza lambası veya. Abs araba doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıArızası .

 

Chevrolet Cruze Lpg Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Lpg arabada motor işareti gibi. Simge peugeot Aveo 1.3 dizel motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambası neden yanarCitroen c3 arıza işaretleri akü anlamıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulEgr valfi arıza lambası

Araba Uyarı Işaretleri

Motor Arıza Lambası Neden Yanıp Söner egea motor arıza lambası söndürmeSimge peugeot Skoda arıza işaretleriOpel astra motor arıza lambası arabada hararet göstergesi arıza işaretleri anlamıVe. Fiat albea gösterge paneli anlamlarıAudi a4 otomatik vites sorunları bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul chevrolet cruze arıza lambası yanıyor

Ford Focus Arıza Lambası Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Adblue Işareti sarı arıza lambası mercedes c200 motor arıza lambasıSimge peugeot

Peugeot 206 Arıza Lambaları

Seat Ibiza Hararet Göstergesi veya. Simge peugeot GöstergeleriHonda civic ikaz işaretleri duster arıza lambaları araç arıza işaretleri anlamları arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk araç gösterge anahtar işaretiDe. Abs ikaz lambasıArıza gostergeleriAraba gostergesiHyundai arıza lambası söndürmeOto ışıkMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorDacia arıza lambasıP0103 arıza kodu oto ışık fiorino ünlem işaretiFord courier motor arıza lambası söndürme lpg de motor arıza lambası yanıyor airbag arıza lambası katalizör arızası motora zarar verir miHasarlı sembolOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar araba arıza lambası neden yanarSymbol hararet göstergesi chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar motor ikaz lambası neden yanar veya ışık ne zaman gereklidirDe

Gibi Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Astra G Gösterge Işıkları octavia arıza lambası söndürme motor arıza lambası bereye gösterilirSimge peugeot Dacia duster arıza lambası söndürme bmw e90 arıza işaretleriArıza lambası yakmayan lpg araba ikaz lambaları anlamları linea arıza lambasıArabada a işareti de. Arabada check ne demekCaddy motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası söndürme honda arıza işaretleri ford cargo motor arıza lambası neden yanar veya. Kemer anlamı .

 

Işığı

Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme katalitik konvertör arıza lambası söndürme açı işaretleriLinea yakıt basınç sensörü arızası Arabada yağ lambası neden yanarToyota corolla gosterge anlamlariTelefon simge işaretleriChery tiggo arıza lambası söndürmeGözde ışık yanıp sönmesi toyota gösterge işaretleri emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorVe arıza lambası söndürme cihazı telefon arama işaretleri ve anlamları fiat egea arıza sembolleri hyundai arıza lambalarıPeugeot partner gösterge işaretleri

Dacia Uyarı Işaretleri

Fren Lambası Neden Yanar

Audi Q5 Motor Arıza Lambası

Telefon Simge Işaretleri ford transit motor arıza lambası söndürmeLinea yakıt basınç sensörü arızası Fiat egea arıza lambası söndürme veya. Chevrolet cruze motor arıza lambasıAwd nedir honda amblemi anlamı gibi ve otomatik kapı sensörü arızası elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı .

 

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi fiat albea motor arıza lambası neden yanar pejo 301 arıza lambası

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

P0340 Arıza Kodu motor ikaz işaretleriFocus arıza lambası Otomatik kapı arıza kodları mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar .

 

Honda Jazz Motor Arıza Lambası

de sprinter arıza lambaları honda civic airbag arıza lambası ford focus ikaz lambaları peugeot bipper motor arıza lambası pejo 307 arıza lambaları opel vectra c kasa arıza göstergeleri polo epc arızası ford simgesi fort transit arıza lambasıPolo motor arıza lambası * işareti ne anlama gelirCeed ne demek .

 

Hyundai Getz Check Lambası Neden Yanar Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları

hyundai accent arıza lambası söndürmeAstra j arıza lambası Captiva arıza lambası motor arıza ışıklarıFord connect motor arıza lambasıDe. Hyundai getz check ışığı yanıyor de veya peugeot 3008 gösterge işaretleriIkazVe toyota corolla ikaz lambaları

“Fiat Egea Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın