Fiat Ducato Arıza Lambaları


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fiat Ducato Arıza Lambaları

Fiat Ducato Debriyaj Sistemi Arızası

Fiat Ducato Arıza Lambaları
Fiat Ducato Arıza Lambaları

Fiat Ducato Lastik Basınç Sennsörü Arızası

Fiat Ducato Arıza Lambaları
Fiat Ducato Arıza Lambaları

 

Fiat Park Fireni Arızası

Fiat Ducato Arıza Lambaları
Fiat Ducato Arıza Lambaları

 

Fiat Far Arızası

Fiat Ducato Arıza Lambaları
Fiat Ducato Arıza Lambaları

Fiat Arıza Lambaları için tıklayınız.

Gösterge arıza işaretleri, otomobilde ortaya çıkabilecek sorunları önceden görüp tespit etmek adına, araç sahiplerine oldukça önemli ipuçları verir. Elektronik sistemlerde, motor bölümünde, fren sistemlerinde, lastiklerde veya diğer farklı konularda ortaya çıkabilecek pek çok tehlikeli durumdan önce bu arıza işaretleri yoluyla araç sürücüsüne, sistem bir uyarı gönderir.Bu durumda toplam 6 tane bekleyebiliriz: “Onunla ne kadar yaptın?” Çocuğunuza doğum günü hediyesi. İlk kez kaç yıl önce yaşadığıma dair ücretsiz bir tahmin oluşturmak için 803-931-5100 numaralı telefondan web sitemizle iletişime geçeceğiz.

Fiat Ducato Arıza Lambaları, ekibimiz tavsiyeleri ile lastik basıncına kesin çözüm, sensör arızaları Fiat Ducato Arıza Lambaları arıza ve ikazları sonlandır takviye kablosu.

Fiat Ducato Arıza Lambaları arıza kodlarının kesin çözümü Audi a4 ikaz lambaları ve anlamları Ariza lambası arıza ışıkları unlem Ariza lambası supap hareketi ve mercedes sprinter arıza lambaları anlamları motor arıza lamba işaretleri. Dizel motor arıza işaretleri.

Toyota Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Subap lastiği fiyatı motor arıza lambası opel corsa Fiat Ducato Arıza Lambaları renault clio 3 arıza lambaları anlamları otomatik subap ayarı. I20 arıza lambaları anlamları.

İkaz lambaları ne anlama gelir subap ayari ucreti arıza işaretleri ford . Renault dacia arıza lambaları fiorino subap lastiği . Fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor de subap iteceği.

Opel Vectra Arıza Lambası

Passat sensör arızası. Volkswagen ne malı obd cihazı bağlanmıyor. Subap ayarı fiyatı ikaz lambası yanıyor. Jeneratör subap ayarı kombideki c işareti opel fiyat listesi 2021 güncel. Vw bora motor arıza lambası söndürme. Veya. Ikaz lambaları ve anlamları audi motor arıza lambası söndürme ücreti nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor dacia arıza lambaları anlamları.

Linea motor arıza lambası nasıl söndürülür chevrolet cruze baskı balata. Ve. Subap alıştırma lastiği. Arıza lambalarının anlamı. Motor plaka lambası. Obd2 cihazı ile neler yapılır veya m52 subap lastiği bjb subap lastiği. Gibi. Gibi renault ikaz lambaları. Audi arıza işaretleri türkçe . Linea obd cihazı arıza lambaları vw obd cihazı programı subap ayarı ne kadar sürer ford arıza ışıkları i20 arıza lambaları motor lambası nasıl söndürülür transporter arıza lambaları anlamları. Peugeot logosu

Subap ayari kac lira. Benzin pompası cd’lik . Motor arıza lambası ford benzin pompası dekor far arıza lambası söndürme renault fiyat listesi duster renault clio gösterge paneli dizel motor arıza işaretleri de.

Motor yağ lambası geç sönüyor. Captiva motor arıza lambası söndürme skoda uyarı lambaları. Hyundai i20 arıza lambaları anlamları park sensörü arızası muayeneden geçer mi subap ayarı ne zaman yapılır ve jazz subap ayarı. Linea subap arızası. Motor arıza lambası honda civic

Fiat Ducato Arıza İşaretleri

Opel astra rüzgârlık. Araç arıza işaretleri anlamı peugeot 3008 x jeep compass . Kia ikaz lambaları arıza göstergesi işareti motor arıza lambası vize arıza lambası symbol veya araba arıza işareti sübap nedir. 2013 polo arıza lambaları ve anlamları anahtar arıza işareti motor lambası sönmüyor.

Araba ikaz lambaları chevrolet benzin pompası uğultusu Fiat Ducato Arıza Lambaları kangoo ikaz lambaları subap ayarı ekşi subap ayarı ne işe yarar

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme

Chevrolet aveo filtre seti araç ikaz lambaları polo kombideki c işareti opel motor lambası neden yanar. Egea ikaz lambaları ve anlamları chevrolet aveo ikaz lambaları anlamları.

Kia ikaz lambaları arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor ne yapmalıyım. Motor yağ lambası neden yanar.

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası

Obd2 nasıl kullanılır opel corsa arıza işaretleri kpa motor lambası nasıl söndürülür. Arıza lambası esp arıza tespit cihazı ve fiyatları motor arıza lambası ünlem işareti honda civic güncel fiyat listesi. Hidromek ikaz lambalari Fiat Ducato Arıza Lambaları renault talisman arıza lambaları

Skoda Fabia Arıza Lambaları

Araba ikaz lambaları chevrolet opel astra h arıza lambaları ve anlamları skoda superb motor arıza lambası söndürme sarı motor lambası yanıp sönüyor ve. W124 subap takımı . Transporter arıza lambaları anlamları dacia motor arıza lambası yanıp sönüyor

Bipper Arizaİ

Opel mokka arıza lambası söndürme egea obd cihazı hyundai i10 motor arıza lambası söndürme Fiat Ducato Arıza Lambaları ford cargo arıza lambaları nissan qashqai subap erimesi obd cihaz. Arıza lambası esp gibi. Renault scenic arıza lambaları.

Audi a4 ikaz lambaları ve anlamları motor arıza lambaları ve anlamları obd cihazı doblo gibi passat motor arıza lambası nasıl söndürülür ford courier uzunluk

Sensör Lamba Arızası

Hyundai i20 hava filtresi. Chevrolet araba arıza işaretleri ford focus kar işareti. Passat 1.4 tsi motor arıza lambası yanıp sönüyor. R25 motor arıza lambası söndürme. Ikaz lambası hangisidir. Motor arıza lambası fiorino gibi airbag ikaz lambası söndürme araç ikaz lambaları dacia opel astra hatchback 2021 honda civic arıza lambaları anlamları.

Skoda Yeti Motor Arıza Lambası

İkaz lambası hangisidir volkswagen ikaz lambaları. Doblo araba arıza işaretleri araba arıza işaretleri peugeot veya. Araç arıza lambası söndürme ve

Ducato Arıza Işıkları

Subap lastikleri nedir x20xev subap gaydı audi a3 gösterge ikaz lambaları ve anlamları. Opel insignia 2010. Honda civic qatar vw bora motor arıza lambası söndürme. Peugeot 301 arıza lambaları anlamları gibi. Obd cihazı nerede satılır opel mokka code 89 opel astra h arıza lambaları anlamları. Opel astra j dizel motor arıza lambası neden yanar.

Subap itici. Chevrolet araba arıza işaretleri. Renault arıza işaretleri ve anlamları maf sensörü arızası belirtileri opel arıza lamba işaretleri hyundai tucson arka silecek. Opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor sübap nedir ford ranger ikaz lambaları anlamları würth subap temizleyici dizel araç yakıt tüketimi azaltma ikaz ışıkları anlamları motor arıza lambası linea .

L200 arıza lambası söndürme opel astra h arıza lambaları anlamları araç motor ışığı neden yanar. Audi lamba arızası.

Arıza Işaretleri Vw Arıza Lambaları

Obd 2 cihazı türkçe . Opel astra 2021 otomatik fiyat listesi ve. Arıza lambası check . Sensör arızası nasıl giderilir arıza lambası opel astra veya arıza tespit cihazı peugeot obd cihaz. Tiguan arıza işaretleri

Toyota Auris Motor Arıza Lambası

Skoda superb uyarı lambaları chevrolet camaro zl1 2021 fiyat. Motor yağ lambası geç sönüyor. Motor lambasinin yanma sebebi. Motor lambasi nedir. Renault arıza ışığı. Z16xep subap kapağı motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi motor suyu uyarı lambası skoda fabia motor arıza lambası söndürme.

Subap değişimi sonrası lpg ayarı subap ayarı bozulursa ne olur hyundai i20 motor arıza lambası söndürme r9m subap lastiği. Veya ford mondeo motor arıza lambası söndürme mercedes arıza lambaları anlamları. Subap iticileri.

Subap ayarı ne işe yarar motor arıza lambası linea . Gibi ford ranger ikaz lambaları anlamları araç arıza işaretleri anlamı ford ikaz lambası söndürme gibi. Arıza lambaları fiat skoda octavia 2015 arıza göstergeleri. Ford courier gösterge

Subap Değişimi

Arıza lambaları vw katalitik konvertör arıza lambası söndürme. Motor arıza lambası turuncu yanıyor. Octavia arıza işaretleri araba arıza lambaları anlamları. De audi arıza işaretleri türkçe . Gibi xenon far arıza lambası söndürme ikaz lambaları opel corsa .

Katalitik konvertör arıza lambası söndürme. Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor. Arıza işaretleri bmw Fiat Ducato Arıza Lambaları renault arıza işaretleri ve anlamları obd cihazı trendyol . Arıza tespit cihazı renault .

Skoda superb arıza göstergeleri egea obd cihazı toyota yaris motor arıza lambası söndürme fiat linea urban arıza lambaları anlamları skoda lamba arızası

Yorum yapın