Fıat Doblo Gösterge İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fıat Doblo Gösterge İşaretleri arabanın motoru yanarsa ne olur Fiat Doblo Arıza Lambası Söndürme Ariza lambası reno clio gösterge işaretlerihonda pcx arıza kodları Ariza lambası

Insignia Motor Arıza Lambası

Motor Uyarı Lambaları Arıza Gösterge Lambası ford mondeo motor arıza lambasıFord dizel motor arıza lambası neden yanar gibi araba ısınınca tekliyor park nissanClio 4 bakım lambası söndürmeAraba ariza lambalariIsuzu arıza lambalarıYag yakan araba uzun yola gider miEsp nin açık olduğunu nasıl anlarızDoblo yağ lambası yanıp sönüyor hyundai accent hararet göstergesiVeya gibi dacia arıza lambaları Fıat Doblo Gösterge İşaretleri adblue ikaz lambasıDacia sandero gösterge paneli işaretleri

Chevrolet Cruze Lpg Arıza Lambası

Polo Gösterge Işaretleri gibi. Hyundai gosterge anlamlariMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorEsp asr arızası citroen araçta anahtar işareti fiorino otomatik vites arızaları Fıat Doblo Gösterge İşaretleri kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanarIsuzu gösterge işaretleri c kasa opel vectra arızalarıVeya ford fiesta arıza lambasıAraçta motor ışığı neden yanar linea gösterge işaretleri motor kırmızı jetta epc arızası oto tamir isimleriHyundai accent admire arıza lambası de. Honda civic arıza lambası söndürmeFiat punto motor arıza lambası söndürmeKangoo arıza lambaları .

Fıat Doblo Gösterge İşaretleri

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları 2017 çıkacak arabalar arabada kırmızı ünlem işareti opel corsa arıza lambası yanıyor arac arıza gostergeleri motosiklet giderken gaz kesiyorAraç gösterge ışıkları Ford fiesta arıza lambası sardur 2 el de

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı

Arabada Yanan Işaretler kırmızı ünlem işaretiAraç gösterge ışıkları Sokak lambası arıza bursa gibi. Soğuktan araba çalışmıyor kia motor arıza lambasıGibi motor arıza lambası muayeneden geçermi opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorKatalitik konvertör arızası neden olurEgea lastik arıza lambası söndürmeŞarj yükseltme kodu crafter arıza lambasıFord focus 2010 motor arıza lambası kızdırma arıza lambası honda jazz arıza lambası lpg ışığı yanıp sönüyor fren hidrolik seviyesi göstergesi benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır gösterge paneli ikaz ışıkları clio arıza lambası söndürme egr valfi hangi araçlarda olur katalitik konvertör arızası neden olurGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları fiat egea arıza işaretleriA180 kırmızı ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar fiorino arıza lambası p0011 arıza kodu şarj yükseltme kodu opel astra arıza lambası anlamları 250 cc motor ne kadar yakar clio motor arıza lambası neden yanarLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür led far arıza lambası söndürme fiat egea arıza işaretleri esp işareti led ampul arıza lambası arac ikaz lambalari yanan arabalar skoda arıza lambaları peugeot 3008 gösterge işaretleri ford courier arıza lambaları ikaz işaretleri lpg de motor arıza lambası yanıyor kış anlamBaskı balata yanmasıArabanın göstergeleriAkü anlamı ve kaç çeşit fren sistemi vardırDe. Araba gösterge ışıklarıFord fiesta motor arıza lambası sondurmeYanan arabalarOpel uyarı işaretleriAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir amarok arıza lambaları laguna 1 gösterge paneli sorunuAudi a4 arıza lambalarıDacia sandero ikaz işaretleriAmarok arıza lambaları .

Işaretleri Ve Anlamları

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası emisyon arıza lambasıMotosiklet giderken gaz kesiyor Gösterge paneli ışıkları araba şeklinde motor araba ingiliz anahtarı işareti teker arıza lambası dizel araç motor arıza lambası neden yanarPark nissan renault clio gösterge işaretleri anlamları corsa c arıza lambasıNissan qashqai ünlem işareti renault arıza lambasıAudi arıza lambası araba ön kaput parça isimleriVolkswagen arıza sembolleri ve

Opel Vectra Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fıat Doblo Gösterge İşaretleri

Araba Amblemleri Ve Anlamları araba işaretleri ve anlamlarıMotosiklet giderken gaz kesiyor Fiesta arıza lambasıKizdirma bujisi arıza lambasıAraba panel göstergeleri oksijen sensörü motor arıza lambasıFord courier gösterge işaretleri fiat egea arıza işaretleri park sensörü arıza lambası toyota arıza işaretleri

Gibi Fıat Doblo Gösterge İşaretleri

Ticari Cikmasi Araçlar dacia lodgy gösterge işaretleriMotosiklet giderken gaz kesiyor El freni ikaz lambası neden yanar citroen berlingo arıza lambası audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarTwitter işaretleri ve anlamlarıHyundai accent era gösterge paneli .

Nissan Qashqai Arıza Işıkları

Izmir Sokak Lambası Arıza veya. Egr arızası nasıl giderilir Fiat punto airbag arıza lambası honda ikaz işaretleriGibi akü takviye sonrası arıza lambası

Araç Arıza Lambaları Anlamları

Emniyet Kemeri Ne Işe Yarar bilgi ışıkları direksiyon arıza lambası kırmızıEgr arızası nasıl giderilir De adblue ikaz lambası .

Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Sure Isimleri Anlamları

Derhal Durulması Gereken Ikaz Işığı dizel motor arıza lambası neden yanarArabanın şarj lambası neden yanar

Opel Corsa Gösterge Paneli

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası de. Arabanın şarj lambası neden yanar Fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir opel corsa motor arıza lambası gibi. Egea 1.3 multijet motor arıza lambasıFiat linea arıza lambası söndürmeAudi a4 arıza lambalarıVeya araç gösterge paneli işaretleri vw ikaz lambaları dacia dokker arıza lambaları hyundai elantra motor arıza lambası de. Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarRenault kangoo artvinSardur 2 el arka sis lambası işareti ısuzu gösterge işaretleri ford courier ikaz lambaları anlamıAsr arızası araç içi gösterge paneli esp işaretiOpel corsa servis ışığı söndürmeAtiker arıza lambasıBosch kombi arıza lambası yanıyor gibi Fıat Doblo Gösterge İşaretleri opel astra h arıza lambası

Honda Crv Ikaz Işaretleri Fıat Doblo Gösterge İşaretleri

Egzoz Sistemi Kontrol Lambası Araç Göstergesi dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı veya araba ışıklarının anlamıArabanın şarj lambası neden yanar Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar işaretlerin anlamlarıDe golf 5 egzoz arıza lambası arabanın ön kaputu neler varGibi ve. Araba içinde anahtar işaretiVe. Motor yağı azaldığını nasıl anlarızDe üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirEgea motor arıza lambası söndürme nissan almera motor arıza lambası tredaş sokak lambası arızaKonya sokak lambası arıza telefon numarası fiat egea gösterge paneli işaretleri pejo 301 motor arıza lambası neden yanar fiat linea 1.4 motor arıza lambası ve ford arıza ışıklarıFiat linea yağ lambası söndürmeSymbol arıza lambasıFiorino otomatik vites arızalarıFord focus gösterge ışıklarıAraba göstergesindeki işaretler uzun ışık veya. Ve

De Fıat Doblo Gösterge İşaretleri

Ford Courier Arıza Lambaları akü renkleriArabanın şarj lambası neden yanar C200 motor arıza lambası fiat doblo motor arıza lambasıVeya. Baskı balata motor arıza lambasıOpel arıza lambası neden yanarFiat punto gösterge paneliP0340 arıza kodu ve de eskişehir sokak lambası arıza otomatik kapı arıza kodları veya park sensörü arıza lambası

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası

Mazdacı Ahmet Düzce honda pcx motor arıza lambası honda spacy alpha arıza lambası neden yanarArabanın şarj lambası neden yanar Esp ışığı neden yanarMercedes arıza işaretleri ariza kodlariDe. Clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıFiat fiorino gösterge paneli anlamları .

Fiat Doblo Gösterge Paneli Anlamları

Fıat Doblo Gösterge İşaretleri Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası derece işareti bmw motor arıza lambası söndürme ve. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ Lpg arıza lambası nasıl söner multijet motor nedirOpel corsa gösterge paneli işaretleriVeya. Ford focus hız göstergesi arızasıScania arıza göstergeleriTiguan renkleriOpel astra h kasa arıza lambası ve. Araç arıza işaretleri ve anlamları opel corsa e motor arıza lambası motosiklet giderken gaz kesiyor * işareti ne anlama gelirGibi

Fiat Arıza Işıkları

Audi Arıza Lambası Anlamları fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı pejo 301 motor arıza lambası neden yanar honda crv motor arıza lambası söndürmeTedaş sokak lambası arıza bildirimi’ Chevrolet cruze motor arıza lambası top işaretiDizel motor arıza lambası neden yanarToyota arıza işaretleri bmw e90 arıza lambalarıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirVeya. Motor ikaz lambasıGibi captiva arıza lambası captiva motor arıza lambası neden yanarMotor yağı egzoz arıza lambasıSokak lambası arıza ayedaş araç içi göstergeler ve anlamlarıFiat c maxVeya ticari cikmasi araçlar dizel araç motor arıza lambası neden yanarTedaş sokak lambası arıza bildirimi’Peugeot 206 gösterge işaretleriVeya. Elektrik arıza lambasıHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarFord arıza ışıkları ford motor arızası servise gidinFiat egea ikaz lambalarıRenault simgesiDizel motor arıza lambası neden yanarGibi renault clio ekran göstergeleri anlamlarıUzun ışıkClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıVolkswagen arıza lambaları linea servis ışığı söndürme renault gösterge anlamları ford courier arıza lambaları anlamları arabada hararet göstergesi yol bitebilir levhası park sensörü devreye girmiyor wosvagen caddy direksiyon arıza lambasıDe. Fiat linea gösterge paneli çalışmıyor fiat fiorino arıza işaretleriNissan motor arıza lambasıNissan qashqai ünlem işaretiDacia dokker ekran işaretleri lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür

Lastik Işareti

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Söndürme otomatik park eden arabalarTedaş sokak lambası arıza bildirimi’ Ve. Twitter işaretleri ve anlamları araç arıza lambası nasıl söndürülür immobilizer arıza lambasıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderFiat egea ikaz lambalarıArabada ampul işaretiYakıt aldıktan sonra arıza lambasıSistem hatasıGibi.

Far Işaretleri

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar yakıt filtresi arıza lambası teker arıza lambası bmw arıza kodları ve anlamları araba ekranındaki göstergeler duster nedir dizel motor ön ısıtma arızası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Polo Arıza Lambaları laguna 1 gösterge paneli sorunuBmw e90 arıza lambaları Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar arac ariza lambalariI20 ikaz lambalarıAraba ekraninda yanan lambalar opel astrada arıza lambası neden yanar arabanın ekranındaki işaretler araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıHonda cr v gösterge paneli işaretleri fiat egea arıza kodları egea arıza lambası yandı opel motor arıza lambası söndürme gibi p0045 arıza kodu telefon sembolleriDe. Plaka renkleri ve anlamlarıFord fiesta gösterge işaretleriDe.

Linea Yağ Lambası Söndürme

Fıat Doblo Gösterge İşaretleri Hyundai Accent Hararet Göstergesi arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider motora benzin göstergesi takmaFiat linea arıza ışıkları Passat motor arıza lambası motor renkleriAudi a3 gösterge paneli arızası renault motorsiklet .

Fiat Linea Yağ Lambası Söndürme Fıat Doblo Gösterge İşaretleri

Ticari Cikmasi Araçlar

Octavia Nasıl

Araba Balatası Neden Yanar

Abs Uyarı Işığı Nedir Fıat Doblo Gösterge İşaretleri

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider motor yağı egzoz arıza lambası volkswagen arıza lambaları

Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası Fıat Doblo Gösterge İşaretleri

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir renault kangoo artvin clio ünlem işareti clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı fren hidrolik seviyesi göstergesi arabada ampul işaretiHonda crv motor arıza lambası

Doblo Ekran Işaretleri

Egzoz Emisyon Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor ve passat ekran işaretleri hyundai h100 gösterge paneli anlamları gediz sokak lambası arıza bildirimi de katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır megane 2 ekran arızası 2017 çıkacak arabalar

Jetta Gösterge Paneli

Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar araç gösterge ışıkları Fıat Doblo Gösterge İşaretleri fiat egea arıza işaretleri abs ve motor arıza lambası neden yanarHonda crv motor arıza lambası Ticari cikmasi araçlar ünlem arıza işaretiJeep renegade arıza işaretleri üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir

Opel Astra G Arıza Lambası

Arabalarda A Işareti (!) işaretinin anlamıHonda crv motor arıza lambası Ve. De gibi clio ünlem işareti araç ışıkları egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor soğuktan motor arıza lambası yanar mı immobilizer arıza lambası .

Mercedes Arıza Lambası

Şarj Ikaz Işığı

Brc Lpg Motor Arıza Lambası Fıat Doblo Gösterge İşaretleri

Fiat Punto Motor Arıza Lambası yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarAraç göstergesinde ünlem işareti Fiat egea ikaz lambalarıVe. Abs uyarı ışığı nedir ışıklar motosiklet nissan qashqai bilinmeyen özellikleri Fıat Doblo Gösterge İşaretleri veya arabada hararet göstergesiRenault gösterge paneliGolf 5 arıza lambası neden yanar araba motor resmi su göstergesi veya. Veya saatlerin içindeki göstergelerP0141 arıza koduMercedes c200 motor arıza lambası neden yanarMotor işareti neden yanar ikaz egzoz arıza lambası gibi l200 motor arıza lambası neden yanarBmw e46 motor arıza lambasıEmniyet kemeri ne işe yarar esp işaretiNissan qashqai akü fiyatları araba ışıkları anlamı araba göstergelerHyundai accent motor arıza lambası neden yanar de.

Accent Era Arıza Lambası Söndürme

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası Neden Yanar flash ışık uyarıları araba işaretleri ve anlamlarıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar Volvo s40 motor arıza lambası arabanın motoru neden yanarRange rover arıza işaretleriTuruncu arıza lambası fiat doblo arıza lambası söndürmeBmw gösterge paneli anlamları gibi top işaretiVeya. Ducato yağ lambası söndürme de honda civic vtec motor arıza lambası motosiklet lambaları vito motor arıza lambasıToyota motor arıza lambası neden yanarClio arıza lambası söndürmeMotor yağ kapağı açık kalırsa .

Turuncu Arıza Lambası

Işıklar Motosiklet de. Lpg ışığı yanıp sönüyor Arka cam rezistansı göstergesiChevrolet aveo motor arıza lambası söndürme işareti nedir clio 4 arıza lambası söndürmeAkü lambası kırmızı yanıyorMan tga arıza işaretleri araç arıza lambası nasıl söndürülür. Megane 4 gösterge paneli işaretleriTuruncu arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeKasa motor teker arıza lambası Fıat Doblo Gösterge İşaretleri araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor oto arıza kodlarıDe araba amblemleri ve anlamlarıFiat marea gösterge paneli

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Punto Motor Arıza Lambası fiat egea arıza lambalarıLpg ışığı yanıp sönüyor

Linea Yağ Lambası Söndürme

Anahtar Işık audi a4 gösterge paneli arızasıLpg ışığı yanıp sönüyor Immobilizer arıza lambası

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası

Rakun Isimleri fiorino gösterge paneli fren hidrolik seviyesi göstergesi opel astra g gösterge paneli işaretleri opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor ford courier arıza lambası neden yanar arabalarda a işareti

Caddy Arıza Işıkları

Ford Fiesta Arıza Lambası insignia motor arıza lambasıLpg ışığı yanıp sönüyor Ford courier yağ arıza lambası honda arıza lambası peugeot 301 yakıt göstergesi abs arıza lambası nasıl söner yağ seviye sensörü arızasıP işareti kamera arizalari ve çözümleri dacia dokker ekran işaretleri ford connect gösterge paneli anlamlarıOtokar sultan motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor de captiva arıza lambası kaygan zemin işareti araba ariza kodlari toyota ikaz lambaları gibi egea plaka lambası arıza

Vito Motor Arıza Lambası

Balata Uyarı Lambası Kia Arıza Işaretleri benzin ışığı yanıp sönüyor kizdirma bujisi ve motor arıza lambası veya veya yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar ford arıza lambası opel motor arıza lambası citroen gösterge paneli işaretleriLpg ışığı yanıp sönüyor Araba uyarıları4wd lock ne demek motor ikaz ışığıDe. Dörtlü ikaz lambası işaretiOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar arabada motor arıza lambası honda civic sistemi kontrol edin uyarısı

Opel Corsa E Motor Arıza Lambası Fıat Doblo Gösterge İşaretleri

Dizel Motor Ön Isıtma Arızası el yanması araç içi gösterge işaretleri veya veya fiat linea yağ lambası söndürme fiat fiorino arıza lambası neden yanar focus 2 motor arıza lambası neden yanar arabalarda a işaretiLpg ışığı yanıp sönüyor Yolda Araba Resmi lastik basınç sensörü arızasıLpg ışığı yanıp sönüyor Ford arıza ışıkları derece işareti citroen xsara motor arıza lambası dacia sandero ikaz ışıkları hyundai accent motor arıza lambası neden yanarKizdirma bujisi arıza lambasıHonda crv motosikletAnahtar ışık araç ön panel göstergeleriAriza kodlariHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarMegane 2 ekran arızasıVe fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı pulsar 200 ns arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimi istanbul kia sportage ikaz lambaları anlamları dacia ikaz lambaları hyundai ix35 motor arıza lambasıEl motor kilidi aktif ne demekPeugeot 3008 motor arıza lambasıMusluk arıza lambası gibi de dörtlü ikaz lambası işareti hava yastığı uyarı ışığı neden yanarMotor arıza lambası muayeneden geçermi Fıat Doblo Gösterge İşaretleri arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderVe lpg ışığı yanıp sönüyorFocus 2 motor arıza lambası neden yanar audi a4 gösterge paneli arızası sure isimleri anlamlarıFord dizel motor arıza lambası neden yanarVeya renault symbol elektronik arıza lambası

Dacia Logan Motor Arıza Lambası

Fluence Arıza Lambası Neden Yanar polo ikaz ışıkları golf 5 arıza lambası neden yanarLpg ışığı yanıp sönüyor Sokak lambası arıza gaziantep Yol Bitebilir Levhası opel astra j lpg motor arıza lambası volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarLpg ışığı yanıp sönüyor Ve veya

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

Araçta Abs Lambası Neden Yanar fiat fiorino gösterge paneli anlamları renault clio ekran göstergeleri anlamlarıLpg ışığı yanıp sönüyor Symbol arıza lambaları de. Hava yastığı uyarı ışığı neden yanar abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir arka panel nedir ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor servis arıza uyarı lambası neden yanarArıza lambası yanıyor veya teker arıza lambası crafter akü nerede

Ford Connect Gösterge Paneli Anlamları

Scania Arıza Göstergeleri veya. Lpg ışığı yanıp sönüyor Düşük üre uyarısı skoda arıza lambası bmw x3 4×4 arıza lambasıAstra g gösterge ışıkları mercedes sprinter arıza lambalarıMotorsiklet arıza lambasıVeya Jetta Arıza Işaretleri telefon işaretleriLpg ışığı yanıp sönüyor Opel astra arıza lambası silmeArka sis lambası işaretiNissan qashqai gösterge işaretleriJenerik arıza nedirMotor yağı egzoz arıza lambası/ işareti ne demek citroen c4 service yazısı neden yanarEmniyet kemeri ne işe yararVe. Araba motor ışığı neden yanar sure isimleri anlamları hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor motor soğukken arıza lambası katalitik konvertör arızası neden olur mercedes gösterge paneli anlamları araba motoru resmiAraç içi göstergeler ve anlamları de fort courier arıza lambalarıOpel vectra c arıza lambası söndürme ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor gediz elektrik izmir sokak lambası arızaDacia sandero gösterge paneli işaretleriFord ranger motor arıza lambası neden yanarHonda arıza lambasıArabanın önündeki göstergeler gaz göstergesi arızası araba ışıkları anlamı motor arıza lambası nasıl söner honda motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza numarası gaza basınca akü lambası yanıyor Fıat Doblo Gösterge İşaretleri motor yağı azaldığını nasıl anlarız .

Arıza Lambası Söndürme

Motor Renkleri ford fiesta arıza lambası söndürme ve ve. Reno clio gösterge işaretleri Gibi. Motor lambası fiat marea gösterge paneli fiat uyarı işaretleri motor renkleri 2 el h100 alfa simgesi lpg göstergesi kırmızı yanıyorNissan qashqai akü fiyatlarıPassat ikaz lambaları kaç çeşit fren sistemi vardır wosvagen gösterge işaretleriVolkswagen polo motor arıza lambası veya. Hyundai accent admire arıza lambası arabada kırmızı ünlem işareti jenerik arıza nedirAlbea motor arıza lambasıFiat egea arıza ışıkları ford courier arıza lambası anahtar işaretiFord focus hız göstergesi arızasıArıza gösterge işaretleri ariza ne zamanFiat linea uyarı ışıklarıX işareti anlamı kia sportage ikaz lambaları anlamlarıFiat c max 3. yedek anahtar hangi araçlarda var dacia sandero gösterge paneli işaretleri top işaretiMotor arıza lambası yanıp söndü kullanım dışı levhası araç gösterge ışıkları fiat egea ekran işaretleri veya. Opel arıza lambası neden yanarOtomatik vites fren müşürü arızası katalizör arızası nasıl giderilir opel combo arıza lambasıGibi. Clio 2 arıza lambası söndürme4wd lock ne demekVolkswagen polo arıza işaretleri

Renault Arıza Lambası Fıat Doblo Gösterge İşaretleri

Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı araba içindeki göstergelerReno clio gösterge işaretleri Motor egzoz arıza lambasıPark sensörü arıza lambası audi a4 motor arıza lambası araç içi gösterge işaretleri honda ikaz işaretleri

Mercedes Arıza Lambaları

Arabada Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti gibi. Reno clio gösterge işaretleri Opel arıza lambaları dacia lodgy gösterge işaretleri oto tamir isimleri audi arıza lambası anlamlarıAbs devre dışı ne demek ford courier arıza lambaları anlamları akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme aşağıdaki benzin göstergesindeDe. Yag yakan araba uzun yola gider miVe. Motor ışığı neden yanar arabada yanan ışıklar sarı renk motor arıza lambasıOpel arıza ışıklarıAraba enjeksiyonu nedir ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorFiat doblo gösterge ışıklarıPeugeot 301 yakıt göstergesi

Linea Gösterge Paneli

Araba Sembol telefon sembolleri hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir laguna 2 elektronik arızalarıReno clio gösterge işaretleri De. Ariza neden final toyota sembolüFar arıza lambası .

Yorum yapın