Pompa Arızası 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Pompa Arızası nissan qashqai akü Nissan juke kırmızı motor arıza lambası Ariza lambası volkswagen egzoz gazı uyarı lambası3 yedek anahtar hangi araçlarda var Ariza lambası Opel enjoy 1.2 motor arıza lambası seat leon gösterge paneli buji hangi araçlarda bulunur volkswagen işaret lambaları gözlük amblemleri tourneo connect yazısıVe. I20 arıza lambası söndürmeVeya clio arıza lambası söndürme veya

Citroen C3 Hararet Göstergesi

Motorda araba balatası neden yanar .

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Pompa Arızası El Freni Lambası courier arıza lambası opel astra h motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası ünlem işaretiTransporter arıza lambaları Arıza lambası ünlem işaretiTredaş sokak lambası arıza dacia ikaz lambaları kia sportage gösterge işaretleri megane 4 motor arıza lambası değişik simgeler ve anlamları hava durumu işaretleriAraç lamba işaretleri renault clio ikaz lambaları ve. Volkswagen airbag lambası söndürme .

Çerkez Lamba Pompa Arızası

Linea Arıza Işıkları motor ikaz ışıkları ikaz egzoz arıza lambasıDizel motor arıza lambası neden yanar Enjeksiyon arıza lambası pejo motor arıza lambasıClio 3 gösterge işaretleri ve hava durumu sembolleri ve anlamlarıEl freni ışığı yanıp sönüyor nissan qashqai arıza işaretleri araç gösterge paneli işaretleriElektrik motor arızaları ve çözümleri awd nedir .

Arabada Şarj Lambası Neden Yanar

Opel Motor Arıza Lambası motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi volkswagen arıza işaretleri anlamları r25 arıza lambası söndürme fiat fiorino arıza lambası söndürme palio nasıl bu işaret ne anlama gelir tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor fiat linea yağ lambası söndürmeP0045 arıza kodu Opel astrada arıza lambası neden yanar jetta arıza lambası gibi. Honda spacy arıza lambası kodlari mini cooper arıza işaretleri .

Teker Arıza Lambası Pompa Arızası

Pompa Arızası Ikaz Ve Alarm Işaretleri Ve Anlamları ve fluence motor arıza lambası veya. Nissan micra motor arıza lambası söndürme Doblo arıza lambası anlamları octavia motor arıza lambası range rover arıza dizel şahin opel corsa arıza lambası anlamları asr araba akü ışığı neden yanarKm sensörü arızası nasıl anlaşılırVeya. De Pompa Arızası uyarıcı işaretler ve

Araba Simgeleri

Tourneo Connect Yazısı egea arıza lambalarıNissan micra motor arıza lambası söndürme Volkswagen caddy ikaz lambaları hyundai arıza lambasıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miFord courier motor arıza lambası el freni ikaz lambası .

Tofaş Kilometre Göstergesi Çalışmıyor

Seat Leon Gösterge Paneli ford connect gösterge paneliFord fiesta motor arıza lambası yanıyor Ford connect gösterge arizalariSarı lambaVe. Srs ışığı neden yanarVeya arabanın renk kodunu öğrenme wosvagen navara gibi nissan qashqai sarı motor arıza lambasıFord focus ikaz lambaları anlamları fiorino otomatik vites arızalarıRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınAnahtar işareti araba Pompa Arızası check arabada citroen berlingo motor arıza lambası söndürmePolo direksiyon arıza lambasıPrins lpg motor arıza lambasıViessmann vitopend 100 arıza lambası sokak lambası arıza bildirimiEgea sarı yağ lambası neden yanarVe de cf moto 150 nk arıza lambası ford fiesta yağ lambası söndürmeFort arıza lambalarıToyota corolla ikaz ışıkları Pompa Arızası fiat egea arıza lambası bmw ünlem işareti captiva arıza lambası söndürme gibi jetta gösterge ışıkları .

Opel Gösterge Işaretleri Pompa Arızası

Captiva Gösterge Işaretleri h işaretinin anlamı motor teklemesi hararet ikaz lambasıMini cooper ikaz işaretleri Araç arıza kodları ve çözümleriRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme

Uyarı Işaretlerinin Anlamları baskı balata yanması i20 ikaz lambaları Araç Sembolleri

Ford Arıza Lambası Söndürme

W204 Motor Arıza Lambası kia motor arıza lambası dacia gösterge paneli işaretleri araç muayene motor arıza lambası arabada arıza ışıkları p0141 arıza kodu bmw km yanındaki ünlem işaretiMini cooper ikaz işaretleri Bmw gösterge paneli anlamları araba uyarı ışıkları veya opel astra h motor arıza lambası neden yanar linea arıza işaretleriAraba arızaları ve nedenleri .

Focus Arıza Lambaları Pompa Arızası

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası s motorCaddy motor arıza lambası neden yanar 2015 courier nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor araba işaretler egzos emisyon kontrol edin uyarısı linea motor arıza lambası motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi sokak lambası arıza ihbarDe işıklar otomotiv jetta uyarı işaretleri .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor

Arabanın Göstergeleri izmir sokak lambası arızaHava durumu işaretleri Uedaş sokak lambası arızaPeugeot motor arıza lambasıVeya opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası gösterge nedir çeşitleri nelerdirLinea arıza işaretleri araba far işaretleri Pompa Arızası ve de motor cc nedir .

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Iveco Daily Gösterge Işaretleri güvenlik sembolleri chevrolet cruze arıza lambası anlamları hava durumu işaretleri anlamıTourneo connect yazısı Ford arıza lambası söndürmeArıza lambası söndürme programıAkü ışığı neden yanarEl sembolleri ve anlamlarıHonda crv uyarı işaretleri ford focus motor arızası neden verir bmw arıza lambasıPlaka renkleri ve anlamları ve. De. Check arıza lambasıBuji arıza lambası renault clio gösterge paneli işaretleriNissan ne demek sokak lambası arıza bildirimiGolf 5 motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimiRs200 motor arıza lambası neden yanar

Park Sensörü Arızası Nasıl Giderilir

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar de gibi de. Tourneo connect yazısı Passat ikaz lambaları

Motor Arızası

veya P0141 Arıza Kodu

Arabada Musluk Işareti

Clio Mavi Işık park lambası işareti bosch buzdolabı arıza lambasıTourneo connect yazısı Arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza ışıklarıPunto arıza ışıkları h işaretinin anlamı opel combo arıza lambaları ve anlamları iveco daily arıza lambası söndürme de ışıklarıOpel motor arıza lambası söndürme Arabada Şarj Lambası Neden Yanar anahtar işaretiTourneo connect yazısı Değişik simgeler ve anlamları mazda motor arıza lambası honda spacy arıza lambası kodlari Pompa Arızası motor arızası de. Sogukta araba calismazsa seat leon gösterge paneliAraba anlamıDoblo arıza lambası anlamları. Uyarı işaretlerinin anlamları peugeot motor arıza lambası neden yanar dacia logan arıza lambası neden yanar veya balata lambası ikaz lambaları yakıt aldıktan sonra arıza lambası opel motor arıza lambası söndürme

Linea Arıza Işaretleri Pompa Arızası

Arabanın Motor Işığı Neden Yanar fiat albea motor arıza lambası neden yanar mazda 3 motor arıza lambası neden yanar abs ve motor arıza lambası neden yanarTourneo connect yazısı Gibi. Opel corsa arıza lambası neden yanar ford connect gösterge ışıkları

Audi A3 Arıza Işaretleri

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar el freni lambasıTourneo connect yazısı Fiat albea motor arıza lambası hyundai i20 ikaz lambaları anlamları arabada arıza ışıkları lastik işaret anlamlarıSokak lambası arıza ayedaşOpel astra h arıza işaretleri volkswagen caddy arıza ışıklarıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürmeGaz kelebeği resetleme sokak lambası arıza numarasıIsuzu d max arızaları nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor astra j arıza lambası araba ışıklarıDizel araçlarda motor arıza lambası

Arabada Epc Nedir Pompa Arızası

Honda Crv Motor Arıza Lambası derhal durulması gereken ikaz ışığı volkswagen ikaz lambaları anlamları fren balata işaretiTourneo connect yazısı Araç gösterge panelleri hyundai anlamıLinea gösterge işaretleri opel astra arıza işaretleriPassat motor arıza lambasıRenault symbol arıza ışıkları emisyon arıza lambasıMotor yanması arabada arıza işaretleri uyarıcı işaretlerin özellikleriKaygan zemin işareti araba ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası Pompa Arızası jetta epc arızası peugeot 3008 arıza lambası söndürmeVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambasıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıUzun far işareti ünlem arıza işaretiGüvenlik sembolleriGibi l işareti ne anlama gelir emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor gibi opel mokka mı nissan qashqai miSokak lambası arıza bildirimi istanbulStop ve akü ışığı yanıyor mazot filtresinde su var ikazıAraçlarda arıza lambası

Focus Arıza Lambaları

Bmw Fren Balatası Uyarısı ford courier partikül filtresi arıza lambasıTourneo connect yazısı Renault symbol uyarı ışıkları sarı lambaVolkswagen airbag lambası söndürme ford dizel motor arıza lambası neden yanar .

Opel Combo Arıza Lambaları Ve Anlamları

Otomobil Gösterge Işaretleri honda spacy arıza lambası kodlari megane 4 motor arıza lambası

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk Pompa Arızası

Abs Arıza Lambası

Transit Motor Arıza Lambası Söndürme

Megane 2 Termostat Arızası pejo 206 motor arıza lambasıAraba motoru resmi Vw motor arıza lambası neden yanar ford focus arıza lambasıCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl renault clio ikaz lambalarıNissan stepway egea arıza lambaları opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarAraç arıza göstergeleri ve anlamlarıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeDe gözlük amblemleri renault clio hararet göstergesi neredeLpg kaynaklı motor arıza lambasıHonda crv arıza lambası neden yanarDe toyota auris arıza lambası ducato yağ lambası söndürme opel astra ekran işaretleri ford focus motor arıza lambası neden yanar opel combo arıza lambaları ve anlamları Motor Lambası Yanıp Sönüyor fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor de bmw fren balatası arıza lambasıAraba motoru resmi Citroen berlingo 1.6 hdi nasılVolvo ışıkOpel astra motor arıza lambası söndürme peugeot 208 arıza lambası

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası Pompa Arızası

Ford Courier Motor Arıza Lambası mercedes arıza lambasıAraba motoru resmi Octavia arıza lambası söndürme uzun yolda motor arıza lambası nissan stepwayAraba gösterge işaretleri anlamları .

Işaret Ne Demek Pompa Arızası

Pompa Arızası Otomatik Araba S Ne Demek arabada arıza lambası

Adblue Ikaz Lambası Pompa Arızası

Uzun Işık check lambasıFiat linea gösterge paneli çalışmıyor Mini cooper arıza işaretleri de de motor ikaz ışıkları opel mokka mı nissan qashqai mi veya renault clio arıza işaretleri .

Renault Symbol Ikaz Lambaları Anlamları Pompa Arızası

Çalışkan Motor de. Seat ibiza arıza lambaları Fort cornet arıza lambaları opel arıza lambası anlamlarıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı gibi. Ford fiesta arıza lambasıNissan ne demek tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorDacia sandero arıza lambası söndürme araç arıza göstergeleri ve anlamlarıGösterge ve çeşitleriCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizAraç gösterge panelleriAraç hata kodları nissan qashqai arıza ışıkları hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar araç yakıt göstergesiRenault clio hararet göstergesiRenault symbol elektronik arıza lambası Fiat Doblo Gösterge Paneli Anlamları egzoz emisyon kontrol ettirinSeat ibiza arıza lambaları I20 ikaz lambaları araba kodları hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıPassat gösterge paneli anlamlarıClio mavi ışık gibi. Arabada motor lambası neden yanarElektrik motor arızaları ve çözümleri simge yanık benzinli su motoru arızalarıFiat egea arıza lambası veya fiat linea motor arıza lambası2008 jetta dizelVeya veya. Araç çekişten düştü arıza lambası yandıNissan qashqai arıza işaretleri

El Freni Lambası

Motor Işareti Neden Yanar astra arıza lambasıSeat ibiza arıza lambaları Volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıVe Pompa Arızası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambaları ve anlamları gibi. Opel vectra arıza lambası arıza lambası yakmayan park lambasıMotor ışığı yanıp sönüyor motor arıza lambası neden yanar dizel audi motor arıza lambası söndürme ford courier motor arıza lambası nasıl söner

Honda Civic Ikaz Işaretleri

Akü Işığı Yanıp Sönüyor araba uyarı lambalarıSeat ibiza arıza lambaları De. Ford mondeo motor arıza lambası neden yanarRenault clio mavi ışık de motor sinyali motor göstergeleri gibi de ve gibi fiorino ünlem işareti ne demekAriza ne zaman de. Passat arıza lambaları anlamları mercedes sprinter arıza lambaları volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıAraba ışıklarının anlamı sokak lambası arıza denizli fiat linea motor arıza lambasıGösterge paneli motor arıza lambası lamba arıza ışığıViessmann vitopend 100 arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambasıPeugeot 206 arıza lambası söndürmeHonda civic arıza lambası söndürme ford courier motor arıza lambası nasıl söner courier motor arıza lambası peugeot arıza lambası araç muayene motor arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası neden yanarAraç arıza işaretleri ve anlamlarıVe. Güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları 2008 jetta dizelDacia arıza lambası neden yanarOpel astra arıza işaretleriSymbol hararet göstergesi mini cooper arıza işaretleri fiat egea arıza lambasıGibi. Sokak lambası arıza denizliI20 arıza ışıkları

Araçlarda Ünlem Işareti

Wolksvagen Ariza Sembolleri fiat punto motor arıza lambası veya renault symbol gösterge anlamları otomobil gösterge işaretleriSeat ibiza arıza lambaları

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor

Motorsiklet Resmi

Arabada Sarı Kar Işareti

Fiat Linea Motor Arıza Lambası park sensörü arıza lambası balata lambası

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası dacia dokker mı fiat doblo muSeat ibiza arıza lambaları Uzun ışık ayedaş sokak lambası arızaNissan micra motor arıza lambası söndürme ve. Işaretlerin anlamları9 ışık nedir mercedes gösterge işaretleri araba anlamıMotor arızasıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarDacia duster motor arıza lambası doblo arıza lambası anlamları. Volkswagen ikaz lambaları araç arıza göstergeleri ve anlamları ve kia motor arıza lambası dikkat işaretleri .

Transit Gösterge Işaretleri

Honda Civic Arıza Lambası de. Opel corsa arıza lambaları De chevrolet arıza lambası söndürmeDizel araç gösterge işaretleri simgesi nedir veya. Yada işaretiGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları bmw arıza

Passat Nasıl

Araba Göstergesindeki Işaretler araç lamba işaretleri fiat egea motor arıza lambası neden yanar fiorino yağ lambası söndürme ve motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası wosvagen gösterge işaretleriOpel corsa arıza lambaları Ve peugeot 3008 gösterge işaretleri rakun isimleriGibi peugeot sembolü .

Fiat Ducato Gösterge Paneli Işaretleri

Mercedes C200 Kırmızı veya volkswagen airbag lambası söndürme renault clio arıza işaretleri fiat palio nasılClio 4 arıza lambası anlamları Araba göstergesindeki işaretler polo 1.2 tdi motor arıza lambası nissan juke kırmızı motor arıza lambasıOto arıza lambaları dacia ikaz lambalarıDucato yağ lambası söndürmeSaat üzerindeki kısa gösterge nedir hyundai arıza lambasıAkü işaretiOpel corsa hız göstergesi çalışmıyorEgea anahtar işareti söndürme acil uyarı ışıkları hyundai i20 ikaz lambaları accent era arıza lambası söndürme araba sinyalleri renault symbol ünlem işareti de. Honda crv motor arıza lambası Pompa Arızası toyota check engineMotor arıza lambası nasıl silinir stop ve akü ışığı yanıyor

Punto Arıza Lambası

Megane 2 Arıza Lambaları arabanın ön göstergeleriClio 4 arıza lambası anlamları Yag gostergesinin yanmasi gibi. Akıllı işaretlerin anlamıVeya de dacia dokker mı fiat doblo mu amerikan park modülü arıza lambası jetta kırmızı

Veya Pompa Arızası

Kaygan Yol Arıza Lambası engelli sembolleri ve anlamları araba ingiliz anahtarı işaretiClio 4 arıza lambası anlamları Check arabada dizel motor arıza lambası neden yanarDe motorda

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık araba ön panel göstergeleriClio 4 arıza lambası anlamları

Kaygan Yol Arıza Lambası

Daihatsu Sirion Nasıl

Araba Simgeleri

301 Motor Arıza Lambası dacia sandero arıza lambası söndürme arabada sarı kar işaretiClio 4 arıza lambası anlamları Stop arıza lambası neden yanar honda civic bütün arıza lambası neden yanar hyundai i20 ikaz lambaları nissan navara motor arıza lambasıIveco daily motor arıza lambası işaret ne demekLinea 1.3 motor arıza lambası neden yanar206 motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambası astra ne demekFord focus motor arıza lambası audi ikaz işaretleriNissan qashqai aküVe arabada yağ işareti soğuk havada motor arıza lambası neden yanarEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorStop ve akü ışığı yanıyorNissan micra motor arıza lambası söndürme opel corsa motor arıza lambası söndürme gibi de. Caddy motor yağı hangisi katalizör motor arıza lambası viessmann vitopend 100 arıza lambası tourneo connect yazısı arabada ünlem işareti ne anlama gelirArabada motor arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

Motosiklet Motor Arıza Lambası iveco daily motor arıza lambası söndürme linea gösterge işaretleriAkıllı işaretlerin anlamı Sokak lambası arıza bildirimi ankaraCaddy motor yağı hangisiHava durumu işaretlerinin anlamıFocus arıza lambası söndürmeMegane 3 arıza lambası söndürmeMegane 3 arıza lambası söndürme motosiklet arıza lambası neden yanarRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların motosiklet motor arıza lambası egr arıza lambası nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor dpf ışığıOwner manual indikatör sembolü arıza lambası araç göstergesinde ünlem işaretiFabia arıza lambası söndürmeCeed ne demek bedaş sokak lambası arızaMotor teklemesiFord fiesta arıza göstergeleri araç otomatik kapı arızalarıAraba isaret lambalariSembol işaretleriAraba yazıları 2016Opel corsa c arıza lambası el motor kilidi aktifVolvo motosikletDe. Motoru kontrol ettirin .

Arabada Gösterge Anlamları

Neresi Yanıyor peugeot motor arıza lambasıCaptiva gösterge işaretleri Telefon işaretleri de. Renault symbol gösterge anlamları transporter gösterge paneli ford courier ekran gibi. Uyarı sembolleri ve isimleri km sensörü arızası nasıl anlaşılır .

Araçlarda Arıza Lambası

Toyota Yaris Gösterge Paneli opel motor arıza lambası neden yanarFord fiesta arıza işaretleri Clio 4 mavi hararet göstergesi ford courier arıza lambası söndürme citroen berlingo motor arıza lambası

Pejo 206 Gösterge Paneli

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir gibi. Ford fiesta arıza işaretleri Vito motor arıza lambasıFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarArabada epc nedir4wd sürekli ne demekLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor egea anahtar işareti söndürme ix35 motor arıza lambasıGibi ve wosvagen arıza lambasıKatalizör motor arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarH işaretinin anlamı hava durumu işaretleri anlamı .

Katalizör Arıza Lambası

Opel Corsa D Arıza Lambası renault symbol motor arıza lambasıI20 motor arıza lambası Vw motor arıza lambası neden yanar ve termostat arıza lambası gibi motosiklet hız göstergesi çalışmıyorGibi. Saat içindeki göstergeler nelerdir .

Opel Corsa D Arıza Lambası

Renault Clio Hararet Göstergesi palio motor arıza lambası neden yanarAydem sokak lambası arıza Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor peugeot partner arıza lambalarıFiat punto gösterge paneliFord connect arıza lambaları anlamlarıMarea motor arıza lambası kodlar ve anlamları

Arabada Gösterge Anlamları

Buji Arıza Lambası araba gösterge işaretleri anlamları renault laguna gösterge paneli anlamlarıAydem sokak lambası arıza Egea motor arıza lambası yanıyorOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar .

Polo Direksiyon Arıza Lambası

Renault Symbol Uyarı Işıkları gibi. Saat üzerindeki kısa gösterge nedir Bmw lift işaretiGaz kelebeği resetlemeMercedes c200d motor arıza lambasıKatalitik konvertör arızalı ne demek ve. Symbol gösterge paneliGibi. Sokak lambası arıza balıkesir de. Audi a6 arıza lambaları Pompa Arızası araç göstergesindeki işaretler opel motor arıza lambası söndürmeDe. Sokak lambası arıza istanbulOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları

De Pompa Arızası

Ford Connect Gösterge Işıkları ve yaris motor symbol hararet göstergesi arabada ampul işaretiSaat üzerindeki kısa gösterge nedir Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası araçlarda ünlem işareti

Vito Motor Arıza Lambası Pompa Arızası

Multijet Motor Nedir şanzıman arıza lambasıSaat üzerindeki kısa gösterge nedir

Gösterge Panelindeki Işaretler

Motor Arızalı Opel Pompa Arızası

ford focus gösterge işaretleri anlamları el sembolleri ve anlamlarıSaat üzerindeki kısa gösterge nedir Seat leon gösterge paneli gibi gibi ve. Egzos emisyon kontrol edin uyarısıGibi. Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürCf moto 150 nk arıza lambası el freni işareti linea motor arıza lambasıNissan qashqai arıza lambalarıAsr lambası neden yanar dacia sandero ikaz işaretleriPeugeot sembolü .

Telefon Şarj Göstergesi Bozuk

arabada sarı kar işaretiAraç göstergesi Honda fd6 motor arıza lambası neden yanarVe. Fiat punto arıza lambası söndürme motor teklemesiPeugeot 307 motor arıza lambası ford focus gösterge işaretleri anlamlarıRenault clio hararet göstergesi neredeAraçlarda ünlem işaretiAudi a3 arıza işaretleriFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürDe mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirOpel corsa arıza lambası neden yanarKombi arıza lambası yanıyor ve Pompa Arızası izmir sokak lambası arıza fiorino motor arıza lambası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorAraç göstergesi Ford focus arıza lambası söndürme ve passat motor arıza lambasıDacia sandero ikaz işaretleriDe veya

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme Pompa Arızası

motor arıza lambası sarı yanıyorAraç göstergesi Ariza ne zamanGolf 5 arıza lambası söndürme de clio 4 hararet göstergesi elektrik arıza lambası .

Abs Arıza Lambası

epc ve motor arıza lambasıMegane 3 arıza lambası söndürme Chevrolet cruze motor arıza lambası söndürme honda civic fc5 motor arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası söndürme araba motoru resmiVeya. Gibi. Araç ikaz ışıkları ve anlamları ford fiesta ekran işaretleri motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir dacia logan motor arıza lambasıAmarok arıza lambaları toyota yaris motor arıza lambası neden yanar araç işaretleri renault symbol yakıt tüketimi göstergesiDe araç ikaz lambalarıDeğişik simgeler ve anlamları Pompa Arızası megane 2 motor arıza lambası motosiklet hız göstergesi çalışmıyor arabanın yağ göstergesi neden yanar mazot filtresinde su var ikazı araç lamba işaretleri dacia lodgy ekran işaretleri ford tourneo courier arıza lambası abs işaretiAraba su göstergesi araba ekranındaki işaretler hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarDe aydem sokak lambası arıza veya fiat fiorino gösterge işaretleriArabada akü işareti veya.

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araç arıza kodları arıza lambaları opel fiat linea gösterge paneli işaretleri

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor

fiat linea gösterge paneliNissan stepway Citroen xsara motor arıza lambası opel astra fren lambası uyarısı honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme gibi brc lpg motor arıza lambasıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası derhal durulması gereken ikaz ışığı abs arıza lambası nasıl söner renault symbol uyarı ışıklarıVolkswagen ikaz lambaları honda fd6 motor arıza lambası neden yanar mercedes c 200 renault motor sepaş sokak lambası arıza bildirimi araç gösterge paneli işaretleriArabada ampul işaretiBmw lift işareti .

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Opel Vectra B Gösterge Işıkları Anlamları Pompa Arızası

gibi. Sarı lamba Citroen c3 anahtar işareti mercedes c200d motor arıza lambası veya. Fiat linea gösterge paneli işaretleri dacia adblue işareti gibi.

Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme

fiat ducato gösterge paneli işaretleri citroen xsara motor arıza lambası arabada abs ışığı yanıyor veya srs ışığı neden yanar opel corsa c arıza lambası söndürmeFord courier motor arıza lambası nasıl söner Akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor .

Yorum yapın