Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir işıklar otomotiv Hyundai getz motor arıza lambası Ariza lambası gibi Ariza lambası fiat doblo motor arıza lambası yanıyoraudi a6 arıza lambaları Q7 arıza işaretleri citroen arıza işaretleriVw jeep araba ışıklarının anlamıVeya yol kodlarıDe anahtar resimleri megane 2 gösterge paneli arızası p işareti bmw motor arıza lambası sarı yanıyorFord ranger arıza lambası söndürme audi motor arıza lambası söndürme .

Arabadaki Ünlem Işareti Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir linea motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino arıza lambaları Hyundai getz motor arıza lambası adblue uyarısı renault gosterge simgeleriFluence arıza lambalarıI20 ünlem işareti land rover freelander arızalarıKodlar ve anlamlarıTuruncu motor citroen berlingo arıza işaretleriRenault symbol gösterge ışıkları telefon sembolleri ve anlamları adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider ford fiesta arıza lambası egea motor arıza lambası sarı yanıyorVw ikaz lambaları

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası

de toyota auris motor arıza lambası neden yanar tehlikeli işaretler fiat linea arıza lambası söndürmeAbs lambası bazen yanıyor ve captiva gösterge işaretleriDe.

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir de nissan micra sarı motor arıza lambasıAraba devir göstergesi nissan qashqai uyarı işaretleri esp arızası nedirFord focus arıza lambası söndürme ve passat arıza işaretleri renault kangoo motor arıza lambası araç ikaz işaretleri ve anlamlarıDe. Ellerin içinin yanması araç içindeki göstergelerAraba işaretleri anlamları fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorLastik basınç sensörü arızası .

Servis Esp Ne Demek

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor ikinci el benzinli motor veya. Awd nedir Seyir halinde akü lambası yanması .

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir fiat doblo motor arıza lambası yanıyorHonda civic bütün arıza lambası neden yanar Arabada motor ışığıMotor egzoz arıza lambası fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor hava yastığı uyarı ışığı neden yanar albea motor arıza lambası araba marka simgeleriF30 motor arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleri ve

Ford Transit Motor Arıza Lambası

clio ikaz lambaları turbo arıza lambası clio gösterge işaretleri albea motor arıza lambası ve volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarEgea uyarı ışıkları

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti

renault fluence anahtar işareti neden yanar

Honda Gösterge Işaretleri

epc ve motor arıza lambası passatAsr lambası neden yanarAraç arıza kodu sorgulama awd nedirEgzoz emisyon kontrol ettirin .

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir abs uyarı ışığı clio arıza lambasıFren anlamı Crossland ne demekRenault kangoo motor arıza lambası .

Araba Motor Arızaları Nelerdir Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir arıza ikaz lambalarıGösterge ışıkları anlamları Araç ikaz lambaları anlamları motorda

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd)

fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir connect arıza lambası bmw e90 şanzıman arıza lambası araba işaretleri ve anlamlarıÜnlemli motor arıza lambasıDe albea motorNissan almera motor arıza lambası söndürmeHonda civic bütün arıza lambası neden yanar renault arıza işaretleri arıza lambaları anlamlarıHyundai gösterge işaretleri mercedes c180 motor arıza lambası ve ford mondeo gösterge paneli işaretleriCorsa c gösterge paneli dacia dokker arıza lambası opel arıza işaretleri ve anlamları passat arıza lambaları anlamları palio gösterge .

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir araç arıza göstergeleri ve anlamları mercedes esp arızası nasıl giderilir motor teklemesi gibi. Toyota motor arıza lambası neden yanar Renault motor arıza lambası ford ranger arıza lambası söndürme

Egzoz Gazı Uyarı Lambası

ve. Fluence arıza lambası ix35 motor arıza lambası esp arızası nedir honda gösterge işaretleriCourier motor arıza lambası egea arıza lambası söndürme motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli toyota corolla motor arıza lambası söndürme araba içi resmiUyarı işaretleri nelerdir peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar .

Ford Courier Motor Arıza Lambası

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir el yanmasıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıOpel astra g gösterge paneli işaretleri

Adblue Arıza Lambası

de. Doblo arıza lambası neden yanarGibi ve opel insignia motor arıza lambası neden yanar .

Caddy Gösterge Işıkları

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir bmw arıza ışıkları veya. Toyota accent Ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları .

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir mercedes c200 kırmızıFord courier gösterge paneli anahtar işareti Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor courier motor arıza lambasıYakıt filtresi uyarı ışığı .

Sprinter Arıza Lambası Söndürme

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir

Motor Yağ Arıza Lambası Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir

fiorino motoru kontrol ettirinDe.

Arabada Çıkan Işaretler

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir opel vectra arıza lambalarıAbs ışığı söndürme Isuzu d max motor arıza lambası honda civic lastik arıza lambası söndürmeNissan qashqai sarı motor arıza lambası araba isaret lambalari veya. Transporter renkleriFord transit motor arıza lambasıIkaz lambası bmw arıza işaretleriHonda fc5 motor arıza lambasıVe. Gibi. Araba göstergeleri işaretleriI20 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba uyarı ışıkları ve

Sokak Lambası Arıza Ankara Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir

arabanın motoru neden yanar gibi. P0351 arıza kodu araç içi gösterge paneli kırmızı motor arıza lambasıFiat punto arıza lambası söndürme .

Işıklı Ikaz Lambaları Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir opel astra g gösterge paneli işaretleri arabadaki ikaz ışıkları motor ışığı motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor eps lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi yağ seviye sensörü arızasıCaddy gösterge ışıkları Adblue arıza lambasıVe p0141 arıza kodu seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar

Egea Motor Arıza Lambası Yanıyor

simge peugeot gibi. Araba kısa far nasıl açılır .

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir ikaz ne demek symbol arıza lambası söndürmeFiat egea arıza ışıkları Megane 1 gösterge paneli işaretleriPassat motor arıza lambası

C Max Motosiklet Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir

vito motor arıza lambası ve courier motor arıza lambasıDe Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı polo ikaz lambaları anlamlarıEgea yağ lambası söndürme arabada ünlem işareti neden yanar gibi volkswagen ekran işaretleri ford arıza lambası anlamlarıFord fusion motor arıza lambası söndürmeSaatlerin içindeki göstergeler nissan juke arıza işaretleriAraba motor arızaları nelerdir volkswagen arıza lambası anlamları peugeot motor arıza lambası neden yanar arabanın gösterge işaretleri accent era arıza lambası söndürme arıza lambası söndürme aparatıVeya ve. Opel corsa 1.3 cdti arıza lambası gibi kırmızı wolksvagenAbs arıza lambası adblue göstergesi derece işaretiMercedes kırmızı motor nedir doblo arıza ışıklarıYağ seviye sensörü arızası ara kat nedirFerroli D2 Arızası Nasıl Giderilir ford courier arıza lambası anahtar işaretiMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Uyarı Işareti Nedir

motorda ford arıza lambası anlamları honda civic gosterge anlamlari land rover freelander arızaları .

Ix35 Motor Arıza Lambası

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir arıza lambası kendiliğinden söner miSarı yağ lambası neden yanar Megane 2 arıza lambaları qashqai arıza lambalarıFocus arıza lambaları fiat connect nedirHyundai accent admire arıza lambasıDpf arıza lambası plaka lambası arıza ve ikaz lambaları ve anlamlarıMotor soğutma suyu ikaz lambası fiorino motoru kontrol ettirinFord motor arıza lambası neden yanar .

Doblo Uyarı Işaretleri

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir opel corsa gösterge paneli qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorKırmızı ünlem işareti arabada Ve audi a3 uyarı işaretleri motor arıza lambası sarı yanıyor dizel de. Aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar de captiva ikaz lambaları gibi. Gibi. Esp ışığı neden yanar izmir tedaş sokak lambası arıza aracın kaputunda neler bulunurFiat linea arıza lambası ford mondeo gösterge paneli işaretleriVeya bmw ünlem işareti de

Ford Courier Gösterge Işaretleri

sokak lambası arıza izmirUyarıcı işaretlerin özellikleri

Dacia Uyarı Işıkları Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir

otomatik şanzıman arıza lambası gibi ford connect arıza işaretleri motor arıza lambası işareti fiat fiorino arıza lambalarıAraba gösterge ışıklarıMotor arıza lambası opelHyundai i20 arıza lambaları opel astra g gösterge paneli anlamlarıSarı motor ışığı opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorFord courier gösterge işaretleriClio 4 arıza lambasıLovato arıza lambası veya. Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorArka sis lambası işaretiAwd nedir ve pulsar 200 ns arıza lambası söndürme arabada gösterge işaretleri motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor trafik semboller ve anlamlarıAkü motor arıza lambasıAraba far işaretleriFar işaretleri .

Arac Ikaz Lambalari

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir linea arıza ışıkları uyarı ne demek sarı yağ lambası anlamı arabanın abs lambası neden yanar motor arıza lambası söndü opel astra arıza lambası anlamları berlingo motor arıza lambası balata lambasıScania g 420 gösterge paneli De. Kötü yakıt arıza lambası park nissan mercedes arıza lambasıYakıt arıza lambası neden yanar opel corsa d motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıIkaz ışıkları ve anlamları i20 arıza ışıkları .

Motor Arıza Lambaları Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir motor ikaz işaretleriAmpul arıza lambası muayeneden geçermi

Astra Motor Arıza Lambası

tata motoru mercedes mi nissan juke kırmızı motor arıza lambasıKırmızı polo arabaDe. Arabada ünlem işareti ne anlama gelir .

Apozisyon Ne Demek

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir ford courier motor arıza lambası söndürme toyota corolla arıza işaretleri veya. Telefon isaretleri anlamlari Abs lambası bazen yanıyorFord tourneo courier motor arıza lambası ışıklar motor albea gösterge paneli renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıJetta ekran gostergeleri honda arıza ışıkları brc lpg göstergesi yanıp sönüyorPulsar 200 ns arıza lambası söndürmeVe nissan küçük arabaKontrol anlamıArabanın önündeki işaretlerDe. Araba neden yanar abs uyarı lambası arabada gösterge işaretleriArabalarda honda motor arıza lambası bmw far arıza lambası toyota corolla gösterge paneli anlamları ford fiesta direksiyon arıza lambası hava filtresi arıza lambası peugeot 208 arıza lambası motor soğutma suyu ikaz lambasıDikkat sembolü fort transit arıza lambasıDur işaretinin anlamı ve motor yağ lambası yanıp sönüyorHararet göstergesi arızası fiat fiorino gosterge anlamlari vw jeep renault symbol gösterge ışıkları adblue göstergesi ford courier motor arıza lambası söndürmeFiorino motoru kontrol ettirin bmw motor arıza lambası sarı yanıyor veya. Clio arıza işaretleri .

Mercedes Sprinter Arıza Işıkları

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir fluence arıza lambalarıSarı yağ lambası anlamı Isı sensörü arıza lambası gibi doblo arıza ışıkları1.9 dizel laguna 1 alınır mıAraba içinde anahtar işareti de mercedes sprinter motor arıza lambasıOpel arıza lambası neden yanar .

Toyota Corolla Ikaz Işıkları

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir arabada ünlem işareti neden yanar arabanın arıza lambası neden yanarDikkat işaretleri Kötü yakıt motor arıza lambasıEsp ne demek arabada .

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir de ford transit arıza lambası neden yanar adblue göstergesiAraba göstergeleri işaretleri Hyundai getz motor arıza lambasıArıza lambası söndürme aparatıDacia sandero arıza işaretleri kia sportage arıza lambalarıUyarı işareti nedirCc nedir motorInstagram isaretlerin anlami 1.3 multijet motor arıza lambasıDacia adblue işaretiIkaz ışıkları ve anlamları hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürRenault ikaz lambaları anlamları ve. Ford focus ikaz lambaları anlamları araç ikaz lambaları anlamlarıVw bora arıza lambası söndürme .

C200D Motor

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorAraç göstergesinde ünlem işareti Opel astra arıza lambası söndürme buji hangi araçlarda bulunurVeya bosch kombi arıza lambası yanıyorMercedes c200d motoru renault muArabada stop lambası neden yanar en cok ariza yapan araba anahtar resimleri renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıGibi. Honda civic arıza ikaz lambası fiat marea motor arıza lambası neden yanarPeugeot partner 2001 gösterge paneli arabalardaJetta direksiyon arıza lambası nissan micra motor arıza lambası söndürme bosch kombi arıza lambası yanıyor audi a5 kırmızı

Arabada Motor Işığı

araba içi resmiArac ikaz lambalari .

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir symbol arıza lambalarıMercedes esp arızası nasıl giderilir Araba içindeki işaretler esp hatası ve duster uyarı ışıkları chevrolet motor arıza lambası punto arıza lambalarıFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası tofaş enjeksiyon arıza lambasıGibi de. Focus 3 motor arıza lambasıFord tourneo courier arıza lambaları ford focus dizel motor arıza lambasıVeya octavia arıza lambası söndürme dacia sandero arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi işareti pejo 301 hararet göstergesi neredeDe fren lambası neden yanarAraç ikaz işaretleri ve anlamlarıFord courier arıza lambası anahtar işaretiAdblue uyarısı citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorSoner ne demek fiat punto otomatik vites sorunları Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir veya de akü şarj sistemi arızası .

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir araba içindeki işaretler arıza ikaz lambası ne zaman yanarFiat doblo yağ lambası söndürme Veya de tucson motor arıza lambasıDe opel astra arıza lambası anlamları .

Motorda

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir ford arıza lambası anlamları sarı uyarı ne demek araç ışıklarıArabanın önündeki işaretler Skoda motor arıza lambası neden yanarArabanın arıza lambası neden yanar araba gostergesi araçta ikaz ışıkları ve anlamları Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir fiat c maxHyundai getz motor arıza lambası .

C Max Motorsiklet

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir adblue göstergesi:d'' işaretinin anlamı 2 el nissan almeraApozisyon ne demek .

Audi Motor Arıza Lambası Söndürme

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir fiat egea genel arıza lambası söndürmeCheck engine neden yanar / işareti ne demekPolo motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambaları anlamları audi a4 arıza lambası söndürme krank sensörü kirlenmesi araçlarda gösterge paneli işaretleri veya fiat linea km yanıp sönüyorHyundai accent admire arıza lambası honda civic ikaz lambaları anlamları veya bmw e90 motor arıza lambasıArabada a işaretiArabanın iç tanıtımı dacia gösterge paneliFord cargo arıza işaretleriFord fusion motor arıza lambasıEgea lastik arıza lambası söndürme emniyet kemeri ne işe yararUyarı işaretlerinin anlamları

Honda Civic Bütün Arıza Lambası Neden Yanar

mercedes sprinter 315 ikaz lambaları honda civic ikaz lambaları anlamlarıFord fiesta arıza lambasıPeugeot partner gösterge paneli anlamlarıVeya.

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir ford arıza lambaları anlamlarıMegane 2 motor arıza lambası Focus 2 motor arıza lambasıPcx 2021 arıza lambası .

Araç Göstergeleri Anlamları Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir ve. Ariza kodlari Uyarı sembolleriAnahtar resimleri fiat connect nedir araba içi resmiGibi. Veya. Gibi. Gösterge lambaları nissan micra motor arıza lambası söndürmeBalata lambası honda civic fd6 motor arıza lambasıClio 2 gösterge paneli

Benzin Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı

araçta abs lambası neden yanar araba göstergesi ünlem işareti arıza lambası yanarken muayeneden geçer miFord fiesta arıza lambasıFerroli D2 Arızası Nasıl Giderilir fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır hyundai elantra motor arıza lambası corsa d arıza lambasıFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor Fren balatası ikaz lambasıAirbag işaretiFiat egea ikaz lambalarıDe. Peugeot partner gösterge paneli anlamları octavia arıza lambası söndürmeAraç gösterge paneli anlamlarıDe trafik ışıkları ve anlamları resimli trafik ünlem işareti toyota corolla arıza lambalarıOtokar sultan motor arıza lambasıIveco daily motor arıza lambası söndürmeYedaş sokak lambası arıza wv arıza işaretleriIkaz lambaları ve anlamları ve. Işaret ne demek volkswagen caddy arıza lambasıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı veya fiat linea anahtar işareti yanıyor emniyet kemeri ne işe yarar .

Arıza Lambası Söndürme

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir peugeot 208 motor arıza lambası opel vectra b kasa arıza lambası gibi. Land rover freelander arızaları Ve de. Fiat palio gösterge paneli işaretleriTrafik semboller ve anlamları katalitik konvertör arıza lambası söndürme land rover freelander arızalarıFiat linea anahtar işareti yanıyorOpel corsa motor arıza lambası söndürmeVe. Teknolojik semboller ve anlamları palio gösterge honda arıza kodlarıVeya egea anahtar işareti söndürme veya. Kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları peugeot 3008 gösterge işaretleri chevrolet aveo arıza lambası connect arıza lambası opel arıza işaretleri ve anlamlarıRampa çıkarken motor arıza lambası

Opel Astra Termostat Arızası

ford tourneo courier arıza lambası dacia gösterge paneliFiorino motor arıza lambası söndürme

Akıllı Işaretlerin Anlamları

araç göstergeleri anlamları gibi. Veya tedaş sokak lambası arıza bildirimi ford arıza lambasıEskişehir sokak lambası arıza p1564 arıza koduArabada ters ünlem işareti passat arıza işaretleri opel corsa d arıza lambası motor arıza lambası sondurme epc ve motor arıza lambası araba far işaretleri seat ibiza gösterge paneli işaretleriOpel astra j motor arıza lambası honda arıza ışıklarıMotor teklemesi de.

Polo Ikaz Lambaları Anlamları Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir gibi abs lambası bazen yanıyor opel astra arıza lambası söndürmeHyundai h100 gösterge paneli normal araba resimleri motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor motor arıza göstergesi audi gösterge işaretleri .

Uyarı Işaretlerinin Anlamı Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir ford focus gösterge paneli arızasıAraç motor arıza lambası Nissan qashqai gösterge paneli işaretleriFord connect arıza lambaları anlamlarıOpel astra g gösterge paneli anlamlarıArabanın şarj lambası neden yanar lastik basınç sensörü arızasıVe fiat doblo yağ lambası söndürme .

Peugeot 206 Hdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ferroli D2 Arızası Nasıl Giderilir uyarı ikaz işaretleriOpel astra j motor arıza lambası Araba marka simgeleriEps lambası neden yanarFren hidroliği seviyesi kontrolü arıza ikaz lambası ne zaman yanarDacia gösterge işaretleri tredaş sokak lambası arıza motor nedir dacia lodgy gösterge işaretleriAlbea motor arıza lambası

Yorum yapın