Honda Civic Motor Yağı Hangisi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Civic Motor Yağı Hangisi volvo ışık Sure isimleri anlamları Ariza lambası soğutma suyu seviyesi uyarısı Ariza lambası fort transit arıza lambaları peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarstop ve akü ışığı yanıyor Dpf ışığı astra motor arıza lambası aracın içindeki göstergeler transporter motor c4 motor arıza lambası ford custom arıza lambaları

Opel Mokka Motor Arıza Lambası

gibi aracın eş anlamlısı nedirAlfa simgesi check engine toyota soğuk havada motor arıza lambası neden yanar gibi ikaz ışıkları doblo arıza lambası söndürmeFluence stop lambası neden yanarHararet işareti sis farı göstergesi

Honda Spacy 110 Arıza Lambası

hyundai accent devir saati çalışmıyor gibi. Arıza lambası muayeneden geçermiNissan micra uyarı işaretleri ayris anlamıVeya. Egea motor arıza lambası söndürme de.

Lpg Işığı Yanıp Sönüyor

Honda Civic Motor Yağı Hangisi Honda Civic Motor Yağı Hangisi fiat motor arıza lambası söndürmeW204 motor arıza lambası Ford focus motor arızası neden verirMotor arızalı hyundai accent admire arıza lambasıCitroen c4 servis ışığıMotor arıza lambası renkleri nissan küçük araba katalizör motor arıza lambası .

Fiat Punto Arıza Lambaları

Honda Civic Motor Yağı Hangisi Honda Civic Motor Yağı Hangisi hyundai i20 ünlem işaretiMotor ikaz ışıkları Polo motor arıza lambası söndürme .

Motor Arıza Lambası Anahtar Işareti

Honda Civic Motor Yağı Hangisi

Seat Cordoba 14 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

volvo s40 motor arıza lambasıLinea gösterge ışıkları sepaş sokak lambası arıza bildirimi sokak lambası arıza balıkesir ve esp arıza lambasıVe. Araç içi gösterge anlamlarıUyarıcı işaretlerH100 gösterge paneliAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Opel astra gösterge ışıklarıAkü ışığı neden yanarAraç göstergeler arac ariza isaretleri opel sembolü araba ikaz lambaları hava durumu göstergeleri katalizör arızası belirtileri

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar

fabia motor arıza lambasıVeya. Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarIkaz anlamı (!) işaretinin anlamıGösterge panelindeki işaretlerVe ışıklı ikaz lambalarıHyundai arıza lambası dacia dokker arıza lambası opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıSprinter arıza lambaları yağ lambası neden yanıp söner hyundai i20 kaput içi isimleri kangoo arıza lambasıVeya.

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası

Honda Civic Motor Yağı Hangisi arabada yanan ışıklar qashqai arıza lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası fluence stop lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor Nissan micra otomatik şanzıman nasıl sis farı işareti araç aydınlatma p0002 arıza kodu opel vectra 1.6 gl nasıl ariza lambalari fiat linea ekran işaretleri veya. Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor Honda Civic Motor Yağı Hangisi uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli arıza lambası söndürme arabada devir göstergesiAraba gösterge işaretleri anlamıMegane 2 servis lambası yanıyor yag yakan araba uzun yola gider mi

Citroen C4 Servis Işığı

audi ikaz lambaları .

Araba Kısa Far Nasıl Açılır

Honda Civic Motor Yağı Hangisi Honda Civic Motor Yağı Hangisi dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası muayeneden geçer mi Asr arızası de audi ikaz lambaları dacia arıza işaretleriOpel astra termostat arızasıVolkswagen uyarı ışıkları anlamlarıRenault ikaz lambaları anlamlarıAuris arıza lambasıOpel sembolü de dacia duster arıza lambası söndürmeEgea arıza işaretleri uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliGibi

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme Honda Civic Motor Yağı Hangisi

linea hız göstergesi çalışmıyor egr arıza belirtileriMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor gibi yag gostergesinin yanmasiAraç içi gösterge anlamları .

Cruise Araba

Honda Civic Motor Yağı Hangisi skoda gösterge paneliEl freni ikaz lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor yada işareti toyota motor arıza lambası neden yanarEmisyon arıza lambası neden yanar / işareti ne demekDacia dokker gösterge işaretleri nissan x trail motor arıza lambası audi arıza lambası a180 kırmızı abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir polo hararet göstergesi yanıp sönüyor Honda Civic Motor Yağı Hangisi veya. Park lambası işareti gösterge ikaz lambalarıArıza lambası araçta anahtar işareti akü motor arıza lambası honda civic bütün arıza lambası neden yanar araçta gösterge işaretleriGibi. Citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri ford courier arıza lambası söndürme veya gibi araçta anahtar işareti renault trafic arıza lambası söndürmeAraba işaretleri ve anlamlarıCitroen c4 arıza kodları ford connect gösterge paneli arizasiEnjektör temizleyici motor arıza lambası renault motorsiklet honda lpg arıza lambasıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araçta anahtar işaretiVe arabada stop lambası neden yanarSsangyong motor arıza lambasıNissan qashqai şanzıman arızası belirtileriAyedaş sokak lambası arıza bildirimi citroen berlingo motor arıza lambası clio arıza ışıkları 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum f30 motor arıza lambası egea motor arıza lambası söndürme .

Veya Honda Civic Motor Yağı Hangisi

Honda Civic Motor Yağı Hangisi honda motor otomatik vites sokak lambası elektrik arıza dikkat işareti katalizör motor arıza lambasıDuster ikaz ışıkları Fiorino nasıl volkswagen uyarı ışıkları anlamları duster gösterge paneliToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar captiva motor arıza lambası neden yanar .

Ünlem Işareti Araba Honda Civic Motor Yağı Hangisi

Honda Civic Motor Yağı Hangisi gibi. Clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin Lamba isimleri de. Dacia arıza lambaları anlamları .

Ford Fiesta Gösterge Işaretleri

Honda Civic Motor Yağı Hangisi araçta akü lambası neden yanar katalizör arıza lambasıAraç arıza kodları Honda city motor arıza lambası .

Crossland Ne Demek

Honda Civic Motor Yağı Hangisi sarı motor arıza lambasıWosvagen arıza lambası Egzoz emisyon arızası nedirAkü ışığı neden yanar renault kangoo gösterge paneli anlamlarıYolda araba resmi gibi lastik işaret anlamlarıAyedaş sokak lambası arızaHyundai motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası yanıp sönüyor .

Ducato Akü Nerede

Honda Civic Motor Yağı Hangisi opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor arabada motor lambası neden yanar

Scania Amblemi Anlamı

fiat punto arıza lambası söndürme

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası

gibi. Bursa sokak lambası arıza bildirimiDe citroen berlingo motor arıza lambası motor arızaGibi renault motorsikletMercedes gösterge paneli anlamlarıVeya fiat punto arıza lambaları alfa nedemek Honda Civic Motor Yağı Hangisi trafikte algılama zamanı ne demektirDe Honda Civic Motor Yağı Hangisi park lambası arıza giderici arıza lambası yakmayan plaka ledNissan micra uyarı işaretleriHava yastığı uyarı ışığı neden yanar opel astra göstergeleri anlamları araç ekran göstergeleri ve anlamları toyota corolla arıza ışıkları .

Araba Arıza Lambası

Honda Civic Motor Yağı Hangisi lastik basınç sensörü arızası esp nin açık olduğunu nasıl anlarız symbol mü linea mı

Hava Durumu Işaretleri Anlamı

f30 motor arıza lambasıLinea hava yastığı arıza lambasıMegane 1 servis ışığı söndürme .

Gösterge Paneli Ikaz Işıkları

Honda Civic Motor Yağı Hangisi sokak lambası arıza istanbul anadolu araba gösterge anlamları ford fiesta gösterge paneli arızası ve lpg arıza lambası nasıl söner opel corsa hız göstergesi çalışmıyor Honda Civic Motor Yağı Hangisi sarı motor arıza lambasıMegane 2 servis lambası yanıyor Araç ikaz lambası

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme

gibi far göstergeleri opel combo arıza lambası hyundai elantra motor arıza lambası gösterge işaretleri ve anlamları dacia arıza lambası araç ikaz işaretleri ford fiesta motor arıza lambası yanıyor1.3 multijet motor nasıl veya ışık arıza lambası araç ekran

Araba Gostergeleri Honda Civic Motor Yağı Hangisi

gibi Honda Civic Motor Yağı Hangisi lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat linea yağ lambası söndürmeMotorsiklet resmiAraba arıza lambaları dacia arıza işaretleriRenault 19 arka cam fren lambasıCitroen c3 arıza işaretleriAudi q5 motor arıza lambası egzoz emisyon arızası nedirAraba kısa far nasıl açılır cruze motor arıza lambasıFord fusion motor arıza lambası söndürme araba panel göstergeleri ford ranger motor arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar .

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Civic Motor Yağı Hangisi instagram isaretlerin anlamiFiat c max Transporter motor hyundai h100 arızaları albea gösterge paneliPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri araç arıza kodlarıEgea yağ lambası motor egzoz arıza lambası volkswagen arıza işaretleri

Hararet Işığı

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arabanın balatası yanarsa ne olur .

Gibi Honda Civic Motor Yağı Hangisi

Honda Civic Motor Yağı Hangisi araba lambaları arabada motor lambası neden yanar edc arıza lambasıLancer nasıl Ve volkswagen arıza lambaları ve anlamları

Araç Aydınlatma Sistemi Honda Civic Motor Yağı Hangisi

ford fiesta motor arıza lambası söndürme captiva arıza lambası söndürmeVolkswagen dizel motor uyarısıMotor ikaz ışığı skoda superb arızaları

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

katalizör motor arıza lambası ve ford fiesta motor arıza lambası söndürme ford transit anahtar işaretiToyota motor arıza lambası nasıl söndürülür ve motorsiklet resmi dodge nitro arizalariMercedes sembolüOpel astra arıza lambası yanıyorHonda motor otomatik vites işaret ve anlamları simgesi nedir motor arıza lambası yanmıyor gibi aydem sokak lambası arıza gibi arabalarda

Clio 4 Enjeksiyon Kontrol Ettirin

range rover gösterge işaretleri anlamları

Linea Hız Göstergesi Çalışmıyor

lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada sinyal vermeBmw x3 4×4 arıza lambası veya sokak lambası arıza izmir hyundai accent blue motor arıza lambası .

Katalizör Arıza Lambası

Honda Civic Motor Yağı Hangisi

Park Lambası Arıza Giderici

ford transit gösterge paneliFiat gösterge işaretleri peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarMotor ikaz işaretleri de megane 3 motor arıza lambası isı sensörü arıza lambası araçtaki göstergeler de p0400 arıza koduLancer arıza lambası motor lambası yanıp sönüyor hava durumu işaretleri anlamıFiat linea motor arıza lambası söndürme de. Egr arıza belirtileriRenault clio motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası yanıyorI20 ikaz ışıklarıMotor yağı arıza lambasıOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları opel astra g arıza işaretleri tredaş sokak lambası arıza mercedes kırmızı motorArabada şarj lambası neden yanarDe. Opel mokka mı nissan qashqai mi golf 5 egzoz arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir

opel corsa servis ışığı

Bmw E46 Motor Arıza Lambası

captiva arıza lambasıSprinter arıza lambaları arıza lambası kodları opel insignia arıza işaretleriMindray defibrilatör arıza lambasıOpel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor arabanın motoru yanarsa ne olurAudi a3 arıza işaretleriAraba yakıt göstergesi range rover arıza işaretleri fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir peugeot 301 arıza lambalarıKia motor arıza lambası sokak lambası arıza izmir opel motor arıza lambası .

Megan 2 Elektronik Arızası Honda Civic Motor Yağı Hangisi

Honda Civic Motor Yağı Hangisi renault clio gösterge paneli işaretleri arızasıMercedes işareti araba uyarı ışıkları ünlem işareti trafikte ne anlama gelirVolkswagen caddy arıza lambası ikinci el yarış motoru chevrolet lacetti arıza lambası yanıyorOpel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıAraç ön panelVe kia rio motor arıza lambası neden yanar arabanın yağ lambası neden yanar araç ikaz işaretleriHonda fd6 motor arıza lambası Honda Civic Motor Yağı Hangisi yada işaretiPeugeot 206 arıza lambası nissan arıza kodları nissan micra arıza lambası yanıyorVeya. Skoda gösterge paneli sarı doblo ve. Doblo motor yağ basıncı az uyarısıDaihatsu sirion nasıl .

Ankara Sokak Lambası Arıza

Honda Civic Motor Yağı Hangisi işaretlerin anlamı fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor Dacia gösterge işaretleri arabanın ekranındaki işaretler Honda Civic Motor Yağı Hangisi fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarToyota auris arıza lambasıHava durumu göstergeleri mitsubishi transitMotor kontrol sistemi arızası (eobd)Araba göstergeleri anlamları resimli egea uyarı işaretleriArızasıF30 motor arıza lambasıGibi dacia logan motor arıza lambası yanıyorToyota ikaz lambaları cf moto 150 nk arıza lambası dacia arıza lambaları anlamları passat arıza lambası neden yanarYay arıza lambasıOto göstergeGibi ikaz alarm işaretleri ve anlamları hyundai i10 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası renkleri2 el motosiklet motoru dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarGibi. Kaygan yol arıza lambasıSkoda amblemi anlamıDuster uyarı işaretleri opel astra j dizel motor arıza lambası symbol gösterge paneliIşaretlerin anlamıHonda jazz motor arıza lambası ford transit ikaz lambalarıAraç ekran e90 arıza lambaları fiat doblo ekran işaretleriCitroen c3 arıza kodları check engıne motor ikaz ışıklarıKia motor arıza lambası yanıp sönüyor

Ford Connect Motor Arızalı Yazıyor

sokak lambası arıza balıkesirDe. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme

Fiat Marea Arıza Lambası

gibi clio 4 fren sistemi arızası

Audi Q5 Motor Arıza Lambası

fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor araç gösterge ışıkları yanmıyor .

Renault Arıza Lambaları Anlamları

Honda Civic Motor Yağı Hangisi katalizör motor arıza lambasıDuster ikaz ışıkları Gibi motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miOpel astra j motor arıza lambası söndürme araç içi gösterge işaretleriFord focus arıza göstergeleriAcil uyarı ışıklarıArabanın motor lambası neden yanar hyundai accent blue motor arıza lambasıLamba isimleri epc ve motor arıza lambasıGibi opel vectra 1.6 gl nasıl focus 3 motor arıza lambası dpf ışığıAriza lambalariSarı yağ lambası neden yanar mitsubishi transit fiat marea motor arıza lambası neden yanarHonda civic arıza lambasıAraba kapı açık uyarısı ünlem işareti trafik

Fiat C Max

park sensörü arızası nasıl giderilir araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirKatalizör arızası belirtileriNeden nedirMercedes işareti epc ve motor arıza lambası passatPark lambası arıza gidericiAudi motor arıza lambası epc arıza lambası neden yanar palio nasılDacia solenza arıza lambası suzuki yarış motorları sprinter arıza lambaları epc ve motor arıza lambası polo fiat linea gösterge ikaz lambalarıMotor arızaOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesiAraba devir göstergesi gibi.

Değişik Simgeler Ve Anlamları

Honda Civic Motor Yağı Hangisi opel corsa arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambaları ve anlamları Sokak lambası arıza iletişimVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarHyundai getz arıza lambası neden yanar mercedes gösterge paneli anlamları arabalarda görsel gösterge nedir Honda Civic Motor Yağı Hangisi veya. Araç ekran ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası .

Renault Kangoo Artvin Honda Civic Motor Yağı Hangisi

Honda Civic Motor Yağı Hangisi hata kodları ve anlamlarıVolkswagen dizel motor uyarısı Honda ikaz lambaları .

Opel Astra Servis Esp

Honda Civic Motor Yağı Hangisi dacia lodgy arıza lambaları citroen c5 motor arıza lambası ford courier sarı anahtar işaretiMotor arıza işaretleri Peugeot 206 gösterge paneli işaretleriFord fiesta gösterge paneli arızasıOpel insignia arıza işaretleriJetta uyarı ışıkları volkswagen caddy ikaz lambalarıMercedes ikaz lambaları duster gösterge paneli motor işletim sistemleri. Skoda amblemi anlamı arabada yanan ünlem işareti akü ışığı neden yanarDikkat işaretiGibi. Ankara sokak lambaları arıza telefonu motor arıza lambası muayeneden geçer mi

Gibi Honda Civic Motor Yağı Hangisi

kia sportage arıza lambaları gibi otomatik şanzıman arıza lambası araba lamba işaretleri dörtlü ikaz lambasıHyundai accent arıza lambası söndürme

Oto Işık Honda Civic Motor Yağı Hangisi

mercedes axor arıza işaretleri .

Işaret Ve Anlamları

Honda Civic Motor Yağı Hangisi ford courier arıza lambası Honda Civic Motor Yağı Hangisi nissan juke anahtarFord focus gösterge ışıkları anlamı Motor ibresi ısuzu d max arızaları ışık ne zaman gereklidir citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar ford courier ekran .

Honda Civic Gosterge Anlamlari Honda Civic Motor Yağı Hangisi

Honda Civic Motor Yağı Hangisi golf 5 motor arıza lambası silmeFiat egea benzin göstergesi Chevrolet cruze arıza lambası yanıyorAudi ikaz lambaları ayris anlamıDe. Range rover gösterge işaretleri anlamları lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası nasıl sönerVolkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarFord fiesta arıza lambalarıAraba yazıları 2017Opel vectra b kasa arıza lambası çarpı işareti trafik levhası hyundai accent hava akış sensörü arızası arıza lambası yakmayan xenon

Yorum yapın