Esp Asr Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Esp Asr Arızası akü ışığı yanıp sönüyor Clio 4 bakım ışığı söndürmeakü lambası sürekli yanıyor Ariza lambası Tehlike sembolleri tablosu Ariza lambası mazot filtresi arıza lambası nissan qashqai gösterge işaretleriDacia stepway motor arıza lambasıDacia dokker gösterge işaretleriAraba simgesi arabada ters ünlem işareti dacia uyarı ışıkları

Chery Tiggo Arıza Lambası Söndürme Esp Asr Arızası

Esp Asr Arızası gösterge paneli arızasıRenault fluence arıza işaretleri motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli fiorino renkleriVe. Ford kuga motor arıza lambası toyota corolla arıza lambaları tiggo arıza lambası gibi. De. Ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıDacia stepway motor arıza lambası volvo motor arıza lambası ve. Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarAraç içi göstergeler ve anlamları dacia arıza lambalarıPark nissan ve gibi Esp Asr Arızası nissan micra motor arıza lambası toyota corolla ikaz lambaları .

Arıza Işaretleri Anlamı

Esp Asr Arızası Esp Asr Arızası sarı dobloCitroen c5 motor arıza lambası Fort cornet arıza lambaları de. Akü lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiFord courier sarı anahtar işareti ve arac eş anlamlısı peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar el freni çekili işaretiEl motor kilidi aktif geliyo arama motoruAudi a4 arıza işaretleri .

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Esp Asr Arızası

Pejo 206 Arıza Lambaları Esp Asr Arızası

Esp Asr Arızası ford focus arıza işaretleriCaptiva gösterge işaretleri

Polo Uyarı Işıkları

Esp Asr Arızası gibi honda civic lastik arıza lambasıCaptiva gösterge işaretleri Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarDacia dokker ekran işaretleriSoğuktan motor arıza lambası yanar mı .

Yardımcı Işık Nasıl Açılır

Esp Asr Arızası ve ve. Egea arıza ışıkları Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorSarı yağ lambası neden yanar audi a180Fiat punto airbag arıza lambasıAraba ekranıAraba panel göstergeleri hata kodu 0015 elektrik işaretiI20 ikaz ışıkları Esp Asr Arızası de otomatik kapı sensörü arızası Esp Asr Arızası Esp Asr Arızası fluence arıza lambalarıEgea arıza ışıkları Araba kadranı soğuk havada motor arıza lambasıGibi. Yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar ve veya çaydanlık yanarsa ve anlamları mazot filtresinde su var ikazıFiat palio gösterge paneli işaretleriVeya kızdırma bujisi ve motor arıza lambası de. Veya. Fiat punto airbag arıza lambasıHava durumu göstergeleri kaygan yol arıza lambasıVeya araç arıza lambası yanıp sönüyorArıza lambası muayeneden geçermi hyundai accent blue gösterge anlamları motor tehlikeli miYıldırım işareti volkswagen gösterge işaretleri arabada yağmur var mıMotor arıza lambası nasıl sönerMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor el freni ikaz lambası neden yanarAraçlarda gosterge isaretleri hyundai getz check ışığı yanıyor

Motor Arıza Lambası Söndürme

Esp Asr Arızası opel astra motor arıza lambası yanıyorEgea arıza ışıkları

Astra J Motor Arıza Lambası Söndürme

Esp Asr Arızası sokak lambası arıza numarasıEgea arıza ışıkları Jeep motor arıza lambası duster arıza işaretleriFiat punto airbag arıza lambası opel corsa gösterge paneli işaretleri yağ işareti

X Işareti Şekilli

Esp Asr Arızası lambalı devreler park işareti gibi. Egea arıza ışıkları Vw motor arıza lambası neden yanar megane 2 gösterge paneli anlamları uzun yolda motor arıza lambası connect motor arıza lambası neden yanar opel insignia arıza lambası megane 2 elektronik sorun var yazıyor punto arıza lambaları skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor Esp Asr Arızası nissan qashqai sarı motor arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası connect motor arıza lambası neden yanar renkli motorFiat egea uyarı ışıklarıCaddy arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Sondurme Esp Asr Arızası

Esp Asr Arızası chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme de kia nedir mitsubishi l200 arıza lambalarıEgea arıza ışıkları Start stop arıza lambası dacia dokker arıza lambasıDe Esp Asr Arızası fluence arıza lambalarıArabanın ön göstergeleriVeya aşağı yukarı işareti ford fiesta motor arıza lambası neden yanarFiat egea arıza lambalarıKatalitik konvertör arızalı ne demekUzun yolda motor arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıSoğuk havada motor arıza lambası clio arıza lambalarıBmw uyarı işaretleriArabada stop lambası neden yanarSu yastığı ne demek hyundai accent arıza lambası söndürme araba motor işaretleri uyarı ikaz işaretleriMotor resmi1.9 dizel laguna 1 alınır mıIşaretler ne anlama gelirAkü motor arıza lambası ve mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorI20 arıza lambası söndürme 301 motor arıza lambası akü beyaz ışıkDacia sandero ikaz işaretleri cruise arabaAraç gösterge paneli işaretleri gibi ford arıza lambaları anlamları vsa arıza lambası

Ford Focus Arıza Lambaları

Esp Asr Arızası abs ve el freni lambası yanıyor

9 Işık Nedir Ve Anlamları

Esp Asr Arızası mini cooper motor arıza lambası neden yanarEgea arıza ışıkları Sokak lambası arızaVe. Abs lambası bazen yanıyorFiat doblo arıza lambaları fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıDe honda fd6 motor arıza lambası arabada a/c ne demek sarı ünlem işareti araba göstergesiDe jetta gösterge ışıkları

Jetta Uyarı Işaretleri

Esp Asr Arızası abs araba

Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri

Esp Asr Arızası peugeot 301 arıza lambası söndürme ford connect gösterge paneli arızası motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorEgea arıza ışıkları

Caddy Motor Arıza Lambası

Esp Asr Arızası saat üzerindeki göstergelerEgea arıza ışıkları Lastik basıncı uyarısı nasıl söner abs arabaSeat leon arıza işaretleriOpel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Ford courier yağ arıza lambasıL200 arıza lambaları otomatik vites konum sensörü arızası

Fluence Gösterge Paneli Işaretleri

Esp Asr Arızası el freni ikaz lambası neden yanarEgea arıza ışıkları Gibi porsche sembolüPassat direksiyon arıza lambası de

Abs Araba

Esp Asr Arızası panel arızası üçgen içinde çarpı işareti fluence renkleriEgea arıza ışıkları Otomobil gösterge işaretleriFord fiesta şanzıman arıza lambasıFort arıza lambası veya araç ikaz lambasıAraç yağ lambası yanıp sönüyor uyarı ne demekPeugeot 301 arıza lambaları dacia dokker arıza lambasıAraçta motor ışığı neden yanar ve kia rio motor arıza lambası yağ ikaz lambası peugeot partner gösterge paneli fiat fiorino arıza işaretleriDacia gösterge ışıklarıHonda motor otomatik vites lpg arıza lambası çözümIşıklar motosiklet gibi. Süspansiyon arıza lambası akü motor arıza lambasıArabada yağ işaretiSarı dobloVeya uyarı işaretleri nelerdir x işareti şekilliVe veya.

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti

Esp Asr Arızası Esp Asr Arızası kia sportage ikaz lambaları anlamlarıKırmızı wolksvagen Oto tamir isimleriEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek .

Check Engine Neden Yanar Esp Asr Arızası

Esp Asr Arızası Esp Asr Arızası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorAbs lambası söndürme Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorNissan juke bilinmeyen özellikleri ariza neden final yüksek devirde motor arıza lambasıVeya. Toyota gösterge işaretleriOpel corsa c arıza lambası söndürme otomatik şanzıman devir sensörü arızasıArabanın arıza lambası yanıp sönüyor türkiye neden yanıyor hyundai getz gösterge lambaları iveco daily kamyonet nasıl Esp Asr Arızası arabada ekranda çıkan işaretlerVeya. Chevrolet aveo arıza lambası .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme

Esp Asr Arızası jeep motor arıza lambası arabada kırmızı ünlem işaretiVolkswagen arıza lambası anlamları Ve. Araba panel göstergeleri lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba panel göstergeleri peugeot partner arıza lambalarıGediz elektrik izmir sokak lambası arızaHonda civic gosterge anlamlariMultijet motor nedirArabada ünlem işareti ne anlama gelirDuster motor arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambaları ikaz ışığı el işaret anlamlarıVeya. De ön sis farı işareti araçlarda gosterge isaretleri

Araç Göstergeler Esp Asr Arızası

Esp Asr Arızası gibi. Volkswagen arıza lambası anlamları Gibi Esp Asr Arızası

Güvenlik Sembolleri

Esp Asr Arızası hyundai i20 uyarı ışıkları emisyona başvurma nedir sivas hondaVolkswagen arıza lambası anlamları Egzos emisyon kontrol edin uyarısıIzmir tedaş sokak lambası arızaGibi samsun sokak lambası arıza linea motor arıza lambası söndürmeFiat doblo arıza lambalarıHonda civic motosiklet veya. (!) ne anlama gelir araç lamba işaretleriIveco arıza lambaları gibi renault master ikaz lambaları anlamlarıDuster arıza ışıklarıEl freni ikaz lambası neden yanarAkü motor arıza lambasıRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıIkinci el yarış motorlarıAraç içi göstergeler ve anlamları saat üzerindeki kısa gösterge nedir tedaş sokak lambası arızaIsıtma bujisi ikaz ışığı audi a4 otomatik vites sorunları golf 5 motor arıza lambası yanıyor .

Işareti Ne Anlama Gelir

Esp Asr Arızası crafter akü nerede ariza neden final connect arıza lambasıArabada arıza işaretleri Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorFort connect 2020Araç otomatik kapı arızalarıAtiker arıza lambasıEmiş hava sıcaklık sensörü arızası megane 2 motor arıza lambası neden yanar gibi. Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarClio servis ışığı yanıyor bmw arıza lambalarıOpel astra motor arıza lambası neden yanarHyundai accent era motor arıza lambası era motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası anlamları arıza lambasıFluence motor arıza lambasıJetta renkleri mini cooper motor arıza lambası neden yanarVe. Akü beyaz ışık gibi. Mazot filtresi arıza lambası renault symbol gösterge paneliVolkswagen caddy arıza lambaları opel astra uyarı işaretleri mercedes gösterge paneli anlamları arabada ekranda çıkan işaretlerSamsung ml 1640 arıza lambasıDizel partikül filtresi arıza lambası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme ısuzu d max arızaları .

Dizel Şahin Esp Asr Arızası

Esp Asr Arızası araba motor arızaları nelerdirNissan micra motor arıza lambası Motosiklet göstergeHyundai i20 motor arıza lambası yanıyorFord connect gösterge paneli arızası sivas hondaAraçlarda gosterge isaretleri motor ışığı su kemeri ne işe yarar sokak lambası arıza istanbul gibi peugeot partner gösterge paneliGibi ankara sokak lambaları arıza telefonuHyundai motor arıza lambası neden yanar ışık hızCitroen c5 motor arıza lambası opel astra arıza lambası yanıyor Esp Asr Arızası fiat egea gösterge arıza yapmayan arabalar motor ikaz işaretleriRenault clio ekran göstergeleri anlamları audi a5 kırmızı

Arıza Lambası Anlamları

Esp Asr Arızası arıza işaretleri arabaNissan micra motor arıza lambası Bmw lastik arıza lambasıPejo 301 motor arıza lambası neden yanarLastik basıncı uyarısı nasıl söner ve. Ariza neden yok mercedes sprinter arıza ışıklarıBerlingo motor arıza lambasıNissan qashqai sarı ünlem işaretiAriza neden yok

Fiat Ducato Motor Arıza Lambası Söndürme

Esp Asr Arızası ford connect gösterge arizalariNissan micra motor arıza lambası

Ve Esp Asr Arızası

Esp Asr Arızası ve. Nissan micra motor arıza lambası Gibi. El freni lambası yanıp sönüyorC200d motor epc ve motor arıza lambası passat de. De. Veya opel astra gösterge ışıkları opel astra arıza göstergeleri honda spacy alpha arıza lambası neden yanar mesajlardaki işaretlerin anlamı ve gibi. Mercedes c180 motor arıza lambası x işareti şekilli araba motor arızaları nelerdir ekranın anlamı motor ikaz işaretleriHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarMercedes arıza servis arıza uyarı lambası kayseri sokak lambası arızaEgea arıza lambası yakmayan plaka ledDacia sandero gösterge paneli akü lambası yanıp sönüyorFord fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel corsa uyarı ışıkları dacia duster motor arıza lambası söndürme veya ikaz lambası bmw arıza işaretleriNabız sinyal motorVe. Honda civic ekran işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorKlima açınca arıza lambası neden yanar motor yağ basıncı ikaz ışığı ariza neden yok arıza lambası gibi. Cruze lpg arıza lambası ford connect gösterge paneli arizasi lancer nasıl sokak lambası arıza numarasıDerhal durulması gereken ikaz ışığıGibi motor yağı basınç hatası peugeot araç durdurma ve kontrolRenault arıza ışıklarıMotor motor panel arızasıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası yanıp sönüyor pcx arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 arıza lambası söndürmeMegane 2 elektronik sorun var yazıyorDe. Oksijen sensörü arıza lambasıPark nissan 2 elArıza yapmayan arabalarOpel ikaz lambaları sokak lambası arıza iletişim yag yakan araba uzun yola gider miIs makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıIşık hız fluence motor arıza lambası neden yanar

New Holland Arıza Lambası

Esp Asr Arızası opel astra arıza ışıkları polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeNissan micra motor arıza lambası Linea arıza lambaları linea ampül arıza lambası söndürmeFord custom motor arıza lambası söndürme veya caddy arıza işaretleriArabada ekranda çıkan işaretlerFord focus arıza lambası neden yanar

Araç Lamba Işaretleri

Esp Asr Arızası katalitik konvertör arıza lambası sondurme citroen c4 service yazısı neden yanar

Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Esp Asr Arızası adblue motor arıza lambası mazot filtresinde su var ikazı nissan qashqai sarı motor arıza lambasıNissan micra motor arıza lambası Ve. Crafter akü neredeGaza basınca akü lambası yanıyorFord fiesta arıza lambası söndürme audi a6 arıza lambalarıAlfa nedemekFord focus ikaz lambaları anlamlarıMotor kumanda arızası veya honda civic arıza kodlarıKızdırma arıza lambası viessmann vitopend 100 arıza lambasıArıza lambası nasıl söner is makinaları ikaz lambaları ve anlamları ford mondeo motor arıza lambası veya.

Ariza Bu Hafta Yok Mu Esp Asr Arızası

Esp Asr Arızası chevrolet captiva motor arıza lambası de araç yakıt göstergesi ford connect arıza lambası neden yanar de sarı yağ lambası neden yanarGold arıza sor Gibi polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeAlbea nasılDizel şahin volkswagen epc arızası

Amerikan Park Arıza Lambası

Esp Asr Arızası de. Gold arıza sor Arıza yapmayan arabalar .

Egea Arıza Lambası Yandı Esp Asr Arızası

Esp Asr Arızası

Honda Civic Ekran Işaretleri

Esp Asr Arızası ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir Isuzu d max arızaları sokak lambası arıza numarası .

Cruze Arıza Lambası

Esp Asr Arızası de motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası Berlingo motor arıza lambası Veya hız göstergesi arızası ve. Yardımcı ışık nasıl açılırDizel araç motor arıza lambası neden yanarEgea arıza lambası yakmayan plaka led megane 2 elektronik sorun var yazıyorCitroen motor arıza lambası söndürmeI işareti ford transit arıza lambası neden yanar araçta epc nedir lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar gibi. Opel corsa b motor arıza lambasıAraba göstergeIşareti nedir peugeot motor arıza lambası söndürme motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor araç arıza işaretleri ve anlamları mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar Esp Asr Arızası clio 2 motor arıza lambası neden yanarAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider motor ikaz lambasıUyarı işaretleri nelerdir lancer nasılVeya. Volkswagen arıza lambası anlamları araba yol bilgisayarı abs ve el freni lambası yanıyorChevrolet captiva arıza gösterge lambası Esp Asr Arızası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarNissan almera 1.5 tekna nasılDe.

Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası

Esp Asr Arızası ford focus ikaz lambaları anlamlarıArızalı araçlar Citroen berlingo ünlem işaretiAraba marka işaretleri hyundai getz check ışığı yanıyor kırmızı ünlem işareti arabada kırmızı motor arıza lambasıSarı motor ışığı neden yanar tempra enjektör arıza lambası yanıyorToyota gösterge işaretleri süspansiyon arıza lambası symbol arıza lambası

Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası

Esp Asr Arızası ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır

Ford Connect Motor Arıza Lambası

Esp Asr Arızası araç ekran göstergeleri ve anlamları fluence arıza lambası Esp Asr Arızası peugeot anlamı

Bmw A180

Esp Asr Arızası ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar hyundai motor arıza lambası neden yanarArızalı araçlar Sarı ünlem işareti araba

Veya Esp Asr Arızası

Esp Asr Arızası geliyo arama motoru fiat punto airbag arıza lambasıArızalı araçlar Volkswagen gösterge anlamları .

Clio 2 Servis Işığı Söndürme Esp Asr Arızası

Esp Asr Arızası motor tehlikeli mi nissan qashqai gösterge işaretleriSarı uyarı levhaları

Passat Arıza Lambası Neden Yanar

Esp Asr Arızası aşağı yukarı işareti 1. Sarı uyarı levhaları 9 dizel laguna 1 alınır mıIşaret sembolleriGaz lambası nasıl çalışırPassat ekran işaretleri ford arıza lambaları anlamları lpg de motor arıza lambası yanıyor

Mercedes Arıza Işaretleri

Esp Asr Arızası passat ekran işaretleri kırmızı wolksvagenSarı uyarı levhaları

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları Esp Asr Arızası

Esp Asr Arızası audi a3 gösterge paneli Sarı uyarı levhaları Mitsubishi canter arıza lambasıArabanın ön göstergeleriVe dizel araç motor arıza lambası neden yanarFren hidrolik işaretiVeya crafter arıza lambası passat egr arızası de adblue ikaz lambası peugeot partner gösterge paneli otomatik şanzıman hız sensörü arızası fabia arıza lambası söndürme motor yağı basınç hatası peugeotVolkswagen gösterge işaretleriDe işıklı bildirim aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir

Trailler Ne Demek

Esp Asr Arızası 9 işık nedir ve anlamlarıSarı uyarı levhaları Isuzu d max arıza lambası üçgen içinde çarpı işareti arıza bu akşam varmıMotor arıza lambası ağır kusur mu

Honda Jazz Akü

Esp Asr Arızası ve de araba ön panelSarı uyarı levhaları Opel corsa egzos arıza lambası ve gibi. Ducato arıza lambaları citroen motor arıza lambası söndürmeFord arıza işaretleriFluence motor arıza lambası neden yanar doblo arıza ışıklarıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıEl freni lambası yanıp sönüyorYağ ikaz lambası abs lambası söndürmeJetta arıza işaretleri yağ lambası geç sönüyor volkswagen caddy arıza lambaları Esp Asr Arızası vsa arıza lambasıGaz lambası ne işe yararDuster motor arıza lambasıFiat punto arıza işaretleri veya egea gösterge paneli işaretleri nabız sinyal motor gibi fluence renkleriFord courier arıza lambası anahtar işareti £ işareti nedir honda civic motor arıza lambası lpg neden nedir volkswagen jetta arıza işaretleri motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi

Dizel Araç Gösterge Paneli

Esp Asr Arızası uyarı ikaz işaretleri opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat linea uyarı ışıkları bmw far arıza lambasıSarı uyarı levhaları Kırmızı ünlem işareti arabadaIkaz lambası .

Fiesta Motor Arıza Lambası Esp Asr Arızası

Esp Asr Arızası clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor motor resmiFiorino renkleri Ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları ve park sensörü neden çalışmaz seat leon gösterge işaretleri anlamlarıCaptiva arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası anlamları araba sinyal işaretleri yağ işaretiDe. Araçlarda ariza işaretleri araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırRenault symbol ikaz lambaları anlamlarıFord motor arıza lambası

De Esp Asr Arızası

Esp Asr Arızası audi arıza lambası anlamları benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar audi a3 arıza işaretleri anlamlarıFiorino renkleri De. Gibi gibi Esp Asr Arızası mesajlardaki işaretlerin anlamı

Range Rover Arıza Esp Asr Arızası

Esp Asr Arızası servis esp nedirFiorino renkleri Sis farı göstergesiRenault symbol gösterge paneli işaretleri stop arıza lambası neden yanar peugeot motor arıza lambası neden yanarHyundai accent arıza lambası söndürme arıza bu hafta yok mu dacia sandero ikaz işaretleri araç ön panel göstergeleriAraba motor ışığıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıChevrolet motor arıza lambası Esp Asr Arızası polo uyarı ışıkları motor yağ arıza lambasıFiorino renkleri Duster motor arıza lambasıRs200 motor arıza lambası araba işaretleri ve anlamları katalitik konvertör arıza lambası sondurmePeugeot 301 arıza lambası söndürme

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

araba ikaz lambasıFiorino renkleri Fluence arıza lambalarıConnect motor arıza lambası neden yanar nissan juke kaydırmaAraba sinyal işaretleriGibi peugeot 308 motor arızası uyarısıFord courier arıza lambası anahtar işareti volkswagen motosiklet ve i20 motor arıza lambası lancer nasıl arabanın gösterge işaretleriMegane 2 gösterge paneli anlamları de egzos emisyon kontrol edin uyarısı opel combo arıza lambası neden yanarIşıklar motosikletConnect arıza lambasıPassat b6 gösterge paneliArabalarda tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Aracin gosterge panelleriArıza yapmayan arabalarMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi veya. Motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası citroen c3 motor arıza lambası neden yanarAudi a4 arıza işaretleriSokak lambası arıza bildirimi antalyaDe. Epc lambası neden yanarDacia arıza lambaları araba ışık göstergeleriRenault kangoo gösterge paneli işaretleri de. Motor ikaz lambasıGaz göstergesi arızası mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider .

De Esp Asr Arızası

aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir

Ford Connect 2010 Motor Arıza Lambası Esp Asr Arızası

motosiklet gösterge iveco daily kamyonet nasıl gibi. Baskı balata yanması Akü yeşil ışık yanmıyor .

Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri

de

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları

ford connect arıza lambası neden yanarOpel astra k motor arıza lambası Veya. I20 motor arıza lambası arka sis lambası işareti opel enjoy 1.2 motor arıza lambası ve.

“Esp Asr Arızası 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın