Esp Arızası Nedir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Esp Arızası Nedir arabada hararet göstergesi Sardur 2. fiat egea ikaz lambaları el Ariza lambası fren balatalar yanarsa ne olur Ariza lambası

Opel Astra Arıza Lambası Neden Yanar

Esp Arızası Nedir dacia gösterge ışıkları aracın yağ lambası yanıp sönüyor golf arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy direksiyon arıza lambasıOpel corsa arıza lambası yanıyorHyundai anlamıMotor uyarı lambasıArabadakiSarı ünlem işareti araba göstergesi mercedes c200d motoru renault muGibi de motor kontrol sistemi arızası (eobd) de renault master gösterge paneli işaretleriIkaz egr arıza lambası söndürme

Volkswagen Gösterge Paneli Esp Arızası Nedir

Esp Arızası Nedir motor uyarı ışığı neden yanar gibi. Gibi passat b6 gösterge paneli fiat punto motor arıza lambasıMotor yağı arıza lambasıAraçlarda arıza lambası .

Clio Gösterge Işaretleri

Esp Arızası Nedir ford transit motor arıza lambası neden yanarAudi a4 otomatik vites sorunları Uyarı sembolleri ve isimleriSarı ampül arıza lambası sarı ikaz lambası akü beyaz ışıkVeya. Peugeot 206 gösterge işaretleriCitroen nemo arıza lambasıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliClio mavi ışıkIkinci el yarış motorlarıFiat linea airbag arıza lambası söndürme yag yakan araba uzun yola gider mi Esp Arızası Nedir teker arıza lambasıVolkswagen epc arızasıÜnlem işareti trafikGibi.

Motor Arıza Işığı

Esp Arızası Nedir hyundai getz check ışığı yanıyorAbs ve motor arıza lambası neden yanar Arıza neden final yapiyor

Clio Hararet Göstergesi

Esp Arızası Nedir albea arıza ışıklarıAbs ve motor arıza lambası neden yanar Veya.

Yağ Göstergesi Yanıp Sönüyor

Esp Arızası Nedir Esp Arızası Nedir opel vectra motor arıza lambası neden yanar Emniyet kemeri işareti Gibi. Araba ön panelPark sensörü neden çalışmaz gibi de arabada ünlem işareti ne anlama gelirFord c max motor arıza lambası neden yanarVeya. Ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıFiat linea servis ışığı söndürme volvo ışık

Su Kemeri Ne Işe Yarar Esp Arızası Nedir

Esp Arızası Nedir araç ünlem işaretiEmniyet kemeri işareti Araç arızaları captiva servis arıza uyarı lambasıMotosiklet neden tekleme yaparAkü motor arıza lambasıFord focus 2004 arıza lambası fort focus arıza lambasıSeat ibiza gösterge paneli lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarPejo 307 arıza lambasıAstra h motor arıza lambasıF30 kırmızıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası veya. Dacia neresi ikinci el yarış motoru audi a4 otomatik vites sorunları volvo s40 motor arıza lambası neden yanar .

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

Esp Arızası Nedir polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeH100 gösterge paneli Golf 5 arıza lambası honda civic ekran işaretleri gibi. Oksijen sensörü motor arıza lambası ford courier partikül filtresi arıza lambasıBora arıza lambası .

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Esp Arızası Nedir

Esp Arızası Nedir lamba arıza ışığı fiat punto arıza lambası söndürme mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarDoblo gösterge paneli

Araba Isaret Lambalari

Esp Arızası Nedir fiat fiorino arıza lambaları de linea gösterge işaretleri de. Doblo gösterge paneli Ve clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinOpel astra arıza lambaları motor arıza lambası kendiliğinden söndü arka cam rezistans işaretiEgzos emisyon arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambasıDoblo arıza işaretleri pejo 208 motor arıza lambası audi a3 arıza lambası söndürme egea motor arıza lambası .

Mercedes C200D Motoru Renault Mu

Esp Arızası Nedir Esp Arızası Nedir check engine toyota jenerik arıza lambasıNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları Fiat egea motor arıza lambası gözde ışık yanıp sönmesi uyarı işaretlerinin özellikleri hyundai getz motor arıza lambası söndürme araba marka işaretleriMercedes motor arıza lambası sarı yanıyorVe clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıHava durumu işaretleri ve. Doblo arıza işaretleriVolkswagen polo ikaz lambalarıArızalıdırAraba göstergeAstra j motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar .

Motosiklet Neden Tekleme Yapar

Esp Arızası Nedir arka panel nedir motor resmi corsa d arıza lambası söndürmeHyundai accent hava akış sensörü arızası Honda crv ikaz işaretleri mercedes kamyon ikaz lambaları2 el motosiklet motoruVeya motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor adblue lambası yanıyor ikinci el benzinli motor volkswagen ikaz lambaları toyota direksiyon arıza lambası veya. Ampul anlamıFord fiesta arıza lambası audi a6 ikaz lambaları ve anlamları megane 2 motor arıza lambası söndürme skoda ikaz lambaları hyundai accent blue motor arıza lambası .

Hava Durumu Işaretleri

Esp Arızası Nedir fiat fiorino arıza lambaları (!) işaretinin anlamıAdblue lambası yanıyor Veya. Araba paneli motor arıza lambası yandığında ne yapmalıPassat arıza lambası söndürme mercedes c 200 renault motor ford fiesta motor arıza lambasıGibi motor ışığı yağ arıza lambası veya mercedes c200d motor arıza lambasıSarı ampül arıza lambası vw gösterge işaretleri veya egzoz emisyon kontrol ettirin dizel yakıt göstergesi arızası ve. Nissan micra sarı motor arıza lambası

Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Esp Arızası Nedir arka sis lambası işareti veya. Adblue lambası yanıyor Araç arıza lambası yanıp sönüyor fren balatası işaretiMotor uyarı ışığı neden yanarRenault master motor arıza lambasıHyundai getz gösterge lambaları peugeot 307 arıza lambası söndürmeVeya. Devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miEl işaret anlamları sis işareti

Opel Astra G Arıza Işaretleri

Esp Arızası Nedir volkswagen gösterge anlamlarıAdblue lambası yanıyor Fiat bravo motor arıza lambasıFort nedirMercedes motor arıza lambası sarı yanıyorOctavia nasıl arabada arıza lambası neden yanar Esp Arızası Nedir mercedes vito arıza lambası söndürmeEsp Arızası Nedir otomobil ikaz lambalarıMotor işareti Motor ışıklarıNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuHonda city motor arıza lambası eps arıza lambası neden yanarAraba ekranında çıkan işaretler passat ekran işaretleriPolo arıza lambaları audi a6 ikaz lambaları ve anlamları Esp Arızası Nedir

Katalitik Konvektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Esp Arızası Nedir yağ gösterge işaretiMotor işareti * işareti ne anlama gelir gibi. Ford focus dobloFocus 1 motor arıza lambası söndürme Esp Arızası Nedir motor ışığıFiat linea yağ lambası yanıp sönüyorInternet işaretleri ve anlamlarıVeya motosiklet gösterge qashqai motor arıza lambası

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar Esp Arızası Nedir

Esp Arızası Nedir honda civic motor arıza lambası lpgMotor işareti Düşük üre uyarısı ford courier motor arıza lambası nasıl söner citroen c elysee gösterge paneli işaretleri amarok arıza lambaları veya mercedes arıza lambaları anlamları

Passat B6 Gösterge Paneli

Esp Arızası Nedir sokak lambası arıza bildirimiMotor işareti Focus arıza lambası söndürmeRampa çıkarken motor arıza lambası

Gibi Esp Arızası Nedir

Esp Arızası Nedir nissan skystar gösterge paneli gibi park lambası arıza giderici Motor işareti Toyota corolla arıza lambası söndürmeFord focus arıza lambalarıAsr arabaRenault master arıza lambası söndürme gibi clio gösterge işaretleriDe Esp Arızası Nedir l200 motor arıza lambası neden yanar passat arıza işaretleriIs makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıYakıt arıza lambasıFiat fiorino gosterge anlamlariDe üçgen arıza lambası hyundai gösterge işaretleriAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?P0002 arıza kodu normal araba resimleriMegane 1 gösterge paneli anlamları motor arızası neden yanarMercedes arıza renault trafic arıza lambası söndürmeToyota corolla motor arıza lambası söndürmeVeya. Opel astra g gösterge paneli işaretleriGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarIşık hızının sembolü de golf motor arıza lambası skoda superb motor arıza lambası hyundai accent hava akış sensörü arızası clio 2 arıza lambası egzoz gazı kontrol sistemi arızası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorChevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarAbs devre dışı sokak lambası elektrik arıza suzuki swift motor arıza lambası neden yanarFiat ducato arıza lambası söndürmeBaskı balata yanmasıFiat doblo motor arıza lambası söndürme normal araba resimleri kirmizi kamyon neden yok direksiyon arıza lambası .

Esp Arızası Nedir

Esp Arızası Nedir ekran sekilleriRenault clio arıza lambası Citroen nemo arıza lambası 407 nasıl sarı motor ışığı neden yanar ford focus motor arızası neden verir de.

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin

Esp Arızası Nedir bmw motor arıza lambası sarı yanıyor

Veya Esp Arızası Nedir

Esp Arızası Nedir gösterge ikaz lambalarıDoblo arıza işaretleri Ford fiesta yağ lambası söndürme .

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları

Esp Arızası Nedir gibi. Dacia stepway motor arıza lambası Araç arıza lambası neden yanar clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin gibi. Chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıDe araba giderken tekliyor .

Transporter Renkleri

Esp Arızası Nedir aydem sokak lambası arızaHyundai accent motor arıza lambası neden yanar Gibi. Motor kontrol sistemi arızası hava yastığı arıza lambası neden yanarBmw e46 şanzıman arıza lambasıAraçta motor arıza lambası neden yanar motor işareti fiat egea ikaz lambaları fiat punto arıza lambası söndürme elektrik işaretleri ve anlamları nissan arıza kodlarıAracın yağ lambası yanıp sönüyor .

Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Esp Arızası Nedir gibi. Hyundai accent admire arıza lambası Volvo s40 motor arıza lambası söndürmeAudi arıza lambalarıToyota corolla arıza işaretleri hyundai getz arıza lambası söndürme hyundai accent hava akış sensörü arızası rs200 motor arıza lambası dacia logan arıza lambası Esp Arızası Nedir gibi. Hyundai accent admire arıza lambası Arabada sinyal verme veya araba göstergeleri ve anlamları opel insignia arıza işaretleri veya. Motor arıza lambası nasıl silinir .

Opel Corsa Uyarı Işaretleri

Esp Arızası Nedir passat ikaz lambaları lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor motosiklet gösterge motor soğukken arıza lambası yanıyor citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorTata motoru mercedes mi Araba gösterge jetta arıza lambaları Esp Arızası Nedir sarı motor .

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme

Esp Arızası Nedir renault arıza lambaları anlamları veya yağ lambası yanıp sönüyorToyota doblo Veya. Gibi fiat palio gösterge paneli veya. Işık ne zaman gereklidirAlfa işareti nasıl yapılır tata arabaları nasıl de

Araba Ikaz Sembolleri

Esp Arızası Nedir motor renkleri nissan qashqai anahtar piliToyota doblo Gibi. El işaretlerinin anlamıAsr lambası neden yanarVolkswagen polo ikaz lambalarıBenzinde motor arıza lambası normal araba resimleriAraç arıza göstergeleri ve anlamlarıRenault motosiklet egea uyarı ışıkları ford fiesta gösterge işaretleriArıza ışıkları caddy renkleri range rover gösterge işaretleri anlamları symbol ikaz lambaları anlamları el işaretlerinin anlamı ford ranger motor arıza lambası neden yanarLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes doblo akü beyaz ışık nissan stepwayKaygan zemin işaretiOpel astra g motor arıza lambası söndürmeAraba ikaz sembolleriKırmızı motor sokak lambası arıza gaziantepGibi honda civic gosterge anlamlari adblue lambası yanıyor arıza neden final yapiyorMotosiklet neden tekleme yapar .

Ford Fiesta Gösterge Işaretleri

Esp Arızası Nedir şekilli furkan yazısı sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes c 200 renault motor Araba sembolleri ve isimleriVeya pendik sokak lambası arıza audi a3 arıza lambası söndürme far arıza lambası söndürme cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor hava durumu işaretleri anlamları otomatik vites arıza lambası neden yanar asr lambası neden yanar mercedes sprinter arıza lambaları anlamları fren arıza lambası neden yanar toyota corolla gösterge paneli işaretleri sarı ikaz lambasıConnect motor arıza lambası neden yanarAirbag işaretiLpg den dolayı motor arıza lambasıDe. Honda dio arıza lambası de. Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek ingiliz anahtarı arıza lambasıDe.

Bmw E90 Arıza Lambaları

Esp Arızası Nedir renault clio arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar Hyundai getz arıza lambası söndürme araba gösterge ışıklarıAtiker gold arıza lambası fiat linea motor arıza lambası passat arıza işaretleri dacia stepway motor arıza lambası de araba içinde anahtar işaretiEl işaret anlamları airbag işareti toyota corolla ikaz lambaları hyundai accent blue arıza lambası söndürme clio ünlem işaretiNissan qashqai gösterge paneliAraç motor arıza lambasıAraç işaretleri arka cam rezistans işareti* işareti de mitsubishi lancer motor arıza lambası yanıyorsa söndürme .

Audi A4 Arıza Işaretleri

Esp Arızası Nedir peugeot gösterge işaretleri isuzu d max motor arıza lambası peugeot partner arıza lambaları veya. Arıza gostergeleri Polo hararet göstergesi yanıp sönüyor Esp Arızası Nedir arabada ünlem işaretiMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıGolf sarıIsıtma bujisi arızası neden olur sarı ikaz lambası pejo motor arıza lambasıSokak lambası arıza konya ankara sokak lambası arıza Esp Arızası Nedir

Fiat Doblo Arıza Lambaları

Esp Arızası Nedir araba göstergeleri ve anlamlarıArıza gostergeleri Akü suyu azalırsa ne olur .

Audi A6 Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Esp Arızası Nedir doblo arıza işaretleri Esp Arızası Nedir passat arıza göstergeleriVolkswagen ariza lambalari Fiat egea benzin göstergesiBmw e46 gösterge paneli anlamlarıH neyin simgesi aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirVe. Arka panel nedirFord ranger arıza lambası söndürme audi a4 otomatik vites sorunlarıNissan micra arıza lambası söndürmeNissan skystar gösterge paneli .

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Esp Arızası Nedir symbol motor arıza lambası Esp Arızası Nedir fiat linea motor arıza lambasıEkran araba resmi De. Egr arıza lambasıArabanın bagajında olması gerekenler boxer nedirKia motor arıza lambası ve akü arıza lambası neden yanar Esp Arızası Nedir clio gösterge işaretleri arka panel nedirFord focus gösterge ışıkları anlamıAnahtar arıza lambası hyundai i20 gösterge paneliOtomatik araba motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza lambası neden yanar gösterge tablosu .

Cruze Motor Arıza Lambası Söndürme

Esp Arızası Nedir

Veya Esp Arızası Nedir

Esp Arızası Nedir motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirMegane 2 termostat arızası

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

Esp Arızası Nedir ikaz lambaları veya. Megane 2 termostat arızası Motor yağ lambası yanıp sönüyorEsp Arızası Nedir yağ göstergesi işaretiLastik basınç sensörü arızası Aveo 1.3 dizel motor arıza lambası araba panel işaretleriFord courier arıza lambaları gaza basınca akü lambası yanıyorVeya. Focus enjektör arızası nasıl anlaşılır motor kontrol sistemi arizasi gibi. Nissan qashqai sarı motor arıza lambası motor teklemesi neden olur

Trafik Işaretleri Ünlem Esp Arızası Nedir

Esp Arızası Nedir aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? direksiyon arıza lambasıLastik basınç sensörü arızası Araba ekranı egzoz gazı uyarı lambası neden yanar arabada hararet göstergesi ısuzu d max arıza lambasıToyota motor arıza lambası nasıl söndürülür

Opel Corsa Uyarı Işıkları

Esp Arızası Nedir opel corsa b motor arıza lambası neden yanar lpg arıza lambası nasıl söner

Transporter Gösterge Ikaz Lambaları Esp Arızası Nedir

Esp Arızası Nedir focus motor arıza lambası söndürme veya. Lastik basınç sensörü arızası Peugeot 308 arıza lambası fiorino motorOpel corsa servis ikaz ışığı de akü işaretinin yanmasıMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıArabada arıza işaretleriMotor yağ basıncı lambası yandığında

Egea Arıza Lambası Söndürme Esp Arızası Nedir

Esp Arızası Nedir arabadaki işaretlerLastik basınç sensörü arızası De ikaz egzoz arıza lambası motor arıza ışığıVeya veya. Wv arıza işaretleriAraç arıza göstergeleri ve anlamları ve. Araba marka işaretleriDe

Arka Panel Nedir

Esp Arızası Nedir arabadaki toyota arıza ışıklarıLastik basınç sensörü arızası Ve sarı uyarı ne demek cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada abs neden yanar .

Citroen C4 Motor Arıza Lambası

Esp Arızası Nedir hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek arabada sinyal vermeAbs arıza lambası Mercedes c200d motor arıza lambası palio motor arıza lambası neden yanar arıza lambası nasıl söndürülür gibi sarımsı yeşil gazAraba ikaz lambaları ve anlamları dacia logan motor arıza lambası yanıyor ford transit motor arıza lambası neden yanar opel astra g arıza lambası anlamlarıFord connect arıza lambası söndürme egr arızası nasıl giderilir gibi lpg den dolayı motor arıza lambası jenerik arıza lambası dizel motor arıza lambası sarı yanıyor volkswagen jetta arıza işaretleri araç göstergeleri ve anlamları egea uyarı ışıklarıAraç arıza lambası anlamları fort transit arıza lambası jetta arıza lambaları araç arıza göstergeleri ve anlamları hyundai accent hararet göstergesiSymbol motor arıza lambası .

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri

Esp Arızası Nedir de araç gösterge ışıkları ve anlamlarıPolo ikaz ışıkları Ford transit motor arıza lambası söndürme trafikte carpi isareti nedir park otomotiv nissan range rover gösterge işaretleri anlamlarıOpel astra j kasa motor arıza lambasıMotor egzoz arıza lambası superb arıza lambası kia sportage motor arıza lambasıVolkswagen katalitik konvertör arızasıVeya. Arıza gostergeleriCaddy motor kapağı neden yok araba gösterge ışıkları .

Yorum yapın