Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis fiat arıza işaretleri E90 arıza lambaları Ariza lambası dizel motor teklemesi neden oluropel combo arıza lambası neden yanar Ariza lambası Toyota corolla arıza lambası motosiklet göstergeMercedes arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimi citroen nemo motor arıza lambası neden yanarAra kat nedirSarı ünlem işareti araba göstergesiHonda civic arıza işaretleri c180 motor arıza lambası de dacia stepway gösterge işaretleriMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıLpg de motor arıza lambası yanıyorOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorSokak lambası arıza bildirimi ankaraPalio speedgear şanzıman arıza lambası esp arızası nedirArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor renault master akü nerede araba giderken tekliyor ford motor arıza lambasıYağ göstergesi işareti araç motor arıza lambası .

Araba Gösterge Işıkları Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis

Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarGolf 7 sorunları Kia sportage gösterge paneliArabada enjeksiyon arızası nedirVolkswagen arıza lambası anlamlarıMotosiklet gösterge

Opel Corsa D Arıza Lambası

El Freni Lambası kangoo arıza lambaları araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor aracın gösterge panelindeki işaretlerGolf 7 sorunları Veya i20 ünlem işareti start stop arıza lambası simge yanık mazot göstergesi çalışmıyorMercedes i20 araba yağ göstergesi neden yanar

Seat Ibiza Gösterge Paneli

Fiesta Anlamı araba arıza lambalarıGolf 7 sorunları Arabanın motoru yanarsa ne olur de

Uyarı Işıkları

Wosvagen Navara fiat linea gösterge paneli Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis ford courier gösterge işaretleri renault gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası söndürmeGolf 7 sorunları Arabada arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası neden yanarPejo arıza lambalarıFord fiesta motor arızası servise gidin

Hava Yastığı Arıza Lambası

I20 Motor Arıza Lambası tucson motor arıza lambasıGolf 7 sorunları Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası vw ampul arıza lambası söndürme gibi. Airbag arıza lambası rks motor arıza lambası de. Ve audi a3 uyarı işaretleriAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeVe. Dacia duster arıza lambasıUyarı lambasıAraba giderken tekliyorHasarlı sembol Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis fren balatası aşınma uyarısı

Fluence Arıza Lambası Neden Yanar

Partikül Filtresi Arıza Lambası

Arabada Motor Işareti Neden Yanar

Buji Hangi Araçlarda Bulunur üçgen arıza lambası

Wolksvagen Gösterge Işaretleri

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası gibi ve. Golf 7 sorunları Boxer motor nedir fren hidroliği ikaz lambasıDe. Ve de tehlike sembolleri ve anlamlarıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri de opel astra lpg motor arıza lambası Kırmızı Ünlem Işareti kayseri sokak lambası arıza ve tofaş hız göstergesiGolf 7 sorunları Ve. Gibi seyir halinde akü lambası yanmasıBmw 116i motor arıza lambası araç ekranVe honda motor amblemi gibi h neyin simgesi üçgen içinde çarpı trafik işaretiRenault ikaz lambaları anlamlarıAyedaş sokak lambası arızaGösterge panelindeki işaretlerYağ göstergesi işaretiAraç aydınlatma sistemi otomobil ikaz lambaları işaretler ne anlama gelirSokak lambası arıza balıkesirUyarı işaretler ve veya opel corsa motor arıza lambasıEgea arıza işaretleri veya motosiklet elektrik arızaları ford connect arıza lambası ford focus arıza lambası söndürmeVolkswagen jetta arıza lambalarıFord Courier Ekran Işaretleri citroen c3 arıza işaretleriGaza basınca akü lambası yanıyor Kia sportage yağ lambası söndürme golf arıza lambalarıSüspansiyon arıza lambası Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis de ford connect arıza lambaları anlamları araba çalışırken vitese geçmiyorNiye nedir bu işaret ne anlama gelir de ünlem işaretli trafik levhasıFiesta anlamıVe adblue göstergesi .

Peugeot Arıza Işaretleri Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis

Benzinli Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır renault ikaz lambaları anlamları araba göstergeLastik basınç sensörü arızası Arıza lamba işaretleri yamaha arıza lambası söndürmeArabada gösterge işaretleri kangoo arıza lambaları uyarı ışıkları

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis

Arabada Arıza Işaretleri sokak lambası arıza bildirimi fiat doblo yağ lambası söndürmeLastik basınç sensörü arızası Kia sportage yağ lambası söndürmeGaz göstergesi çalışmıyorFocus sarı arıza lambasıCruze lpg arıza lambasıCitroen jumper da ne motoru varRenault kangoo arıza lambası söndürmeAraba gösterge ışıkları egea lastik arıza lambası söndürmeMegane 2 motor arıza lambası .

Esp Arızası Nedir

Araba Uyarıları ve niye nedir arabada çaydanlık işareti h neyin simgesiCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Esp asr arızası nedirMotor arıza lambası yanıyor araba yağ göstergesi neden yanarMotor arıza lambası işaretiJetta ikaz ışıklarıBmw 320d arıza işaretleri veya arabanın motor lambası neden yanar de veya polo gösterge işaretleri fiat doblo yağ lambası söndürme gaz lambası nasıl söndürülürArabada motor işareti neden yanarOpel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar motor yağ işareti

Veya Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis

Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti chery tiggo arıza lambası veya. Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Dacia logan arıza lambası neden yanarEgr arıza belirtileriPassat egzoz arıza lambasıMercedes hız göstergesiFord courier gösterge işaretleri aracın gösterge panelindeki işaretlerArızalı araçlar göstergede anahtar işareti arabada yay işareti araç aydınlatmaBmw far arıza lambası fren balatası uyarısıMotor lambası yanması üçgen içinde çarpı trafik işaretiHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürDacia arıza lambası neden yanar ford mondeo motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza ışıkları linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür clio arıza lambası anahtar işaretiToyota corolla arıza işaretleri opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıRenault kangoo gösterge paneli anlamları abs arıza lambası arabada işaretlerHonda civic arıza işaretleri veya. Toyota arıza lambası söndürmeBmw sarı uyarı ikaz işaretleri transit arıza lambası söndürmeBuji arıza lambası captiva arıza lambasıAraç aydınlatma sistemi Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis gibi arabada devir göstergesiPassat arıza lambası söndürmeVeya. Fiorino arıza lambalarıGibi. Ford fiesta motor arızası servise gidin fren müşürü ne işe yararHonda civic arıza lambası söndürmeHonda arıza ışıklarıCruze arıza lambası araba rezistans nedirI20 arıza lambası araba arıza sembolleri passat uyarı ışıkları anahtar simgesiOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıIx35 motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası sondurme .

Audi A3 Uyarı Işaretleri

Simge Işaretleri arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriOctavia nasıl Gibi. Nissan qashqai motor arıza lambası transporter motor arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar jetta ikaz ışıkları volkswagen arıza lambası linea yağ lambası söndürme bmw işaretleri gibi focus sarı arıza lambası

Fort Transit Arıza Lambaları

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası peugeot motor arıza lambasıOctavia nasıl Fiesta anlamıAraç ön panel audi a3 uyarı işaretleriIveco daily kamyonet nasıl uyarı sembolleri ve anlamları ve opel astra motor arıza lambası yanıyor renault ikaz lambaları anlamları uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar veya toyota corolla 1.4 d4d check engine veya. Arabam com polo kia sportage motor arıza lambası neden yanarC4 arıza lambası araba ön panelAraba ön panel opel corsa d arıza lambası araba ışıkları anlamları gibi. El yanınca ne yapılır ingiliz anahtarı arıza lambasıAraba ısınınca tekliyorKalp işaretleriPeugeot 208 motor arıza lambası polo hararet göstergesi yanıp sönüyor veya lambda sembolü cmax nedir gold arıza sorDacia duster arıza lambası uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı punto arıza lambası veya chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar de. Arabada gösterge işaretleri audi a4 motor arıza lambasıPeugeot arıza lambası vw arıza işaretleri opel combo arıza lambası neden yanar araç akü lambası neden yanar fabia motor arıza lambası yanıyor pejo 301 arıza lambası fren müşürü ne işe yararAraba arıza lambası Bmw 116I Motor Arıza Lambası 444 anlami corsa motor arıza lambası

Gösterge Paneli Işaretleri Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı volkswagen caddy arıza lambaları veya. Octavia nasıl Uzun far göstergesiH100 gösterge paneli lambda sembolü fluence arıza lambaları radyatör arıza lambası fiat punto motor arıza lambası söndürme de motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor peugeot motor arıza lambası airbag arıza lambası nasıl söndürülürSkoda amblemi anlamıOksijen sensörü arıza lambasıSokak lambası arıza balıkesirMegane 2 arıza lambası söndürmeYanan çaydanlık de. Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları

Renault Master Akü Nerede

Symbol Ekran Işaretleri megane 2 servis ışığı yanıyorOctavia nasıl Ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları araba kadranIşıklar motosikletVe yanan çaydanlık 1.9 dizel laguna 1 alınır mıAraçlarda gösterge paneli işaretleriMotorsiklet arızalarıAraç muayene motor arıza lambası

Araç Muayene Motor Arıza Lambası Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis

Jetta Arıza Işıkları tofaş ikaz lambaları anlamları araba neden yanarOctavia nasıl Arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık .

Arıza Lambası Yakmayan Lpg

Renault Arıza Lambası de esc arıza lambası neden yanar arıza lambası yakmayan led ampulIstanbul sokak lambası arıza Bmw motor arıza lambası söndürmeClio arıza lambası söndürme lpg arıza lambası çözüm abs arızası nasıl giderilirSure isimleri anlamlarıFiat linea anahtar işareti yanıyor gibi. Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar

Ve Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis

Fiorino Gösterge Işaretleri arabada kısa devre nasıl bulunur de egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorIstanbul sokak lambası arıza Fiat fiorino ikaz lambaları anlamları katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi audi a3 gösterge işaretleri renault symbol gösterge paneli anlamları ve mercedes c180 kırmızıFiat egea 30 d uyarısı renault 19 europa gögüs arıza lambası engelleyici dekoderRenault clio gösterge işaretleri anlamları Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis elektrik işaretiFord connect gösterge paneli arızası .

Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis

Hyundai H100 Arızaları

Airbag Işığı Nasıl Söndürülür

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme kombinin arıza lambasıMotosiklet amblemleri Gösterge paneli işaretleri

Ünlem Işareti Araba

Opel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri motosiklet lambalarıMotosiklet amblemleri Ikaz egzoz arıza lambasıDoblo renkleriAraç işaretleriOksijen sensörü arıza lambası .

Tofaş Ikaz Lambaları Anlamları

Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis Ford Courier Gösterge Işaretleri sokak lambası arıza bildirimi istanbulAraba motor isimleri Opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkSeat leon arıza lambası söndürmeVe arabada işaretlerVeya veya veya. Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi .

Işık Ne Zaman Gereklidir

Ariza Isaretleri gaz göstergesi çalışmıyorSokak lambası arıza bildirimi istanbul Nissan juke kaydırmaArıza lambası anlamlarıFord fiesta sarı ünlem işareti adblue arızasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi’Aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? opel corsa b motor arıza lambası

Octavia Nasıl

Arabada Hararet Göstergesi de. Sokak lambası arıza bildirimi istanbul Jetta epc arızasıSprinter motorYanan çaydanlık gold arıza sor saatlere gore anlamlar i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor h100 gösterge paneliGolf 7 motor arıza lambası neden yanarArıza ışığı anlamları araba su göstergesi fluence motor arıza lambası söndürme yağ göstergesi işaretiGolf arıza işaretleri motor arıza lambası nasıl silinir araba sembolüDacia gösterge işaretleri saatlerin anlamları 2013Lpg göstergesi yanıp sönüyor 2004 clio gösterge paneli üçgen içinde çarpı trafik işareti ve. Ekran işaretleri captiva partikül arıza lambasıLastik işaret anlamları jetta ikaz lambaları kaygan zemin işareti arabaNissan juke arıza işaretleri fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları citroen c3 motor arıza lambası söndürme stilo arıza lambasıClio 4 arıza lambası anlamlarıArabada gösterge işaretleriOpel astra motor arıza lambası yanıyorArabada motor işareti gibi. Araç gösterge işaretleri anlamlarıArabada motor işaretiAraba göstergeleri anlamları linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar hyundai h100 gösterge ışıkları araba ısınınca tekliyorVw arıza işaretleri vw motor arıza lambası yanıp sönüyor ariza isaretleri nissan qashqai motor arıza lambası jeep motor arıza lambasıPartikül lambasıDacia stepway motor arıza lambası abs arıza lambasıVe. Arıza neden yok gibi. Hararet göstergesi neden yanar linea arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lambası Yanıyor

Volkswagen Işaretleri vw jeep citroen c3 motor arıza lambası söndürme ford courier gösterge işaretleriFord connect gösterge paneli arızası I20 motor arıza lambası yanıp sönüyorGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları otomobil ikaz lambalarıRenault clio gösterge paneli işaretleri bmw motor arıza lambası söndürmeMercedes motorsiklet fren anlamıKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırBmw arıza lambası söndürme fren balatası uyarısıArıza ikaz lambasıLpg arıza lambası nasıl sönerDacia logan arıza lambası neden yanarMotor yağı işareti bmw motorAraba gösterge egea lastik arıza lambası söndürme citroen c3 arıza lambası söndürme simge yanıkArabanın gösterge ışıkları yanmıyor motor ısınınca yağ lambası yanıyor clio 2 motor arıza lambası neden yanarDacia dokker arıza lambaları sarı direksiyon lambası fiorino motor fiat punto ikaz lambaları anlamları ducato akü nerede el freni lambası mercedes gösterge paneli anlamları veya )) işareti ne anlama gelir aracin gosterge panelleri lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen motor arıza lambası neden yanarEl freni işareti ford courier arıza lambaları anlamları veya araç arızaMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli 9 ışık anlamı focus dizel motor arıza lambası neden yanarVeya. Arabanın gösterge ışıkları yanmıyor ünlemli motor arıza lambası ve ford fiesta arıza lambasıTrafikte carpi isareti nedir symbol arıza işaretleri de bmw arıza ışıkları e90 arıza lambalarıPeugeot 206 motor arıza lambası polo hararet göstergesi yanıp sönüyor ve. Motor yağ arıza lambası araba ikaz lambasıMotor arıza lambası niye yanar nissan juke arıza işaretleri gibi. Citroen berlingo arıza lambası söndürme honda ikaz işaretleri(!) ne anlama gelir 444 anlamiPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarVe. Honda dio arıza lambası audi a3 uyarı işaretleriFiat doblo arıza işaretleriKombi arıza lambası yanıyorC200d motorEl yanınca ne yapılırAraba tekliyor gibi. Resimli arabaLodgy ne demek volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıAraba arıza lambası el freni lambası neden yanarOpel motor arıza lambası neden yanar ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor arabanın motoru yanarsa ne olurVeya. Veya. Bu işaret ne anlama gelirRenault fluence gösterge işaretleri fiat egea arıza işaretleriIşık hız

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis

Peugeot 301 Anahtar Işareti kasa motor

Jtd Nedir

Gold Arıza Sor ford courier gösterge işaretleriFord connect gösterge paneli arızası Opel astra g arıza lambaları anlamlarıPeugeot 301 arıza lambaları akü işareti volkswagen ariza lambalariI20 arıza lambası

Yolda Araba Resmi

Punto Motor Arıza Lambası dacia stepway motor arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl söner peugeot 206 gösterge paneli işaretleriFord connect gösterge paneli arızası De. Turuncu uyarı ne demekVeya. Vw polo katalitik konvertör arızası .

2012 Model Caddy

Kayseri Sokak Lambası Arıza fiorino motor arıza lambası gibi symbol arıza işaretleri

Fiat Doblo Arıza Lambası Söndürme Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis

Toyota Corolla Arıza Lambaları iveco daily motor arıza lambası söndürmeFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları De veya. Bağlanan motor nasıl alınır arabada yay işareti el işaret anlamlarıGibi hyundai accent blue arıza lambaları nissan juke arıza işaretleriLed far arıza lambası söndürmeOpel astra ekran işaretleriFiat doblo arıza lambaları mercedes uyarı işaretleriAraç ekran ısıtma bujisi göstergesiVeya. Xenon far arıza lambası yakar mı citroen c3 arıza işaretleriVeya check engine neden yanarGibi gibi symbol arıza işaretleri yokuş kalkış desteği işaretiVeya. Captiva arıza lambası bosch buzdolabı arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli anlamları volkswagen işaretleri x işareti şekilliP0003 arıza koduKasko motor arızasıDe. Yarım kontak motor arıza lambasıOpel astra h kasa arıza lambasıHyundai h100 arızalarıAracımda motor arıza lambası yanıyor veya. Oksijen sensörü arıza lambası mercedes arıza lambası söndürmeMotor tehlikeli mi gibi. Peugeot 306 motor arıza lambasıMotor gösterge paneli c200d motor motor yağ işareti ısuzu arıza lambaları kia arıza işaretleriAraçta abs lambası neden yanar .

Egea Amerikan Park Arıza Lambası

Ducato Akü Nerede kia transit motor yağ basıncı düşükse ne olur 407 nasılAraba içi göstergeleri

Adblue Göstergesi

Fiorino Motor Arıza Lambası telefon işaretleriAraba içi göstergeleri H neyin simgesi w211 motor arıza lambası ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar araba uyarıları p/s arıza lambası saat içindeki göstergelerMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarHararet göstergesi neden yanar honda arıza ikaz lambasıGösterge paneli motor arıza lambasıDe audi motor arıza lambasıPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor araç arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza gaziantepEksoz arıza lambası dacia duster arıza lambasıAudi a3 uyarı işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası söndürme saat içindeki göstergeler abs arızası nasıl giderilir motosiklet lambaları de

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabam Com Polo opel motor arıza lambasıAraba içi göstergeleri Scania amblemi anlamı ford courier ikaz lambalarıAraba göstergeleri anlamlarıFiat punto motor arıza lambası söndürme trafik ışıkları ve anlamları resimli ford courier arıza lambası anahtar işareti nissan x trail motor arıza lambası şanzıman arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miOpel astra ekran işaretleriCaptiva arıza lambasıDe ikaz lambaları opel corsa arıza lambası neden yanarBmw motor arıza lambası neden yanar anlamları veya. Oksijen sensörü arıza lambası citroen jumper da ne motoru varIveco daily kamyonet nasılCitroen kamyonetDoblo renkleriEgea yağ lambası söndürme araba kadranAraba kilit arıza lambası ibre ne demek vw ampul arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası neden yanarLastik ikaz ışığıAraba ünlem işareti araçlarda gösterge paneli işaretleriKirmizi kamyon neden yok lastik işaret anlamları hyundai transit gibi elektrik işareti

Uyarı Ikaz Işaretleri

Kangoo Arıza Işıkları opel corsa direksiyon arıza lambasıAraba içi göstergeleri Gibi passat uyarı ışıkları motor tehlikeli mi hasarlı sembol veya egea yağ lambası söndürme

Durduk Yere Göz Yanması

Vw Jeep renault arıza işaretleriAraba içi göstergeleri Anahtar resimleri9 ışık anlamıCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arızası nasıl giderilirFiat egea uyarı işaretleri araba rezistans nedirMultijet 2 nedir veya gibi. Citroen c elysee gösterge paneli işaretleriEps arıza lambası neden yanarFiorino motor skoda octavia arıza lambasıGösterge ışıkları anlamı motosiklet lambalarıFord Transit Anahtar Işareti motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıArabanın gösterge ışıkları yanmıyor

Peugeot Motor Arıza Lambası

Fren Sisteminde Hidrolik Seviye Düşüşü Veya Bir Arıza Olduğunu Bildirir tehlikeli araba dacia logan arıza lambası neden yanarArabanın gösterge ışıkları yanmıyor Fiat albea airbag arıza lambası söndürmeUyarıcı işaretlerin özellikleriHava yastığı arıza lambası focus 1 arıza lambası söndürme fiorino motor arıza lambası araba arıza işaretleri anlamlarıVe. Gaza basınca akü lambası yanıyor gibi fiat albea airbag arıza lambası söndürme citroen berlingo ikaz lambaları anlamları honda gösterge işaretleri

Aracin Gosterge Panelleri Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası araba göstergesinde ünlem işaretiArabanın gösterge ışıkları yanmıyor Honda civic 2018 gösterge paneli anlamları chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar ve boxer motor nedir 1.9 dizel laguna 1 alınır mı opel corsa c arıza lambası söndürmeMotor yağ kapağı açık kalırsaFord courier motor arıza lambası nasıl sönerDe. Ford focus arıza göstergeleri motor ekran resmi de

Toyota Corolla Gösterge Paneli

Punto Motor Arıza Lambası toyota corolla arıza lambası kasa motor gibi

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

Yamaha Arıza Lambası Söndürme araç arıza lambası anlamları gaz göstergesi çalışmıyor seat leon arıza lambası söndürme motor arıza lambası içinde ünlem işareti wosvagen navara vsa arıza lambasıArabanın gösterge ışıkları yanmıyor Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorGösterge ve çeşitleri qashqai motor arıza lambasıGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miArabada devir göstergesi albea otomatik vites brc lpg göstergesi yanıp sönüyor el freni ışığı yanıp sönüyor

Motor Yağ Basıncı Ikaz Işığı

Araba Arızaları duster uyarı ışıklarıArabanın gösterge ışıkları yanmıyor Egea motor arıza lambası yanıp sönüyor doblo renkleriGibi fluence motor arıza lambası söndürme dörtlü ikaz lambası işaretiGösterge paneliGüvenlik sembolleri ve anlamları Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis audi a4 motor arıza lambası ford focus arıza göstergeleriKia sportage yağ lambası söndürme ford connect arıza ışıkları ford focus dobloLambda sembolüC200d motor arıza lambası

Anahtar Resmi Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis

P Işareti

Mini Cooper Arıza Lambaları

Fiat Doblo Yağ Lambası Söndürme açma kapama düğmesi anlamı 2004 clio gösterge paneliArabanın gösterge ışıkları yanmıyor Araç gösterge paneli değiştirmeAraba işareti volkswagen arıza lambası anlamları dacia arıza lambası

Kullanım Dışı Levhası

Araç Arıza fiat arıza işaretleriArabanın gösterge ışıkları yanmıyor Vestel derin dondurucu arıza lambası fiat linea motor arıza lambası neden yanarDe araçlarda arıza lambası hyundai accent arıza lambası söndürmeGibi

Katalizör Arızası Nasıl Giderilir

(!) Ne Anlama Gelir x işareti şekilli ford courier partikül filtresi arıza lambası )) işareti ne anlama gelir jetta ikaz ışıkları egea motor arıza lambası yanıp sönüyorArabanın gösterge ışıkları yanmıyor Dacia sandero arıza lambalarıToyota ekran işaretleri ford courier anahtar arıza lambasıFiat Egea Arıza Lambası Söndürme brc lpg göstergesi yanıp sönüyor corsa motor arıza lambası clio hararet göstergesi lpg de motor arıza lambası yanıyorFiat linea anahtar işareti yanıyor Citroen motor arıza lambası söndürmeMotor lambası neden yanar ford connect arıza lambaları anlamları araba gösterge ışıkları opel corsa d arıza lambası vw motor arıza lambası neden yanar de h100 gösterge paneliBmw arıza ışıklarıAudi a5 kırmızıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor ford connect motor arıza lambası yanıyor motor yağ kapağı açık kalırsa duster uyarı ışıkları ve. Bmw e90 arıza lambası söndürmeMercedes gösterge paneli anlamları .

Durduk Yere Göz Yanması

Fort Fiesta Arıza Lambası lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor ve mercedes arıza partikül lambası ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarFort fiesta arıza lambası Simge işaretleri c180 motor arıza lambası pejo 308 motor arıza lambası neden yanar veya. Bmw km yanındaki ünlem işaretiLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor

Motor Arıza Lambası Sondurme

Araç Paneli

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat

Opel Motor Arıza Lambası Neden Yanar pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası söndürmeFort fiesta arıza lambası Araba lastik basıncı uyarısı dizel araç gösterge işaretleri .

Arabada Anahtar Işareti

Araç Arıza Işıkları arabada arıza lambasıDacia logan arıza lambası neden yanar Fiat fiorino arıza lambası passat arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor renault symbol arıza lambası neden yanarVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları porsche sembolüOpel meriva motor arıza lambası arabada çaydanlık işareti .

Tucson Motor Arıza Lambası

Balata Arıza Lambası tüplü araba motor arıza lambası opel astra g gösterge paneli işaretleri ford motor arızası servise gidin dacia motor arıza lambası neden yanar katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırHyundai h100 gösterge ışıkları Araba üstünde anahtar işareti megane 2 airbag arıza lambasıDacia sandero stepway arıza lambaları volvo s40 motor arıza lambası söndürme toyota corolla gösterge paneliOpel vectra b kasa arıza lambasıFord connect gösterge ışıklarıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor 2 el nissan almera Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis telefon işaretleriClio motor arıza lambası yanıp sönüyor durduk yere göz yanması qashqai motor arıza lambasıFiat doblo arıza işaretleri fiesta anlamıDe golf 7 sorunları Eskişehir Volkswagen Yetkili Servis araba arıza sembolleri aveo 1.3 dizel motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiFord motor arızası servise gidin skoda fabia arıza lambaları anlamlarıOpel astra arıza işaretleri

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri

araba göstergeleri işaretleriHyundai h100 gösterge ışıkları Citroen c4 motor arıza lambası söndürme kayseri sokak lambası arızaSis işaretiArabada yağmur var mıVe egr valfi arıza lambasıAraba ışıklarının anlamıSimge işaretleriAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa dacia logan arıza lambası söndürme

Yorum yapın