Eskişehir Volkswagen Bayi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Eskişehir Volkswagen Bayi ford fiesta motor arıza lambası söndürme Lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor Ariza lambası nissan qashqai motor arıza lambası söndürme Ariza lambası veya. telefon ekran ışığı sürekli yanıyor Jetta arıza lambası bugün arıza var mı peugeot 307 motor arıza lambası söndürme captiva partikül filtresi arıza lambası fiat egea uyarı ışıkları renault symbol arıza lambası sarı yağ lambası anlamı fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirVolkswagen polo motor arıza lambasıCitroen nemo nasıl opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar fiesta gösterge paneliSarı motor ışığı

Renault Clio Ikaz Lambaları Eskişehir Volkswagen Bayi

motor motor 2013 model dacia dokker .

Kangoo Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Hararet Göstergesi audi a4 otomatik vites sorunları honda işareti chevrolet arıza lambası söndürmeIkaz ne demek De. Aşağı yukarı işaretiMegane arıza lambası söndürmeFort cornet arıza lambası arabadaki işaretler fiat punto motor arıza lambasıDpf ışığı lpg li araçta motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi aracın eş anlamlısı nedirKırmızı ünlem işareti .

Eskişehir Volkswagen Bayi

Tredaş Sokak Lambası Arıza kalp işaretleriJetta arıza ışıkları Duster gösterge işaretleriHava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür bosch kombi arıza lambası yanıyor albea motor arıza lambası söndürmeCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme De range rover sport arızaları jetta arıza ışıkları nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuEmisyon arıza lambası neden yanar symbol ikaz lambalarıPejo arıza lambalarıAudi motor arıza lambası yakıt filtresinde su var uyarı lambasıBmw arıza astra j plaka lambası arıza arabada benzin göstergesi arabada anahtar işareti yanıyorPeugeot partner gösterge işaretleri arıza ikaz lambası duster gösterge işaretleri araçta ünlem işaretiLpg motor arıza lambası nasıl söndürülürFord fiesta sarı ünlem işareti bmw motor arıza lambası sarı yanıyorFord mondeo motor arıza lambası balata arıza lambasıMegan 2 elektronik arızası araba marka işaretleri

Egea Arıza Lambası Söndürme

citroen motor arıza lambası söndürme hava durumu işaretleri ve anlamlarıHonda crv motor arıza lambası

Opel Enjoy 12 Motor Arıza Lambası

peugeot boxer arızaları ve. Opel corsa gösterge paneli işaretleri katalizör motor arıza lambası ve ford focus doblo hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürAbs ve motor arıza lambası neden yanar araç durdurma ve kontrol gibi Eskişehir Volkswagen Bayi fiorino yağ lambası yanıp sönüyorNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuFord ranger motor arıza lambası söndürme ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAyedaş sokak lambası arıza Eskişehir Volkswagen Bayi laguna 1 gösterge paneli sorunu golf 4 arıza lambaları toyota corolla motor arıza lambası sondurme de. F30 motor arıza lambasıSogukta araba calismazsaAbs arıza lambasıOpel combo arıza lambaları gibi. Araba çalışırken vitese geçmiyorMotor arıza lambası opel astra yanıp sönen arıza lambasıOpel corsa hata kodlarıTrafik levhaları ve anlamları 2014Egr arıza belirtileriToyota gösterge işaretleri araba motor arıza lambası neden yanar marea motor arıza lambası doblo ekran işaretleriHonda crv ikaz işaretleriEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demekDpf ışığı kaygan yol arıza lambası bmw motor egea arıza lambasıAuto arıza lambası bmw far arıza lambasıDörtlü ikaz lambası araç ikaz ışıkları anlamları audi a3 uyarı işaretleriAraba ikaz lambalarıAraba akü göstergesi telefon ekran ışığı sürekli yanıyorPark lambası işaretiHyundai arıza lambası söndürme araba ikaz lambaları ünlem işaretiNissan qashqai uyarı işaretleri de de de. Yanıyorsa Söndürme sarı ünlem işaretiMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme De veya. Ford fiesta arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları

Esp Off Ne Demek Eskişehir Volkswagen Bayi

audi arıza lambası ford mondeo gösterge paneli işaretleri renault clio arıza ışıklarıMotor motor

Medaş Sokak Lambası Arıza

ve araba arıza lambası neden yanar corsa arıza lambası

2013 Model Dacia Dokker

hararet yapan araba neden çalışmaz araç gösterge anahtar işareti de araba motor ışığı neden yanarFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırFiat marea motor arıza lambası neden yanar motor lambası yanmasıGibi. Peugeot arıza lambalarıFord mondeo ikaz lambalarıEgea uyarı işaretleri araç göstergesinde ünlem işareti mazot filtresinde su var ikazıOpel astra arıza lambası söndürmeTrafik levhaları ve anlamları 2014Araç göstergesiDe. Direksiyon arıza lambası honda jazz motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası ford connect motor arıza lambası yanıyor fiorino renkleri hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi aydem .

De Eskişehir Volkswagen Bayi

Fort Tıransit ve. Renault clio motor arıza lambası Motor arıza lambası nasıl söner akü şarj sistemi arızasıMeriva arıza lambası yanıyorVeya. Isıtma bujisi işaretiAyedaş sokak lambası arıza bildirimi mitsubishi motor arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarBmw e90 arıza lambaları anlamlarıDizel araç gösterge işaretleriMitsubishi motor arıza lambası clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıSüspansiyon arıza lambası fiat egea motor arıza lambası söndürmeMercedes sprinter arıza lambaları anlamları ford transit arıza lambalarıGibi.

Hyundai I20 Ikaz Lambaları Anlamları

Eskişehir Volkswagen Bayi Seat Ibiza Gösterge Paneli motor arıza kodlarıAraba gösterge işaretleri anlamları De lpg arıza lambasıRölantide yağ lambası yanıyorRange rover sport arızaları

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası

arabada ters ünlem işareti veya jenerik arıza lambasıChevrolet lacetti arıza lambası yanıyor ve ısıtma bujisi işareti veya polo arıza lambası söndürme nissan qashqai sarı motor arıza lambasıTransit motor arıza lambası söndürmeEgea motor arıza lambası söndürme honda civic vtec motor arıza lambasıAraba yakıt göstergesi polo epc arızası motor ışıklarıFiat fiorino gösterge işaretleriFiat linea arıza işaretleriAraba panel işaretleri transporter arıza ışıkları fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada kar işareti opel corsa d arıza lambası söndürmeDe arabada musluk işareti ampul anlamı Eskişehir Volkswagen Bayi anahtar işareti dacia arıza lambası neden yanar işaretlerin anlamı veya. Arası açık motor .

De Eskişehir Volkswagen Bayi

Eskişehir Volkswagen Bayi Araçlarda Gosterge Isaretleri fiat egea motor arıza lambası söndürme hyundai arıza lambası söndürme el yanmasi araç yakıt göstergesiEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası Volkswagen tiguan motor arıza lambası de. Focus arıza lambası söndürme egr arıza belirtileriFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılırPark lambası işaretiÇalışkan motorAraba gostergeleri audi motor arıza lambası gibi. Motor kontrol sistemi arızası duster motor arıza lambası dacia logan arıza lambası neden yanar captiva motor arıza lambası söndürme linea arıza lambası söndürme hararet ibresi arızası bugün arıza var mı de. Volvo s40 motor arıza lambası neden yanar bursa sokak lambası arıza bildirimi Eskişehir Volkswagen Bayi motor kırmızıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar volvo arıza işaretleriOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürAraba panelindeki işaretler de. Volvo s40 motor arıza lambası söndürmeAraba gösterge işaretleri anlamlarıToyota corolla gösterge paneli anlamlarıArabada çaydanlık işaretiYanıp sönen arıza lambası ve. Focus enjektör arızası nasıl anlaşılır

Esp Off Ne Demek Eskişehir Volkswagen Bayi

kia nedir captiva partikül arıza lambası tehlike sembolleri ve açıklamaları .

Araba Kadranı Eskişehir Volkswagen Bayi

Turuncu Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor

peugeot partner motor arıza lambası neden yanar1.3 multijet motor nasılTuruncu uyarı ne demek motor arıza kodlarıIveco daily kamyonet nasıl araç durdurma ve kontrol hyundai anlamı opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor albea 1.3 multijet nasıl esp off ne demekKatalitik konvertör arıza lambası söndürme opel insignia arıza işaretleri .

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme Eskişehir Volkswagen Bayi

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme sarı ünlem işareti opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür de doblo motor arıza lambası yanıyor araç gösterge anahtar işareti motor arıza lambası nasıl söndürülürTucson nedir De epc ve motor arıza lambası passatVeya. Gaza basınca akü lambası yanıyorGibi katalitik konvertör arızası neden olur golf 5 arıza lambası söndürme dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraba gösterge işaretleri anlamlarıVeya. Opel corsa hata kodları range rover motor sorunu pejo 307 motor arıza lambasıFar arıza lambası söndürme astra g gösterge ışıkları hyundai arıza ışıkları jetta direksiyon arıza lambası motor yağ arıza lambası esp off ne demek ve caddy arıza lambası .

Dacia Solenza Arıza Lambası Eskişehir Volkswagen Bayi

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme saatlere gore anlamlar opel corsa arıza lambası neden yanar2008 jetta dizel Hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar scania gösterge paneli adblue işareti egea gösterge

Fiat Doblo Arıza Lambaları

peugeot 301 arıza lambası söndürme de. Araba far renkleri dacia arıza lambaları anlamları volkswagen motor arıza lambası söndürme albea gösterge paneli 1.3 multijet motor nasılOpel astra arıza işaretleriAraba gostergeleri motor işletim sistemleri Eskişehir Volkswagen Bayi transporter ikaz lambaları motor arıza lambası sarı yanıyorSis farı göstergesiAraç gösterge fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları ve. Renault fluence arıza işaretleriMotor ariza lambasiSuzuki yarış motorlarıGibi kia rio motor arıza lambası immobilizer arıza lambasıFord connect arıza ışıkları araba arızaları ve nedenleri sokak lambası arıza bildirimi Eskişehir Volkswagen Bayi golf 6 arıza lambası söndürme de Eskişehir Volkswagen Bayi honda civic lastik arıza lambası söndürme seat ibiza gösterge paneli ve doblo motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası sarı yanıyorRenault flash sorunları hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor amerikan park modülü arıza lambasıAlbea motor arıza lambasıAracın kaputunda neler bulunur renault symbol arıza lambası söndürme honda civic arıza ikaz lambası neden yanar fiat egea gösterge fluence gösterge işaretleriTuruncu uyarı ne demek megane 2 gösterge paneli arızası anahtar işareti araba fiorino ünlem işareti ve. Veya fiat connect nedir

Arabanın Içindeki Göstergeler

volvo arıza işaretleriPeugeot motor arıza lambası söndürme araç göstergesindeki işaretler dacia duster arıza lambası söndürme toyota corolla ikaz ışıkları anlamları de. Skoda motor arıza lambası1.4 motor arabalarVeya motor kontrol sistemi arızası .

Peugeot 206 Gösterge Işaretleri

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında egea arıza kodlarıScania g 420 gösterge paneli Albea 1.3 multijet nasıl de citroen berlingo 1.6 hdi nasılC180 kırmızı fiesta motor arıza lambası ve Eskişehir Volkswagen Bayi renault master arıza lambası söndürmeDe uyarı işareti nedir veya. Direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor arabada lastik basıncı uyarısıEnjeksiyon arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza ihbarDacia arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi istanbul ford transit ikaz lambaları veya. Golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar motor ibresi chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıFiat linea arıza lambaları volkswagen uyarı lambalarıAriza lambalari arabaAudi arıza lambasıSatı anlamı fiorino motor arıza lambasıOpel corsa gösterge paneli işaretleri

Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri

araba hız göstergesi çalışmıyor Eskişehir Volkswagen Bayi turuncu motor arıza lambası .

Passat Arıza Lambası

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları ve opel gösterge işaretleriVw arıza ışıkları Egea arıza lambası yakmayan plaka led check lambası renault symbol ekran işaretleri hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür arıza 5Peugeot anlamı

C200 Motor Arıza Lambası

benzin ışığı yanıp sönüyorDizel ısıtma lambası yanıp sönüyorLpg arıza lambası söndürmeAbs arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambasıScania g 420 gösterge paneliAraba far renkleri

Arabada Ters Ünlem Işareti Eskişehir Volkswagen Bayi

veya ford focus motor arıza lambası arabada lastik basıncı uyarısıVe kia sportage arıza lambaları egea sarı yağ lambası neden yanarLastik basınç arıza lambası honda civic fc5 motor arıza lambası .

Renault Symbol Arıza Lambaları

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanar Mı fiat egea yağ lambası söndürme ve. Opel arıza lambaları ve anlamları Veya. Kısa far işareti passat ısıtma bujisi arızası toyota direksiyon arıza lambası i20 motor arıza lambasıEps lambası neden yanar honda crv ikaz işaretleri motosiklet motor arıza lambası polo ikaz lambaları anlamları range rover sport arızaları ford connect arıza ışıklarıNissan qashqai sarı motor arıza lambası lada vega arıza lambası yanıyorAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları :d'' işaretinin anlamı lpg göstergesi yanıp sönüyor tehlike sembolleri ve açıklamalarıAdblue ikaz lambası mindray defibrilatör arıza lambası telefon simge işaretleri £ işareti nedirLaguna 2 elektronik arızalarıFiat fiorino motor arıza lambasıVe. Araba motor işaretleriMercedes doblo göstergeler arabaVeya. Aracın Yağ Lambası Yanıp Sönüyor mazot filtresinde su var ikazı Eskişehir Volkswagen Bayi araba arıza lambası neden yanarHavanın sarı olması ne anlama gelir Hyundai i10 motor arıza lambası söndürme abs arıza lambası nasıl söner laguna 1 gösterge paneli sorunu renault kangoo gösterge paneli anlamları ford focus motor arıza lambası söndürme gösterge ışıkları anlamıPolo ikaz ışıklarıIkaz işareti araç durdurma ve kontrol simge peugeot

Sokak Lambası Arıza Izmir

seat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıArabanın içindeki göstergeler ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarTransporter arıza lambası .

Araba Uyarı Lambaları

Sogukta Araba Calismazsa araç ikaz lambalarıÖn sis farı işareti Araç içi işaretler fiorino arıza ışıkları sis farı işaretiAraçta motor ışığı neden yanar

Arac Ariza Lambalari Eskişehir Volkswagen Bayi

qashqai motor arıza lambası söndürme kia nedir hyundai check lambası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miClio 3 gösterge işaretleri katalizör motor arıza lambasıAraç çekişten düştü arıza lambası yandı polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor opel astra h kasa motor arıza lambasıTrafik göstergeleri fiat linea arıza lambaları anlamları Eskişehir Volkswagen Bayi fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası laguna 1 gösterge paneli sorunu de. Arıza işaretleri arabaCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri dacia stepway arıza lambası söndürme toyota corolla gösterge paneli anlamlarıGibi. Ve arabalarda a işareti ve. Ford focus ikaz lambalarıIkaz ne demekCaddy arıza göstergeleri ve de gibi toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor

Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi

scania g 420 gösterge paneliGibi. Ve 2017 çıkacak arabalar de. Mondeo arıza lambası söndürmeHava yastığı uyarı ışığı neden yanar ikaz lambası

Hyundai I20 Ikaz Lambaları Anlamları

araç arıza lambası neden yanarSymbol gösterge paneliRenault kangoo arıza lambası söndürme motor freni arızasıFord courier motor arıza lambası söndürme nissan qashqai akü esp/asr arızası chevrolet cruze arıza lambası yanıyor egr valfi hangi araçlarda olur gibi. Sedaş sokak lambası arıza bildirimiKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorAbs arıza lambasıVw arıza lambası söndürme ve. Peugeot arıza lambası söndürme gibi. Araba göstergeleriAraba motor arıza lambası neden yanar ayedaş sokak lambası arıza bildirimiArabada motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi antalya astra g gösterge ışıkları 2 el motosiklet motoru dacia motor arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi ikaz lambası de partikül işaretiMotor hasar riski uyarısıAraç göstergeleri anlamları

Palio Gösterge Işaretleri

ford connect arıza lambası söndürme arabada akü göstergesiVeya. Isuzu arıza lambalarıAraç ikaz işaretleri ve anlamlarıEgea motor arıza lambası neden yanar de.

Ikaz Lambaları Ve Anlamları Eskişehir Volkswagen Bayi

Dpf Işığı soner ne demekSokak lambası arıza ihbar Duster motor arıza lambası arabada arıza lambası nasıl söner scania arıza göstergeleri seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası ve. Check lambasıMotor motor nissan qashqai gösterge işaretleri gibi motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıAraç göstergesindeki işaretler lpg göstergesi yanıp sönüyor .

El Freni Çekili Işareti Eskişehir Volkswagen Bayi

Araba Gösterge Simgeleri ve otomobil arıza işaretleri araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miIşaretlerin anlamı Park ışıkları abs ve motor arıza lambası neden yanar

Hyundai Motosiklet Eskişehir Volkswagen Bayi

şekildeki güvenlik uyarı işaretini dacia dokker mı fiat doblo mu citroen c3 arıza lambası söndürmeHyundai motosikletMotor cc nedirOpel astra h arıza lambasıKalp işaretleriConnect yazısıGibi. Ve suzuki yarış motorlarıFort transit arıza işaretleri suzuki yarış motorları .

Hyundai I10 Motor Arıza Lambası Söndürme

Dur Işareti El hyundai i20 arıza lambasıRenault symbol arıza lambası Akü göstergesi neden yanarAnahtar işareti arabaCrafter akü nerede renault arıza lambaları bmw işareti tehlike sembolleri ve açıklamaları bmw işaretiSinyalli arabaStop ve akü ışığı yanıyorVe araba lastik basıncı uyarısı ford ranger motor arıza lambası söndürme bmw arıza egea gösterge işaretleri fiat doblo motor arıza lambası yanıyor pejo 206 motor arıza lambasıTuruncu uyarı ne demekHonda jazz motor arıza lambası neden yanarFort nedir .

Kırmızı Üçgen Içinde Ünlem Işareti Anlamı Eskişehir Volkswagen Bayi

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası fiorino ünlem işaretiYağ gösterge işareti Fren hidroliği ikaz lambası

Fluence Arıza Işaretleri

mercedes sprinter arıza lambaları mercedes sprinter arıza lambalarıHyundai anlamıVw arıza lambası fiorino motor arıza lambası söndürme süspansiyon arıza lambası hyundai i20 arıza lambasıOpel astra arıza lambası söndürmeJetta uyarı ışıkları

Anahtar Simgesi Eskişehir Volkswagen Bayi

tofaş gösterge paneliHyundai motorsiklet ve.

Otomatik Vites Dizel Araba Eskişehir Volkswagen Bayi

Fiat Fiorino Otomatik Vites Arızaları araba gösterge işaretleri anlamları

Linea Gösterge Işıkları Anlamları Eskişehir Volkswagen Bayi

ışıklar otomotiv ve. Kısa far işareti .

Opel Astra Esp Arızası

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında arabada ekranda çıkan işaretlerArac ikaz lambalari Motor kontrol sistemi arızası nedirDoblo arıza lambası söndürme connect motor arıza lambası neden yanar opel vectra b kasa arıza lambasıEpc arıza lambası de nissan qashqai motor arıza lambası söndürme toyota yaris motor arıza lambası stop işaretiSigorta neden yanarVe. Kangoo Arıza Lambaları sokak lambası arıza bildirimi araba göstergeleriOwner manual indikatör sembolü arıza lambası Aracın içindeki göstergeler motor arıza lambası nasıl söndürülürGibi opel astra j motor arıza lambasıKırmızı ikaz nedir gibi. Araç göstergeleri anlamları pejo arıza lambaları honda civic ikaz işaretleri Eskişehir Volkswagen Bayi gibi. Arac ikaz lambalari peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıCitroen jumper motor arıza lambası mercedes motor arıza lambası neden yanarMotor yağ arıza lambası araçta motor arıza lambası de. Gibi. Fiorino motorIkinci el yarış motoru1.4 motor arabalar araç göstergesinde ünlem işaretiPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz scania arıza göstergeleri veya radar işaretiDucato arıza lambalarıAraç göstergesindeki işaretlerArabada kar işareti transporter gösterge paneli opel insignia arıza işaretleri medaş sokak lambası arızaAraçta motor ışığı neden yanarFiat egea yağ lambası söndürme sarı ikaz işaretinin anlamı nedir motor arıza lambası sarı yanıyor albea gösterge paneli dacia arıza lambaları anlamları konya sokak lambası arıza telefon numarası ampul arıza lambası muayeneden geçermiPassat b6 gösterge paneli ford transit motor sistem arızası yakıt aldıktan sonra arıza lambası trafikte ünlem işareti ne anlama gelirAraç göstergesi

Hyundai H100 Arızaları

sarı motor ışığı

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miPolo epc arızası

Ford Focus Motor Arıza Lambası Söndürme Eskişehir Volkswagen Bayi

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

Yorum yapın