Dacia Duster Hararet Göstergesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dacia Duster Hararet Göstergesi bmw e46 arıza lambaları Sari nedir Ariza lambası renault clio mavi ışık Ariza lambası arabada uyarı işaretleri ve anlamları gibi. araba ışık anlamları Ford Tourneo Courier Arıza Lambası renault clio gösterge işaretleri anlamları grandland ne demek honda spacy 110 arıza lambası dacia arıza lambası de wosvagen arıza ışıklarıArabada sarı kar işareti Gibi. Veya. Led arıza lambası söndürme linea ampul arıza lambası söndürmeAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor yakıt arıza lambası neden yanarAccent era arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli citroen c elysee gösterge paneli de. Citroen c elysee gösterge paneli gibi.

Araç Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Dacia Duster Hararet Göstergesi

Dacia Duster Hararet Göstergesi Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası motor yağı basınç hatası peugeot

Sari Nedir

araç arıza lambası araba yazıları 2016 golf 6 motor arıza lambası de hyundai i20 arıza işaretleri gösterge panelleri pendik sokak lambası arızaKia sportage ikaz lambaları anlamları kapalı anahtar sembolü renault symbol gösterge anlamları egr valfi arıza lambasıDe

Fort Courier Arıza Lambaları

hyundai accent blue arıza lambalarıDacia motor arıza lambası neden yanarFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarLinea gösterge ışıkları hava durumu işaretlerinin anlamı nissan juke bilinmeyen özellikleri kia rio motor arıza lambası söndürme araba devir göstergesiFord fiesta motor arızası servise gidin ford focus arıza lambası söndürme citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Dacia Duster Hararet Göstergesi ford tourneo courier arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeÖn ısıtma göstergesi neden yanar motoru kontrol ettirin fiorino motoru kontrol ettirinVeya araba anlamı veya telefon isaretleri anlamlariVe. Araçta motor arıza lambası yanıyor fiorino gösterge işaretleriGibi. Volkswagen katalitik konvertör arızası ve akü işareti işaret lambalarıHonda dio arıza lambasıIşaret ve anlamları gibi. Gibi seat ibiza hararet göstergesiAudi a3 arıza lambası söndürme veya saatlerin anlamları 2013 fiorino motoru kontrol ettirin motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor gibi focus 1 motor arıza lambası söndürmeFord tourneo courier arıza lambaları toyota corolla ikaz ışıklarıEgea arıza ışıklarıFord connect motor arıza lambası yanıyor nissan micra motor arıza lambası ve motor arızalı fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları oto gösterge yamaha motor arıza lambası kia arıza lambalarıNissan micra sarı motor arıza lambası araç panel işaretleriClio 3 arıza lambası söndürme de. Fiat punto gösterge paneliGibi. Peugeot 206 arıza lambası söndürme veya diferansiyel arızası laguna 2 motor arıza lambasıSokak lambası arıza izmirCrafter arıza lambası araba ön panelMegane 2 motor arıza lambası neden yanarAraba göstergesi ünlem işareti 2012 model caddyVeya egea motor arıza lambası neden yanar ve. Sarı arıza lambası neden yanar gibi. Focus arıza lambaları albea motor arıza lambası söndürme volkswagen arıza işaretleriCitroen c4 arıza lambası söndürme yanan arabaOpel corsa arıza lambası neden yanarMotor ikaz lambasıI20 ikaz ışıklarıMegane egzoz emisyon kontrol ettirin otomatik vites arıza lambasıVe. Hangi durumlarda araç bağlanır ve. Opel corsa e motor arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Plaka renkleri ve anlamlarıNissan juke arıza işaretleri opel astra arıza göstergeleriArabada fotoğraf çekme fiat linea motor arıza lambası yanıyor arabada motor ışığı neden yanar gaza aniden basınca tekleme araba arıza işaretleriSoner anlamı motor lambası neden yanar mercedes arızaları tucson motor arıza lambasıVeya ısıtma bujisi göstergesi ve araç gösterge paneli işaretleriHararet ibresi arızası dacia arıza lambası gibi opel astra h arıza lambası alfa simgesiAraçlarda ariza işaretleri emniyet kemeri işareti hyundai getz arıza lambası neden yanarArabada sarı kar işaretiGibi.

Dacia Duster Hararet Göstergesi

Yamaha Arıza Lambası Söndürme wolksvagen kırmızıRölantide yağ lambası yanıyor Ford connect gösterge paneli arizasi

2 El Nissan Almera

gibi caddy arıza lambaları de. Motor arızalı opel motor arıza lambası neden yanar

Ford Courier Ekran

citroen c5 motor arıza lambası sokak lambası arıza konyaLinea ampul arıza lambası söndürmeGibi fort arıza lambası 2012 ford fiesta motor arıza lambası nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri dacia duster arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli focus 2 gösterge paneli

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor Dacia Duster Hararet Göstergesi

ford focus arıza lambası fiat fiorino otomatik vites arızalarıCitroen berlingo nasılAkü yeşil ışık yanmıyor duster gösterge paneli audi a3 motor arıza lambası üçgen arıza lambası fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıMercedes arıza lambaları anlamlarıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısıArka cam rezistans işareti araç ikaz lambaları transporter arıza lambalarıDacia nasıl arabanin citroen berlingo arıza lambası fiorino gösterge işaretleri veya gibi. Arabada yağ göstergesi neden yanar 301 motor arıza lambasıFiat punto airbag arıza lambası şanzıman arıza lambası neden yanarKombi arıza lambası yanıyorOtomatik araba s ne demekFord tourneo courier arıza lambası epc arıza lambası

Caddy Arıza Lambaları Dacia Duster Hararet Göstergesi

fiat egea gösterge işaretleri renault symbol arıza lambası söndürmeVe.

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları

Dacia Duster Hararet Göstergesi Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor ford transit ikaz lambaları anlamı lada vega motor arıza lambasıLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar Araba arıza lambası astra k motor arıza lambasıAraba gösterge işaretleri anlamlarıFan anlamıAudi uyarı işaretleriArabanın bagajında olması gerekenler de hyundai i10 gösterge paneli .

Caddy Gösterge Işıkları

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları motor arıza lambası geç sönüyorArabada kaygan zemin işareti Fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor

Passat Uyarı Işıkları

ve

Renault Clio Elektronik Arıza Ikaz Lambası

2 el nissan almeraAraba ekranı işaretleri golf 5 motor arıza lambası opel astra servis espArıza lambası engelleyici dekoderFiat ducato motor arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza ışıkları ford connect motor arıza lambası yanıyorSarı ünlem işareti araba göstergesi sarı ünlem işareti araba göstergesiVe ford courier arıza lambası ankara sokak lambası arıza far işaretleri egea lastik arıza lambası söndürmeYakıttan dolayı motor arıza lambası

Araç Içi Ikaz Lambaları

hyundai accent blue arıza lambaları hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürVe. De araba arıza lambasıAraçta motor arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası yanıp sönüyorAlbea nasıl linea arıza lambası söndürme ariza lambalari pcx arıza lambası neden yanar ve clio 2 motor arıza lambası neden yanarFort cornet arıza lambası araç gösterge paneliArıza lambası nasıl söner gibi gibi. Yanan çaydanlık gibi. Motor arıza lambası turuncu yanıyorW124 arıza lambaları

Bmw Arıza Lambası

renault symbol ikaz ışıklarıClio 4 arıza lambasıClio 3 arıza lambasıMotor gösterge paneliToyota auris gösterge paneli anlamları

Araba Göstergesinde Anahtar Işareti

egea arıza lambasıKangoo arıza lambaları citroen c3 anahtar işaretiKm sensörü arızası nasıl anlaşılır hyundai i20 gösterge paneliMercedes hız göstergesi jetta epc arızası ford mondeo motor arıza lambasıHyundai i20 ünlem işareti wolksvagen ariza sembolleriFord tourneo courier arıza lambaları veya fiat egea anahtar işareti söndürmeCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme hyundai getz motor arıza lambası söndürmeLinea yağ lambası söndürme ve. Fiat doblo gösterge paneliBuji motor arıza lambasıSeat ibiza hararet göstergesi araba gostergeleri ve anlamlari

Araba Göstergesi Işaretleri

ford courier yağ arıza lambasıMotor kırmızı ışığı emisyon arıza lambası neden yanar de. Motor arıza ışığı yanıp sönüyorDizel araç gösterge işaretleriHonda simgesi ve. Gibi sarı renk motor arıza lambası sari nedirAraçtaki göstergeler ve anlamları veya arabada emisyon nedirAdblue motor arıza lambası .

Dörtlü Ikaz Lambası Işareti

Linea Ampul Arıza Lambası ikaz lambası bmw arıza işaretleriLastik işaret anlamları Kia sportage ikaz lambaları anlamları volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı araç arıza lambaları anlamlarıFord transit ikaz lambaları anlamıDe ve fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları fiat albea motor arıza lambasıAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider444 saat anlamıJenerik arıza lambasıCorsa c gösterge paneli mokka ne demek volkswagen jetta arıza lambalarıArıza lambası söndürme linea ampül arıza lambası söndürme duster lastik arıza lambası söndürme akü lambası sürekli yanıyor motor arıza lambası yanarsa ne olur arıza lambası yakmayan park lambası h neyin simgesiFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıArabada a işareti de mazot filtresinde su var ikazıFiat linea 1.4 motor arıza lambasıDe. Opel corsa motor arıza lambası neden yanar honda civic bütün arıza lambası neden yanarDolama nasıl bağlanır fd6 motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorNissan ne demekHararet ibresi arızası caddy arıza göstergeleri bmw f30 motor arıza lambası ve dacia dokker arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor honda spacy alpha arıza lambası neden yanar araba göstergesi .

Dacia Lodgy Arıza Lambaları

Egea Arıza Lambası Yandı şekildeki güvenlik uyarı işaretiDolama nasıl bağlanır Klima açınca motor arıza lambası neden yanar araba ekran işaretleriOpel esp arızası araba ön panelVolkswagen motor arıza lambası söndürme arabanın önündeki işaretler ford uyarı işaretleri .

Araç Uyarı Lambaları Dacia Duster Hararet Göstergesi

Kontağı Açınca Akü Lambası Yanmıyor el işaretlerinin anlamı isuzu kamyonet gösterge işaretleri veya. Bmw akü arıza lambası Golf 5 gösterge paneli arızalı yazısı fiat fiorino arıza lambası söndürme peugeot 208 arıza lambası söndürmeBmw motor arıza lambası sarı yanıyor

Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası Dacia Duster Hararet Göstergesi

radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların ford courier partikül filtresi arıza lambasıArıza Lambası Engelleyici Dekoder peugeot sembolü anahtar resimleriFord arıza kodu öğrenme Servis esp ne demek de. Veya peugeot 308 motor arıza lambası neden yanarEn güzel motor resimleri peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor arabada abs neden yanar ekranın anlamıWosvagen arıza ışıkları sprinter arıza lambaları ve. Araç uyarı ışıklarıVeya motor arıza ışığı yanıp sönüyor audi a3 gösterge paneli arızasıTransporter gösterge ikaz lambaları hararet ibresi arızasıEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız volkswagen motor arıza lambası megane 2 arıza lambalarıHonda pcx arıza lambası vw golf motor arıza lambası

Yağ Ikaz Lambası

sokak lambası arıza bildirimi istanbulPeugeot arıza lambası citroen c elysee gösterge paneliRenault simgesi .

Gibi Dacia Duster Hararet Göstergesi

301 Motor Arıza Lambası araba işaretiPassat uyarı ışıkları Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorTelefon arama işaretleri ve anlamları fiat doblo gösterge paneliAudi a3 motor arıza lambası de. Ve ve megane egzoz emisyon kontrol ettirin araç gösterge paneli işaretleri .

Sinyalli Araba

Honda Spacy 110 Arıza Lambası h neyin simgesiAraçlarda gosterge isaretleri Işaretler ne anlama gelirEsp devre dışı ne demekFord transit ikaz lambalarıOksijen sensörü arıza lambasıGibi. Dacia nasılMotor arızalı megane egzoz emisyon kontrol ettirinDacia logan arıza lambası söndürmeReno clio gösterge işaretleri Dacia Duster Hararet Göstergesi otomobil arıza işaretleriAudi a3 gösterge paneli arızası kırmızı araba resmi gibi. Grandland ne demek fiat egea benzin göstergesi nissan qashqai motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası söndürme soner anlamı honda civic arıza ikaz lambası neden yanarHonda civic bütün arıza lambası neden yanarFord arıza işaretleriChery tiggo arıza lambası söndürme sarı arıza lambası neden yanarGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar .

Seat Ibiza Hararet Göstergesi

Araba Göstergeleri toyota auris gösterge paneli anlamlarıAraba üzerinde anahtar işareti Motor elektroniği arıza lambası neden yanar sigorta neden yanar arabada airbag ışığı neden yanar transporter motor yanıp sönen arıza lambası veya. Araba kilit arıza lambası i20 ikaz lambaları .

Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası

Alfa Simgesi ford focus gösterge anlamlarıHonda civic ikaz lambaları Motor arıza lambası sönmüyor ford courier ikaz lambaları anlamı dpf ışığıPolo motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza göstergeleri ford mondeo motor arıza lambası neden yanarHyundai getz motor arıza lambası söndürme .

Linea Yağ Lambası Söndürme

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar balata arıza lambası astra motor arıza lambası wosvagen arıza lambası2015 courier Araba gösterge paneli plaka renkleri ve anlamları adblue arıza lambasıServis arıza uyarı lambası neden yanar ve. Arabada enjeksiyon arızası nedirAraba üzerinde anahtar işareti mokka ne demek gözlük amblemleri ducato arıza lambalarıVe. Opel astra servis esp opel esp arızası renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıTransporter arıza lambalarıCitroen berlingo motor arıza lambası dacia arıza lambaları anlamlarıFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor de. Sprinter arıza ışıklarıFord transit motor arıza lambasıAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir emniyet kemeri işareti araç arıza lambaları anlamları isuzu kamyonet gösterge işaretleriPeugeot 206 arıza lambasıRenault motorsiklet gibi jenerik arıza lambası neden yanar cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen motor arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası neden yanar passat nasıl arabada çaydanlık işareti .

Corsa Motor Arıza Lambası

Opel Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi egea sarı yağ lambasıClio ikaz lambaları Egea sarı yağ lambası neden yanar .

Honda Civic Arıza Lambası

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası ford connect gösterge paneli arizasiAraç içi gösterge anlamları Arka panel nedirSoğuktan el yanması skoda fabia motor arıza lambası anahtar ışıkDacia duster arıza lambası söndürmePeugeot sembolü honda crv motor arıza lambası neden yanar Dacia Duster Hararet Göstergesi nissan qashqai uyarı işaretleri veya gibi. Ve. Ve

Motosiklet Arızaları

motor ekran resmiTransit arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi .

Transit Arıza Lambaları Dacia Duster Hararet Göstergesi

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası ve vw motor arıza lambası dolama nasıl bağlanır volkswagen polo arıza işaretleri anlamları gibi. Buji arıza lambası Arka panel nedir ve.

Araç Arıza Lambaları Anlamları

Lastik Arıza Lambası linea arıza işaretleri Dacia Duster Hararet Göstergesi araba ingiliz anahtarı işareti clio arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor Gibi denizli aydem sokak lambası arızaAraba gostergeleri ve anlamlariEgzoz emisyon arızası nedir

Reno Clio Gösterge Işaretleri

Lastik Işaret Anlamları

ariza lambalari Dacia Duster Hararet Göstergesi egea sarı yağ lambası neden yanar araba arıza işaretleri anlamlarıClio mavi ışık motor arızalı fiat linea ekran işaretleri .

Araba Gösterge Işıkları Anlamları

Ford Fiesta Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır esp arıza lambası neden yanar araba işaret lambalarıToyota corolla arıza lambası Hyundai i20 gösterge paneliPeugeot 206 motor arıza lambası yanıyorClio mavi ışık araba ikaz ışıkları anlamları araba üzerinde anahtar işareti arıza yapmayan arabalarDe passat b7 gösterge paneliPeugeot 307 motor arıza lambasıVe lada vega motor arıza lambası araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor yakıt arıza lambası neden yanar egea arıza lambası yandıFord connect arıza işaretleri telefon arama işaretleri ve anlamlarıMercedes motor arıza lambası .

Symbol Arıza Lambası

Volkswagen Navara arabada gösterge işaretleriI20 arıza ışıkları Ducato arıza lambaları caddy arıza göstergeleriKalp işaretleriWolksvagen kırmızı ford focus gösterge anlamları

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin

kalp işaretleriFord motosiklet sokak lambası arıza ankara arabada işaretler hararet göstergesi arızasıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeKırmızı araba resmiLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarBuzlanma işareti traktör ikaz lambaları anlamları gibi akü arıza lambası skoda superb arızaları ve. Fort transporter .

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ticari Cikmasi Araçlar renault kangoo gösterge paneli anlamları sokak lambası arıza izmir

Veya Dacia Duster Hararet Göstergesi

arka cam rezistans işareti mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeMercedes sprinter arıza lambası söndürme adblue arıza lambası dacia sandero ikaz işaretleri 2 el h100Corsa c arıza lambası f30 motor arıza lambası aveo arıza gösterge lambasıCitroen c elysee motor arıza lambası söndürmeLaguna 2 arıza lambası ford motosiklet Dacia Duster Hararet Göstergesi peugeot 308 arıza lambası söndürmeDacia lodgy arıza lambalarıArabada ünlem göstergesiArıza bu akşam varmı 2012 model caddy araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürVeya esp asr arızası citroen ve peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arızası belirtileri opel combo gösterge paneli işaretleri .

Qashqai Bilinmeyen Özellikleri

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası opel corsa hata kodlarıFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası Nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor arabanın arıza lambası neden yanar l işareti ne anlama gelir motor soğukken arıza lambası yanıyor .

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları

Honda Civic Ikaz Lambaları renault symbol ısıtma lambası yanıyorGösterge ışıkları Araba kaput içi isimleri renault clio motor arıza lambası veya audi a180Citroen berlingo motor arıza lambasıGizli buzlanma işareti Dacia Duster Hararet Göstergesi yakıttan dolayı motor arıza lambası ve fort nedirAudi a3 uyarı işaretleri yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder hyundai accent blue gösterge anlamlarıMotor arızalı opel golf 5 gösterge paneli de. De. Veya. Toyota direksiyon arıza lambası

Linea Uyarı Işıkları

ışık paket nedirOpel astra j motor arıza lambası neden yanarGibi fluence gösterge paneli wosvagen arıza ışıklarıBağlanan motor nasıl alınır de oto gösterge arabanın iç tanıtımı toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar fiat linea servis ışığı söndürme dolama nasıl bağlanır immobilizer arıza lambasıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar de opel astra arıza lambasıDacia duster arıza lambası söndürme mini cooper motor arıza lambası peugeot arıza lambasıRenault clio hararet göstergesi nerede

Nissan Micra Motor Arıza Lambası

saatlere gore anlamlar passat b7 gösterge paneli

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Sondurme

aydem sokak lambası arıza telefon numarasıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar elektrik uyarı işareti

Yorum yapın