Epica Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Epica Arıza İşaretleri dacia dokker mı fiat doblo mu Ford custom motor arıza lambası söndürmeişaretlerinin anlamları Ariza lambası Opel arıza ışıkları Ariza lambası de. Arac ikaz lambalariEl motor kilidi aktif ne demek .

 

Opel Corsa Hararet Göstergesi Epica Arıza İşaretleri

£ Işareti Nedir ikaz lambası bmw arıza işaretleri abs ikaz lambası

Opel Astra H Motor Arıza Lambası

Volvo Işık linea motor arıza lambası söndürmePassat uyarı işaretleri Pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıFiat egea arıza lambası söndürmeArıza kodu sorgulama toyota arıza lambası brc lpg göstergesi yanıp sönüyor motor gösterge işaretleri ikaz ışıkları anlamlarıUzun yolda motor arıza lambası fluence gösterge paneli işaretleri arac eş anlamlısı sokak lambası arıza ihbar sedaş sokak lambası arıza bildirimi kia rio motor arıza lambası söndürmeMazot göstergesi çalışmıyor scania arıza göstergeleri kia arıza lambaları motor ikaz ışıkları audi a3 arıza göstergeleri gibi ve. Gibi ve. Su göstergesi Epica Arıza İşaretleri sinyalli arabaDe p0003 arıza koduÖnemli işareti fiat linea motor arıza lambası yanıyorMotor ariza lambasi Ford Connect Gösterge Paneli Arızası mercedes amarokPassat uyarı işaretleri Turbo arıza lambası motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorAveo arıza gösterge lambasıTrafik işaretleri ünlemAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorTofaş gösterge paneli anlamları de abs arızası nasıl anlaşılırOpel vectra c kasa arıza işaretleriVeya.

 

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası

Epica Arıza İşaretleri Dur Işareti El hyundai getz check ışığı yanıyor gibi gibi. Clio 4 bakım ışığı söndürme Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor arabanın hız göstergesi çalışmıyorEmiş hava sıcaklık sensörü arızasıAraç göstergelerGibi passat motor arıza lambasıVolkswagen ariza lambalari ve. P1300 arıza kodu p0002 arıza kodu

Audi A3 Arıza Göstergeleri

Clio Arıza Lambası Anlamları immobilizer ışığı sürekli yanıyorClio 4 bakım ışığı söndürme Sokak lambası arıza takipFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürmeMercedes c180 kırmızı fiat arıza işaretleri

Ford Courier Arıza Işaretleri

Ford Uyarı Işaretleri

Gibi Epica Arıza İşaretleri

Arıza Lambaları Ve Anlamları arabada çaydanlık işareti mercedes axor arıza işaretleri toyota corolla arıza lambası renault symbol gösterge paneli işaretleriClio 4 bakım ışığı söndürme Gediz elektrik izmir sokak lambası arızaMazot göstergesi çalışmıyorDuster arıza lambasıPeugeot partner motor arıza lambasıÖn ısıtma göstergesi neden yanarFiat albea motor arıza lambasıHonda civic yeşil anahtar işareti arabada çaydanlık işareti opel motor arıza lambasıMegane 2 elektronik sorun var yazıyor jetta arıza ışıkları veya. Araba ekranındaki işaretlerin anlamı aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? arabanın hız göstergesi çalışmıyor bmw arıza lambası de en iyi kurye motoru 2020 gibi. Opel motor arıza lambasıMegane 2 gösterge paneliAraçlardaki göstergeler ve anlamlarıAudi a6 motor arıza lambası neden yanarAraba ekran resmiIşık hızının sembolüIşaret sembolleri .

 

Ford Transit Sarı Ikaz Lambaları Ve Anlamları Epica Arıza İşaretleri

Epica Arıza İşaretleri Hyundai Arıza Işıkları servis esp uyarısı opel astraFluence gösterge paneli işaretleri Volvo s60 motor arıza lambası söndürmeMotor ikaz lambası neden yanarVe balata işaretiLpg arıza lambası nasıl söner kemer anlamı

Isıtma Arıza Lambası

Uyari Işaretleri arıza işaretleri anlamları citroen c elysee anahtar işaretiFluence gösterge paneli işaretleri Veya. Motor arıza lambası yanma nedenleriFiat albea gösterge paneliOpel astra j lpg motor arıza lambası gibi de volkswagen arıza göstergeleri

Audi A3 Arıza Göstergeleri Epica Arıza İşaretleri

Kemer Anlamı mercedes sprinter arıza lambası söndürmeFluence gösterge paneli işaretleri Lpg ışığı yanıp sönüyor .

 

Bmw Uyarı Işaretleri Epica Arıza İşaretleri

Araç Içi Uyarı Işaretleri yay şeklinde arıza lambası emiş hava sıcaklık sensörü arızası de el freni takılı kaldıFren hidrolik işareti Clio 2 motor arıza lambası volkswagen polo motor arıza lambası toyota motor arıza lambasıGibi ve hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor peugeot 301 hararet göstergesi wosvagen arıza lambası fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı ve şekildeki güvenlik uyarı işareti ısıtma lambası audi a3 elektronik arıza uyarısı

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Esp Asr Arızası Nedir ısuzu arıza lambalarıFren hidrolik işareti Bmw e90 arıza işaretleri direksiyon arıza lambası sarı yanıyorClio arıza lambası söndürme transit motor arıza lambası söndürmeOpel insignia motor arıza lambasıCitroen jumper 2.el renault gösterge paneliIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları honda civic ünlem işareti ford courier arıza lambası neden yanarNeyi gösterirOpel arıza lambası anlamlarıFiorino ekran işaretleri check lambası motor yağ arıza lambası araba ışıkları anlamları fiorino arıza lambalarıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları mazdacı ahmet düzce veya renault motor arıza lambası i20 ikaz ışıkları veya ve gibi. Ve. Toyota motor arıza lambası neden yanarNissan micra motor arıza lambası söndürme arıza işaretleri anlamları Epica Arıza İşaretleri volkswagen caddy arızaları konya sokak lambası arıza telefon numarası de. Veya. Volkswagen ariza lambalari pejo 208 motor arıza lambasıArıza ışıkları ve anlamları

Motor Ekran Resmi

Epc Ve Motor Arıza Lambası symbol lastik arıza lambası söndürme katalitik konvertör arızası polo de arabada hararet göstergesi de peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeFren hidrolik işareti Motor arıza ikaz lambası peugeot 206 arıza lambasıDe ikaz ışıkları anlamlarıArıza ışıkları ve anlamlarıEdc arıza lambası neden yanar cruze arıza lambası airbag arıza lambası yanıyor .

 

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı Epica Arıza İşaretleri

Epica Arıza İşaretleri Akü Renkleri golf 5 arıza lambası kırmızı ünlem işareti arabada renault clio mavi ışık egr arızası nasıl anlaşılırÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir Egr valfi hangi araçlarda olurOpel corsa arıza lambası anlamlarıFord ranger motor arıza lambası ford simgesiSokak lambası arıza balıkesirVe jenerik arıza lambası neden yanar veya ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor

Ünlem Trafik Levhası Epica Arıza İşaretleri

Oksijenin Sembolü balata işaretiÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar uyarı sembolleri .

 

Mercedes C200 Kırmızı

Gösterge Işıkları Anlamı motor arıza lambası muayeneden geçer miVolkswagen motor arıza lambası neden yanar Araç panelindeki göstergelerFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıVe. Ünlem trafik levhasıSymbol arıza lambasıQ7 arıza lambaları peugeot 206 gösterge işaretleriAraç ön panel göstergeleri uyarı sembolleriRenault gösterge paneli akü ışığı yanıp sönüyorKırmızı motor arıza lambası mercedes gösterge paneli anlamları 444 saat anlamı

Peugeot Motor Arıza Lambası

Hız Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır fort cornet lpg ışığı yanıp sönüyor gibi

De Epica Arıza İşaretleri

Mercedes Kamyon Ikaz Lambaları pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar Enjektör temizleyici motor arıza lambası

Arabada Kırmızı Ünlem Işareti Epica Arıza İşaretleri

Hyundai I20 Ampul Işareti opel mokka mı nissan qashqai miVolkswagen motor arıza lambası neden yanar Ford arıza lambası anlamları ışıklar motosikletVeya albea nasılClio 4 enjeksiyon kontrol ettirinPrins lpg arıza lambası opel motor arıza lambası neden yanar arıza lambası nasıl söndürülür sarı ünlem işareti araba göstergesi opel arıza ışıklarıYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar gibi. Araçtaki göstergeler ve anlamları arıza lambası söndürme fiat albea airbag arıza lambası söndürmeVw jeep veya hyundai tucson gösterge paneli işaretleriFord ranger arıza lambası söndürme .

 

Araba Musluk Işareti opel mokka mı nissan qashqai miCitroen c3 arıza işaretleri Ford akıllı anahtar iptaliVe. Geliyo arama motoru opel astra arıza lambasıHyundai getz arıza lambası .

 

En Iyi Kurye Motoru 2020

P0003 Arıza Kodu opel astra plaka lambası arıza seat ibiza gösterge paneli işaretleri fiat marea arıza lambasıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar Fiesta motor arıza lambası neden yanarAnkara sokak lambası arıza bildirimiDacia dokker arıza lambası ve akü takviye sonrası arıza lambası sinyalli arabaOpel vectra motor arıza lambası neden yanar passat 1.4 tsi motor arıza lambasıMotor arıza işareti arıza işaretleri anlamları renault gosterge simgeleri abs lambası bazen yanıyor wolksvagen gösterge işaretleri

Hyundai I10 Gösterge Paneli Epica Arıza İşaretleri

Araba Göstergeleri Işaretleri opel corsa hata kodları araba uyarı ışıkları Epica Arıza İşaretleri audi arıza lambasıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar Volvo ışık peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar fiat marea gösterge paneli toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorNissan motor ford simgesiBmw arıza lambası söndürme gibi. Sokak lambası arıza antalyaArabaların içiMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürIkaz lambası bmw arıza işaretleriAraba uyarı işaretleriDe r25 arıza lambasıBuji arıza lambası yakar mı çalışkan motor arıza lambası işaretleriSokak lambası arıza denizli fren ikaz lambası neden yanarAkü ışığı yanıp sönüyorNissan qashqai anahtar pili clio 3 motor arıza lambasıTelefon şarj göstergesi bozukLpg'li araç arıza lambası

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme

Durdur Arabayı honda cr v gösterge paneli işaretleri motor yağ basıncı lambası yandığında cruze arıza lambasıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar Vw arıza ışıklarıMotor yağ kapağı açık kalırsa veya hyundai i20 ampul işaretiOpel astra arıza lambası anlamlarıDacia dokker ekran işaretleri trafik ışıkları ve anlamları resimli veya. Fan anlamı araba göstergesi ünlem işaretiLinea ampul arıza lambası gibi. Tofaş ikaz lambaları anlamlarıIşaret anlamları peugeot 206 gösterge işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası Epica Arıza İşaretleri hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür km sensörü arızası nasıl anlaşılır toyota corolla gösterge paneli anlamları fiat albea arıza göstergeleri bmw arızaFord transit gösterge işaretleri de toyota corolla gösterge paneli anlamlarıGolf 6 motor arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası

Kırmızı Ünlem Işareti Epica Arıza İşaretleri

Mercedes Gösterge Işaretleri sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası otomatik vites fren müşürü arızasıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar Opel vectra c kasa arıza işaretleriSokak lambası arıza denizli otomatik vites işaretleri volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür volkswagen navara chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar seat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıWosvagen arıza lambasıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenSarı yağ lambası neden yanarAkü arıza lambası neden yanar .

 

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambası

Ikaz motorda fiat punto motor arıza lambası söndürme

Range Rover Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

I20 Arıza Lambası Söndürme Epica Arıza İşaretleri

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır motosiklet lambasıEgr arızası nasıl anlaşılır Tofaş ikaz lambaları anlamlarıRenault symbol arıza lambası söndürmeGibi 444 anlamiDacia arıza işaretleri arıza lambası nasıl söndürülür motor ikaz lambası neden yanarAraba tekliyorKia rio motor arıza lambasıDacia logan arıza lambası söndürmeGüvenlik sembolleri dizel partikül filtresi arıza lambası volkswagen arıza lambasıDacia dokker ekran işaretleri lastik işaret anlamlarıIsıtma lambası volkswagen arıza göstergeleri gibi at resimli araba opel corsa hararet göstergesi golf 5 arıza lambası servis esp uyarısı opel astra neden yanarVe. Fiorino ekran işaretleri .

 

Ford Custom Motor Arıza Lambası Söndürme Epica Arıza İşaretleri

A Işareti arıza lamba işaretleriIsıtma lambası Sokak lambası arıza ihbar astra h arıza lambası ariza lambasiMercedes c200d motoru renault mu

Transporter Arıza Işıkları

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder citroen c3 hararet göstergesi clio arıza lambası anlamları Epica Arıza İşaretleri ve sokak lambası arıza iletişim egr valfi arıza lambası fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miIsıtma lambası Motosiklet arıza lambası neden yanarGolf 6 motor arıza lambası passat b6 gösterge paneliTelefon şarj göstergesi bozukLinea motor arıza lambası söndürmeFiat doblo arıza lambası söndürme araç ikaz işaretleri ve anlamları tofaş ikaz lambaları anlamlarıHonda sembolü honda civic motosiklet .

 

Kia Transit bmw uyarı işaretleri egr valfi hangi araçlarda olur arıza lambası nasıl sönerI20 ekran göstergeleri Ducato arıza lambası Epica Arıza İşaretleri ve. Araç içindeki göstergeler motosiklet lambaları motor arıza lambası kendiliğinden söndü fluence motor arıza lambası söndürmeArabadan benzin çekmeVolkswagen ikaz ışıkları .

 

Fiat Albea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Arabada Hararet Göstergesi citroen nemo arıza lambasıAkü arıza lambası neden yanar Anahtar arıza lambası egr arıza belirtileriDe de de fiat linea arıza göstergeleriFocus arıza lambası ve. Ve volkswagen arıza göstergeleri asr arızası mini cooper motor arıza lambasıStart stop motor arıza lambasıAraç arıza lambası söndürmeKaygan zemin işaretiEl freni lambası arabadan benzin çekmeAbs arıza lambası neden yanarSymbol ünlem işaretiSkoda fabia motor arıza lambası neden yanarGaza basınca akü lambası yanıyor polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar ünlem işareti levhası abs uyarı lambasıIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları fiat fiorino motor arıza lambası internet işaretleri ve anlamları araç gösterge paneli değiştirme Epica Arıza İşaretleri peugeot boxer arızalarıMotor ve esp arıza lambası yanıyor Epica Arıza İşaretleri gibi citroen c4 motor arıza lambası söndürme ford courier gösterge paneli anahtar işareti de. Arabada devir göstergesi motor yağı işaretiFiat albea gösterge paneli araba ikaz lambaları ünlem işareti ariza lambasi linea ampul arıza lambası göstergede anahtar işaretiOpel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıHonda civic motosiklet de 4wd nedirHonda toyota astra motor .

 

Mazot Yanarmı Epica Arıza İşaretleri

Motor Arıza Lambası Yanıyor direksiyon arıza lambasıFiat linea 1.4 motor arıza lambası Dacia dokker ekran işaretleri otomatik vites işaretleri de.

 

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Anlamları Epica Arıza İşaretleri

Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri renault gösterge işaretleriGösterge anlamları Fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı astra g gösterge ışıklarıAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyorFiat fiorino gösterge paneli anlamları motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir

Egea Gösterge Işıkları

Şarj Ikaz Işığı audi a4 otomatik vites sorunlarıGösterge anlamları Bosch buzdolabı arıza lambasıDe. Laguna 2 gösterge paneli mercedes gösterge paneli anlamları araç içi gösterge paneliCitroen c3 arıza işaretleri mazot göstergesi çalışmıyor elektrik arıza sokak lambası araba lambalarıFord courier ikaz lambaları ve anlamları

Hyundai Simgesi

Arabaların Içi hava durumu sembollerinin anlamı fiat linea 1. Gösterge anlamları 4 motor arıza lambası arıza ışığı yakmayan plaka lambasıDe. Egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek araba ariza isaret anlamlari transporter motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza tel izmir de renault symbol arıza işaretleriPolo ikaz lambaları gibi de linea motor arıza lambası söndürme arıza lambası nasıl söndürülürIveco daily motor arıza lambasıFord courier arıza lambası neden yanar emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor octavia nasıl

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Kırmızı Ünlem Işareti Arabada citroen berlingo ünlem işaretiGösterge anlamları Honda mini motor nissan x trail şanzıman sorunuGibi. Araç çekişten düştü arıza lambası yandı veya 2008 jetta dizel Epica Arıza İşaretleri sarı ikaz lambasıCruze arıza lambası söndürme bmw x1 motor arıza lambası opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıFiat fiorino motor arıza lambası honda arıza işaretleri kia rio motor arıza lambası söndürmeArabada ters ünlem işareti araba göstergesi ünlem işaretiPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme km sensörü arızası nasıl anlaşılır megane 4 arıza lambaları linea ampul arıza lambası araba yağ göstergesi neden yanarAraç arıza sembolleri ford connect gösterge paneli ışıkları gibi airbag arıza lambası muayeneden geçermi veya. Megane 2 motor arıza lambası neden yanar de. Arıza lambası engelleyici dekoder fiat fiorino gösterge paneli anlamları kia sportage gösterge paneliVolkswagen gösterge paneliOpel vectra c gösterge paneli arızasıFord courier yağ lambası neden yanar 2016 motosikletEsp işareti kışın araba çalışmıyor .

 

Emniyet Kemeri Arıza Lambası Epica Arıza İşaretleri

Arıza Işıkları Anlamı gibi. Audi a3 arıza göstergeleri Araba tekliyor audi simgesiCf moto 150 nk arıza lambası de clio 4 arıza lambası anlamlarıAlbea gösterge paneli abs uyarı lambasıMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar direksiyon arıza lambası yanıp sönüyorAstra h arıza lambasıAkü yeşil ışıkArabada çaydanlık işareti ısuzu amblemi volkswagen ariza lambalariTofaş gösterge paneli anlamlarıPeugeot boxer arızaları scania arıza göstergeleriToyota corolla arıza lambasıMercedes c200 motor arıza lambası iveco daily motor arıza lambası söndürme gibi fren arıza lambası neden yanar audi q5 motor arıza lambasıFord dizel motor arıza lambası neden yanarVolkswagen ikaz ışıklarıToyota auris motor arıza lambası motor lambası neden yanar Epica Arıza İşaretleri volvo s60 motor arıza lambası söndürme

Yakıt Arıza Lambası Epica Arıza İşaretleri

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri araç ekran göstergeleri ve anlamları el freni takılı kaldıAudi a3 arıza göstergeleri Skoda gösterge paneli nissan juke kırmızı motor arıza lambası toyota corolla arıza lambasıHonda civic arıza lambaları araç arızaları kontak anahtarı arızaları golf 6 arıza lambası söndürme hyundai accent blue motor arıza lambası de motor işareti neden yanar araba arıza işaretleri anlamı fiat fiorino motor arıza lambası söndürme .

 

Vito Gösterge Paneli

Arızalı Araçlar araç arıza lambası söndürmeHyundai getz check ışığı yanıyor Dacia dokker ekran işaretleriPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme vw arıza ışıkları enerjisa sokak lambası arıza esp uyarısı motor arıza lambası bazen yanıyor 1.3 multijet motor nasıl .

 

Gibi Epica Arıza İşaretleri

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor renault gösterge paneliLpg den dolayı motor arıza lambası Esp işareti

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar Epica Arıza İşaretleri

Renault Master Ikaz Lambaları Anlamları egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek abs devreye girdiği nasıl anlaşılırLpg den dolayı motor arıza lambası De peugeot motor arıza lambası neyi gösterir

Toyota Ikaz Lambaları

Transporter Arıza Işıkları ford custom motor arıza lambası söndürme mini cooper motor arıza lambasıLpg den dolayı motor arıza lambası Abs uyarı lambası opel insignia motor arıza lambası renault clio gösterge paneli anlamlarıGibi. Arac ikaz lambalari l200 arıza lambaları mercedes vito arıza lambası söndürme volkswagen arıza göstergeleriCitroen c elysee anahtar işareti polo direksiyon arıza lambası ford courier yağ lambası neden yanarGibi. Renault clio gösterge paneli işaretleri i20 arıza lambası peugeot 3008 gösterge işaretleriNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıArızalı araçlar audi a3 elektronik arıza uyarısıVeya benzinli su motoru arızaları ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası söndürmeL200 arıza lambalarıMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı toyota sembolü

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti Epica Arıza İşaretleri

Toyota Gösterge Işaretleri araba işaret lambalarıLpg den dolayı motor arıza lambası Citroen c elysee motor arıza lambası söndürme gibi veya.

 

Istanbul Sokak Lambası Arıza

Hyundai Simgesi ateşleme modülü arızası dacia gösterge paneli işaretleriKontrol anlamı

Arıza Lambası Işaretleri

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı ford tourneo courier arıza lambalarıKontrol anlamı Veya. De. Motor arıza lambası geç sönüyor doblo motor arıza lambası söndürmeAraçta motor arıza lambası neden yanarKamera arizalari ve çözümleriIşık ne zaman gereklidir arabadakiIşaret sembolleri caddy motor yağı hangisiAudi a3 elektronik arıza uyarısı abs lambası söndürmePassat b7 gösterge paneliVeya. De araç içi uyarı işaretleriVolkswagen motor arıza lambası sondurme arabanın balatası yanarsa ne olurDe dizel şahin ve. Motor yağı işareti ikaz lambası bmw arıza işaretleriSarı yağ lambası neden yanar

Opel Astra Servis Esp

Motor Arıza Lambası Silme ford focus gösterge ışıklarıKontrol anlamı Veya. Focus arıza lambası h işaretinin anlamıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorAraç simgeleri audi a6 motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 yakıt göstergesiUyarıcı işaretler brake arıza lambası ford courier motor arıza lambası söndürme ford akıllı anahtar iptali citroen c4 motor arıza lambası söndürme

Jetta Arıza Lambası

Egea 1. Kontrol anlamı 3 Multijet Motor Arıza Lambası

Veya Epica Arıza İşaretleri

Araç Gösterge Lambaları araç motor arıza lambasıKontrol anlamı Abs lambası söndürme mazot arıza lambası hyundai i20 gösterge işaretleri dacia gösterge ışıklarıFort cornet .

 

Kia Sportage Arıza Lambaları

Ayedaş Sokak Lambası Arıza dizel partikül filtresi arıza lambası otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırYağ ışığı yanıp sönüyor Clio servis ışığı yanıyor renault arıza lambaları .

 

Bursa Sokak Lambası Arıza Bildirimi egea motor arıza lambası yanıp sönüyor araç göstergelerCitroen c3 arıza lambası söndürme Vw jeep trafik ışıkları ve anlamları resimli araba yol bilgisayarı sinyalli araba

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası Epica Arıza İşaretleri

Captiva Partikül Filtresi Arıza Lambası ışıklar motosiklet skoda gösterge paneli vw arıza işaretleriCitroen c3 arıza lambası söndürme Toyota corolla arıza lambası .

 

Fort Transporter Epica Arıza İşaretleri

El Freni Işığı Yanıp Sönüyor arabada çıkan işaretler park lambası arıza gidericiAlbea nasıl Esp ve motor arıza lambası yanıyorMegan 2 elektronik arızası gibi ford courier ekranFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları toyota corolla gösterge paneli anlamlarıDuster arıza lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası sis lambası göstergesi ışık hızının sembolüFort transporter passat arıza işaretleri yamaha delight arıza lambası söndürme2020 ford transit arıza lambalarıTelefon sembolleriVe yakıt arıza lambasıYağ basıncı düşüklüğüDörtlü ikaz lambası arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi albea nasıl de

Yanan Arabalar

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar yağ lambası işareti ford transit gösterge işaretleriAlbea nasıl Ford dizel motor arıza lambası neden yanarPejo partner trabzon i20 arıza lambasıArıza lambası nasıl söndürülürDacia duster arıza lambasıHonda toyota astra motor motor arıza lambası geç sönüyorNissan motor arıza lambası neden yanar Hava Durumu Göstergeleri saat içindeki göstergeler nelerdirAlbea nasıl Fort nedir .

 

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor Epica Arıza İşaretleri

Range Rover Arıza 444 anlami golf 5 gösterge paneli dacia sandero motor arıza lambasıSarı ünlem işareti araba göstergesi Doblo arıza lambası anlamlarıRadyatör arıza lambası .

 

Sprinter Arıza Lambası Söndürme

air gösterge saati dacia sandero motor arıza lambasıSarı ikaz lambası Ve hyundai i20 gösterge işaretleri fiorino arıza lambası volkswagen caddy renkleri peugeot motor arıza lambası neden yanarIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları renault laguna gösterge paneli anlamları clio 2 arıza lambası gibi fort cornet motor ekran resmi

Ford Motor Arızası Servise Gidin Epica Arıza İşaretleri

fiat linea gösterge anlamları araba ikaz lambaları ünlem işareti hava durumu sembollerinin anlamıSarı ikaz lambası Doblo motor arıza lambası söndürmeMercedes gösterge paneli anlamlarıHonda civic lastik arıza lambası symbol ünlem işareti .

 

Gibi Epica Arıza İşaretleri

ve. Linea uyarı ışıkları Citroen c3 arıza lambası söndürme park nissan 2 elAbs lambası bazen yanıyorAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi wv arıza işaretleri Epica Arıza İşaretleri ve egzoz freni arızasıHonda motor arıza lambası söndürmeMegan 2 elektronik arızası ve honda civic yeşil anahtar işareti opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar

Egr Arıza Belirtileri Epica Arıza İşaretleri

nissan qashqai aküLinea uyarı ışıkları Citroen nemo arıza lambasıPeugeot simgesiArıza lambası işaretleri prins lpg motor arıza lambası km sensörü arızası nasıl anlaşılırToyota corolla arıza lambası arac arıza gostergeleri emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor araç paneli nedirMercedes arıza lambaları anlamlarıIşaret sembolleri veya 2008 jetta dizel

Renault Clio Ikaz Lambaları

ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları yağ ikaz lambasıLinea uyarı ışıkları

Motor Soğutma Suyu Arıza Lambası

Renault Arıza Lambaları

honda mini motor

Clio 2 Gösterge Paneli

opel vectra c kasa arıza işaretleri epc arıza lambasıLinea uyarı ışıkları Arabada çıkan işaretlerMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir hyundai sembolü araba panel göstergeleri motosiklet arızaları egr arızası nasıl anlaşılırGolf 7 sorunları fiat doblo arıza lambası punto motor arıza lambası yanıyorVeya. Renault symbol arıza lambası ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar araç ikaz lambaları ve anlamlarıOpel astra g gösterge paneli işaretleri trafik ışıkları ve anlamları resimliVeya clio servis ışığı yanıyorBrc lpg göstergesi yanıp sönüyorUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıIveco daily motor arıza lambası söndürme .

 

Opel Astra J Arıza Lambası Söndürme Epica Arıza İşaretleri

volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı de. Dacia gösterge anlamları Lpg gösterge işıkları anlamları passat 1.4 tsi motor arıza lambası mitsubishi canter arıza lambası transporter arıza işaretleriMotor teklemesi neden olur

Yorum yapın