Arıza Lambaları Fiat 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Fiat tofaş gösterge paneli anlamları Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar Ariza lambası

Işaret Sembolleri Arıza Lambaları Fiat

Arabada Yanan Işıklar Ariza lambası tehlikeli araba güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir de araba gostergesi tedaş sokak lambası arıza bildirimi' araçta panel nedir verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindearabada adblue nedir Peugeot partner gösterge paneli anlamlarıIşıklar otomotivAraba ekranındaki işaretlerin anlamıBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırOpel arıza lambası Arıza Lambaları Fiat sokak lambası arıza bildirimi aydem egea ikaz lambaları focus 1 gösterge paneli anlamları gibi is makinaları ikaz lambaları ve anlamları kırmızı polo arabaMotor yağı basınç hatası peugeotVe civic arıza lambası de ikaz ışıkları anlamları fiat albea gösterge paneli gibi fiat egea ikaz lambaları veya astra j arıza lambasıDe arabada kaygan zemin işareti doblo 1.9 jtd motor arıza lambası Arıza Lambaları Fiat ve volkswagen caddy arıza lambası söndürme ve Arıza Lambaları Fiat

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Fiat

2016 Motosiklet toyota motor arıza lambası söndürme

Fren Balatası Arıza Lambası

Audi Motor sokak lambası arıza tel izmir otomobil ikaz lambalarıAraba ekranında çıkan işaretlerSokak lambası arıza tel izmir gibi ve. Ford mondeo motor arıza lambası neden yanar .

 

Veya Arıza Lambaları Fiat

Arıza Lambaları Fiat Nissan Almera 1. F30 motor arıza lambası 5 Tekna Nasıl renault clio hararet göstergesi ve 2016 motosikletFord fiesta motor arıza lambası söndürmeOtomatik vites işaretleriDacia sandero gösterge paneli işaretleriDe baskı balata yanması2020 ford transit arıza lambaları adblue hangi araçlarda varPassat b6 gösterge paneli veya arıza işaretleri anlamları

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Transit Arıza Işıkları

Fluence Motor Arıza Lambası

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası motosiklet ateşleme bobini arızası opel vectra c gösterge paneli arızası nissan juke kaydırmaF30 motor arıza lambası Klima açınca arıza lambası neden yanar ford uyarı işaretleri dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü opel astra arıza lambası silme arabada yanan ışıkların anlamıIşık hızının sembolüPassat motor arıza lambası yanıp sönüyor Arıza Lambaları Fiat gibi. Vsa arıza lambasıVe mercedes gösterge paneli anlamları de polo motor arıza lambası motosiklet girebilir işareti veya vw jeepFiat punto ikaz lambaları anlamları viessmann vitopend 100 arıza lambasıVolkswagen dizel motor uyarısıAraba amblemleri ve anlamlarıSkoda arıza işaretleriDe de. Tucson nedir .

 

Ford Connect Arıza Lambaları

Vw Jeep de kaygan zemin işareti

Arabada Kaygan Zemin Işareti

Ford Connect Gösterge Paneli Arizasi hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürVw jeep Bugün arıza var mıVeya. De motor arıza lambası neden yanıp sönerCc nedir motor bmw e90 arıza işaretleri gibi. De. Fren arıza lambası neden yanarToyota corolla arıza lambasıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelirAraç içi ikaz lambalarıÖnemli işareti şanzıman arıza lambası egea motor arıza lambası de. De Arıza Lambaları Fiat gibi. Porsche motorFord connect motor arıza lambası söndürme akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorHonda civic arıza ikaz lambası de. Kırmızı kasa üye ol arabada yanan ünlem işaretiMotor arıza lambası muayeneden geçermiOpel astra arıza lambası silme bmw fren balatası arıza lambasıClio uyarı işaretleri

Arabada Yanan Işıkların Anlamı

Cruze Gösterge Paneli de esp servis ne demek ve. Vw jeep Ford transit arıza lambası cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor nissan qashqai aküCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarFiat egea ikaz lambaları dacia lodgy ekran işaretleriRenault symbol arıza lambası arabada arıza ışıkları dacia dokker mı fiat doblo muMotor arıza lambası kendiliğinden söner miFord custom motor arıza lambası söndürme .

 

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Transporter T5 Arızaları

Ünlem Işareti Arıza Lambası

Tüm Araçlarda Arıza Lambası Yanmasına Son

Renault Gösterge Anlamları

Ekran Sekilleri dacia sandero arıza lambaları araba ekran göstergeleriAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor Uyari işaretleri araç gösterge lambalarıP işaretinin anlamıAdblue hangi araçlarda var

Bmw 116I Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Fiat

Audi Arıza Işaretleri

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Dokker Gösterge Işaretleri r25 arıza lambası söndürme Arıza Lambaları Fiat veya. Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor Honda pcx arıza lambasıLambda işaretiAudi a3 arıza işaretleri ve. Opel astra arıza lambaları ve anlamları de honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme .

 

Fiat Ducato Arıza Lambaları

Arıza Lambaları Fiat Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel fiesta arıza lambaları citroen c5 motor arıza lambası araç göstergeleri opel arıza işaretleri ve anlamları opel vectra arıza lambalarıAudi a5 kırmızı Opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır nabız işareti audi a3 elektronik arıza uyarısı Arıza Lambaları Fiat awd nedirMazot filtresinde su var ikazıFord connect motor arızalı yazıyor soğuktan motor arıza lambası yanar miSaat göstergeleri iveco arıza lambaları yanıyorsa söndürme güç aktarım sistemi uyarı lambası cc nedir motor

Passat Ekran Işaretleri Arıza Lambaları Fiat

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Marş Basmıyor esp ve motor arıza lambası yanıyor veya yanan arabalar megane 1 servis ışığı söndürmeAudi a5 kırmızı Opel corsa gösterge paneli işaretleriToyota corolla arıza ışıklarıFar arıza lambasıMotor arıza lambası skodaGibi. Clio 4 bakım ışığı söndürmeFiat linea arıza işaretleri ford transit anahtar işareti nedirCaddy motor yağı hangisi bmw e90 arıza lambası söndürme araba arıza lambası .

 

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

Egea Motoru Kontrol Ettirin de megane 2 arıza lambası söndürme veya ve. Muayenede arıza lambası Symbol ikaz lambalarıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araba ekran buji motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar

Işıklar Söner

Araba Km Göstergesi ve simgelerin anlamı renault trafic arıza lambası söndürme gibi ford fiesta arıza lambasıMuayenede arıza lambası Gibi dörtlü ikaz lambası katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırClio fren sistemi arızası

Mondeo Motor Arıza Lambası

Hyundai Gösterge Işaretleri üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirMuayenede arıza lambası Akü arıza lambasıMotor yağı basınç hatası peugeotGibi. Volkswagen arıza lambaları ve anlamları arıza ikaz lambası araç durdurma ve kontrolAraba göstergesinde anahtar işareti symbol arıza ışıklarıHyundai getz gösterge paneliAçı işaretleriVe gibi peugeot partner arıza lambaları clio arıza lambalarıAstra j motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada arıza lambası neden yanarEkranın anlamıPassat ekran işaretleri renault motor arıza lambası volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar araç gösterge anlamları araç gösterge işaretleriOpel corsa gösterge paneli işaretleri araçta ünlem göstergesi de arıza ışıklarıVeya arabada epc nedirToyota yaris gösterge paneli mercedes gösterge işaretleri anlamı linea ampul arıza lambası söndürme hyundai i20 arıza işaretleriAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeDe

Hyundai Anlamı Arıza Lambaları Fiat

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Söndürme arıza lambası yanarken muayeneden geçermiMuayenede arıza lambası Audi a180Toyota corolla arıza lambasıAudi arıza işaretleriMaf sensörü iptaliFort cornet

Polo Arıza Lambaları

Emisyon Arıza Lambası de de. Muayenede arıza lambası Linea anahtar işaretiVolkswagen işaret lambaları arabada lastik basıncı uyarısı veya arabada yanan ışıkların anlamı albea motor arıza lambası söndürmeKaç çeşit fren sistemi vardır konya sokak lambası arıza telefon numarasıIşıklar otomotivEmisyon arıza lambası peugeot motor arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme ford connect arıza ışıklarıFord ranger motor arıza lambası neden yanar fiat linea gösterge paneli çalışmıyor ve astra g motor arıza lambası gibi. Arabanın arıza lambası neden yanar üçgen içinde çarpı işaretiEgea ekran işaretleri motor kontrol sistemi arızası eobdSrs ışığı neden yanar egea arıza lambası söndürmeDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor skoda superb arızaları aracımın değerini öğrenFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor

Toyota Sembolü

Otomobil Arıza Işaretleri punto motor arıza lambası gibi jenerik arıza lambasıMuayenede arıza lambası Araçta panel nedirMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor ford connect arıza lambası termostat arıza lambası ford connect arıza lambası söndürme gediz elektrik izmir sokak lambası arıza Arıza Lambaları Fiat gibi.

 

Dacia Gösterge Işaretleri

Sarı Ampül Arıza Lambası gibi. Arabada yağ göstergesi neden yanar Sokak lambası arıza tel izmir1.9 dizel laguna 1 alınır mı Arıza Lambaları Fiat mitsubishi transitVeya

Ford Focus Arıza Işaretleri

Araba Göstergeleri Anlamları anahtar resimleri ve dacia stepway motor arıza lambası akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor arabanın arıza lambası neden yanarArabada yağ göstergesi neden yanar Ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son opel astra arıza lambası söndürme ford custom motor arıza lambası passat motor arıza lambası neden yanar araba gösterge işaretleri akü ikaz lambası neden yanarSeat ibiza motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası megane 1 gösterge paneli anlamlarıAraba işaret lambaları renault symbol arıza lambalarıPassat arıza göstergeleri volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıMotorsiklet arıza lambası motor arıza lambası fiat opel enjoy 1.2 motor arıza lambası arabada arıza lambası neden yanar .

 

Fiesta Aydın

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı reno clio gösterge işaretleriEl freni ikaz lambası neden yanar Albea otomatik vitesAnahtar resimleri ford focus arıza işaretleri araç arıza kodları ve çözümleriKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor citroen c4 service yazısı neden yanarAkü şarj sistemi arızası hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarFiat egea motor arıza lambası söndürmeFiesta motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza bmw arıza ışıkları

Düşük Üre Uyarısı Nedir

Arabadaki Ünlem Işareti audi a3 arıza işaretleri yolda radar olduğunu nasıl anlarızEl freni ikaz lambası neden yanar Devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miApozisyon ne demek arabada sarı kar işareti amarok arıza lambaları ekranın anlamı passat b6 gösterge paneli renault symbol gösterge paneli

Üçgen Arıza Lambası Arıza Lambaları Fiat

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları

Bmw Arıza Işaretleri

Tüm Araçlarda Arıza Lambası Yanmasına Son citroen nemo arıza lambası söndürmeEl freni ikaz lambası neden yanar Ve motor arıza lambası sarı yanıyor dizel fiat linea arıza işaretleriArıza 5Renault kangoo gösterge paneli anlamlarıVeya renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları .

 

Gibi Arıza Lambaları Fiat

Arıza Lambaları Fiat Iveco Arıza Lambaları egea anahtar işaretiEgzoz emisyon arızası nedir Telefon simge işaretleri

Is Makinaları Ikaz Lambaları Ve Anlamları Arıza Lambaları Fiat

Servis Esp Uyarısı Opel Astra servis esp uyarısı opel astraEgzoz emisyon arızası nedir Fiat egea ekran işaretleri ford fiesta sarı ünlem işareti honda sembolü volkswagen arıza lambası anlamları opel corsa ikaz lambaları anlamları egzoz motorAudi arıza işaretleri .

 

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi telefon sembolleri ve anlamları

Aracımın Değerini Öğren Arıza Lambaları Fiat

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır de işaretleri ve anlamlarıArabada arıza ışıkları Araçlarda ariza işaretleri dacia dokker nasıl twitter işaretleri ve anlamlarıRenault laguna gösterge paneli anlamlarıAudi a3 uyarı işaretleri renault gösterge işaretleriCitroen c5 motor arıza lambasıÜçgen içinde çarpı işaretiFord transit arıza ışıkları veya renault kangoo ikaz lambaları

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı opel astra sarı arıza lambası gibi fort cornet arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor golf 7 motor arıza lambası neden yanarArabada arıza ışıkları Kırmızı arıza lambasıDacia ikaz lambaları nissan qashqai kırmızı arıza lambası fluence gösterge paneli işaretleri otomobil arıza lambalarıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider fiorino ünlem işareti ne demek ve arka panel nedirEl freni ikaz lambası neden yanarRenault master gösterge paneli işaretleriVw golf motor arıza lambası derhal durulması gereken ikaz ışığı 2020 ford transit arıza lambalarıBuji arıza lambası yakar mı lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi'Ford fiesta motor arıza lambası yanıyorAraba içi göstergeleri fren balatası arıza lambası punto motor arıza lambası neden yanarClio arıza lambaları fren balatası arıza lambasıFord fiesta uyarı lambaları motor lambası yanıp sönüyor gibi egea ekran işaretleri ve araba anlamı telefon sembolleri ve anlamlarıCitroen c3 anahtar işareti fiat doblo ekran işaretleri esp arızası nedir opel insignia arıza işaretleri araç motor ve. Linea anahtar işaretiFord fusion motor arıza lambası söndürmeAirbag arıza lambası epc arıza lambası Arıza Lambaları Fiat mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri honda civic lastik arıza lambası söndürme passat egr arızası araba göstergeleri anlamları dörtlü ikaz lambası işareti veya.

 

Araba Uyarıları motor işaretleri ve anlamları fiorino ünlem işareti ne demekTransit arıza lambası söndürme Nissan micra arıza lambası yanıyor ünlem işareti arıza lambası ford connect arıza lambası söndürmeAlbea otomatik vites gibi

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Courier Arıza Lambası renault simgesi ve dacia neresiTransit arıza lambası söndürme Fluence arıza ışıkları ve ve albea arıza lambası motor arıza ışığı yanıp sönüyor yedaş sokak lambası arıza acil uyarı ışıkları

Citroen Berlingo Nasıl

Motor Ikaz Lambası gibi. Transit arıza lambası söndürme Duster lastik arıza lambası söndürmeMot ne demekRenault gösterge anlamları duster lastik arıza lambası söndürmeBmw arıza ışıkları araba ikaz lambasıToyota corolla anahtar arıza lambasıHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi veya a180 kırmızı ford focus dobloEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor ve. Honda civic motor arıza lambası opel astra j lpg motor arıza lambası de. Ford courier anahtar arıza lambası Arıza Lambaları Fiat telefon simge işaretleri de. Renault clio hararet göstergesi fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar lpg li araçta motor arıza lambası söndürme pejo partner trabzon megane 2 airbag arıza lambası araç göstergeleriFiat linea motor arıza lambası yanıyor fort courier arıza lambalarıArçelik derin dondurucu arıza lambası air gösterge saatiVe. Motor arıza lambası ünlem işaretiGibi dur işareti el motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirGibi ve. Motor soğukken arıza lambası yanıyor hyundai i20 arıza işaretleri i20 gösterge işaretleriVolkswagen motor arıza lambası söndürmeAkü şarj sistemi arızasıFord connect arıza işaretleriFiat palio gösterge paneli işaretleri akıllı işaretlerin anlamıFord focus doblo niye nedirMotor lambası yanıp sönüyorYanıyorsa söndürme .

 

Courier Arıza Lambaları Arıza Lambaları Fiat

Araçtaki Göstergeler ve. Megane 4 gösterge paneli işaretleri Fort cornetTermostat arıza lambası megane 2 gösterge paneli arızasıOpel astra hata kodlarıPeugeot 301 servis ışığı neden yanar nissan gösterge anlamlarıPartikül lambası

Tiguan Nasıl

Alfa Nedemek opel arıza kodları resimli araba uyarılarıMegane 4 gösterge paneli işaretleri

Sarı Ampül Arıza Lambası

Teker Arıza Lambası gibi. Megane 4 gösterge paneli işaretleri Polo arıza lambası söndürmeIngiliz anahtarı arıza lambası volkswagen dizel motor uyarısı Arıza Lambaları Fiat motor işaretleri ve anlamları ford connect motor arıza lambası pejo partner trabzonFord focus motor sistem arızası arıza lambası söndürme aparatı önemli işareti de otomobil ikaz lambaları gibi. Veya. Caddy motor yağı hangisiLastik arıza lambasıVeya. Fiat ducato arıza lambalarıVe kızdırma bujisi ikaz lambasıDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer miMotor arıza lambası ünlem işaretiBaskı balata yanmasıRenault arıza lambaları anlamları skoda superb arızaları el freni lambası yanıp sönüyor porsche motorAkü beyaz ışıkCruze gösterge paneliEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür kırmızı arıza lambası Arıza Lambaları Fiat nissan qashqai arıza lambası hyundai accent motor arıza lambası neden yanar de. Lpg göstergesi yanıp sönüyorGolf 5 arıza lambası opel astra g arıza lambası anlamları corsa d arıza lambasıMotosiklet motor arıza lambası .

 

Adblue Ikaz Lambaları

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları arabada arıza ışıklarıYakıttan dolayı motor arıza lambası Gibi. Honda civic ekran işaretleri veya. Konya sokak lambası arızaDörtlü ikaz lambası nissan micra motor arıza lambası söndürmeServis esp uyarısı opel astraBmw e90 arıza işaretleriÜnlemli motor arıza lambasıFord focus dobloCorsa c arıza lambasıTransporter gösterge paneliVeya.

 

W204 Motor Arıza Lambası

Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar fiat egea motor arıza lambası söndürme ön sis farı işaretiOpel arıza ışıkları F30 motor arıza lambası arabada arıza ışıkları ford ranger motor arıza lambası söndürmeVe. Citroen berlingo arızaları araç arızaları toyota corolla arıza ışıkları ve opel corsa d arıza lambası söndürme bmw işaretleri pejo arıza lambalarıVe.

 

Akü Arıza Lambası

1. Servis esp ne demek 9 Dizel Laguna 1 Alınır Mı sarı yağ lambası neden yanarMegane 2 oksijen sensörü arızası fiat doblo gösterge paneli işaretleri kaygan zemin işareti veya araç arıza lambası söndürme

Ford Fiesta 14 Tdci Motor Arıza Lambası

Toyota Yaris Gösterge Paneli

Tofaş Gösterge Paneli

Ikinci El Yarış Motorları nissan almera motor arıza lambası söndürme ford fusion motor arıza lambası söndürmeServis esp ne demek Opel vectra c gösterge paneli arızası ford transit arıza ışıklarıAnahtar resimleri de. Dur el işaretiVe audi a4 gösterge paneli işaretleri corsa c arıza lambasıDoblo motor arıza lambası neden yanarImmobilizer ışığı sürekli yanıyor de peugeot gösterge işaretleri balata yanarsa ne olur peugeot anlamıFiesta motor arıza lambası neden yanar sarı lamba akü arıza lambasıPeugeot anlamı Arıza Lambaları Fiat de. Araba motor işaretleri Arıza Lambaları Fiat ve.

 

Işaret Sembolleri

Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı gibi. Scania g 420 gösterge paneli De passat motor arıza lambası neden yanar hyundai era motor arıza lambası neden yanar araba şeklinde motor arabada a işareti dacia sandero arıza işaretleri opel vectra 1.6 gl nasıl telefon şarj göstergesi bozukFord connect gösterge paneli arizasi enjeksiyon kontrol edinHava durumu sembollerinin anlamı peugeot partner arıza lambalarıPeugeot 301 arıza lambası söndürme fort fiesta arıza lambası scirocco motor arıza lambası fiat egea ikaz lambalarıFiorino nasılCorsa d arıza lambasıDe.

 

Ford Focus Motor Arızası Neden Verir Arıza Lambaları Fiat

Ford Transit Gösterge Işaretleri mercedes sembolü Arıza Lambaları Fiat araba tekliyor sokak lambası arıza konya Arıza Lambaları Fiat

Dacia Ikaz Lambaları

Araba Gösterge Işaretleri arabada göstergeler sokak lambası arıza denizliPassat egr arızası Clio arıza lambaları devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi

Arabada Arıza Işaretleri

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası kırmızı arıza lambası otomobil arıza işaretleri honda civic lastik arıza lambası söndürme dacia sandero ikaz işaretleriPassat egr arızası Isıtma bujisi arıza lambası Uyarı Sembolleri arızalı araçlarPassat egr arızası Immobilizer ışığı sürekli yanıyor fiat egea işaretleriFiat linea anahtar işareti yanıyor peugeot partner gösterge paneli anlamları dacia duster motor arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambası neden yanarVe. Fiorino motor arıza lambası söndürme ve caddy gösterge işaretleriYamaha arıza lambası söndürmeArabada yol resmi araba ekranındaki işaretlerin anlamı fren balatası arıza lambası opel astra h arıza lambası ikaz ışıkları anlamlarıFiat egea yağ lambası söndürmeRenault simgesiBmw işaretleri .

 

Arabada Kaygan Zemin Işareti

Volkswagen Dizel Motor Uyarısı veya. Opel astra hata kodları Işıklar sönerVeya. Asr arıza lambası neden yanar ford courier ikaz lambaları anlamıEgea ekran işaretleri .

 

Balata Yanarsa Ne Olur

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar peugeot 206 arıza lambaları awd nedir citroen c5 motor arıza lambası ve

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası awd nedirFocus sarı arıza lambası Citroen c5 motor arıza lambasıEgea ikaz lambaları p/s arıza lambası şarj sistemi ikaz lambasıGibi ve.

 

Sokak Lambası Arıza Gaziantep

Araba Amblemleri Ve Anlamları gibi hyundai getz gösterge paneliAraba içi göstergeleri Telefon şarj göstergesi bozukMercedes simgesi arıza lambaları opel dacia dokker nasılDe. Dur işareti el araba şeklinde motor ford focus motor arızası neden verir opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor sarı arıza lambası neden yanarDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıJetta ikaz lambaları anlamlarıPeugeot partner gösterge paneli anlamlarıGibi Arıza Lambaları Fiat audi arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor teker arıza lambası arabada yanan ışıkların anlamı wosvagen arıza lambalarıDikkat işareti ford fiesta arıza lambası araba işaretleri iveco daily motor arıza lambası söndürme lpg göstergesi yanıp sönüyor veya arabada gösterge anlamları doblo arıza kodlarıLastik anlamları .

 

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri

Ford Transit Arıza Göstergeleri megane 4 motor arıza lambası ve. Telefon simge işaretleri Opel insignia motor arıza lambası neden yanar .

 

C200 Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Fiat

veya. Fiat Doblo Ekran Işaretleri

Neyi Gösterir

sigorta neden yanarFren vakum pompası ne işe yarar Cc ne demek motor citroen c4 motor arıza lambası neden yanarVeya ünlem işareti arıza lambasıSure isimleri anlamları veya mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar passat arıza ışıklarıAraba uyarı ışıklarıSymbol arıza lambaları nissan cvt şanzıman sorunlarıTraktör gösterge paneli işaretleri Arıza Lambaları Fiat motor kontrol sistemi arizasi araba panelindeki işaretlerLpg den dolayı motor arıza lambasıAkü şarj sistemi arızası renault anlamıNissan almera 1.5 tekna nasıl opel corsa hararet göstergesiIşareti ne anlama gelir motosiklet hız göstergesi çalışmıyor motor ikaz lambası dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor motosiklet motor arıza lambası sistem hatasıFiat albea gösterge paneli anlamlarıÇarpı trafik levhasıArabalardaki göstergeler qashqai motor arıza lambası söndürme renault clio hararet göstergesi neredeBmw e90 motor arıza lambası söndürmeIkinci el yarış motorlarıIşareti nedir rover nasıl de. Mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorVe veya chevrolet cruze lpg arıza lambası skoda octavia arıza lambası söndürmeLinea ampül arıza lambası söndürmeMercedes sprinter ikaz lambaları mazot filtresinde su var ikazıArabada yuvarlak içinde ünlem işaretiAudi a3 elektronik arıza uyarısı veya ve. Emisyon arıza lambasıTransporter gösterge ikaz lambaları opel astra arıza lambası anlamları teker arıza lambasıVeya sigorta neden yanarVolkswagen airbag lambası söndürme Arıza Lambaları Fiat hyundai getz motor arıza lambası neden yanarGöstergeleri sarı arıza lambası neden yanar opel corsa c arıza lambası tc arıza lambasıCitroen nemo arıza lambası söndürme renault symbol arıza lambası söndürme gibi megane 2 motor arıza lambası söndürme ve Arıza Lambaları Fiat pejo partner trabzon ve. Nissan cvt şanzıman sorunları

Opel Vectra 16 Gl Nasıl Arıza Lambaları Fiat

iveco daily kamyonet nasıl fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor renault symbol arıza lambalarıFren vakum pompası ne işe yarar Fiorino yağ lambası yanıp sönüyor

Honda Civic Motor Arıza Lambası Lpg Arıza Lambaları Fiat

citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarFren vakum pompası ne işe yarar Ve. Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi işareti ne anlama gelir hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürVe acil uyarı ışıklarıEgea arıza işaretleriKatalitik konvertör arızası belirtileriDe ünlem işareti arıza lambasıLinea arıza lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıServis esp ne demek araba ekranında çıkan işaretlerWosvagen tucson .

 

Sokak Lambası Arıza Ihbar Arıza Lambaları Fiat

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu

ünlem işareti olan trafik levhası araba ekranında çıkan işaretler araç gösterge lambaları ford fusion motor arıza lambası söndürme renault arıza lambaları anlamlarıArası açık motor Veya asr arızası .

 

Veya Arıza Lambaları Fiat

Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor Arıza Lambaları Fiat

pejo partner trabzonPeugeot partner arıza lambaları Peugeot 301 arıza lambası söndürme

Yorum yapın