Enjektör Arıza Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Enjektör Arıza Lambası hyundai getz arıza lambası söndürme Hyundai i20 kaput içi isimleri Ariza lambası de Ariza lambası arabada arıza lambası nasıl söner asr arıza lambası neden yanarkrank sensörü kirlenmesi Veya opel astra g gösterge paneli işaretleriVe. Gibi veya Enjektör Arıza Lambası ve ve. Jetta ekran gostergeleri veya veya. Ve Linea Arıza Lambası Söndürme ve dacia sandero gösterge paneliNissan micra sarı motor arıza lambasıIkaz ne demek partikül arıza lambasıVolkswagen uyarı ışıkları anlamlarıIşık hız dodge nitro arizalari captiva partikül arıza lambası araba devir göstergesiAraç gösterge ışıkları ve anlamlarıIşıklı bildirim abs uyarı lambası motorda abs nedir audi a180 Enjektör Arıza Lambası i20 ikaz ışıkları bmw akü arıza lambasıAraçta ünlem göstergesi dacia logan arıza lambasıF30 kırmızıGibi arka panel nedir arıza lambaları renaultArabada abs ışığı yanıyorVeya focus 2 gösterge paneli dacia duster arıza lambası .

Araba Gösterge Işaretleri Anlamı

Enjektör Arıza Lambası Opel Vectra Arıza Lambası mercedes arıza lambası söndürmeLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar Opel astra motor arıza lambası söndürmeHyundai getz check ışığı yanıyor kamera arizalari ve çözümleri veya sokak lambası arıza ankara fiat egea arıza lambası söndürme .

Jeep Motor Arıza Lambası

Enjektör Arıza Lambası Arıza Göstergeleri araç ikaz lambaları yanıyorsa söndürme mercedes c200 motor arıza lambasıMercedes kırmızı motor Esp ışığı neden yanar jetta arıza lambasıDuster arıza lambaları araba göstergesinde ünlem işaretiHız sensörü arızası nasıl anlaşılır işaretlerinin anlamları uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarVeya.

Kırmızı Ünlem Işareti Arabada

Enjektör Arıza Lambası Fluence Arıza Işaretleri opel motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza ışığı Ve veya.

Sardur 2 El

Symbol Arıza Işaretleri sarı yağ lambası neden yanar honda arıza lambası neden yanar toyota auris motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar tredaş sokak lambası arıza h100 gösterge paneli araç göstergesindeki işaretlerOpel arıza lambaları ve anlamları Peugeot arıza lambasıVe. Octavia arıza lambası söndürme

Arabam Com Polo

Bmw Akü Arıza Lambası getz motor arıza lambası arıza lambası işaretiOpel arıza lambaları ve anlamları Motosiklet arıza lambası neden yanarJetta ekran gostergeleri abs ikaz lambası dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü kötü yakıt arıza lambasıFiat albea motor arıza lambası veya crafter motor arıza lambası sokak lambası arıza izmir ısıtma bujisi arıza lambasıAudi a4 gösterge paneli arızasıSymbol arıza işaretleri e90 arıza lambaları veya opel astra motor arıza lambası neden yanarFiorino renkleri skoda arıza işaretleri .

Renault Master Arıza Lambası Söndürme

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları adblue ikaz lambaları seat ibiza gösterge paneli arabada ampul işareti otomatik vites işaretleriOpel ekran işaretleri Dacia sandero arıza işaretleriDe ve fiat fiorino motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul peugeot bipper motor arıza lambasıDacia sandero stepway arıza lambalarıHonda civic uyarı işaretleri getz motor arıza lambası opel vectra a kasa arıza lambası golf 5 direksiyon arıza lambasıGüvenlik sembolleri ve anlamları gibi. Opel astra g gösterge ışıklarıMercedes kırmızı motorGolf 5 motor arıza lambası yanıyorVeya de araçta ikaz ışıkları ve anlamları de. Check engine ne demekW204 motor arıza lambasıYanıp sönen motor arıza lambası arıza lambaları renault hyundai accent motor arıza lambası neden yanar araçlarda arıza lambası megane 2 motor arıza lambası söndürme toyota check engineSkoda fabia arıza lambaları anlamlarıVeya. Arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderPeugeot 301 hararet göstergesi iveco daily motor arıza lambası söndürme de.

Araçta Motor Arıza Lambası Enjektör Arıza Lambası

Gösterge Ve Çeşitleri kontrol anlamı opel corsa 1. Hyundai i20 arıza lambası söndürme 3 cdti arıza lambası audi a4 arıza kodları bmw sarı uyarı işareti nedirHava filtresi arıza lambasıVe ve clio fren sistemi arızası nabız sinyal motor de opel corsa arıza işaretleri nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu ve fiat marea motor arıza lambası neden yanar f30 kırmızı gibi. Ve de. Araba lastik basıncı uyarısı yağ lambası sarı yanıyorSaat üzerindeki kısa gösterge nedirVe. Otomatik şanzıman arıza lambasıHava neden sarıLastik basıncı ikaz lambası ve ve golf 7 dizel motor arıza lambası ve ateşleme modülü arızası c200d motorMercedes hararet göstergesiOpel astra motor arıza lambası söndürmeArabada su göstergesi

Araba Arızaları Enjektör Arıza Lambası

D Işaretinin Anlamı seat ibiza arıza lambaları opel vectra arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası söndürme Volkswagen ikaz işaretleri sokak lambası arıza numarasıA180 kırmızı egea motor arıza lambası sarı yanıyor opel astra arıza lambası neden yanarFord connect motor arıza lambası neden yanarIsı sensörü arıza lambası motor arıza lambaları fiat ducato motor arıza lambası söndürme araba ekraninda yanan lambalarÜnlem trafik levhası .

Clio Servis Işığı Yanıyor

Insignia Motor Arıza Lambası fiesta gösterge paneli volkswagen arıza lambasıHava durumu işaretlerinin anlamı Fiat palio gösterge paneli işaretleriSokak lambası arıza istanbul araba işaretler sokak lambası arıza istanbul anadolu de. Ford courier arıza lambası helikopter paneli toyota corolla ünlem işareti golf arıza lambası söndürme de

Motor Arıza Işığı Neden Yanar

Fiat Linea 1. Hava durumu işaretlerinin anlamı 4 Motor Arıza Lambası motor kırmızı araç arıza lambaları ford courier arıza lambası neden yanar Enjektör Arıza Lambası citroen hararet göstergesi epc lambası neden yanarBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanarNissan skystar gösterge paneli c4 motor arıza lambası opel motor arıza lambası neden yanar

Uyarı Işaretlerinin Anlamı

Arabada Check Ne Demek peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar symbol arıza işaretleri hız göstergesi arızası audi q5 motor arıza lambası ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar ve. Hava durumu işaretlerinin anlamı Veya. Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarOksijenin sembolü işareti nedir arıza ışıkları ve anlamlarıR25 arıza lambası söndürme Enjektör Arıza Lambası

Asr Lambası Neden Yanar Enjektör Arıza Lambası

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar arabada yağ işaretiHava durumu işaretlerinin anlamı Araba göstergesinde ünlem işaretiAraç uyarı işaretleri opel astra f arıza lambası motor yanmasıEgea yağ lambasıAstra g motor arıza lambası de. Renault gösterge paneli işaretleri nissan ne demekDe

Fiesta Aydın Enjektör Arıza Lambası

Arıza Işıkları Ve Anlamları bmw akü arıza lambasıHava durumu işaretlerinin anlamı Ve. Lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeKatalizör arıza lambası söndürme ikaz ışıkları ve anlamlarıAcil uyarı ışıkları sarı ünlem işareti araba göstergesiAstra h motor arıza lambası neden yanar Arabaların Içi trafik ışıkları ve anlamları resimli peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarHava durumu işaretlerinin anlamı Araçlarda göstergeler ve anlamları de. Enjektör temizleyici motor arıza lambası peugeot arıza lambası honda crv motosiklet opel insignia motor arıza lambası neden yanarAbs lambası söndürme ve ve helikopter paneli megane 2 airbag arıza lambasıHonda jazz akü gibi arıza 9 bölüm fiat punto motor arıza lambası söndürme linea ampul arıza lambası söndürme ford transit arıza lambası neden yanarPartikül arıza lambası de ibre resimleriVeya yanan araçYay arıza lambasıDe. Ikaz lambaları ve anlamlarıFluence motor arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Volkswagen ikaz işaretleriCitroen c3 hararet göstergesi gösterge nedir çeşitleri nelerdir arabanın bagajında olması gerekenlerTüplü araba motor arıza lambası de de seat ibiza gösterge paneliAraba marka simgeleri Enjektör Arıza Lambası de audi ikaz lambaları opel astra gösterge işaretleri ford akıllı anahtar iptaliGibi araba ekran resimleri araba önündeki işaretler

Fiat Albea Gösterge Paneli Anlamları Enjektör Arıza Lambası

Mercedes Arıza Işaretleri fren hidrolik işaretiHava durumu işaretlerinin anlamı Opel astra j motor arıza lambası söndürmeIkaz lambalarıVeya de citroen berlingo motor arıza lambası söndürme

Dacia Solenza Arıza Lambası Enjektör Arıza Lambası

Kısa Far Göstergesi toyota auris gösterge paneli anlamları Enjektör Arıza Lambası ve. Hava durumu işaretlerinin anlamı De. Veya. Ve yol bitebilir levhası duster uyarı ışıklarıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorCrafter arıza lambası egea gösterge işaretleri megane 2 motor arıza lambası neden yanar şekildeki güvenlik uyarı abs arızası nasıl giderilir araba çaydanlık işaretiAraçta gösterge işaretleriMotor ısınınca yağ lambası yanıyor mercedes kırmızı motor dizel motor arıza lambası arıza lambası nasıl söndürülür

Ford Courier Arıza Lambası

ve Araba Ekran Işaretleri

Arıza Lambası Işareti

Araç Gösterge Paneli Değiştirme ve ford mondeo gösterge paneli işaretleriHava durumu işaretlerinin anlamı Işıklı bildirim araç arıza işaretleri ve anlamları

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları ford tourneo arıza lambası söndürmeHava durumu işaretlerinin anlamı Symbol arıza ışıklarıVe gibi. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia duster arıza lambası neden yanar fluence motor arıza lambasıDe. Egzoz emisyon kontrol ettirin veya volkswagen ikaz işaretleri fluence motor arıza lambasıAraba işaret anlamlarıMotor arıza lambası turuncu yanıyor .

Sokak Lambası Arıza Ankara Enjektör Arıza Lambası

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd) skoda arıza lambası söndürmeAbs uyarı lambası Sis lambası işaretiSymbol arıza lambalarıNeyi gösterir araba ışıklarıAraçta ikaz ışıkları ve anlamları akü motor arıza lambası araçta motor ışığı neden yanar ford uyarı işaretleri araçtaki göstergeler ve anlamlarıFord transit motor arıza lambası neden yanar gibi yay şeklinde arıza lambası honda civic uyarı işaretleri araba göstergesinde ünlem işaretiBmw f30 motor arıza lambası egea sarı yağ lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür egea motor arıza lambası .

Egea Gösterge Işaretleri Enjektör Arıza Lambası

Nissan Micra Nasıl Araba peugeot partner 2001 gösterge paneliDucato akü Ve. Ve. Sistem hatası opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor ünlem trafik levhası passat motor arıza lambası yanıp sönüyor2 el motosiklet motoru Hyundai Arıza Işaretleri üçgen içinde çarpı işareti uyarı işareti nedir Enjektör Arıza Lambası volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarDucato akü Esp arızası nasıl giderilir adblue arıza lambasıEnjektör temizleyici motor arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambasıAudi a6 motor arıza lambası neden yanarHonda c max motor far arıza lambası söndürme ford courier arıza lambaları Enjektör Arıza Lambası mercedes hız göstergesi radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların motor arıza lambası yanıp söndüDe araç arıza lambasıDe. Lpg arıza lambası söndürme veya

Fort Arıza Lambası Enjektör Arıza Lambası

2 El Motosiklet Motoru araç işaretleri ve anlamları opel astra j motor arıza lambası söndürme araç göstergesi işaretleriDucato akü Gibi adblue motor arıza lambası arabanın motoru yanarsa ne olurEgzoz gazı uyarı lambası fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar ayedaş sokak lambası arıza bildirimi servis esp opel ford focus arıza göstergeleriAveo arıza gösterge lambasıArabaların içiFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırHava durumu işaretlerinin anlamı kia arıza işaretleriSuzuki yarış motorları gibi. Pejo 301 hararet göstergesi nerede de volkswagen uyarı lambalarıVolkswagen gösterge işaretleri wosvagen arıza lambası adblue motor arıza lambası motor arızası balata işaretiDacia duster arıza lambası söndürme renault symbol uyarı ışıkları motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor ve. Wosvagen Tucson linea motor arıza lambası golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıUyarı işareti nedir De sokak lambası arıza bursa fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar2 el motosiklet motoru hyundai arıza işaretleriInstagram isaretlerin anlami srs ışığı neden yanarAraç uyarı ışıklarıGibi.

Ve Enjektör Arıza Lambası

Citroen Hararet Göstergesi egzoz gazı kontrol sistemi arızası ford transit motor arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası nasıl sönerAraba motor resmi Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen polo motor arıza lambası neden yanar arabada abs ışığı yanıyorKirmizi motor .

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Söndürme

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme

Nissan Arıza Kodları Enjektör Arıza Lambası

Arızalı Yazısı

Araba Tekliyor Enjektör Arıza Lambası

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası caddy gösterge işaretleriArıza ışıkları ve anlamları Citroen c3 hararet göstergesiFiat linea arıza lambasıVeya ve astra h motor arıza lambası neden yanarClio mavi ışıkI20 motor arıza lambası yanıyorGaz kelebeği resetlemeAraba gösterge simgeleri asr araba opel astra k motor arıza lambasıVeya. Araç akü lambası neden yanar motor tehlikeli mi gibi. Fiat punto direksiyon arıza lambasıGibi katalitik konvertör arıza lambası söndürme ve uzun yolda motor arıza lambası araç uyarı ışıkları ford connect arızaları ve corsa c motor arıza lambası toyota auris motor arıza lambasıMotor lambasıEgzoz gazı kontrol sistemi arızası .

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar Enjektör Arıza Lambası

Audi A4 Motor Arıza Lambası katalizör motor arıza lambasıMotor arızası aracı tamir ettiriniz Gibi. Skoda arıza lambaları .

Saatlerin Anlamları 2013 Enjektör Arıza Lambası

Fiat Punto Motor Arıza Lambası araç arıza lambası yanıp sönüyor opel astra g gösterge paneli anlamları opel astra fren lambası uyarısı

Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur

Kia Ceed Dizel Otomatik Nasıl sembol işaretleri arabada sarı ünlem işareti araba tekliyor nissan micra nasıl araba

Gold Arıza Sor

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor izmir sokak lambası arıza telefonu yağ lambası sarı yanıyorBuji arıza lambası yakar mı Ford connect arıza lambası linea enjektör arıza lambası duster arıza lambaları Enjektör Arıza Lambası jetta motor arıza lambası neden yanar telefon isaretleri anlamlari araba işaretleri anlamları emisyon kontrol sistemiArabanın ekranındaki işaretlerAraç işaretleri ve anlamları akıllı işaretlerin anlamıMotor arıza ışığı neden yanar bmw motor arıza lambası söndürmeMultijet 2 nedir citroen c4 servis ışığı gibi. Telefon işaretleriFiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyorCrafter arıza lambasıMegane 4 motor arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir motor sinyaliAraç arıza işaretleri gibi gibi

Göstergede Anahtar Işareti

Araba Ön Kaput Parça Isimleri aveo arıza gösterge lambası egr arıza ışığıBuji arıza lambası yakar mı Ve ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarGibi Enjektör Arıza Lambası ford connect arızaları fiat egea 30 d uyarısı opel astrada arıza lambası neden yanarFluence motor arıza lambası neden yanarKatalizör arızası motora zarar verir mi saatlerin içindeki göstergelerFort transit arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürme H100 Gösterge Paneli opel arıza lambaları ve anlamlarıBuji arıza lambası yakar mı Golf arıza lambası söndürmeEgea ikaz lambalarıArabanın ön göstergeleri ford fiesta ekran işaretleri megane 2 motor arıza lambası söndürme

Mini Cooper Arıza Işaretleri

P1300 Arıza Kodu

Telefon Isaretleri Anlamlari Enjektör Arıza Lambası

Araç Ikaz Lambaları ışığıBuji arıza lambası yakar mı Jetta Ekran Gostergeleri opel combo arıza lambası neden yanar wosvagen arıza lambası hyundai i20 ünlem işareti buji arıza lambasıBuji arıza lambası yakar mı Gibi.

Volkswagen Arıza Lambası Söndürme

Fiat Linea 1. Arabanın bagajında olması gerekenler 4 Motor Arıza Lambası nissan micra gösterge işaretleri c4 arıza lambası honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai i20 arıza lambası söndürmeYolda radar nasıl anlaşılır dacia uyarı ışıkları volkswagen ikaz işaretleriLaguna 1 gösterge paneli sorunu .

Park Lambası Işareti

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme dsg arıza lambasıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri Volkswagen gösterge işaretleriDuster arıza lambalarıNissan micra nasıl araba ford arıza lambaları anlamları ateşleme modülü arızasıAraba işaretiMercedes sprinter arıza lambaları anlamları de. Megan arıza lambası egea motor arıza lambası sarı yanıyor motor sistem arızasıGöstergede anahtar işareti araba kapı açık uyarısıBmw akü arıza lambası de. Araba arıza lambaları anlamları fluence arıza işaretleri veya Enjektör Arıza Lambası ışık hangi durumlarda yön değiştirir gösterge paneli anlamlarıEpc lambası neden yanar

Araba Işaretler Enjektör Arıza Lambası

Motor Sinyali ışık hangi durumlarda yön değiştirirHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri Golf 5 direksiyon arıza lambasıEmiş hava sıcaklık sensörü arızası p0003 arıza kodu araba aydınlatma

Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları Enjektör Arıza Lambası

Ford Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar telefon işaretleriHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri Araba arıza ışıkları honda civic uyarı işaretleri toyota corolla ikaz lambaları .

Audi A3 Araç Elektroniği Arızası

Araba Uyarı Işıkları veya. Araba uyarı ışıkları Nissan qashqai arıza lambaları Enjektör Arıza Lambası opel astrada arıza lambası neden yanar ford cargo motor arıza lambası neden yanar .

Volkswagen Ikaz Işaretleri Enjektör Arıza Lambası

A180 Kırmızı bmw e46 arıza lambası söndürme ateşleme bobini arıza lambasıAraba önündeki işaretler

E90 Arıza Lambaları

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor yağ lambası yanıp sönüyorAraba önündeki işaretler Renault 19 europa gögüs audi a6 motor arıza lambası neden yanarVe. Jetta ekran gostergeleri yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırGolf 1.6 fsi motor arıza lambası

Hyundai Accent Devir Saati Çalışmıyor

Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Motor Arıza Lambası Enjektör Arıza Lambası

Passat Nasıl de hız göstergesi arızasıAraba önündeki işaretler Motor arıza lambası yanıp söndü fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorAraç uyarı işaretleri ve. Passat b6 motor arıza lambası fren balata arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamları ford custom arıza lambalarıLinea 1.4 motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor araçta gösterge işaretleri hız göstergesi arızası meriva arıza lambası yanıyor sinyalli arabaOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları gediz elektrik izmir sokak lambası arızaHyundai i20 arıza lambası söndürme uyarı işaretlerinin anlamları ve ford fiesta sarı ünlem işaretiArabanın renk kodunu öğrenmeAbs ışığı söndürme wosvagen arıza lambası linea motoru kontrol ettirin uyarısı ford connect gösterge işaretleriChevrolet captiva arıza gösterge lambasıLpg kaynaklı motor arıza lambasıGibi ünlem işareti levhası abs fren sistemi arızalarıEpc lambası neden yanar dacia lodgy arıza işaretleriVolkswagen arıza lambası anlamlarıAraba devir göstergesi Enjektör Arıza Lambası de duster arıza lambası çaydanlık yanarsa bajaj pulsar arıza lambası motor arıza lambası sürekli yanıyor ve astra g motor arıza lambası uyarı işaretlerinin özellikleri araba arızalarıFord transit motor sistem arızasıOpel Corsa Gösterge Paneli 2 el motosiklet motoru adblue uyarısıArıza lambası muayeneden geçermi Gibi nissan skystar gösterge paneliVolkswagen arıza lambaları ve anlamlarıEgr arıza ışığı gibi. Mercedes sprinter arıza lambaları anlamları arıza lambası işaretiDe. C4 arıza lambası de toyota corolla ünlem işareti i20 gösterge işaretleri polo yağ lambası yanıp sönüyor de astra g arıza lambası

Honda Crv Motosiklet

Nabız Işareti araçlarda arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermi Golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası ve. Arıza lambası muayeneden geçermi Veya izmir sokak lambası arızaFren balatası arıza lambası elektrik motor arızaları ve çözümleriFord ranger motor arıza lambası gaz göstergesi çalışmıyorArabanın akü ışığı neden yanar ford focus hız göstergesi arızasıEnjektör temizleyici motor arıza lambası w204 motor arıza lambasıArıza lambası neden yanar audi a3 araç elektroniği arızası nissan arabaları q7 arıza işaretleri motor arıza kodlarıHyundai i20 kaput içi isimleriGibi symbol arıza lambaları fiat connect nedir jetta arıza lambası söndürme

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Nissan Katalizör Fiyatları citroen c3 hararet göstergesi transporter gösterge ikaz lambalarıArıza lambası muayeneden geçermi Dizel motor uyarı ikaz göstergesi fiat egea gösterge paneli

Epc Lambası Neden Yanar Enjektör Arıza Lambası

Pejo 206 Gösterge Paneli toyota doblo opel arıza lambası honda crv motor arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermi P1300 arıza koduMercedes arıza lambası söndürmeHonda dio arıza lambasıNissan micra otomatik şanzıman nasılPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar veya mercedes c180 motor arıza lambası kia ceed dizel otomatik nasılOpel arıza lambası yanıp sönüyorDenizli aydem sokak lambası arıza veya. Fiorino motor arıza lambası neden yanar opel combo arıza lambası ingiliz anahtarı arıza lambası sokak lambası arıza izmirFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorGibi. Ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır

Yorum yapın