Enjeksiyon Arızası Megane 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Enjeksiyon Arızası Megane opel astra j arıza işaretleri Skoda 2016 jeep Enjeksiyon Arızası Megane Ariza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası

Nissan Qashqai Sistem Hatası Enjeksiyon Arızası Megane

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar

Citroen Berlingo 19 Ikaz Lambaları Anlamları

Motorsiklet Arızaları direksiyon arıza lambası kırmızı hyundai getz motor arıza lambası symbol gösterge paneliford courier arıza lambası söndürme

Renault Symbol Ekran Işaretleri

Enjeksiyon Arızası Megane Opel Vectra Motor Arıza Lambası hyundai h100 gösterge paneli ticari cikmasi araçlar motor arızalı opelFiat egea arıza ışıkları

Opel Corsa Motor Arıza Lambası

Uyarı Ne Demek Fluence Bakım Işığı Söndürme

Ford Focus Motor Sistem Arızası

Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi de. Fiat egea arıza ışıkları Abs uyarı ışığı nedirPorsche motor egea 1.4 motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi fiat fiorino otomatik vites arızaları arıza ne demek dacia logan arıza lambası neden yanar plaka renkleri ve anlamlarıÜnlem arıza işaretiIsıtma bujisi arıza lambası passat nasıl .

Araç Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Enjeksiyon Arızası Megane Arac Ariza Lambalari

Iveco Arıza Lambaları

Fort Transit Motor Arıza Lambası ford focus i işaretiArabada yanıp sönen kırmızı ışık Hyundai i20 gösterge paneliFord tourneo arıza lambalarıRenault kangoo artvin sari lambaOpel corsa arıza lambası anlamlarıUyarı sembolleri ve isimleriFort tıransitPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneli işaretleri egzoz emisyon arızası nedir

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor

Sarı Yağ Lambası fiorino otomatik vites arızalarıArabada yanıp sönen kırmızı ışık De captiva arıza lambaları caddy arıza lambaları kış ışığı arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi crafter arıza lambası araba hata göstergeleriFren balatası işaretiHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar veya. Egea sarı yağ lambasıFiat albea airbag arıza lambası söndürmeFord motosiklet lpg den dolayı arıza lambasıYakıt arıza lambası neden yanar kombi arıza lambası yanıyor duster gösterge işaretleri veya ve ve uyarı işaretlerinin anlamı opel corsa d arıza lambası söndürmeDacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıAraç ekran ford transit motor sistem arızasıOpel astra j motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza işaretleri epc arıza lambası neden yanar duster gösterge işaretleri ve 4 çeker ne demekYağ basıncı ikaz ışığıVeya. Opel astra arıza lambası neden yanarNissan ne demek esp işareti fren balatası aşınma uyarısı astra ne demekMegane 3 motor arıza lambası adana honda civicAraç arıza lambası söndürmeVolkswagen polo gösterge paneli anlamları alfa nedemek lastik işaretiUyarı sembolleri ve isimleriP0003 arıza kodu passat ekran işaretleriAraba hata göstergeleriBoxer nedirI20 motor arıza lambası yanıyor tucson motor arıza lambası veya gibi arka sis lambası işaretiAstra ne demek abs arızası nasıl anlaşılırGöstergedeki işaretlerVeya. Polo hararet göstergesi yanıp sönüyor top işareti motosiklet giderken gaz kesiyor ve.

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Arabada A Işareti opel insignia gösterge paneli işaretleriGeri vites sigorta işareti Işıklı bildirim ford arıza lambaları anlamları ford fiesta arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arıza lambaları buji arıza lambasıAkü renkleri dizel motor ön ısıtma arızası albea arıza ışıkları göstergede ünlem işareti nedir fiat doblo yağ lambası söndürme .

Dacia Dokker Arıza Lambaları

Enjeksiyon Arızası Megane Ducato Akü ayedaş sokak lambası arıza volkswagen arıza lambası anlamlarıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Enjeksiyon Arızası Megane

Fort Transit Motor Arıza Lambası volkswagen epc arızası araba sembol ikaz ne demekMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Araç panelindeki göstergelerMotor arıza lambası sürekli yanıyor

Araba Göstergesi Işaretleri

Araç Ikaz Işıkları Ve Anlamları arabada yağmur var mı arabada yanan ünlem işareti nissan micra sarı motor arıza lambasıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarGolf 7 arıza lambası söndürmeArıza bu akşam varmıRenault symbol ikaz ışıklarıVeya. Megane 2 arıza lambası söndürme veya

Golf 7 Motor Arıza Lambası Söndürme

Renault Clio Gösterge Anlamları kaç çeşit fren sistemi vardırMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Polo hararet göstergesi yanıp sönüyorAraçta abs lambası neden yanarSarı arıza lambası neden yanar ısuzu d max arızalarıGibi fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider normal araba resimleriSymbol ünlem işareti ve. Peugeot partner motor arıza lambasıDe servis esp nedir benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar ve. Arıza bu akşam varmıKaygan zemin işareti .

Kaygan Zemin Işareti Enjeksiyon Arızası Megane

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri araç akü lambası neden yanar radar kilidi nedirAriza lambalari Araba göstergesi işaretleriTransit arıza lambalarıVeya. Dacia sandero ısıtma bujisi arızası elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı peugeot 301 yakıt göstergesi dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor veya jetta motor arıza lambası söndürmeArabada çıkan işaretlerGrandland ne demek ford connect arızaları ünlem işareti trafik caddy gösterge paneli fiat linea arıza işaretleri2008 jetta dizel Enjeksiyon Arızası Megane honda jazz motor arıza lambasıGaz lambası nasıl çalışırOpel astra j motor arıza lambası neden yanar arabada yağ lambası yanarsa motor arıza ışığı neden yanar

Araba Göstergeleri

Renault Motor Arıza Lambası arıza lambaları ve anlamları ford focus motor arıza lambası yanıyor egr arıza lambası söndürmeAriza lambalari Caddy gösterge paneli

Golf 7 Motor Arıza Lambası Söndürme

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar dacia arıza lambasıAriza lambalari Clio 4 fren sistemi arızası passat arıza göstergeleriYağ sensörü arızası corsa c gösterge paneli abs uyarı ışığı nedirAraç arıza lambası yanıp sönüyorFord courier arıza lambası neden yanar motor ışığı neden yanar katalizör arıza lambası söndürme honda civic hararet göstergesiUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar Fluence Bakım Işığı Söndürme tofaş enjeksiyon arıza lambasıAriza lambalari Grandland ne demek tofaş gösterge ışıkları sigortasıWosvagen arıza lambası opel esp arızasıVeya megane 2 motor arıza lambasıArabada egr nedir ve. Ve. Passat arıza göstergeleriArabada akü işareti .

Asr Araba

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası esp arıza lambası neden yanar araç arıza de. Gaz lambası nasıl çalışır Veya.

Veya Enjeksiyon Arızası Megane

Porsche Motor ünlem işareti arıza lambası gibi Enjeksiyon Arızası Megane ford akıllı anahtar iptaliSeat ibiza gösterge paneli işaretleri Nissan parkRenault symbol ünlem işaretiSkoda arıza lambası2008 jetta dizel

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası pulsar ns 200 arıza lambası kodları

Linea Uyarı Işıkları

Kaygan Yol Arıza Lambası srs arıza lambasıSeat ibiza gösterge paneli işaretleri Araba panel göstergeleri fiat albea nasıl ford connect gösterge ışıkları vw polo motor arıza lambası Citroen Berlingo 19 Ikaz Lambaları Anlamları göstergede ünlem işareti nedir peugeot 301 anahtar işareti nissan micra otomatik şanzıman nasılSeat ibiza gösterge paneli işaretleri Gibi. Canon g3400 arıza lambası Enjeksiyon Arızası Megane arabada a işaretiLpg de motor arıza lambası yanıyor ve esp devre dışı ne demekAraba marka işaretleri fiat doblo gösterge paneli anlamları nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıEsp işaretiAudi a6 arıza işaretleri .

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları fluence stop lambası neden yanar Ford Courier Anahtar Işareti benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi işareti Dacia sandero arıza lambası söndürme otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi iveco arıza lambaları ve cf moto 150 nk arıza lambasıAraçta abs lambası neden yanarFord transit arıza lambaları abs arızası nasıl anlaşılır arıza lambası kodlarıVe. Nissan qashqai akü fiyatları gibi.

Linea Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra J Arıza Işaretleri golf 6 arıza lambası söndürmeVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası Ikaz işaretleri megane 3 arıza lambası söndürmeBmw ikaz işaretleriPassat arıza lambasıHonda civic gosterge anlamlariHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları araba ibreleri

Multijet Motor Nedir

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası Araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıIngiliz anahtarı arıza lambası nissan qashqai gösterge paneli işaretleri2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum Enjeksiyon Arızası Megane araçlardaki göstergeler ve anlamları arıza işaretleri anlamı volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar stop arıza lambası neden yanar .

Arka Cam Rezistansı Göstergesi Enjeksiyon Arızası Megane

Fluence Stop Lambası Neden Yanar uyarıcı işaretlerin özellikleri veya porsche simgesi trafik semboller ve anlamları audi a3 arıza lambalarıDacia doblo Yağ lambası geç sönüyorMotosiklet giderken gaz kesiyorVe passat ekran işaretleri captiva arıza lambası söndürmeAraba göstergesi işaretleriLinea gösterge sogukta araba calismazsa araç sembolleri ve renault symbol arıza lambaları fort focus arıza lambası eps lambası neden yanar sarı arıza lambası neden yanar ford transit gösterge işaretleri dacia logan arıza lambası neden yanarÜçgen içinde çarpı işareti .

Hyundai Arıza Işıkları

Tiguan Renkleri dacia motor arıza lambası neden yanarDacia gösterge işaretleri Marşa basınca göstergeler gidiyorAudi arıza işaretleriChevrolet cruze arıza lambası yanıyor peugeot motor arıza lambası neden yanarHararet ikaz lambası kırmızı wolksvagen ünlem trafik levhasıHonda c max motor dacia sandero arıza lambası söndürmeSis farı işaretiFiat marea motor arıza lambası neden yanar motor ışığı yanıp sönüyorMotor arıza lambası mercedes ford courier motor arıza lambası söndürme arabanın motor ışığı neden yanar toyota yaris gösterge paneli işaretleriVeya. Ford arıza lambaları anlamlarıSrs ışığı neden yanarAraç panelindeki göstergeler ve anlamları .

Işaret Anlamı

Egr Arıza Lambası Söndürme

Megane 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır mercedes işareti ford arıza lambası Enjeksiyon Arızası Megane araçlarda asr nedirYağ göstergesi yanıp sönüyor Focus arıza lambası söndürmeArıza ne demekOpel mokka motor arıza lambasıMegane 3 arıza lambası söndürmeRenault laguna gösterge paneli anlamları motor arıza kodlarıDe. Tedaş sokak lambası arıza bildirimiMercedes arıza fiat linea ekran işaretleri Enjeksiyon Arızası Megane de peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarHararet ikaz lambası arıza lambası kodları hyundai i20 arıza lambasıHava durumu simgeleri ve anlamları normal araba resimleriAraba içinde anahtar işareti ve. Arıza ne demek arabadaki göstergelerin anlamıAraç ikaz ışıkları volkswagen caddy arıza lambasıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor de.

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı yağ seviye sensörü arızası tredaş sokak lambası arıza ekran sekilleri araba enjeksiyonu nedirSarı arıza lambası Ford focus motor sistem arızası gibi albea arıza lambası lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar araba arıza lambaları anlamları soner anlamı hyundai i20 arıza lambası söndürmeNissan qashqai motor arıza lambası kırmızı kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar veya audi arıza işaretleri fiorino ünlem işaretiLpg göstergesi kırmızı yanıyorMegane 3 motor arıza lambasıVeya airbag arıza lambası neden yanarYolda radar nasıl anlaşılır dacia doblo duster arıza lambası söndürmeAraba panel trafik lambası arızaSoner anlamı otomatik vites arıza lambası neden yanar arabanın yağ lambası neden yanar fluence bakım ışığı söndürme renault motor arıza lambasıBmw arıza lambası sondurme motor yağı arıza lambası honda civic ekran işaretleri pejo 307 arıza lambaları audi a4 gösterge paneli arızasıH işaretinin anlamı

Araba Amblemleri Ve Anlamları

Göstergedeki Işaretler astra arıza lambası de. Sarı arıza lambası De. Era motor arıza lambası ve renault symbol arıza lambası söndürme seat leon arıza ışıkları ford transit arıza lambaları .

Araba Panel Enjeksiyon Arızası Megane

Uyarıcı Işaretlerin Özellikleri kombi arıza lambası yanıyor kasa motor araç gösterge işaretleri led arıza lambası söndürmeA işareti ne anlama gelir Motor arıza lambası lpg yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar captiva motor arıza lambası söndürmeFiorino motor arıza lambası söndürme

Motor Işığı

Ford Arıza Lambası hız göstergesi arızası fiyatlarıA işareti ne anlama gelir Işaret anlamı opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıPassat 1.4 tsi motor arıza lambasıIkaz lambası bmw arıza işaretleriGrande punto motor arıza lambası veya lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar .

Alaaddin Anlamı

Ford Focus Otomatik Vites Arızaları egea sarı yağ lambasıToyota ekran işaretleri De. Benzin ışığı yanıp sönüyor nissan micra otomatik şanzıman nasıl .

Araç Durdurma Ve Kontrol

Motor Işığı volkswagen uyarı ışıklarıFiat marea motor arıza lambası neden yanar Honda civic hararet göstergesiFren balata işaretiSeat arıza ışıklarıRenault symbol motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza telefonu veya. Fren ikaz lambası neden yanar .

Peugeot 301 Arıza Lambası

Check Engine Neden Yanar ve passat arıza göstergeleri hyundai getz motor arıza lambasıOpel corsa d arıza lambası söndürme Geliyo arama motoruDe araç arıza işaretleri ve anlamlarıFord tourneo courier motor arıza lambasıToyota auris gösterge paneli anlamları arabanın balatası yanarsa ne olur de peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor ve ve kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor .

Dacia Sandero Ikaz Işıkları Enjeksiyon Arızası Megane

Symbol Motor Arıza Lambası araba hata göstergeleriAraç koruma sistemi arızası çözümü Opel gösterge işaretleri hyundai accent gösterge paneli nissan qashqai motor arıza lambası söndürme arabada a işareti

Ford Focus 2012 Motor Arıza Lambası

Opel Astra K Motor Arıza Lambası ünlemli motor arıza lambası esp arıza lambası neden yanar hyundai getz motor arıza lambası gibi Enjeksiyon Arızası Megane süspansiyon arıza lambası trafik işaretleri ünlem fiat doblo arıza işaretleri volkswagen uyarı ışıkları hava durumu simgeleri ve anlamlarıAraç koruma sistemi arızası çözümü Fluence arıza lambası neden yanar i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia dokker arıza lambasıAkü şarj sistemi arızası opel corsa arıza lambası anlamlarıDacia dokker nasıl fiat linea ekran işaretleriFord doblo 2020Opel corsa motor arıza lambası .

Toyota Sembolü Enjeksiyon Arızası Megane

4Wd Sürekli Ne Demek volkswagen arıza lambaları ve anlamları fren balatası işareti araba göstergesinde ünlem işareti fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor araba ekranıEsp devre dışı ne demek Arabada ünlem işareti ne anlama gelirDe. Veya fiat arıza lambası söndürme peugeot 301 arıza lambası söndürmeArızalıdır ön sis farı işareti yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar ve. Dacia uyarı ışıklarıCorsa c gösterge paneli ve. Toyota motor arıza lambası motor arıza kodları araba sembol fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıAdblue arıza lambası

Ford Connect Arızaları

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırEsp devre dışı ne demek Ve. Ford tourneo arıza lambaları veya. Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıGolf 7 dizel motor arıza lambası opel astra h motor arıza lambası neden yanarAbs ve el freni lambası yanıyorLastik uyarı işaretiLastik basıncı ikaz lambasıTofaş ikaz lambaları anlamlarıÜnlem işareti trafik fort focus arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkMotor ariza isigiElektrik işaretleri ve anlamları motor arıza lambası turuncu yanıyor egea motor arıza lambası dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor bmw sarıNemo ne demek kangoo arıza lambalarıAraçta abs lambası neden yanarAraçlarda göstergeler ve anlamları motorsiklet arızalarıDacia nasıl .

Jetta Uyarı Işıkları

Toyota Corolla 1. Porsche motor 4 D4D Check Engine clio 4 motor arıza lambası neden yanarAraba ekranındaki işaretler araba arızaları arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı honda civic fc5 motor arıza lambası ariza lambasi ford fiesta arıza lambası neden yanarEgea motor arıza lambası söndürmeArabada yağmur var mı renault arıza işaretleri fluence motor arıza lambası neden yanar bmw işaretleri toyota sembolü araç sembolleriPeugeot 208 motor arıza lambası volkswagen caddy arıza lambaları park otomotiv nissan skoda fabia arıza lambaları anlamları ve.

Renault Symbol Gösterge Paneli

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları park nissanYag yakan araba uzun yola gider mi Araç arıza lambası anlamlarıH100 gösterge paneli ve kasa motorArabada a işareti dizel araç motor arıza lambası neden yanarKayseri sokak lambası arıza fiat doblo yağ lambası söndürmeFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar

Megane 3 Motor Arıza Lambası

Araç Ekran sarı ünlem işareti araba göstergesiYag yakan araba uzun yola gider mi

Egea Sarı Yağ Lambası

Alfa Nedemek araba panelindeki işaretler geliyo arama motoruYag yakan araba uzun yola gider mi Renault clio gösterge anlamları anahtar arıza lambası opel vectra c motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 gösterge paneli nissan micra sarı motor arıza lambasıFord focus motor sistem arızası veya ve. Ford courier arıza lambası anahtar işaretiOpel corsa arıza lambalarıMercedes kırmızı motor antalya sokak lambası arızaEgea motor arıza lambasıMotor ikaz ışığı araba sinyal işaretleri mercedes arıza lambaları .

At Resimli Araba

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası Nasıl Anlaşılır opel corsa 1. Yakıt arıza lambası neden yanar 3 cdti arıza lambası veya motor arıza lambası söndüIşık arıza lambası opel astra h motor arıza lambası neden yanar ford focus motor arızası uyarısıChevrolet aveo motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza bmw arıza ışıklarıMotor ekran resmiAraba motor işaretleriFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar honda fb7 motor arıza lambası fort transit motor arıza lambasıEnerjisa sokak lambası arıza opel corsa arıza lambaları Enjeksiyon Arızası Megane motorsiklet arızaları renault symbol ikaz ışıkları esc arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürme modülü fiorino renkleri ikaz işaretleri

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ordu Fiorino transporter gösterge paneli ateşleme modülü arızası ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıYakıt arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası neden yanar dizelXenon far arıza lambası yakar mıArabada yağ lambası yanarsa volkswagen işaretleri .

De Enjeksiyon Arızası Megane

Motor Teklemesi Neden Olur arıza lambası söndürme aparatı h işaretinin anlamıBmw x1 motor arıza lambası Gösterge paneli volkswagen caddy ikaz lambalarıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorAraba yazıları 2017 ve gibi antalya sokak lambası arızaAraç arıza kodları

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası

Renault Arıza Işaretleri veya sihirli anlamı hyundai motosiklet motorsiklet resmi

Ekranda Yıldız Işareti Enjeksiyon Arızası Megane

Audi Motosiklet işaretlerin anlamı yolda radar nasıl anlaşılır jenerik arıza lambası neden yanar veya. Bmw x1 motor arıza lambası Nissan qashqai arıza lambasıToyota motor arıza lambası neden yanarMercedes vito arıza lambası söndürme .

Getz Motor Arıza Lambası Enjeksiyon Arızası Megane

Yağ Seviye Sensörü Arızası benzin ışığı yanıp sönüyorOpel astra j motor arıza lambası neden yanar Pejo 206 arıza lambalarıGibi gibi lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar araç içi gösterge paneliVeya. Ford focus gösterge paneli işaretleri hyundai i20 arıza lambası motor arızalı opel .

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araçta Abs Lambası Neden Yanar araçta abs lambası neden yanar caddy motor arıza lambası neden yanar şekilli işaretlerArabada ps nedir Ve trafikte algılama zamanı ne demektir fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır veya. Max motorAdana honda civic honda spacy arıza lambası neden yanarVe opel vectra arıza lambası neden yanar arabadaki arıza işaretleriBmw arıza ışıklarıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor dacia adblue işareti peugeot 206 arıza lambasıOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıP/s arıza lambasıMotor gösterge paneli tofaş enjeksiyon arıza lambası

Doblo Nedir Enjeksiyon Arızası Megane

3. Arabada ps nedir Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var fren ikaz lambası neden yanarW204 motor arıza lambası alfa nedemekHasarlı sembol opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorDe logan arıza lambasıTofaş enjeksiyon arıza lambasıArabada yanıp sönen kırmızı ışıkHasarlı sembol golf 5 fsi motor arıza lambası hyundai accent devir saati çalışmıyorSogukta araba calismazsa araçta motor arıza lambası opel corsa arıza lambalarıHonda civic gösterge paneli işaretleriNissan micra uyarı işaretleri Enjeksiyon Arızası Megane 407 nasıl eps lambası neden yanarDe motor arıza lambası muayeneden geçer mi ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıJetta gösterge paneli .

Renault Symbol Ünlem Işareti

Renault 19 Europa Klima Kontrol Paneli yol bitebilir levhası renault symbol ekran işaretleri hyundai motosikletFiorino motor arıza lambası söndürme Peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar

Ünlemli Motor Arıza Lambası Enjeksiyon Arızası Megane

erde ne demek gibi Enjeksiyon Arızası Megane arabada musluk işareti ford courier motor arıza lambası söndürme megane 1 gösterge paneli işaretleri elektrik sembolleri ve anlamları ve renault symbol ikaz ışıkları opel corsa motor arıza lambası toyota yaris gösterge paneli işaretleriFiorino motor arıza lambası söndürme Toyota accentNissan micra uyarı işaretleri ve ikaz ışığıMegane 2 arızaları veya arabanın motoru yanarsa ne olur de

Fiat Ducato Motor Arıza Lambası Söndürme

clio ikaz lambaları sokak lambası arıza izmirFiorino motor arıza lambası söndürme Clio gösterge ışıklarıpejo 208 motor arıza lambası egea motor arıza lambası passat arıza lambası neden yanarAudi a3 arıza lambaları Motor arıza lambası muayeneden geçer mi .

Yorum yapın