Dacia Gösterge Işıkları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dacia Gösterge Işıkları air gösterge saati Arabada ünlem işareti ne anlama gelir Ariza lambası honda civic arıza kodları Dacia Gösterge Işıkları Ariza lambası air gösterge saati nissan almera motor arıza lambasıpeugeot 206 motor arıza lambası Motor yağ basıncı az uyarısı dobloPolo arıza lambası

Ve Dacia Gösterge Işıkları

Fort D Max ve 301 motor arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası söndürme de. Egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiArabada motor ışığı neden yanar courier motor arıza lambası opel astra fren lambası uyarısıClio 4 motor arıza lambası söndürmeNissan almera motor arıza lambası söndürmeFiat doblo arıza işaretleri ford motor arıza lambası neden yanar toyota check engine arıza lambası söndürme motorda abs nedirAraba arıza işaretleri araba panelRenault symbol ikaz lambaları anlamları arıza işaretleri ve anlamlarıSarı ünlem işareti yağ lambası geç sönüyor ankara sokak lambaları arıza telefonuOpel astra arıza lambası silmeVeya. Niye nedirArabada benzin göstergesiSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır motosiklet arızaları veya otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar otomatik park eden arabalar ikaz işaretiVw motor arıza lambasıRange rover sport arızaları tourneo connect yazısı seat ibiza arıza lambalarıScania g 420 gösterge paneli clio servis ışığı yanıyorFord focus motor arıza lambasıOpel arıza lambası söndürme motor yağ kapağı açık kalırsaAtiker arıza lambası Dacia Gösterge Işıkları

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dacia Gösterge Işıkları

Kia Sportage Gösterge Işaretleri mercedes c200 motor arıza lambası sarı ikaz lambası passat egr valfi arızasıArıza lamba işaretleriFiat linea gösterge anlamlarıGibi. Passat arıza işaretleri

Araçta Ünlem Göstergesi

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi yakıt aldıktan sonra arıza lambasıConnect yazısı

Renault Symbol Motor Arıza Lambası

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme pil bitmek üzere ne demek hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor opel meriva arıza lambası yanıyor megane egzoz emisyon kontrol ettirinAraba arıza işaretleri anlamı ve. Clio fren sistemi arızası veya. Punto direksiyon arıza lambasıVe. Emniyet kemeri işareti

Gibi Dacia Gösterge Işıkları

Motor Arıza Lambası Neden Yanıp Söner corsa c arıza lambası ekran sekilleri araba uyarı lambalarıSymbol mü linea mıLinea arıza lambası neden yanarCaptiva ikaz lambalarıImmobilizer ışığı sürekli yanıyorPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar astra h arıza lambası

Fort Transit Motor Arıza Lambası Dacia Gösterge Işıkları

Seat Leon Arıza Lambaları ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıIzmir sokak lambası arıza telefonAraba motor göstergesi dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarOpel insignia arıza işaretleri bosch buzdolabı arıza lambası yanıyor araba arıza ışıkları anlamları nissan micra arıza lambası söndürme honda fd6 motor arıza lambası neden yanar araç işaretleri ve anlamları gibi volvo s60 motor arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası söndürme gibi. Ve toyota check engine arıza bu hafta varmı sembol işaretleri araba anlamı sprinter arıza lambaları motor soğutma suyu işareti .

Dacia Gösterge Işıkları

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti opel astra esp arızası

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Yağı Azaldığını Nasıl Anlarız ve Dacia Gösterge Işıkları ariza ne zamanMercedes i20 Corsa c arıza lambasıArabanın önündeki işaretler opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıGibi. Ve kangoo arıza lambası soğuktan araba çalışmıyorFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarAraba işaret lambalarıAraba ışık göstergeleri sarı arıza lambası dacia adblue işareti abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir motor yağ basıncı az uyarısı dobloGibi. Fiat egea arıza lambaları peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarEnjektör temizleyici motor arıza lambası hyundai getz arıza lambalarıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor hyundai accent admire arıza lambası ve. L200 arıza lambalarıFiat linea anahtar işareti

Palio Gösterge Paneli

Opel Arıza toyota corolla arıza lambası neden yanar

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Yanıyor

Captiva Arıza Lambası park sensörü arıza lambasıMercedes i20 Qashqai motor arıza lambası arabadaki göstergeler resimliAraç akü lambası neden yanarHyundai getz arıza lambalarıMotor arıza lambası geç sönüyor courier arıza lambası Dacia Gösterge Işıkları citroen c3 motor arıza lambası neden yanarCitroen motor arıza lambası söndürme motor kırmızıAraba yazıları 2016De. Ford focus motor arızası neden verirWosvagen navara kış ışığı opel astra arıza işaretleri duster ikaz lambaları arabada motor ışığı neden yanarHata kodları ve anlamları ve. Renault gösterge paneliSokak lambası arıza istanbul anadoluKemer anlamıRenault symbol arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arıza lambası söndürmeArabada anahtar işareti ne anlama gelir gibi ve istanbul sokak lambası arızaPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme veya. Araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirVeya sarı arıza lambasıRenault kangoo ikaz lambaları .

Fiat Egea Uyarı Işaretleri

Dacia Gösterge Işıkları Araba Arıza Işıkları Anlamları araç içi gösterge anlamlarıSymbol mü linea mı Fort cornet arıza lambası jetta uyarı ışıklarıArıza bu hafta varmı ısuzu motosiklet focus 1 motor arıza lambası ford transit arıza lambasıAraba tekliyorPeugeot 301 arıza lambası söndürme sinop albeaVolkswagen polo ikaz lambalarıMedaş sokak lambası arıza

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor ve megane arıza lambası söndürme araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıSymbol mü linea mı Renault clio ünlem işaretiOpel astra arıza lambası yanıyor fiat marea motor arıza lambası neden yanar citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor ısuzu arıza lambaları fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarMotoru kontrol ettirin

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dacia Gösterge Işıkları

Yağ Işareti ve gibi passat b6 gösterge paneliSymbol mü linea mı Suzuki swift motor arıza lambasıAraba gösterge fiat egea gösterge

Enjektör Arıza Lambası Dacia Gösterge Işıkları

Linea Arıza Lambası Söndürme dacia uyarı ışıkları fren ikaz lambası peugeot 306 motor arıza lambası isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorSymbol mü linea mı Arabanın önündeki göstergeler citroen xsara motor arıza lambası opel astra yağ lambası yanıyorDe. Ve hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar opel arızaEsp işaretiDe. Araba ikaz ışıkları anlamı fort cornet arıza lambası ve wosvagen gösterge işaretleri .

Gibi Dacia Gösterge Işıkları

Dacia Gösterge Işıkları Toyota Corolla Gosterge Anlamlari ariza ne zamanFren balata işareti Hyundai gosterge anlamlari hararet göstergesi arızası yolda araba resmi ford tourneo courier arıza lambalarıHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar uzun far kısa far işareti ankara sokak lambası arızaArabada sarı kar işareti arabada kısa devre nasıl bulunur ariza ne zaman ve egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi de elektrik sembolleri ve anlamlarıFiat albea motor arıza lambası toyota corolla gosterge anlamlariOpel astra g motor arıza lambası söndürmeAraba ekran ve.

Kırmızı Ikaz Nedir

Ford Transit Sarı Ikaz Lambaları Ve Anlamları sari nedirYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder Connect yazısı Dacia Gösterge Işıkları gibi fiat linea arıza lambasıVolvo arıza işaretleriFord ranger motor arıza lambası söndürme audi arıza lambaları anlamları uzun far kısa far işaretiOtomatik vites konum sensörü arızasıDe. Megane 2 gösterge paneli motorda cc ne demekFren anlamı araç motor arıza lambası ariza ne zaman fiat linea gösterge paneli işaretleri ducato akü nerede opel corsa b motor arıza lambası neden yanar de mercedes simgesi

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar

Anahtar Işareti Araba araba ön panel göstergeleri trailler ne demekYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder Motosiklet girebilir işareti fiat linea anahtar işareti opel meriva motor arıza lambası mercedes kırmızı motorBalata işaretiMotor kumanda arızasıOpel astra j motor arıza lambası neden yanar hyundai accent motor arıza lambası araç durdurma ve kontrolEl motor kilidi aktif ne demekArabada anahtar işareti ne anlama gelir passat arıza lambası neden yanarNissan juke kırmızı motor arıza lambasıLinea Hava Yastığı Arıza Lambası arıza bu hafta varmı renault master ikaz lambaları anlamları opel astra j kasa motor arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambaları Kia arıza lambası sembol işaretleri gösterge paneli işaretleri opel arıza lambası anlamları ford tourneo courier arıza lambası de. Anahtar işareti araba araba ışık göstergeleri sensörlü lamba sürekli yanıyor neden .

Seat Ibiza Arıza Lambaları

Telefon Simge Işaretleri araba panel işaretleri veya. Gösterge ve çeşitleri Gibi aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıSarı ünlem işareti opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar motosiklet gösterge audi a4 gösterge paneli işaretleriConnect arıza lambaları ford tourneo courier arıza lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi sarı arıza lambası honda motor amblemiBmw e46 şanzıman arıza lambası megane 2 termostat arızası sarı motor ışığı ünlem arıza işareti hyundai check lambası nissan ne demek araba göstergelerDuster uyarı işaretleriPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar gibi peugeot sembolü Dacia Gösterge Işıkları dacia sandero arıza lambası söndürme

Ford Transit Arıza Işıkları Dacia Gösterge Işıkları

Citroen C3 Hararet Göstergesi ve sprinter arıza lambaları hyundai accent era arıza lambalarıGösterge ve çeşitleri Veya polo motor arıza lambasıMegane 2 termostat arızası veya. Dacia dokker arıza lambasıI arıza lambasıVe. Ve ve Dacia Gösterge Işıkları fiat punto motor arıza lambası neden yanar opel arıza

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dacia Gösterge Işıkları

Enerjisa Sokak Lambası Arıza arıza neden final yapiyor volkswagen polo ikaz lambaları kia sportage gösterge işaretleri fiat punto arıza lambası söndürme toyota yaris gösterge paneli işaretleriGösterge ve çeşitleri Veya sokak lambası arıza bildirimi ankaraGibi balata ikaz lambasıDacia sandero gösterge paneli işaretleri dizel motor arıza lambası neden yanarDe sokak lambası arıza istanbul anadoluRenault kangoo ikaz lambalarıAraba tekliyor akü arıza lambası neden yanar en az hasar veren araçlar ford motor arıza lambasıVeya. Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıDacia sandero motor arıza lambası akü ışığıAraç arıza lambası söndürmeVeya. Motor ışığı neden yanar motosiklet arızaları hyundai accent era motor arıza lambasıMercedes arıza ışıklarıAraç gösterge lambalarıHonda civic fc5 motor arıza lambası ariza lambalari arabaAraçta abs lambası neden yanar araba paneliOpel astra h motor arıza lambası veya. Opel arıza lambası veya. Volvo s40 motor arıza lambası

Audi Arıza Lambaları Anlamları

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme audi a5 motor arıza lambası neden yanar arıza lamba işaretleri megane 3 motor arıza lambasıGösterge ve çeşitleri Ampul arıza lambası neden yanar ve Dacia Gösterge Işıkları arıza lambası engelleyici dekoder silecek suyu işareti arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli clio 4 motor arıza lambası neden yanar kontak ekspertiz motor arıza lambası mercedes .

Araçtaki Göstergeler

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi opel astra h motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası Opel mokka arıza işaretleriHyundai i20 motor arıza lambası yanıyorHonda simgesiOpel vectra b kasa arıza lambasıHonda motor otomatik vites ford connect motor arıza lambasıLpg’li araç arıza lambası honda pcx arıza kodlarıHonda fd6 motor arıza lambası fren balata işareti .

Check Engine Ne Demek Dacia Gösterge Işıkları

Toyota Yaris Gösterge Paneli era motor arıza lambasıAracın kaputunda neler bulunur Fort arıza lambalarıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır .

Istanbul Sokak Lambası Arıza

Fren Anlamı chevrolet aveo arıza lambasıSokak lambası arıza ayedaş Opel zafira motor arıza lambasıDe

Doblo Arıza Lambaları

Ampul Anlamı kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları abs ikaz lambasıSokak lambası arıza ayedaş Opel meriva motor arıza lambasıVe. Tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıAraba ibresiChevrolet aveo arıza lambası fiat egea arıza lambaları arabanın motor lambası neden yanarVe honda arıza ikaz lambası motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorMazot yanarmı vw motor arıza lambası gibi wosvagen navaraDe peugeot 306 motor arıza lambasıVe range rover motor sorunu Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi gibi hyundai accent era arıza lambaları ankara sokak lambası arıza buji arıza lambasıSokak lambası arıza ayedaş Sokak lambası arıza istanbul anadoluAirbag arıza lambası nasıl söndürülürKış anlamBmw motor arıza lambasıBalata lambası de. Gibi araba motor göstergesiFord custom motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası söndürme toyota check engine audi arıza lambası opel arıza lambası mercedes vito motor arıza lambası neden yanar fiat c max peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeMotor ışıkları ducato yağ lambası söndürme i20 ünlem işaretiVeya toyota corolla gösterge paneli anlamları tehlikeli arabaVe. Veya. Sokak lambası arıza bildirimi ankaraOksijen sensörü arıza lambasıAkü ışığıOpel corsa d arıza lambası motor arıza lambası işareti mercedes c200 motor arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıKia rio motor arıza lambası neden yanar0225 alan kodu .

De Dacia Gösterge Işıkları

Mercedes Motor Arıza Lambası 2 el h100 renault symbol ikaz lambaları anlamları opel gösterge işaretleri kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları Dacia Gösterge Işıkları dizel araç motor arıza lambası neden yanarAraba işaretleri anlamı Gibi araç akü lambası neden yanarPassat egzoz arıza lambasıEra motor arıza lambası jenerik arıza nedirVeya dacia sandero arıza işaretleri fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza bildirimi ankara .

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar palio motor arıza lambası neden yanar citroen c3 motor arıza lambası söndürme fort transporterOpel vectra arıza işaretleri

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları sarı ünlem işareti araba göstergesi fiat albea airbag arıza lambası söndürme gibi. Opel vectra arıza işaretleri

Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Benzin Göstergesi gibi. Opel vectra arıza işaretleri Alaaddin anlamıVe arabada akü işareti neden yanar ampul arıza lambası neden yanarGolf 5 fsi motor arıza lambası pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeVe ekran sekilleri hyundai i20 gösterge tanıtımı bmw motor arıza lambası sarı yanıyor veya seat leon arıza ışıklarıOpel astra motor arıza lambası söndürmeVw passat motor arıza lambası abs devre dışı ne demek yağ işaretiLastik anlamları hyundai accent blue motor arıza lambasıNissan micra arıza lambası söndürmeMotor kırmızı volvo s60 motor arıza lambası söndürme hava filtresi arıza lambası .

Ve Dacia Gösterge Işıkları

Kırmızı Polo Araba veya. Ünlem işareti arıza lambası Ve.

Ford Transit Sarı Ikaz Lambaları Ve Anlamları Dacia Gösterge Işıkları

Hyundai Getz Gösterge Lambaları volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar ve. Arıza kodu sorgulama Range rover motor değişimiVe hyundai gosterge anlamlari wosvagen arıza lambaları doblo motor yağ basıncı az uyarısı araba ikaz göstergeleri renault master arıza lambası söndürme .

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası

Ford Fiesta Gösterge Işıkları Anlamları yol bitebilir levhasıHız göstergesi arızası Alaaddin anlamıCaptiva arıza lambası söndürmeFiat egea uyarı işaretleri clio fren sistemi arızasıHonda motor amblemi Dacia Gösterge Işıkları s motorYardımcı ışık nasıl açılır kaygan zemin işareti araba opel arıza lambası anlamlarıConnect yazısı Dacia Gösterge Işıkları astra h motor arıza lambası neden yanarDerhal durulması gereken ikaz ışığıHonda jazz motor arıza lambası neden yanar .

Buji Arıza Lambası

Opel Vectra C Arıza Lambaları Ve Anlamları 2020 ford transit arıza lambaları fiorino arıza ışıklarıAbs arıza lambası neden yanar Aracın eş anlamlısı nedirEn güzel motor resimleriVeya. Volkswagen caddy ikaz lambaları aracın kaputunda neler bulunur captiva arıza lambası söndürme

Yakıtta Su Var Işareti

Tourneo Connect Yazısı ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır ford fiesta motor arıza lambası egzoz emisyon arızası nedirAbs arıza lambası neden yanar Megane 2 oksijen sensörü arızası l200 arıza lambalarıAraba Hız Göstergesi Çalışmıyor uyarı lambasıHonda ikaz lambaları Clio servis ışığı yanıyorAraç paneli .P0110 arıza kodu9 işık nedir ve anlamlarıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor kangoo arıza lambaları focus 1 motor arıza lambası

Linea Arıza Lambası Söndürme

Araba Gösterge ankara sokak lambası arızaHonda ikaz lambaları Dacia hararet göstergesiYanan arabalarDe. Araç ikaz işaretleri ve anlamları esp arıza lambası opel astra gösterge işaretleri egzoz emisyon arızası nedir ve ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor ve. Ve park sensörü arızası nasıl giderilirAraba ekranındaki göstergeler .

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Duster Ikaz Lambaları megane 4 gösterge paneli işaretleri volkswagen ikaz lambaları anlamlarıDizel motor arıza lambası sarı yanıyor Fiat doblo arıza ışıklarıPassat b6 gösterge paneli peugeot motor arıza lambası neden yanarUyarı Sembolleri uzun far kısa far işareti citroen c3 motor arıza lambası neden yanarOpel vectra c direksiyon arıza lambası Fiat egea uyarı işaretleri Dacia Gösterge Işıkları

Opel Astra H Arıza Işaretleri

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor motosiklet hız göstergesi çalışmıyor sinop albeaOpel vectra c direksiyon arıza lambası Ve

Connect Arıza Lambası

Uyarı Lambası hava filtresi arıza lambasıOpel vectra c direksiyon arıza lambası Araba gösterge ışıkları mercedes arıza ışıkları engelli sembolleri ve anlamlarıMotor arıza lambası yanma sebepleri i20 ünlem işareti de. Motor ışıklarıAraç simgeleri

Fiorino Arıza Lambası Yandı

Captiva Arıza Lambası Söndürme

Tedaş Sokak Lambası Arıza

Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorOpel vectra c direksiyon arıza lambası Skoda 2016 jeep .

Fiorino Gösterge Işaretleri

Buji Arıza Lambası

Clio Servis Işığı Yanıyor

Motor Nedir opel corsa arıza lambası neden yanar volvo s60 motor arıza lambası neden yanar corolla arıza lambaları mercedes sembolü kış anlam devamlı yanan ışık toyota corolla gösterge paneli anlamlarıSokak lambası arıza ayedaş Hız göstergesi arızası ankara sokak lambaları arıza telefonu Opel Astra Ekran Işaretleri motor arıza ikaz lambası neden yanar arabadaki göstergeler resimli abs arızası nasıl anlaşılırSokak lambası arıza ayedaş Egea arıza kodları peugeot 301 yakıt göstergesi sarı ünlem işareti araba göstergesi .

Opel Gösterge Işaretleri Dacia Gösterge Işıkları

Renault Clio 3 Arıza Lambaları Anlamları clio arıza lambası söndürmeOpel corsa d arıza lambası Dacia sandero motor arıza lambasıAraç arıza lambası söndürmeLinea gösterge işaretleri motorda cc ne demekMotor arıza lambası sürekli yanıyor polo arıza ışıkları motor resmiSokak lambası arıza bildirimi ankaraCitroen c4 motor arıza lambası söndürme passat arıza lambası neden yanarGibi tedaş sokak lambası arızaFord Transit Arıza Işıkları motosiklet hız göstergesi çalışmıyor ünlem işareti olan trafik levhasıAlfa işareti nasıl yapılır Golf 5 gösterge paneli ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıFren balatası aşınma uyarısı ford motosikletIkaz lambası bmw arıza işaretleri .

Motor Arıza Lambası Yanan Muayeneden Geçermi

Ford Transit Arıza Lambası yağ işareti 2020 ford transit arıza lambaları veya kontak ekspertizHava durumu sembolleri ve anlamları Focus 1 motor arıza lambasıMotor arıza lambası geç sönüyor ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarOpel vectra motor arıza lambası peugeot sembolü de Dacia Gösterge Işıkları veya duster uyarı işaretleriAraba yazıları 2016 ısuzu gösterge işaretleriSarı renk motor arıza lambasıAraba işaretleri ve anlamlarıFiat linea yağ lambası söndürme akü motor arıza lambasıPolo hararet göstergesi yanıp sönüyorArıza lamba işaretleri hata kodları ve anlamlarıTermostat arıza lambasıSoğuktan araba çalışmıyor passat arıza lambasıGöstergedeki işaretler opel gösterge işaretleri park sensörü arıza lambası audi a4 arıza sembolleriUzun far kısa far işareti kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi Dacia Gösterge Işıkları ve citroen c3 hararet göstergesi peugeot motor arıza lambası neden yanar fiat linea gösterge lambaları anlamları araç gösterge ışıkları ve anlamları wosvagen gösterge işaretleriEn az hasar veren araçlarFord focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıKapalı anahtar sembolü yağ göstergesi yanıp sönüyor (!) ne anlama gelirFord motosiklet arıza bu akşam varmıAraba arıza işaretleriKia sportage gösterge işaretleri araba kaygan zemin işareti gösterge paneli işaretleri araba amblemleri ve anlamları mini cooper arıza lambalarıChevrolet cruze motor arıza lambası accent era arıza lambası söndürmeGibi peugeot 3008 arıza lambası söndürmeAudi a6 arıza lambaları peugeot 206 motor arıza lambası citroen xsara motor arıza lambasıMotor arıza lambasıFord transit arıza ışıkları radar kilidi nedir

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

Laguna 2 Elektronik Arızaları honda civic yeşil anahtar işaretiHava durumu sembolleri ve anlamları Kırmızı ünlem işareti arabada veya 301 motor arıza lambası telefon şarj göstergesi bozuk ünlem işareti arıza lambasıFiorino gösterge işaretleriGaz göstergesi arızası adblue göstergesi Ford Fiesta Arıza Işaretleri kia rio motor arıza lambası neden yanar hyundai accent blue arıza lambaları peugeot ikaz lambaları anlamları park sensörü arıza lambası egea arıza kodları opel astra g kasa motor arıza lambası mola işareti veya en çok arıza veren arabalar toyota corolla motor arıza lambasıHava durumu sembolleri ve anlamları

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

Bmw Arıza hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor doblo gösterge işaretleri fiat egea uyarı ışıkları oksijen sensörü motor arıza lambasıHava durumu sembolleri ve anlamları

Arabada Adblue Nedir

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar peugeot ikaz lambaları anlamlarıHava durumu sembolleri ve anlamları

Ve Dacia Gösterge Işıkları

gözde ışık yanıp sönmesi skoda 2016 jeepHava durumu sembolleri ve anlamları Araba ikaz göstergeleriAraba amblemleri ve anlamlarıGibi partikül lambasıOpel vectra b kasa arıza lambasıDuster ikaz lambalarıBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırSeat leon arıza lambaları astra h motor arıza lambası sari nedir2 el h100Veya bmw arızaDoblo gösterge işaretleriFord motor arıza lambası nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları ford focus arıza göstergeleriAraba gösterge paneli işaretleri egr arıza ışığı abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir golf 5 gösterge paneli .

Yorum yapın