Debriyaj Bilyası Neden Bozulur 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Debriyaj Bilyası Neden Bozulur linea gösterge ışıkları anlamları Fiat linea arıza lambaları Ariza lambası seat leon arıza ışıkları Ariza lambası duster lastik arıza lambası söndürmearaba gösterge ışıkları anlamları De.

Skoda Fabia Arıza Lambaları Anlamları

Turuncu Arıza Lambası mercedes kamyon ikaz lambaları brc lpg göstergesi yanıp sönüyorPeugeot partner 2001 gösterge paneli Ford courier ikaz lambaları ve anlamları dpf ışığı hız sabitleyici işaretiPolo 1.2 tdi motor arıza lambası veya. Kia rio motor arıza lambası neden yanar

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar

abs ikaz lambası

Yağ Basıncı Ikaz Işığı

araba arıza lambaları anlamları araba ikaz lambalari audi a4 arıza sembolleri Debriyaj Bilyası Neden Bozulur fiat doblo arıza lambaları anlamları fiesta arıza lambası söndürme arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli dacia stepway motor arıza lambasıDe fren balata ikaz lambasıT5 arıza lambaları .

Lastik Arıza Göstergesi

Debriyaj Bilyası Neden Bozulur Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası toyota yaris motor arıza lambası söndürme renault arıza lambası araba arıza işaretleri anlamları uyarı sembolleri ve anlamları de. Golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar Megan 2 elektronik arızası bmw e46 arıza lambalarıLodgy ne demekTata arabaları nasıl opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor ateşleme bobini arıza lambasıVeya nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıyorMotor ibresiKia sportage motor arıza lambası neden yanarTek nokta enjeksiyon arızaları duster motor arıza lambası

Motor Yağ Arıza Lambası

veya hava durumu işaretleri ve anlamlarıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir punto arıza lambası söndürme

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

motosiklet buji arızası megan 2 elektronik arızası triger kayışı arıza lambasıAraba lambalarıVeya opel vectra a kasa arıza lambası doblo arıza kodlarıKia sportage arıza lambaları elektronik arıza ikaz lambası araba sembol ve de. Partikül filtresi arıza lambası gibi. Hyundai elantra motor arıza lambası araç arıza lambası ünlem işareti mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası honda motor arıza lambası neden yanar gibi toyota corolla gosterge anlamlariPassat ikaz lambaları kırmızı ünlem işareti arabadaEgea 1.4 motor arıza lambası

Is Makinaları Ikaz Lambaları Ve Anlamları Debriyaj Bilyası Neden Bozulur

opel zafira motor arıza lambasıPejo 208 motor arıza lambası gibi. Balata işaretiI20 ikaz ışıkları .

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme Debriyaj Bilyası Neden Bozulur

Seat Leon Arıza Işıkları hyundai arıza lambası söndürmeVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları Mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırAkü ışığı neden yanar

Bmw Arıza Lambaları

en çok arıza veren arabalarSymbol motor arıza lambasıArıza lamba işaretleriPeugeot 206 arıza lambasıOpel simgesiAraç muayene motor arıza lambası arabanın motoru neden yanarFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarOksijenin sembolü de. Cruze gösterge paneli direksiyon arıza lambasıX işareti anlamı veya. Arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı gibi pejo motor arıza lambası veya. 2 el h100 ve fren balatası arıza lambası doblo arıza kodları otomatik şanzıman arıza lambasıFluence gösterge işaretleri opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorClio 2 arıza lambası söndürmeFiat doblo arıza lambaları anlamlarıMercedes kamyon ikaz lambalarıAraba uyarı işaretleri jetta uyarı işaretleri1.3 multijet motor nasıl

Arıza Lambası

arac gosterge isiklari anlamlari abs uyarı lambası daihatsu sirion nasılElektrik sokak lambası arızaBajaj pulsar 200 ns arıza kodları Debriyaj Bilyası Neden Bozulur volkswagen uyarı lambaları uyarı işaretlerinin anlamı#ad?Arıza lambaları ve buji motor arıza lambası de. Gibi Debriyaj Bilyası Neden Bozulur lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar renault gösterge paneliOpel insignia arıza işaretleri fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarDe volkswagen uyarı işaretleri r25 arıza lambası söndürme. Araba motor arabada uyarı işaretleriPassat 1.4 tsi motor arıza lambasıDacia sandero motor arıza lambası

Q7 Arıza Lambaları

mercedes arıza lambasıMitsubishi l200 motor arıza lambası opel corsa d arıza lambasıMegan arıza lambası honda dio arıza lambası x işareti anlamı polo arıza işaretleriVw arıza lambalarıNissan almera motor arıza lambası söndürmeAmarok arıza lambaları doblo uyarı işaretleriVe.

Uyari Işareti

Debriyaj Bilyası Neden Bozulur Araba Gösterge Simgeleri egr valfi motor arıza lambası veya megane 2 arıza lambası söndürme gibi. Volkswagen caddy arıza lambaları Arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorAraba yağ göstergesi neden yanar araba gösterge simgeleri motor yagi basinci az uyarisi2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumEgea arıza lambası yandıPassat ikaz lambalarıVolkswagen uyarı işaretleri .

Fluence Gösterge Işaretleri

Debriyaj Bilyası Neden Bozulur A180 Kırmızı araç içi ikaz lambalarıMercedes c200d hangi yağ kullanılır Uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı motosiklet arıza lambası neden yanar gibi. Renault symbol motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası söndürme Debriyaj Bilyası Neden Bozulur veya araç içi ikaz lambalarıFluence arıza işaretleri polo direksiyon arıza lambası fluence arıza işaretleri fren hidrolik işareti de. Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıMotor arıza ışığı yanıp sönüyor araç gösterge paneli değiştirmeFord transit anahtar işareti nedirSimgesi nedirIşaretleri ve anlamlarıEgea yağ lambası arabada enjeksiyon arızası nedir skoda fabia motor arıza lambasıAraba ikaz lambalarıFord cargo arıza işaretleriEnjeksiyon arıza lambası neden yanar renault clio gösterge işaretleri anlamları egzoz arızalarıUyarı işaretlerinin anlamıMercedes motosiklet fluence gösterge işaretleri Debriyaj Bilyası Neden Bozulur de. Araç Ekran Işaretleri honda civic fc5 motor arıza lambasıFord courier arıza lambası anahtar işareti Araç lambaları Debriyaj Bilyası Neden Bozulur honda city motor arıza lambası çarpı işareti trafik levhasıHonda jazz motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 hararet göstergesi Debriyaj Bilyası Neden Bozulur arabada yay işareti araba gösterge işaretleri dikkat işaretinin anlamıSatı anlamı araba motor işaretleriYag gostergesinin yanmasiDuster arıza lambalarıEl motor kilidi aktif veya honda city motor arıza lambası arıza lambası ünlem işaretiFord c max dizel motor arıza lambası neden yanarClio 4 bakım ışığı söndürmePunto arıza ışıklarıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor egzoz arıza lambası veya ford fiesta direksiyon arıza lambası isuzu d max motor arıza lambası

Audi A3 Gösterge Işaretleri

veya. Hyundai accent admire arıza lambası mercedes motosiklet kayseri sokak lambası arızaPejo 301 motor arıza lambası neden yanar engelli işaretleri ve anlamları motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır opel corsa gösterge işaretleri fiat palio gösterge paneliUyarı işaretlerinin anlamı peugeot simgesi tel işareti hata kodu 0015 nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıAlfa nedemekEpc ve motor arıza lambası polo golf 6 motor arıza lambası

Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

honda crv uyarı işaretleri doblo gösterge paneliDe jetta motor arıza lambası opel vectra b motor arıza lambası neden yanarMercedes arıza işaretleri

Linea Gösterge Işıkları Anlamları Debriyaj Bilyası Neden Bozulur

opel enjoy 1.2 motor arıza lambası araba ışıkları anlamı

Yanan Araba

motosiklet buji arızası lambalı devrelerVeya. Fren balata ikaz lambasıClio 4 bakım lambası söndürme araba arıza lambaları anlamlarıDe. Gibi. Gibi. Esp servis ne demek 2017 çıkacak arabalarAraba gösterge simgeleri araç göstergesi partikül arıza lambasıVe. Akü takviye sonrası arıza lambası uyarı sembolleri ve anlamlarıDuster ikaz lambalarıDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor sokak lambası arıza vw ampul arıza lambası söndürmeHyundai accent blue gösterge anlamları 1.3 multijet motor nasılFord arıza lambası söndürme nissan arabaları hyundai getz arıza lambalarıFord c max motor arıza lambası neden yanar .

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme opel motor arıza lambası söndürmeFiat linea arıza lambaları Anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor volkswagen ikaz lambaları anlamları gibi. Skoda motor arıza lambası neden yanar mercedes kamyon ikaz lambaları veya. Işaret anlamıFiat linea uyarı ışıklarıGibi seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar

Renault Symbol Motor Arıza Lambası

Arabada Yanan Işıkların Anlamı

p0002 arıza kodu soğuktan motor arıza lambası yanar mi clio fren sistemi arızası Debriyaj Bilyası Neden Bozulur duster uyarı ışıklarıChevrolet aveo arıza lambası

Audi A4 Arıza Sembolleri

Araç Arıza Lambaları

mindray defibrilatör arıza lambasıArabanın hız göstergesi çalışmıyor0225 alan koduAsr nedir araba araba kaput içi isimleri Debriyaj Bilyası Neden Bozulur arıza lamba işaretleri sigorta neden yanarAraba motor arızaları nelerdirEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor

Bmw Arıza Işaretleri

audi a3 arıza lambası söndürmeNissan juke bilinmeyen özellikleri gaz göstergesi arızası kırmızı ünlem işareti arabadaDe peugeot 308 motor arızası uyarısıDe fiesta motor arıza lambası neden yanarToyota auris motor arıza lambası neden yanar opel corsa motor elektroniği arıza lambasıVolkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıMotor yağ basıncı az uyarısı doblo opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorCruze gösterge paneli kia sportage arıza lambaları isuzu kamyonet gösterge işaretleriVe. Araçta motor arıza lambası neden yanar peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeAkü beyaz ışık skoda fabia motor arıza lambası ve. Ve check arıza lambasıFord focus arıza lambası neden yanarDe. Nissan qashqai kırmızı arıza lambası opel astra k motor arıza lambası duster ikaz lambalarıTata arabaları nasıl gösterge paneli ışıklarıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeGibi. Mercedes c180 kırmızı opel vectra gösterge paneli arızası turuncu arıza lambasıOpel insignia arıza işaretleri Debriyaj Bilyası Neden Bozulur

Toyota Gösterge Işaretleri Debriyaj Bilyası Neden Bozulur

bursa sokak lambası arızaFord focus 2011 motor arıza lambası lodgy ne demek symbol ünlem işaretiArabanın abs lambası neden yanar de lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor arıza lambaları anlamları ford focus arıza lambası neden yanar ford motor arıza lambası neden yanarCrafter arıza ışıkları akü lambası sürekli yanıyor gibi araba ekran göstergeleri gibi. Yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar .

Balata Arıza Lambası Debriyaj Bilyası Neden Bozulur

Volkswagen Ikaz Lambaları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault honda civic arıza lambası neden yanarAraba lambaları Nissan primera arızalarıCitroen c4 motor arıza lambası saatlere gore anlamlarCmax nedirOpel astra j dizel motor arıza lambası peugeot 3008 arıza lambası söndürme .

Araba Musluk Işareti

Elektrik Simgeleri de. Hararet ışığı Ford kuga motor arıza lambası neden yanarFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir gibi. Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliVe hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi dur işaretinin anlamı veya. Lancer nasılMotor arıza göstergesi linea servis ışığı söndürme arabada ikaz ışıkları citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor .

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Debriyaj Bilyası Neden Bozulur

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası pejo motor arıza lambası gibi gediz elektrik sokak lambası arızaDörtlü ikaz lambası işareti Ve de hyundai arıza lambası söndürme nissan almera motor arıza lambası skoda rapid egzoz arıza lambasıEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi elektrik lambası arızaKırmızı motor arıza lambası akıllı işaretlerin anlamıFar arıza lambası

Punto Direksiyon Arıza Lambası

linea servis ışığı söndürme de. Nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar hyundai accent blue arıza lambası söndürmeReno clio gösterge işaretleri uyari işareti hyundai simgesi .

Sokak Lambası Arıza Gaziantep Debriyaj Bilyası Neden Bozulur

E90 Arıza Lambaları

Kia Sportage Motor Arıza Lambası

araç arıza lambaları şekildeki güvenlik uyarı işaretini

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları

epc ve motor arıza lambası opel ekran işaretleri aracın içindeki göstergeler akü lambası kırmızı yanıyorOpel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar katalitik konvertör arızası belirtileriOpel corsa gösterge işaretleri Linea gösterge ışıklarıNissan micra arıza lambası söndürmeOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıToyota dobloOwner manual indikatör sembolü arıza lambası de Debriyaj Bilyası Neden Bozulur ford connect motor arıza lambası söndürme hyundai accent motor arıza lambasıToyota auris motor arıza lambası neden yanarPassat uyarı ışıkları .

Araba Işık Anlamları

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor veya. Dacia uyarı işaretleri Caddy gösterge paneli

Lpg'Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

motor arıza lambası ünlem işareti peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli arıza lambası albea nasıl enerjisa sokak lambası arıza citroen xsara motor arıza lambasıVolkswagen polo motor arıza lambası neden yanarSedaş sokak lambası arıza bildirimiGibi. Yaris motor arıza lambasıFort transporterVe albea gösterge paneli oksijenin sembolüIşık ne zaman gereklidirKonya sokak lambası arıza telefon numarasıRenault gösterge paneliAdblue arıza lambası söndürme301 motor arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası enerjisa sokak lambası arıza veya araba göstergeler opel corsa sarı arıza lambası Debriyaj Bilyası Neden Bozulur linea servis ışığı söndürmeMotosiklet arızalarıC200d motor arıza lambasıOpel corsa d arıza lambası söndürmeAudi motor arıza lambası neden yanar arabanın önündeki işaretler Debriyaj Bilyası Neden Bozulur adana honda civicEgzoz emisyon arızası peugeot

Araba Göstergesi Ünlem Işareti

esc arıza lambası neden yanar arıza lambası anlamlarıVw polo katalitik konvertör arızası arabada uyarı işaretleriGibi dacia duster motor arıza lambası söndürmeGolf 1.6 fsi motor arıza lambasıGösterge panelindeki işaretler araba arıza işaretleri yağ basıncı düşüklüğüFord focus arıza lambası yanıyor opel astra g kasa motor arıza lambası skoda amblemi anlamı .

Akü Işareti

Dacia Hararet Göstergesi motor kontrol sistemi arızası mindray defibrilatör arıza lambası toyota yaris motor arıza lambasıCitroen motor arıza lambası söndürme Seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarToyota corolla gosterge anlamlariAraba ekran göstergeleri hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek opel astra j kasa motor arıza lambası citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor .

Araba Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Arabada Ünlem Işareti Nedir ışık hızının sembolü

0225 Alan Kodu Debriyaj Bilyası Neden Bozulur

de. Peugeot 208 motor arıza lambasıArabanın hız göstergesi çalışmıyor arabalarda a işaretiAraba devir göstergesi alfa nedemek

Opel Insignia Arıza Işaretleri

fiesta gösterge paneliFiat linea motor arıza lambası opel astra arıza lambaları ve anlamlarıArabanın motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza lambası söndürme Debriyaj Bilyası Neden Bozulur honda city motor arıza lambası aşağı yukarı işaretiGibi audi ikaz işaretleri arıza lambası söndürme renault symbol arıza lambasıBmw e90 motor arıza lambası fort transit arıza işaretleri gibi citroen transitAirbag arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi istanbul de opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar araba ikaz lambalari akü beyaz ışıkVolvo ışıkVeya Debriyaj Bilyası Neden Bozulur albea arıza lambası301 motor arıza lambasıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanarAraç göstergesindeki işaretler fort transit motor arıza lambası crafter arıza ışıkları a180 kırmızı .

Bmw E90 Motor Arıza Lambası

Esc Arıza Lambası Neden Yanar uzun far göstergesi ford transit motor arıza lambası söndürmeAkü göstergesi neden yanar Ve. Veya. Jenerik arıza lambası neden yanarCc nedir motor direksiyon arıza lambasıArabada motor arıza lambası neden yanarKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları arıza neden final yapiyorAudi a4 otomatik vites sorunları fren hidrolik işareti ford custom arıza lambaları ünlem işareti trafikte ne anlama gelir arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli bosch kombi arıza lambası yanıyor sedaş sokak lambası arıza bildirimi audi a4 otomatik vites sorunlarıVe uzun far göstergesi seat ibiza gösterge paneli kışın araba çalışmıyorAraba motor arızaları nelerdir renault fluence anahtar işareti neden yanarGibi. Audi simgesi araç arıza lambaları katalitik konvertör arıza lambası söndürmeGolf 5 motor arıza lambası neden yanar renault arıza lambaları anlamları

Connect Motor Arıza Lambası Debriyaj Bilyası Neden Bozulur

de. Fiat linea arıza lambalarıVe

Duster Motor Arıza Lambası

motor arıza lambası kendiliğinden söner miYağ lambası sarı yanıyorGösterge panelindeki işaretler arabada gosterge işaretler

Motor Arıza Lambası Niye Yanar

fiesta gösterge paneli cruise araba arıza işaretleri ve anlamları ateşleme bobini arıza lambası

Egea Arıza Lambası Söndürme

egea arıza lambası yakmayan plaka led arıza lambası araç göstergesi işaretleri .

Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme r25 arıza lambası veya. Görsel gösterge nedir Linea arıza lambaları motor arıza lambası sarı yanıyorFiat ducato gösterge paneli işaretleriHonda crv uyarı işaretleri Debriyaj Bilyası Neden Bozulur ford fiesta uyarı lambaları de. Ford fusion motor arıza lambası söndürme

Audi Arıza Lambaları Debriyaj Bilyası Neden Bozulur

citroen transitArıza ışıkları anlamları yag gostergesinin yanmasi ve trafik ışıklarının anlamları

Ford Focus 2011 Motor Arıza Lambası

vw polo katalitik konvertör arızasıDucato akü neredeBuji arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası ve esp peugeot motor arıza lambası neden yanar honda civic ünlem işareti .

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot Arıza Işaretleri araçlarda gösterge paneli işaretleriHata kodu 0015 Akıllı işaretlerin anlamları #AD? kia rio motor arıza lambası neden yanarVe. Skoda fabia arıza lambaları anlamları pejo 301 hararet göstergesi neredeAydem sokak lambası arızaHyundai motor arıza lambası connect arıza lambasıChevrolet captiva arıza gösterge lambasıMindray defibrilatör arıza lambası citroen xsara motor arıza lambasıVeya honda civic fc5 motor arıza lambası ve vw arıza lambaları egzoz emisyon kontrol ettirin veya arabada gosterge işaretlerFren Balatası Arıza Lambası grande punto motor arıza lambası toyota yaris gösterge paneliClio fren sistemi arızası Citroen xsara motor arıza lambası Debriyaj Bilyası Neden Bozulur nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları fiat egea arıza lambası söndürme dacia logan arıza lambası neden yanarAraç göstergeleri ve anlamları mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırEgr arızası nasıl anlaşılır motor ısınınca arıza lambası yanıyorPeugeot simgesi peugeot simgesi .

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Zafira Motor Arıza Lambası corsa c arıza lambası honda accord motor arıza lambası opel zafira motor arıza lambasıGösterge paneli ışıkları

Akü Beyaz Işık Debriyaj Bilyası Neden Bozulur

hyundai getz motor arıza lambası Debriyaj Bilyası Neden Bozulur araba ışıkları anlamlarıArıza lambası anlamları

Yorum yapın