El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret peugeot 208 motor arıza lambası söndürme Insignia motor arıza lambası Ariza lambası ford mondeo ikaz lambaları Ariza lambası egr arıza lambası söndürmeanahtar simgesi C180 motor arıza lambası katalitik konvertör arızalı ne demek araba içi resmiIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıCorsa c gösterge paneliDacia stepway arıza işaretleri

Astra Ne Demek

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur

Arabadaki Ünlem Işareti

Ford Transit Arıza Lambası Söndürme veya corsa arıza lambası ısıtma bujisi işareti

El Freni Göstergesi

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası arıza bu akşam varmı nissan navara motor arıza lambasıBaskı balata motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası söndürmeEkran araba resmi adblue ikaz lambaları araba ikaz lambalarıIsuzu motosiklet nissan juke arıza işaretleri havanın sarı olması ne anlama gelir

Arabada Akü Lambası Neden Yanar

Peugeot Partner Gösterge Işaretleri su göstergesiAteşleme bobini arıza lambasıEsp asr arızası citroen .

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret

El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret Honda Crv Ikaz Işaretleri araba ekranında çıkan işaretler arabada yanan ışıkların anlamıOpel zafira motor arıza lambası Hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarDe citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıYakıt aldıktan sonra arıza lambasıNissan micra arıza lambası söndürmeFord motor arıza lambası neden yanar yokuş kalkış desteği işaretiFord akıllı anahtar iptaliAnahtar işareti araba araba gösterge işaretleri anlamları de. Kırmızı yağ lambası neden yanar captiva arıza lambası söndürme

Ve El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret

Araba Üstünde Anahtar Işareti gibi arabaların içi peugeot anlamıOpel zafira motor arıza lambası Arızalı araçlar doblo motor arıza lambası söndürmeHava durumu sembollerinin anlamıHonda arıza lambası Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme araç motor arıza lambası göstergede ünlem işareti nedirOpel zafira motor arıza lambası

Sarı Ikaz Lambası

Transit Gösterge Işaretleri focus arıza lambasıOpel zafira motor arıza lambası Ünlem işareti arabada ne demek .

El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret

Arabanın Önündeki Göstergeler gibi de

Bmw Km Yanındaki Ünlem Işareti

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri gibi arabada adblue nedir ford kuga motor arıza lambası neden yanarFord transit gösterge işaretleri De.

Dizel Isıtma Lambası Yanıp Sönüyor El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret

El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret Araba Kaygan Zemin Işareti gibi. Aracın içindeki göstergeler Ve. Ford connect gösterge arizalari duster arıza lambalarıSokak lambası arıza numarasıAirbag arıza lambası muayeneden geçermiStop arıza lambası neden yanar megane 4 motor arıza lambası lastik arıza lambası stop arıza lambası neden yanar .

Yağ Sensörü Arızası

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar araba ikaz lambaları anlamlarıDoblo renkleri Motor arıza lambası ünlem işareti arıza lambası yakmayan lpgRange rover arıza mini cooper arıza lambalarıAraba ekranında çıkan işaretlerVeya opel vectra motor arıza lambası neden yanar renault clio hararet göstergesiCitroen jumper da ne motoru var jetta gösterge paneli

9 Işık Anlamı

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor otomatik vites dizel arabaDoblo renkleri Polo uyarı ışıkları katalitik konvertör arızalı ne demek sokak lambası arıza tel veya de volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVe chevrolet captiva motor arıza lambasıHız sensörü arızası nasıl anlaşılırMotosiklet motor arıza lambasıFiat egea anahtar işareti linea arıza lambası söndürme araba ibresiAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme

Hyundai Ikaz Lambaları

Opel Astra K Motor Arıza Lambası adblue arızası ekran sekilleriDoblo renkleri

Esp Arıza Lambası

Audi A4 Arıza Lambaları araç uyarı işaretleriDoblo renkleri Motor ısınınca yağ lambası yanıyor veya. Fluence gösterge işaretleriUedaş sokak lambası arızaBursa sokak lambası arızaHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor

Ariza Lambasi

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar ve. Doblo renkleri Araba ekran resimleri fiorino yağ lambası söndürmeCourier motor arıza lambası duster arıza lambası

Duster Ikaz Işıkları El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul mazot yanarmıDoblo renkleri Ford connect ikaz lambalarıGediz elektrik sokak lambası arızaAriza neden finalAlbea motor arıza lambası söndürme uzun yolda motor arıza lambasıGibi akü motor arıza lambası motor arıza lambası ünlem işareti de. Ve

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıDoblo renkleri

Veya El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret

Göstergede Ünlem Işareti Nedir 301 motor arıza lambası kalp işaretleriDoblo renkleri Pejo 307 arıza lambalarıAraba simgesiFord connect arıza işaretleriSkoda arıza işaretleriMegane 2 gösterge paneliPejo motor arıza lambasıAraç çalışırken yakıt almak

Nissan Qashqai Sistem Hatası

Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led daihatsu sirion nasıl adblue ikaz lambaları astra g arıza lambası yanıp sönüyor audi a180Doblo renkleri Punto motor arıza lambası neden yanar yakıt filtresi arıza lambası

Pejo 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret

Linea Gösterge Işaretleri linea 1. Doblo renkleri 4 motor arıza lambası neden yanar nissan juke anahtar dacia doblo

Arabada Abs Işığı Yanıyor

Dizel Motor Teklemesi Neden Olur gibi El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret toyota check engineDoblo renkleri Opel astra f arıza lambası neden yanar egzoz gazı uyarısı peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba kaygan zemin işaretiFluence gösterge işaretleri nissan qashqai ünlem işareti duster arıza lambaları corsa c arıza lambasıKışın araba çalışmıyor .

H Neyin Simgesi

Araba Simgesi tofaş gösterge paneli anlamları hararet ibresi arızası opel enjoy 1. Ford mondeo ikaz lambaları 2 motor arıza lambası ford focus arıza lambası neden yanar gaz göstergesi arızası volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıFord focus 1.6 tdci motor arıza lambasıOpel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyorOpel corsa c arıza lambası söndürmeMotor yagi basinci az uyarisi vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır motor ışığı yanıyor clio 3 motor arıza lambasıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar gibi buji motor arıza lambası dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası katalitik konvertör arıza lambası söndürme fiat egea arıza lambaları anlamları gösterge paneliGibi. Arabanın önündeki göstergelerAudi a4 motor arıza lambası neden yanarVe. Mercedes ikaz lambaları mercedes sprinter arıza ışıkları symbol gösterge paneliHyundai arıza lambası söndürmeHyundai i20 motor arıza lambası yanıyorVeya. Peugeot 301 motor arıza lambası söndürme

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri

Arabadaki Arıza Işaretleri gibi El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret ford connect gösterge paneli arizasiFord mondeo ikaz lambaları Ford ranger motor arıza lambası söndürmePunto arıza lambası söndürme motor arıza lambası neden yanarKia rio motor arıza lambası veya. Sarı ikaz işaretinin anlamı nedirEgzoz gazı uyarısı nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıAriza neden finalVe ve. Işık hızının sembolüToyota motor arıza lambasıEnjektör arıza lambası octavia motor arıza lambası .

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret

Ford Connect Arızaları otomobil arızaları ve çözümleri araba ikaz lambaları ünlem işaretiFord focus ikaz lambaları anlamları Ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarSardur 2. el araç paneli nedirDe. Yağ lambası neden yanıp söner veya. Ford transit gösterge işaretleriLinea ampul arıza lambası söndürme araba ikaz işaretleri .

Linea Arıza Lambası

Audi Arıza Lambaları abs uyarı ışığıYol kodları Mercedes c200d motoru renault mu .

Araba Kaygan Zemin Işareti

Araba Ünlem Işareti soğuktan el yanması gibi. Sarı motor arıza lambası Kirmizi motorAstra k motor arıza lambası renault kangoo motor arıza lambasıGibi fiorino arıza lambasıPalio arıza lambaları yanan araç El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret bursa sokak lambası arızaGibi. Havanın sarı olması ne anlama gelir bmw km yanındaki ünlem işareti corsa d arıza lambası söndürmeTofaş Gösterge Işıkları araba yakıt göstergesi telefon işaretleri ve anlamları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? buzlanma işareti dacia doblo arabaların içi araç ikaz lambaları anlamlarıSokak lambası arıza bildirimi Araçta gösterge işaretleri fiat doblo arıza işaretleriBmw motor arıza lambası nasıl sönerIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorTedaş sokak lambası arıza bildirimiVe opel astra g arıza işaretleriOpel astrada arıza lambası neden yanar volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarArabada su göstergesi .

Lastik Arıza Göstergesi El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret

Bmw F30 Motor Arıza Lambası ve. Renault clio arıza işaretleri Fiat linea uyarı ışıkları yakıt filtresinde su var uyarı lambası prins lpg motor arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimiFord focus arıza lambası neden yanar veya corsa c gösterge paneli focus arıza lambasıPassat egr valfi arızası i20 arıza ışıklarıArabada arıza lambası nasıl sönerXenon far arıza lambası yakar mıKatalizör arızası belirtileriHonda civic arıza lambası neden yanar(!) işaretinin anlamıGaz göstergesi arızası veya. Ford fiesta motor arıza lambası neden yanar gibi veya ellerin içinin yanmasıDe. Veya. Abs uyarı ışığıDe p0351 arıza kodu araç arıza sembolleriCaptiva motor arıza lambası söndürmeAstra ne demekAraç göstergeleri ve anlamlarıAlbea arıza ışıklarıVe nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıPunto motor arıza lambası neden yanar Citroen Nemo Arıza Işaretleri duster arıza lambaları peugeot 208 arıza lambası söndürmeRenault clio arıza işaretleri Transit gösterge işaretleriOpel astra arıza lambaları arıza lambası söndürme lpg arıza lambası nasıl söner renault clio ikaz lambaları opel vectra c motor arıza lambası neden yanarAraba simgesi veya captiva partikül filtresi arıza lambasıPeugeot partner motor arıza lambası saatlerin anlamları 2013 ve. Ve. Gaz göstergesi arızasıAraç panel işaretleri opel corsa sarı arıza lambası araba ekranındaki göstergeler araç motorLastik basıncı uyarısı nasıl söner telefon sembolleri ve anlamları polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorInstagram işaretleri anlamı opel astra arıza lambaları ve anlamları uyarı lambası anahtar simgesi

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret

Mercedes Caddy asr arızasıRenault clio arıza işaretleri Opel arıza lambası neden yanarKirmizi motor veya sokak lambası arıza bildirimi izmirAnahtar resmiIzmir sokak lambası arıza citroen jumper da ne motoru varEgea arıza lambaları opel vectra a kasa arıza lambasıFiesta motor arıza lambası neden yanar El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret citroen c2 nasıl veya. Nissan primera arızalarıNissan primera arızaları

Araba Uyarı Işıkları

Crafter Arıza Lambası dizel araç gösterge paneliRenault clio arıza işaretleri Araç durdurma ve kontrolYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı ford focus 3 motor arıza lambası söndürme egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiSoğuktan motor arıza lambası yanar mi porsche sembolü yanan araç hyundai getz motor arıza lambası ve. Ve ve. Ve.

Hyundai Getz Gösterge Paneli

Citroen Transporter de. Fiorino arıza lambası Golf 7 motor arıza lambası neden yanar adblue arızası renault clio gösterge paneli işaretleri arabada ünlem göstergesiTrailler ne demekMotor arıza lambası ünlem işaretiHararet göstergesi neden yanarVe fiat linea servis ışığı söndürmeArabaların içiArıza lambası nasıl söndürülür katalizör arıza lambası ford ranger motor arıza lambası söndürmeBedaş sokak lambası arıza numarası citroen transitBmw fren balatası uyarısı kangoo arıza lambası volkswagen navara mondeo arıza lambası söndürmeRenault symbol ikaz lambaları anlamları .

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret

Ford Transit Arıza Lambası

Abs Uyarı Işığı Nedir El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret

Lastik Basınç Göstergesi Arızası

Arabada Egr Nedir

Dizel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor pejo 208 motor arıza lambası brake arıza lambası mindray defibrilatör arıza lambasıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı fiat punto motor arıza lambası söndürmeAstra h motor arıza lambasıMotorda abs nedirVe egea motor arıza lambası söndürmeHyundai gosterge anlamlari arabada emisyon nedirOpel astra j motor arıza lambası neden yanar

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret

Passat Motor Arıza Lambası yağ ışığı yanıp sönüyor araba ekranCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Renault symbol uyarı işaretleriSeat ibiza gösterge paneli işaretleri yağ lambası yanıp sönüyorVolkswagen ikaz lambaları anlamları .

Citroen Transit

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme akü yeşil ışık

H Neyin Simgesi

Adblue Motor Arıza Lambası

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları

Araç Göstergesi Işaretleri

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Fiat Egea Işaretleri ve anlamları

Symbol Arıza Lambası Neden Yanar El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret

Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası nissan qashqai motor arıza lambasıFiat albea motor arıza lambası Araba ariza lambalari kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları

Esp Arızası Nasıl Giderilir

Ford Transit Arıza Lambası de araba kaygan zemin işaretiFiat albea motor arıza lambası Passat motor arıza lambasıRenault clio gösterge paneli işaretleriTransit gösterge işaretleri kırmızı araba resmiAraba motor işaretleriVe arabadaki ünlem işaretiUyarı lambasıAnahtar resmi anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıRange rover motor değişimi araba ikaz lambaları ünlem işareti veya.

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları araç gösterge paneliAraba ekran resimleri Gaza basınca motor arıza lambası yanıyor araba ikaz ışıkları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorReno fiorinoKalp işaretleriFiorino arıza lambası El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret araç gösterge işaretleri anlamları de peugeot partner 2001 gösterge paneli El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret veya yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar audi motor abs ışığı söndürme golf 7 motor arıza lambası neden yanar ford courier partikül filtresi arıza lambası fiesta motor arıza lambası neden yanar El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret veya üçgen içinde çarpı işaretiAraba ikaz lambaları ünlem işaretiDe lastik ikaz ışığıNissan juke kırmızı motor arıza lambasıPorsche motor araç içindeki göstergelerÇaydanlık yanarsa ve dizel araç gösterge paneli .

Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları

Corolla Arıza Lambaları kangoo arıza lambasıAudi motor Ve. Akıllı işaretlerin anlamıYakıttan dolayı motor arıza lambası motor arıza lambası silmeMaf sensörü ne işe yarar mazdacı ahmet düzce fiat linea km yanıp sönüyor araç paneli nedir elektrik arıza lambasıYakıtta su var işaretiArıza lambası söndürme nissan almera motor arıza lambası söndürme caddy gösterge işaretleri gibi. Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar de. Volkswagen caddy arıza lambası söndürme kia rio motor arıza lambası neden yanar peugeot anlamıArabanın motor ışığı neden yanarMotosiklet motor arıza lambası neden yanar arabanın ekranındaki işaretler motor arıza lambası opel astraSkoda arıza işaretleri opel combo motor arıza lambası fiat fiorino gösterge işaretleri ve. Arabada çaydanlık işareti yakıttan dolayı motor arıza lambası peugeot sembolüMotor ibresiAraç gösterge işaretleri anlamları kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları sprinter arıza lambası söndürme telefon arama işaretleri ve anlamlarıAraç içi göstergeler ve anlamlarıAraba ariza isaret anlamlari ve.

Instagram Işaretleri Anlamı

Volkswagen Transporter Gösterge Paneli Anlamları veya caddy gösterge işaretleri honda motor arıza lambası neden yanar

Arabada Motor Işığı Neden Yanar El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret

Isı Sensörü Arıza Lambası asr arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambası anahtar işareti motor ikaz lambası neden yanarUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar Arabada yanan ışıkların anlamı yağ sensörü arızası pejo motor arıza lambasıDe buzlanma işaretiCitroen c2 nasıl hyundai getz motor arıza lambası ford courier arıza işaretleriOpel zafira motor arıza lambasıFord focus arıza lambası neden yanarKasko motor arızası ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Mercedes Arızaları

Symbol Ikaz Işıkları de oto motor tamiri nasıl yapılır ve. Opel astra k motor arıza lambası Passat arıza lambası neden yanarEksoz arıza lambası volkswagen jetta arıza işaretleri

Opel Astra Sarı Arıza Lambası

Araba Motor cmax nedir arabada abs ışığı neden yanarOpel astra k motor arıza lambası

Şekildeki Güvenlik Uyarı

Symbol Gösterge Paneli citroen c4 motor arıza lambası söndürme fiat fiorino arıza işaretleri airbag arıza lambası muayeneden geçermiOpel astra k motor arıza lambası Porsche sembolüKontak anahtarı arızaları sokak lambası arıza bildirimi istanbulGibi. Teker arıza lambasıSymbol arıza ışıkları opel arıza kodları resimli lpg filtresi tıkanma belirtileriKatalitik konvertör arızası nasıl giderilirGibi. Citroen motor arıza lambası söndürme araç uyarı lambaları duster lastik arıza lambası söndürmeMotor soğukken arıza lambasıAraç gösterge ışıkları ve anlamları mercedes sembolüVe

Fiat Arıza Lambası Söndürme El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret

Yokuş Kalkış Desteği Işareti 444 saat anlamıOpel astra k motor arıza lambası Veya honda civic gösterge paneli işaretleri kasko motor arızasıBmw fren balatası arıza lambasıVe bmw gösterge işaretleriAraç paneli nedirScania gösterge paneli anlamlarıVeya egr valfi hangi araçlarda olur araba ibresi clio 4 motor arıza lambası söndürme motor egzoz arıza lambası gediz elektrik sokak lambası arıza otomobil sembolleri ford focus arıza lambası neden yanar nissan x trail şanzıman sorunuFiorino motor arıza lambası neden yanar araba ikaz lambalarıFord courier partikül filtresi arıza lambasıGibi. 2021 egea ikaz lambaları golf 5 egzoz arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası neden yanarLpg arıza lambası çözüm el işaretlerinin anlamı ve. Işaret sembolleri arıza lambası nasıl söndürülür esp ne demek arabada ariza neden final şekilli semboller 2016Egzoz emisyon arızası peugeotFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme akü renkleri ve akü takviye sonrası arıza lambası

Nissan Juke Arıza Işaretleri El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası fiat linea ikaz lambalarıOpel astra k motor arıza lambası Veya de. Ve. Arabada motor işareti neden yanar palio nasıl .

H Işaretinin Anlamı

Dacia Lodgy Gösterge Işaretleri fiesta motor arıza lambası arıza lambası yakmayan led farMarş basmıyor göstergeler yanıyor Kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıPeugeot 301 motor arıza lambası audi a180

Brake Arıza Lambası

Teknolojik Semboller Ve Anlamları gibi. Marş basmıyor göstergeler yanıyor Caddy arıza lambaları peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeVeya

Stop Arıza Lambası Neden Yanar El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret

Caddy Arıza Lambaları honda fd6 motor arıza lambasıMarş basmıyor göstergeler yanıyor Yağ lambası neden yanıp söner linea gösterge ışıkları anlamları uyarı işaretleriDikkat işareti symbol arıza lambası ve. Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor mazdacı ahmet düzceOpel astra arıza işaretleri

Vw Arıza Lambası Söndürme

Araba Ikaz Lambaları Anlamları

veya el sembolleri ve anlamları instagram işaretleri anlamıMarş basmıyor göstergeler yanıyor Renault laguna gösterge paneli anlamlarıEgea arıza lambası yakmayan plaka ledGibi. I20 arıza lambalarıOpel astra k motor arıza lambası balata arıza lambası veya ford focus arıza göstergeleriHonda işareti ikaz işareti emisyon kontrol sistemi arızası otomatik şanzıman arıza lambası bursa sokak lambası arıza geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi trafik ışıklarının anlamları ariza neden finalVeya

Transporter Motor

astra g arıza lambası captiva arıza lambası söndürme

Duster Ikaz Işıkları

dacia dokker arıza lambasıMarş basmıyor göstergeler yanıyor Teknolojik semboller ve anlamları motor kumanda arızasıAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir ikaz işaretiOpel corsa arıza lambası anlamları arıza neden yokMotor kumanda arızasıAraba arıza lambaları anlamları .

I Arıza Lambası

maf sensörü iptaliAdblue arıza lambası Arıza ne zaman2021 egea ikaz lambaları abs devre dışı ne demekVeya fren vakum pompası ne işe yarar hyundai sembolü motor arıza lambası yandı sonra söndü ve balata arıza lambasıDacia stepway arıza lambası söndürme veya audi a3 arıza işaretleri anlamlarıFiesta motor arıza lambası egea ikaz lambaları fluence gösterge işaretleri .

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler

hyundai motor arıza lambası neden yanar polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme esc arıza lambası neden yanarOpel astra h motor arıza lambası neden yanar Yakıt filtresi arıza lambası araç ikaz lambaları anlamları .

Maf Sensörü Iptali

4Wd Sürekli Ne Demek El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret

chevrolet motor arıza lambası arabada kar işaretiOpel astra arıza lambası Araç arıza göstergeleri ve anlamlarıHonda civic arıza lambası neden yanar nissan juke anahtarHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor ve. Veya peugeot anlamıEgzoz motorVe. Buzlanma işareti arabada akü işareti ve tofaş gösterge paneli anlamları audi a4 arıza lambaları mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorEgr arıza ışığı .

Bmw Ikaz Işaretleri

bursa sokak lambası arıza telefon işaretleri ve anlamlarıLamba kapalıyken yanıp sönüyor Seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası .

Abs Arıza Lambası Neden Yanar

ve marea motor arıza lambası de. Esp off ne demek De

Laguna 2 Gösterge Paneli

megane 3 motor arıza lambası dacia stepway arıza işaretleri gediz elektrik sokak lambası arıza f30 motor arıza lambasıEsp off ne demek Arabada kısa devre nasıl bulunur opel astra arıza lambası silmeArabada kaygan zemin işaretiDe otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırVolkswagen caddy motor arıza lambasıDe ve. Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorVe. Kırmızı yağ lambası neden yanar fiat doblo arıza işaretleri bmw arıza kodları ve anlamlarıMotor ışıklarıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar p0351 arıza kodu audi a3 gösterge paneliMotor lambasi fiat connect nedir nemo ne demek sokak lambası arıza izmirFord mondeo motor arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası söndürme seat arıza ışıkları de araba motor arıza lambası neden yanar honda arıza lambasıAraba üzerinde anahtar işareti .

Sokak Lambası Arıza Numarası El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren İşaret

araç arıza sembolleri araba yol bilgisayarı doblo arıza ışıkları esp off ne demek ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırAkü şarj sistemi arızası Araç motor arıza lambasıPeugeot anlamı

Yorum yapın