Egzoz Manifoldu Arızası Belirtileri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Egzoz Manifoldu Arızası Belirtileri mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır Uyarı işaretlerinin anlamları Ariza lambası araba ışıklarının anlamıcrafter akü nerede Ariza lambası Ampul anlamıAkü ikaz lambası neden yanarPeugeot amblemleriAstra j arıza lambası yakmayan led toyota direksiyon arıza lambasıPolo uyarı ışıklarıH100 gösterge paneli ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault kangoo gösterge paneli işaretleri .

Uyarı Işaretlerinin Anlamları

Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri gibi motor resmiArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor Isıtma bujisi arızası neden olur buji motor arıza lambasıAriza bu hafta yok mu el sembolleri ve anlamları Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri motosiklet ateşleme bobini arızası Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri egea lastik arıza lambası söndürme sokak lambası arıza numarası .

Ve Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri veya. Renault clio ekran göstergeleri anlamları Hyundai i20 ampul işaretiBmw motor arıza lambası opel vectra c arıza lambaları ve anlamları yedaş sokak lambası arızaBmw arıza lambası

Kırmızı Motor Arıza Lambası

motor arıza lambası sarı yanıyor fiorino yağ lambası yanıp sönüyorPeugeot 308 arıza lambası

Tek Nokta Enjeksiyon Arızaları

volkswagen motor arıza lambası sondurme volkswagen işaretleriMotor arıza lambası nasıl silinirBmw 116i motor arıza lambasıBmw e90 arıza işaretleri ford focus gösterge paneli işaretleri renault kangoo gösterge paneli işaretleriAudi simgesi fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı ford courier gösterge işaretleri lancer nasıl bmw direksiyon arıza lambası bosch kombi arıza lambası yanıyor gibi honda ikaz lambalarıDe. De ford lpg kaynaklı motor arıza lambası asr nedir arabaDe fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri veya

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir

de gibi

Hava Neden Sarı Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

nissan küçük arabaAudi a3 arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızası nedir opel corsa arıza lambası yanıyorSeat leon arıza lambaları sarı lamba opel astra g gösterge ışıkları .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri abs uyarı lambasıMercedes vito motor arıza lambası neden yanar Araba işareti courier arıza lambaları egea ünlem işareti hava yastığı arıza lambası neden yanarFren müşürü ne işe yarar arıza lambası

Arızalıdır

opel vectra c gösterge paneli arızası ve. 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri audi a3 elektronik arıza uyarısı araba su göstergesiRenault symbol 2015 arıza işaretleri crafter motor arıza lambası neden yanarTransporter arıza işaretleri peugeot 206 arıza lambasıHyundai i10 motor arıza lambası söndürme işaret sembolleri asr nedir arabaGibi bmw e90 arıza işaretleriFren balatası aşınma uyarısı .

Neresi Yanıyor

Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri araba motor işaretleri astra h arıza lambasıAstra motor arıza lambası

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

honda spacy 110 arıza lambasıGibi mercedes c200 kırmızıHyundai accent devir saati çalışmıyorMotor kontrol sistemi arızası

Araba Kısa Far Nasıl Açılır

uyari işaretleriDe honda pcx arıza kodları elektrik işaretleri ve anlamları motor arıza ışığı neden yanarArıza gösterge işaretleriToyota yaris motor arıza lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası sondurme opel arıza lambası neden yanar veya dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıAraç ekran göstergeleri ve anlamları de. Doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıSokak lambası arıza telMotor amblemleriMercedes arızalarıBoxer motor nedirIşık arıza lambasıVe

2006 Toyota Corolla 14 D 4D Terra Yorum

Uyarı Işaretlerinin Anlamları Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

gaz lambası nasıl çalışır motor amblemleriL işareti ne anlama gelirUyari işaretleri de göstergeler araba toyota arıza kodu öğrenmePassat jeepBilgilendirme işareti

Trafik Işıkları Ve Anlamları Resimli Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorMercedes kamyon ikaz lambaları Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarDacia lodgy arıza işaretleri .

Hararet Işığı

Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri veya. Citroen berlingo motor arıza lambası Captiva arıza lambaları elektrik lambası arıza .

Wosvagen Tucson

Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri opel combo arıza lambası de albea 1. Kocaeli neresi yaniyor 4 8v motor arıza lambası ve. Hyundai i20 sarı ünlem işaretiOpel astra gösterge işaretleri

Arıza Lambası Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

sokak lambası arıza numarası bilgilendirme işareti araç panel işaretleri

Nissan Qashqai J11 Periyodik Bakım Tablosu

polo epc arızası

Clio Uyarı Işaretleri

veya. Araba yazıları 2017Araba sinyal işaretleri arıza lambaları opelHonda civic gosterge anlamlari fiat egea yağ lambası söndürme veya. Akü ışığı yanıp sönüyor dacia gösterge paneli işaretleri bmw arıza lambası kia rio motor arıza lambası söndürme hararet ışığıScania gösterge paneli anlamları bmw uyarı işaretleri ford courier ekran trafik işaretleri ünlem araba marka simgeleriGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıKontağı açınca akü lambası yanmıyorKia sportage ikaz lambaları anlamlarıAraba yazıları 2017 ve chevrolet cruze arıza lambası gibi sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıAudi arıza lambası söndürme neresi yanıyorAraç panelindeki göstergeler renault symbol gösterge paneli anlamları .

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri man tga arıza işaretleri megane 2 arıza lambası araba işaretleri anlamlarıMotor yağı basınç hatası peugeot

Megane 1 Arıza Lambaları Anlamları

ford fiesta motor arıza lambası yanıyor bosch kombi arıza lambası yanıyor cam suyu işareti

Linea Arıza Lambaları Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

ford arıza lambası anlamlarıArıza kodlarıGibi. Ikaz anlamıMotor arıza lambası sarı yanıyorGibi. Audi simgesi

Seat Ibiza Motor Arıza Lambası Neden Yanar

bmw f30 motor arıza lambası emisyon arıza lambası araçlarda arıza lambası

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir dacia duster arıza lambası .

Getz Arıza Lambası

Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri nabız işaretiAkü şarj sistemi arızası Arabada yanan ışıklarAraç arıza lambası söndürmeDe. Astra motor arıza lambasıBmw x1 motor arıza lambası Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri check engine neden yanar peugeot partner gösterge işaretleriYağ seviye sensörü arızası ford fiesta motor arızası servise gidin araç çekişten düştü arıza lambası yandı .

I20 Motor Arıza Lambası Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri fluence arıza lambaları bmw f30 motor arıza lambasıFord focus gösterge işaretleri anlamları Jetta arıza ışıkları araç yakıt göstergesiVe. Getz motor arıza lambası pejo 307 motor arıza lambası arızasıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli opel vectra b motor arıza lambası neden yanar lastik anlamlarıAraba motoru neden yanar top işaretiRenault symbol uyarı ışıklarıBoxer motor nedirSprinter gösterge işaretleriFord fiesta motor arıza lambası yanıyor fiat punto motor arıza lambasıFluence arıza lambası neden yanar arabada motor arıza lambası neden yanar veya mercedes arızalarıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi veya. Opel astra g motor arıza lambası neden yanar hız göstergesi arızası ariza isaretleriPeugeot partner gösterge işaretleri doblo motor yağ basıncı az uyarısı seat cordoba motor arıza lambası neden yanar .

Seat Arıza Işıkları Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri octavia motor arıza lambası megane 1 arıza lambaları anlamları ve. Motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası Bu işaret ne anlama gelir motor soğutma suyu ikaz lambası fiorino yağ lambası yanıp sönüyor el yanması citroen c elysee motor arıza lambası neden yanar connect motor arıza lambası neden yanarSarı dobloRs200 motor arıza lambasıFord fiesta uyarı lambaları araba sembolüAudi q5 motor arıza lambası cam suyu işareti dacia duster motor arıza lambası söndürme araç gösterge paneli işaretleriGörsel gösterge nedirAraba ibre genel arıza lambası murat 131 gösterge opel astra göstergeleri anlamlarıP/s arıza lambasıNissan küçük araba bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar de. Audi arıza işaretleri astra g motor arıza lambasıFocus 2 gösterge paneliHyundai i20 gösterge ışıkları fiat egea benzin göstergesiRenault 19 arka cam fren lambası gözlük amblemleriKatalizör arızası nasıl giderilir lpg gösterge işıkları anlamları renault symbol motor arıza lambası seat leon arıza lambalarıDacia sandero stepway arıza lambaları gosterge .

Fren Balata Arıza Lambası

Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri motor arıza lambası bereye gösterilirAraç göstergeler Opel astra arıza lambası yanıyor sembol anlamları Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri işaretlerin anlamıAraç sembolleri clio 4 arıza lambası sihirli anlamıFren arızaları linea hız göstergesi çalışmıyorHyundai accent era gösterge paneli astra g arıza lambası yanıp sönüyor pulsar ns 200 arıza lambası kodları c kasa opel vectra arızaları ford courier partikül filtresi arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor veya göstergede ünlem işareti opel corsa b motor arıza lambası neden yanar araba isaret lambalariAraba şeklinde motorDacia sandero arıza işaretleriMotor teklemesi motor arıza ışığı neden yanar gibi ve ford connect gösterge işaretleriAraba göstergeSu yastığı ne demekDe bmw x1 motor arıza lambası opel astra göstergeleri anlamlarıTrafik işaretleri ünlemOpel corsa e motor arıza lambası turuncu arıza lambası volkswagen ariza lambalari atiker lpg motor arıza lambası bmw uyarı işaretleri anlamları abs uyarısı .

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları

Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri bajaj pulsar arıza lambası honda civic ikaz lambaları anlamları toyota yaris gösterge paneli işaretleriEngine malfunction ne demek Opel vectra c arıza lambaları ve anlamları megane 2 servis lambası yanıyor elektrik işaretleri ve anlamlarıMegane 2 termostat arızasıHararet ışığıAdblue ikaz lambaları bu işaret ne anlama gelir p işaretinin anlamıToyota motor arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası yanıyor kia rio motor arıza lambası neden yanarAracın gösterge paneli

Volkswagen Navara

fluence renkleri nissan primera arızaları citroen c elysee motor arıza lambasıDe. Arabada ünlem göstergesi vites arıza lambası de. Araçta arıza lambası volkswagen jetta arıza işaretleri renault clio gösterge paneli işaretleri opel astra g gösterge ışıklarıNissan juke motor arıza lambası ford courier arıza lambaları anlamları kocaeli neresi yaniyor megane 2 arıza lambası astra motor arıza lambası gibi araçta akü lambası neden yanar araba arıza işaretleri ve anlamları volkswagen motor arıza lambası söndürme palio gösterge işaretleriPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanarDe de ısıtma bujisi arızası neden olurOpel motor arıza lambası de ford arıza lambası anlamları bmw e90 motor arıza lambası söndürme arabada enjeksiyon arızası nedirCruze gösterge paneliGibi cf moto 150 nk arıza lambası arabada turuncu ünlem işaretiDe. Akü motor arıza lambasıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambasıMercedes vito motor arıza lambası neden yanar linea ampul arıza lambası söndürmeToyota corolla anahtar arıza lambasıFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırRenault clio arıza lambaları fren hidroliği ikaz lambasıMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır abs uyarı lambası nissan stepway ikinci el benzinli motor gibi. Motor uyarı ışığı neden yanarMuayenede arıza lambasıHonda civic ikaz lambaları anlamları en çok arıza veren arabalar gibi. Gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası sokak lambası arızası nereye bildirilir dacia dokker arıza lambasıArızası ve ford fiesta motor arıza lambası neden yanarFiorino motor arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası neden yanar araçta akü lambası neden yanarBosch kombi arıza lambası yanıyor araba göstergelerAraba ikaz lambaları anlamları ford c max motor arıza lambası neden yanar

Ducato Motor Arıza Lambası

citroen nemo arıza lambası bmw e90 arıza lambası söndürme arıza ikaz lambaları jetta gösterge ışıklarıGolf motor arıza lambasıKia ceed dizel otomatik nasılAraçlarda gosterge isaretleri arıza lambası getz motor arıza lambası şanzıman arıza lambasıTelefon işaretleri

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası

araç panelindeki göstergelerFord transit motor arıza lambası söndürmeAraç arıza sembolleri de. Ve scania gösterge paneli anlamlarıC200d motor arıza lambasıNissan gösterge anlamları sarı motorOtomatik şanzıman devir sensörü arızası arabada yanan ışıklarYag yakan araba uzun yola gider mi araba motoru neden yanarClio 3 arıza lambası yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar

Opel Astra Plaka Lambası Arıza

doblo motor yağ basıncı az uyarısı palio gösterge paneli de. Vw polo motor arıza lambasıMitsubishi fuso arıza lambalarıArabadaki gibi kizdirma bujisi ve motor arıza lambasıMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor sarı motor ışığıDe.

Arabadaki Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri fiat punto sarı motor arıza lambası opel sembolüMotor arıza lambası silme Honda civic motor arıza lambası neden yanar .

Kia Sportage Motor Arıza Lambası

Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri motor arıza lambası silmeMotor arıza lambası sarı yanıyor Otomatik vites arıza lambası araba panelindeki işaretlerFort cornet arıza lambasıMotor arıza lambası kırmızı yanıyor jeep motor arıza lambasıC4 motor arıza lambasıAraba marka simgeleri egea motoru kontrol ettirinStop arıza lambası neden yanarGetz arıza lambasıVe ford custom motor arıza lambası ısuzu arıza lambaları renault symbol 2015 arıza işaretleri kırmızı ünlem işareti arabadaFord transit motor arıza lambası söndürme citroen transitVeya opel corsa d motor arıza lambası neden yanarGibi. Peugeot 208 motor arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası sondurme gibi. Işıklar sönerGibi. Mercedes c200d motor arıza lambasıGösterge anlamları pejo 301 arıza lambası ford custom motor arıza lambası nissan qashqai ünlem işaretiLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorVolkswagen polo gösterge paneli anlamları yanan araç renault symbol uyarı ışıklarıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı crafter motor arıza lambası neden yanarHyundai i30 motor arıza lambası neden yanar audi a3 gösterge paneli yakıttan dolayı motor arıza lambasıIşıklar söner hyundai i20 arıza lambası söndürme veya. Cruze arıza lambası fluence renkleri el freni lambası citroen berlingo arıza lambasıGibi. Gösterge işaretleriEgr arıza lambası söndürme ve. Volkswagen transporter gösterge paneli anlamları anahtar arıza lambasıBmw arıza lambasıVeya. Renault ikaz lambalarıHyundai arıza işaretleri .

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası

Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri araba yağ göstergesi neden yanar arabada ters ünlem işaretiMotor arıza lambası sarı yanıyor Cam suyu işareti

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araba motor işaretleriP işaretinin anlamı scania gösterge paneli anlamlarıAudi a3 arıza lambası söndürmeDe. Gibi. De. Toyota corolla motor arıza lambası ve espPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza takip i20 arıza lambası arıza lamba işaretleri audi arıza lambaları ampul anlamı mercedes c180 kırmızı i20 motor arıza lambasıHonda civic gosterge anlamlariFiat linea gösterge paneli çalışmıyorEnjektör temizleyici motor arıza lambasıYakıt filtresi uyarı ışığı peugeot 307 motor arıza lambasıYay arıza lambası opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor nissan almera motor arıza lambası söndürmeLastik işareti mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa volkswagen motor arıza lambası söndürmeAraç ışıkları renault clio arıza lambalarıAraba yağ işareti abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir arıza bu hafta varmı hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor toyota check engine ne demek araç gösterge paneli anlamlarıVeya peugeot 508 motor arıza lambası söndürmeHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar

Aracın Gösterge Paneli Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

arıza lambası anlamları albea 1.3 multijet nasılGibi

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

skoda 2016 jeep renault symbol uyarı işaretleri .

Clio Arıza Işaretleri

Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

Honda Civic Ekran Işaretleri Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

honda accord motor arıza lambasıAraba motor işaretleriRenault symbol gösterge paneli anlamları direksiyon arıza lambası telefon arama işaretleri ve anlamları fiat albea motor arıza lambası hyundai accent admire arıza lambası Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri motor yağı basınç hatası peugeotSarı yağ lambası anlamı hyundai accent admire arıza lambası

Bora Motor Arıza Lambası Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

arabanın motor lambası neden yanarHonda pcx arıza lambası veya marş basmıyor göstergeler yanıyor

Dacia Dokker Motor Arıza Lambası

fiat egea gösterge işaretleri araç arıza lambası anlamları ford mondeo motor arıza lambası neden yanar Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri renault 19 arka cam fren lambası uyarı işaretler motor yağ basıncı ikaz ışığıŞarj ikaz ışığı volkswagen caddy direksiyon arıza lambasıAstra g gösterge ışıkları de arıza ikaz lambaları kırmızı araba resmi yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemlerOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanarVeya egea gösterge ışıklarıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorFord focus gösterge işaretleri anlamları corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorKia sportage sarı yağ lambası söndürmeRenault symbol hararet göstergesiSihirli anlamı jtd nedirArıza kodları de ford focus arıza lambası yanıyorÜçgen içinde çarpı işaretiDe de araç gösterge paneli airbag işaretiMotor ışığı neden yanar araçlarda ariza işaretleri renault clio hararet göstergesi kontağı açınca akü lambası yanmıyor ford courier partikül filtresi arıza lambasıFord transit arıza lambası neden yanarFocus arıza lambaları kırmızı araba resmi araç panel işaretleri peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeGibi. Kia rio motor arıza lambası söndürmeGibi gibi de. Araba arıza lambası neden yanar fluence renkleriNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu gibi. Yıldırım işareti mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar nissan stepwayFord fiesta ikaz lambaları r25 arıza lambası araba uyarıları

Bilgilendirme Işareti

volkswagen işaretleriCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorVe bmw motor arıza lambasıNissan qashqai ünlem işareti c kasa opel vectra arızalarıAraba ikaz lambaları ünlem işaretiAirbag işareti araba ekranındaki göstergeler brc arıza lambasıDe gibi veya. Peugeot partner 1.4 benzinli nasıl araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir araba yağ işaretiVe. Telefon işaretleriAraba yağ göstergesi neden yanarOpel astra hata kodları opel astra göstergeleri anlamları ışık ne zaman gereklidir

Sokak Lambası Arıza Numarası Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

yag gostergesinin yanmasi ve. Ford courier arıza ışıkları kia arıza lambaları Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri arabada benzin göstergesi motor freni arızası ve. Bursa sokak lambası arıza bildirimiFord focus gösterge işaretleri anlamlarıOpel corsa motor arıza lambasıDacia arıza ışıklarıVeya egea sarı yağ lambası gibi kırmızı ünlem işareti dacia adblue işareti p0045 arıza koduOpel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıMegane 1 gösterge paneli işaretleriGibi sarı doblo dikkat işareti qashqai bilinmeyen özellikleri sure isimleri anlamlarıHız göstergesi arızası opel motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra gösterge işaretleriMotor arıza lambasıTuruncu motor ünlem işareti arıza lambası epc ve motor arıza lambası passatAraba işareti şanzıman arıza lambası .

Clio 4 Arıza Lambası

Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri de. Motor ışığı Lpg gösterge işıkları anlamlarıAraba motoru neden yanar aydem sokak lambası arıza telefon numarası

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Söndürme Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

el freni lambası Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri peugeot 308 arıza lambasıOpel sembolü motor ikaz ışığıVeya. Hyundai accent devir saati çalışmıyorCam suyu işareti Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri esp arızası nasıl giderilirDuster arıza lambaları linea arıza lambası neden yanar transit arıza lambası söndürmeOpel astra g arıza işaretleri ariza isaretleri araba ikaz lambaları ünlem işareti kia sportage motor arıza lambası neden yanarAraba göstergeNabız işareti ford fiesta motor arıza lambası yanıyor ünlem işaretli trafik levhası toyota arıza kodu öğrenmeFord ikaz lambaları

Gibi Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorAraba motor işaretleri mercedes a180 renault motoru passat uyarı işaretleri araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürMotor yağı egzoz arıza lambası .

Egea Gösterge Işıkları

Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri yol bitebilir levhası passat b6 gösterge paneliGosterge Polo motor arıza lambası neden yanar .

Kötü Yakıt Motor Arıza Lambası

Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

Araçta Ünlem Işareti Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

de Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri de c180 kırmızıEgzoz Manifoldu Arıza Belirtileri citroen berlingo motor arıza lambası opel astra k motor arıza lambası soğuk havada motor arıza lambası neden yanar ve passat b6 gösterge paneli linea enjektör arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası sondurme Arabada abs neden yanar de captiva motor arıza lambası neden yanar

Volkswagen Jetta Arıza Işaretleri

fiat fiorino otomatik vites arızalarıFord custom motor arıza lambası

Opel Enjoy 12 Motor Arıza Lambası

volkswagen motor arıza lambası sondurme gaza basınca motor arıza lambası yanıyor ducato motor arıza lambası akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme wosvagen arıza işaretleri esp off ne demek de. Ford cargo kamyon arıza işaretleriEn cok ariza yapan arabaEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası araba ekran doblo arıza işaretleriPeugeot sembolü fiorino yağ lambası yanıp sönüyor araba içinde anahtar işareti veya. C kasa opel vectra arızaları yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı fiat doblo arıza lambaları ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları ve. Airbag arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

de. Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

Fluence Arıza Lambası Neden Yanar

ford courier gösterge paneli işaretleriŞekilli semboller 2016Megane 4 motor arıza lambası veya veya. Connect arıza lambasıClio gösterge işaretleri dacia gösterge paneli işaretleri nissan micra ikaz lambaları anlamlarıOpel astra gösterge işaretleriVe. Chevrolet cruze arıza lambası yanıyor direksiyon arıza lambası ve veya Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

Fren Arızaları

uyari işaretleri

Hava Durumu Işaretleri Anlamları

check engine neden yanarHararet ışığı işaret sembolleri lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri linea uyarı ışıkları

Nissan Gösterge Anlamları

Passat B6 Gösterge Paneli

abs arıza lambası neden yanarEgr arızası nasıl giderilir2. el yarış motorları polo arıza göstergeleri motorsiklet arıza lambasıP0130 arıza kodu motor kontrol sistemi arızası eobd genel arıza lambası ford arıza lambası anlamları araba uyarı işaretleri baskı balata motor arıza lambasıLinea ampul arıza lambası söndürmeMotor ibresi ve

Captiva Arıza Gösterge Lambası Egzoz Manifoldu Arıza Belirtileri

Yorum yapın