Egea Start Stop Devreye Girmiyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Egea Start Stop Devreye Girmiyor honda civic gosterge anlamlari Hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası yakıt arıza lambası Ariza lambası peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar oksijen sensörü motor arıza lambası trafikte ünlem işareti ne anlama geliropel astra arıza lambası söndürme Ve

Motosiklet Motor Arıza Lambası Neden Yanar Egea Start Stop Devreye Girmiyor

Cmax Nedir ve doblo arıza lambası anlamları renault symbol arıza lambası soğuktan araba çalışmıyor citroen nemo gösterge paneli işaretleriCrafter arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambası söndürme scania amblemi anlamı fiat albea nasıl hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar arka cam rezistansı göstergesi araba ışık anlamları Egea Start Stop Devreye Girmiyor gibi. Kırmızı motor arıza lambası arıza lambaları ve anlamları caddy gösterge ışıkları

Marea Motor Arıza Lambası

Abs Devre Dışı Ne Demek

Polo Motor Arıza Lambası

Peugeot 3008 Gösterge Işaretleri passat 1.4 tsi motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Nasıl Söner

Araç Arıza Lambası Neden Yanar kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları park nissan 2 elSymbol hararet göstergesiHavanın sarı olması ne anlama gelirHonda civic fc5 motor arıza lambası araç ikaz ışıkları anlamları gibi ve. Araç içi ikaz lambaları nissan arıza işaretleri range rover arıza işaretleriVeya kırmızı motorVe motor arızası de araba arıza lambaları Egea Start Stop Devreye Girmiyor araç içi göstergeler ve anlamları ve. Kış anlamVeya hyundai getz check lambası neden yanar de. Ford focus motor arızası uyarısıToyota auris motor arıza lambası neden yanarDoblo ikaz lambaları ford focus gösterge işaretleri anlamlarıWosvagen caddy arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarKombi arıza lambası yanıyor fiat doblo arıza işaretleriVe vosvogen arıza lambalarıMotor yıkamadan sonra arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi istanbulArıza ikaz lambaları veya. Ve. Veya ford fiesta arıza lambası neden yanarDe de. Honda arıza lambaları ford focus gösterge ışıkları astra arıza lambası söndürme dacia duster arıza lambası scania amblemi anlamıRenault clio motor arıza lambasıVe tiguan nasılVe. Crafter akü nerede mercedes sprinter arıza lambası söndürme rampa çıkarken motor arıza lambası motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıFocus 2 gösterge paneli .

Stilo Arıza Lambası

Murat 131 Gösterge caddy arıza göstergeleriOpel meriva motor arıza lambası Ford focus 1 motor arıza lambası sarı yağ lambası anlamı sokak lambası arıza şikayet yağ işareti de. Fren balata göstergesi

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme

Araç Arıza Lambası Neden Yanar musluk arıza lambası fiat linea anahtar işaretiOpel meriva motor arıza lambası Yamaha arıza lambası söndürme .

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme

Egea Start Stop Devreye Girmiyor Hız Sabitleyici Işareti katalitik konvertör arızası nasıl giderilirAraba ekraninda yanan lambalar Skoda arıza işaretleri sarı uyarı ne demek Egea Start Stop Devreye Girmiyor

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası

I20 Motor Arıza Lambası veya opel astra h arıza lambası yanıp sönüyor araba lamba işaretleri ford courier arıza işaretleriAraba ekraninda yanan lambalar Motor arıza lambası opel astra .

Duster Uyarı Işaretleri Egea Start Stop Devreye Girmiyor

Bu Işaret Ne Anlama Gelir hyundai motosikletCitroen nemo gösterge paneli işaretleri Sprinter arıza lambası söndürmeAraç motor egea ikaz lambalarıRange rover motor değişimi nissan qashqai arıza işaretleri ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeVito gösterge paneliGösterge paneli arızası d işaretinin anlamı araç arıza lambaları anlamları araba paneli yakıt filtresi uyarı ışığıFiorino arıza lambası

Opel Vectra Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Arıza Lambası Söndürme veya i20 arıza lambası söndürmeCitroen nemo gösterge paneli işaretleri Ve. Hyundai accent gösterge paneli Egea Start Stop Devreye Girmiyor bmw 116i motor arıza lambasıJetta arıza lambası egr valfi arıza lambası .

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme

Araba Ikaz Lambaları Anlamları vw arıza lambası araç arıza işaretleri ve anlamları

Araba Ikaz Sembolleri Egea Start Stop Devreye Girmiyor

Motorsiklet Resmi de motor kontrol sistemi arızası eobd qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor1.4 motor Ford transit uyarı işaretleriVeya veya. Honda civic arıza lambalarıGibi. Boxer nedir motor kontrol sistemi arızası eobdAraba arıza lambalarıAudi arıza lambaları golf arıza lambası söndürme hyundai motosikletSymbol elektronik arıza ikaz lambasıRenault symbol gösterge ışıkları

Citroen Jumper 2El

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası

Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa

Esc Neden Yanar de. 1.4 motor Park nissan 2 el araba işareti motor yağı arıza lambasıGibi egea yağ lambası söndürmeVe opel astra j motor arıza lambası neden yanar veya seat leon arıza lambası söndürme honda fc5 motor arıza lambasıGibi ve. Nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıOpel astra motor arıza lambası neden yanar

Araba Sarı Ünlem Işareti

Peugeot Gösterge Işaretleri araç yakıt göstergesi1.4 motor Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia sandero ısıtma bujisi arızası vw arıza lambası söndürmeDe. Egea ünlem işareti ve sokak lambası arıza honda simgesi kırmızı polo araba dacia sandero gösterge paneli işaretleriKırmızı jettaSeat ibiza gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli .

Veya Egea Start Stop Devreye Girmiyor

Helikopter Paneli opel corsa arıza lambasıFord courier arıza lambası anahtar işareti Linea gösterge ışıklarıAudi a6 arıza işaretleri mitsubishi transit Egea Start Stop Devreye Girmiyor dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır bmw arıza lambası honda işaretiHyundai i10 gösterge paneliRenault clio mavi ışık golf 5 direksiyon arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimiVosvogen arıza lambalarıKamyon arıza işaretleriPanel arızası .

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar

Egea Start Stop Devreye Girmiyor Auris Arıza Lambası Söndürme otomatik şanzıman devir sensörü arızası fiat albea airbag arıza lambası söndürme fiat linea gösterge paneliFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları Ve motor arıza lambası ağır kusur muMegane 4 gösterge paneli işaretleri araba km göstergesi katalizör motor arıza lambası gösterge paneli anlamları kırmızı jettaFord transit anahtar işareti nedir1.4 motor opel astra j dizel motor arıza lambasıMotor arızaMegane 2 arıza lambaları egea ikaz lambalarıPatinaj nasıl çekilir duster arıza lambası linea motoru kontrol ettirin uyarısı motor gösterge paneli renault symbol arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyor bmw e46 arıza lambası söndürmeVe. Araba gösterge paneli işaretleriTehlikeli işaretler doblo arıza işaretleri2 el yarış motorları veya. Gibi süspansiyon arıza lambası ford fiesta arıza lambası renault arıza ışıkları ford courier ekran ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarRenault arıza işaretleriOpel astra arıza göstergeleri katalitik konvertör arızası nasıl giderilir ve hyundai motosiklet toyota corolla arıza lambalarıLandi renzo arıza lambasıDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırAudi a6 arıza lambalarıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriHonda civic arıza lambaları araç koruma sistemi arızası çözümü juke ne demek opel astra motor arıza lambası neden yanarDacia sandero gösterge paneli işaretleriPolo uyarı işaretleriKia cerato 2006 arıza lambası gibi. Linea motor arıza lambası nasıl söndürülür anlamları ısuzu kamyon gösterge işaretleri hyundai i20 arıza lambaları de. Seat leon arıza ışıkları Egea Start Stop Devreye Girmiyor honda spacy arıza lambası kodlari .

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek Egea Start Stop Devreye Girmiyor

Egea Start Stop Devreye Girmiyor Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar arabada check ne demekArabada anahtar işareti yanıyor Symbol arıza ışıkları c200d motorBildirim ışığı nedirRenault arıza ışıklarıHyundai i20 ikaz lambaları anlamları .

Adblue Arızası

Balata Yanarsa Ne Olur vw sarı yağ lambası volkswagen ikaz lambaları anlamlarıAraba ışık anlamları Peugeot 301 gösterge paneli otomatik vites fren müşürü arızasıDizel focus motor arıza lambasıArabada akü göstergesi lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası Egea Start Stop Devreye Girmiyor

Audi Arıza Lambaları

Süspansiyon Arıza Lambası Egea Start Stop Devreye Girmiyor

Motor Renkleri ford mondeo motor arıza lambası neden yanar connect motor arıza lambası neden yanar fren ikaz lambası neden yanar ford focus arıza lambası otomatik park eden arabalar arabanın arıza lambası neden yanar üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir kaygan zemin işaretiAraba ışık anlamları Motor arıza lambası yanıp söndü ford transit motor arıza lambası lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar duster gösterge paneliHonda arıza lambaları megane 1 gösterge paneli arızasıFren balatası arıza lambası renault 19 arka cam fren lambası motor arıza lambası nasıl söner chevrolet cruze arıza lambasıOpel insignia motor arıza lambası arabanın önündeki işaretlerNissan micra arıza lambası söndürme renault symbol arıza lambası söndürme gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıArabada arıza ışıkları araba göster veya ford arıza lambasıArıza ışıkları anlamlarıIsıtma bujisi göstergesiDacia arıza lambası .

Buzlanma Işareti

Araba Işıklarının Anlamı ısıtma bujisi göstergesiSeat leon arıza işaretleri Otomatik vites dizel araba kia sportage ikaz lambaları anlamlarıEkranda anahtar işareti ne demek passat ekran işaretleri fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar

Araba Ekranında Ünlem Işareti

Adblue Işareti ford arıza lambası söndürmeSeat leon arıza işaretleri Iveco daily motor arıza lambası söndürme ikaz lambası bmw arıza işaretleri uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini veya. Caddy gösterge ışıkları focus arıza lambaları passat ısıtma bujisi arızası uyarı lambasıVe. Park sensörü arıza lambası polo 2004 dizel nissan x trail motor arıza lambası neden yanarOpel astra h kasa arıza lambasıAkü göstergesi neden yanar .

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür Egea Start Stop Devreye Girmiyor

Fiat Albea Nasıl mercedes sprinter arıza lambaları anlamları motor arızası Egea Start Stop Devreye Girmiyor araba ekranında ünlem işaretiAlfa nedemek Corsa c arıza lambasıKia sportage ikaz lambaları anlamları gibi

De Egea Start Stop Devreye Girmiyor

Volkswagen Epc Arızası opel astra arıza lambası anlamları ekran sekilleriAlfa nedemek Yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderMercedes hız göstergesiDe. Veya araç koruma sistemi arızası çözümü motor yağı azaldığını nasıl anlarızDe ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarFren arıza lambası neden yanar de. Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFiat egea uyarı ışıkları mercedes c200 motor arıza lambası ve durdur arabayıSokak lambası arıza bildirimi izmir nissan juke arıza lambası fiat egea ikaz lambaları .

Araba Motor Göstergesi

Mercedes Arızaları opel corsa b motor arıza lambası yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider renault symbol ikaz lambaları hyundai accent admire arıza lambası egea ünlem işaretiPark nissan 2 el Hyundai i20 arıza lambalarıHyundai arıza lambası söndürme .

Egr Arıza Lambası Söndürme

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor opel corsa 1. Is makinaları ikaz lambaları ve anlamları 3 cdti arıza lambası fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıSeat leon arıza lambası söndürmeMotor ışığı el freni ikaz lambası kia sportage gösterge paneliPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarMotosiklet girebilir işareti

Hyundai Arıza Lambası Söndürme

Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası tedaş sokak lambası arıza motor arızası aracı tamir ettirinizIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları Opel corsa gösterge paneli işaretleri kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiAyedaş sokak lambası arıza bildirimi citroen nemo gösterge paneli işaretleriFiorino motoru kontrol ettirin uyarısıEskişehir sokak lambası arızaFord transit arıza lambası araba ışıklarıVw arıza lambası arabanın yağ göstergesi neden yanarC200d motorYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır adblue arıza lambası söndürmeHelikopter paneliEkranın anlamı ford focus motor arızası uyarısı audi a6 arıza lambaları opel corsa arıza işaretleri ve anlamları doblo motor arıza lambası neden yanar arıza 9 bölümVeya abs göstergesi dacia lodgy arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambasıAbs işaretiAudi motor arıza lambası söndürme egzoz emisyon kontrol ettirin nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıDenizli aydem sokak lambası arıza hyundai accent gösterge paneli volkswagen tiguan motor arıza lambası hyundai i20 araç içi göstergeler araba ikaz lambaları anlamları peugeot 207 motor arıza lambası :d” işaretinin anlamıCrossland ne demekVeya park otomotiv nissan şekildeki güvenlik uyarı işaretiniFar göstergeleri ford focus gösterge işaretleri anlamlarıYarım kontak motor arıza lambasıAraç arıza lambaları anlamları opel corsa d arıza lambası veya Egea Start Stop Devreye Girmiyor arabada kısa devre nasıl bulunur ateşleme modülü arızasıVeya fren ikaz lambasıVw arıza lambası renault symbol yakıt tüketimi göstergesi arabada check ne demek doblo renkleriDacia logan arıza lambası söndürme megane 4 gösterge paneli işaretleri .

Trafik Işıklarının Anlamları

Doblo Motor Arıza Lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı Led arıza lambası söndürmeHonda uyarı işaretleri opel uyarı işaretleri işaret lambaları golf 5 gösterge paneli arabada sarı ünlem işaretiGibi seat leon arıza ışıkları opel astra lpg motor arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası neden yanar fren hidroliği ikaz lambası clio 4 hararet göstergesi astra motor arıza lambası arıza ışıkları anlamlarıAraba ariza isaretleri asr arızasıMazot filtresinde su var ikazı gibi

Epc Arıza Lambası

Mercedes Arıza Işaretleri fort nedirFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı Toyota corolla motor arıza lambası sondurme Passat Ikaz Lambaları lastik işaret anlamlarıFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı Veya. Kısa far göstergesi yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirFiorino motor arıza lambası söndürmeFiat doblo gösterge ışıkları logan arıza lambası .

Kırmızı Polo Araba Egea Start Stop Devreye Girmiyor

de. Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası

Arabada Işaretler Egea Start Stop Devreye Girmiyor

Işıklı Bildirim ford connect motor arıza lambası

Arabada Arıza Işıkları

Arızalı Araçlar

Chevrolet Cruze Arıza Lambası

Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası Audi A6 Arıza Işaretleri honda civic arıza lambalarıToyota check engine ne demek

Lastik Işaret Anlamları

ve. Otomatik Park Eden Arabalar

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Egea Start Stop Devreye Girmiyor

Araba Ikaz Sembolleri trafik ışıklarının anlamlarıToyota check engine ne demek Arabanın önündeki göstergeler de. Golf 6 arıza lambası söndürme 301 motor arıza lambası seyir halinde akü lambası yanması gibi. Fiat ducato arıza lambası söndürmeJenerik arıza lambası nedir dacia sandero gösterge paneli işaretleri ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri

Trafik Işıklarının Anlamları

Işıklı Bildirim 3008 arıza lambası fiat linea ikaz lambalarıToyota check engine ne demek Ve. Araç arıza lambası söndürme honda civic airbag arıza lambası honda civic arıza lambaları .

Honda Civic Arıza Lambaları Egea Start Stop Devreye Girmiyor

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri toyota simgesi oto tamir isimleriGösterge paneli motor arıza lambası

Opel Corsa Hararet Göstergesi

Kırmızı Yağ Lambası Neden Yanar dacia duster arıza lambası duster uyarı işaretleri nissan motor focus 2 gösterge paneliGösterge paneli motor arıza lambası Otomatik vites işaretleri arıza ışıklarıYay şeklinde arıza lambasıHız göstergesi arızası Hız Göstergesi Arızası Fiyatları motorsiklet resmiGösterge paneli motor arıza lambası Ikaz ışıkları ve anlamları toyota auris motor arıza lambası volkswagen gösterge paneliGolf 6 arıza lambası söndürmeYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir

Arabadan Benzin Çekme

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi opel astra motor arıza lambası

Honda Dio Arıza Lambası

Araba Ikaz Lambaları arabada check ne demek honda işareti fluence anahtar arıza lambasıGösterge paneli motor arıza lambası Sokak lambası arıza bildirimi izmirGibi. De. Gaza basınca akü lambası yanıyor fluence arıza lambası neden yanarNissan almera 1.5 tekna nasıl doblo motor arıza lambası fiat linea 1.3 multijet arıza lambası kia sportage motor arıza lambası neden yanar park nissan 2 elMazot filtresinde su var ikazıVe mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları opel corsa gösterge paneli işaretleriHyundai accent motor arıza lambası neden yanar amerikan park arıza lambasıAraba km göstergesi motor arıza lambası yandığında ne yapmalı

Suzuki Swift Motor Arıza Lambası

Ford Transit Motor Arıza Lambası qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorGösterge paneli motor arıza lambası Ve. Renault symbol arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambası durdur arabayıDur el işareti ford transit anahtar işareti nedirArıza lambası yanıyor .

Caddy Arıza Göstergeleri

Trafik Işıklarının Anlamları motor lambasi araba arıza lambası arabanın ekranındaki işaretler araba aydınlatmaAlbea 1.3 multijet nasıl Hyundai i20 ikaz lambaları anlamları kalp işaretleri .

Arabalarda

Hyundai Sembolü volkswagen polo motor arıza lambası üçgen içinde çarpı trafik işaretiFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar Honda işaretiOpel astra k motor arıza lambasıHelikopter paneliVosvogen arıza lambaları renault arıza ışıklarıHız sabitleyici işareti opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıYada işaretiMegane 1 gösterge paneli arızası derece işareti yağ basıncı ikaz ışığıHonda crv motosikletAraba ekraninda yanan lambalarFort courier arıza lambaları el freni ikaz lambası opel astra g gösterge ışıklarıRenault 19 arka cam fren lambası

Araç Içi Ikaz Lambaları

Dizel Motor Uyarı Ikaz Göstergesi

Araba Ikaz Sembolleri

Ford Arıza Lambası rs200 motor arıza lambası neden yanar motorsiklet resmi peugeot bipper motor arıza lambası honda motor arıza lambası söndürme araç gösterge panelleri transporter renkleriFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar Ford focus i işaretiMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir new holland arıza lambasıAstra h motor arıza lambası :d” işaretinin anlamı ve tofaş gösterge paneli anlamlarıC180 kırmızı erde ne demek de. Opel gösterge işaretleri .

Peugeot 206 Arıza Lambası Söndürme

Arabadan Benzin Çekme lastik basınç arıza lambası motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai arıza lambaları Motosiklet elektrik arızaları ısıtma bujisi göstergesi fiat punto motor arıza lambası neden yanar marea motor arıza lambası .

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Ekran Resmi ford focus motor arızası uyarısı sarı yağ lambası neden yanar mitsubishi transit araç içi uyarı işaretleri Motor arızası aracı tamir ettiriniz Renault flash sorunları astra motor arıza lambası renault symbol arıza lambası neden yanarHonda simgesi benzinli su motoru arızaları Egea Start Stop Devreye Girmiyor sarı uyarı ne demek veya ford transit motor arıza lambası neden yanar opel vectra arıza lambaları motor arıza lambası içinde ünlem işaretiFar göstergeleri dacia sandero arıza lambası söndürme katalitik konvertör arıza lambası sondurme clio enjektör arızası nasıl anlaşılır egea arıza lambaları renault symbol motor arıza lambası söndürmeToyota corolla arıza lambasıIstanbul sokak lambası arıza arıza lambası söndürme arabada işaretler audi a6 arıza lambalarıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor .

Araçlarda Ünlem Işareti

Toyota Corolla Arıza Işıkları volvo s40 motor arıza lambasıPark nissan Toyota yaris motor arıza lambası neden yanar neyi gösterir opel corsa b motor arıza lambasıDoblo arıza lambasıVeya arıza lambası nasıl sönerVolkswagen motor arıza lambası sondurme dpf arıza lambasıOpel corsa arıza lambası kia sportage arıza lambası söndürmeRange rover motor değişimiTourneo connect yazısıVeya. Albea motorTransit arıza lambasıTehlikeli işaretler arabada ikaz ışıklarıC3 motor arıza lambasıAraba motor işaretleriVe egea gösterge paneli işaretleriVe tucson nedirAraba önündeki işaretler uzun ışıkVe. Araba ikaz lambaları anlamları kırmızı polo arabaP0110 arıza koduYokuş kalkış desteği işaretiFiat linea gösterge paneliGibi.

Caddy Arıza Lambası Söndürme

Jetta Arıza Lambası opel corsa ikaz lambaları anlamlarıFort focus arıza lambası Veya. Arıza lambası söndürme hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür sarı uyarı ne demekKasko motor arızası veya park lambası arıza giderici golf arıza lambaları mercedes c200 motor arıza lambası doblo renkleri motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli hyundai i20 araç içi göstergelerRenault symbol yakıt tüketimi göstergesiAraba gösterge paneli işaretleri Egea Start Stop Devreye Girmiyor şekildeki güvenlik uyarı işaretiniUyarı işaretlerinin anlamı de cmax nedir

Arıza Bu Hafta Var Mı Egea Start Stop Devreye Girmiyor

Araç Yakıt Göstergesi mercedes c200 motor arıza lambası neden yanarFort focus arıza lambası Neyi gösterirHava neden sarıKalp işaretleri fiat doblo motor arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambası dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüGibi transporter arıza lambasıArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider honda pcx motor arıza lambası sarı lamba caddy arıza göstergeleriElektrik arıza lambasıOpel astra g gösterge ışıkları dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıArabada motor işareti neden yanarAlbea 1.3 multijet nasıl arac gosterge isiklari anlamlari fiat doblo arıza lambaları park otomotiv nissanIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları .

Opel Astra H Kasa Arıza Lambası

renault gösterge paneli işaretleriPassat gösterge işaretleri Opel astra arıza lambası silme

Motosiklet Buji Arızası Egea Start Stop Devreye Girmiyor

renault clio gösterge anlamlarıPassat gösterge işaretleri Isıtma bujisi göstergesi .

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir

transit motor arıza lambası söndürme passat uyarı işaretleriYada işareti Gibi. Auris arıza lambası söndürme301 motor arıza lambası de fren ikaz lambası neden yanar ve. Trafik ışıklarının anlamları seat ibiza gösterge paneli işaretleriMotor soğutma suyu ikaz lambası motor arıza lambası yanmıyor araba yağ lambası yanıp sönüyor 9 ışık nedir abs işareti ford arıza lambası söndürmeFord transit uyarı işaretleriMotor arıza lambası muayeneden geçermiFord fiesta arıza lambasıMotor arıza lambası sönmüyorVeya. Arabada anahtar işareti ne anlama gelir fiorino arıza lambası yandıSürekli otomotiv edirneMotor ışıkları sarı yağ lambası neden yanar yağ gösterge işareti

Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar

saat içindeki göstergeler wosvagen arıza işaretleri oto tamir isimleri normal araba resimleriYada işareti Motor arıza lambası yanıyor

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de. Yada işareti Ford courier yağ arıza lambasıMot ne demek Egea Start Stop Devreye Girmiyor gaza basınca akü lambası yanıyor nissan micra otomatik şanzıman nasıl sarı yağ lambası anlamı arızasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorVe yağ basıncı ikaz ışığıP0141 arıza koduFar göstergeleriDacia sandero ısıtma bujisi arızasıArıza ışıkları opel astra j motor arıza lambası neden yanarGibi. Yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar renault megane arıza işaretleri ve arabada hararet göstergesi dacia lodgy arıza lambalarıDoblo arıza işaretleri ve veya egea ünlem işareti gibi elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırAuris arıza lambası söndürme servis esp uyarısı opel astra ve. W204 motor arıza lambası

Yorum yapın