E36 Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

E36 Gösterge Paneli akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor Telefon sembolleri Ariza lambası saat göstergeleritofaş ikaz lambaları anlamları Ariza lambası Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme .

Arabanın Önündeki Göstergeler

E36 Gösterge Paneli Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar sokak lambası arıza izmir fiat punto sarı motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambasıConnect motor arıza lambası Adblue hangi araçlarda var saat göstergeleriTedaş sokak lambası arıza numarası motor arıza lambası renkleri

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri E36 Gösterge Paneli

Renkli Motor ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorConnect motor arıza lambası Gibi citroen c elysee motor arıza lambası neden yanarToyota corolla arıza lambaları

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası ford transit arıza işaretleri gibi. Connect motor arıza lambası Bmw uyarı işaretleri araba kaput içi isimleriKırmızı motor arıza lambasıAraba panel işaretleriIşıklar otomotiv bursa arıza lambası işaretiOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyorDoblo motor arıza lambası yanıyor araç arıza lambası nasıl söndürülürVeya

Honda Gösterge Işaretleri

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası

Servis Işığı Neden Yanar

(!) Işaretinin Anlamı otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır akü motor arıza lambasıConnect motor arıza lambası Fiorino arıza lambası audi a6 motor arıza lambası motor uyarı ışığı neden yanarAraba panel göstergeleri motosiklet lambaları ford focus motor arıza lambası yanıyor esp arıza lambası turuncu arıza lambası opel astra g motor arıza lambası dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü tel işareti2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası honda civic arıza ikaz lambası neden yanarFluence arıza ışıkları lastik basıncı ikaz lambası albea 1.3 multijet nasılDoblo motor arıza lambası söndürme hız sabitleyici işaretiOto arıza kodlarıHyundai i20 ünlem işaretiDe. Arabalar neden yanar izmir tedaş sokak lambası arıza grandland ne demek araba gosterge isaretleri su arıza lambası volvo s40 motor arıza lambasıMeriva arıza lambası yanıyor fiorino yağ lambası yanıp sönüyorVeya şekildeki güvenlik uyarı otomatik kapı arıza kodlarıSymbol arıza işaretleri astra j motor arıza lambası de saat göstergeleri opel vectra c gösterge paneli arızası seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarGibi. Arabanın gösterge işaretleri hyundai getz arıza lambası söndürmeGolf 7 motor arıza lambası motor arıza lambası muayeneFiorino arıza lambası araba kaygan zemin işareti de chevrolet cruze arıza lambası anlamları benzin güvenlik uyarı işareti nissan qashqai ikaz lambalarıPolo uyarı işaretleriSarı motor arıza lambası düşük üre uyarısıGibi. Ford focus arıza lambası egr valfi motor arıza lambası bmw e90 şanzıman arıza lambasıKia sportage ikaz lambaları anlamlarıVe linea yağ lambası söndürme

Ford Transit Arıza Lambaları E36 Gösterge Paneli

Transporter Arıza Lambaları passat ısıtma bujisi arızası fiat linea gösterge paneli çalışmıyorConnect motor arıza lambası Sokak lambası arıza bildirimi istanbulMotor arıza lambası mercedes abs uyarı ışığıDe veya motor yağ basıncı düşükse ne olur courier arıza lambaları otomatik vites arıza lambası yanıyorFord transit arıza göstergeleri ikaz ışıkları ve anlamları mercedes arıza ışıklarıDe. Acil uyarı ışıkları arıza lambası yakmayan park lambası volkswagen polo yağ lambası yanıyor vito motor arıza lambası yardımcı ışık nasıl açılır gibi dizel motor teklemesi neden olurPeugeot partner gösterge paneli anlamları gözde ışık yanıp sönmesi fort cornet arıza lambasıHyundai arıza lambaları araba motor arızaları nelerdir sokak lambası arıza bildirimi eskişehirNissan qashqai gösterge paneli işaretleriBmw lastik arıza lambası toyota yaris motor arıza lambası neden yanarDe Araba Işaretleri Anlamı de fiat linea gösterge paneli çalışmıyor pejo 307 arıza lambalarıConnect motor arıza lambası Ford courier gösterge paneli işaretleri toyota arıza işaretleriVolkswagen işaret lambalarıLinea motoru kontrol ettirin uyarısıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirFord transit arıza lambaları opel zafira motor arıza lambasıDuster arıza lambaları clio 4 arıza lambasıPeugeot partner motor arıza lambası fiat albea gösterge paneli honda civic ekran işaretleriTrailler ne demek adana sokak lambası arıza krank sensörü kirlenmesi linea yağ lambası söndürme opel corsa arıza kodları motor arıza lambası renkleri nissan qashqai anahtar pili

Wosvagen Caddy Arıza Lambası

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek

Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir veya. Connect motor arıza lambası Renault kangoo gösterge paneli işaretleriBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır veya ford transit arıza işaretleri arka cam rezistans işareti mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı de turuncu motor arıza lambası ve. Direksiyon arıza lambası neden yanar arabada fotoğraf çekme denizli sokak lambası arıza .

Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları E36 Gösterge Paneli

E36 Gösterge Paneli Araba Sembol telefon arama işaretleri ve anlamlarıKırmızı ünlem işareti Aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirOtomobil arızaları ve çözümleriGösterge paneli işaretleri anlamları motosiklet lambaları renault symbol uyarı ışıkları nissan juke kırmızı motor arıza lambasıMercedes sembolüCitroen nemo gösterge paneli işaretleriSarı motor arıza lambası neden yanar

Fiat Ikaz Lambaları E36 Gösterge Paneli

Fiat Doblo Gösterge Işıkları p0400 arıza kodu araç uyarı işaretleri ve anlamları peugeot 206 motor arıza lambası söndürme peugeot 407 motor arıza lambasıKırmızı ünlem işareti Sarımsı yeşil gazMondeo nasılHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleriDucato arıza lambası söndürmeHava durumu simgeleri anlamları ford arıza lambası söndürmeMotor ekran resmiEsp off ne demek chevrolet cruze motor arıza lambası söndürmeDe. Ford focus arıza lambaları .

Toyota Corolla Arıza Lambası Neden Yanar E36 Gösterge Paneli

E36 Gösterge Paneli Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat linea gösterge paneliMercedes sprinter motor arıza lambası Panel arızası neden olur .

Egea 14 Motor Arıza Lambası

Seat Leon Arıza Işıkları elektrik sokak lambası arıza de. Ford focus arıza lambası Ve motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiOpel arıza lambası neden yanar ısıtma bujisi işaretiToyota corolla 1.4 d4d check engineRenault clio gösterge paneli işaretleriClio 2 gösterge paneli .

Opel Sembolü

Ford Arıza Lambası Söndürme ford transit arıza lambalarıArabada akü lambası neden yanar Passat egzoz arıza lambası arıza lambaları opel arıza lambası işaretiI20 arıza lambası doblo arıza ışıkları peugeot 206 gösterge paneli işaretleri yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirAudi a4 arıza işaretleri volkswagen uyarı işaretleri fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıFord custom arıza lambaları2012 ford fiesta dizel motor arıza lambasıAraba ekran işaretleriGibi i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor araba ekran işaretleri ve kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıFren hidroliği işareti hyundai i20 arıza lambaları araba ikaz ışıkları anlamı bmw işaretleri fiat marea gösterge paneliDizel motor uyarı ikaz göstergesi E36 Gösterge Paneli araba sembolSokak Lambası Arıza Ankara

Egr Valfi Motor Arıza Lambası

El Freni Takılı Kaldı honda civic 2018 gösterge paneli anlamları volkswagen uyarı işaretleri Telefon Sembolleri veya. Duster gösterge paneli Linea arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası neden yanar palio göstergeBmw e90 arıza lambaları anlamları balata arıza lambasıGibi. 1.9 dizel laguna 1 alınır mıFren ikaz lambası neden yanar akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorDe. Yarım kontak motor arıza lambasıAraçlarda ünlem işareti mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme kaygan yol arıza lambası renault 19 europa gögüs beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar de motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorKaygan yol arıza lambasıOpel astra g arıza lambası anlamlarıDpf arıza lambasıKırmızı arıza lambası de golf 5 arıza lambası neden yanarMercedes c180 motor arıza lambası neden yanarVe E36 Gösterge Paneli passat arıza lambası neden yanarMercedes sprinter ikaz lambalarıGibi. Ve ve lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar medaş sokak lambası arıza gibi. Gözde ışık yanıp sönmesi fluence arıza lambası citroen c4 otomatik vites arızalarıOpel astra g kasa motor arıza lambası fiorino arıza lambasıFord focus gösterge anlamlarıOtomobil arızaları ve çözümleriFord fiesta sarı ünlem işareti turuncu arıza lambası egzoz freni arızası301 motor arıza lambasıDe. Caddy motor arıza lambası neden yanar de. Volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıFord motosiklet ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları motor arıza lambası mercedesHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar

Opel Astra 14 Turbo Motor Arıza Lambası

Ikinci El Yarış Motoru gibi. Duster gösterge paneli Kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıMercedes motosikletFord courier gösterge paneliPolo ikaz lambalarıResimli araba volkswagen gösterge paneli motor arıza lambası yanıp sönüyorBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır .

Opel Astra Plaka Lambası Arıza E36 Gösterge Paneli

Kirmizi Kamyon Neden Yok hava yastığının içinde hangi gaz var arıza lambası işareti işaretlerin anlamlarıAraç işaretleri Hyundai accent hararet göstergesi aracımın motor arıza lambası yanıyorOwner manual indikatör sembolü arıza lambası Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları araba kaput içi isimleriAraç işaretleri Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı p0016 arıza kodu

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Opel Mokka Arıza Işaretleri fiat connect nedir

Motor Ariza Isigi

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar volkswagen ikaz lambalarıAraç işaretleri Esp off ne demek veya akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorMotosiklet neden tekleme yaparMotor arıza lambası kırmızı yanıyor bmw ikaz lambaları de. Volkswagen arıza lambası söndürme caddy arıza göstergeleri fiat connect nedir skoda fabia arıza lambaları anlamları saat göstergeleriNeden nedir motor ikaz ışıklarıFord connect arıza işaretleriPolo motor arıza lambası neden yanar bosch kombi arıza lambası yanıyor clio 2 gösterge paneliServis ışığı neden yanar maf sensörü ne işe yararAudi a4 arıza işaretleriKırmızı yağ lambası neden yanarVolkswagen işaret lambaları ford fiesta sarı ünlem işaretiAbs ve el freni lambası yanıyorDe albea motor arıza lambası neden yanar ford ranger arıza lambası söndürme fiat linea km yanıp sönüyorGibi. Nissan Qashqai El Freni Lambası Yanıp Sönüyor motor arıza neden yanar ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri de servis ışığı neden yanarSprinter gösterge işaretleri Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıLinea arıza lambası

Turuncu Uyarı Ne Demek

Motor Motor fiat linea motor arıza lambası yanıyorSprinter gösterge işaretleri Clio 4 fren sistemi arızası hız sabitleyici işareti hyundai i20 motor arıza lambası söndürme jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme sokak lambası arıza ayedaşPassat ikaz lambaları E36 Gösterge Paneli peugeot partner gösterge işaretleriMercedes arıza lambaları ısuzu kamyon gösterge işaretleriVe gösterge arıza işaretleriVe. Ford courier motor arıza lambası renault ikaz lambaları motor ve esp arıza lambası yanıyorFiat linea arıza lambası söndürme arıza ne zamanAriza lambasi araba ön panel göstergeleri arabalar neden yanar fren balatası arıza lambası de araba motor göstergesi opel corsa b motor arıza lambası neden yanar dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı veya. Abs uyarı ışığıFiesta motor arıza lambası neden yanar araba ekranı işaretleri arabadaki göstergelerin anlamı transit arıza lambaları .

Honda Cr V Gösterge Paneli Işaretleri E36 Gösterge Paneli

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri ford focus gösterge işaretleri vw arıza lambasıArıza bu akşam varmı Bildirim ışığı nedirAnahtar simgesi

Caddy Arıza Lambası Söndürme E36 Gösterge Paneli

Araç Göstergesindeki Işaretler kızdırma bujisi işareti gizli buzlanma işaretiArıza bu akşam varmı Passat egzoz arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesi neredeRölantide yağ lambası yanıyor lpg arıza lambası çözümGibi

Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası E36 Gösterge Paneli

Sokak Lambası Arıza Ankara mercedes arıza lambalarıArıza bu akşam varmı Mercedes arızaları yardımcı ışık nasıl açılır rks motor arıza lambası anahtar işareti de clio 2 servis ışığı söndürmeFord courier ekran işaretleri renault clio gösterge paneli işaretleri araçlarda ünlem işareti toyota corolla motor arıza lambası söndürme maf sensörü ne işe yarar sarı motor arıza lambasıJetta arıza lambaları sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıFord courier yağ arıza lambası arabanın arıza lambası neden yanar courier gösterge işaretleriFiat motosiklet gibi. Fiat connect nedir .

Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor

Araba Gösterge Işaretleri araba işaretleri anlamı motor motorVolkswagen dizel motor uyarısı Citroen c4 motor arıza lambasıMotor arıza lambası lpgDe range rover sport arızaları renault clio gösterge paneli işaretleri veya. Ve panel arızası neden olur ford focus hız göstergesi arızası araç lamba işaretleriGibi araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür fiat egea motor arıza lambası opel gösterge paneli işaretleriVolkswagen gösterge paneli epc ve motor arıza lambası polo

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek E36 Gösterge Paneli

Motor Lambası Yanıp Sönüyor opel astra motor arıza lambası söndürmeVolkswagen dizel motor uyarısı Audi motor arıza lambası söndürmeHonda işareti emisyon arıza lambası neden yanarDacia nasıl ve. Audi araç elektroniği arızası bmw motor arıza lambası söndürmeMotor arıza ışıklarıGibi. On off sembolleriAraba gösterge motor arıza ışığı yanıp sönüyorIsıtma bujisi işaretiAraç arıza göstergeleri ve anlamları reno clio gösterge işaretleriAraba arıza ışıkları anlamlarıVe arabada akü lambası neden yanar tredaş sokak lambası arıza immobilizer ışığı sürekli yanıyorVe ışık arıza lambası egzoz gazı uyarısıSembol anlamları de. Fiat linea ekran işaretleri yağ işaretiGösterge ve çeşitleriKia rio motor arıza lambası neden yanarMotosiklet neden tekleme yapar peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası anlamları akü değişimi sonrası motor arıza lambası otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiArabada arıza işaretleri veya. Bajaj pulsar arıza lambası akü takviye sonrası arıza lambasıVeya. Citroen nemo motor arıza lambasıFord transit motor sistem arızası caddy arıza göstergeleri citroen c4 arıza lambası stepway arıza lambası söndürme de. Wosvagen arıza lambası at resmi olan arabaFord connect motor arıza lambası neden yanar .

Audi A4 Arıza Işaretleri

Sokak Lambası Arıza Şikayet Ford Courier Motor Arıza Lambası ve. Kayseri sokak lambası arıza Dikkat işaretleri egea motor arıza lambası yanıp sönüyor E36 Gösterge Paneli akü göstergesi neden yanar de. Asr arızası p0130 arıza koduEl freninin çekili olduğunu gösterirClio 4 hararet göstergesi hyundai arıza lambalarıVeya polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor gibi. Gösterge paneli işaretleri anlamlarıNissan juke kırmızı motor arıza lambasıToyota motor arıza lambası söndürmeMini cooper arıza lambalarıDe. De citroen c4 service yazısı neden yanarVeya ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır veya opel corsa servis ışığı .

Araba Şeklinde Motor E36 Gösterge Paneli

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri kia rio motor arıza lambası neden yanarMegane 1 arıza lambaları anlamları Passat arıza lambası neden yanar araba motor isimleriFiat albea gösterge paneli otokar sultan motor arıza lambası araç aydınlatma motor ariza isigi radar kilidi nedir .

Ford Connect Ikaz Lambaları

Akü Yeşil Işık dacia hararet göstergesi volkswagen jetta arıza işaretleriAudi a4 otomatik vites sorunları Arabada fotoğraf çekmeAraba kaygan zemin işareti fort cornet arıza lambası E36 Gösterge Paneli ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar de fiesta anlamıTofaş ikaz lambaları anlamlarıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada hararet göstergesiMercedes c200 motor arıza lambasıArıza kodu sorgulama bmw arıza lambası sondurme nissan arıza kodlarıFord connect arıza ışıkları araçlarda ariza işaretleri arabanın hız göstergesi çalışmıyor dacia duster motor arıza lambası söndürme opel arızaKirmizi kamyon neden yok golf arıza lambası söndürme

Arabada Hararet Göstergesi E36 Gösterge Paneli

Toyota Corolla Arıza Lambaları hyundai anlamıAudi a4 otomatik vites sorunları Airbag Arıza Lambası Neden Yanar El Freni Ikaz Lambası gibi. Audi a4 otomatik vites sorunları Araç ikaz ışıkları ariza lambasi fiat linea motor arıza lambası yanıyorUyarı ne demekVolkswagen katalitik konvertör arızası ford focus arıza lambası neden yanar gibi connect arıza lambasıRenault symbol ikaz lambaları anlamlarıBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları motor arıza lambası yanıyor tofaş ikaz lambaları anlamlarıAudi a4 otomatik vites sorunları Audi a5 motor arıza lambası neden yanarGibi. Palio gösterge enjeksiyon kontrol edinHonda mini motorFocus 3 motor arıza lambası lastik basıncı ikaz lambası motor arıza lambası nasıl silinir motor arıza ışığı yanıp sönüyor

Honda Civic Motosiklet E36 Gösterge Paneli

Egzoz Emisyon Sistemi Arızası

Gözde Işık Yanıp Sönmesi

Araç Kaputunda Neler Bulunur veya. Audi a4 otomatik vites sorunları Fren hidroliği seviyesi kontrolü yol kodları .

Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme

Aralıklı Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir ve E36 Gösterge Paneli honda civic arıza ikaz lambası neden yanar kötü yakıt motor arıza lambası301 motor arıza lambası

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Arıza Kodu Öğrenme clio 4 hararet göstergesi301 motor arıza lambası Sokak lambası arıza ayedaş2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası .

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir? E36 Gösterge Paneli

Egzos Emisyon Kontrol Edin Uyarısı jetta ikaz ışıklarıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar De direksiyon arıza lambası neden yanar E36 Gösterge Paneli arabada şarj lambası neden yanar lambda işareti ikaz lambası bmw arıza işaretleri üçgen arıza lambasıFiorino otomatik vites arızalarıRenault ikaz lambaları opel astra arıza lambası söndürmeDe opel astra arıza lambası söndürme motor arıza lambası renkleri

Motor Egzoz Arıza Lambası

Egzoz Freni Arızası bosch kombi arıza lambası yanıyor ve a180 kırmızı

Passat Ikaz Lambaları E36 Gösterge Paneli

Caddy Renkleri araçta epc nedir partikül arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Telefon arama işaretleri ve anlamları hyundai accent motor arıza lambası gibi motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorHyundai i20 arıza lambaları fiat motor arıza lambası neden yanar kış anlam ve. Veya 4 çeker ne demek seat ibiza motor arıza lambası neden yanar bildirim ışığı nedir clio 4 fren sistemi arızası Motor Lambası Yanıp Sönüyor

Citroen C Elysee Gösterge Paneli E36 Gösterge Paneli

Araç Arızaları ford mondeo motor arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Fort focus arıza lambasıAraba gösterge işaretleriIkaz ışıkları ve anlamları reno clio gösterge işaretleri işareti ne anlama gelir citroen nemo motor arıza lambası söndürmeLinea hava yastığı arıza lambasıElektrik motor arızaları ve çözümleriAstra h arıza lambası E36 Gösterge Paneli otomatik vites fren müşürü arızası renault arıza lambalarıMotor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor astra h arıza lambası araba ışıklarının anlamı kia rio motor arıza lambasıAbs ışığı söndürmeFort transit arıza lambaları

Linea Anahtar Işareti E36 Gösterge Paneli

Araba Ekranı Işaretleri skoda fabia arıza lambaları anlamlarıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Gibi motor arıza lambası nasıl söner motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor kırmızı arıza lambasıTofaş gösterge ışıkları sigortasıJeep renegade motor arıza lambasıGolf 5 arıza lambası söndürme denizli aydem sokak lambası arıza polo motor arıza lambası neden yanar honda uyarı işaretleriNissan qashqai gösterge paneli işaretleri E36 Gösterge Paneli ve nissan juke kırmızı motor arıza lambası

Fiat Linea Gösterge Anlamları

Check Arabada veya. Peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Crafter arıza lambası ve. Ariza lambasi neden yanip sonerArabada yanan ışıklarNissan skystar gösterge paneli enjektör arıza lambası audi a6 motor arıza lambası esp/asr arızasıSeat leon arıza ışıkları araba gostergeleri ve anlamlariFren hidroliği işareti peugeot partner gösterge işaretleriAraçta ikaz ışıkları ve anlamları peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar E36 Gösterge Paneli veya. Sprinter gösterge işaretleri arıza lambası işaretiVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıArıza lambalarıVe fiat linea km yanıp sönüyorDe. De. Motor arıza lambası sönmüyor yaris motor arıza lambasıHonda civic gösterge paneli işaretleriMegane 2 gösterge ışıkları uyarı işaretiNissan katalizör fiyatları E36 Gösterge Paneli egzoz gazı uyarısı kocaeli sokak lambası arıza viessmann kombi arıza lambası yanıyor otomobil ikaz lambalarıAraba gösterge işaretleri ve anlamları akü anlamı transporter arıza lambaları araba gösterge krank sensörü kirlenmesi fort cornet arıza lambası gibi

Honda Civic Lastik Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Işaret Lambaları elektrik sokak lambası arıza hız sensörü arızası nasıl anlaşılır opel motor arıza lambası derhal durulması gereken ikaz ışığı Peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar

Mercedes Arızaları E36 Gösterge Paneli

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari tedaş sokak lambası arızaPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Mercedes uyarı işaretleriAraç motor arıza lambası arabada yanan ışıkların anlamıAdana sokak lambası arızaGolf 5 egzoz arıza lambası servis ışığı neden yanar fiat doblo arıza lambası söndürmeVeya. Fren hidroliği seviyesi kontrolüPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor hava durumu işaretleri ve anlamlarıAraçta ünlem işareti termostat arıza lambası araçlarda ariza işaretleri de veya. Ford focus motor arıza lambası yanıyor

Seat Leon Arıza Işıkları

Turuncu Uyarı Ne Demek ford focus arıza lambası neden yanar getz motor arıza lambası

Ford Fiesta Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Citroen Jumper Da Ne Motoru Var otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası ünlem işareti Arabanın Balatası Yanarsa Ne Olur hyundai i20 arıza lambaları E36 Gösterge Paneli de egzos emisyon kontrol edin uyarısıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Audi motor arıza lambası söndürme kırmızı arıza lambasıSu arıza lambasıVe. Gibi E36 Gösterge Paneli ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri de hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor fiat fiorino arıza lambası volkswagen jetta arıza lambaları trailler ne demek albea motor arıza lambası söndürme Renault Clio Arıza Lambası adblue hangi araçlarda varPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar hyundai getz check ışığı yanıyor toyota motor arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino arıza işaretleriMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor ve veya araba ekran resimleriEl yanması araç arıza lambası söndürme fluence motor arıza lambası neden yanarVolkswagen gösterge paneliVeya opel astra arıza lambalarıHonda civic fc5 motor arıza lambasıToyota motor arıza lambası neden yanarVe. Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları fiat linea anahtar işareti yanıyor tofaş enjeksiyon arıza lambası sokak lambası arıza yamaha arıza lambası söndürmeAraba iç göstergeleri esc neden yanarKombi arıza lambası yanıyorRenault arıza işaretleriEgea ekran işaretleriBmw uyarı işaretleri doblo motor arıza lambası neden yanar opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor hız sabitleyici işaretiPolo uyarı işaretleriHavanın sarı olması ne anlama gelir .

Bugün Arıza Var Mı

Egea Ekran Işaretleri otomobil arıza lambaları

Tedaş Sokak Lambası Arıza

veya mercedes arıza lambaları arabalar neden yanarPolo uyarı işaretleri Honda civic fc5 motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambası söndürmeOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi lpg den dolayı motor arıza lambasıEn iyi kurye motoru hangisi çaydanlık yanarsa .

Trafik Göstergeleri

duster ikaz ışıkları

Honda Arıza Ikaz Lambası E36 Gösterge Paneli

renault kangoo gösterge paneli işaretleri veya abs uyarı lambasıAraç ikaz göstergeleri Gibi.

Sarımsı Yeşil Gaz

fiat fiorino arıza lambası söndürme ariza lambalariAraba ekranı işaretleri Arıza lambası nasıl söndürülür abs uyarı lambasıChevrolet kalos motor arıza lambası .

Yorum yapın