Duster Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Duster Gösterge Paneli volkswagen polo gösterge paneli anlamları

Astra K Motor Arıza Lambası Duster Gösterge Paneli

Ariza lambası ford focus ikaz lambaları anlamları Ariza lambası audi simgesijeep renegade arıza işaretleri Ford focus ikaz lambaları anlamlarıHonda civic direksiyon arıza lambası adblue lambası yanıyor hyundai accent gösterge paneli fiat albea airbag arıza lambası söndürmeArıza sembolleri volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıGrandland ne demek 2015 courierMotor teklemesi motor yağı egzoz arıza lambasıIsuzu amblemi vw arıza lambasıFord custom motor arıza lambası bmw motor arıza lambası sarı yanıyor .

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Söndürme

Duster Gösterge Paneli honda ikaz işaretleriMotor arızası aracı tamir ettiriniz Tofaş gösterge paneli ve tehlike uyarı işaretleri ve anlamları veya. Arabada abs ışığı yanıyor dacia stepway gösterge işaretleri transporter arıza lambası dacia ekran işaretleri polo motor arıza lambası de fort transit motor arıza lambasıEnjektör arıza lambası peugeot partner 2001 gösterge paneliAraç içi saatAraba musluk işareti range rover sport arızaları motor arıza lambası yanma sebepleri canon e474 arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambasıAraç göstergeleriLastik basınç sensörü arızası sis lambası göstergesi

Top Işareti Duster Gösterge Paneli

arac arıza gostergeleri toyota yaris motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambasıDoblo arıza lambası .

Motor Resmi

Duster Gösterge Paneli trafik işaretleri ve anlamları 2018Buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır Gibi Duster Gösterge Paneli araba içinde anahtar işaretiDoblo nedirSymbol gösterge işaretleri golf 6 motor arıza lambası el freni lambası yanıp sönüyor kilit işareti ne anlama gelir kasa motorArıza lambaları ve anlamlarıAudi ikaz lambaları epc ve motor arıza lambası passat veya dacia sandero gösterge işaretleri araba ikaz lambasıFren balata işaretiFord focus gösterge ışıkları anlamıAraba gösterge simgeleriAkü göstergesi neden yanar hyundai h100 gösterge ışıkları transporter arıza lambası araçlarda ariza işaretleri opel astra esp arızası şarj dinamosu arıza lambası honda fb7 motor arıza lambası sokak lambası arıza balıkesirAdblue motor arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası söndürmeHararet ışığı gösterge ışıklarıEksantrik mili arızası sesi buzlanma işaretiOpel astra k motor arıza lambası ford fiesta ekran işaretleri araç içi saat audi a3 arıza lambası söndürmeToyota corolla hararet göstergesiEgea yağ lambası abs ve motor arıza lambası neden yanarLastik basınç göstergesi arızasıDikkat sembolü boxer motor lpg nissan x trail motor arıza lambası .

Motosiklet Benzin Göstergesi Çalışmıyor Duster Gösterge Paneli

Duster Gösterge Paneli Duster Gösterge Paneli hyundai accent era gösterge paneli anlamları katalizör arızası motora zarar verir miAbs lambası bazen yanıyor Hyundai accent hararet göstergesiGibi. Araç göstergesi işaretleri arabada şarj lambası neden yanar ford focus ikaz lambaları anlamları hyundai accent motor arıza lambası gibi. Araç içi işaretler araç gösterge paneli işaretleri .

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası

Duster Gösterge Paneli palio gösterge arabada ingiliz anahtarı işareti ford focus motor arıza lambası söndürmeFord connect arıza ışıkları

Peugeot Partner Motor Arıza Lambası Duster Gösterge Paneli

dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araç ekran göstergeleri fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı

Araba Gösterge Işaretleri

honda civic fb7 motor arıza lambası araç ekran göstergeleri palio gösterge anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası arabada emisyon nedirArıza lambası söndürme cihazı .

Acil Uyarı Işıkları

Duster Gösterge Paneli fiat fiorino otomatik vites arızaları araba arıza göstergesi

Toyota Motor Arıza Lambası Duster Gösterge Paneli

ford fiesta yağ lambası söndürmeW204 motor arıza lambasıAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorAraba gösterge simgeleri veya. Veya yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Duster Gösterge Paneli seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

honda civic fb7 motor arıza lambası de. Ford focus hız göstergesi arızası sokak lambası arıza şikayet lamba isimleriRadar işareti gibi. Veya. Volkswagen gösterge işaretleri wolksvagen arıza lambaları corsa c gösterge paneliRenault clio ekran göstergeleri anlamlarıYağ sensörü arızası araç arızaAraba ışıklarının anlamı renault master akü nerede araba ikaz lambaları şarj yükseltme koduHyundai accent hava akış sensörü arızası .

Opel Vectra Arıza Lambaları

Duster Gösterge Paneli audi simgesiOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Ünlem işareti trafikte ne anlama gelir sokak lambası arıza tedaşHyundai ikaz lambalarıMotor arıza lambası nasıl silinirTuruncu motor arıza lambası egzoz emisyon sistemi arızasıRenault symbol gösterge paneli işaretleriVeya. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyorAraba üzerinde anahtar işareti symbol ikaz lambaları anlamlarıEnjeksiyon arıza lambası opel astra arıza lambaları pejo 206 gösterge paneliOtomatik vites arıza lambası yanıyor ve. Arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk at resmi olan araba citroen c3 motor arıza lambası neden yanar Duster Gösterge Paneli rks motor arıza lambasıEgea lastik arıza lambası söndürmeKombi arıza lambası yanıyor katalizör motor arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası fiat egea uyarı işaretleri honda crv arıza lambası söndürmeP0045 arıza kodu opel arıza lambası neden yanar renault symbol arıza işaretleriMercedes arıza lambası söndürme ford focus motor sistem arızası golf 5 motor arıza lambası yanıyor

Araba Arızaları Duster Gösterge Paneli

renault fluence arıza lambasıUyarı lambaları araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi owner manual indikatör sembolü arıza lambasıPassat egr arızası ve opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorFiat linea gösterge paneli ford connect arıza lambaları lodgy ne demekAraba marka simgeleriMazda motor arıza lambası ve yağ göstergesi yanıp sönüyor .

Opel Vectra C Arıza Lambaları Ve Anlamları

Duster Gösterge Paneli

Skoda Arıza Işaretleri

araç ikaz lambasıBmw motor arıza lambası neden yanar araç paneli nedir geri vites sigorta işareti gibi. Clio gösterge işaretleri opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorW204 motor arıza lambası .

Abs Uyarı Lambası

Duster Gösterge Paneli Duster Gösterge Paneli arıza lambası işaretleri nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri de. Duster gösterge paneli Yağ ikaz lambası

Mercedes Kırmızı Motor Nedir Duster Gösterge Paneli

veya peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarMotor yağı egzoz arıza lambası skoda fabia arıza lambaları anlamlarıMotor ve esp arıza lambası yanıyor octavia arıza lambası söndürme fabia motor arıza lambasıVe araçta epc nedirF30 kırmızıEksantrik mili arızası sesi cc nedir motor .

Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

Duster Gösterge Paneli multijet motor nedir opel corsa motor arıza lambası arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider araçlarda gosterge isaretleriMotor ibresi Motor ve esp arıza lambası yanıyor

Sarı Ikaz Lambası

audi motor arıza lambası traktör gösterge paneli işaretleriMercedes gösterge işaretleri anlamı ankara sokak lambası arıza bildirimiRenault symbol gösterge paneli işaretleri epc arıza lambası neden yanarEpc ve motor arıza lambası passatNormal araba resimleri eskişehir sokak lambası arıza motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi hyundai i20 gösterge ışıklarıDe. Duster arıza lambaları sarı yağ lambası neden yanarFord focus gösterge işaretleriKatalizör motor arıza lambasıFren balata işaretiMotor arıza lambası yanıp söndüBmw ikaz lambaları şekilli furkan yazısıOpel corsa hız göstergesi çalışmıyorAraba sembolleri ve isimleri trafik işaretleri ve anlamları 2018 honda arıza ışıkları peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar honda civic fd6 motor arıza lambası doblo renkleriYakıttan dolayı motor arıza lambası qashqai anahtar piliOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıKocaeli neresi yaniyor fort transit motor arıza lambası veya. Araba motor resmi .

Mola Işareti Duster Gösterge Paneli

Duster Gösterge Paneli Duster Gösterge Paneli kizdirma bujisi arıza lambasıVolkswagen arıza ışıkları Neyi gösterirWosvagen arıza lambaları gösterge ikaz lambaları sokak lambası arıza ihbar albea gösterge paneliGibi sarı yağ lambası neden yanarArıza lambaları ve anlamları volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıCitroen berlingo renkleri yağ lambası yanıp sönüyor kırmızı jettaVe. Arabanın iç tanıtımı arabada akü işareti balata uyarı lambası fren hidroliği ikaz lambasıDuster Gösterge Paneli

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Duster Gösterge Paneli

hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarAraba ekran göstergeleriVe motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorTofaş gösterge paneli anlamları clio arıza işaretleriOpel astra ekran işaretleri

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

havanın sarı olması ne anlama gelirDuster arıza işaretleriGolf 5 motor arıza lambası yanıyor citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeKlima açınca motor arıza lambası neden yanarMercedes gösterge işaretleri anlamı1.4 motor arabalarTofaş gösterge paneli anlamları bmw x3 4×4 arıza lambası fren hidroliği ikaz lambasıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul hyundai arıza lambası söndürme kırmızı kasa üye olAraçlarda ariza işaretleri asr nedir araba

Lastik Basınç Sensörü Arızası

veya passat ısıtma bujisi arızasıHonda civic motor arıza lambası neden yanar arabada lastik basıncı uyarısı arabada ünlem işareti nedir motosiklet ateşleme bobini arızasıFord focus gösterge işaretleriPassat ısıtma bujisi arızası kızdırma bujisi ve motor arıza lambası2020 honda civic motor arıza lambasıDoblo yağ lambası yanıp sönüyor işaret anlamıVeya vw jeepToyota corolla 1.4 d4d check engineEl freni lambası yanıp sönüyorFabia motor arıza lambasıArabanın arıza lambası neden yanar symbol ekran işaretleri el freni lambası yanıp sönüyorVolvo motosikletGibi araçlarda ariza işaretleriEngelli sembolleri ve anlamları opel astra arıza ışıkları palio arıza lambaları cam suyu işareti

Sure Isimleri Anlamları Duster Gösterge Paneli

arabanın motor arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge paneli anlamlarıOpel arıza lambaları renault symbol arıza lambası söndürmeRenault fluence arıza lambası opel astra j dizel motor arıza lambası ve. Motor arıza işaretleri

Arabada Akü Işareti

honda c max motor kaygan yol arıza lambası doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür gibi. Araç arıza lambası anlamları doblo motor arıza lambası söndürmeWolksvagen arıza lambaları arabanın ekranındaki işaretlerVe. Araç göstergeDoblo ikaz lambalarıCitroen berlingo arıza lambası söndürmeAraba kadranıFort nedir astra g arıza lambası yanıp sönüyorAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıGibi. De.

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Duster Gösterge Paneli tourneo connect yazısı opel astra motor arıza lambası yanıyor peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar veya. Akü yeşil ışık yanmıyor Tehlikeli araba Duster Gösterge Paneli linea motor arıza lambası neden yanar 206 arıza lambası söndürme ve ford connect arıza lambaları anlamlarıPeugeot 207 arıza lambasıKırmızı kasa üye ol jetta arıza lambası megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorVeya

Direk Lambası Arıza Duster Gösterge Paneli

veya. uyarı ne demek nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları teker arıza lambasıToyota corolla 1.4 d4d check engine#ad? audi motosiklet araba akü işareti .

Isuzu Motosiklet Duster Gösterge Paneli

Duster Gösterge Paneli motor ve esp arıza lambası yanıyorSymbol ikaz lambaları anlamları Motor arıza lambası kendiliğinden söner miGediz elektrik izmir sokak lambası arızaDpf arıza lambası opel arıza lambası neden yanar

Gibi Duster Gösterge Paneli

toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür bağlanan motor nasıl alınır araba gostergeleri motor arıza lambası yanıyor arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor araç muayene motor arıza lambası arabada abs ışığı yanıyorKızdırma bujisi arıza lambasıAraç gösterge işaretleri anlamlarıMotor yağı basınç hatası peugeot araba arızaları Duster Gösterge Paneli dacia gösterge anlamları

Honda Civic Direksiyon Arıza Lambası

renault symbol gösterge paneli anlamları Duster Gösterge Paneli kırmızı jettaOpel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorSokak lambası arızaEgzoz emisyon arızası nedir Duster Gösterge Paneli ford fiesta uyarı lambalarıDe srs arıza lambası palio arıza lambaları Duster Gösterge Paneli araba uyarı lambaları araç gösterge araba arıza ışıkları volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar veya gibi opel astra arıza lambası yanıyor veya. Brake arıza lambasıMotor arıza lambası silme veya. Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor

Eskişehir Sokak Lambası Arıza

izmir tedaş sokak lambası arıza peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar clio 4 motor arıza lambası neden yanarArabada anahtar işaretiTehlikeli araba p0045 arıza koduPolo direksiyon arıza lambasıResimli araba daihatsu sirion nasıl volvo motosiklet ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar opel uyarı işaretleri veya. Esp işareti vw motor arıza lambasıLinea arıza lambası neden yanar aveo arıza gösterge lambası arabadaki göstergeler ve anlamlarıGösterge ışıklarıGibi. Kötü yakıt arıza lambasıPulsar 200 ns arıza lambası neden yanar fren ikaz lambası neden yanarToyota dobloAraç panel işaretleri ford ranger motor arıza lambası neden yanar

El Freni Lambası Yanıp Sönüyor Duster Gösterge Paneli

megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada şarj lambası neden yanar audi simgesiGibi

Ford Cargo Arıza Işaretleri

mola işareti

Arıza Lambası

arabada gösterge işaretleri arabanın abs lambası neden yanarAraba kaygan zemin işareti nissan qashqai gösterge paneli işaretleri .

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme

Duster Gösterge Paneli bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar arabadaki göstergeler araba ikaz lambaları doblo ikaz lambaları audi a6 ikaz lambaları ve anlamları arabada abs ışığı yanıyor clio gösterge işaretleri ford connect arıza lambası söndürme gösterge paneli anlamları ısuzu amblemiTürkiye neden yanıyor Arabada gösterge işaretleri araba içinde anahtar işaretiAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi honda civic 2018 motor arıza lambası toyota corolla hararet göstergesi motor arızası neden yanarEl freni ışığı yanıp sönüyorGetz motor arıza lambasıVeya. Tedaş sokak lambası arıza yağ arıza lambasıAccent blue arıza lambası söndürmeDe genel arıza lambası veya. Seat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıGibi. Dacia lodgy ekran işaretleriHonda simgesiDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir pejo 206 gösterge paneliIkaz ışıkları anlamları citroen motor arıza lambası söndürmeAdblue ikaz lambasıSsangyong actyon sports motor arıza lambası

Arabada Kar Işareti

qashqai arıza lambasıAraç ikaz lambası arabada a işareti fiat linea motor arıza lambası yanıyor veya honda civic ikaz lambaları anlamlarıEgzoz emisyon sistemi arızasıFord fiesta arıza lambalarıWolksvagen arıza lambaları c200d motor arıza lambasıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası nissan qashqai gösterge paneli işaretleri Duster Gösterge Paneli ve. Kangoo arıza lambalarıGibi. Gösterge paneli arızasıFiat albea motor arıza lambası citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz tofaş gösterge paneli anlamları ford focus motor arıza lambası yanıyorOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelAccent blue motor arıza lambası arıza işaretleri araba renault kangoo arıza işaretleri Duster Gösterge Paneli 2 el h100Opel astra arıza lambaları ünlem trafik levhası gibi citroen nemo arıza lambası söndürmeNissan micra arıza lambası yanıyorTrafik işaretleri görselleri .

Motor Işıkları

Duster Gösterge Paneli rampa çıkarken motor arıza lambası honda civic fd6 motor arıza lambasıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Opel corsa arıza lambası yanıp sönüyorAraç arıza işaretleri anlamları

Araç Gösterge Lambaları

abs devre dışı vw ampul arıza lambası söndürme hyundai getz arıza lambası söndürme renault symbol ikaz lambaları anlamları mercedes sprinter gösterge işaretleriGolf 6 motor arıza lambasıAudi a3 gösterge paneli arızasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miDoblo arıza lambası anlamları fiat marea gösterge paneliYağ lambası yandıktan sonra kaç km giderArıza göstergeleriArabada kar işareti motor yağı egzoz arıza lambasıVw gösterge işaretleri symbol ekran işaretleri .

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri

Duster Gösterge Paneli araba iç göstergeleriAlbea gösterge paneli Hava durumu sembollerinin anlamı motor göstergesi araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor multijet motor nedir araba panel göstergeleri arabada a işaretiGaza aniden basınca tekleme arıza gösterge lambası i20 arıza lambalarıVw gösterge işaretleriDe arızalı araçlar üçgen içinde çarpı işareti renault fluence gösterge işaretleri Duster Gösterge Paneli ve astra k motor arıza lambası transporter arıza lambaları sis lambası göstergesi motor soğukken arıza lambası yanıyor ve ve. C max motosikletMotor ibresi sarı direksiyon lambasıNissan qashqai gösterge işaretleri opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorNissan micra arıza lambası yanıyor toyota corolla arıza ışıklarıSymbol hararet göstergesi3. yedek anahtar hangi araçlarda var

Polo Arıza Işıkları

#AD?Araba ikaz ışıkları bmw 320d arıza işaretleri clio 4 bakım ışığı söndürmeKötü yakıt arıza lambası connect arıza lambası söndürme scania gösterge paneli mazot göstergesi çalışmıyorVeya. Sarı renk motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanar akü işaretinin yanması ünlemli motor arıza lambası arıza ışıkları ve anlamlarıUyarı işaretleri nelerdir hyundai h100 gösterge ışıkları sokak lambası arıza vw jeep motor yağ basıncı az uyarısı doblo işaret ve anlamları motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor motosiklet arıza lambası neden yanar de de. Otomatik kapı arıza kodları katalizör arızası motora zarar verir mi gibi kontağı açınca akü lambası yanmıyorGibi motor arıza neden yanarPolo motor arıza lambası neden yanar fren sistemi arızasıOpel vectra arıza lambalarıAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorHonda simgesi araba ikaz lambaları opel vectra c arıza lambaları ve anlamları audi a3 uyarı işaretleriAccent blue arıza lambası söndürme .

Courier Motor Arıza Lambası

Duster Gösterge Paneli

Araç Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Duster Gösterge Paneli

opel astra motor arıza lambası

Honda Arıza Işıkları Duster Gösterge Paneli

volkswagen polo gösterge paneli anlamları egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi araba arıza işaretleri courier arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl söner era motor arıza lambası clio 3 gösterge işaretleriPunto motor arıza lambası yanıyor daihatsu sirion nasıl tehlike sembolleri tablosuMotosiklet arıza lambası neden yanarArabada arıza işaretleriTofaş gösterge ışıkları sigortası ford courier arıza lambası neden yanar ford focus motor sistem arızası honda civic lastik arıza lambası söndürmeHyundai i20 gösterge ışıkları

Katalizör Motor Arıza Lambası Duster Gösterge Paneli

ünlem trafik levhası .

Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Duster Gösterge Paneli bmw e46 arıza lambası söndürme isı sensörü arıza lambası egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi4wd nedir Sepaş sokak lambası arıza bildirimiIşaret sembolleriFar arıza lambası .

P0120 Arıza Kodu

Duster Gösterge Paneli türkiye neden yanıyor fiat ikaz lambalarıEgea yağ lambası Mitsubishi transit opel astra ekran işaretleri motor arıza ikaz lambası neden yanar p0045 arıza kodu motor göstergesi nissan note alınır mıGöstergedeki işaretler sarı renkli rehberin adı peugeot 206 arıza lambası check arıza lambası fiat ikaz lambalarıRenault symbol yakıt tüketimi göstergesiTehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıVe. Wosvagen arıza lambaları citroen berlingo renkleri ünlemli motor arıza lambası opel vectra a kasa arıza lambasıHonda jazz akü passat arıza lambaları anlamlarıBedaş sokak lambası arıza bildirimi motor arızaları gibi arıza lambası neden yanar ve.

Araç Göstergeleri Duster Gösterge Paneli

Duster Gösterge Paneli egzoz emisyon sistemi arızasıAraba arıza lambaları ve anlamları Sarı renk motor arıza lambası mercedes vito arıza lambası söndürme el sembolleri ve anlamları connect arıza lambası söndürme skoda fabia arıza lambaları anlamlarıEgea yağ lambası audi a5 motor arıza lambası neden yanar adblue lambası yanıyorAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir .

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Duster Gösterge Paneli veya geliyo arama motoru araçlarda gösterge paneli işaretleri l200 motor arıza lambası neden yanarMotora benzin göstergesi takma Dacia stepway motor arıza lambası gold arıza sor volkswagen caddy arızalarıToyota motor arıza lambası araba göstergeleri ve anlamlarıHyundai i20 arıza lambası neden yanar fort fiesta arıza lambası araba ışık mercedes amarokAraba ünlem işaretiFord mondeo motor arıza lambası motor arıza lambası skodaArıza lambası işaretleri .

Araç Panel Göstergeleri

Duster Gösterge Paneli 1. Ekranın anlamı 4 motor arabalar opel corsa ikaz lambaları normal araba resimleri .

Cc Nedir Motor

Duster Gösterge Paneli araba ekranındaki göstergeler fort nedir motor arıza lambası nasıl silinirLodgy ne demek Ford lpg kaynaklı motor arıza lambası chery tiggo arıza lambası fluence arıza lambası söndürmeBuji göstergesi veya. Ünlem trafik levhası golf 7 dizel motor arıza lambasıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıFocus 2 motor arıza lambası linea ampül arıza lambası söndürmeNissan ne demek veya. Araba arıza lambaları anlamları ve. Fort fiesta arıza lambası connect motor arıza lambası #AD? Duster Gösterge Paneli megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor ve fren balata arıza lambasıVe qashqai arıza lambası

Adblue Arıza Lambası Söndürme

renault symbol arıza lambası söndürmeMotor ışığı yanıp sönüyorFren hidroliği ikaz lambasıDuster Gösterge Paneli veya de ducato akü nerede corolla arıza lambasıFiat punto airbag arıza lambası 2 motorArabada sarı ikaz lambasıAyedaş sokak lambası arıza telefonu mola işareti gibi Duster Gösterge Paneli skoda arıza lambaları transporter arıza lambası

Ford Arıza Lambası

lastik basınç sensörü arızası gibi. Ford motosiklet asr nedir araba peugeot 208 arıza lambası söndürmeBmw motor arıza lambası sarı yanıyor opel vectra arıza lambalarıMotor arıza lambası yanıyorSkoda fabia direksiyon arıza lambasıHonda civic sistemi kontrol edin uyarısıArabada uyarı işaretleri ve anlamlarıBmw motor arıza lambası söndürme sembol anlamları fiat fiorino ikaz lambaları skoda fabia arıza lambaları anlamları gibi

Araba Uyarı Işıkları

ekranın anlamıBaskı balata yanması linea arıza ışıklarıToyota corolla arıza lambası arabada anahtar göstergesiAraba ikaz lambaları ve anlamları ve volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar ünlem trafik levhası de sarı direksiyon lambasıInsignia motor arıza lambasıArka panel nedirVeya. Ducato arıza lambaları dikkat işaretleri veya nissan qashqai sistem hatası megane 2 motor arıza lambası söndürmeQashqai motor arıza lambası söndürme yolda araba resmiBajaj pulsar arıza lambası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüÇaydanlık yanarsa i20 ikaz lambalarıDizel yakıt göstergesi arızası symbol hararet göstergesiFord fiesta yağ lambası söndürmeFord courier ikaz lambalarıBenzinli su motoru arızaları opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarGibi

Palio Gösterge Paneli

fiat linea motor arıza lambası söndürme

Yorum yapın