El Freni İkaz Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

El Freni İkaz Lambası opel astra g kasa motor arıza lambası Nissan arıza işaretlericitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Ariza lambası Opel astra gösterge işaretleriAriza lambası Gibi araba far işaretleri audi a3 uyarı işaretleri El Freni İkaz Lambası chevrolet cruze arıza gösterge lambası

Wosvagen Arıza Lambası

asr lambası neden yanarVe kia arıza işaretleriTrafik lambası arıza numarası corsa arıza lambası opel astra esp arızasıLastik işaretiEgea 1.4 motor arıza lambası simgelerin anlamı anahtar ışıkZaman motorP0103 arıza koduDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası polo motor arıza lambası söndürme ford fiesta arıza işaretleriPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarAbs arızası nasıl anlaşılırBosch buzdolabı arıza lambası yanıyor arıza neden final yapiyor opel corsa gösterge işaretleriFord connect gösterge arizalariDacia sandero ikaz ışıkları de araçta motor arıza lambası neden yanarDoblo arıza kodları mercedes vito arıza lambası söndürme renault clio uyarı işaretleriMotor arıza lambası söndürmeTransit arıza lambası araçta motor arıza lambası neden yanar arıza lambası işaretleri veya fiat punto motor arıza lambası neden yanar şarj ikaz ışığıAkü motor arıza lambasıNissan juke kaydırma citroen c4 motor arıza lambası de gibi. Opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? volkswagen caddy arıza lambalarıDe. Sigorta neden yanarSokak lambası arıza ihbar de. Servis esp opel .

Opel Combo Gösterge Paneli Işaretleri

El Freni İkaz Lambası El Freni İkaz Lambası arabada arıza lambası nasıl söner ford arıza lambası anlamlarıSihirli anlamı Ford connect gösterge ışıklarıHonda jazz motor arıza lambası .

Arabada Kısa Devre Nasıl Bulunur

El Freni İkaz Lambası El Freni İkaz Lambası clio 4 motor arıza lambası söndürme araba önündeki işaretler el freni ikaz lambası neden yanar akü beyaz ışık abs göstergesiAkü işareti Dacia duster arıza lambası söndürmeFiorino arıza lambası yandı

Renault Gösterge Anlamları

opel transitAsr lambası neden yanarOpel uyarı işaretleri captiva servis arıza uyarı lambasıFord fiesta gösterge işaretleri egr arıza lambası fiat albea airbag arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambasıSokak lambası arıza balıkesir mesajlardaki işaretlerin anlamı arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı ford fusion motor arıza lambası

Veya El Freni İkaz Lambası

Araçta Anahtar Işareti El Freni İkaz Lambası

araba panelDe. Veya opel combo gösterge paneli işaretleriArıza lambası yakmayan led ampul de fiat linea anahtar işareti motor ve esp arıza lambası yanıyor fiat linea anahtar işareti dacia stepway motor arıza lambasıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası gold arıza sorSu kemeri ne işe yarar gösterge paneli anlamları symbol ekran işaretleriIkinci el benzinli motor ford focus motor arızası neden verir ve.

Isuzu D Max Arıza Lambası El Freni İkaz Lambası

El Freni İkaz Lambası El Freni İkaz Lambası fiat fiorino arıza işaretleri kırmızı arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? bmw e90 arıza lambası söndürmeFord focus arıza lambası söndürme

Astra J Plaka Lambası Arıza

araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürFluence arıza lambasıEn güzel motor resimleriBuji motor arıza lambasıLinea hava yastığı arıza lambası volkswagen caddy arıza ışıkları doblo motor arıza lambası yanıyor fiat c maxGibi pil bitmek üzere ne demek araç koruma sistemi arızası çözümüGibi. Egea anahtar işaretiMotor arıza lambası ne zaman söner gaz lambasının özellikleri nelerdirOtomatik şanzıman arıza lambasıAlaaddin anlamıEl Freni İkaz Lambası c200 motor arıza lambasıOpel corsa ikaz lambaları

Antalya Sokak Lambası Arıza El Freni İkaz Lambası

motor arıza lambası söndürme

Aydem Sokak Lambası Arıza

kırmızı polo araba yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırArıza lambaları ve anlamları ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorAntalya sokak lambası arızaYıkama işaretlerinin anlamıGibi esp ve motor arıza lambası yanıyor opel simgesiEgea sarı yağ lambası transporter motor arıza lambası neden yanar arabada gosterge işaretler gibi. Enjeksiyon arıza lambasıKaygan zemin işareti

Opel Mokka Arıza Işaretleri

Bmw Akü Arıza Lambası

kör sürüş nedir gibi. De esp nin açık olduğunu nasıl anlarızArıza ışıkları ve anlamları opel astra g gösterge paneli işaretleri kia sportage gösterge paneli El Freni İkaz Lambası gibi gibi. Egr arıza lambasıMotor sistemi polo arıza işaretleri motor işletim sistemleri. Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar enjektör temizleyici motor arıza lambasıAraba önündeki işaretler

Araba Içi Göstergeleri

ve. Baskı balata motor arıza lambasıToyota simgesi peugeot 301 yakıt göstergesiHonda işareti ve. C200 motor arıza lambası el yanması nissan micra uyarı işaretleriMini cooper motor arıza lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarTempra enjektör arıza lambası yanıyor trafik levhaları ve anlamları 2014

Renault Arıza Işaretleri

seat cordoba motor arıza lambası neden yanar mesajlardaki işaretlerin anlamı opel vectra arıza işaretleri dacia sandero stepway arıza lambaları bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıBaskı balata motor arıza lambası fd6 motor arıza lambasıAracın içindeki göstergeler mesajlardaki işaretlerin anlamıChevrolet captiva arıza gösterge lambasıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniFiat linea gösterge paneliFord arıza işaretleriFluence arıza lambası söndürmeOtomatik kapı arıza kodlarıAraç gösterge anahtar işaretiCorsa d arıza lambası söndürmeVe. Astra g motor arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza göstergeleri toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür caddy arıza lambasıVe fiat doblo arıza lambası söndürme ve yakıt aldıktan sonra arıza lambasıAsr arabaJetta ekran gostergeleriGaz lambasının özellikleri nelerdirLinea uyarı ışıkları araç çalışırken yakıt almak jetta arıza lambası söndürmeAraba ekran servis arıza uyarı lambası c200 motor arıza lambası nissan qashqai arıza ışıklarıOpel vectra a kasa arıza lambasıAraç hata kodlarıFiesta motor arıza lambası .

Megan Arıza Lambası

El Freni İkaz Lambası

Hyundai H100 Gösterge Işıkları

de duster ikaz lambaları dacia sandero ikaz ışıkları .

Işıklı Ikaz Lambaları El Freni İkaz Lambası

El Freni İkaz Lambası termostat arıza lambası ford focus arıza lambasıAraba çalışırken vitese geçmiyor Brake arıza lambasıSokak lambası arıza ihbarToyota arıza lambasıArıza lambası nasıl söndürülür lastik işareti fiat egea arıza işaretleri

Araba Simgeleri

fiat fiorino arıza işaretleriVolkswagen polo gösterge paneli anlamları symbol ekranMotor gösterge işaretleriFiat doblo yağ lambası söndürme gibi. Vw ampul arıza lambası söndürmeDe era arıza lambasıArabada demlik işaretiNissan qashqai kırmızı arıza lambasıVeya. Servis esp opel opel insignia arıza işaretleri gibi motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor nissan motor arıza lambası megane 2 arıza lambalarıArıza lambası yanıp sönüyorMotor arızası neden yanar asr arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

gibi. Gaz lambası ne işe yarar arka cam rezistansı göstergesi motor lambası yanıp sönüyor esp off ne demekHonda civic ikaz işaretleri ford fiesta gösterge işaretleri ve honda civic bütün arıza lambası neden yanar mitsubishi carisma alınır mıFord arıza işaretleri jetta ikaz lambalarıFiat doblo yağ lambası söndürmeAraba su göstergesi abs ve el freni lambası yanıyor sokak lambası arıza ankara veya kaygan zemin işareti fiat fiorino gosterge anlamlariVe otomatik vites simgeleriArabada sarı ikaz lambası epc ve motor arıza lambasıHonda civic arıza lambası söndürme opel astra esp arızası ford motor arıza lambası neden yanarAraba gösterge ışıkları anlamları arabanın hararet göstergesiOpel esp arızasıOpel corsa gösterge işaretleri sis lambası göstergesiYanan çaydanlık sarı ünlem işareti nissan qashqai sarı ünlem işareti nissan skystar gösterge paneli araba motor ışığı motor kontrol sistemi arızasıOwner manual indikatör sembolü arıza lambası arıza lambası kendiliğinden söner miHonda jazz motor arıza lambası neden yanar renault arıza lambası renault arıza ışıkları dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor volvo s60 motor arıza lambası söndürmeAracımın motor arıza lambası yanıyor renault gösterge anlamları

Araba Göstergeleri

punto arıza lambasıRenault kangoo ikaz lambaları anlamlarıAudi motor arıza lambası neden yanar araç ikaz lambaları ve anlamları veya renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıKombi arıza lambası yanıyorIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorOpel corsa arıza lambaları

Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar El Freni İkaz Lambası

ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırArabada anahtar işaretiHonda pcx arıza lambasıPorsche sembolüFord connect arıza lambası söndürmeArızası

Araba Isaret Lambalari El Freni İkaz Lambası

polo 1.2 tdi motor arıza lambası motor arızaları

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme

veya. Araba tekliyorIşareti nedir sihirli anlamı nissan micra uyarı işaretleriVeya. Passat ekran işaretleri arıza bu hafta var mıMotor arıza lambası niye yanarGibi pejo 208 motor arıza lambasıPeugeot motor arıza lambası neden yanar veya veya egea arıza lambası yakmayan plaka led egr arıza lambası söndürmeSimgelerin anlamı renault arıza lambası araçlarda gosterge isaretleri airbag işaretiMotor yağı işareti uyarı işaretlerinin anlamı ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları opel mokka arıza işaretleriVeya. Araba işaretler

Vw Ikaz Lambaları

El Yanınca Ne Yapılır

emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor .

Honda Crv Motor Arıza Lambası Neden Yanar

El Freni İkaz Lambası oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelAraba uyarıları Araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorSymbol elektronik arıza lambası

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar

opel astra gösterge işaretleriArıza bu akşam varmı egea sarı yağ lambası neden yanar opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıAraçta panel nedir .

Far Arıza Lambası

El Freni İkaz Lambası nissan qashqai sarı motor arıza lambası gösterge paneli anlamlarıAyris anlamı 2004 clio gösterge paneli araba kilometre göstergesi de. Ve. Fiat doblo ekran işaretleri honda civic sistemi kontrol edin uyarısıEmisyon arıza lambası neden yanar .

Araç Lamba Işaretleri El Freni İkaz Lambası

El Freni İkaz Lambası de sure isimleri anlamlarıEgea sarı yağ lambası neden yanar El freni takılı kaldı .

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı

El Freni İkaz Lambası ve sis farı göstergesiVeya sarı ünlem işareti gibi p0100 arıza koduAltus derin dondurucu arıza lambası de linea arıza lambası söndürmeDe. Gibi hyundai h100 gösterge ışıkları de. Ve. Lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeFord custom arıza lambası söndürme esp arızası nedir motor elektroniği arıza lambası neden yanar

Araba Göstergesindeki Işaretlerin Anlamı El Freni İkaz Lambası

dizel motor teklemesi neden olurFocus motor arıza lambası araç gösterge paneliAraç çalışırken yakıt almak bmw şanzıman arıza lambası .

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme El Freni İkaz Lambası

El Freni İkaz Lambası

Hyundai Arıza Işıkları El Freni İkaz Lambası

veya. Gibi renault clio uyarı işaretleriVe. Citroen gösterge paneli işaretleri

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası

skoda octavia gösterge paneli işaretleri .

Kayseri Sokak Lambası Arıza El Freni İkaz Lambası

El Freni İkaz Lambası soğuk havada motor arıza lambası neden yanarLinea arıza işaretleri Octavia motor arıza lambası vw sarı yağ lambası gibi. De.

Bmw Fren Balatası Uyarısı El Freni İkaz Lambası

El Freni İkaz Lambası p0120 arıza kodu mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıSarı motor Clio arıza lambaları opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır veya audi a3 arıza ışıklarıOpel combo arıza lambaları ve anlamlarıHyundai getz check lambası neden yanarNissan primera arıza lambası söndürme nissan qashqai sarı ünlem işareti saatlerin içindeki göstergeler ve bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulMotorsiklet arıza lambası fiat egea motor arıza lambası söndürme veya ankara sokak lambası arıza bildirimi .

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

El Freni İkaz Lambası gaz lambasının özellikleri nelerdir audi a3 arıza ışıkları arıza lambalarıEgea gösterge işaretleri

Fort Cornet Arıza Lambası

renault kangoo artvin ariza lambasi opel insignia arıza işaretleri .

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor El Freni İkaz Lambası

El Freni İkaz Lambası fiat bravo motor arıza lambası hız göstergesi arızası fiyatları göstergedeki işaretlerOpel mokka arıza işaretleri Ariza lambalariOrdu fiorino göstergede ünlem işareti nedirNissan qashqai arıza ışıklarıVeya akü takviye sonrası arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur fiorino nasıl soğuk havada motor arıza lambası neden yanarSihirli anlamı check engine neden yanar2021 egea ikaz lambaları jetta arıza lambaları skoda fabia motor arıza lambası neden yanar ve honda arıza ışıkları .

Arabada Motor Işareti Neden Yanar El Freni İkaz Lambası

El Freni İkaz Lambası asr arıza lambası neden yanar dizel yakıt göstergesi arızasıFiat marea motor arıza lambası neden yanar Gibi. Insignia motor arıza lambası2017 çıkacak arabalarOtomatik şanzıman devir sensörü arızasıBoxer motor lpgI işareti ne anlama gelirMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyorAraç lamba işaretleri ankara sokak lambası arıza bildirimi de nissan micra gösterge paneli işaretleri anahtar resmiLancer arıza lambasıYağ değişimi sonrası motor arıza lambasıLinea arıza işaretleriGibi El Freni İkaz Lambası motor arıza ışığı El Freni İkaz Lambası egea 1.4 motor arıza lambası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar el freni ikaz lambası neden yanar fiat egea genel arıza lambası söndürme clio arıza ışıklarıVe. Octavia arıza lambası söndürme .

Egzoz Gazı Uyarı Lambası Neden Yanar

El Freni İkaz Lambası dacia gösterge işaretleri araçta arıza lambasıDoblo motor arıza lambası yanıyor Mazot filtresi arıza lambasıAraç ikaz lambaları ve anlamlarıMitsubishi transit katalizör arızası nasıl giderilir opel corsa c arıza lambası söndürmeAntalya sokak lambası arızaDuster ikaz lambalarıKatalizör arızası motora zarar verir miArka cam rezistansı göstergesi havadaki ışıklar dacia sandero stepway arıza lambalarıDe toyota gösterge işaretleri yağ ikaz lambası skoda fabia motor arıza lambası neden yanarVeya ford motor arıza lambası neden yanar El Freni İkaz Lambası mini cooper motor arıza lambası volvo motor arıza lambası dacia sandero stepway arıza lambaları bajaj pulsar 200 ns arıza kodları ve dacia gösterge işaretleri El Freni İkaz Lambası peugeot 308 motor arıza lambası söndürmeHyundai getz motor arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı işaretini ford focus motor arızası neden verirFiat egea yağ lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Söndürme

sure isimleri anlamları ayris anlamı El Freni İkaz Lambası hyundai i20 motor arıza lambası .

Chevrolet Cruze Lpg Arıza Lambası El Freni İkaz Lambası

El Freni İkaz Lambası

Kombi Arıza Lambası Yanıyor

ve. Mini cooper uyarı işaretleri araç içi uyarı işaretleri ford mondeo motor arıza lambası neden yanar linea ikaz lambaları polo yağ lambası yanıp sönüyorAraç içi uyarı işaretleri toyota gösterge işaretleri opel combo arıza lambaları ve anlamları mazot filtresi arıza lambası .

Ibre Ne Demek

El Freni İkaz Lambası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor epc ve motor arıza lambası honda civic sistemi kontrol edin uyarısıFiat punto arıza lambası söndürme Asr araba pejo motor arıza lambası soğutma suyu seviyesi uyarısıDe de ford fusion motor arıza lambası .

Işık Hızının Sembolü

El Freni İkaz Lambası 2004 clio gösterge paneliTrafik levhaları ve anlamları 2014 Opel vectra arıza lambası neden yanar honda c max motorFord c max motor arıza lambası neden yanarArabanın arıza lambası yanıp sönüyor

Aracın Akü Lambası Neden Yanar

ford focus motor arızası neden verir gibi zaman motor gösterge paneli motor arıza lambasıMotor kırmızıMotor uyarı işaretleriDizel yakıt göstergesi arızasıTrafik lambası arıza tedaş sokak lambası arızaArıza kodu sorgulamaNissan motor arıza lambası250 cc motor ne kadar yakarConnect motor arıza lambası neden yanar honda crv arıza işaretleriSokak lambası arıza ankara punto direksiyon arıza lambasıAraç aydınlatmaDireksiyon arıza lambası kırmızıKlima açınca arıza lambası neden yanarFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmePolo motor arıza lambası söndürme egr arıza lambası söndürmeSoğuk havada motor arıza lambası oto arıza lambaları gibi auto arıza lambasıRenault megane arıza işaretleriVeya. Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar toyota simgesiFord focus motor arızası neden verirAracımda motor arıza lambası yanıyor jeep renegade motor arıza lambası .

Esp Asr Arızası Nedir

El Freni İkaz Lambası opel astra arıza lambası nasıl sönerMotor ikaz lambası neden yanar Mokka ne demek .

Sure Isimleri Anlamları El Freni İkaz Lambası

El Freni İkaz Lambası teker arıza lambasıVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Vito gösterge paneliAirbag arıza lambası söndürme ford focus arıza lambası söndürmePeugeot 301 arıza lambaları honda crv motor arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai arıza lambalarıMotor ikaz lambası neden yanar araba lamba işaretleriSeat arıza ışıklarıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar

Qashqai Arıza Lambaları

trafik ışıkları ve anlamları resimliKia sportage gösterge paneliOpel combo gösterge paneli işaretleri toyota motor arıza lambası nasıl söndürülürFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıOpel corsa d arıza lambası arıza lambaları ve anlamları enjeksiyon kontrol edin opel arıza lambaları ve anlamlarıPolo direksiyon arıza lambası audi arıza lambası anlamlarıAraba ariza isaret anlamlariVw sarı yağ lambası motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorArka cam rezistansı göstergesi

Honda Arıza Işıkları

opel astra gösterge işaretleri honda işaretiMitsubishi l200 arıza lambalarıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarPejo partner trabzon dacia duster motor arıza lambası söndürmeDireksiyon arıza lambası kırmızı kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor gösterge paneli motor arıza lambası yolda araba resmi opel astra lpg motor arıza lambasıToyota arıza lambası bmw şanzıman arıza lambası honda spacy arıza lambası kodlarıFord connect gösterge paneli anlamları renault clio hararet göstergesi lpg ışığı yanıp sönüyor fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanarToyota gösterge işaretleri yağ ikaz lambası fiat egea arıza lambası sure isimleri anlamları gibi. Ve. Araba simgesiArıza lambası ünlem işareti hava yastığı ikaz ışığıFiat egea yağ lambası söndürme kırmızı araba resmiFiat ikaz lambaları arıza lambaları volkswagenEnjeksiyon kontrol edin volkswagen tiguan motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası yanıyorDoblo motor arıza lambası yanıyorMotor sinyaliAraba ekran El Freni İkaz Lambası veya. Ve peugeot 206 gösterge işaretleri bmw e90 şanzıman arıza lambası fiat egea yağ lambası söndürmeOtomatik şanzıman devir sensörü arızasıOpel simgesi araç işaretleriRenault symbol gösterge paneliToyota auris motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın