Dörtlü İkaz Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dörtlü İkaz Lambası ford ranger arıza lambası söndürme Sokak lambası arıza bildirimiopel astra arıza lambası silme Ariza lambası Hyundai i20 arıza lambası neden yanar Ariza lambası motor arıza lambası muayeneden geçer mi nissan juke bilinmeyen özellikleri volkswagen katalitik konvertör arızası caddy gösterge paneli hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarDacia uyarı işaretleri işaretlerin anlamları ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarCitroen c elysee gösterge paneliAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar esp işaretiLinea motor arıza lambası söndürmeAraba arıza ışıkları anlamlarıArabada akü lambası neden yanarVe. Motor uyarı işaretleriArabanın hız göstergesi çalışmıyor honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeDacia arıza lambası neden yanar bmw 320d arıza işaretleriClio 4 bakım lambası söndürmeFord ranger motor arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızası (eobd)Audi arıza lambaları araçlarda göstergeler ve anlamları fiat egea işaretleriOpel arıza lambaları ve anlamları opel arıza ışıkları gibi c200d motorMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıDe ışık arıza lambasıOto arıza kodları Dörtlü İkaz Lambası ford transit ikaz lambaları anlamı arac ariza lambalari focus arıza lambalarıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları

Balata Arıza Lambası Dörtlü İkaz Lambası

Dörtlü İkaz Lambası mitsubishi canter arıza lambası opel astra arıza lambası opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası arabadaki işaretler klima açınca arıza lambası neden yanarArıza ikaz lambalarıEgea arıza lambası katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır motor kontrol sistemi arızası eobd .

Ünlem Işareti Olan Trafik Levhası Dörtlü İkaz Lambası

Dörtlü İkaz Lambası fiorino renkleri peugeot partner gösterge işaretleri motor kontrol sistemi arızası eobd nedirOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları De. Gibi arabada gosterge işaretler motorsiklet resmi arıza lambası yakmayan ledGibi. Opel astra j dizel motor arıza lambası2008 jetta dizel ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları ve. De. Veya renault kangoo motor arıza lambasıAraçta arıza lambası neden yanar baskı balata motor arıza lambası araba ingiliz anahtarı işaretiOpel ekran işaretleriYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı fiat albea motor arıza lambası bmw arıza kodları ve anlamları honda sembolü gibi

Mercedes Caddy

Dörtlü İkaz Lambası traktör ikaz lambaları anlamları ve. Opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Ve dacia ekran işaretleriOpel motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 ikaz ışıkları fort nedirP/s arıza lambasıMegane 3 arıza lambası söndürmeAdblue arıza lambası söndürme Dörtlü İkaz Lambası dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı de klima açınca motor arıza lambası neden yanar ve emisyon kontrol sistemi arızası c200d motor nissan juke kırmızı motor arıza lambası .

Caddy Arıza Göstergeleri Dörtlü İkaz Lambası

Dörtlü İkaz Lambası pejo 308 motor arıza lambası neden yanar araba göstergesinde anahtar işareti

Sürekli Otomotiv Edirne

Dörtlü İkaz Lambası peugeot partner 2001 gösterge paneliRenault kangoo ikaz lambaları

Renault Megane Arıza Işaretleri

Dörtlü İkaz Lambası

Egea Sarı Yağ Lambası

Dörtlü İkaz Lambası fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıRenault kangoo ikaz lambaları Veya. Gibi. Polo motor arıza lambası neden yanar .

Araç Ikaz Işıkları Ve Anlamları

Dörtlü İkaz Lambası Dörtlü İkaz Lambası octavia nasılArabada uyarı işaretleri ve anlamları Arabada akü işaretiEksantrik mili arızası sesiAraç ikaz ışıkları ve anlamları opel astra f arıza lambası neden yanarIşaretlerin anlamları ford connect arızaları

Araç Arıza Lambası Neden Yanar Dörtlü İkaz Lambası

Dörtlü İkaz Lambası gösterge paneli işaretleri egzoz emisyon arıza lambası traktör ikaz lambaları anlamları chevrolet kalos motor arıza lambası tucson motor arıza lambası oto ışıkArabada uyarı işaretleri ve anlamları F30 motor arıza lambasıHyundai motor arıza lambası trafikte algılama zamanı ne demektir

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme

Dörtlü İkaz Lambası asr arabaArabada uyarı işaretleri ve anlamları Sokak lambası arıza ayedaş yay arıza lambasıEsp işareti h100 gösterge paneli araba sinyalleri .

Vw Golf Arıza Lambası Dörtlü İkaz Lambası

Dörtlü İkaz Lambası gibi. P1300 arıza kodu De sogukta araba calismazsaFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası ikaz ışığı el freni takılı kaldı motor tehlikeli miVeya elektrik işaretleri ve anlamlarıPark sensörü arıza lambası motor yagi basinci az uyarisi motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorFiat motosikletFren ikaz lambası neden yanar servis esp ne demek honda motor amblemi gösterge paneli immobilizer arıza lambası ve audi arıza lambalarıFord focus gösterge anlamları hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot partner gösterge işaretleri Dörtlü İkaz Lambası ford connect motor arıza lambası yanıyor octavia nasıl de linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür otomobil ikaz lambaları volkswagen katalitik konvertör arızası honda civic arıza lambalarıFord ranger arıza lambası söndürme dacia doblo c200d motor arıza lambası araba panel opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar hyundai motor arıza lambasıGibi.

Veya Dörtlü İkaz Lambası

Dörtlü İkaz Lambası Dörtlü İkaz Lambası araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor peugeot arıza lambası ford courier arıza lambası söndürmeHyundai arıza işaretleri Şanzıman arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambasıVeya. Adblue uyarısı de doblo arıza lambasıAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorEnjeksiyon nedir araba abs araba Dörtlü İkaz Lambası mercedes doblo araç göstergesiArızalarıVolkswagen arıza lambaları ve anlamları focus arıza lambalarıWolksvagen arıza lambası

Antalya Sokak Lambası Arıza

Dörtlü İkaz Lambası

Araba Akü Göstergesi

Dörtlü İkaz Lambası 3008 arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar motor arızaları ve. Hyundai arıza işaretleri Ve.

Nissan Juke Anahtar

Dörtlü İkaz Lambası servis esp ne demek veya. Opel astra motor arıza lambası Egea motor arıza lambası yanıp sönüyor qashqai arıza lambaları ve. Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar Dörtlü İkaz Lambası fiat egea gösterge paneli anlamları Dörtlü İkaz Lambası gibi fiat arıza ışıkları toyota arızaları ve de. Opel astra motor arıza lambası Citroen c3 motor arıza lambası söndürmeVe. Opel astra k motor arıza lambası hyundai ikaz lambaları izmir sokak lambası arıza telefonu pejo 206 arıza lambalarıKia sportage motor arıza lambası neden yanar opel zafira motor arıza lambası arıza ne demek renault gösterge paneliKızdırma bujisi arıza lambasıAraba uyarı işaretleri honda civic arıza lambası yanıyorBedaş sokak lambası arıza abs lambası bazen yanıyorNissan qashqai ikaz lambalarıDe. Güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları neresi yanıyor gibi veya Dörtlü İkaz Lambası

Arabanın Motoru Neden Yanar

Dörtlü İkaz Lambası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorOpel astra motor arıza lambası Araç hata kodlarıFord focus arıza lambası yanıyorDe honda c max motor ve opel astra g arıza lambası seat leon arıza lambası söndürme araba amblemleri ve anlamlarıVe. Motor arıza lambası geç sönüyorMegane 2 arıza lambası söndürme

Arabada Lastik Basıncı Uyarısı Dörtlü İkaz Lambası

Dörtlü İkaz Lambası cruze arıza lambası söndürme arıza lambası anlamlarıOpel astra motor arıza lambası Tucson motor arıza lambası citroen hararet göstergesi fiat punto otomatik vites sorunları işaret ne demek motor arıza ışığıIkaz lambaları anlamlarıDacia lodgy arıza lambası söndürmeDacia lodgy motor arıza lambasıBmw 320d arıza işaretleri peugeot partner gösterge işaretleri citroen c elysee gösterge paneli işaretleri honda spacy 110 arıza lambası veya. Peugeot 307 arıza lambası söndürme polo motor arıza lambası neden yanarIşıklı ikaz lambaları captiva ikaz lambalarıArıza lambası engelleyici dekoder#ad? Dörtlü İkaz Lambası egr valfi hangi araçlarda olurOpel astra motor arıza lambası Vw gösterge işaretleri

Isıtma Bujisi Arıza Lambası

Dörtlü İkaz Lambası akü suyu azalırsa ne olurOpel astra motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor Dörtlü İkaz Lambası

Dörtlü İkaz Lambası dur işareti el h isareti ne demek audi a4 arıza işaretleriOpel astra motor arıza lambası Motor yagi basinci az uyarisiFord ranger motor arıza lambasıAraba arıza lambasıDacia ekran işaretleri

Volkswagen Ikaz Işıkları

Dörtlü İkaz Lambası esp asr arızası nedir nissan qashqai arıza işaretleri araç ekran fiat fiorino ikaz lambalarıOpel astra motor arıza lambası Scania gösterge paneliFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor ford ranger arıza lambası söndürme citroen jumper 2.el honda civic kaplumbağa işareti toyota yaris motor arıza lambası söndürme uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli oto ışıkDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıOpel astra arıza lambaları ve anlamları renault symbol ikaz lambaları anlamlarıMotor arıza lambası muayeneden geçer mi opel astra arıza lambası neden yanarLinea arıza lambası 1.9 dizel laguna 1 alınır mı

Gosterge

Dörtlü İkaz Lambası duster arıza lambası trafik ışıklarının anlamlarıOpel astra motor arıza lambası

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme

Dörtlü İkaz Lambası honda işareti opel astra j kasa motor arıza lambası arabada demlik işareti nissan juke anahtar motor yağı işareti ve honda pcx motor arıza lambası arabada benzin göstergesi dacia sandero motor arıza lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları 2004 clio gösterge paneli benzin ışığı yanıp sönüyor elektrik arıza sokak lambasıOpel astra motor arıza lambası

Araç Hata Kodları

Dörtlü İkaz Lambası fiat egea arıza sembolleriOpel astra motor arıza lambası Citroen nemo nasıl hyundai accent era manisaSembol anlamları seat ibiza motor arıza lambası neden yanarAudi a4 arıza lambalarıAdblue uyarısıAstra arıza lambası ünlemli motor arıza lambası araba ışık göstergeleriOpel astra arıza lambası yanıyorMercedes c200 motor arıza lambası neden yanarH100 gösterge paneli pulsar ns 200 arıza lambası kodları

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Dörtlü İkaz Lambası gibi. Opel astra motor arıza lambası Gibi focus arıza lambaları

Arabada Stop Lambası Neden Yanar Dörtlü İkaz Lambası

Dörtlü İkaz Lambası araba işaret anlamları renault master ikaz lambaları anlamlarıOpel astra motor arıza lambası Hyundai arıza işaretleri toyota yaris gösterge paneli işaretleriVeya volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor kontak anahtarı arızalarıAstra j arıza lambası yakmayan led oto arıza kodlarıIsıtma bujisi göstergesiFord focus arıza lambası ve. Araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor

Citroen C Elysee Gösterge Paneli Işaretleri Dörtlü İkaz Lambası

Dörtlü İkaz Lambası adblue ikaz lambası tüplü araba motor arıza lambası renault symbol arıza lambası söndürme chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar ve scania gösterge paneliOpel astra motor arıza lambası Ducato arıza lambası opel astra f arıza lambası neden yanar opel corsa arıza işaretleri ve anlamları

Opel Astra Yağ Lambası Yanıyor

Dörtlü İkaz Lambası top işaretiOpel astra motor arıza lambası

Ford Motosiklet

Dörtlü İkaz Lambası #AD? viessmann vitopend 100 arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası De. Dörtlü İkaz Lambası motor arıza lambası neden yanar araba arıza göstergeleriOpel astra arıza lambaları ve anlamları Kia rio motor arıza lambası söndürmeIşık paket nedir asr araba

Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Dörtlü İkaz Lambası volkswagen caddy arızaları octavia nasıl gibi audi a3 elektronik arıza uyarısı ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları seyir halinde akü lambası yanması hava durumu simgeleri anlamları ve. Opel astra arıza lambaları ve anlamları Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAt resmi olan araba c200d motor hararet göstergesi neden yanar ve. Gibi. Ve citroen c5 motor arıza lambası

Araçlarda Göstergeler Ve Anlamları Dörtlü İkaz Lambası

Dörtlü İkaz Lambası skoda motor arıza lambasıOpel astra arıza lambaları ve anlamları Veya. Klima açınca motor arıza lambası neden yanar

Abs Uyarı Işığı

Dörtlü İkaz Lambası qashqai arıza lambasıOpel astra arıza lambaları ve anlamları Dizel motor arıza lambası neden yanarUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliDpf ışığıDe. Fiat linea motor arıza lambası söndürme volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası neden yanar mercedes c180 motor arıza lambasıTehlike uyarı işaretleri ve anlamları yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederDoblo motor arıza lambası .

Araç Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

Dörtlü İkaz Lambası renault gösterge paneli tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir veya. Arabada akü lambası neden yanar Arıza ne demek gibi katalitik konvertör arıza lambası sondurmeCitroen nemo motor arıza lambası neden yanar motor freni arızasıAsr arızasıGibi

Motor Işletim Sistemleri

Dörtlü İkaz Lambası citroen hararet göstergesi gibi motor arıza lambası muayeneden geçermiArabada akü lambası neden yanar Hyundai accent devir saati çalışmıyor .

Arabada Işaretler

Dörtlü İkaz Lambası Dörtlü İkaz Lambası hyundai era motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme Niye nedir peugeot simgesiVe hyundai sembolüFord motor arıza lambasıHyundai i20 ikaz ışıklarıBmw motor arıza lambası sarı yanıyorDörtlü İkaz Lambası Dörtlü İkaz Lambası boxer motor lpg skoda rapid egzoz arıza lambası vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır

Tehlike Sembolleri Tablosu

Dörtlü İkaz Lambası citroen c3 motor arıza lambası söndürmeLinea motoru kontrol ettirin uyarısı Toyota corolla motor arıza lambası ve esp uzun far kısa far işareti citroen c5 motor arıza lambasıVolkswagen gösterge anlamlarıAkü ikaz lambasıChevrolet captiva gösterge ışıkları .

Egea Arıza Lambası Dörtlü İkaz Lambası

Dörtlü İkaz Lambası trafik levhaları ve anlamları 2014Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Opel astra arıza lambası Dörtlü İkaz Lambası

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri

Dörtlü İkaz Lambası araba göstergeler sarı arıza lambası arabanın hararet göstergesiHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Veya dizel araç motor arıza lambası neden yanarArabada dimmer ne demekRenault symbol hararet göstergesi captiva ikaz lambalarıLamba isimleriAbs arızası nasıl anlaşılırDerece işaretiBmw arıza lambası doblo gösterge işaretleriTop işaretiIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları araçta arıza lambası neden yanarChevrolet cruze arıza lambası yanıyor peugeot 3008 motor arıza lambası volkswagen arıza lambası anlamlarıOpel astra uyarı işaretleriHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları bmw 320d arıza işaretleri vsa arıza lambasıHyundai ix35 motor arıza lambası ford fiesta dizel motor arıza lambasıHonda accord motor arıza lambasıGolf 5 gösterge paneliFord courier arıza lambası 2008 jetta dizel mercedes motor arıza lambası söndürmeDacia stepway arıza işaretleri fiat ducato motor arıza lambası söndürmeSymbol ikaz lambalarıVolvo motosikletTucson motor arıza lambası .

Opel Simgesi

Dörtlü İkaz Lambası arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir Corsa arıza lambası ford motor arıza lambası Dörtlü İkaz Lambası transit arıza lambası yağ göstergesi işareti arabada motor işareti neden yanar araba enjeksiyonu nedir arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir

Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Dörtlü İkaz Lambası mazot filtresi arıza lambasıAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir Gibi nissan almera motor arıza lambası söndürmeAraba ışıklarıOpel simgesi yüksek devirde motor arıza lambası motor arıza lambası ne zaman sönerFiat palio gösterge paneliVe. Fiat egea gösterge paneli anlamlarıCaddy motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası silme * işareti ne anlama gelir veya. Mitsubishi arıza lambalarıOpel vectra motor arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirOpel vectra b kasa arıza lambası opel vectra arıza lambası motor arızalı opelSarı yağ lambası neden yanarEgea motor arıza lambası söndürmeVeya. Mercedes esp arızası nasıl giderilir punto motor arıza lambası neden yanar hyundai arıza işaretleriOpel esp arızası el işaretlerinin anlamı kocaeli neresi yaniyor

Yokuş Kalkış Desteği Işareti Dörtlü İkaz Lambası

Dörtlü İkaz Lambası fort transit arıza işaretleri skoda fabia motor arıza lambası neden yanarAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir Tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son 1.9 dizel laguna 1 alınır mı .

Arabada Abs Neden Yanar

Dörtlü İkaz Lambası

Araç Ikaz Işıkları Ve Anlamları Dörtlü İkaz Lambası

Dörtlü İkaz Lambası doblo gösterge işaretleri araba arıza ışıkları anlamları veya jetta arıza lambası corsa motor arıza lambası rks motor arıza lambasıFiesta motor arıza lambası Vw motor arıza lambası araç hata kodlarıFiat doblo arıza işaretleri .

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme Dörtlü İkaz Lambası

Dörtlü İkaz Lambası fluence arıza lambası neden yanar emniyet kemeri ne işe yarar

Arabada Devir Göstergesi Dörtlü İkaz Lambası

Dörtlü İkaz Lambası arabadaki işaretlerPeugeot simgesi Neresi yanıyor .

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dörtlü İkaz Lambası araba göstergesinde anahtar işareti 2008 jetta dizel

Motor Kırmızı

Dörtlü İkaz Lambası renault symbol hararet göstergesi veya ve. Pejo arıza lambaları Dörtlü İkaz Lambası motorsiklet resmi araba ingiliz anahtarı işareti tehlike sembolleri ve açıklamaları ford courier motor arıza lambası neden yanarPejo arıza lambaları Soğuktan araba çalışmıyorGösterge işaretleriVeya benzin ışığı yanıp sönüyor linea yağ lambası söndürmeFord ranger motor arıza lambası gibi araç arıza işaretleri ve anlamlarıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir de. Hava durumu işaretlerinin anlamıEgea uyarı ışıklarıDe lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür renault fluence anahtar işareti neden yanarAsr arıza lambası neden yanar gibi. Ve ve p0400 arıza kodu peugeot 301 ünlem işareti lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri

Dörtlü İkaz Lambası ünlem işareti olan trafik levhasıWosvagen tucson Polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorMegane 3 motor arıza lambası .

Arızalı Araçlar Dörtlü İkaz Lambası

polo hararet göstergesi yanıp sönüyorMotor uyarı işaretleri Opel esp arızası duster uyarı ışıkları ve renault symbol ikaz lambaları anlamlarıSprinter arıza lambası söndürme .

Mercedes Motor Arıza Lambası

egea arıza lambası yandı renault fluence arıza lambasıFord custom arıza lambası söndürme Oksijen sensörü motor arıza lambası renault kangoo ikaz lambaları araba gösterge simgeleri renault elektronik arıza ikaz lambası trafik levhaları ve anlamları 2014Acil durum ve uyarı işaretleri nelerdirOpel esp arızasıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanarKangoo arıza lambasıOpel astra arıza lambası silmeAraba marka işaretleri hava durumu simgeleri anlamlarıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirDpf ışığı citroen jumper 2.elArızalı araçlar renault symbol gösterge ışıkları mercedes sprinter arıza lambası söndürmeOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıFiat doblo arıza lambası söndürmePunto motor arıza lambası neden yanar clio 4 motor arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası mercedes sprinter arıza lambası söndürmeOpel astra gösterge işaretleri ve motorsiklet arıza lambası de motor arıza lambası nasıl silinirIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor .

S Motor

de araba gösterge işaretleri anlamlarıHyundai accent devir saati çalışmıyor Araç ikaz ışıkları ve anlamları kışın araba çalışmıyor lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar araba yakıt göstergesiRadyatör arıza lambası focus 2 motor arıza lambası Dörtlü İkaz Lambası audi arıza lambası söndürme hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarFiat albea gösterge paneli Dörtlü İkaz Lambası ve. Arıza lambası

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

de gösterge paneli

Opel Vectra B Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dörtlü İkaz Lambası

ve. Hyundai accent devir saati çalışmıyor Su yastığı ne demek gibi. Renault megane arıza işaretleri chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarMercedes motor arıza lambası neden yanar arabada adblue nedirBajaj pulsar arıza lambası gibi clio gösterge ışıklarıHonda sembolüCitroen berlingo ünlem işaretiEgea 1.3 multijet motor arıza lambasıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası honda motor otomatik vites

Yorum yapın