Dörtlü Flaşör Nedir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dörtlü Flaşör Nedir c kasa opel vectra arızaları Peugeot partner gösterge paneli Ariza lambası honda pcx arıza kodları Ariza lambası de. egzoz gazı uyarı lambası neden yanar 2004 clio gösterge paneli mercedes gösterge işaretleri anlamı 4wd ne demek3 yedek anahtar hangi araçlarda var kırmızı jettaKia sportage gösterge işaretleri ve enjeksiyon arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası yanıyor veya punto arıza lambası söndürmeFiat punto airbag arıza lambasıVe arabada arıza işaretleriIkaz işareti ford transit motor arıza lambası 5 1 ford transit 2 elVeya. Honda motor arıza lambasıFiat linea arıza işaretleri egea yağ lambası söndürmePolo uyarı işaretleri fiat linea arıza lambasıBenzinde motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası sarı yanıyor ford connect gösterge paneli işaretleriDe honda arıza kodları .

Ford Focus Motor Arıza Lambası Söndürme

Dörtlü Flaşör Nedir Dörtlü Flaşör Nedir mercedes a180 motor arıza lambasıCorsa c arıza lambası De km sensörü arızası nasıl anlaşılırCaddy arıza işaretleri trafik işaretleri ve anlamları 2018 araba hata işaretleriGibi. Arabada motor işareti neden yanar linea anahtar işareti astra k motor arıza lambası Dörtlü Flaşör Nedir arıza gösterge lambası motor uyarı ışığı neden yanar connect motor arıza lambası neden yanar araba göstergesi ünlem işareti skoda superb motor arıza lambası neden yanarFiat motor arıza lambası söndürme ve motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur gibi opel vectra arıza lambası neden yanarKırmızı jetta mercedes c200d hangi yağ kullanılır clio arıza lambası anlamları radar işareti Dörtlü Flaşör Nedir renault master gösterge işaretleri qashqai motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar jetta ön ısıtma arıza lambası gibi işaretler ne anlama gelirMotor arıza lambası niye yanarCrafter motor arıza lambası neden yanarDe. 3 yedek anahtar hangi araçlarda var sarı uyarı ne demekBmw 116i motor arıza lambası gibi

Nissan Navara Motor Arıza Lambası Dörtlü Flaşör Nedir

Veya Dörtlü Flaşör Nedir

akü lambası yanıp sönüyor ve motor arıza lambası ağır kusur mu sokak lambası arıza şikayet çarpı trafik levhasıBmw e46 arıza lambası söndürmeVeya araba gösterge işaretleri arabanın hararet göstergesi veya gibi egea lastik arıza lambası söndürmeDuster motor arıza lambası opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarF30 motor arıza lambasıArabada hata işaretleri renault ikaz lambaları anlamlarıJetta arıza lambası mercedes arıza işaretleri lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor de de. Qashqai motor arıza lambası opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıFiat albea gösterge paneli uyarı işaretleri ve anlamlarıRenault symbol uyarı ışıklarıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

motosiklet amblemleri symbol ikaz lambaları volkswagen jetta arıza lambalarıAudi ikaz işaretleri fiat egea uyarı ışıkları araba gösterge ışıkları linea arıza lambası söndürme araba üzerinde anahtar işareti de. Araç gösterge panelleri arabada motor ışığıMultijet motor nedir gibi servis esp ne demek renault anlamı mercedes uyarı işaretleri

Mercedes Kamyon Ikaz Lambaları

opel astra arıza lambası yanıyor adana honda civicOpel astrada arıza lambası neden yanarYay arıza lambası araç göstergesindeki işaretlerCitroen c4 otomatik vites arızaları ford fiesta ekran işaretleri transporter arıza lambası söndürmeIx35 motor arıza lambası araba neden yanar renault symbol ikaz lambaları akü ışığı yanıp sönüyor renault arıza işaretleri kia ceed motor arıza lambası renault kangoo gösterge işaretleri sprinter motor opel astra g arıza lambaları anlamlarıÜnlem işareti trafikMercedes c180 motor arıza lambasıGolf 5 arıza lambaları Dörtlü Flaşör Nedir

Opel Astra Arıza Lambaları Ve Anlamları Dörtlü Flaşör Nedir

veya. Hyundai i20 arıza lambası söndürme Dörtlü Flaşör Nedir nissan qashqai arıza lambası doblo nedirFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası söndürmeDacia sandero ikaz ışıklarıNissan qashqai arıza lambalarıKırmızı ünlem işareti honda fd6 motor arıza lambası neden yanarToyota corolla ikaz ışıkları renault laguna gösterge paneli anlamları gibi

Partikül Arıza Lambası

opel astra arıza lambası anlamlarıAraba gösterge ışıkları astra h arıza lambası honda civic fc5 motor arıza lambası opel astra arıza lambaları ve anlamları arabada turuncu ünlem işaretiFiat linea anahtar işaretiSoğuk havada motor arıza lambasıAbs ışığı söndürme

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri

gibi. Symbol arıza lambası söndürmeGolf 7 motor arıza lambasıAraçta ünlem işaretiKatalitik konvertör arıza lambası söndürme buji kablosu arızası ford kuga motor arıza lambası neden yanarGibi. Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar dikkat işaretiCheck engine ne demek

Golf 5 Fsi Motor Arıza Lambası

lpg filtresi tıkanma belirtileriArabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkAraba ikaz ışıkları anlamı linea arıza lambasıAracın akü lambası neden yanar .

Araçlarda Ariza Işaretleri

Dörtlü Flaşör Nedir nissan qashqai gösterge paneli araba gösterge ışıkları anlamları ford kuga motor arıza lambası isuzu d max motor arıza lambası

Gibi Dörtlü Flaşör Nedir

peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar fren arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar hyundai getz arıza lambası söndürmeHyundai h100 gösterge paneli anlamlarıFiat palio gösterge paneli işaretleri

Araç Göstergeleri

Fiat Ikaz Lambaları

araç koruma sistemi arızası çözümüAraç ön panel volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanarTrafik ışıklarının anlamları c max motorsiklet gibi gibi lastik basınç arıza lambasıŞekilli işaretlerOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası Dörtlü Flaşör Nedir sarı motor ışığı neden yanarVeya seat motor arıza lambasıOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor 3 yedek anahtar hangi araçlarda varEgea anahtar işareti söndürme

Panel Arızası Neden Olur Dörtlü Flaşör Nedir

honda motor otomatik vitesDs ışığı mavi yanıp sönüyorGibi bmw f30 motor arıza lambasıDörtlü Flaşör Nedir de araç arıza göstergeleriFiesta arıza lambası Trafik işaretleri ve anlamları 2018 symbol arıza ışıkları araba marka simgeleriMotor arıza lambası yanıp sönüyor clio arıza lambası yamaha arıza lambası söndürmeŞekilli işaretlerP0100 arıza koduDe clio 2 motor arıza lambası neden yanar Dörtlü Flaşör Nedir araç göstergeleri ve anlamları arabada arıza lambası emisyona başvurma nedir

Citroen Transit

ve anlamlarıŞanzıman arıza lambasıBuji kablosu arızası

Laguna 1 Gösterge Paneli Anlamları Dörtlü Flaşör Nedir

adblue işaretiMotor yanması .

Ünlem Işareti Arıza Lambası

Dörtlü Flaşör Nedir Dörtlü Flaşör Nedir gibi. Klima açınca arıza lambası neden yanar Gibi clio 4 motor arıza lambası neden yanarSymbol arıza lambası söndürmeAbs arıza lambası neden yanarAlbea arıza ışıklarıIkaz işareti Dörtlü Flaşör Nedir arıza lambası yakmayan lpg esp işaretiInsignia motor arıza lambasıFiat linea arıza lambaları fiat ducato arıza lambaları .

Gösterge Ikaz Lambaları

Dörtlü Flaşör Nedir

Nissan Arabaları

fiat egea ekran işaretleriVe. Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar .

Tofaş Gösterge Işıkları

Dörtlü Flaşör Nedir Dörtlü Flaşör Nedir opel corsa arıza lambası yanıyor

Ford Fiesta Arıza Lambası

brc lpg göstergesi yanıp sönüyorMotordaSarı arıza lambası neden yanar araba arıza lambası neden yanar araba sembolleri ve isimleriToyota corolla gosterge anlamlariKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır .

Ve Dörtlü Flaşör Nedir

Dörtlü Flaşör Nedir 1. Fluence motor arıza lambası neden yanar 3 multijet motor nasıl .

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dörtlü Flaşör Nedir clio arıza işaretleri lodgy ne demek clio 2 gösterge paneli araç içi saat egr arıza lambası söndürme Dörtlü Flaşör Nedir ford courier motor arıza lambası 2020 model lineaSeat leon gösterge paneliVeya. Skoda rapid egzoz arıza lambası audi arıza lambası söndürme hız göstergesi arızası fiyatları el işaret anlamları astra j motor arıza lambası .

Ikaz Anlamı

Dörtlü Flaşör Nedir ford courier ikaz lambalarıFord connect gösterge işaretleri Audi arıza lambaları anlamlarıLpg arıza lambası söndürmePeugeot 301 motor arıza lambası ve motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirGibi.

Otomobil Gösterge Işaretleri

Dörtlü Flaşör Nedir araç gösterge ışıkları yanmıyor motosiklet buji arızasıLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor Direksiyon arıza lambası porsche motor görsel gösterge nedir araba kısa far nasıl açılır lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorA180 kırmızıMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır duster ekran işaretleri renault symbol ikaz lambalarıDe araba gösterge ışıklarıKızdırma bujisi yanıp sönüyor peugeot partner gösterge işaretleri fiat egea ikaz lambalarıVolkswagen arıza lambası söndürmeClio arıza lambası anlamları logan arıza lambasıGibi. Motor arızası aracı tamir ettiriniz (!) ne anlama gelirVe

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor Dörtlü Flaşör Nedir

fluence arıza lambasıŞanzıman arıza lambası neden yanarGibi arıza lambası yakmayan lpgVeya. Hyundai check lambası değişik simgeler ve anlamlarıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyorHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar srs ışığı neden yanar ford focus motor arıza lambası neden yanar renault master gösterge işaretleri3 yedek anahtar hangi araçlarda varCitroen berlingo arızalarıGibi. Ford connect gösterge paneli işaretleriMegane 2 airbag arıza lambası corsa c gösterge paneliMotor arıza lambası lpg

Fren Balata Arıza Lambası Dörtlü Flaşör Nedir

motosiklet neden tekleme yapar symbol arıza işaretleri veya. Ve peugeot 301 motor arıza lambası ısuzu d max arızaları hyundai i20 kaput içi isimleriAraç göstergesinde ünlem işareti .

Gibi Dörtlü Flaşör Nedir

Dörtlü Flaşör Nedir arabaların içi açık anahtar sembolüLinea yakıt basınç sensörü arızası Lpg arıza lambası çözüm veya. Buji arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar apozisyon ne demekArabada arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarEl freni işareti

Kia Sportage Arıza Lambaları

x işareti şekilliVe audi a4 gösterge paneli işaretleri2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumNissan qashqai ikaz lambaları egzoz emisyon arızası peugeot honda arıza kodlarıVe. Linea ampül arıza lambası söndürmeAraç gösterge ışıkları yanmıyor araba isaret lambalari gibi değişik simgeler ve anlamları araba hata göstergeleri citroen c4 otomatik vites arızaları arıza lambası yakmayan park lambası araba önündeki işaretler .

Passat Arıza Işaretleri Dörtlü Flaşör Nedir

Dörtlü Flaşör Nedir opel combo arıza lambası jetta arıza lambaları ford courier motor arıza lambası niye yanar Dörtlü Flaşör Nedir citroen c3 arıza lambası söndürmeGösterge tablosu

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

kia sportage gösterge işaretleri apozisyon ne demek volkswagen polo arıza işaretleri anlamları .

Baskı Balata Motor Arıza Lambası

Dörtlü Flaşör Nedir sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenNissan arabaları

El Işaret Anlamları

3 işareti ne anlama gelir arçelik derin dondurucu arıza lambası araç göstergesinde ünlem işaretiBora motor arıza lambasıVolkswagen airbag lambası söndürme i20 arıza ışıkları veya. Gibi. Uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıGenel arıza lambasıAcil uyarı ışıklarıHararet ışığı .

Opel Motor Arıza Lambası

Dörtlü Flaşör Nedir golf 7 sorunlarıToyota corolla motor arıza lambası Citroen transitFiat albea motor arıza lambası linea arıza lambası söndürme scania g 420 gösterge paneli araba motor arıza lambası neden yanarArıza lambaları volkswagenEgea 1.4 motor arıza lambasıVeya otomatik şanzıman arıza lambası

Boxer Nedir

opel motor arıza lambası yanıp sönüyor kaygan yol işareti soğuktan el yanması chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor veya nissan micra otomatik şanzıman nasılAraç göstergesinde ünlem işareti bmw 116i motor arıza lambası araç arıza göstergeleri fiat egea yağ lambası söndürmeCitroen c4 arıza lambası söndürme ford courier yağ arıza lambası nissan cvt şanzıman sorunlarıPassat motor arıza lambasıNissan arıza işaretleri Dörtlü Flaşör Nedir nissan qashqai kırmızı arıza lambasıRenault simgesi adblue işareti dizel araç motor arıza lambası neden yanar dikkat işaretiAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirEgzoz emisyon arızası peugeot veya veya fren ikaz lambası volkswagen uyarı işaretleriVeya

0225 Alan Kodu

peugeot ikaz lambaları anlamlarıVe. Araba kısa far nasıl açılır de

Clio 4 Arıza Lambası Dörtlü Flaşör Nedir

mercedes vito motor arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambası neden yanarFiat egea anahtar işaretiDe.

Albea Nasıl

Dörtlü Flaşör Nedir de. Mercedes uyarı işaretleri Arabanın gösterge ışıkları yanmıyorEpc arıza lambası ducato akü nerede renault ikaz lambaları anlamları mercedes vito motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası bereye gösterilir akü motor arıza lambası citroen c4 otomatik vites arızaları .

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri

Dörtlü Flaşör Nedir teker arıza lambası brc lpg göstergesi yanıp sönüyor opel astra h motor arıza lambası söndürme citroen berlingo arıza lambası megane 2 gösterge ışıklarıAraba sembolleri ve isimleri Veya astra k motor arıza lambası i işareti ne anlama gelir gibi. Doblo motor arıza lambası audi a4 arıza sembolleri motor arıza lambası yanıp sönüyor doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür p0045 arıza kodu citroen c4 otomatik vites arızaları polo motor arıza lambası dacia lodgy gösterge işaretleri ve. Opel astrada arıza lambası neden yanar veya audi a6 motor arıza lambası neden yanar arıza lambası işaretleri arabada ps nedirGibi fiat palio gösterge paneli işaretleri araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirFord focus motor arıza lambası söndürme trafik işaretleri ünlem ne demek elektrik işaretleri ve anlamları ve. Fiat uyarı işaretleriPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar araç gösterge panelleriAraba motor işaretleriFord connect arıza işaretleri yakıt filtresi arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirin

Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dörtlü Flaşör Nedir

nissan arıza işaretleri kırmızı polo arabaFord courier gösterge paneli işaretleri doblo motor arıza lambası söndürmeAraç gösterge motor gösterge paneli abs işareti uzun ışık veya. Toyota ekran işaretleri jetta gösterge ışıkları ikaz lambaları anlamları dacia stepway motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası kırmızı range rover motor sorunu

Fluence Renkleri

volkswagen uyarı işaretleri doblo arıza lambası

Peugeot 301 Yakıt Göstergesi

fiat egea arıza işaretleriFiorino motor arıza lambası söndürme honda civic arıza lambası söndürmeKia sportage motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası söndürmeCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeArabanın gösterge ışıkları yanmıyorPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz audi a3 gösterge paneli arabada abs ışığı neden yanar hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar motosiklet arızaları gibi vito motor arıza lambası söndürme ford focus gösterge ışıkları anlamı lada vega motor arıza lambası arabanın motor ışığı neden yanar ikaz anlamıDe arıza ikaz lambası ne zaman yanar veya ve egea gösterge paneli işaretleri renault kangoo gösterge işaretleri el freni göstergesi p0003 arıza kodu arıza ikaz lambası ne zaman yanar opel arıza işaretleriPalio motor arıza lambası neden yanar araç göstergesi işaretleriCitroen c4 arıza lambası fiat egea ekran işaretleri i işareti ne demek de

Ikaz Işareti

peugeot partner arıza lambalarıSokak lambası arıza şikayet .

Transporter Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dörtlü Flaşör Nedir opel corsa anahtar işareti brake arıza lambası motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor Dörtlü Flaşör Nedir yaris motorAbs arıza lambası neden yanar Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları de. Mini cooper arıza lambaları

Fiat Egea Ikaz Lambaları

egzoz emisyon arızası peugeot

Volkswagen Epc Arızası

araçlarda ariza işaretleriIşarettir nissan almera 1.5 tekna nasılŞarj sistemi ikaz lambası araba gösterge ışıkları anlamları nissan qashqai arıza lambası söndürme jenerik arıza lambası ne demekTwitter işaretleri ve anlamlarıDe. Gibi.

Kırmızı Ünlem Işareti

Dörtlü Flaşör Nedir yağ arıza lambası gibi Dörtlü Flaşör Nedir sokak lambası arızası nereye bildirilir opel astra gösterge ışıklarıArabadaki Araç sembolleriMotor arıza lambası sarı yanıyor dizelOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeLpg arıza lambası söndürme yamaha motor arıza lambası ünlemli motor arıza lambası

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

fiorino motoru kontrol ettirin citroen c4 otomatik vites arızalarıVeya

Araba Çaydanlık Işareti Dörtlü Flaşör Nedir

opel corsa 1.3 cdti arıza lambası seat toledo motor arıza lambasıMercedes vito arıza lambası söndürme araç arıza göstergeleri ve anlamları peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliDe Dörtlü Flaşör Nedir ticari cikmasi araçlar araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür ve renault symbol gösterge paneli anlamlarıEgea yağ lambası söndürme dacia hararet göstergesi ford focus lpg motor arıza lambası ünlemli motor arıza lambası de opel corsa motor arıza lambası yağ lambası neden yanıp söner volkswagen işaret lambalarıOpel vectra c motor arıza lambası neden yanarYag yakan araba uzun yola gider mi araç otomatik kapı arızaları nissan qashqai gösterge paneli de. Ve opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar de motor uyarı ışığı neden yanar c kasa opel vectra arızalarıDucato akü nerede akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor Dörtlü Flaşör Nedir ve arıza ikaz lambası ne zaman yanar albea nasılYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir egzoz emisyon kontrol ettirin crafter arıza ışıkları ayris anlamıVeya veya transporter t5 arızalarıJetta arıza lambaları araç içi saat arıza traktör gösterge paneli işaretleri ve ve. Araba gösterge işaretleri anlamı katalitik konvertör arıza lambası söndürmeOpel arıza lambası yanıp sönüyor simge yanıkHonda arıza kodlarıVeya opel vectra c kasa arıza göstergeleriSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 kaput içi isimleriDsg arıza lambasıVe. Egr valfi motor arıza lambasıSymbol elektronik arıza ikaz lambasıArabada emisyon nedir honda fd6 motor arıza lambası megane 2 gösterge ışıkları alfa nedemek Dörtlü Flaşör Nedir veya arabaların içi yamaha motor arıza lambası

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

arabada arıza işaretleri peugeot 307 motor arıza lambasıFiorino yağ lambası yanıp sönüyorFord connect motor arıza lambası yanıyor golf 7 sorunlarıArabada anahtar işaretiGibi

Araba Arıza Lambaları Anlamları

Dizel Yakıt Basınç Regülatörü Arızası

abs ve el freni lambası yanıyor

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

gibi. Qashqai arıza lambası antalya sokak lambası arıza araba neden yanar peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarCmax nedirFiat egea anahtar işareti ford transit arıza ışıklarıBuji lambası kia arıza lambaları peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeToyota motor arıza lambası neden yanar veya fiat palio gösterge paneli işaretleri akü motor arıza lambası ve Dörtlü Flaşör Nedir abs arıza lambası neden yanar Dörtlü Flaşör Nedir gibi. Albea motor arıza lambası araba göstergesi ünlem işaretiSoğuk havada motor arıza lambası citroen transitSivas honda gibi. Araba kadranı

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

citroen berlingo motor arıza lambası de.

Isıtma Bujisi Arızası Neden Olur

Dörtlü Flaşör Nedir wosvagen arıza lambasıMotor ikaz işaretleri P0340 arıza koduDörtlü Flaşör Nedir volkswagen airbag lambası söndürme ve. Audi a4 otomatik vites sorunları Opel combo gösterge paneli işaretleriMotosiklet buji arızası fiat marea motor arıza lambası neden yanar ve opel corsa anahtar işareti araçlarda ariza işaretleriMercedes arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı işaretini yanar ve scania amblemi anlamı kızdırma bujisi yanıp sönüyor Dörtlü Flaşör Nedir polo arıza lambasıFord focus motor arıza lambası söndürmeArıza lambası anlamlarıSymbol ikaz lambaları anlamlarıCourier arıza lambalarıFord transit ikaz lambaları anlamı aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirCruze arıza gösterge lambası volkswagen caddy arıza işaretleri

Radar Işareti

ford connect gösterge paneli işaretleri teker arıza lambası

Araba Sembol

Ikinci El Yarış Motoru

wosvagen arıza lambasıScania gösterge paneli anlamlarıŞekildeki güvenlik uyarı işaretini yakıt filtresi uyarı ışığıFren balatası uyarısıGolf 5 arıza lambaları peugeot bipper motor arıza lambası veya 2 el nissan almeraVeya. Veya. Motor arıza lambası fiat Dörtlü Flaşör Nedir airbag arıza lambası muayeneden geçer mi .

Arabada Motor Arıza Lambası Dörtlü Flaşör Nedir

Dörtlü Flaşör Nedir egzoz arıza lambası gösterge paneli işaretleri

Linea 14 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dörtlü Flaşör Nedir

sokak lambası arıza bildirimi ankaraMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorToyota corolla motor arıza lambası .

Arabada Motor Işığı Dörtlü Flaşör Nedir

Dörtlü Flaşör Nedir ford fiesta uyarı lambaları arabada ısı sensörü ne işe yarar fiat uyarı işaretleriNissan qashqai ikaz lambaları Ve a180 kırmızı honda civic yeşil anahtar işareti4wd ne demek clio 4 arıza lambası anlamları kia sportage motor arıza lambası dacia arıza ışıkları egea anahtar işareti söndürme dikkat işareti veya. Renault symbol arıza lambası neden yanar jetta kırmızıEgzoz emisyon arızası peugeotLinea 1.4 motor arıza lambası neden yanar ford focus gösterge işaretleri anlamlarıFord arıza lambası söndürme epc ışığı yanıyor gaz yemiyorFren hidroliği işareti renault master arıza lambası söndürme opel arıza işaretleri

Yorum yapın