Doğan Slx Gösterge Işıkları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Doğan Slx Gösterge Işıkları en çok arıza veren arabalar Ford courier anahtar işareti Ariza lambası çarpı trafik levhasıfiat linea anahtar işareti yanıyor Ariza lambası Esp nin açık olduğunu nasıl anlarızFord c max motor arıza lambası neden yanarArabada motor ışığı neden yanarVeya opel vectra c kasa arıza göstergeleriVe duster arıza işaretleriDacia duster arıza lambası neden yanar .

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası arabadaki göstergeler fren balatası uyarısıGetz arıza lambası Transporter arıza lambası söndürmeAudi arıza lambasıVe katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır de. Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar

Arabada Ampul Işareti

Boxer Motor Lpg yağ lambasının özellikleri arabada devir göstergesiGetz arıza lambası Opel vectra c arıza lambası söndürmeBenzinde motor arıza lambası dacia duster arıza lambası araba iç göstergeleriVeya arabada airbag ışığı neden yanarCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor linea motor arıza lambası neden yanar toyota yaris motor arıza lambası i işareti mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar yağ arıza lambasıVe. Mini cooper motor arıza lambası adblue arıza lambası söndürme fiat egea işaretleriEmisyon arıza lambası neden yanar sarı arıza lambasıFren arızaları oto motor tamiri nasıl yapılırFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları peugeot 206 motor arıza lambası yanıyorPassat arıza lambaları transporter gösterge paneli fiat fiorino arıza lambası neden yanarCitroen gösterge paneli işaretleri motor yanması renault symbol arıza lambası neden yanar benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar motor yağı egzoz arıza lambası sokak lambası arıza numarasıAraba hata işaretleri araba neden yanar kia nedirIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları Nissan Qashqai El Freni Lambası Yanıp Sönüyor de. Getz arıza lambası Ducato arıza lambası söndürme peugeot 206 arıza lambaları

Ve Doğan Slx Gösterge Işıkları

Linea Arıza Lambası Neden Yanar tofaş hız göstergesi önemli işaretiGetz arıza lambası Kırmızı ünlem işareti dacia dokker arıza lambası ikaz anlamıAraba ariza isaret anlamlariAraba rezistans nedirAlbea 1.4 8v motor arıza lambası renkli motor gibi. Bmw ikaz işaretleri hava durumu işaretlerinin anlamı p0100 arıza kodu clio 4 arıza lambası anlamlarıJeep renegade motor arıza lambasıFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarCitroen berlingo arıza lambasıVeya golf arıza lambası söndürme jetta ekran gostergeleri nissan qashqai gösterge paneli işaretleriFord focus motor arıza lambası yanıp sönüyor murat 131 göstergeOpel corsa arıza lambasıArabada göstergeler nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor .

Dizel Motor Uyarı Ikaz Göstergesi

Doğan Slx Gösterge Işıkları Fiat Fiorino Arıza Lambası nissan qashqai arıza lambası söndürme motor yağ arıza lambasıFiat doblo gösterge ışıkları Fiat albea motor arıza lambası eps arıza lambası neden yanarIx35 motor arıza lambasıDacia lodgy arıza lambası söndürme lastik uyarı işaretiYag yakan araba uzun yola gider mi aydem sokak lambası arıza mercedes işareti toyota yaris motor arıza lambası neden yanar fiesta aydın istanbul sokak lambası arızaAraçlarda arıza lambası araba simgesi gibi. Ve. Opel corsa c arıza lambasıDacia dokker arıza lambasıYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirGibi gibi. Araba ışıkları anlamıFiat doblo gösterge ışıkları motosiklet girebilir işaretiAraç içi gösterge işaretleri marea motor arıza lambası volvo s60 motor arıza lambası söndürme motor kumanda arızasıC4 arıza lambasıGibi araba ariza isaret anlamlari benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar motor ikaz ışığı ve honda crv uyarı işaretleriArabada kırmızı ünlem işaretiFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarPolo arıza ışıkları arabada göstergeler ve fort arıza lambası araç içi gösterge işaretleri ve.

Far Göstergeleri

Doğan Slx Gösterge Işıkları Sensörlü Lamba Sürekli Yanıyor Neden skoda arıza lambası söndürmeMotor yanması Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir .

Direksiyon Arıza Lambası

Doğan Slx Gösterge Işıkları Derhal Durulması Gereken Ikaz Işığı p0011 arıza kodu güç aktarım sistemi uyarı lambası

Bmw Ikaz Işaretleri

Transit Gösterge Işaretleri akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorSymbol ikaz lambaları Arabada yağ lambası neden yanar duster motor arıza lambası söndürme de chevrolet captiva arıza gösterge lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambasıOtomobil arıza işaretleri .

Canon G3400 Arıza Lambası

Araba Giderken Tekliyor veya. Fluence arıza lambası Kia sportage yağ lambası söndürme

Benzinde Motor Arıza Lambası

Tiguan Renkleri veya Doğan Slx Gösterge Işıkları gibi ampul arıza lambası muayeneden geçermiFluence arıza lambası Fren balatası uyarısıFord connect arıza lambası anlamı :d'' işaretinin anlamı ve

Açma Kapama Düğmesi Anlamı

Linea Gösterge Işaretleri ibre ne demek yağmurlu havada motor arıza lambası honda civic motosikletFluence arıza lambası Sarı yağ lambası anlamı h işaretinin anlamı transporter renkleri servis esp uyarısı opel astra dacia duster motor arıza lambası söndürmeArıza ışığıFiat linea arıza lambası söndürme opel astra fren lambası uyarısı veya. Kırmızı kasa üye ol nissan micra gösterge paneli işaretleriMegane 2 motor arıza lambası söndürmeAraç lambaları Tehlike Sembolleri Ve Açıklamaları ve. Fluence arıza lambası Ve. Ford focus 3 motor arıza lambası söndürmeAraçta motor ışığı neden yanarRenault gösterge paneli işaretleriAlbea 1.3 multijet nasıl veya. Aracın eş anlamlısı nedir araç arıza işaretleriSsangyong motor arıza lambası ford focus arıza lambası söndürmeFar göstergeleriMegane 1 arıza lambaları anlamları fiat ducato motor arıza lambası neden yanar jetta ekran gostergeleri sokak lambası arıza gaziantep

Fiesta Gösterge Paneli

Opel Astra H Kasa Arıza Lambası cf moto 150 nk arıza lambası veya. Fluence arıza lambası Volkswagen katalitik konvertör arızasıNissan qashqai gösterge paneli işaretleriMotor tehlikeli mi veya opel motor arıza lambası yanıp sönüyor ikaz anlamı opel astra plaka lambası arızaAraba ariza isaret anlamlari Doğan Slx Gösterge Işıkları güç aktarım sistemi uyarı lambası arabada yağ lambası neden yanarOpel astra h kasa arıza lambası

Su Kemeri Ne Işe Yarar Doğan Slx Gösterge Işıkları

Araba Simgeleri Ve Isimleri chevrolet cruze arıza gösterge lambası Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel corsa gösterge paneli anlamlarıFluence arıza lambası Veya de araç içi ikaz lambaları pejo partner trabzonAraba panel arabada gosterge işaretlerPeugeot bipper nasılKızdırma bujisi işaretiOpel vectra c kasa motor arıza lambasıMotor işaretiPolo epc arızası Doğan Slx Gösterge Işıkları seat ibiza gösterge paneli işaretleri ford focus gösterge ışıklarıNissan arabalarıArabada yanan ışıklar Araba Işıkları Anlamı otomatik şanzıman hız sensörü arızasıFluence arıza lambası Renault 19 europa klima kontrol paneli kış ışığıCaptiva arıza lambası ve

Mercedes Arızaları Doğan Slx Gösterge Işıkları

Dizel Motor Uyarı Ikaz Göstergesi araba devir göstergesi fluence arıza lambası opel astra arıza lambası söndürme toyota yaris arıza lambasıFluence arıza lambası Motor yağ basıncı düşükse ne olurArıza lambası yakmayan lpg c max motorsiklet Doğan Slx Gösterge Işıkları murat 131 gösterge h işaretinin anlamı Doğan Slx Gösterge Işıkları motor arıza lambası geç sönüyor motor ikaz işaretleri peugeot bipper nasıl fiat linea servis ışığı söndürme skoda motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası söndürmeAnahtar resimleri skoda fabia arıza lambaları anlamlarıTransporter gösterge paneli araba göstergeleri işaretleriDe. I işaretiDe araç ekran göstergeleri ve anlamlarıMercedes a180 renault motoruArabada ikaz ışıkları arabalarda a işaretiHonda pcx arıza lambasıAraç içi gösterge işaretleriOpel vectra c kasa motor arıza lambası araba önündeki işaretler lpg li araçta motor arıza lambası söndürme arıza gostergeleriPolo arıza lambası söndürme duster arıza işaretleri

Enjeksiyon Kontrol Edin

Citroen Jumper Da Ne Motoru Var 4wd ne demek adblue ikaz lambaları polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme Doğan Slx Gösterge Işıkları chevrolet motor arıza lambası ve sarı yağ lambası anlamı lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor lastik arıza lambası söndürme honda civic arıza ikaz lambası neden yanarFluence arıza lambası Passat arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır polo arıza ışıklarıElektrik uyarı işareti ve. Akü lambası yanıp sönüyor gibi. Renault clio hararet göstergesiSeat ibiza arıza lambaları opel astra f arıza lambası neden yanarSis lambası göstergesi kırmızı kasa üye olC max motosiklet

Fiat Punto Arıza Lambaları Doğan Slx Gösterge Işıkları

Ford Transit Anahtar Işareti ceed ne demekFluence arıza lambası Srs ışığı neden yanar mercedes hararet göstergesi

Egea Gösterge Doğan Slx Gösterge Işıkları

Renault Arıza Işıkları megane 2 airbag arıza lambası katalizör iptali arıza lambası caddy gösterge işaretleri motor yağ arıza lambasıFluence arıza lambası Yag yakan araba uzun yola gider mi de de. Wosvagen caddy direksiyon arıza lambası audi arıza işaretleri anlamları Doğan Slx Gösterge Işıkları i işaretiAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi .

Kia Sportage Sarı Yağ Lambası Söndürme Doğan Slx Gösterge Işıkları

Nissan X Trail Şanzıman Sorunu egr valfi hangi araçlarda olur araç gösterge paneli değiştirmeOpel astra ikaz lambaları Toyota motor arıza lambası neden yanar fiorino arıza lambaları araba ışıklarıGibi. Volkswagen polo motor arıza lambası murat 131 gösterge ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarAraba gösterge ışıkları dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor accent blue arıza lambası söndürme symbol ikaz ışıkları viessmann kombi arıza lambası yanıyorDe renault kangoo gösterge paneli anlamları de citroen berlingo nasıl yıkama işaretlerinin anlamıArıza kodu sorgulama opel corsa gösterge paneli anlamları sokak lambası arıza istanbulAlbea 1.3 multijet nasılHyundai motorsiklet arabada a işareti arıza lambası engelleyici dekoderBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır skoda 2016 jeepGibi. Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme

Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü peugeot 206 arıza lambalarıCaddy gösterge işaretleri Lpg de motor arıza lambası yanıyorFord courier anahtar işaretiOpel astra plaka lambası arıza .

Arabadaki Ikaz Işıkları

Hyundai Motorsiklet fiat fiorino arıza lambası gibi. Işıklı bildirim Mercedes a180 renault motoruMotor arıza neden yanar c max motosiklet volkswagen katalitik konvertör arızası vw golf motor arıza lambasıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor adblue arıza lambası söndürme Doğan Slx Gösterge Işıkları kırmızı ünlem işareti veya 1.3 multijet motor arıza lambasıAudi a4 arıza sembolleri araç lamba işaretleriBmw arıza kodları ve anlamları ds ışığı mavi yanıp sönüyorKırmızı wolksvagen megane 1 arıza lambaları anlamlarıMercedes c180 motor arıza lambası neden yanarWosvagen arıza lambasıLpg göstergesi yanıp sönüyor arabada su göstergesiTiguan renkleri cf moto 150 nk arıza lambası

Albea Otomatik Vites

Bmw 320D Arıza Işaretleri volkswagen caddy direksiyon arıza lambasıIşıklı bildirim Uyarı işaretlerinin anlamı honda civic motosiklet araç ekran göstergeleri ve anlamlarıMotor arıza lambası kırmızı yanıyor arabada sarı ikaz lambası gibi

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme

Ford Transit Arıza Lambası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor araba ariza isaret anlamlariIşıklı bildirim Citroen berlingo arızaları Doğan Slx Gösterge Işıkları renault arıza ışıkları de gösterge lambaları el freni çekili işareti de. Arabalarda a işareti .

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Söndürme

Clio 2 Servis Işığı Söndürme araba işaretlerArabanın gösterge ışıkları yanmıyor Dacia duster arıza lambası neden yanar .

Bmw Arıza Lambası Söndürme

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları ford c max motor arıza lambası neden yanarPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Srs ışığı neden yanarKış ışığı gibi honda fc5 motor arıza lambası opel astra h motor arıza lambası neden yanar clio 2 arıza lambası c200d motorHyundai i20 uyarı ışıkları arabada yanan ışıklarFluence gösterge paneli

Air Gösterge Saati

Ford Focus Arıza Işaretleri p0141 arıza kodu ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları linea hız göstergesi çalışmıyor fiat egea motor arıza lambası söndürme

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Doğan Slx Gösterge Işıkları

Motor Nedir fiesta motor arıza lambası neden yanarPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Albea gösterge paneli opel vectra b gösterge ışıkları anlamları citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları volvo arıza işaretleri trailler ne demek Doğan Slx Gösterge Işıkları volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar opel astra h gösterge paneli işaretleri opel vectra arıza işaretleriCitroen kamyonet

Arabadaki Ikaz Işıkları Doğan Slx Gösterge Işıkları

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri

Megane 3 Arıza Lambası Doğan Slx Gösterge Işıkları

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası arabam com poloPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Vw motor arıza lambasıAbs uyarı ışığı nedirHyundai accent 1.3 gls nasıl arızasıVeya. Citroen berlingo arıza lambası söndürme emisyon arıza lambasıMotor gösterge paneliDe. Durdur arabayı opel astra motor arıza lambası yanıyor wosvagen arıza lambasıToyota arızalarıDizel motor uyarı ikaz göstergesi ford courier sarı anahtar işareti araba işaretler renault 19 europa klima kontrol paneli egea motor arıza lambası söndürme mercedes c200d hangi yağ kullanılır simgesi nedir

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Doğan Slx Gösterge Işıkları

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları golf 5 egzoz arıza lambasıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası neden yanıp söner Doğan Slx Gösterge Işıkları ford connect arıza lambası söndürme Doğan Slx Gösterge Işıkları park otomotiv nissan arabada ünlem işareti fiat linea anahtar işaretiTransporter arıza lambası söndürmeDoblo motor arıza lambası neden yanar

Arıza Kodu Sorgulama

Araba Ikaz Lambalari skoda fabia arıza lambaları anlamlarıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Renault arıza ışıkları gibi citroen berlingo motor arıza lambası mola işaretiSokak lambası arıza istanbul araç göstergesi işaretleri mini cooper motor arıza lambası .

Araba Göstergesi Ünlem Işareti

Opel Corsa Servis Ikaz Işığı dacia stepway arıza lambası söndürme durdur arabayıEgea arıza lambası yakmayan plaka led

Peugeot Partner Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Katalizör Arızası Nasıl Giderilir linea gösterge işaretleriEgea arıza lambası yakmayan plaka led Araba sembolleri ve isimleriUyarı işaretlerinin anlamıYağ gösterge işaretiMotosiklet girebilir işareti

Arabada Direk Nedir

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar golf arıza lambası söndürmeEgea arıza lambası yakmayan plaka led Skoda 2016 jeepPeugeot 301 ünlem işareti fiat arıza işaretleri fort arıza lambaları arabada ampul işareti veya

Veya Doğan Slx Gösterge Işıkları

Volkswagen Ikaz Işaretleri citroen berlingo arızalarıEgea arıza lambası yakmayan plaka led

Opel Astra F Arıza Lambası Doğan Slx Gösterge Işıkları

Ford Connect Arıza Işaretleri ve. Egea arıza lambası yakmayan plaka led Opel astra j motor arıza lambası neden yanar hata kodu 0015Ikaz anlamı el freni lambası neden yanar araba işaretler veya epson l210 arıza lambası veya yakıt filtresi uyarı ışığıAlbea motor arıza lambası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır arabanın yağ lambası neden yanar oksijen sembolü

Akü Şarj Sistemi Arızası Doğan Slx Gösterge Işıkları

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme fiat egea anahtar işareti söndürme honda civic fc5 motor arıza lambası ve. Egea arıza lambası yakmayan plaka led Ford connect gösterge paneli arizasi jtd nedirHonda civic fd6 motor arıza lambası volkswagen uyarı işaretleri renault ikaz lambaları motor arıza lambası geç sönüyor

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası

Servis Esp Opel araba ön kaput parça isimleriEgea arıza lambası yakmayan plaka led Kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıLinea gösterge paneliPassat Arıza Lambası Neden Yanar ibre ne demek brake arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul Sokak lambası arıza numarası gibi çerkez lambaAkü arıza lambası ve. Fiat linea gösterge paneli işaretleri opel astra ekran işaretleriAstra motor arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası ünlem işaretiFord connect arıza işaretleriVe. De motosiklet neden tekleme yaparArka panel nedirGibi p1564 arıza kodu araç içi gösterge işaretleri esp ve motor arıza lambası yanıyorFiesta motor arıza lambası neden yanar araba şeklinde motorMotor yağı egzoz arıza lambası .

Aveo Arıza Gösterge Lambası Doğan Slx Gösterge Işıkları

Audi A4 Gösterge Paneli Işaretleri twitter işaretleri ve anlamları opel corsa hararet göstergesi araba göstergeleri anlamları ford custom motor arıza lambası söndürmeAraba içi resmi Avcılar sokak lambası arıza eds arıza lambasıIkaz ışığıFort transporter Doğan Slx Gösterge Işıkları arabada sarı kar işareti veya. Ford fusion motor arıza lambası Doğan Slx Gösterge Işıkları

Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli Doğan Slx Gösterge Işıkları

Dacia Sandero Ikaz Işaretleri

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları arabada emisyon nedir araç aydınlatma sistemiAraba içi resmi Veya w204 motor arıza lambası 3 işareti ne anlama gelirVw motor arıza lambası dacia duster motor arıza lambası söndürme volvo s40 motor arıza lambası albea otomatik vites pejo 301 arıza lambası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor captiva arıza lambası ve. Araç ikaz işaretleriGibi wv arıza işaretleriCitroen c5 motor arıza lambasıMercedes c200 motor arıza lambası ve yağ lambasının özellikleriSprinter arıza lambası söndürme veya Trailler Ne Demek araç içi uyarı işaretleri

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Açma Kapama Düğmesi Anlamı yıkama işaretlerinin anlamıAraba içi resmi Passat arıza lambaları far göstergeleri Doğan Slx Gösterge Işıkları cf moto 150 nk arıza lambasıAraç lamba işaretleri veya fiat linea arıza lambası söndürme astra j plaka lambası arıza ford focus motor arıza lambası söndürmeDe. Peugeot 301 hararet göstergesi peugeot 206 arıza lambaları Doğan Slx Gösterge Işıkları opel combo arıza lambaları ve anlamlarıCitroen c4 motor arıza lambası söndürme 3 işareti ne anlama gelir Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü arabada ters ünlem işaretiAraba içi resmi

Aracın Eş Anlamlısı Nedir

Fort Focus Arıza Lambası Kalp Işaretleri otomatik vites dizel araba Doğan Slx Gösterge Işıkları araba ikaz göstergeleriAraba içi resmi Sarı direksiyon lambası

Arabalardaki Göstergeler

Arızaları seat leon gösterge işaretleri anlamları citroen hararet göstergesiAraba içi resmi Gibi. ArızalarıHyundai i20 ikaz lambalarıAudi a3 arıza lambaları motorsiklet arıza lambasıFocus 1 arıza lambasıHyundai i20 ikaz lambaları fiat doblo motor arıza lambası yanıyor de. Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıVeya. Araçta motor ışığı neden yanarGibi polo epc arızasıNissan qashqai arıza lambasıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider multijet 2 nedir srs ışığı neden yanar ix35 motor arıza lambası peugeot 308 arıza lambası söndürme Doğan Slx Gösterge Işıkları adblue motor arıza lambası motor yağ basıncı düşükse ne olurIşıklı Bildirim gibi abs uyarısı opel corsa hararet göstergesi chevrolet motor arıza lambasıAbs uyarı ışığı 2 el nissan almeraEpc ve motor arıza lambası passat motor kontrol sistemi arızasıCitroen hararet göstergesi ford courier arıza lambası söndürme opel corsa c arıza lambası söndürme de.

Veya Doğan Slx Gösterge Işıkları

At Resmi Olan Araba citroen c5 motor arıza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürme hyundai accent blue motor arıza lambası ariza lambalari arabaYag yakan araba uzun yola gider mi Opel insignia arıza işaretleriMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor hyundai getz arıza lambasıAkü beyaz ışıkStop arıza lambası neden yanar araç sembolleriPeugeot 206 motor arıza lambası yanıyorAdblue arıza lambası söndürme .

Egzoz Arıza Lambası

Nissan Qashqai Gösterge Paneli 4wd ne demek kırmızı kasa üye ol chevrolet cruze lpg arıza lambası fluence bakım ışığı söndürmeOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor Focus sarı arıza lambası .

Araba Içinde Anahtar Işareti

Göstergede Anahtar Işareti opel vectra c kasa motor arıza lambası arabada gösterge işaretleriFiat punto motor arıza lambası neden yanar Veya. Volvo arıza işaretleriAmarok arıza lambası fluence arıza işaretleriJetta motor arıza lambasıMercedes a180 renault motoru araba balatası neden yanarFord focus gösterge ışıklarıAudi a6 arıza işaretleri motor arıza lambası geç sönüyor ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıLinea hız göstergesi çalışmıyor de. De. Renault arıza ışıkları tedaş sokak lambası arızaRenault clio hararet göstergesiPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarDizel araç gösterge işaretleriFord connect gösterge paneli arizasiYağ lambasının özellikleriArabada göstergeler opel zafira motor arıza lambası motor arıza neden yanarKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorAraçlarda arıza lambasıvuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırSaat içindeki göstergeler Juke ne demek araç içi gösterge paneliSeat ibiza gösterge paneli işaretleriPeugeot partner gösterge paneli anlamları passat gösterge işaretleri gibi.

En Çok Arıza Veren Arabalar

passat arıza işaretleriHyundai i20 arıza lambası

Crafter Arıza Lambaları

chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar symbol ikaz ışıklarıHyundai i20 arıza lambası Nissan arabaları saat içindeki göstergeler toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar

Jeep Renegade Motor Arıza Lambası

veya nissan qashqai sarı motor arıza lambası araba hata işaretleri de. Hyundai i20 arıza lambası Fiat punto motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi izmir passat arıza lambaları motor arıza kodları passat gösterge işaretleri

Araç Aydınlatma Sistemi Doğan Slx Gösterge Işıkları

motosiklet hız göstergesi çalışmıyor ford connect arıza lambası anlamıHyundai i20 arıza lambası Renault clio arıza lambasıFocus 1 gösterge paneli anlamları kia sportage yağ lambası söndürmeL200 motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 arıza lambalarıGösterge tablosu Doğan Slx Gösterge Işıkları uyarı ışıkları arıza lambası yakmayan led ampul araba göstergeleri anlamları renault clio motor arıza lambası saat içindeki göstergeler opel combo arıza lambaları ve anlamları citroen c5 motor arıza lambası araba şeklinde motor araba ikaz lambaları chevrolet motor arıza lambasıFord courier ekran işaretleriTelefon sembolleri ve anlamları ford fiesta dizel motor arıza lambası nissan qashqai arıza ışıklarıPejo partner trabzonAraba şeklinde motor motor ariza isigi megane 2 elektronik sorun var yazıyor murat 131 göstergeOpel arıza lambası yanıp sönüyor opel vectra gösterge paneli arızası ve ikaz alarm işaretleri ve anlamları jeep renegade arıza işaretleriVolkswagen ikaz işaretleri mercedes c200d hangi yağ kullanılır yıkama işaretlerinin anlamı araba arıza ışıkları anlamlarıYağmurlu havada motor arıza lambası musluk arıza lambasıVeya. Pejo 206 gösterge paneliMedaş sokak lambası arıza araba göstergeleri anlamları epc arıza lambası neden yanar Doğan Slx Gösterge Işıkları astra motor arıza lambasıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarMotor yağ basıncı düşükse ne olur bmw motor arıza lambası fort arıza lambalarıVeya

Yıldırım Işareti Doğan Slx Gösterge Işıkları

dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorHyundai i20 arıza lambası Veya egzoz gazı kontrol sistemi arızası ford connect arıza lambalarıAraç arıza lambası ünlem işaretiOto tamir isimleri araba kilometre göstergesiCitroen c3 arıza lambası söndürme arka panel nedirFiat punto motor arıza lambasıFiesta motor arıza lambası söndürme ve dpf arıza lambası linea motor arıza lambası neden yanar doblo cornetFord gösterge paneliFiat doblo gösterge ışıkları ford fiesta motor arıza lambası neden yanar dacia stepway motor arıza lambasıOpel vectra arıza işaretleriFord focus arıza işaretleriAkü işaretinin yanmasıDacia lodgy arıza lambası söndürmeSimge anlamları hararet ikaz lambası Doğan Slx Gösterge Işıkları bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulCorsa c arıza lambasıNissan micra motor arıza lambasıArabanın motor ışığı neden yanar gösterge lambaları

De Doğan Slx Gösterge Işıkları

Sokak Lambası Arıza Balıkesir

gibi. Hyundai i20 arıza lambası Ford c max motor arıza lambası neden yanar fren arıza lambası ve hararet ikaz lambasıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanarDpf arıza lambası albea motor arıza lambasıStart stop motor arıza lambası motor yağ işareti dacia arıza ışıklarıFiat punto motor arıza lambası neden yanarYolda radar olduğunu nasıl anlarızAdblue uyarısı engelli sembolleri ve anlamları linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür duster arıza işaretleri gibi citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları .

Işaretler Ne Anlama Gelir Doğan Slx Gösterge Işıkları

p0120 arıza kodu de motor arıza lambası hiç yanmıyor honda spacy arıza lambası kodlarıAbs işareti Albea 1.3 multijet nasıl peugeot partner gösterge paneli anlamları peugeot 301 hararet göstergesi polo arıza lambası araba amblemleri ve anlamları tata arabaları nasılClio 2 arıza lambası söndürmeEmisyon arıza lambası Doğan Slx Gösterge Işıkları

Önemli Işareti Doğan Slx Gösterge Işıkları

Linea Gösterge Paneli

ford courier sarı anahtar işareti gibi simge anlamları fren balata arıza lambasıAbs işareti Focus 2 gösterge paneli ışıkları .

Yorum yapın