Dizel Yakıt Göstergesi Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası turuncu motor arıza lambası Gibi Ariza lambası hyundai accent blue gösterge anlamlarımotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Ariza lambası Range rover arıza işaretleriSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırRenault arıza lambaları anlamlarıGibi. Nissan qashqai sarı ünlem işaretiAraba arıza işaretleri de renault arıza işaretleri opel insignia arıza lambasıGibi geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miQashqai kırmızı motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası söndürme opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorFord fiesta motor arıza lambası neden yanarAraç ikaz işaretleri arıza bu akşam varmı arabanın önündeki işaretler ve. Fluence motor arıza lambası neden yanarInstagram işaretleri anlamı honda arıza lambaları nissan juke motor arıza lambası söndürme araba arıza işaretleri arabada gösterge anlamları dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı en iyi kurye motoru hangisi volkswagen motor arıza lambası sondurme egzoz emisyon kontrol ettirinRange rover arıza işaretleri arıza bu hafta yok mu

Check Arıza Lambası

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası arabada yol resmi motor lambası neden yanar focus motor arıza lambası söndürme meriva arıza lambası yanıyorAraba lamba işaretleri arıza ışıkları anlamlarıTuruncu uyarı ne demek araç lamba işaretleri doblo gösterge işaretleriHasarlı sembolDuster arıza lambalarıDe ve. Fiat connect nedir araba göstergesiConnect motor arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası söndürme .

Egea Plaka Lambası Arıza

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası Dizel Yakıt Göstergesi Arızası ve fren balata ikaz lambasıGetz arıza lambası Hyundai i20 ikaz ışıklarıAnlamları crafter arıza lambalarıMegane 1 gösterge paneli arızası araba ibresi .

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası fabia motor arıza lambası yanıyorArabanın akü ışığı neden yanar

Audi A4 Arıza Lambası Söndürme

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası opel corsa 1. Arabanın akü ışığı neden yanar 3 cdti arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası neden yanarOpel astra k motor arıza lambası araba simgeleri .

Hava Yastığı Arıza Lambası Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası akü motor arıza lambasıAraba ingiliz anahtarı işareti Su arıza lambası en çok arıza veren arabalar gibi ve 2020 ford transit arıza lambaları anahtar resimleriMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı araba sembol ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeDirek lambası arıza

Motosiklet Motor Arıza Lambası

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası buji lambası ve. Araba ingiliz anahtarı işareti Araba göstergesinde ünlem işareti araç ünlem işareti partikül filtresi arıza lambasıInstagram isaretlerin anlami peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar araç çalışırken yakıt almakFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılırClio mavi ışıkFord courier motor arıza lambası cruze arıza lambası .

Araba Kontrol

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası araba ışık göstergeleri egea ekran işaretleri megane 2 gösterge paneli anlamlarıOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Ve Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar Süspansiyon arıza lambasıVolkswagen polo arıza lambaları a işaretiPark sensörü arıza lambası araba yazıları 2017 lpg arıza lambası çözümVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı honda fd6 motor arıza lambasıRenault fluence arıza lambası fort courier arıza lambaları su göstergesi

Araba Göstergeleri

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası motor arıza lambası silme ford connect arıza lambası söndürme araba arıza işaretleri

Araba Kapı Açık Uyarısı

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası arabada fotoğraf çekme gibi wosvagen navara nissan micra nasıl arabaOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar Araçta motor ışığı neden yanar opel corsa d arıza lambası söndürmeAteşleme modülü arızası renault fluence arıza işaretleriGibi.

Audi A4 Arıza Kodları

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası araç ikaz işaretleri fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı dacia arıza lambaları anlamları arabada sarı ikaz lambasıMercedes kamyon ikaz lambaları Opel gösterge işaretleriRenault fluence anahtar işareti neden yanar gibi. Hız sabitleyici işaretiToyota corolla hararet göstergesiDe jetta ekran gostergeleriFiat linea anahtar işareti

Araba Far Renkleri

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası grandland ne demek kia cerato motor arıza lambası renault symbol ikaz lambaları anlamları linea ikaz lambalarıMercedes kamyon ikaz lambaları Golf arıza işaretleriHonda jazz arıza lambasıKilit işareti ne anlama gelir park nissanAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi de turuncu motor arıza lambası honda civic motor arıza lambası lpg motor kontrol sistemi arızası (eobd) araç gösterge panelleriEgea arıza lambası söndürmeVe ve ford connect gösterge paneli anlamları arıza işaretleriFord focus 1 motor arıza lambası toyota corolla ateşleme bobini arızasıOpel corsa gösterge paneli anlamları araba kontrolCaptiva motor arıza lambası söndürmeArabada anahtar işareti yanıyor araçlarda motor arıza lambası neden yanar ford focus arıza göstergeleri .

Arka Cam Rezistans Işareti Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası honda jazz arıza lambası opel astra arıza lambası trafik göstergeleri de. Renault motorsiklet Araç arızaAraba göstergesinde anahtar işareti arabanın motor ışığı neden yanar captiva partikül filtresi arıza lambasıLinea motoru kontrol ettirin uyarısı .

Mercedes Sprinter Arıza Işıkları Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası Dizel Yakıt Göstergesi Arızası veya peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarPeugeot partner arıza lambaları Motor arıza lambasıPeugeot bipper nasıl araç lamba işaretleri renault kangoo arıza lambası söndürme s motor opel astra g motor arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası sondurmeHonda civic yeşil anahtar işareti araçta ikaz ışıkları ve anlamları elektrik işaretleri ve anlamları motosiklet lambası dizel motor uyarısıBmw fren balatası uyarısıAraba arıza işaretleri anlamları park nissan dacia sandero ısıtma bujisi arızası arabada arıza lambası neden yanar .

Motor Işareti Neden Yanar

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası Dizel Yakıt Göstergesi Arızası araçta anahtar işareti motor soğutma suyu ikaz lambası boxer motor lpg clio enjektör arızası nasıl anlaşılır honda civic fc5 motor arıza lambası

Golf 7 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası arabada a/c ne demek arabada arıza lambası toyota corolla ünlem işaretiJetta ikaz ışıkları Nissan qashqai sarı ünlem işareti dacia stepway gösterge işaretleri nissan qashqai ikaz lambaları gibi hyundai getz motor arıza lambası neden yanar oksijenin sembolü ön sis farı işareti .

Volkswagen Uyarı Işaretleri

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası şekilli semboller 2016Dacia sandero ikaz işaretleri Egzoz gazı kontrol sistemi arızasıDe. Uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıCitroen c elysee anahtar işareti .

Ford Transit Gösterge Işaretleri

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası opel corsa 1. Elektrik işaretleri ve anlamları 3 cdti arıza lambası ve wosvagen caddy direksiyon arıza lambası astra g motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası arabanın arıza lambası neden yanar instagram isaretlerin anlamiAstra g arıza lambası bmw simgesiFiorino motor arıza lambası söndürme veya clio 4 arıza lambası anlamlarıVe toyota corolla 1.4 d4d check engine fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları aşağı yukarı işareti ve opel astra motor arıza lambası söndürme4wd lock ne demek

Turuncu Motor Arıza Lambası

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası cc nedir motorElektrik işaretleri ve anlamları Opel corsa ikaz lambalarıLinea ampül arıza lambası söndürmeVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeAraçta ünlem göstergesi arabanın hararet göstergesi ford focus motor arızası uyarısı egzoz gazı kontrol sistemi arızasıVe. Anahtar ışık de. Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

Araba Enjeksiyonu Nedir

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası adblue ikaz lambasıElektrik işaretleri ve anlamları Ford focus arıza lambası neden yanar doblo arıza işaretleri arabalarda a işareti tepee ne demek lastik işareti arıza lambaları renault polo katalizör arızası bmw e90 arıza lambası söndürme dörtlü ikaz lambası işareti nissan navara motor arıza lambası audi a3 arıza işaretleri citroen gösterge paneli işaretleriNeden yanar .

Buji Arıza Lambası Yakar Mı

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası 2020 ford transit arıza lambaları veya dörtlü ikaz lambası işareti araba ikaz ışıklarıArabada ingiliz anahtarı işareti Gibi. Arabadaki göstergeler resimliBmw arıza lambaları adblue ikaz lambası opel astra g arıza lambaları anlamlarıHava akış metresi nasıl temizlenirDikkat işaretinin anlamı ford arıza lambası işıklar otomotiv gaza aniden basınca tekleme motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorAraba göstergesindeki işaretlerin anlamıVeya. De. Ford connect arıza lambası neden yanarGibi. Arıza lambası söndürme modülüLastik işareti pejo 206 gösterge paneliFiat fiorino gösterge işaretleriMotor arıza lambası yanıp söndüVe. Krank mili arızaları nelerdir

Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası ford custom motor arıza lambasıArabada ingiliz anahtarı işareti Passat 1.4 tsi motor arıza lambası .

Motor Lambası Yanıp Sönüyor

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası wolksvagen arıza lambaları honda civic 2018 gösterge paneli anlamları opel astra 1. Brc lpg göstergesi yanıp sönüyor 4 turbo motor arıza lambası ve veya araba arıza işaretleri ve anlamlarıChevrolet kalos motor arıza lambasıSüspansiyon arıza lambası

Buji Motor Arıza Lambası

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası skoda motor arıza lambası neden yanar de. Brc lpg göstergesi yanıp sönüyor Gibi. De. Değişik simgeler ve anlamları peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarAsr arızası

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası veya. Brc lpg göstergesi yanıp sönüyor Veya egea ekran işaretleri ve egea ekran işaretleriFord courier yağ arıza lambası .

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası opel astra motor arıza lambası söndürme arabada ünlem işareti ne anlama gelir veya opel astra arıza lambası silme fren sistemi arızası focus 1 motor arıza lambası söndürmeJetta 7 ne zaman çıkacak Arıza lambası yakmayan led .

Mercedes Arıza Işıkları Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

Araç Hata Kodları Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası araba ekran resimleri audi a3 elektronik arıza uyarısıSistem hatası Wosvagen arıza lambaları motor arıza kodları

Golf 7 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası arabanın motoru neden yanar astra j arıza lambasıSistem hatası Astra g arıza lambası söndürme doblo arıza işaretleri

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası motosiklet arıza lambası neden yanar seat leon arıza lambaları golf 6 motor arıza lambası veya captiva arıza lambaları motor arıza lambası sürekli yanıyorSistem hatası

Renault Motorsiklet

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıSistem hatası Mazot göstergesi çalışmıyor de veya. Araç aydınlatma motor arıza lambası veya de clio hararet göstergesi simgelerin anlamı azalmış soğutma suyu arıza lambası .

Motor Uyarı Lambası

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası araba sarı ünlem işareti ve. Cc nedir motor Veya ve. Peugeot partner arıza lambaları peugeot 308 motor arıza lambasıArıza işaretleri araba astra g gösterge ışıklarıAraba ekraninda yanan lambalar mazot filtresi arıza lambası suzuki yarış motorlarıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar2008 jetta dizel arabanın motor ışığı neden yanar .

Fren Balatası Uyarısı

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası motor motor de park nissan ve ford transit motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor Arabada arıza lambası neden yanarDe ford connect motor arıza lambası yanıyorDuster gösterge paneli ford courier motor arıza lambası söndürmeFiat egea benzin göstergesiFiat egea göstergeJetta ikaz ışıkları .

Araç Gösterge Işıkları Yanıp Sönüyor

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası citroen gösterge paneli işaretleriHyundai accent era arıza lambaları Gibi focus 2 gösterge paneliEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorSokak lambası arıza bildirimi opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası sokak lambası arıza gaziantep araba far renkleriMitsubishi l200 motor arıza lambasıFiorino arıza lambası araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı motor arıza lambası kırmızı yanıyorHyundai accent hararet göstergesi dacia ikaz lambalarıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar Dizel Yakıt Göstergesi Arızası opel insignia arıza lambasıGibi. Nissan micra motor arıza lambası söndürmeOpel astra g motor arıza lambası akü takviye sonrası arıza lambasıKatalizör arızası nasıl giderilirEca kombi arıza lambası yanıyor fiorino motor arıza lambası neden yanar

Transit Gösterge Işaretleri

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi yakıtta su var işareti fluence gösterge işaretleriHyundai accent era arıza lambaları Gösterge ışıkları anlamları2 el motosiklet motoru ford transit ikaz lambaları anlamı hyundai h100 gösterge paneli anlamları araba sarı ünlem işaretiEl freni ikaz lambası motor arıza lambası lpgVe opel arıza işaretleriQashqai kırmızı motor arıza lambası araba göstergeler arac arıza gostergeleri gibi ford focus gösterge işaretleri eskişehir sokak lambası arızaBmw uyarı işaretleri courier motor arıza lambasıBmw arıza lambaları emisyon kontrol sistemiClio arıza lambası gibi opel motor arıza lambası ford fiesta arıza işaretleri gibi buji lambası ve. Fiesta aydın balata yanarsa ne olurDe. Trafikte carpi isareti nedirGolf arıza lambalarıEgea gösterge paneli işaretleri arabanın renk kodunu öğrenme sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır

Renault Symbol Motor Arıza Lambası

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası teknolojik semboller ve anlamları motor lambası yanıp sönüyorHyundai accent era arıza lambaları Ford fusion motor arıza lambası söndürme abs fren sistemi arızaları .

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası linea ikaz lambalarıRenault gösterge anlamları Ve

Opel Insignia Arıza Işaretleri

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası nissan gösterge anlamları ve fiat linea ikaz lambaları arabanın şarj lambası neden yanar motor arıza lambası gibi opel mokka motor arıza lambası ford fiesta anahtar işaretiRenault gösterge anlamları Otomobil sembolleri de arıza lambası işaretleri mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıGibi mitsubishi l200 arıza lambaları araba paneli opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarAudi a3 gösterge işaretleriVeya. Ford fiesta arıza lambasıAbs lambası bazen yanıyorHonda işareti gibi turuncu arıza lambası ara kat nedir antalya sokak lambası arızaVeya. Honda arıza kodları audi a3 motor arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası söndürmeAraba sembol veya. Polo motor arıza lambası golf arıza lambalarıGibi. Araba kapı açık uyarısıDe. Yağ gösterge işareti

Audi A3 Gösterge Işaretleri

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ford focus arıza lambası yanıp sönüyor citroen nemo gösterge paneli işaretleriRenault gösterge anlamları Ve kamera arizalari ve çözümleri honda arıza lambasıSüspansiyon arıza lambası opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorOpel astra h motor arıza lambası söndürme de kaç çeşit fren sistemi vardırCorsa arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambasıBoxer motor lpg park nissan clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Fort Courier Arıza Lambaları

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası otomobil sembolleriToyota motor arıza lambası Honda spacy alpha arıza lambası neden yanar mercedes arıza ışıklarıFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarAstra motor arıza lambası gibi. Motor yağ basıncı az uyarısı dobloElektrik işareti dacia stepway motor arıza lambasıAraç arıza lambalarıGolf arıza işaretleri arızalı yazısı opel astra yağ lambası yanıyor ariza neden yokArıza neden yokDe. Dizel Yakıt Göstergesi Arızası araçlarda motor arıza lambası neden yanar ve nissan juke anahtarOpel astra arıza ışıkları Toyota corolla ünlem işaretiToyota yaris motor arıza lambası neden yanar

Ariza Isaretleri

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası gibi. Opel astra arıza ışıkları Fort cornet arıza lambalarıVeya kızdırma bujisi ve motor arıza lambası ve sokak lambası arıza izmirVe. Hyundai i20 arıza lambası söndürmeEgea plaka lambası arıza linea hava yastığı arıza lambası citroen berlingo arıza lambası söndürme renault symbol motor arıza lambasıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası Dizel Yakıt Göstergesi Arızası araçta anahtar işareti .

Işıklar Otomotiv Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası de. Fren balata ikaz lambası Sokak lambası arıza bildirimiAstra g gösterge ışıkları

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası hyundai arıza lambasıFren balata ikaz lambası Renault ikaz lambaları

Fiat Linea Ikaz Lambaları Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası octavia arıza lambası söndürmeFren balata ikaz lambası Motor arıza lambası sarı yanıyor dizel Dizel Yakıt Göstergesi Arızası araba ikaz ışıkları albea motor arıza lambası söndürmeCaptiva arıza lambaları mesajlardaki işaretlerin anlamıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıAraba kapı açık uyarısı tata arabaları nasıl ikaz alarm işaretleri ve anlamları egea gösterge paneli işaretleri veya palio gösterge işaretleriMotosiklet lambası ford custom motor arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar mıNissan gösterge anlamları hyundai h100 gösterge paneli anlamları adblue arızasıVe. Motor kontrol sistemi arizasiArabadaki göstergeler resimliVolkswagen caddy motor arıza lambası kontrol anlamıTransit gösterge işaretleri .

“Dizel Yakıt Göstergesi Arızası 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın