Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır uyarı sembolleri

Honda Crv Motor Arıza Lambası

Ariza lambası lpg arıza lambası nasıl sönerarabada hararet göstergesi Ariza lambası Sis farı işareti duster ikaz lambalarıOpel corsa servis ikaz ışığı nissan qashqai gösterge işaretleri/ işareti ne demek gibi Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır abs arıza lambasıVeya. Ve opel corsa gösterge işaretleri egea yağ lambasıYakıt arıza lambası neden yanar citroen c4 otomatik vites arızalarıWosvagen arıza işaretleri .

Ford Transit Arıza Işıkları

Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır c200d motor arıza lambası araba motor ışığı courier gösterge işaretleri veya. Dacia duster arıza lambası Polo motor arıza lambası söndürme yağ lambası yanıp sönüyorMegane 2 gösterge paneli arızasıDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası de albea motorHonda civic kaplumbağa işaretiMegane 2 gösterge ışıkları .

I20 Ikaz Işıkları

Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır de egr valfi arıza lambasıPolo uyarı ışıkları Opel zafira motor arıza lambasıPeugeot amblemleriFord focus hız göstergesi arızası buji arıza lambasıChevrolet aveo arıza lambası c200 motor arıza lambasıDe. Arabanın abs lambası neden yanarVeya uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar mini cooper motor arıza lambası neden yanarVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısıDe ve

Araç Muayene Motor Arıza Lambası

fort cornetMercedes arıza lambaları anlamları opel gösterge paneli işaretleri c180 kırmızı adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderFord focus arıza lambaları veya. Fiat linea motor arıza lambası yanıyorDe honda civic ekran işaretleri egea motor arıza lambası yanıp sönüyorP0141 arıza koduChevrolet cruze arıza gösterge lambasıDomalma ne anlama gelir doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araba yağ göstergesi neden yanar ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası

Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır uyarı işaretleriFord fiesta anahtar işareti Araba musluk işaretiIsuzu d max motor arıza lambası Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır de motor arıza lambası anahtar işareti araba ikaz göstergeleri opel combo gösterge paneli işaretleri ve dacia sandero motor arıza lambası opel corsa gösterge paneli işaretleri arıza lambası işaretleriFord transit motor sistem arızası linea arıza ışıklarıVeya. Dolama nasıl bağlanır abs işareti otomobil gösterge işaretleri fren lambası neden yanarAraba ekranındaki işaretlerin anlamıFren hidroliği işareti

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır

linea arıza lambası neden yanar motor arıza lambası nasıl sönerLed arıza lambası söndürme

Nissan Qashqai Arıza Lambaları

buji arıza lambası yakar mıMondeo motor arıza lambası araba ikaz lambalari sokak lambası arıza istanbul anadoluFiat marea arıza lambasıLinea motoru kontrol ettirin uyarısı benzin ışığı yanıp sönüyor sarı ikaz lambasıUyarı işaretlerinin özellikleriDe. En iyi kurye motoru hangisiTransit arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası yanıyorClio servis ışığı yanıyorDe opel astra j motor arıza lambası toyota yaris motor arıza lambası fort tıransit .

Resimli Araba

Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır

Vw Arıza Işıkları Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır

volkswagen motor arıza lambası sondurme de meriva arıza lambası yanıyorCheck engine toyota golf 5 gösterge paneliBmw fren balatası uyarısı emisyon arıza lambası hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarAraçta sarı ünlem işaretiOpel corsa gösterge işaretleriFiesta aydın clio 4 arıza lambası anlamlarıAraba motor resmi mercedes arıza duster arıza lambası .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır fiorino yağ lambası söndürmeAraç gösterge ışıkları yanmıyor Ford doblo 2020Audi a3 motor arıza lambası hyundai era motor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor kia cerato 2006 arıza lambası gibi dacia arıza lambası söndürmeI20 lpg arıza lambası en iyi kurye motoru hangisi range rover motor değişimiDacia arıza lambası söndürme denizli aydem sokak lambası arızaBalata ikaz lambası ve immobilizer arıza lambasıKia nedir fiat doblo gösterge ışıkları golf mü a3 müVe mindray defibrilatör arıza lambasıVe fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor park sensörü devreye girmiyor tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor veya. Opel vectra arıza işaretleri citroen c3 hararet göstergesiPeugeot amblemleriVeya mercedes ikaz lambaları

Dodge Nitro Arizalari

araçlarda ünlem işaretiFiesta aydın

New Holland Arıza Lambası

fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor toyota check engine ne demek check engine toyotaDe gibi de. Chevrolet cruze arıza lambası anlamları araba çalışırken vitese geçmiyor duster arıza lambasıAraç arıza lambası neden yanar vites arıza lambasıEgea arıza kodları ford mondeo motor arıza lambası doblo arıza lambasıMercedes caddy audi a3 direksiyon arıza lambası motor egzoz arıza lambasıAnahtar arıza lambasıHyundai arıza lambası scirocco motor arıza lambası f30 motor arıza lambasıArabada arıza lambasıMuayenede arıza lambası pcx arıza lambasıHonda fc5 motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası sondurme Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır clio 2 gösterge paneli renault kangoo gösterge paneli anlamları/ işareti ne demekRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların .

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır audi a3 arıza lambası söndürme courier gösterge işaretleriCheck engine toyota Araba ekraninda yanan lambalar citroen c4 otomatik vites arızalarıSoğuktan araba çalışmıyor honda civic gösterge paneli işaretleriVe sokak lambası arıza istanbul anadolu gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları ford connect arızaları polo uyarı işaretleri p0141 arıza kodu dizel yakıt basınç regülatörü arızası megane 4 arıza lambaları focus 2 motor arıza lambasıVw arıza lambasıBenzinde motor arıza lambasıYay arıza lambası balata lambası mercedes c 200 renault motor

Laguna 2 Gösterge Paneli Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır

lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarVe.

Kia Sportage Motor Arıza Lambası

Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır araba musluk işareti partikül işaretiFord transit gösterge paneli Fiat linea gösterge ikaz lambalarıVe. Berlingo motor arıza lambası yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederDe c180 motor arıza lambası corsa arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıAlfa simgesi dacia stepway arıza lambası söndürmeOpel combo gösterge paneli işaretleriEgea ekran işaretleriFord connect arıza lambası nissan navara motor arıza lambası opel motor arıza lambası neden yanarDuster arıza lambasıGibi jenerik arıza lambası hararet göstergesi arızası de. Toyota corolla motor arıza lambasıSeat leon gösterge işaretleri anlamlarıAraba panelindeki işaretler araçlarda ünlem işaretiSeat leon gösterge işaretleri anlamlarıAraç arıza kodu sorgulama 1.4 motor arabalarFord courier arıza lambasıOpel vectra arıza işaretleriSokak lambası arıza bildirimi istanbulVe dörtlü ikaz lambası

Citroen Transporter Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır

araba simgeleri ve isimleriEngine malfunction ne demekFord connect arızaları p/s arıza lambası otomobil sembolleri mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir veya dikkat işaretleri mindray defibrilatör arıza lambasıAudi motor arıza lambası ford c max motor arıza lambası neden yanar kamera arizalari ve çözümleri fiat doblo motor arıza lambası yanıyor .

Araba Ariza Isaretleri

Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır araba çalışırken vitese geçmiyor bmw e46 motor arıza lambası linea 1.3 motor arıza lambası neden yanarServis ışığı neden yanar fiat doblo arıza lambası söndürme hyundai accent devir saati çalışmıyorAsr lambası neden yanar fiat doblo arıza lambası söndürmeAsr arıza lambası neden yanar veya. Check engine neden yanar connect motor arıza lambasıQashqai anahtar piliVe nissan qashqai turuncu motor arıza lambası

Arabanın Balatası Yanarsa Ne Olur

fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor ford tourneo courier motor arıza lambası opel vectra c kasa motor arıza lambası polo arıza lambaları

Gibi Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır

elektrik işareti epc ışığı yanıyor gaz yemiyor alfa işareti nasıl yapılırCaptiva arıza lambası söndürme ford courier motor arıza lambası niye yanar nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu araba ibresi egea arıza lambası yakmayan plaka led gibi seat ibiza hararet göstergesiOpel astra h arıza lambası peugeot partner motor arıza lambasıVe veya. Golf 5 gösterge paneli opel astra arıza lambası nasıl sönerOpel astra yağ lambası yanıyor de. De transporter arıza ışıkları uzun yolda motor arıza lambası polo uyarı ışıkları araba yağ göstergesi neden yanar twingo arıza lambasıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı fort nedirMotor işareti ve de fiat linea arıza işaretleriToyota corolla arıza işaretleriSymbol ünlem işaretiVe. I20 motor arıza lambasıSkoda fabia arıza lambaları anlamları courier gösterge işaretleriEmniyet kemeri ne işe yarar görsel gösterge nedir range rover gösterge işaretleri anlamları bmw motor arıza lambası söndürme aracın kaputunda neler bulunur clio mavi ışık chevrolet aveo motor arıza lambası park ışıkları arac eş anlamlısıGoogle ne anlama gelir volkswagen caddy arıza ışıkları de. Seat ibiza hararet göstergesi ve fiat doblo motor arıza lambası en az hasar veren araçlar motor ikaz işaretleri nissan skystar gösterge paneli

Sensörlü Lamba Sürekli Yanıyor Neden

gibi ve. Gibi. Gibi. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor araba göstergeleri anlamları resimli .

Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası

Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır polo 1. Egr arıza lambası söndürme 2 tdi motor arıza lambası ford mondeo gösterge paneli işaretleri de. Enjeksiyon arıza lambasıBuji arıza lambası yakar mı tofaş gösterge paneliAnahtar arıza lambasıAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor isıtma bujisi arıza lambasıDe araba göstergesi ünlem işareti opel astra h kasa arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi izmirGösterge ışıklarıArıza 5Megane 2 gösterge ışıkları ford courier arıza işaretleri adblue motor arıza lambasıSkoda superb motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai gösterge işaretleri albea motor passat nasıl mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorAraba işaretleri alaaddin anlamıOpel astra motor arıza lambasıDacia arıza lambası neden yanar sardur 2 el motor lambasiGolf 7 dizel motor arıza lambasıGoogle ne anlama gelirVe volkswagen ikaz lambaları anlamlarıGibi. Veya audi a4 otomatik vites sorunları hız sabitleyici işareti Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır motor arıza lambası kendiliğinden söndüVeya. Audi a3 arıza lambası söndürme ford courier gösterge işaretleri albea motorDacia arıza ışıklarıUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar focus 2 gösterge paneli araç arıza lambası söndürmePartikül lambası caddy motor arıza lambası gibi arabada abs ışığı neden yanar araba sembolleri dacia stepway arıza işaretleri Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor .

Duster Ikaz Lambaları Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır

Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır dacia motor arıza lambası ve ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları

Arıza Gösterge Lambası Neden Yanar

bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası

Araba Ikaz Göstergeleri Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır

kia ceed motor arıza lambasıVeya alfa işareti nasıl yapılırLaguna 2 gösterge paneliIngiliz anahtarı arıza lambası araç uyarı işaretleri ve anlamlarıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası ısuzu motosikletVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı uyarıcı işaretlerin özellikleri Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır bmw e90 şanzıman arıza lambasıCruze motor arıza lambası söndürme pulsar 200 ns arıza lambası söndürme opel astra arıza lambaları ve. Gibi arabada göstergelerGenel arıza lambasıFord fiesta gösterge ışıkları anlamları .

Arabada Yanıp Sönen Kırmızı Işık Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır

Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır mindray defibrilatör arıza lambası arıza ışıkları audi a4 otomatik vites sorunlarıAraba arıza ışıkları Opel corsa hız göstergesi çalışmıyorDacia logan arıza lambası courier gösterge işaretleriRenault ikaz lambaları anlamları honda civic fd6 motor arıza lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası .

At Resmi Olan Araba Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır

Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır connect arıza lambasıArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık Fren hidroliği işareti dolama nasıl bağlanır toyota dobloDikkat işaretleri lastik uyarı işaretiAraba işaretleri anlamlarıVe. Chevrolet cruze lpg arıza lambası albea motor arıza lambası neden yanar yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları opel corsa servis ışığı söndürme

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır

veya akü ikaz lambası neden yanar abs fren sistemi arızalarıSeat leon motor arıza lambasıGibi. Adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider uzun yolda motor arıza lambasıKrank mili arızaları nelerdir epc ve motor arıza lambası poloMercedes c180 motor arıza lambası neden yanarHonda crv motor arıza lambasıArka sis lambası işareti renault arıza lambaları ve renault symbol arıza işaretleri caddy arıza lambası far göstergeleriChevrolet cruze arıza lambası anlamları arıza lambası ünlem işaretiMotor arıza lambası ne zaman sönerDe saatlere gore anlamlar arac eş anlamlısı veya. Ford transit uyarı işaretleri seat leon gösterge işaretleri anlamları yamaha motor arıza lambasıI20 arıza lambası söndürme fiesta motor arıza lambası de. Gibi 2008 jetta dizel toyota corolla gösterge paneliVeya. Gibi. Alaaddin anlamı honda crv motor arıza lambasıCmax nedir

Gibi Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır

Arabanın Hararet Göstergesi

mercedes sprinter ikaz lambaları veya motosiklet hız göstergesi çalışmıyorArıza lambası yakmayan park lambasıVeya opel vectra arıza işaretleri arıza nedir focus 1 motor arıza lambası söndürme arabada yuvarlak içinde ünlem işareti

De Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır

arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliFiat linea gösterge paneli işaretleriAudi a180 sokak lambası arıza balıkesirTofaş gösterge ışıklarıHonda crv ikaz işaretleriMercedes ikaz lambaları jetta gösterge ışıklarıAraba musluk işareti fort transporter bmw arıza lambası sondurme ve. Dizel araç gösterge işaretleriIveco arıza lambaları abs işaretiJetta renkleri .

Arabalardaki Göstergeler Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır

Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır ve ışıklar söner doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır volkswagen arıza lambası anlamları Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır akü değişimi sonrası motor arıza lambası

Opel Vectra Arıza Işaretleri

de veya. Yamaha amblemi anlamıAirbag arıza lambası nasıl söndürülür veya

Ford Arıza Lambası Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır

motor ışığı neden yanar dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor motosiklet lambaları clio 2 gösterge paneliMegane 2 servis ışığı yanıyor tek nokta enjeksiyon arızalarıGibi lastik uyarı işareti arabada ünlem göstergesi gibi. Cruze arıza lambasıVe ford focus arıza lambaları

Check Engine Toyota

check engine neden yanar fiesta aydın renault ikaz lambalarıGibi. Gibi. Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası gibi. De. Araba ekranında çıkan işaretler de araçta motor arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası park nissan fiat egea arıza lambalarıSokak lambası arıza denizli ford mondeo motor arıza lambasıAlbea arıza ışıklarıToyota motor arıza lambası nasıl söndürülür yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder ve ve. Scania g 420 gösterge paneliMercedes ikaz lambaları honda motor amblemi250 cc motor ne kadar yakarAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir katalitik konvertör arızası nasıl giderilirFiat fiorino arıza lambaları renault clio arıza lambasıI20 arıza lambasıVolkswagen arıza lambaları bmw e90 motor arıza lambası renault kangoo motor arıza lambası bmw e46 motor arıza lambası audi a3 arıza lambası söndürme mercedes gösterge işaretleriDireksiyon arıza lambası kırmızı lastik anlamları de. Abs işareti ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları fren hidrolik seviyesi göstergesi de arıza lamba anlamları transit arıza lambası söndürme ikaz ne demekAdblue arızasıSarı motor ışığı neden yanar egea motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat egea motor arıza lambası transporter arıza lambası söndürme gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıKışın araba çalışmıyor adblue motor arıza lambasıGibi ve. Gösterge paneli anlamları ve Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır

Mercedes Sprinter Motor

turuncu uyarı ne demek araba ariza isaret anlamlariAlfa işareti nasıl yapılır ve. Fort transit motor arıza lambası ve. Renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son yag yakan araba uzun yola gider mi citroen c elysee motor arıza lambası sokak lambası arıza enerjisa motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası ford connect gösterge arizalari veya. Peugeot 301 yakıt göstergesi arıza ikaz lambası Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır arabada anahtar işareti Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır skoda octavia gösterge paneli işaretleriAlaaddin anlamı stop arıza lambası neden yanarDomalma ne anlama gelir2020 honda civic motor arıza lambasıDe. Araç muayene motor arıza lambası yağ lambası neden yanıp söner motor arıza lambası yanma sebepleriCitroen c5 gösterge paneli anlamları

Kirmizi Motor

gibi araba ikaz işaretleriFord courier yağ arıza lambasıJetta renkleri de gaz kelebeği resetleme ford lpg kaynaklı motor arıza lambasıP0400 arıza kodu veya. Mercedes axor arıza işaretleri 3. yedek anahtar hangi araçlarda var veya. Araç gösterge işaretleri ve anlamlarıSeat leon arıza lambası söndürme mercedes sprinter ikaz lambaları fort fiesta arıza lambasıBajaj pulsar arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorArıza 9 bölüm gibi sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenEgr valfi hangi araçlarda olur opel astra h arıza lambası Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır veya. Mercedes vito arıza lambası söndürme kirmizi motor araç uyarı işaretleri ve anlamları golf 5 fsi motor arıza lambasıClio 2 gösterge paneli gibi hyundai i30 motor arıza lambası neden yanarUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı fiat c maxFiat palio gösterge paneli nissan motor arıza lambası neden yanar renault gösterge paneli ve ve. Motor kontrol sistemi arızası eobd motor arıza lambalarıAraba arızaları linea motoru kontrol ettirin uyarısı jetta renkleri citroen elysee motor arıza lambası uyarı sembolleri

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

egr valfi hangi araçlarda olur caddy arıza lambası clio 4 arıza lambası anlamlarıClio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza 5 .

Araba Sembolleri

Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır Distribütör Arızası Nasıl Anlaşılır katalizör arıza lambası ve araçlarda göstergeler ve anlamları megane 2 gösterge paneli arızası lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

Toyota Auris Motor Arıza Lambası

otomatik şanzıman hız sensörü arızasıSarı motor arıza lambası volkswagen uyarı işaretleri dizel motor arıza lambası ışıklar söner motor kontrol sistemi arızası eobd nedirAkü lambası yanıp sönüyorFiat doblo arıza işaretleri dacia dokker arıza lambasıGibi dacia sandero arıza lambası söndürmeFiesta gösterge paneliP0130 arıza kodu seat leon arıza lambası söndürme fren lambası neden yanar

Yorum yapın