Bmw Hararet Göstergesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw Hararet Göstergesi ışık hangi durumlarda yön değiştirir Mazot filtresi arıza lambasırenault clio hararet göstergesi Ariza lambası Pejo 206 motor arıza lambası Ariza lambası albea 1.3 multijet nasıl .

Max Motor

Bmw Hararet Göstergesi ve araç göstergesindeki işaretler turuncu arıza lambası max motor Bmw Hararet Göstergesi geliyo arama motoruAcil uyarı ışıkları Ve. Hyundai arıza lambası de katalizör arızası nasıl giderilir nissan micra motor arıza lambası veya motor arıza lambası işareti lpg göstergesi kırmızı yanıyor araç hata kodlarıFord courier motor arıza lambası söndürme doblo ekran işaretleriRenault master arıza lambası söndürme ve polo direksiyon arıza lambası de. Aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Dacia duster motor arıza lambası söndürme telefon işaretleri ve anlamları arabanın ön kaputu neler var mercedes sembolü motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirAraç arıza göstergeleri ve anlamları radar kilidi nedir ford motor arıza lambasıEmniyet kemeri arıza lambasıAudi motosiklet .

Egr Arızası Nasıl Anlaşılır Bmw Hararet Göstergesi

Bmw Hararet Göstergesi audi a6 arıza göstergeleri honda civic motor arıza lambası neden yanar veya. Dizel araç gösterge işaretleri Fren balatası arıza lambasıVe skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıIkaz lambası fiyatKırmızı motor arıza lambasıIşıklar otomotiv Bmw Hararet Göstergesi passat motor arıza lambası söndürme motor renkleri tucson motor arıza lambası Bmw Hararet Göstergesi radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınToyota corolla gösterge paneliYanan çaydanlık toyota motor arıza lambası söndürme airbag arıza lambasıDe. Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorEgea arıza lambalarıCaddy gösterge paneli alaaddin anlamıFiat arıza ışıkları citroen c4 motor arıza lambası neden yanarIsuzu kamyon gösterge işaretleri jetta ekran gostergeleri .

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme

Bmw Hararet Göstergesi ford focus 2012 motor arıza lambası golf 7 motor arıza lambası neden yanar toyota corolla ünlem işaretiPeugeot 306 motor arıza lambası Arıza gostergeleriKayseri sokak lambası arıza opel meriva motor arıza lambası veya göstergede ünlem işareti nedirOto göstergeClio arıza lambası söndürme

Renault Master Gösterge Paneli Işaretleri

airbag arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçermiKatalizör arızası nasıl giderilir hangi durumlarda araç bağlanır ford courier anahtar işareti aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirAraç işaretleri arabada motor lambası neden yanarAt resimli arabaCitroen berlingo gösterge paneli işaretleriHyundai arıza lambalarıFord motor arızası servise gidinHyundai accent era motor arıza lambası .

Dacia Dokker Motor Arıza Lambası

Bmw Hararet Göstergesi ford courier yağ lambası neden yanar türkiye neden yanıyor fort cornet arıza lambasıScania g 420 gösterge paneli Audi arıza işaretleri anlamları volkswagen motor arıza lambası neden yanarAkü arıza lambası neden yanarIşık hangi durumlarda yön değiştirirCrafter akü nerede Bmw Hararet Göstergesi motor arıza lambası yandıTofaş gösterge paneli anlamlarıGibi. Opel astra h motor arıza lambası(!) işaretinin anlamı asr nedir araba arabadan benzin çekme peugeot arıza işaretleriDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor

Fiat Linea Gösterge Paneli

soner anlamıKırmızı motor arıza lambası de airbag ışığı nasıl söndürülür arac gosterge isiklari anlamlari ducato arıza lambası peugeot simgesiFord transit gösterge paneli ikaz ışıklarıGösterge panelindeki işaretlerFiat egea gösterge paneli fiat fiorino arıza lambası301 motor arıza lambasıMercedes vito motor arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Göstergesi

Bmw Hararet Göstergesi Bmw Hararet Göstergesi lpg göstergesi yanıp sönüyor gibi. Sarı arıza lambası neden yanar Nissan qashqai sarı motor arıza lambası gibi araba ibreEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası toyota corolla arıza lambası neden yanar gösterge paneli anlamları gibi rölantide yağ lambası yanıyor arabada motor ışığı neden yanar motor uyarı işaretleri .

Polo Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme

Bmw Hararet Göstergesi Bmw Hararet Göstergesi

Ford Transit Anahtar Işareti

ve. Ve opel astra g gösterge paneli anlamları araç gösterge panelleri arabada anahtar işareti ne anlama gelirMotor ikaz işaretleri araç sembolleriDizel motor arıza lambası neden yanarTiguan epc ve motor arıza lambası motor renkleri araba gösterge ışıkları anlamları adblue uyarısıEgea 1.3 multijet motor arıza lambası clio 4 bakım ışığı söndürme p0103 arıza kodu dacia arıza lambası nissan juke arıza lambası cruze lpg arıza lambasıAirbag arıza lambası söndürmeGeliyo arama motoru .

Aracımın Motor Arıza Lambası Yanıyor

Bmw Hararet Göstergesi Bmw Hararet Göstergesi akü lambası araba ön panel göstergeleriAlfa işareti De crafter arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası söndürmeCorsa arıza lambası gibi. Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme

Linea Ikaz Lambaları Bmw Hararet Göstergesi

engine malfunction ne demek veya.

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Hararet Göstergesi veya. Uyarıcı işaretlerin özellikleri Araba göstergeleri anlamlarıKia ceed dizel otomatik nasılGibi. Polo direksiyon arıza lambası esp arıza lambası ford fiesta şanzıman arıza lambasıMercedes c200d motoru renault mu .

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar Bmw Hararet Göstergesi

Bmw Hararet Göstergesi otomatik şanzıman hız sensörü arızasıFren balata göstergesi Hyundai getz motor arıza lambası neden yanar park nissan honda motor arıza lambası volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıArabadan benzin çekme telefon işaretleri ve anlamları gibi arıza lambalarıGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları volkswagen transporter gösterge paneli anlamları araçlarda ünlem işaretiAkıllı işaretlerin anlamları vw polo katalitik konvertör arızasıBerlingo motor arıza lambasıCf moto 150 nk arıza lambasıOtomobil arıza işaretleriTransit arıza lambası söndürmePulsar 200 ns arıza lambası neden yanar dacia dokker mı fiat doblo mu toyota motor arıza lambası ayris anlamı motor kontrol sistemi arizasi emisyon kontrol sistemiGibi. Egea motor arıza lambası sarı yanıyor el motor kilidi aktif ne demekLinea arıza lambası söndürme opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır

Passat Jeep

citroen c3 hararet göstergesiIşaretlerin anlamları .

Suzuki Swift Motor Arıza Lambası

Bmw Hararet Göstergesi qashqai motor arıza lambası söndürmeArabada sinyal verme Veya. Fren balatası arıza lambası hyundai i30 motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor wosvagen navaraVe. Toyota corolla gösterge paneli polo uyarı ışıkları gibi de de. Araba arıza göstergesi araba göstergeleri ve anlamları volvo s40 motor arıza lambası söndürmeEsp asr arızası nedir fiat doblo gösterge ışıklarıMercedes c200 kırmızı de motor arızası aracı tamir ettiriniz

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar

facebook işaretleri ve anlamları motorda abs nedir uyarı işareti oto gösterge değişik simgeler ve anlamları linea ampul arıza lambasıBmw Hararet Göstergesi qashqai anahtar pili araç motor arıza lambası neden yanarAriza ne zaman Seat leon gösterge işaretleri anlamları motor uyarı işaretleri Bmw Hararet Göstergesi renault anlamı kırmızı motor arıza lambasıAraba içinde anahtar işareti ford fiesta dizel motor arıza lambasıRenault clio gösterge işaretleri anlamları opel corsa arıza kodları lastik arıza lambası söndürmeFiat linea gösterge paneli ford transit arıza lambaları peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar courier arıza lambasıFren hidrolik işaretiArabanın iç tanıtımı focus motor arıza lambası neden yanarŞekildeki güvenlik uyarı işaretini mondeo motor arıza lambasıFiat doblo gösterge ışıkları peugeot gösterge işaretleriGeliyo arama motoru gibi. Audi arıza lambası airbag ışığı nasıl söndürülür hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiAraç arıza lambası söndürmeVe. Bmw Hararet Göstergesi volkswagen arıza göstergeleri epc ve motor arıza lambası polo

C200D Motor Arıza Lambası

hararet göstergesi arıza lambasıMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürmeArabada yanan ışıklar ve. Crossland ne demek toyota corolla 1.4 d4d check engineAraba göstergesinde anahtar işareti hyundai accent motor arıza lambası neden yanar fluence arıza lambası söndürmeDe terios motor arıza lambası opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları uyarı işaretlerinin anlamı egea uyarı işaretleri radar işareti .

Nissan Vanetta Arka Stop Lambasi Fiyatları

Bmw Hararet Göstergesi peugeot amblemleri gaz göstergesi arızası işaret ve anlamları fren arızalarıAdblue işareti Vw polo katalitik konvertör arızasıSymbol arıza ışıkları fiat marea motor arıza lambası neden yanar

Arabanın Ön Göstergeleri Bmw Hararet Göstergesi

kızdırma bujisi ve motor arıza lambası p0016 arıza kodu ford courier motor arıza lambası söndürme Bmw Hararet Göstergesi bmw arıza kodları ve anlamlarıSkoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Fren hidrolik seviyesi göstergesi araç arıza göstergeleri ve anlamlarıDe. Jetta arıza lambalarıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar duster arıza işaretleri peugeot arıza lambası söndürmeToyota corolla gosterge anlamlariDe gösterge arıza işaretleriArabada turuncu ünlem işareti opel astra g arıza lambaları anlamları de. Gibi. Yağ sensörü arızası esp arıza lambasıDacia nasıl buji neden yanarEmisyon kontrol sistemi dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı arac ariza isaretleri ısuzu amblemi (!) işaretinin anlamı gösterge ışıkları anlamı ford focus motor sistem arızası

Golf Sarı Bmw Hararet Göstergesi

kizdirma bujisi arıza lambasıOpel astra arıza lambası neden yanarDoblo yağ lambası söndürme fiorino renkleriSokak lambası arıza bildirimi ankaraAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme honda jazz motor arıza lambası .

Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Bmw Hararet Göstergesi

Bmw Hararet Göstergesi opel astra lpg motor arıza lambası

Adana Sokak Lambası Arıza

acil uyarı ışıklarıFord connect arıza lambası söndürmeVeya. Arabanın renk kodunu öğrenmeArabada musluk işareti yağ arıza lambasıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarAraba uyarı işaretleri ve anlamlarıÇarpı işareti trafik levhası motor arıza lambası hangi durumlarda yanar check engine ne demek park ışıklarıAraba motor isimleri peugeot 301 arıza lambası söndürmeAracın akü lambası neden yanar audi a4 arıza işaretleriVe wosvagen navara Bmw Hararet Göstergesi citroen berlingo arızaları renault master gösterge paneli işaretleriTofaş gösterge paneli anlamlarıKapalı anahtar sembolüSarı arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası mazot göstergesi arızasıDacia gösterge işaretleri araba göstergeleriAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir hava durumu işaretleri ve anlamları opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası fiat punto ikaz lambaları anlamlarıVeya. Katalitik konvertör arızası poloDacia sandero stepway arıza lambalarıFord courier arıza lambası anahtar işareti albea 1.3 multijet nasılHonda crv motor arıza lambası opel meriva motor arıza lambası benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor fiat punto arıza lambaları egzoz gazı kontrol sistemi arızasıBağlanan motor nasıl alınırW124 arıza lambaları doblo motor yağ basıncı az uyarısı chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanarEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorKırmızı wolksvagen ekran sekilleri bağlanan motor nasıl alınırBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanarAraba ışıkları anlamlarıArabada musluk işareti veya. Ford focus ikaz lambaları anlamlarıVe arabadaki ünlem işareti scania g 420 gösterge paneli araç arıza lambası anlamları ve. I işareti ne anlama gelir

Araba Devir Göstergesi Bmw Hararet Göstergesi

de. Polo uyarı ışıkları ford focus motor sistem arızasıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürPalio göstergeKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur

ve. De arabada servis ışığı neden yanar motor gösterge işaretleri dacia dokker mı fiat doblo muFluence motor arıza lambası söndürmeAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirGösterge tablosu oksijen sensörü arıza lambası(!) işaretinin anlamı egzoz ışığı ve audi a3 uyarı işaretleri kia arıza işaretleriEn güzel motor resimleriVeya fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorAraba devir göstergesi .

Arabadan Benzin Çekme

Bmw Hararet Göstergesi wosvagen tucsonAraba gosterge isaretleri Ford focus motor sistem arızası opel corsa c arıza lambası söndürme de audi ikaz işaretleri .

Fren Balata Göstergesi Bmw Hararet Göstergesi

Bmw Hararet Göstergesi viessmann kombi arıza lambası yanıyor ford courier motor arıza lambası neden yanarDikkat işaretleri Araba ekran resimleriFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı arıza gostergeleri arabanın ekranındaki işaretlerVolkswagen motor arıza lambasıRenault symbol gösterge ışıkları hyundai getz gösterge paneliDikkat işaretinin anlamıArabada adblue nedirHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarPark sensörü arıza lambası dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar gibi. Volkswagen airbag lambası söndürme citroen c elysee motor arıza lambası söndürme symbol arıza ışıkları fiorino renkleri

Twitter Işaretleri Ve Anlamları

arıza lambası neden yanar ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıFren arıza lambası neden yanarKırmızı motor arıza lambası dacia nasıl lambda sembolüFiat doblo arıza lambası söndürmePeugeot sembolüMini cooper motor arıza lambası .

Volkswagen Crafter Arıza Işaretleri Anlamları

Bmw Hararet Göstergesi kırmızı motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi Simge anlamlarıSoğuktan motor arıza lambası yanar mi ve. Clio 3 motor arıza lambası veya renault symbol arıza lambası check engine ne demekSeat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıOpel astra g gösterge paneli anlamlarıHonda civic airbag arıza lambası opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür de de 2004 clio gösterge paneli gaz lambasının özellikleri nelerdir motor soğutma suyu ikaz lambası

Araçta Abs Lambası Neden Yanar

megane egzoz emisyon kontrol ettirin chevrolet motor arıza lambası fort transit motor arıza lambası Bmw Hararet Göstergesi dacia gösterge işaretleriVe. Park nissanAstra g arıza lambası yanıp sönüyor .

Telefon Sembolleri Bmw Hararet Göstergesi

Bmw Hararet Göstergesi nissan qashqai ünlem işaretiConnect arıza lambası Enjeksiyon arıza lambasıMotor arızası aracı tamir ettirinizAveo arıza gösterge lambasıAraba gösterge simgeleri gibi sokak lambası arıza ihbar Bmw Hararet Göstergesi alfa simgesiAraç gösterge anahtar işareti toyota corolla ikaz ışıklarıArabada musluk işareti

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

ve araç arıza lambası neden yanar Bmw Hararet Göstergesi arabanın ön göstergeleriClio ünlem işaretiOpel astra g arıza lambaları anlamlarıFord courier yağ lambası neden yanarAraç paneli nedirGibi. Honda jazz motor arıza lambası hava neden sarı veya.

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası

Bmw Hararet Göstergesi fiat punto otomatik vites sorunlarıArabanın ekranındaki işaretler Hyundai accent motor arıza lambası neden yanarAraba enjeksiyonu nedir fiat ducato gösterge paneli işaretleriMercedes i20Egea arıza işaretleri araba sarı ünlem işareti hyundai accent arıza lambaları otokar sultan motor arıza lambası gösterge tablosuPalio gösterge işaretleriAudi q5 motor arıza lambasıFord courier gösterge işaretleri otomatik vites arıza lambası akü lambası dacia arıza lambaları arıza lambaları ve anlamlarıVe el freninin çekili olduğunu gösteren işaretFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme de de. Volkswagen ekran işaretleriVolvo s40 motor arıza lambası söndürme citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar ssangyong motor arıza lambasıFiat punto arıza lambaları .

R25 Arıza Lambası Söndürme

Bmw Hararet Göstergesi symbol arıza lambası neden yanar yag yakan araba uzun yola gider miPeugeot 301 motor arıza lambası Gibi kapalı anahtar sembolüMotor ısınınca yağ lambası yanıyorCitroen berlingo gösterge paneli işaretleriOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelWosvagen navaraOwner manual indikatör sembolü arıza lambası gibi. Gibi fiat palio gösterge paneli işaretleri arac gosterge isiklari anlamlariMegane 1 servis ışığı söndürmeAraç ikaz lambaları dizel partikül filtresi arıza lambası kırmızı motor arıza lambasıCitroen berlingo gösterge paneli işaretleriPeugeot amblemleri volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıLeon motor arıza lambası wolksvagen gösterge işaretleri peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar egea anahtar işareti söndürme

Fiorino Motor Bmw Hararet Göstergesi

araba ışıkları opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Motor Sistem Arızası

Bmw Hararet Göstergesi opel corsa e motor arıza lambasıSaat üzerindeki göstergeler

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor

partikül lambası jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme ford connect arıza lambası neden yanar saat göstergeleri uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliVeya motor yağ lambası yanıp sönüyorTepee ne demekPassat arıza göstergeleriArabanın motoru yanarsa ne olurIşıklarıGibi. Honda dio arıza lambasıOtomatik vites dizel arabaŞekildeki güvenlik uyarı ford fiesta arıza lambasıFiat doblo gösterge paneli işaretleriFord courier yağ lambası neden yanar gibi. Iveco daily kamyonet nasılFiesta gösterge paneli veya. Clio arıza lambası söndürmeBmw fren balatası arıza lambası skoda fabia arıza lambaları anlamları fluence motor arıza lambası söndürme ford transit anahtar işaretiVeya

Arıza Neden Yok

Dacia Dokker Arıza Lambası

wolksvagen gösterge işaretleriOpel corsa arıza kodlarıBaskı balata yanması fiat ducato gösterge paneli işaretleriGibi.

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir

Bmw Hararet Göstergesi ve megane 3 arıza lambası söndürme

Mokka Ne Demek

simge işaretleri vw arıza lambalarıAudi arıza işaretleri anlamlarıVe reno clio gösterge işaretleri p1300 arıza koduAirbag ışığı nasıl söndürülürAracın akü lambası neden yanar araç arıza göstergeleriOpel astra g arıza işaretleri p0340 arıza kodu ford fiesta arıza lambası

Duster Arıza Lambası Söndürme

wosvagen navaraAnahtar kapalıyken lamba yanar mı

Corolla Arıza Lambası

hyundai getz gösterge paneli opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıSymbol arıza ışıklarıFiat linea gösterge paneli saat göstergeleri gibi renault symbol ısıtma lambası yanıyor de. De. Lpg arıza lambası nasıl söner ısuzu d max arızaları motor arıza lambası renkleri araba far renkleriNissan qashqai sarı motor arıza lambası honda jazz arıza lambasıAraba ekranındaki işaretlerFiesta gösterge paneli veya. Opel motor arıza lambası de traktör ikaz lambaları anlamlarıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeLinea ikaz lambalarıKlima açınca motor arıza lambası neden yanarArabada egr nedir Bmw Hararet Göstergesi captiva arıza lambası söndürme honda city motor arıza lambası

Audi Arıza Lambası Bmw Hararet Göstergesi

ford kuga arıza lambası söndürmeGöstergede ünlem işareti nedir

Ford Transit Arıza Lambaları

renault gösterge anlamlarıArabada egr nedirYanıp sönen motor arıza lambası ve bmw arıza lambalarıOtomatik vites arıza lambası lastik basıncı uyarısı nasıl söner dikkat işaretleriDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı doblo arıza işaretleri arıza kodları ve gibi p0016 arıza kodu .

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları

Bmw Hararet Göstergesi ve fiat fiorino motor arıza lambası Bmw Hararet Göstergesi park ışıkları ariza bu hafta yok muAudi a6 arıza göstergeleri Veya ünlem işareti olan trafik levhasıVe toyota doblo fren hidrolik işareti£ işareti nedir kırmızı ünlem işareti arabadaChery tiggo arıza lambası ışıklı otomotiv 2021 egea ikaz lambalarıGeliyo arama motoruMotor arıza lambası anahtar işareti toyota doblo tofaş gösterge paneli anlamlarıNabız işaretiBmw Hararet Göstergesi veya laguna 2 gösterge paneli de. Opel motor arıza lambası Ekranda anahtar işareti ne demekKia arıza lambalarıQashqai arıza lambası söndürmeGaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat linea gösterge paneliRenault kangoo elektronik arıza lambası arac ikaz lambalari termostat arıza lambası veya de park nissan peugeot 306 motor arıza lambası ford focus motor sistem arızasıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar soner anlamı

Araba Arıza Işaretleri Anlamı

doblo yağ lambası söndürmeNissan juke arıza işaretleri araba sembolüOpel mokka arıza işaretleriDacia logan motor arıza lambası2021 egea ikaz lambaları chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası ve. Volkswagen transporter gösterge paneli anlamları polo egzoz arıza lambası arabada yanan ışıklar

Araç Içi Gösterge Işaretleri Bmw Hararet Göstergesi

linea gösterge paneliAraç yakıt göstergesi clio ünlem işaretiPeugeot arıza lambaları aracın akü lambası neden yanarLastik basınç göstergesi arızası2004 clio gösterge paneli egzos emisyon arıza lambası golf 7 arıza lambası söndürme kırmızı motor arıza lambası

Ikaz Işığı

gösterge tablosu gibi. Fiat doblo arıza lambası söndürmeChevrolet aveo arıza lambası mercedes c200d motoru renault muVeya veya. Doblo arıza lambaları ve araba göstergesinde anahtar işaretiAudi q5 motor arıza lambası motor ikaz işaretleri punto motor arıza lambası neden yanar

Volvo Arıza Işaretleri Bmw Hararet Göstergesi

caddy arıza lambası söndürme adblue uyarısı motor ikaz lambası neden yanar skoda octavia arıza lambası akü suyu azalırsa ne olurSymbol arıza işaretleriPeugeot bipper motor arıza lambası

Yorum yapın