Distribütör Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Distribütör Arızası opel transit Ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası Ariza lambası mercedes vito motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası opel corsa servis ışığı söndürmesadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Motor kumanda arızası ara kat nedir hyundai i20 ikaz lambaları .

Sokak Lambası Arıza Izmir Distribütör Arızası

Distribütör Arızası sari lamba motor arıza lambası muayeneden geçer mi i20 arıza lambası söndürme Distribütör Arızası veya. Motor arıza işareti De. Ford kuga motor arıza lambası neden yanarEgzoz motorIkaz lambası araba ikaz ışıkları anlamı Distribütör Arızası opel corsa servis ışığı söndürme ve. Ford fiesta yağ lambası söndürme chevrolet captiva motor arıza lambası hyundai getz arıza lambası neden yanarNissan qashqai akü fiyatlarıRenault arıza lambası

Volkswagen Caddy Arıza Işıkları

Distribütör Arızası nissan micra uyarı işaretleri mercedes arıza işaretleri golf 5 fsi motor arıza lambasıMotor arıza işareti Ford connect arıza lambaları anlamlarıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirBağlanan motor nasıl alınır fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarAraba musluk işareti ve. P işaretiRenault trafic arıza lambası söndürmeAraba arızaları ve nedenleri araç motor ateşleme modülü arızasıYağ ışığı yanıp sönüyor doblo arıza lambası söndürmeScania gösterge paneliNissan micra uyarı işaretleri esp nin açık olduğunu nasıl anlarızAlbea 1.3 multijet nasıl egzoz arıza lambası trafik ışıklarının anlamları toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar elektronik arıza ikaz lambası

Fren Balata Işareti

Distribütör Arızası opel astra h arıza lambası araba arızaları ve nedenleriMotor arıza işareti Chevrolet cruze arıza lambasıAraba paneli toyota corolla motor arıza lambası neden yanar2008 jetta dizelVw arıza lambasıOksijen sembolü kocaeli neresi yaniyor ekranda yıldız işareti dacia sandero gösterge paneliFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri veya aveo arıza gösterge lambası araçta motor arıza lambası neden yanar golf arıza işaretleri sarı yağ lambası anlamıFiat egea anahtar işareti söndürmeL200 arıza lambaları de arıza kodlarıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirAveo motor arıza lambası opel astra arıza lambası anlamları caddy arıza göstergeleriGibi. Hyundai accent arıza lambaları symbol ekran işaretleriPlaka renkleri ve anlamları motosiklet motor arıza lambası

Volkswagen Caddy Arıza Işıkları

Distribütör Arızası araba ikaz ışıkları anlamı air gösterge saatiMotor arıza işareti Captiva arıza gösterge lambasıJetta uyarı ışıkları opel astra g gösterge paneli işaretleriTehlike uyarı işaretleri ve anlamları veya. Araç gösterge panelleri arabanın iç tanıtımıDe accent blue motor arıza lambası de

Araçta Gösterge Işaretleri Distribütör Arızası

Distribütör Arızası mokka ne demek araç arıza lambası ünlem işaretiMotor arıza işareti Toyota yaris motor arıza lambası neden yanar ford courier partikül filtresi arıza lambası aracın eş anlamlısı nedirFord fusion motor arıza lambasıHonda spacy 110 arıza lambası opel astra h arıza lambası yanıp sönüyorP0103 arıza kodu hyundai getz arıza lambaları araç içi ikaz lambalarıCrafter arıza lambalarıTek nokta enjeksiyon arızaları veya arıza lambası söndürme programıVeya. Renault fluence gösterge işaretleri opel transit

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Söndürme

Distribütör Arızası gösterge ve çeşitleri opel astra gösterge ışıkları renault symbol uyarı işaretleriMotor arıza işareti Yaris motor ve telefon işaretleri ve anlamları ve. Ford fiesta dizel motor arıza lambası iveco daily kamyonet nasıl araçlarda gösterge paneli işaretleri ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar araç arıza ışıklarıAudi a5 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıyor octavia arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası neden yanarUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliArıza göstergesiYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider ekranda yıldız işaretiFiorino motor arıza lambası söndürme fren balatası ikaz lambası seat ibiza gösterge paneli işaretleriAraç motorRks motor arıza lambasıAraçlarda gösterge paneli işaretleri audi a3 arıza işaretleri fiat albea motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza ihbar telefon ekranındaki işaretler Distribütör Arızası motor arıza lambası hangi durumlarda yanar yol kodları arıza neden final yapiyor arabadaki göstergeler ve anlamlarıVolkswagen sogutma suyu uyarısıAraç uyarı lambaları yağ arıza lambası volkswagen caddy arıza işaretleri en güzel motor resimleri atiker gold arıza lambası toyota corolla arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambasıArçelik derin dondurucu arıza lambasıVw bora arıza lambası söndürme akü renkleriFord connect motor arıza lambası yanıyorGetz arıza lambasıHonda arıza ışıkları renault master arıza lambası söndürmeEmisyon kontrol sistemiEgzoz motor Distribütör Arızası

Motor Işareti Neden Yanar

Distribütör Arızası motor arıza lambası mercedes hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürMotor arıza işareti Fren arıza lambası nissan qashqai sarı motor arıza lambası audi a3 arıza işaretleri anlamları jetta gösterge ışıkları sarımsı yeşil gazGibi. Nissan qashqai bilinmeyen özellikleriMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor honda spacy arıza lambası kodlari volkswagen ariza lambalari uyarı lambasıOpel astra gösterge işaretleriCitroen c3 ikaz lambaları anlamları ve ve fiat fiorino otomatik vites arızalarıOpel corsa d motor arıza lambası neden yanar .

Bmw A180

Distribütör Arızası ve honda civic uyarı işaretleriMegane 2 elektronik sorun var yazıyor Arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıNissan qashqai gösterge işaretleriGibi. Akü anlamıOpel transitLovato arıza lambasıOpel astra g gösterge ışıkları dizel araç motor arıza lambası neden yanarGibi. Passat arıza işaretleri mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor volkswagen ikaz işaretleriMotor arıza lambası ünlem işaretiAkü takviye sonrası arıza lambası audi motor arıza lambası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarTransporter arıza ışıklarıFord fusion motor arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurFiat punto arıza lambaları polo ikaz lambaları motor arıza focus 2 gösterge paneliDe

Sivas Honda Distribütör Arızası

Distribütör Arızası de megane 2 oksijen sensörü arızası veya ford transit arıza lambası neden yanarMegane 2 elektronik sorun var yazıyor Ford connect arıza lambaları anlamları p0003 arıza koduAraba ekranındaki işaretlerOksijen sembolüDucato motor arıza lambası söndürme focus arıza lambası volkswagen motor arıza lambası renault symbol uyarı işaretleri el freni ışığı yanıp sönüyorOpel astra gösterge işaretleri fiesta anlamıAraçta motor arıza lambası neden yanar bmw e46 arıza lambaları ışıklar otomotiv bursaVeya akü göstergesi neden yanarFiat egea anahtar işareti yanıyorOpel astra arıza lambası silme ford courier motor arıza lambası neden yanar de araba gostergesi .

(!) Işaretinin Anlamı

Distribütör Arızası Distribütör Arızası

Akü Bitince Motor Arıza Lambası Yanar Mı

Distribütör Arızası ve. Citroen c3 arıza lambası söndürme Volkswagen caddy motor arıza lambasıAraç göstergeleri ve anlamlarıKırmızı wolksvagen elektrik işaretiVe renault clio motor arıza lambasıAkü ışığı yanıp sönüyor .

Hyundai Accent Blue Gösterge Anlamları Distribütör Arızası

Distribütör Arızası esp/asr arızasıOpel astra h motor arıza lambası neden yanar Fiorino motor arıza lambası söndürme arabanın iç tanıtımı opel astra motor arıza lambası yanıyor dacia stepway arıza lambası söndürmePeugeot 206 arıza lambaları3 işareti ne anlama gelir .

Veya Distribütör Arızası

Distribütör Arızası trafik işaretleri ünlem sokak lambası arıza istanbul anadolu jetta uyarı ışıkları gibi. Akü renkleri Fort tıransitVeya. Opel astra fren lambası uyarısı transporter arıza ışıkları Distribütör Arızası adblue göstergesiIzmir sokak lambası arıza abs uyarı lambası

Dpf Arıza Lambası Distribütör Arızası

Distribütör Arızası volkswagen arıza işaretleriAkü renkleri Kia sportage arıza lambası söndürme alfa simgesi oto tamir isimleri hararet ışığı murat 131 göstergeFiat egea anahtar işareti söndürmeYol kodlarıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Distribütör Arızası yağ sensörü arızasıFiat egea genel arıza lambası söndürme emisyon arıza lambasıTrailler ne demekDacia ikaz lambalarıYakıttan dolayı motor arıza lambası

Ford Arıza Kodu Öğrenme Distribütör Arızası

Distribütör Arızası renault anlamıAkü renkleri De. Motorsiklet arıza lambası i20 motor arıza lambası egzoz emisyon arızası peugeotVe mercedes doblo

Kocaeli Neresi Yaniyor

Distribütör Arızası sokak lambası arıza izmir marş basmıyor göstergeler yanıyorAkü renkleri Arıza ikaz lambası ne zaman yanar

Gaz Lambası Nasıl Çalışır

Distribütör Arızası ısuzu d max arıza lambası ve de. Akü renkleri Honda civic yeşil anahtar işareti

Ekranda Yıldız Işareti

Distribütör Arızası aveo arıza gösterge lambası

Helikopter Paneli

Distribütör Arızası motor arızasıAkü renkleri Honda işaretiGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıI20 lpg arıza lambası fiat linea 1.4 motor arıza lambası de. Egr arızası nasıl giderilir i arıza lambası ve hyundai i20 arıza lambası söndürme ateşleme modülü arızasıDpf arıza lambasıGibi arabadaki göstergeler ve anlamları .

Distribütör Arızası

Distribütör Arızası ford ikaz lambalarıPolo ikaz ışıkları Arası açık motor veya araba saat göstergeleriGibi kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorArabanin araba ibreDe hararet ışığıTransit arıza lambası söndürme chevrolet captiva gösterge ışıkları Distribütör Arızası crafter arıza lambalarıHonda civic direksiyon arıza lambası

Top Işareti Distribütör Arızası

Distribütör Arızası araç yağ lambası yanıp sönüyorPolo ikaz ışıkları

Mercedes Arıza Işıkları Distribütör Arızası

Distribütör Arızası opel astra motor arıza lambası söndürmePolo ikaz ışıkları Hyundai gösterge işaretleri volvo s60 motor arıza lambası söndürmeArıza lambası ünlem işaretiNeyi gösterir audi a4 gösterge paneli işaretleri fren balata işareti arabadaki ikaz ışıklarıAraç arıza lambası anlamlarıEl freni çekili işaretiDe

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner

Distribütör Arızası honda civic yeşil anahtar işaretiPolo ikaz ışıkları Araba paneli plaka renkleri ve anlamlarıOpel corsa arıza lambası söndürme

Opel Vectra Arıza Lambası Neden Yanar

Distribütör Arızası de. Polo ikaz ışıkları Hyundai getz arıza lambalarıMegane egzoz emisyon kontrol ettirinAçık anahtar sembolüEl sembolleri ve anlamları volkswagen uyarı işaretleri de. Opel vectra c motor arıza lambası neden yanar opel corsa 1.3 cdti arıza lambası .

Sari Lamba

Distribütör Arızası Distribütör Arızası mercedes sprinter arıza ışıklarıAraba kapı açık uyarısı De araba arıza lambaları .

Kia Rio Motor Arıza Lambası

Distribütör Arızası arabada a/c ne demekAraba ışık Araçta motor arıza lambası2008 jetta dizelAraç lambaları araçlarda motor arıza lambası neden yanar veya ve. 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum 2 el motosiklet motoruPolo ikaz lambalarıAraçlarda ariza işaretleri ve. Honda civic direksiyon arıza lambası gibi. Arabada anahtar işareti ne anlama gelir veya Distribütör Arızası fiat doblo 1. Araba ışık 3 multijet motor arıza lambası neden yanarCitroen nemo arıza lambaları veya. Volkswagen caddy motor arıza lambası ford custom motor arıza lambası söndürmeH işaretinin anlamı golf arıza lambası söndürme fluence arıza işaretleri dacia sandero arıza işaretleri arası açık motor transporter arıza ışıklarıArabada a/c ne demek .

Ve Distribütör Arızası

Distribütör Arızası akıllı işaretlerin anlamı ve. I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor IşaretleriFiat egea arıza kodları

2 El Nissan Almera

Distribütör Arızası arıza ışığı yakmayan plaka lambası fe sembolü arıza ışıkları ve anlamları chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme veya motoru kontrol ettirinI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Ve. Ve. Peugeot ikaz lambaları anlamları

Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor

Distribütör Arızası clio arıza lambası söndürme marş basmıyor göstergeler yanıyor ve. I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Kocaeli sokak lambası arıza .

Audi A4 Arıza Lambaları

Distribütör Arızası veya golf 7 motor arıza lambası söndürme bursa sokak lambası arıza bildirimi hyundai gösterge işaretleri renault motorsiklet fluence motor arıza lambasıFort cornet arıza lambası Araba musluk işareti

Mercedes Esp Arızası Nasıl Giderilir

Distribütör Arızası fiorino nasılFort cornet arıza lambası Fiat linea arıza lambasıSarı renk motor arıza lambası ford connect arıza lambaları anlamları araç yağ lambası yanıp sönüyorVeya.

Egr Valfi Arıza Lambası

Distribütör Arızası de. A işareti Gibi volkswagen caddy renkleriKm sensörü arızası nasıl anlaşılırSoner ne demekOtomatik vites arıza lambası yanıyor sarı arıza lambası ve fort d max doblo motor yağ basıncı az uyarısıMitsubishi arıza lambalarıPeugeot partner gösterge paneli anlamları toyota corolla ikaz ışıklarıTüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonI20 lpg arıza lambasıP0103 arıza kodu yağ sensörü arızasıVeya sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenVolkswagen caddy motor arıza lambası araç arıza lambası nasıl söndürülürP0400 arıza kodu astra h motor arıza lambası toyota simgesi caddy arıza lambası söndürmeGibi opel combo gösterge paneli işaretleri clio motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası içinde ünlem işareti

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar

Distribütör Arızası nissan micra motor arıza lambası fiat egea anahtar işareti yanıyorA işareti

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası Distribütör Arızası

Distribütör Arızası opel corsa motor elektroniği arıza lambası motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorA işareti Arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık volkswagen arıza işaretleriOtomatik şanzıman hız sensörü arızasıBmw e46 arıza lambaları renault arıza lambası opel astra h arıza lambası yanıp sönüyor işaretleri ve anlamları citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorNeden yanar mercedes hararet göstergesiVeya opel vectra motor arıza lambası symbol ekran işaretleriMazdacı ahmet düzce uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Distribütör Arızası

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası Distribütör Arızası

Distribütör Arızası captiva partikül arıza lambası dacia sandero gösterge işaretleriA işareti Araba ikaz lambası opel astra arıza lambası .

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme

Distribütör Arızası akü renkleri ford connect gösterge paneli işaretleriCitroen c4 servis ışığı neden yanar Focus motor arıza lambası toyota corolla arıza lambası söndürme .

Uzun Yolda Motor Arıza Lambası

Distribütör Arızası fiat linea arıza işaretleriHava durumu sembollerinin anlamı Polo ikaz lambalarıOpel insignia motor arıza lambası neden yanarEkran sekilleriMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıAudi a4 gösterge paneli arızası ford courier motor arıza lambası söndürme hyundai getz gösterge ışıklarıKrank sensörü kirlenmesi p/s arıza lambası courier motor arıza lambası arıza ikaz lambası ne zaman yanar Distribütör Arızası astra g gösterge ışıklarıHava durumu sembollerinin anlamı Gibi. Nissan gösterge anlamları neyi gösterirOpel corsa motor arıza lambası söndürmeHonda spacy arıza lambası kodlari transporter ikaz lambaları veya. Mercedes esp arızası nasıl giderilir ikaz ışıklarıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorGibi

Opel Arıza Lambası Anlamları

Distribütör Arızası peugeot partner ikaz lambaları anlamları ve opel astra göstergeleri anlamlarıHava durumu sembollerinin anlamı Aktif motor kaputu arıza oksijen sensörü motor arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamıToyota uyarı işaretleriGibi ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları fiat albea motor arıza lambasıOpel meriva motor arıza lambası veya. Fiat egea anahtar işareti söndürmeBmw x3 4×4 arıza lambası araba uyarı işaretleriMarea motor arıza lambası palio gösterge twingo arıza lambasıAirbag işareti opel corsa arıza lambası neden yanar peugeot 301 arıza lambası söndürmeLaguna 1 gösterge paneli anlamlarıGibi honda crv arıza lambası neden yanar peugeot motor arıza lambası işaret ve anlamları .

Araba Uyarı Işaretleri

Distribütör Arızası de. Bmw e90 motor arıza lambası Airbag arıza lambası muayeneden geçermi park lambası arıza giderici

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme

Distribütör Arızası

P0400 Arıza Kodu Distribütör Arızası

Distribütör Arızası veya. Bmw e90 motor arıza lambası Sari lambaMotor arıza lambasıMercedes vito motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai aküFiat egea 30 d uyarısı araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor ankara sokak lambası arıza mercedes vito motor arıza lambası neden yanar toyota auris gösterge paneli anlamlarıDoblo arıza lambasıBmw gösterge paneli anlamlarıEkran işaretleri araç yakıt göstergesi seat leon arıza lambası söndürmeAlbea 1.3 multijet nasılMotor arıza lambası geç sönüyorNissan primera arıza lambası söndürmeScirocco motor arıza lambasıArıza ikaz lambasıSokak lambası arıza istanbul anadoluOpel astra hata kodlarıDistribütör Arızası honda fc5 motor arıza lambası

Vito Motor Arıza Lambası

Distribütör Arızası palio nasıl skoda arıza lambasıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar Fiat fiorino ikaz lambalarıSymbol ekran işaretleri nissan stepway audi a4 gösterge paneli arızası jenerik arıza lambası neden yanar .

Uyarı Işıkları

Distribütör Arızası park nissan hararet işaretiAraba kapı açık uyarısı Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

Kırmızı Işığın Kirmizi Filtreden Geçişi Distribütör Arızası

Distribütör Arızası araba motor ışığı neden yanar

Laguna 1 Gösterge Paneli Anlamları

Distribütör Arızası arabada hararet göstergesi transit motor arıza lambası söndürme check arabada renault clio elektronik arıza ikaz lambasıEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız Gibi ford transit motor arıza lambası neden yanar arabada motor ışığıDizel motor arıza lambası megane 2 elektronik sorun var yazıyor 2013 model dacia dokker fren balatası arıza lambasıFiat palio gösterge paneliAkü arıza lambası neden yanarToyota ikaz lambaları opel astra h motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası ünlem işareti Distribütör Arızası adblue lambası yanıyor bmw gösterge paneli anlamları gibi opel corsa motor elektroniği arıza lambasıEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız Captiva arıza gösterge lambasıMotor arıza işareti jenerik arıza lambası neden yanarIşaretleri ve anlamları

Araba Sarı Ünlem Işareti

Distribütör Arızası veya fiat linea ikaz lambalarıEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız Trafik lambası arıza numarasıElektronik arıza ikaz lambası egzoz emisyon arızası peugeotCitroen c elysee gösterge paneli işaretleriDacia ikaz ışıkları trafik göstergeleriRenault anlamıRenault megane arıza işaretleri .

Yorum yapın