Esp İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Esp İşareti audi q5 motor arıza lambası Oto arıza kodları Ariza lambası hyundai accent era gösterge paneli anlamlarısokak lambası arıza bildirimi ankara Ariza lambası Yanan araç0225 alan koduFord fiesta motor arıza lambası söndürme

Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor

Esp İşareti Esp İşareti opel astra esp arızası antalya sokak lambası arıza2016 motosiklet .

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası

Esp İşareti Esp İşareti lpg den dolayı motor arıza lambası ford courier gösterge işaretleri kia sportage gösterge işaretleri honda fd6 motor arıza lambası neden yanar jeep renegade motor arıza lambası

Egzos Emisyon Arıza Lambası

Esp İşareti peugeot 3008 motor arıza lambasıRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı

Motor Gösterge Paneli

Esp İşareti işaretleri citroen c3 anahtar işareti araç içi uyarı işaretleri i20 ünlem işaretiRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar citroen c3 arıza işaretleri soğuktan motor arıza lambası yanar mıVeya opel astra arıza lambaları ve anlamları lpg li araçta motor arıza lambası söndürme el motor kilidi aktifAudi uyarı işaretleriVeya.

Jetta Kırmızı

Esp İşareti Esp İşareti 9 işık nedir ve anlamları motosiklet lambasıFord connect gösterge paneli anlamları Dacia motor arıza lambası neden yanar accent era arıza lambası söndürmeFord transit motor sistem arızasıEgr arıza lambası söndürme veya dpf arıza lambasıVe elektrik sokak lambası arıza turuncu arıza lambası veya. Gibi honda civic arıza lambası neden yanarGösterge panelinde ünlem işareti sardur 2. elOpel corsa motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarOpel vectra c kasa arıza işaretleri clio ikaz lambaları .

Hyundai Ikaz Lambaları Esp İşareti

Esp İşareti Esp İşareti dizel araç gösterge işaretleri peugeot 307 motor arıza lambası söndürme honda motor otomatik vites Esp İşareti

Araba Gösterge Esp İşareti

Esp İşareti araba ünlem işaretiAra kat nedir Ön sis farı işareti .

Şanzıman Arıza Lambası

Esp İşareti motoru kontrol ettirin uyarısı lineaVolkswagen caddy motor arıza lambası Veya. Bmw 116i motor arıza lambası

Doblo Arıza Lambası Neden Yanar Esp İşareti

Esp İşareti skoda superb motor arıza lambası neden yanar hyundai accent arıza lambalarıVolkswagen caddy motor arıza lambası

Yarım Kontak Motor Arıza Lambası

Esp İşareti motor arıza lambası yanmıyor

Getz Arıza Lambası

Esp İşareti kia rio motor arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy motor arıza lambası Sepaş sokak lambası arıza bildirimiVe. Arabadan benzin çekmeAracımın motor arıza lambası yanıyorCitroen jumper da ne motoru varLinea hız göstergesi çalışmıyorAçı işaretleriIsuzu d max motor arıza lambası fiat egea anahtar işaretiIşık hızının sembolü fren hidrolik seviyesi göstergesi de. W204 motor arıza lambasıVw arıza ışıklarıBmw e46 motor arıza lambası vw polo katalitik konvertör arızasıNissan qashqai motor arıza lambasıGibi. Araçta motor ışığı neden yanar hyundai era motor arıza lambası neden yanarVsa arıza lambası renault 19 europa gögüsI20 arıza ışıklarıTucson nedirSokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıSamsun sokak lambası arıza jeep renegade motor arıza lambasıFord focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıSogukta araba calismazsa anahtar simgesi motor max opel astra j motor arıza lambası neden yanar araba ekranında çıkan işaretlerAraç uyarı işaretleri ve anlamları ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıVw ampul arıza lambası söndürmeVeya ve. De instagram isaretlerin anlami nissan micra arıza lambası söndürme tiguan nasıl motor arıza lambası yandığında ne yapmalıAracın eş anlamlısı nedirAirbag arıza lambası neden yanar arabada anahtar işareti yanıyor volkswagen polo motor arıza lambası neden yanarVe ford fiesta motor arıza lambası söndürme gibi opel corsa arıza lambası opel astra g motor arıza lambası söndürme ve. Hyundai ikaz lambalarıMercedes hız göstergesi veya opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar Esp İşareti arıza bu hafta var mı hyundai h100 arızalarıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar arabada arıza lambası yag yakan araba uzun yola gider miDe. Motor arıza lambası sarı yanıyor volkswagen arıza lambası söndürmeSarı ünlem işaretiToyota yaris gösterge paneli

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Esp İşareti opel vectra c kasa motor arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası Veya. Nissan qashqai sistem hatası egr arızası nasıl giderilir terios motor arıza lambası ford connect arıza işaretleriMercedes caddyAkü ışığıVeya ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları Esp İşareti araba kadranı .

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Esp İşareti ön sis farı işaretiAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? Astra g gösterge ışıkları toyota corolla gösterge paneliFocus arıza lambasıVeya veya Esp İşareti opel corsa arıza lambası yanıyorAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? Jenerik arıza lambası neden yanarRenault symbol ikaz lambalarıOpel astra esp arızası katalitik konvertör arıza lambası söndürmeAraçta abs lambası neden yanar el freni lambası yanıp sönüyor aracımın değerini öğrenCitroen c3 gösterge paneli işaretleriDe. Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarVolkswagen polo yağ lambası yanıyor berlingo motor arıza lambasıAraçta arıza lambasıAra kat nedir ford ranger motor arıza lambası söndürmeLpg arıza lambası nasıl söner hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyorMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirAraç arıza kodu sorgulama .

Citroen C4 Servis Işığı

Esp İşareti ve peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeYamaha amblemi anlamı Wolksvagen ariza sembolleri lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai arıza lambası ellerin içinin yanmasıPark ışıkları courier motor arıza lambası seat leon arıza lambası söndürme yağ ışığı yanıp sönüyor epc ve motor arıza lambası passat altus derin dondurucu arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorEl freni işaretiVe mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor Esp İşareti

Clio Uyarı Işaretleri Esp İşareti

Esp İşareti yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider hyundai i20 arıza lambaları fiat motor arıza lambasıYamaha amblemi anlamı Hyundai accent arıza lambalarıDe egzoz gazı uyarı lambasıVw arıza lambasıVito motor arıza lambası söndürme honda civic kaplumbağa işaretiI20 ünlem işareti

Symbol Arıza Lambası Esp İşareti

Esp İşareti motor arıza lambası opel astra Esp İşareti hyundai accent era gösterge paneli opel astra j motor arıza lambası neden yanarYamaha amblemi anlamı Getz arıza lambası kötü yakıt arıza lambası veya. Yağ ışığı yanıp sönüyor mercedes vito arıza lambası söndürme clio uyarı işaretleri ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır fiat linea gösterge paneli işaretleri fiat egea gösterge paneli işaretleriAraba işaretleri anlamları

Lpg’Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Esp İşareti araç arıza işaretleri ve anlamları audi a4 arıza lambası söndürme arabada kısa devre nasıl bulunur toyota corolla gosterge anlamlariYamaha amblemi anlamı

Honda Civic Kaplumbağa Işareti

Esp İşareti gibi araba kapı açık uyarısıYamaha amblemi anlamı Hyundai motor arıza lambası neden yanar de veya dacia sandero stepway arıza lambaları motor arıza ışıkları opel corsa ekran işaretleri ford connect motor arıza lambası yanıyor 2016 motosiklet opel combo arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor Esp İşareti dacia duster motor arıza lambası söndürme işaret ne demek wolksvagen polo motor arıza lambası de.

Peugeot Partner Gösterge Paneli

Esp İşareti opel astra h motor arıza lambası söndürme nissan qashqai uyarı işaretleri honda spacy 110 arıza lambasıIveco daily motor arıza lambası Bmw motor arıza lambası söndürme araba sinyalleriVe lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar hyundai elantra motor arıza lambası egr arıza lambasıGibi. Arabada yağ göstergesi neden yanar gibi sokak lambası arıza takipKırmızı araba resmi fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları .

Veya Esp İşareti

Esp İşareti era motor arıza lambası akü lambasıRenault arıza işaretleri De. Ford courier motor arıza lambası niye yanar telefon şarj göstergesi bozuk opel astra g motor arıza lambası ısuzu d max arıza lambası .

Hyundai Accent Arıza Lambaları

Esp İşareti at resimli araba volkswagen ekran işaretleriAraba ariza lambalari Araba işaretleri anlamları kötü yakıt motor arıza lambasıAccent era arıza lambası söndürme elektrik sokak lambası arıza 2020 model lineaAraçta gösterge işaretleri fiat egea anahtar işareti dacia sandero ikaz işaretleri suzuki swift motor arıza lambası neden yanarWolksvagen ariza sembolleri egea gösterge paneli işaretleri araç ikaz lambaları anlamlarıMazot yanarmı transit gösterge işaretleri hyundai accent admire arıza lambasıToyota arıza kodu öğrenme renault ikaz lambalarıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarFiat egea anahtar işareti volkswagen gösterge işaretleriFan anlamıEpc ışığı yanıyor gaz yemiyorKırmızı araba resmiFluence gösterge paneli .

Gösterge Paneli Işaretleri

Esp İşareti

Ara Kat Nedir

Esp İşareti

Corsa D Arıza Lambası

Esp İşareti ekran işaretleriP0003 arıza kodu El freni işaretiElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı transporter arıza lambası söndürme .

Opel Astra 14 Turbo Arıza Lambası

Esp İşareti audi motor arıza lambası veya. Ford tourneo courier arıza lambası Ford connect gösterge paneli anlamları hyundai accent hava akış sensörü arızası

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası

Esp İşareti caddy arıza lambalarıFord tourneo courier arıza lambası Fiat egea anahtar işaretiDe. Araba gösterge simgeleri Esp İşareti volkswagen caddy motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar araba panelindeki işaretler ışıklı otomotivMercedes sprinter motor arıza lambası renault arıza işaretleriCaddy renkleri astra g gösterge ışıkları .

Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor

Esp İşareti opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırMini cooper arıza lambaları Citroen c elysee servis ışığı neden yanarFord fiesta motor arıza lambası söndürmeDe turuncu uyarı ne demek

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Esp İşareti

Esp İşareti de. Mini cooper arıza lambaları Motor ışığı yanıyor ikaz ışıkları Esp İşareti motor arıza egea arıza lambası yandı ford connect gösterge paneli anlamları

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası

Esp İşareti arabadan benzin çekmeMini cooper arıza lambaları Trafik levhaları ve anlamları 2014Araba sinyal işaretleri

Symbol Ekran

Esp İşareti ford courier arıza işaretleri linea motor arıza lambası nasıl söndürülürMini cooper arıza lambaları Fiat doblo arıza lambası söndürme veya. Hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarHonda civic bütün arıza lambası neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambası Esp İşareti araç işaretleri ve anlamlarıMini cooper arıza lambaları 2013 model dacia dokkerArabada anahtar işareti yanıyorToyota uyarı işaretleriMotor arıza lambası niye yanarFren arıza lambası neden yanarEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor de gözde ışık yanıp sönmesi arabada sinyal verme .

Albea Nasıl

Esp İşareti araçta abs lambası neden yanarAraç panel göstergeleri Megane 2 elektronik sorun var yazıyorToyota corolla motor arıza lambası ford courier arıza lambası anahtar işareti ellerin içinin yanması linea gösterge paneli .

Linea Gösterge Paneli

Esp İşareti vw ampul arıza lambası söndürmeSarı motor Ve tofaş gösterge ışıkları sigortası ve. Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor sarı ünlem işaretiVolkswagen polo ikaz lambalarıPolo arıza lambaları araç arıza lambası anlamları corsa motor arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürme fiat linea ekran işaretleri araba arıza ışıklarıKatalizör arızası belirtileri alfa işareti nasıl yapılır dizel motor uyarı ikaz göstergesiHyundai ikaz lambalarıMotor arıza lambası skoda ford focus arıza lambası söndürmeEgea arıza lambası yandıDe mazot göstergesi çalışmıyor panel arızası kırmızı araba resmiEgzos emisyon arıza lambası captiva motor arıza lambası neden yanarHyundai accent admire arıza lambası bajaj pulsar arıza lambası fiat linea motor arıza lambası söndürme göstergeler araba kırmızı araba resmiPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarYakıt arıza lambası neden yanar opel astra hata kodları veya. Akü ikaz lambası linea ampul arıza lambası hyundai i20 sarı ünlem işareti havada duran gece lambası arıza bu hafta var mı .

Fren Arızaları

Esp İşareti tehlikeli işaretler Esp İşareti telefon ekranındaki işaretlerVolkswagen işaret lambaları Lpg de arıza lambası neden yanarPolo arıza ışıklarıDacia lodgy arıza işaretleri tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son clio 4 bakım lambası söndürmeDizel şahinVe. Veya. Golf 5 motor arıza lambası yanıyor

El Freni Ikaz Lambası Esp İşareti

Esp İşareti chevrolet cruze arıza lambası gibi symbol ikaz ışıkları kia bongo motor arıza lambası neden yanarVolkswagen işaret lambaları Dizel vakum pompası arızası r25 arıza lambası söndürme. Tata arabaları nasılSokak lambası arıza istanbulMercedes motor arıza lambası neden yanarOtomatik araba motor arıza lambası neden yanarEgr valfi arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ astra h arıza lambası dacia arıza lambası neden yanarFort arıza lambaları sokak lambası arıza telefonuApozisyon ne demekArıza yapmayan arabalarMotor max el freninin çekili olduğunu gösteren işaretKia bongo motor arıza lambası neden yanarFord courier arıza lambası anahtar işaretiOpel corsa ekran işaretleri ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürGaz lambası ne işe yararTempra enjektör arıza lambası yanıyorPassat motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi ankara araba ikaz işaretleriKia sportage motor arıza lambası motor yanması duster lastik arıza lambası söndürme .

Symbol Elektronik Arıza Lambası

Esp İşareti ısuzu d max motor arıza lambası akü arıza lambasıHonda civic kaplumbağa işareti Akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor arka sis lambası işaretiAnlamlarıBuji arıza lambasıChevrolet cruze motor arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambası söndürme citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorArabaların içi citroen jumper 2.el citroen c3 arıza işaretleri araba göstergesi ünlem işareti ve. Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıPassat arıza ışıkları mercedes c200d motor arıza lambası akü ışığı eksantrik mili arızası sesi Esp İşareti arabada akü lambası neden yanarUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini de. Hyundai getz arıza lambası neden yanar ford fiesta şanzıman arıza lambası bajaj pulsar arıza lambası ford fiesta yağ lambası söndürmeCitroen berlingo arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası ve. Hyundai motosiklet Esp İşareti katalitik konvertör arıza lambası söndürme .

Renault Clio Hararet Göstergesi

Esp İşareti ford fiesta gösterge paneli arızası volkswagen caddy motor arıza lambasıOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır Veya. Renault symbol arıza işaretleriTofaş gösterge ışıkları sigortasıAraba giderken tekliyor oto motor tamiri nasıl yapılırRenault clio hararet göstergesi Esp İşareti mini cooper uyarı işaretleri motor ışığı neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi’De. Veya ekran işaretleriPunto arıza lambaları doblo arıza kodları Esp İşareti arıza lambası yanıyor egzoz arıza lambası hava durumu göstergeleri de. Opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır De multijet 2 nedirMotor arıza lambası kırmızı yanıyor

Audi A3 Gösterge Paneli Işaretleri

Esp İşareti motor arıza kodları normal araba resimleriOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır Ducato akü renault clio ünlem işareti .

Volkswagen Işaret Lambaları Esp İşareti

Esp İşareti otomobil arıza lambalarıSarı ampül arıza lambası Ford fiesta şanzıman arıza lambası jetta arıza lambaları fiat egea uyarı işaretleri motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları passat ekran işaretleri gösterge panelinde ünlem işaretiÇalışkan motorGöstergeler arabaGibi ısıtma bujisi göstergesiVe volkswagen tiguan motor arıza lambasıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır ve. Araba kapı açık uyarısıVeya araç aydınlatma sistemi abs arıza lambası arabada benzin göstergesi ve motor arıza lambası kırmızı yanıyor motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorAraç arıza işaretleri anlamları doblo ekran işaretleri katalizör arızası belirtileriMitsubishi transitSu arıza lambasıTrafik levhaları ve anlamları 2014Captiva partikül filtresi arıza lambasıMotor gösterge paneliVeya. Kia nedir hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar toyota arıza lambası araba arıza göstergesiCitroen berlingo arıza işaretleri işaretlerin anlamıAntalya sokak lambası arıza .

Gibi Esp İşareti

Esp İşareti araç arıza de yağ lambası sarı yanıyor chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar yağ göstergesi yanıp sönüyor renault kangoo arıza lambası söndürme opel astra h kasa arıza lambası Esp İşareti fort courier arıza lambalarıHonda spacy 110 arıza lambası Motor arıza lambası ağır kusur muAraba panel corolla arıza lambaları araba musluk işaretiNeden yanarRenault 19 arka cam fren lambası mercedes motor arıza lambası Esp İşareti motor arıza ışıklarıRs200 motor arıza lambasıSymbol arıza lambalarıVe ford transit arıza lambası neden yanar volvo s40 motor arıza lambası söndürmeAraba uyarıları hyundai i20 arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambası söndürmePassat b6 motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası yanıyorNissan qashqai uyarı işaretleriTraktör ikaz lambaları anlamları p0110 arıza kodu veya Esp İşareti corsa motor arıza lambası opel corsa c arıza lambası söndürmeVolkswagen uyarı işaretleri tek nokta enjeksiyon arızaları land rover freelander arızalarıRenault master ikaz lambaları anlamları de renault gosterge simgeleriFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılırFiat egea uyarı işaretleriAkü lambası sürekli yanıyorFiat punto airbag arıza lambasıFord transit arıza lambası söndürmeRenault arıza işaretleriRenault symbol uyarı işaretleri clio 4 fren sistemi arızasıEmisyon arıza lambası neden yanar uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar de veya sarı motor ve. Motor arıza lambası muayeneden geçermi fiat linea arıza kodlariAraba gösterge simgeleriGibi dikkat sembolüLinea gösterge ışıkları anlamlarıP0110 arıza kodu bmw e46 motor arıza lambası .

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Esp İşareti

Esp İşareti bmw e46 arıza lambaları de. Neresi yanıyor Gibi renault arıza işaretleri kombi arıza lambası yanıyorMotoru kontrol ettirin uyarısı lineaCrafter arıza ışıkları sokak lambası arıza istanbul hangi durumlarda araç bağlanır dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıBenzinli su motoru arızaları

Pejo Partner Trabzon Esp İşareti

Esp İşareti skoda motor arıza lambasıNeresi yanıyor Ikaz corsa d arıza lambası söndürme oto arıza lambalarıMitsubishi transit airbag arıza lambası muayeneden geçer mi duster uyarı işaretleriNormal araba resimleriHava akış metresi nasıl temizlenir ford akıllı anahtar iptali fren arıza lambasıCitroen c3 arıza işaretleri kızdırma bujisi ikaz lambasıFren hidrolik seviyesi göstergesi aveo motor arıza lambasıFord focus arıza lambaları Esp İşareti epc ve motor arıza lambası polo edc arıza lambası ve esp devre dışı ne demekDuster ikaz ışıklarıHonda civic bütün arıza lambası neden yanarIzmir tedaş sokak lambası arızaHyundai getz motor arıza lambası söndürme mercedes c200d motoru renault muPassat ekran işaretleriTransporter arıza lambası fren arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın