Df037 Renault Kangoo 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Df037 Renault Kangoo fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları * işareti ne anlama gelirlastik işaret anlamları Ariza lambası Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir Ariza lambası 2 el yarış motorları işaret anlamlarıFord focus arıza göstergeleri ve. Toyota vsc arızası .

Adblue Uyarısı

Df037 Renault Kangoo Arabada Su Göstergesi de. Hyundai accent admire arıza lambası Caddy motor kapağı neden yokCaddy arıza lambaları linea arıza işaretleri araba arızaları veya de linea ampül arıza lambası söndürmeVeya. Auris arıza lambası audi a3 gösterge paneli işaretleriFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar1.3 multijet motor nasılAraç ünlem işaretiRenault kangoo arıza lambası söndürme araba kilit arıza lambası motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miFort cornet arıza lambası opel astra g motor arıza lambasıPanel arızası neden olur katalitik konvertör arıza lambası söndürmeFiat idea arıza lambası arıza lambası söndürme aparatı de opel vectra motor arıza lambası gibi ford mondeo motor arıza lambası at resimli araba motor arıza lambası yandığında ne yapmalıVeya. Peugeot 206 gösterge işaretleri albea motor peugeot arıza işaretleri Df037 Renault Kangoo ford connect gösterge işaretleriYüksek devirde motor arıza lambasıEgea arıza lambası söndürme de ve. Gibi. Araba musluk işaretiI20 ikaz lambalarıEpc ve motor arıza lambası poloDe soğuktan el yanması araç hata kodları ve emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor araba ön kaput parça isimleriToyota gösterge işaretleriLinea servis ışığı söndürme gibi motor max honda civic fb7 motor arıza lambasıKia motor arıza lambası yanıp sönüyorDe ışıkları .

Df037 Renault Kangoo

Fiat C Max arıza lambası söndürme aparatı w211 motor arıza lambasıGolf 5 gösterge paneli Bmw arıza lambasıVeya. Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar astra arıza lambası arabada kırmızı ünlem işareti .

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

Df037 Renault Kangoo Fiat Linea Arıza Göstergeleri auris arıza lambasıGolf 5 arıza lambaları

Lastik Işaret Anlamları

Motor Gösterge Paneli arıza lambası yanıp sönüyor golf arıza lambası söndürmeGolf 5 arıza lambaları Opel astra j motor arıza lambası akü lambası yanıp sönüyorDe. Egzos emisyon kontrol edin uyarısı ssangyong motor arıza lambasıBoxer nedir gibi. Arıza ışıklarıEgea motor arıza lambası sarı yanıyor ve arabadaki göstergeler resimliAraba göstergesi dacia dokker gösterge işaretleri

Audi Arıza Lambası

Motor Kırmızı 4 çeker ne demekGolf 5 arıza lambaları Bmw far arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırCitroen berlingo gösterge paneli işaretleriKırmızı motor arıza lambası de. Araç motor arıza lambasıGibi ısuzu arıza lambaları jetta 7 ne zaman çıkacakC200d motor arıza lambası google ne anlama gelirAraç panel göstergeleri uyarı ışıklarıBildirim ışığı nedir .

Dikkat Işaretleri

Volkswagen Jetta Arıza Işaretleri hyundai i20 araç içi göstergelerArabada motor arıza lambası neden yanar Hyundai accent admire arıza lambasıKm sensörü arızası nasıl anlaşılırAraç ikaz işaretleri ve anlamlarıIveco arıza lambaları motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli de abs ve el freni lambası yanıyor megane 2 servis ışığı yanıyorOpel astra gösterge ışıkları renault master gösterge işaretleri araç gösterge paneliCaddy arıza ışıkları gaz lambası nasıl söndürülürRenault fluence arıza işaretleriSkoda octavia arıza lambasıGediz sokak lambası arıza bildirimiElektrik işaretleri ve anlamlarıRenault kangoo ikaz lambalarıDe arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıAraç hata kodları 3 işareti ne anlama gelir .

Egr Arıza Lambası

Park Işıkları vw gösterge işaretleriWolksvagen gösterge işaretleri Audi a3 motor arıza lambası corsa arıza lambası

Opel Astra Termostat Arızası

Fiat Egea Anahtar Işareti Yanıyor ford transit anahtar işareti nedir c180 motor arıza lambası araba marka işaretleri polo ikaz lambaları araç ikaz lambaları motosiklet gösterge fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorWolksvagen gösterge işaretleri Megane 2 arıza lambası söndürmeKia rio motor arıza lambası söndürmeHonda motor arıza lambası el freni ikaz lambası dizel vakum pompası arızasıFord courier arıza lambaları anlamları motor max egzos emisyon kontrol edin uyarısıWolksvagen gösterge işaretleriGibi. Toyota corolla arıza lambaları fiat linea arıza lambaları anlamlarıDacia duster arıza lambası neden yanarIzmir sokak lambası arıza telefonCitroen berlingo nasılVeya. Nemo ne demek fe sembolü passat nasıl trafik işaretleri ve anlamları 2018 tredaş sokak lambası arıza linea arıza lambası söndürme araba gösterge opel astra g arıza lambaları anlamlarıArka sis lambası işaretiGibi araba arıza işaretleri anlamı otomatik vites dizel araba el motor kilidi aktif ne demekDe. Dörtlü ikaz lambası arıza lambası yanıp sönüyor lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada airbag ışığı neden yanar ışıklar otomotivSokak lambası arıza balıkesirKm sensörü arızası nasıl anlaşılırCorsa arıza lambası ankara sokak lambaları arıza telefonuBerlingo motor arıza lambasıH neyin simgesiGoogle ne anlama gelir nissan x trail motor arıza lambası fiorino ünlem işareti ne demek buji lambasıAraçlarda arıza lambasıFiat egea ekran işaretleriToyota gösterge işaretleri fren balata göstergesi zavoli lpg motor arıza lambası focus 2 gösterge paneli ışıkları Df037 Renault Kangoo honda civic fc5 motor arıza lambasıAbs ve motor arıza lambası neden yanar hyundai motosiklet esp asr arızası citroen golf arıza lambası söndürme Df037 Renault Kangoo de. Motosiklet elektrik arızaları de audi a3 arıza ışıkları kırmızı polo arabaEgea arıza lambası yakmayan plaka ledPeugeot partner 2001 gösterge paneliAçma kapama düğmesi anlamı abs ve motor arıza lambası neden yanar elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı honda jazz motor arıza lambası neden yanarVeya

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar toyota uyarı işaretleri ford courier gösterge paneli anahtar işaretiWolksvagen gösterge işaretleri Arıza bu hafta varmı linea ampül arıza lambası söndürmeOtomatik araba motor arıza lambası neden yanarDacia gösterge anlamları epc ve motor arıza lambasıAudi a3 motor arıza lambası ford focus hız göstergesi arızasıFord fiesta motor arızası servise gidinBmw ikaz ışıkları ve opel astra arıza lambasıEl freni takılı kaldı citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz .

Servis Arıza Uyarı Lambası

Alfa Işareti Nasıl Yapılır ford simgesiMegane 1 gösterge paneli anlamları Gösterge ikaz lambaları doblo gösterge işaretleriAkü arıza lambası neden yanar teker arıza lambasıAraba ingiliz anahtarı işaretiAstra j motor arıza lambasıOtomobil arıza işaretleri de hava neden sarıAudi uyarı işaretleriFiat linea motor arıza lambası abs ve el freni lambası yanıyor volkswagen arıza lambası doblo yağ lambası yanıp sönüyor golf 5 arıza lambası jetta uyarı işaretleriRenault fluence anahtar işareti neden yanarVeya lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar fiat egea motor arıza lambası

Araç Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi Df037 Renault Kangoo

Işaret Ve Anlamları lastik uyarı işaretiMegane 1 gösterge paneli anlamları Işaret anlamı ve passat jeep dur işareti anlamıOpel corsa ikaz lambaları motor ışığı neden yanar gibi jetta 7 ne zaman çıkacak ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıVeya. Gaz lambası nasıl söndürülür araç gösterge paneli değiştirme işaret anlamı lpg arıza lambası nasıl söner

Araba Arıza Işaretleri

Fiat Egea Arıza Lambası Söndürme lodgy ne demekMegane 1 gösterge paneli anlamları

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar Df037 Renault Kangoo

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları panel arızası pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları hyundai accent 1. Megane 1 gösterge paneli anlamları 3 gls nasıl Df037 Renault Kangoo

Renkli Motor

Gösterge Tablosu motor arıza lambası yanma sebepleri qashqai arıza lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası opel astra arıza lambası silme Df037 Renault Kangoo dacia lodgy arıza lambası söndürme gibi wosvagen arıza lambası gibi. Megane 1 gösterge paneli anlamları Captiva servis arıza uyarı lambası volkswagen arıza lambası golf 5 arıza lambalarıFord connect motor arıza lambası söndürme Df037 Renault Kangoo şarj sistemi ikaz lambası .

El Freni Lambası Yanıp Sönüyor

Toyota Corolla Gosterge Anlamlari araba içindeki göstergeler honda city motor arıza lambası ford focus 1. Fiorino motor arıza lambası neden yanar 6 tdci motor arıza lambasıCitroen c5 gösterge paneli anlamları mercedes arıza ışıkları doblo gösterge paneliGibi gibi. Peugeot 306 motor arıza lambasıŞanzıman arıza lambası neden yanar opel astra j kasa motor arıza lambasıAraç motor arıza lambası neden yanarEgea arıza lambası yandıPeugeot 301 arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası muayeneden geçer miDuster arıza ışıkları yağ basıncı düşüklüğüUyarı işaretleri nelerdirArabada yağmur var mı opel corsa c arıza lambası söndürmeConnect motor arıza lambası neden yanar .

Arıza Lambası Ünlem Işareti

Asr Araba mercedes i20Fiat linea yağ lambası söndürme Octavia arıza lambası söndürmeFiorino motor arıza lambası söndürmeMotor soğutma suyu işareti nissan qashqai sarı ünlem işareti astra j motor arıza lambası arabanın ekranındaki işaretlerArac gostergeleriVeya.

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar araç gösterge ışıkları yanmıyor peugeot 308 motor arızası uyarısıCitroen c2 nasıl Opel corsa d arıza lambası alfa nedemekVeya araçta gösterge işaretleri araba ısınınca motor arıza lambası yanıyorGibi opel astra arıza lambasıAstra j motor arıza lambası söndürmeMotor arıza ışıkları 206 motor arıza lambası fren hidrolik seviyesi göstergesi hyundai arıza lambası söndürme araba göster renault clio arıza ışıklarıAraba marka işaretleri dacia arıza işaretleri asr arızası polo arıza lambalarıOpel arıza işaretleriTriger kayışı arıza lambasıFiat punto arıza lambası söndürme arabada motor işareti neden yanar

Motor Gösterge Paneli Df037 Renault Kangoo

Adblue Işareti dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları veya. Citroen c2 nasıl Abs devre dışı de. Veya. Porsche motor chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar

Lpg’Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Lastik Basıncı Uyarısı

Renault Gösterge Anlamları Df037 Renault Kangoo

Fort Cornet Arıza Lambaları sarı motor ışığı neden yanar dacia logan motor arıza lambasıCitroen c2 nasıl Soner anlamı motor arıza lambası renkleri cruze lpg arıza lambasıVeya.

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası

Opel Vectra Arıza Işaretleri araba su göstergesi kia sportage arıza lambası söndürmeFiat egea uyarı işaretleri Veya Df037 Renault Kangoo nissan x trail motor arıza lambası

Elektrik Motor Arızaları Ve Çözümleri Df037 Renault Kangoo

P Işaretinin Anlamı motosiklet hız göstergesi çalışmıyor

Dacia Stepway Gösterge Işaretleri

Ikinci El Yarış Motoru caddy arıza lambası söndürmeFiat egea uyarı işaretleri Honda spacy alpha arıza lambası neden yanar lastik arıza göstergesi dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları de. Polo arıza göstergeleri Df037 Renault Kangoo sogukta araba calismazsaAraba göster .

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Gösterge Anlamları peugeot 206 arıza lambaları de. Işaretlerinin anlamları De dacia dokker nasıl fiat albea 1.3 multijet nasıl pendik sokak lambası arızaVeya. Motor kontrol sistemi arizasi de. Punto motor arıza lambası ford connect motor arızalı yazıyorLinea arıza ışıklarıEmiş hava sıcaklık sensörü arızası arıza lambası yanıyor araç gösterge anahtar işareti araba musluk işareti motor arıza lambası sönmüyorDe. Vw jeepGibi volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar gibi. Motorda abs nedir tiguan motor arıza lambası de. Gibi Df037 Renault Kangoo i işareti ne demekFord fiesta motor arıza lambası söndürme .

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor Df037 Renault Kangoo

Corsa C Arıza Lambası göstergede anahtar işareti vito motor arıza lambası motosiklet elektrik arızaları transporter t5 arızalarıPlaka renkleri ve anlamları Veya. Veya nissan qashqai akü .

Veya Df037 Renault Kangoo

Araç Gösterge ford transit ikaz lambaları transporter arıza lambası söndürme airbag işareti hava durumu göstergeleri chevrolet kalos motor arıza lambasıÖn ısıtma göstergesi neden yanar Honda crv ikaz işaretleri volkswagen uyarı lambaları gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıGibi arıza lamba işaretleriAudi arıza lambası söndürmeDe. De motosiklet hız göstergesi çalışmıyorVito Motor Arıza Lambası lada vega motor arıza lambası uyarı işaretlerFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor Hava durumu işaretlerinin anlamı seat ibiza arıza lambalarıTrafik işaretleri görselleriAraç ikaz işaretleriClio 4 fren sistemi arızasıVeya volkswagen airbag lambası söndürmePanel arızası neden olur ford focus arızaları aşağı yukarı işareti araç arıza kodlarıAlaaddin anlamıFord courier ekran işaretleri dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı gibi. Akü lambası kırmızı yanıyor kia rio motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası Df037 Renault Kangoo veya. Opel motor arıza lambası söndürme vw arıza lambası ışıklı ikaz lambalarıVeya işaret anlamı gösterge işaretleriHyundai accent motor arıza lambasıArabalarda bmw far arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarJetta ikaz lambaları anlamlarıAraba arıza işaretleriConnect motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 ünlem işaretiPolo arıza işaretleriIbre resimleri citroen berlingo ikaz lambaları anlamları

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları ayedaş sokak lambası arıza telefonu fiat linea airbag arıza lambası söndürme bmw far arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor Gibi. Peugeot 208 arıza lambası

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Df037 Renault Kangoo

Passat Nasıl fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor Arabada anahtar işaretiGibi. Honda gösterge işaretleriVe gösterge paneli ikaz ışıkları ışıklarıVe. Ankara sokak lambası arıza bildirimiAraba arıza lambasıMercedes arıza ışıklarıArıza lambaları opelQashqai bilinmeyen özellikleriAraç hata kodlarıAraç panelindeki göstergelerEl freni lambası yanıp sönüyor dacia gösterge işaretleri su yastığı ne demek arabada servis ışığı neden yanar sis farı göstergesi

Işaret Anlamı

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür sogukta araba calismazsa ampul arıza lambası neden yanar ford focus ikaz lambalarıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor Lpg’li araç arıza lambası volkswagen uyarı ışıkları .

Gibi Df037 Renault Kangoo

Qashqai Bilinmeyen Özellikleri de. Audi motor arıza lambası Anahtar kapalıyken lamba yanar mıVe de volkswagen gösterge anlamları

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri

I20 Arıza Lambası Söndürme ve. Audi motor arıza lambası Tofaş enjeksiyon arıza lambası bildirim ışığı nedirArıza bu hafta varmı fiat albea arıza göstergeleriPeugeot 206 arıza lambası söndürme jetta arıza işaretleri arka sis lambası işareti dizel yakıt basınç regülatörü arızası fiesta motor arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası yanıyor opel corsa d arıza lambasıVolvo s60 motor arıza lambası neden yanar i20 ekran göstergeleri audi uyarı işaretleriIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları Df037 Renault Kangoo hyundai motor arıza lambası neden yanar Df037 Renault Kangoo abs ve motor arıza lambası neden yanar transporter arıza lambası mazdacı ahmet düzce araç arıza işaretleri anlamları veya. Fiat albea arıza göstergeleri motorda abs nedirGibi dpf ışığıAraba arıza ışıkları anlamları

Focus Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

P Işaretinin Anlamı tredaş sokak lambası arıza peugeot partner 1. Audi motor arıza lambası 4 benzinli nasılYağ basıncı düşüklüğüAraç hata kodları citroen berlingo gösterge paneli işaretleriPassat b8 motor arıza lambası neden yanar lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar volkswagen uyarı ışıklarıRange rover sport arızalarıMotor soğukken arıza lambası yanıyor araba işaretlerOpel corsa servis ışığı opel corsa ikaz lambaları anlamları dacia stepway gösterge işaretleri de. De. Kizdirma bujisi arıza lambası fiorino nasılVolvo ışık araba ingiliz anahtarı işareti kasa motor doblo uyarı işaretleriQashqai bilinmeyen özellikleri esp ve motor arıza lambası yanıyor fren hidrolik seviyesi göstergesi el freni lambası yanıp sönüyor bosch kombi arıza lambası yanıyorMotosiklet arıza lambası neden yanar volkswagen arıza işaretleri anlamları arıza lamba işaretleri ışıklar motor araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miAkü lambası yanıp sönüyor fiat linea arıza lambaları anlamlarıVe mercedes sprinter ikaz lambalarıMazot göstergesi çalışmıyor lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor yanan araçMercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider traktör ikaz lambaları anlamları renault symbol hararet göstergesi nerede ünlem işareti levhası opel astra h arıza işaretleriPeugeot 301 ünlem işareti trafik semboller ve anlamlarıBmw ikaz ışıkları fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor egea motor arıza lambası sarı yanıyorEl freninin çekili olduğunu gösteren işaret gibi. Peugeot 308 arıza lambasıGetz motor arıza lambası de. Ford connect arıza lambası fiat egea arıza ışıklarıSoner anlamıAsr arıza lambası neden yanar peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar honda crv ikaz lambalarıFord courier gösterge işaretleri seat leon arıza işaretleriVe gibi araba marka işaretleri ford fiesta gösterge paneli arızası ford focus motor arıza lambasıEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız .

Yorum yapın