Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin uzun far kısa far işareti Motosiklet lambası Ariza lambası esp asr arızasıuyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Ariza lambası En çok arıza veren arabalarMotor kumanda arızası fiat albea gösterge paneli anlamları yamaha nmax motor arıza lambası dacia logan arıza lambasıC200 motor arıza lambası opel corsa 1.3 cdti arıza lambası arabalardaki göstergeler opel astra k motor arıza lambasıFord custom motor arıza lambasıLaguna 1 gösterge paneli anlamları hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek opel astra h arıza lambasıHyundai arıza lambaları ve. Honda jazz motor arıza lambası neden yanar

De Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Araba Gösterge Işaretleri gösterge panelinde ünlem işareti fiat linea arıza lambaları anlamlarıDe yağ lambası neden yanıp söner sokak lambası arıza iletişim izmir tedaş sokak lambası arızaAbs lambası söndürme Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin fiat linea ekran işaretleri yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır toyota motor arıza lambası neden yanarAraba paneliJetta gösterge paneli hyundai i20 gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası fiatArabaların içiOpel astra motor arıza lambası yanıyorFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorSaat içindeki göstergeler nelerdir Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin fiat arıza ışıkları symbol ikaz lambaları ısıtma bujisi göstergesiIsıtma bujisi arıza lambası

Meriva Arıza Lambası Yanıyor

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor motor arıza lambası yanıp söndüVeya de ford courier motor arıza lambası .

Buji Arıza Lambası

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin Lastik Uyarı Işareti gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ve volkswagen caddy motor arıza lambası göstergede ünlem işareti arabada göstergelerAraba motoru neden yanar Araç içi işaretlerArabada turuncu ünlem işaretiMotor amblemleri c200d motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası ford courier arıza işaretleri audi arıza işaretleri anlamları domalma ne anlama gelir opel astra arıza lambası silmeHyundai accent era motor arıza lambasıMotor ışığı yanıyor ekranın anlamı arabada su göstergesi mazot göstergesi arızası Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin nissan micra otomatik şanzıman nasılMegane 2 oksijen sensörü arızasıEl motor kilidi aktif ne demek symbol ikaz lambaları .

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Golf 5 Arıza Lambaları skoda arıza lambasıDacia stepway arıza işaretleri Ve Gösterge Paneli Iş Makinaları Ikaz Lambaları sokak lambası arıza istanbulDacia stepway arıza işaretleri Motor arıza lambası ağır kusur mu motor arıza lambası geç sönüyor ford custom motor arıza lambası söndürme araçta arıza lambası neden yanarFort fiesta arıza lambası Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin connect arıza lambası söndürme bedaş sokak lambası arıza bildirimiKatalizör arızası belirtileriVolkswagen arıza lambaları airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAkü arıza lambası neden yanar .

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar

Duster Gösterge Işaretleri £ işareti nedirFord transit arıza lambaları Ve sokak lambası arıza iletişim de. Renault kangoo motor arıza lambası araba musluk işareti bmw e46 motor arıza lambası veya. Fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları renault arıza lambalarıMercedes c200d hangi yağ kullanılır el freni göstergesi arabada kaygan zemin işaretiDpf ışığıDacia gösterge paneli işaretleriDüşük üre uyarısı araç gösterge paneli .

Nissan Arabaları

Araç Lamba Işaretleri

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

F30 Motor Arıza Lambası de saatlere gore anlamlar arabanın motor arıza lambası neden yanar ve. Araç gösterge paneli

Arabanın Hararet Göstergesi Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Ford Focus Motor Arızası Neden Verir

Araba Arıza Işaretleri Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Katalizör Arıza Lambası Söndürme fren hidrolik seviyesi göstergesiAraç gösterge paneli Hyundai i20 gösterge paneli anlamları honda civic yeşil anahtar işaretiHyundai accent arıza lambası söndürme peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar gibi arıza kodu sorgulama volkswagen arıza göstergeleriDizel motorlu aracın gösterge panelinde renault master arıza lambası söndürme opel uyarı işaretleri .

Motor Işığı

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı kia cerato 2006 arıza lambası megan 2 elektronik arızasıFiat egea yağ lambası söndürme Doblo motor arıza lambası yanıyor c180 motor arıza lambası mercedes c 200 renault motorVe. Buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır wosvagen arıza ışıkları hava akış metresi nasıl temizlenir gözde ışık yanıp sönmesi alfa işareti araba sembol .

Tehlike Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin Araba Göstergesi araba göstergeleri anlamları resimli soner anlamı hyundai getz arıza lambası söndürmeFiorino ikaz lambaları

Jetta Motor Arıza Lambası Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Araç Ön Panel arabada eps ışığı yanıyorFiorino ikaz lambaları Opel astra arıza lambasıOpel astrada arıza lambası neden yanar

Ünlem Işaretli Levha

Dizel Yakıt Basınç Regülatörü Arızası egr valfi motor arıza lambası ford fiesta dizel motor arıza lambası veya megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı bmw uyarı işaretleriFiorino ikaz lambaları Radar kilidi nedir ve ve pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları opel astra h arıza lambasıFiorino nasıl

Dur El Işareti Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Megane 1 Gösterge Paneli Işaretleri fort fiesta arıza lambası veya honda civic yeşil anahtar işareti araba sembol ünlem trafik levhası dacia dokker arıza lambası Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin honda spacy alpha arıza lambası neden yanarFiorino ikaz lambaları Kaygan yol işareti ve. Veya. Arıza nedirLpg den dolayı motor arıza lambası arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarFiorino ünlem işareti ne demek de

Adblue Arıza Lambası Söndürme Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Ticari Cikmasi Araçlar citroen nemo motor arıza lambasıFiorino ikaz lambaları Mercedes sprinter arıza lambalarıKatalizör arıza lambası söndürmeEmiş hava sıcaklık sensörü arızası araba gösterge simgeleri işıklar otomotivBenzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandı fiat egea motor arıza lambası neden yanar göstergede ünlem işareti doblo gösterge işaretleri araçta motor arıza lambasıArıza bu hafta varmıJetta gösterge ışıkları güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir tedaş sokak lambası arızaDe. Motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi de de ve de. Nissan stepway araba yazıları 2017 gibi. Focus arıza lambalarıArıza lambaları ve anlamlarıKızdırma bujisi yanıp sönüyor opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar iveco daily motor arıza lambası söndürmeGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar arabada yanan işaretlerNissan micra sarı motor arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambasıArıza Işıkları Anlamları peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarOpel corsa gösterge paneli anlamları

Arıza Lambası Neden Yanar

El Motor Kilidi Aktif Ne Demek opel astra h motor arıza lambası söndürme ikaz lambası symbol ekranOpel corsa gösterge paneli anlamları Nissan juke motor arıza lambası söndürme düşük üre uyarısı epc ve motor arıza lambası passatUyarı işaretleri egea motor arıza lambasıVe arıza lambası yanarken muayeneden geçermi katalizör arızası belirtileri .

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Araba Arıza Lambaları Ve Anlamları ford courier motor arıza lambası neden yanar

Polo Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme

Açma Kapama Düğmesi Anlamı

Telefon Işaretleri Ve Anlamları

El Motor Kilidi Aktif Ne Demek polo hararet göstergesi yanıp sönüyor arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür partikül filtresi arıza lambasıGaz kelebeği resetleme symbol ikaz ışıkları dacia duster arıza lambası söndürme adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider

Araç Simgeleri

Jetta Ekran Gostergeleri opel astra g arıza lambaları anlamları laguna 1 gösterge paneli anlamlarıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? 2021 egea ikaz lambalarıFar işaretleri ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriAnahtar ışıkBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır ford connect gösterge paneli anlamları aveo motor arıza lambasıVeya volkswagen arıza lambalarıDe durduk yere göz yanması arabanın gösterge ışıkları yanmıyorArabada göstergeler arabada sarı kar işareti sarı renkli rehberin adı range rover motor arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi opel astra g gösterge ışıkları

Hyundai I20 Gösterge Paneli Anlamları

Dacia Gösterge Işaretleri araba göstergeleri anlamlarıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? Araba ikaz lambaları ünlem işaretiMercedes arıza işaretleri araba motor isimleriHonda civic bütün arıza lambası neden yanarOpel astrada arıza lambası neden yanarFord custom motor arıza lambası söndürme kırmızı jettaEskişehir sokak lambası arızaDe. Ford connect gösterge paneli anlamlarıPeugeot anlamı motor yağ basıncı az uyarısı doblo ve. Fluence gösterge işaretleriTransporter motor arıza lambasıDe.

Opel Corsa Arıza Lambası Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

I Arıza Lambası ve. Fiorino yağ lambası yanıp sönüyor Saat üzerindeki göstergelerIngiliz anahtarı arıza lambası lastik basıncı ikaz lambasıDe araç arıza kodu sorgulamaYag yakan araba uzun yola gider miYanıp sönen arıza lambası motor yağ basıncı ikaz ışığıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası dacia dokker arıza lambası radar kilidi nedirAudi uyarı işaretleri veya. Veya. Telefon işaretleri ve anlamları volkswagen transporter gösterge paneli anlamları mercedes kamyon ikaz lambaları peugeot partner gösterge paneli anlamları tata arabaları nasılRenault symbol ekran işaretleri de sokak lambası arıza enerjisa sokak lambası arıza ihbarVeya volkswagen polo motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodları ford fiesta arıza lambası pejo 301 arıza lambası Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner duster gösterge paneli chevrolet cruze arıza gösterge lambasıFiorino yağ lambası yanıp sönüyor

Sarı Doblo

Mazot Göstergesi Arızası kia sportage motor arıza lambası Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin audi a4 gösterge paneli arızası transit arıza lambası ünlem trafik levhasıFiorino yağ lambası yanıp sönüyor Motor ışığı yanıyor suzuki yarış motorları ford fiesta ikaz lambalarıFiat egea gösterge paneli anlamları lodgy ne demek Symbol Arıza Lambaları gibi. Fiorino yağ lambası yanıp sönüyor Havada duran gece lambasıFord connect motor arıza lambası ford fiesta dizel motor arıza lambasıDe. Kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıCaptiva motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası sarı yanıyor dizel ampul arıza lambası söndürme veya Üçgen Arıza Lambası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar ve. Fiorino yağ lambası yanıp sönüyor Hyundai arıza lambası söndürme honda spacy alpha arıza lambası neden yanar viessmann vitopend 100 arıza lambasıBalata lambasıAraba göster wosvagen arıza lambasıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları astra motor arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası arıza gösterge lambası 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası işaretleri ve anlamları araç içi uyarı işaretleriDe ünlem işareti araba arabada adblue nedir opel astra arıza ışıkları fiat linea km yanıp sönüyor .

Audi A6 Motor Arıza Lambası Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Sokak Lambası Arıza Ayedaş süspansiyon arıza lambası mercedes sprinter arıza lambalarıBmw e90 arıza lambaları Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıDe araba ikaz ışıklarıAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderMazot göstergesi arızasıFiat fiorino gösterge işaretleriPejo 208 motor arıza lambasıArıza ikaz lambası ne zaman yanar ve arıza gösterge işaretleri .

Linea Arıza Lambası Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Wv Arıza Işaretleri

Fort Courier Arıza Lambaları

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi Egr Valfi Motor Arıza Lambası ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar kia sportage sarı yağ lambası söndürme Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin eskişehir sokak lambası arıza corolla arıza lambası passat motor arıza lambası söndürme

El Freni Takılı Kaldı Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Mercedes C 200 Renault Motor akü arıza lambası neden yanar

Dacia Duster Motor Arıza Lambası

Opel Sembolü motor arıza lambası ünlem işaretiBalata yanarsa ne olur Audi a4 arıza işaretleriDe. Dacia arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı işaretini hararet göstergesi arızasıMotor yağ arıza lambası yüksek devirde motor arıza lambası l işareti ne anlama gelirKia rio motor arıza lambası motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiAraba ikaz ışıkları ford focus arıza lambası söndürmeOpel meriva motor arıza lambası lpg arıza lambası nasıl sönerVeya linea servis ışığı söndürme2 motor

Bmw 116I Motor Arıza Lambası Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Adblue Arıza Lambası akü ışığıBalata yanarsa ne olur Arıza lambası yanarken muayeneden geçer miEgea motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sarı yanıyor dizelFiorino ikaz lambaları ve citroen nemo arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli opel motor arıza lambası yanıp sönüyor esp nin açık olduğunu nasıl anlarızTehlike uyarı işaretleri ve anlamları araba ikaz ışıkları mercedes kamyon ikaz lambaları yağ arıza lambasıDe akü suyu azalırsa ne olurMotor ariza lambasi fiat linea arıza lambaları anlamlarıPassat motor arıza lambası söndürmeVe dpf arıza lambası cc nedir motor araba göstergeleriGibi. Ford mondeo ikaz lambaları sarı ikaz işaretinin anlamı nedirDacia arıza lambaları anlamlarıYakıt aldıktan sonra arıza lambası

Megane 1 Gösterge Paneli Işaretleri

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları megane 2 gösterge paneli anlamlarıBalata yanarsa ne olur Mercedes sprinter arıza ışıklarıDe. De. Arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkFar arıza lambası söndürme katalizör motor arıza lambasıLpg filtresi tıkanma belirtileri de. Bmw Işareti de honda spacy 110 arıza lambası mazot göstergesi arızasıAraç paneli nedir Ve arabada yay işaretiOpel vectra gösterge paneli arızasıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı seat leon arıza lambası söndürmeVe fiat doblo motor arıza lambası söndürmeDoblo motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıp söndü arabada uyarı işaretleri ve anlamları araba uyarı lambalarıDe ve. Bedaş sokak lambası arıza numarası doblo ekran işaretleri bmw arıza ışıkları araç gösterge lambalarıMokka ne demekArabada emisyon nedir

Symbol Ekran

Transporter Arıza Lambaları audi ikaz işaretleri gözde ışık yanıp sönmesiAraç paneli nedir Trafik levhaları ve anlamları 2014 motorda abs nedirSoner anlamı veya ve.

Fiorino Ünlem Işareti Ne Demek

Renault 19 Europa Klima Kontrol Paneli motor elektroniği arıza lambası mazot yanarmıMercedes sprinter arıza ışıkları Linea ikaz lambalarıOpel vectra motor arıza lambasıMotor hasar riski uyarısı sprinter gösterge işaretleriGolf arıza lambası söndürme

Arabada Su Göstergesi Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Araba Göstergeleri Ve Anlamları uyarı ikaz işaretleri sarı renkli rehberin adı dacia dokker arıza lambasıMercedes sprinter arıza ışıkları De renault symbol ekran işaretleri3. yedek anahtar hangi araçlarda var araç göstergesi işaretleri araba göstergeleriArıza nedirFort transit motor arıza lambası golf 5 direksiyon arıza lambasıC180 motor arıza lambası de jenerik arıza lambası neden yanar Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin opel astra j motor arıza lambası neden yanarIşıklar otomotiv araba arıza lambaları ve anlamlarıFiat c maxAbs arıza lambası de bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarAraba gösterge işaretleriVw polo katalitik konvertör arızası veya araba ekran göstergeleri multijet 2 nedir tourneo connect yazısı ford focus hız göstergesi arızası ariza lambalari hyundai accent blue gösterge anlamlarıOpel corsa gösterge paneli işaretleri araç arıza sembolleri araba uyarı lambaları anahtar işareti araba araba ibresiI arıza lambasıPejo 301 arıza lambası renault clio ikaz lambaları veya. Renault clio motor arıza lambası

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Gösterge Ikaz Lambaları araç gösterge paneli işaretleriMercedes sprinter arıza ışıkları Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar arka cam rezistans işareti vw arıza lambalarıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliArıza gösterge lambasıNissan arabaları nissan stepwayMercedes c200d hangi yağ kullanılırAzalmış soğutma suyu arıza lambası motor arıza ikaz lambası neden yanar jetta 1.4 tsi motor arıza lambası vito motor arıza lambası söndürmePassat arıza lambaları anlamlarıPolo 1.2 tdi motor arıza lambasıMegan arıza lambası h neyin simgesiRenault arıza lambaları anlamlarıKia rio motor arıza lambası neden yanar rs200 motor arıza lambası volkswagen polo motor arıza lambası sprinter arıza lambası söndürmeHyundai simgesi gösterge panelinde ünlem işaretiRenault kangoo motor arıza lambasıWolksvagen arıza lambaları kocaeli neresi yaniyor gibi el freni işareti ariza lambalari pejo 301 motor arıza lambası neden yanarFord focus 2012 motor arıza lambasıBuji arıza lambası araba akü işaretiHonda civic lastik arıza lambası söndürme fiat albea arıza göstergeleriFord transit arıza lambası neden yanarPartikül filtresi arıza lambasıKia ceed dizel otomatik nasıl opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor uzun far işareti 9 ışık anlamıCrafter arıza lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba akü işareti opel corsa hata kodlarıLinea arıza lambası gösterge işaretleriBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır park işareti

Peugeot Boxer Arızaları Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Fiat Egea Gösterge Paneli Anlamları motor max balata lambasıMercedes sprinter arıza ışıkları

Toyota Corolla Arıza Işıkları Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Fiat Ducato Gösterge Paneli Işaretleri ünlemli motor arıza lambası

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Bmw E46 Motor Arıza Lambası fiat egea gösterge paneli anlamlarıMercedes sprinter arıza ışıkları

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

Arıza Yapmayan Arabalar

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Işıklar Otomotiv Bursa veya. Mercedes sprinter arıza ışıkları Mercedes a180 renault motoruLastik ikaz ışığı viessmann vitopend 100 arıza lambası volkswagen arıza lambaları hyundai getz check lambası neden yanar

Citroen C2 Nasıl

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Mercedes sprinter arıza ışıkları Araba paneliSaatlere gore anlamlarPark sensörü arıza lambası uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araba yağ lambası yanıp sönüyorVeya opel corsa gösterge paneli anlamları audi ikaz işaretleri peugeot 301 arıza lambaları araba ekran resimleri ford fiesta motor arıza lambası neden yanar elektrik lambası arızaLastik uyarı işareti kia sportage motor arıza lambası araç içi işaretler palio gösterge işaretleri veya. Araba uyarı lambaları audi a3 motor arıza lambası .

Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Kırmızı Jetta araç içi işaretler renault symbol ısıtma lambası yanıyor opel astra k motor arıza lambasıKodlar ve anlamları

Motor Elektroniği Arıza Lambası

Fiat Albea Arıza Göstergeleri ve airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

Araç Ikaz Lambası Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı emniyet kemeri arıza lambasıKodlar ve anlamları Renault arıza lambaları anlamlarıSymbol arıza lambaları duster gösterge paneliDe iveco daily gösterge işaretleri veya. Bmw uyarı işaretleri Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin opel corsa gösterge paneli işaretleriFiat doblo motor arıza lambası Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları fiat punto arıza lambalarıBrc lpg motor arıza lambası ısuzu arıza lambalarıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelirOtomatik şanzıman devir sensörü arızasıHonda jazz arıza lambasıMegane 2 oksijen sensörü arızasıVeya fiat linea arıza lambaları anlamları peugeot 301 arıza lambası söndürme

Yorum yapın