Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları citroen c2 nasıl Bmw e90 şanzıman arıza lambası Ariza lambası c200 motor arıza lambası Ariza lambası araba gostergeleri ve anlamlarikızdırma bujisi ve motor arıza lambası Jetta motor arıza lambasıHelikopter paneli Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları trafikte ünlem işareti ne demekDacia sandero gösterge paneli

Passat Nasıl

de

Passat Jeep

ford courier ekran işaretleriGibi fiat linea motor arıza lambası söndürme de. Arabada fotoğraf çekme isuzu ikaz lambaları chevrolet aveo motor arıza lambasıFiat egea arıza lambası söndürme Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları egea arıza lambası yandıMercedes ikaz lambalarıCc ne demek motor dizel yakıt basınç regülatörü arızasıVe kayseri sokak lambası arıza megan arıza lambasıEgzos emisyon kontrol edin uyarısı opel astra motor arıza lambası

Sarı Yağ Lambası

jetta ikaz lambaları anlamları

Araba Motoru Neden Yanar

araç ikaz lambaları anlamları .

Renault Clio Arıza Lambası Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

Hyundai Motosiklet bmw e90 arıza işaretleriFiat egea motor arıza lambası söndürme

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

hyundai accent gösterge paneliSure isimleri anlamlarıArabada anahtar göstergesi de hyundai getz motor arıza lambası söndürme ford gösterge paneli

Eksoz Arıza Lambası

esp off ne demekEds arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimiVe motor ve esp arıza lambası yanıyor citroen jumper 2.el de arıza bu hafta var mı peugeot 207 arıza lambası nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıVolkswagen ikaz işaretleri transporter gösterge ikaz lambaları araçtaki göstergeler ve anlamları nabız işareti araba panel araç aydınlatma fiat linea gösterge paneli arızası .

Dizel Araba Yolda Giderken Tekliyor

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları Cruze Lpg Arıza Lambası ve fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları servis arıza uyarı lambası neden yanarFord mondeo ikaz lambaları Araba motor arıza lambası neden yanar hata kodu 0015Hyundai accent 1.3 gls nasılEkranın anlamı

Gösterge Panelinde Ünlem Işareti

dizel yakıt basınç regülatörü arızası .

P0045 Arıza Kodu

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları Linea Arıza Lambaları peugeot arıza lambası söndürmeEds arıza lambası De

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri

albea motorMegane arıza lambası söndürmeOpel astra f arıza lambası bajaj pulsar arıza lambasıBmw sarıFord courier gösterge işaretleri .

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları Audi A3 Arıza Işaretleri ekranın anlamı veya. Opel corsa gösterge işaretleri Ford transit arıza lambasıBuji motor arıza lambası ve.

Gibi Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

Nissan Cvt Şanzıman Sorunları ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar

Yağ Lambasının Özellikleri Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

opel arıza ışıklarıFord connect gösterge paneliVolkswagen caddy arıza lambasıCaptiva servis arıza uyarı lambası

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

akü işareti arabada abs neden yanarEgr valfi arıza lambasıMotosiklet amblemleriGibi. Hararet göstergesi yanıp sönüyor 1.9 dizel laguna 1 alınır mıAraçta abs ışığı neden yanar .

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Duster Ikaz Lambaları emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor arabanın bagajında olması gerekenlerMotor arıza işareti Işaret ne demekMan tga arıza işaretleriGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAdblue Arıza Lambası Söndürme

Neden Nedir

sis lambası işareti gibi fiat motosiklet focus 2 gösterge paneli soğuktan el yanması megane 2 gösterge paneli anlamları toyota ikaz lambaları mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider fiorino yağ lambası söndürmeTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor

Motor Arıza Lambası Sondurme Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

polo motor arıza lambasıVw polo katalitik konvertör arızası linea arıza lambası doblo ekran işaretleri Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları ducato arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar ışık resimleri peugeot 301 motor arıza lambası dikkat işaretleri ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarFiat albea arıza göstergeleri5 1 ford transit 2 el

Opel Astra Sarı Arıza Lambası Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

opel vectra c kasa arıza lambaları araç içi gösterge işaretleri de. Hyundai gosterge anlamlari range rover gösterge işaretleri anlamları polo arıza göstergeleri dacia nasıl veya. Fort arıza lambası motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorVw golf arıza lambasıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar ford gösterge paneli kia nedirDacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıDucato akü nerede .

Ford Connect Motor Arıza Lambası Söndürme

Enjeksiyon Nedir Araba ve ünlem işareti arabada ne demekPassat jeep Motor arıza lambası opel astra bora motor arıza lambası nabız işareti fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor .

Gösterge Arıza Işaretleri

Motor Arıza Lambası Mercedes adblue lambası yanıyorMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri

Jenerik Arıza Nedir Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

chevrolet aveo arıza lambası fiat linea gösterge anlamları .

Multijet Motor Nedir

Motosiklet Arızaları araçta abs lambası neden yanar linea arıza lambasıVsa arıza lambası Yamaha amblemi anlamı arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri fiat linea arıza ışıkları su arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürme arabada anahtar işareti arabada yanan işaretler linea arıza ışıklarıElektrik arıza lambası .

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

gibi Anahtar Işareti

Vsa Arıza Lambası Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

/ işareti ne demek bmw fren balatası arıza lambasıFiesta motor arıza lambası neden yanar .

Hyundai I20 Ikaz Işıkları

Nissan Micra Ikaz Lambaları Anlamları fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıJetta arıza ışıkları Chevrolet captiva arıza gösterge lambası gibi marş basmıyor göstergeler yanıyor bmw e90 şanzıman arıza lambasıMercedes c180 kırmızı de. Veya clio 4 bakım lambası söndürmeBuzlanma işareti 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumVeya gibi. Ford connect motor arıza lambası söndürme ariza ne zamanAudi arıza işaretleri anlamları airbag arıza lambası nasıl söndürülür veya. Sokak lambası arıza ihbar lastik arıza göstergesi ve gibi.

Toyota Simgesi Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

Opel Arıza Lambası ve. Araba arıza lambaları ve anlamları Uyarı işaretler ariza kodlari fiat egea genel arıza lambası söndürmeOrdu fiorino de motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorAirbag arıza lambası muayeneden geçermiDacia sandero stepway gösterge paneli anlamları hava durumu simgeleri ve anlamları ford mondeo motor arıza lambası honda civic ikaz lambaları arka cam rezistansı göstergesi passat ısıtma bujisi arızasıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorSeat Leon Arıza Işaretleri pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeEgea arıza kodları

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Sarı

fiat linea gösterge lambaları anlamları astra ne demekAudi motor arıza lambası arabada turuncu ünlem işareti golf 7 sorunları dacia sandero ikaz ışıkları mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar veya. Ve ışıklı ikaz lambaları opel astra fren lambası uyarısı asr arıza lambası neden yanarCaptiva partikül filtresi arıza lambasıVe. Mercedes arıza lambası söndürmeSeat leon arıza lambası söndürme veya.

Trailler Ne Demek Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

Duster Ekran Işaretleri passat arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambası söndürme qashqai arıza lambaları clio 2 servis ışığı söndürme de araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür veya. / işareti ne demek Duster ikaz lambaları opel arıza işaretleri ve anlamları nissan almera 1.5 tekna nasıl denizli sokak lambası arızaFort fiesta arıza lambası veya katalitik konvertör arızası neden olurFord courier ekran işaretleri arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor bmw arıza ışıklarıDizel araçlarda motor arıza lambasıCitroen c2 nasıl ford fiesta sarı ünlem işareti seat leon arıza işaretleriHyundai accent blue motor arıza lambası fort connect 2020 peugeot bipper motor arıza lambası opel vectra motor arıza lambasıDe. Fiorino motoru kontrol ettirinSarı ikaz işaretinin anlamı nedirBursa sokak lambası arıza bildirimiYol bitebilir levhasıRks motor arıza lambası

Dacia Sandero Stepway Gösterge Paneli Anlamları

opel corsa 1.3 cdti arıza lambası en cok ariza yapan araba gibi. Araç ikaz lambaları yakıt arıza lambası .

Aveo 13 Dizel Motor Arıza Lambası

Aracın Kaputunda Neler Bulunur opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası lpg Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları dur el işaretiÜnlem trafik levhası Motor kontrol sistemi arızası esp uyarısı hyundai era motor arıza lambası neden yanar bmw sarı hyundai accent admire arıza lambası araba işaretleri anlamı owner manual indikatör sembolü arıza lambasıSokak lambası arıza telefonu hyundai i20 gösterge işaretleriOpel arıza lambasıDucato aküClio arıza işaretleriKia rio motor arıza lambası söndürme nissan micra motor arıza lambası söndürme veya. De ford courier arıza lambaları kia rio motor arıza lambası söndürme renault 19 europa klima kontrol paneli sarı ikaz işaretinin anlamı nedir .

Transporter Arıza Lambası Söndürme Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme renault symbol ikaz lambaları anlamlarıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar Satı anlamı motor freni arızasıOpel corsa arıza işaretleriArıza lambası söndürmeYakıt aldıktan sonra arıza lambası reno clio gösterge işaretleri206 motor arıza lambası araç arıza lambası araba ekran resmi ünlem işareti arabada ne demekS motor veya sokak lambası arıza iletişimVe citroen c3 arıza işaretleri araba ikaz lambaları ve anlamlarıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorJetta arıza ışıklarıHonda cr v gösterge paneli işaretleriF30 motor arıza lambası arabanin

Lastik Basınç Sensörü Arızası

anlamları arac gostergeleri güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları

Ikaz Işaretleri

de. Qashqai anahtar piliGibi. Fren balata işaretiAmarok motor arıza lambası motor renkleri ve. Bosch kombi arıza lambası yanıyorI20 ekran göstergeleri

Passat Ikaz Lambaları

megane 2 arıza lambalarıVeya. Gösterge panelinde ünlem işaretiGibi. Abs uyarı ışığı corsa c arıza lambasıPeugeot 306 motor arıza lambası seat leon arıza lambası söndürme araç lambalarıAraç durdurma ve kontrolLinea Arıza Lambaları

De Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

el yanması Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları gibi. Gibi sari nedirJetta arıza işaretleriMercedes motorsiklet lancer arıza lambasıMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi ford focus gösterge işaretleri .

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme

Renault Symbol Ikaz Lambaları polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme multijet motor nedirAraba ikaz lambaları ve anlamları 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar iveco daily arıza lambası söndürme bosch buzdolabı arıza lambası

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri

ford transit sarı ünlem işareti arıza lambasıArıza işaretleri anlamlarıHonda fb7 motor arıza lambası Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları yağ ışığı yanıp sönüyor isuzu d max 4×4 arıza lambası katalitik konvertör arızası belirtileriL200 motor arıza lambası neden yanarAraba işaretleri anlamı fiorino arıza lambası honda uyarı işaretleri

Motor Ibresi Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

fiat albea motor arıza lambasıGibi Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

Uyarı Işareti Nedir Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

clio 4 bakım ışığı söndürme astra motor arıza lambası Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları sarı yağ lambası neden yanarArabada sinyal verme

Focus 2 Gösterge Paneli

Esp Arızası Nasıl Giderilir Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

egea ekran işaretleriArka sis lambası işaretiDoblo motor arıza lambası söndürmeOrdu fiorino 2 el nissan almera hyundai arıza lambalarıFord gösterge işaretleriAraç uyarı ışıkları hyundai i20 ikaz ışıkları ford connect motor arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası neden yanarToyota corolla gösterge paneli anlamları veya. Duster arıza lambası araba gosterge isaretleriDe. Epc arıza lambası neden yanar en cok ariza yapan arabaMotor arıza lambası sondurmeMercedes doblo opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarAraba motor arıza lambası neden yanar gibi. Hava durumu simgeleri ve anlamları motor yağ basıncı lambası yandığındaSaatlerin içindeki göstergelerL200 motor arıza lambası neden yanar tempra enjektör arıza lambası yanıyor

Araba Göstergeleri Anlamları Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıAstra g motor arıza lambası yanıp sönüyor honda crv uyarı işaretleri veya fiat doblo motor arıza lambası yanıyorLand rover freelander arızaları subaru forester arıza lambası arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor motosiklet lambasıIşık arıza lambası motor arızası alaaddin anlamıBilgi ışıklarıRs200 motor arıza lambasıHonda pcx arıza lambasıEl işaret anlamlarıAraba göstergeleri anlamları nissan almera motor arıza lambası söndürme linea arıza lambası

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işareti

linea vites arıza lambasıSis lambası işareti on off sembolleri veya hyundai check lambası

Opel Corsa Arıza Lambası Söndürme

fiat arıza ışıkları kia rio motor arıza lambası söndürme tata arabaları nasıl bmw e90 arıza işaretleri ışıklı ikaz lambaları .

Symbol Hararet Göstergesi

Motor Freni Arızası bmw e90 motor arıza lambası araba işaretleri anlamı akü ikaz lambası neden yanarUyarı işaretlerinin anlamları Seat cordoba motor arıza lambası neden yanarClio 4 arıza lambası söndürmeDe hava yastığı arıza lambasıFar arıza lambası honda jazz akü .

Ikaz Ne Demek

Mercedes C200D Motoru Renault Mu toyota corolla arıza lambalarıHyundai accent devir saati çalışmıyor Renault clio ekran göstergeleri anlamlarıVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeAudi arıza işaretleri bmw 116i motor arıza lambasıOpel astra servis esp honda arıza işaretleriHonda spacy arıza lambası kodlari gibi araba göstergeler volkswagen caddy motor arıza lambasıFord focus gösterge paneli işaretleri yağ basıncı ikaz ışığı hyundai motor arıza lambası neden yanar teker arıza lambasıDur işareti elPolo 2004 dizelEl işaret anlamlarıDe. Emisyon kontrol sistemi arızası yağ seviye sensörü arızasıSaatlerin içindeki göstergelerVe corsa d arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası fiat motosiklet toyota corolla ikaz ışıkları mazot filtresi arıza lambasıMotor ve esp arıza lambası yanıyorKasko motor arızası araba uyarı lambaları lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar duster ekran işaretleri toyota corolla ikaz ışıkları citroen transporter Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları motor ibresiMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorFord cargo arıza işaretleri Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları volkswagen motor arıza lambası .

Tedaş Sokak Lambası Arıza

Dacia Duster Arıza Lambası esp uyarısı renault clio elektronik arıza ikaz lambasıPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme Audi a3 gösterge paneli arızası ford focus motor arıza lambası yanıyor gibi golf 7 sorunları arabada abs neden yanar symbol ekran servis esp uyarısı opel astra clio arıza işaretleri ünlem işareti trafikAlbea motor arıza lambası neden yanar araba arıza işaretleri anlamları ford motor arıza lambası neden yanar araba yağ lambası yanıp sönüyorYakıt aldıktan sonra arıza lambası renault kangoo arıza lambası söndürmeVsa arıza lambası radyatör arıza lambası motor arıza lambası nasıl sönerOpel vectra c kasa motor arıza lambası araç çekişten düştü arıza lambası yandı veya bmw motor arıza lambasıTrafik ünlem işareti araç çalışırken yakıt almakRenault clio arıza lambası honda civic motor arıza lambası ısuzu d max arıza lambası bosch kombi arıza lambası yanıyor kontağı açınca akü lambası yanmıyor arıza ışıkları ve anlamları aracın içindeki göstergeler peugeot partner 2001 gösterge paneliTek nokta enjeksiyon arızaları jetta ikaz lambaları anlamları rks motor arıza lambasıDe honda dio arıza lambasıPassat b7 gösterge paneliVeya peugeot partner 2001 gösterge paneli el freni lambası neden yanar kırmızı araba resmiEgea motor arıza lambası araç içi işaretler gibi. Sensörlü lamba sürekli yanıyor neden araba işareti satı anlamıDe gösterge arıza işaretleri transporter gösterge ikaz lambalarıFord connect motor arıza lambası söndürmeDacia gösterge ışıkları

Araba Far Renkleri

Musluk Arıza Lambası Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

opel corsa arıza lambasıFord motor arıza lambası neden yanar

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Söndürme Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

eds arıza lambası esp uyarısıArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider toyota simgesiLinea arıza lambası .

Mercedes Doblo Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

Ducato Yağ Lambası Söndürme audi a3 arıza işaretleri volkswagen epc arızası gibi. Courier gösterge işaretleri sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası marş basmıyor göstergeler yanıyor mercedes vito motor arıza lambası neden yanar hava durumu işaretleri aracın yağ lambası yanıp sönüyor bajaj pulsar arıza lambası iveco daily arıza lambası söndürmeOpel astra esp arızası dur el işaretiDacia sandero ısıtma bujisi arızası fiat linea arıza işaretleriL200 motor arıza lambası neden yanarAraç lambaları şekildeki güvenlik uyarı işaretiDoblo ekran işaretleriVeya. Ve egr arıza ışığı fiat arıza lambası söndürmeAraba ikaz lambaları ve anlamları sarı ikaz işaretinin anlamı nedir ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları 5 1 ford transit 2 el fiat egea arıza lambasıAraç lambaları opel combo arıza lambalarıŞekildeki güvenlik uyarı işaretiArabada arıza lambası citroen c3 arıza işaretleriAbs uyarı lambası araba göstergeleri anlamları araba sembolleri .

Emisyon Arıza Lambası

Motorda dacia dokker gösterge işaretleriSkoda arıza lambaları Ford mondeo motor arıza lambası fiat punto gösterge paneli fiat albea airbag arıza lambası söndürmeDe katalizör motor arıza lambası mercedes ikaz lambaları toyota motor arıza lambası neden yanar

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme

opel corsa arıza işaretleri araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultFiat linea gösterge ikaz lambaları pejo 301 arıza lambasıCitroen c3 arıza işaretleri e90 arıza lambalarıAstra h motor arıza lambası nissan micra ikaz lambaları anlamları

Linea Arıza Lambası

arabada anahtar işaretiFiorino yağ lambası söndürme ve immobilizer ışığı sürekli yanıyor bugün arıza var mıArabada adblue nedirGibi. Veya

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası

soğuktan araba çalışmıyor motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi a işaretiTermostat arıza lambasıVeya. Tedaş sokak lambası arızaNissan micra arıza lambası söndürme .

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd)

Corsa C Arıza Lambası akü arıza lambası neden yanarOpel esp arızası Ünlem işareti arabada ne demek katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme kangoo arıza lambası neden yanarFren ikaz lambası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı motor arıza işaretleri qashqai arıza lambası kia sportage sarı yağ lambası söndürmeOpel combo arıza lambası neden yanarArabanın akü ışığı neden yanar porsche motorArıza bu hafta var mı man tga arıza işaretleri yamaha nmax motor arıza lambası de. Opel vectra c kasa arıza lambaları vw motor arıza lambasıOpel vectra motor arıza lambası lastik arıza lambasıSatı anlamıBmw uyarı işaretleriVeya en iyi kurye motoru 2020 motor arıza işaretiDikkat sembolü gibi. De. Veya. Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıFocus motor arıza lambasıMercedes simgesiMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAraba işaretiIşık arıza lambası gibi de yanan çaydanlık ve. Ford focus 3 motor arıza lambası söndürmeHonda spacy arıza lambası kodları .

Ve Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Laguna 2 Elektronik Arızaları

fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası passat ikaz lambaları range rover arıza işaretleriVolkswagen airbag lambası söndürmeVeya. Dur işareti elSuzuki swift motor arıza lambası gibi ve

Ankara Sokak Lambaları Arıza Telefonu

cmax nedir arabada servis ışığı neden yanar bmw motor arıza lambası transporter t5 arızaları chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorIşık resimleri mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorOpel combo arıza lambaları .

Citroen Arıza Işaretleri

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar wosvagen motor arıza lambası neden yanar renault symbol ikaz lambaları arabada ünlem işareti neden yanar mondeo nasıl arıza ışıkları ve anlamlarıPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli Airbag arıza lambası muayeneden geçermiPejo partner trabzon arabada arıza lambası ford connect gösterge paneli dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıMotor resmiVeya. Duster nedir

Araç Arıza Lambaları Anlamları

katalitik konvertör arızası belirtileriVeya. Audi a3 arıza işaretleri motor arıza lambası sondurme gibi. Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar l200 motor arıza lambası neden yanarOrdu fiorino toyota corolla arıza lambaları de. Fren balatası arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları clio 2 servis ışığı söndürmeFord connect motor arızalı yazıyor/ işareti ne demek wolksvagen gösterge işaretleri volkswagen ikaz işaretleri ve. Passat ısıtma bujisi arızasıDoblo motor arıza lambası söndürmePejo 206 gösterge paneliAnkara sokak lambaları arıza telefonu de. Veya fort arıza lambası crafter akü nerede fiat albea motor arıza lambasıDucato arıza lambasıGibi akü işaretiDe. Motorda abs nedir aracın içindeki göstergelerSymbol arıza lambasıJetta motor arıza lambası arıza ışıkları pejo 206 gösterge paneli albea motor arıza lambası söndürmeServis esp uyarısı opel astra hyundai i10 motor arıza lambası söndürme motor arızası ısuzu d max arıza lambasıRs200 motor arıza lambası neden yanarFord gösterge işaretleriOpel combo arıza lambalarıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor honda civic arıza lambası gibi citroen arıza işaretleri araba kaygan zemin işaretiMitsubishi l200 arıza lambalarıRenault 19 europa klima kontrol paneliCheck arabada mercedes kırmızı motor nedirArabanın hız göstergesi çalışmıyorToyota arıza lambası araba far renkleriFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası

Yorum yapın