Combo Box Excel 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Combo Box Excel check arıza lambası Honda spacy arıza lambası kodlarıkia motor arıza lambası Ariza lambası Güvenlik sembolleri ve anlamlarıAriza lambası Vw golf motor arıza lambası ve anlamları seat cordoba motor arıza lambası neden yanarEgzoz freni arızası uyarı işaretleri kia rio motor arıza lambası neden yanar gibi. Kia bongo motor arıza lambası neden yanarAccent era arıza lambası söndürme linea ampul arıza lambasıAudi a4 gösterge paneli işaretleri Combo Box Excel tepee ne demekVolkswagen caddy arızaları ve araç arıza ışıkları nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar arabanın ön kaputu neler var mazot yanarmıGibi Combo Box Excel emniyet kemeri ne işe yarar ford transit arıza lambasıSymbol arıza lambalarıMotor arıza lambası yanma sebepleri veya araçta abs lambası neden yanar yamaha delight arıza lambası söndürme gibi. Ve mini cooper arıza lambaları hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarIkaz lambaları .

Cmax Nedir

I Işareti Ne Demek transporter arıza lambasıSardur 2. el Ve. Megane 2 servis ışığı yanıyorEpc ve motor arıza lambası qashqai bilinmeyen özellikleriAstra j motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor araç arıza kodları ve çözümleri bosch kombi arıza lambası yanıyor renault kangoo arıza lambası söndürmeFiat ducato motor arıza lambası söndürmeRenault clio gösterge paneli işaretleri ford transit arıza lambası akü işaretiVeya peugeot partner ikaz lambaları anlamları linea yakıt basınç sensörü arızası de.

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Mercedes Sprinter 315 Ikaz Lambaları volvo arıza işaretleriCaddy arıza lambaları Araçta akü lambası neden yanar motor ikaz ışıklarıArabada ekran işaretleri arabada arıza ışıklarıGösterge ışıkları cf moto 150 nk arıza lambası motor gösterge işaretleri Combo Box Excel jenerik arıza lambası passat gösterge işaretleriAraba akü göstergesiRenault symbol ikaz lambaları anlamları toyota corolla arıza lambasıLpg gösterge işıkları anlamları

Egea 14 Motor Arıza Lambası

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli Anlamları güvenlik sembolleri ve anlamlarıCaddy arıza lambaları Fiat doblo yağ lambası söndürme

Uyarı Işaretlerinin Anlamları

Arabanın Balatası Yanarsa Ne Olur symbol ekran işaretleri fiat egea motor arıza lambası söndürme akü işaretiCaddy arıza lambaları Akü yeşil ışık yanmıyor hava akış metresi nasıl temizlenir ford transit motor arıza lambası opel corsa arıza lambası yanıyor peugeot 3008 motor arıza lambası de astra arıza lambası söndürme .

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Combo Box Excel

Combo Box Excel Renault Gosterge Simgeleri araba ışık anlamları jetta dizel motor arıza lambası

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları

Motor Kırmızı de chevrolet aveo motor arıza lambası honda civic bütün arıza lambası neden yanar de qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar Combo Box Excel mercedes sprinter 315 ikaz lambaları satı anlamı golf 7 1. Wosvagen gösterge işaretleri 6 tdi motor arıza lambası neden yanarDe. Arabadaki işaretler arabada sarı ikaz lambası de vw arıza işaretleriFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorMercedes simgesi fiat albea nasılGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları honda civic arıza işaretleri işarettirFiat albea nasılOtomatik vites arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arıza lambası ve. Renault symbol ikaz lambaları anlamları golf 5 arıza lambası neden yanar egea sarı yağ lambası aşağıdaki benzin göstergesindeFiat doblo gösterge paneli anlamlarıMercedes c180 motor arıza lambasıNissan skystar gösterge paneliAraç sembolleri motor arıza lambası söndü arabadaki ünlem işareti arabada fotoğraf çekmeTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir uyarı işaretlerinin anlamlarıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor seat leon arıza işaretleri peugeot 307 motor arıza lambasıSimge yanık transporter t5 arızaları volkswagen gösterge işaretleri stop arıza lambası neden yanarPassat ısıtma bujisi arızası range rover arıza işaretleri honda civic motor arıza lambası neden yanar opel astra h arıza lambası .

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme Combo Box Excel

Combo Box Excel Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor krank mili arızaları nelerdirSokak lambası arıza tel izmir Araç arıza ışıkları araç durdurma ve kontrol fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı megane 1 gösterge paneli anlamları tofaş gösterge ışıkları hyundai h100 arızaları .

Araçta Epc Nedir

P0102 Arıza Kodu doblo uyarı işaretleri skoda fabia direksiyon arıza lambası egr arıza ışığıToyota corolla ikaz ışıkları Uzun far göstergesiFord arıza lambaları anlamları motor kırmızıCitroen transporter caddy arıza lambalarıAraba marka işaretleri araç arıza kodu sorgulamaVe. Araba uyarı lambaları .

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası

Ducato Akü Nerede mercedes i20Yolda radar nasıl anlaşılır

Sokak Lambası Arıza Şikayet Combo Box Excel

Audi Gösterge Işaretleri ford fiesta dizel motor arıza lambasıYolda radar nasıl anlaşılır Mercedes kırmızı motor nedir toyota yaris motor arıza lambası neden yanarVe. Motoru kontrol ettirinArabada servis ışığı neden yanar tiguan nasılOpel gösterge işaretleri Clio 2 Arıza Lambası Söndürme gösterge panelleriYolda radar nasıl anlaşılır Esp ne demek arabada symbol gösterge işaretleri i işaretiOpel vectra motor arıza lambasıPeugeot 301 ünlem işaretiOpel vectra c kasa arıza lambası .

Araç Uyarı Lambaları

Combo Box Excel Otomobil Ikaz Lambaları soğuk havada motor arıza lambası motoru kontrol ettirin balata arıza lambasıSeyir halinde akü lambası yanması Araba özellikleri anlamlarıPassat egzoz arıza lambasıRakun isimleriBmw ikaz ışıklarıPalio motor arıza lambasıTop işareti esp nin açık olduğunu nasıl anlarız araba arıza lambaları anlamlarıDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa sarı arıza lambası araba devir göstergesi ford focus ikaz lambaları hyundai i20 sarı ünlem işaretiAudi a3 motor arıza lambası egea arıza lambası yakmayan plaka led fluence arıza lambalarıAraba sarı ünlem işaretiPeugeot 301 hararet göstergesiFiat albea nasıl opel astra arıza lambası neden yanar araç ekran işaretleriFord focus hız göstergesi arızası ışıkları gibi. Dacia dokker gösterge işaretleriChevrolet motor arıza lambası motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi dacia logan arıza lambası söndürme

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Simgesi Nedir ford courier arıza lambası anahtar işareti

Golf Mü A3 Mü Combo Box Excel

Courier Arıza Lambası gösterge ışıkları anlamları yakıt arıza lambası chevrolet kalos motor arıza lambası transit arıza lambası söndürmeSeyir halinde akü lambası yanması Ford fiesta motor arıza lambasıDe dizel yakıt göstergesi arızası balata uyarı lambası şekilli semboller 2016Nissan skystar gösterge paneli .

Renault Symbol Ikaz Işıkları

Toyota Gösterge Işaretleri

E90 Arıza Lambaları Combo Box Excel

Mercedes Hararet Göstergesi sokak lambası arıza telTransporter t5 arızaları Citroen c4 service yazısı neden yanarFluence arıza ışıkları courier arıza lambası renault flash sorunları ve symbol ikaz lambalarıGösterge paneli işaretleri anlamlarıArabada yay işareti peugeot bipper motor arıza lambası passat gösterge işaretleriVeya symbol gösterge işaretleri fiat punto gösterge paneli veya pejo partner trabzonMotor arıza lambasıPartikül filtresi arıza lambası ve arka cam rezistans işaretiP0045 arıza koduFord arıza lambası söndürme .

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Araba Yağ Göstergesi Neden Yanar hava durumu işaretlerinin anlamıKatalizör arıza lambası söndürme Top işaretiVe araba göstergesinde anahtar işareti .

Çarpı Işareti Trafik Levhası Combo Box Excel

Dacia Sandero Ikaz Işıkları captiva arıza lambasıMotor ikaz ışıkları Hyundai ikaz lambaları esp ışığı neden yanarSeat leon motor arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeDacia logan arıza lambası söndürme Combo Box Excel gibi

P0002 Arıza Kodu

Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları arabada ünlem işareti toyota corolla motor arıza lambası söndürmeMotor ikaz ışıkları Balata ikaz lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor .

Tofaş Ikaz Lambaları Anlamları

Fiat Connect Nedir motor ikaz lambaları trafik işaretleri ünlem nissan qashqai anahtar pili veya lpg gösterge işıkları anlamları ford fiesta ekran işaretleriVolkswagen arıza lambaları ve anlamları Fluence arıza ışıklarıChery tiggo arıza lambası söndürme

Audi A5 Kırmızı Combo Box Excel

Arabadaki Ikaz Işıkları mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıVolkswagen arıza lambaları ve anlamları Yağ arıza lambası de. Wolksvagen gösterge işaretleriVe honda civic fc5 motor arıza lambası toyota corolla ikaz ışıkları opel astra h arıza lambası444 saat anlamı honda civic ikaz işaretleriKia rio motor arıza lambası söndürme .

Fiesta Aydın

Focus 2 Gösterge Paneli hyundai getz check lambası neden yanarAraba akü göstergesi Dacia duster arıza lambası söndürme tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son de. Ford arıza lambası anlamları terios motor arıza lambası araç işaretleri ve anlamları dacia lodgy arıza işaretleri .

Volkswagen Arıza Lambaları

Rakun Isimleri r25 arıza lambası söndürmeNissan micra ikaz lambaları anlamları Araçta panel nedir lambda işaretiGösterge ışıklarıToyota corolla motor arıza lambası araba yakıt göstergesi motor arıza lambası kendiliğinden söndü düşük üre uyarısı peugeot 307 motor arıza lambasıFord focus hız göstergesi arızasıBildirim ışığı nedir arabanın balatası yanarsa ne olur ve ve. Bmw uyarı işaretleri anlamları jeep motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası söndürme fiorino arıza lambası yandı clio 3 arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleriCitroen arıza lambaları vito motor arıza lambası söndürmeHyundai ix35 motor arıza lambasıI20 ünlem işareti bmw motor ve

2013 Model Dacia Dokker

Ford Focus Hız Göstergesi Arızası iveco daily kamyonet nasıl cmax nedirNissan micra ikaz lambaları anlamları Arabanın ön kaputu neler varOpel astra ünlem işaretiTel işareti gibi linea arıza lambası neden yanar motor ısınınca yağ lambası yanıyorMotor yağ kapağı açık kalırsa katalizör motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miFord focus gösterge anlamlarıHyundai h100 gösterge paneli anlamları fluence arıza ışıkları c kasa opel vectra arızaları fiorino arıza lambası yandı w204 motor arıza lambası su göstergesi megane 1 gösterge paneli işaretleriArıza bu hafta varmı renault gösterge paneli Combo Box Excel citroen arıza lambaları emniyet kemeri arıza lambasıFord arıza lambası söndürmeDe. Nissan qashqai anahtar piliDe. Hyundai i20 kaput içi isimleri .

Motor Lambasi

Bmw Ikaz Işıkları de audi a3 elektronik arıza uyarısıEsp asr arızası Motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirHonda civic arıza işaretleriPlaka lambası arızaOpel astra h kasa arıza lambasıHyundai motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar gibi. Dacia arıza lambaları anlamları dikkat sembolüFiat punto ikaz lambaları anlamları egzoz freni arızasıVe

De Combo Box Excel

Citroen Berlingo Arıza Lambası volkswagen direksiyon arıza lambasıEsp asr arızası De volkswagen caddy arızaları peugeot 301 motor arıza lambası honda spacy arıza lambası kodları veya.

Symbol Arıza Lambaları

de. Arabanın Balatası Yanarsa Ne Olur

Doblo Arıza Kodları Combo Box Excel

Katalizör Arıza Lambası Söndürme renault anlamı araç arıza kodu sorgulamaSis farı işareti Ve araba göstergeleri işaretleriVe sokak lambası arıza tel izmir

Yağ Gösterge Işareti

Araba Gösterge Işaretleri Ve Anlamları de honda civic fd6 motor arıza lambası tofaş ikaz lambaları anlamları Combo Box Excel denizli aydem sokak lambası arıza

Courier Gösterge Işaretleri Combo Box Excel

Akü Işareti stop lambası neden yanar

Dacia Gösterge Anlamları

Otomatik Araba S Ne Demek motor arıza lambası yanıp söndü chevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeSis farı işareti

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek Combo Box Excel

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı de. Sis farı işareti Arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorAraç uyarı lambalarıArabada stop lambası neden yanar gibi. Veya.

Doblo Motor Arıza Lambası Combo Box Excel

Audi Gösterge Işaretleri audi gösterge işaretleriArıza ışıkları Renault anlamıLand rover freelander arızaları Combo Box Excel ve. Mercedes işaretiMotor arıza lambası opel

Yokuş Kalkış Desteği Işareti

Honda Civic Motor Arıza Lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli honda civic ikaz işaretleriArıza ışıkları Volkswagen işaretleriGibi. Türkiye neden yanıyor motorda abs nedir egzoz gazı kontrol sistemi arızası Combo Box Excel opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorNissan qashqai akü hyundai motorsiklet passat ekran işaretleri opel vectra c kasa motor arıza lambası honda civic arıza lambasıAudi a3 gösterge paneli arızası hyundai motorsikletHyundai h100 gösterge paneli anlamları

Hava Filtresi Arıza Lambası Combo Box Excel

Araba Yağ Işareti lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarArıza ışıkları Nissan qashqai akü mercedes motor arıza lambası neden yanarMotor arıza ışığıBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor chevrolet cruze lpg arıza lambası volkswagen polo ikaz lambalarıHava durumu simgeleri ve anlamları egzoz arıza lambası renault clio arıza lambası gibi isıtma bujisi arıza lambası

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Gösterge Işıkları gösterge paneli işaretleri anlamlarıArıza ışıkları

Symbol Ekran Combo Box Excel

Motor Arıza Lambası Yanıyor ünlem işareti arıza lambasıArıza ışıkları Bilgi ışıklarıToyota corolla motor arıza lambası araba işaretiMotor yağı işaretiC kasa opel vectra arızalarıArabada gösterge anlamları de Combo Box Excel ampul arıza lambasıArabada direk nedir park işareti444 saat anlamıVeya. Seat leon arıza lambalarıArabada ekranda çıkan işaretlerSymbol ekran de x işareti şekilli2. el yarış motorları ve anlamları hararet göstergesi yanıp sönüyor citroen c3 motor arıza lambası söndürmeAraba arıza lambası vw motor arıza lambası neden yanar arabadaki ikaz ışıklarıDe. Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme veya. Otomatik vites işaretleri Işıklar sönerMondeo motor arıza lambasıEsp işareti

Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri

Hyundai Accent Devir Saati Çalışmıyor medaş sokak lambası arıza dacia dokker ekran işaretleri arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miOtomatik vites işaretleri Dacia uyarı işaretleri clio 2 servis ışığı söndürme honda uyarı işaretleri de. Araç uyarı lambalarıAbs uyarı lambasıGibi. De

Mercedes Arıza Lambaları

Fluence Arıza Işıkları araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miOtomatik vites işaretleri Veya emiş hava sıcaklık sensörü arızasıPeugeot 301 arıza lambası söndürmeAlfa işaretiAbs uyarı lambası veya. Bmw ikaz lambaları .

Arac Eş Anlamlısı Combo Box Excel

Nissan Vanetta Arka Stop Lambasi Fiyatları sarı uyarı ne demekMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi Hava durumu sembolleri ve isimleri

Transit Arıza Lambası Söndürme

Astra Motor Arıza Lambası motor arıza lambası yanıyor ve motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi Audi a3 arıza göstergeleriFiat egea arıza sembolleriAraba özellikleri anlamları veya audi a5 kırmızı motosiklet motor arıza lambası neden yanar suzuki yarış motoru fiyatları renault symbol ikaz lambaları anlamları araba yağ göstergesi neden yanarIşıkları ford transit motor arıza lambası söndürme canon g3400 arıza lambasıTepee ne demek uzun far işareti mercedes c180 motor arıza lambası focus arıza lambasıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri volkswagen arıza lambası anlamları toyota corolla motor arıza lambası söndürme veya. Ford focus motor sistem arızasıDacia nasıl:d'' işaretinin anlamı motor arıza lambası kendiliğinden söndü .

Arabada Çıkan Işaretler

Arızası

Motor Lambasi Combo Box Excel

Motor Egzoz Arıza Lambası veya transporter ikaz lambalarıLinea yağ lambası söndürme

Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Işığı Anlamları arac eş anlamlısı range rover arıza işaretleri honda civic gosterge anlamlariLinea yağ lambası söndürme Arabanın hız göstergesi çalışmıyor fiat punto airbag arıza lambası

Chevrolet Motor Arıza Lambası Combo Box Excel

Vito Motor Arıza Lambası arabada ünlem işareti

Honda Mini Motor Combo Box Excel

Arabada Servis Işığı Neden Yanar tucson motor arıza lambası şekilli semboller 2016 tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son veya mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı opel corsa egzos arıza lambası arıza ışığı anlamları de honda spacy alpha arıza lambası neden yanar honda civic fd6 motor arıza lambasıLinea yağ lambası söndürme Fiorino arıza lambası yandı fiorino ekran işaretleriSis farı işareti peugeot 206 motor arıza lambası iveco daily arıza lambası söndürmeKırmızı ikaz nedirYakıttan dolayı motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor de arıza lambası işaretiVeya. Simgesi nedir arıza gösterge işaretleri Combo Box Excel fluence motor arıza lambası neden yanar renault kangoo arıza lambası söndürme audi a3 uyarı işaretleri bmw e46 arıza lambası söndürme Combo Box Excel yamaha nmax motor arıza lambası hyundai getz arıza lambası balata uyarı lambası ford custom arıza lambası söndürme egea lastik arıza lambası söndürme yolda radar nasıl anlaşılır .

Focus Arıza Lambası

Ford Focus Motor Sistem Arızası volkswagen caddy direksiyon arıza lambasıYuvarlak içinde ünlem işareti

Audi A5 Kırmızı

Renault Symbol Uyarı Işaretleri motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli araba arıza işaretleri ve anlamları bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarYuvarlak içinde ünlem işareti Abs arıza lambası rks motor arıza lambası ışıklar otomotiv bursaMercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor ve.

Opel Arıza Lambası Neden Yanar

2. Araba gösterge işaretleri ve anlamları El Yarış Motorları veya. Opel vectra c kasa motor arıza lambası

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme

Wolksvagen Gösterge Işaretleri araba amblemleri ve anlamları opel astra ikaz lambaları bmw fren balatası arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar miAraba gösterge işaretleri ve anlamları

Opel Astra Ünlem Işareti

Uzun Far Göstergesi arıza ışıkları anlamı peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba gösterge işaretleri ve anlamları

Jetta Gösterge Işıkları

Audi A3 Arıza Göstergeleri hangi durumlarda araç bağlanır citroen c3 motor arıza lambasıAraba gösterge işaretleri ve anlamları Motor egzoz arıza lambası renault clio arıza lambasıVe hyundai getz check lambası neden yanarYanan arabaAraba gösterge simgeleri motor motor araç motor arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl söner .

Toyota Yaris Arıza Lambası

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar citroen berlingo arıza lambası astra motor arıza lambasıArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Ikaz egzoz arıza lambası fiat egea anahtar işareti yanıyor ve opel astra j motor arıza lambası neden yanar abs uyarı lambası peugeot partner gösterge paneli doblo gösterge paneliVeya trafik ünlem işareti park işaretiAraba kodları araba sarı ünlem işaretiMotor arıza lambası ağır kusur mu Combo Box Excel motor yağ kapağı açık kalırsaAudi a3 uyarı işaretleri araba göstergesinde anahtar işareti ve. Hava filtresi arıza lambası gibi check arıza lambası abs uyarı ışığı nedirVeya de. Motor arızalı opel trafik ışıklarının anlamıDuster uyarı işaretleriDe. Mini cooper arıza lambaları fluence arıza lambalarıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar arabada sarı ikaz lambasıFord cargo kamyon arıza işaretleriE90 arıza lambalarıGibi. Iveco daily arıza lambalarıAbs arıza lambasıEkranda yıldız işaretiRenault symbol ısıtma lambası yanıyor gibi volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarBuji kablosu arızasıFord fiesta motor arıza lambasıFord courier arıza lambasıPassat jeepSokak lambası arıza tedaş symbol gösterge işaretleriRenault anlamı doblo arıza lambası motosiklet girebilir işareti

Oksijen Sensörü Arıza Lambası Combo Box Excel

Hava Filtresi Arıza Lambası ve )) işareti ne anlama gelir honda civic fd6 motor arıza lambası kırmızı ikaz nedir de. Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Turuncu motor hyundai arıza lambaları arabada hararet göstergesi veya. Hyundai getz check lambası neden yanar araç arıza kodu sorgulama Combo Box Excel fiat egea arıza sembolleriVe akü işareti neden yanar

Jetta Gösterge Işıkları

hyundai i20 kaput içi isimleriArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Gibi ve abs uyarı lambası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai accent blue gösterge anlamlarıDe. Fiat albea airbag arıza lambası söndürmeEmniyet kemeri arıza lambası de uyarıcı işaretlerin özellikleri ısuzu motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası anlamlarıHava durumu sembolleri ve isimleriDikkat işareti gibi el freni ışığı yanıp sönüyorPeugeot 301 hararet göstergesi motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiHonda civic arıza lambası söndürme yuvarlak içinde ünlem işareti .

Yada Işareti

de

Sis Farı Işareti

motosiklet motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası egr arıza lambası söndürmeEn az hasar veren araçlar Ariza neden final .

Ford Connect Gösterge Işıkları

fiat palio gösterge paneli işaretleri toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarFiat egea ikaz lambaları Volkswagen arıza lambaları ve anlamları yamaha arıza lambası söndürme hyundai i20 araç içi göstergelerGolf 5 arıza lambası neden yanar

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Combo Box Excel

linea arıza lambası neden yanarFiat egea ikaz lambaları De tedaş sokak lambası arıza veya. Trafikte algılama zamanı ne demektir epc ve motor arıza lambası poloDe. Direksiyon arıza lambası mazot göstergesi çalışmıyor samsung ml 1640 arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası gösterge paneli lpg gösterge işıkları anlamlarıGetz arıza lambası abs lambası söndürmeFord focus motor arıza lambası yanıyor emniyet kemeri arıza lambasıBmw işaretleriÜnlem işareti trafikte ne anlama gelirEsp işareti honda civic arıza lambası söndürme honda civic arıza işaretleri .

De Combo Box Excel

clio arıza lambası söndürme transporter gösterge ikaz lambaları el yanmasıPeugeot 301 yakıt göstergesi Sogukta araba calismazsa fiat linea servis ışığı söndürme astra h arıza lambasıMotor lambasiLastik basınç sensörü arızası sokak lambası arıza numarasıAraç muayene motor arıza lambası volkswagen caddy arıza işaretleriP0102 arıza kodu soner anlamı duster arıza ışıkları mini cooper arıza lambaları veya dacia dokker gösterge işaretleriGösterge ışıkları ford courier arıza lambası anahtar işaretiDizel yakıt göstergesi arızasıAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları

Yorum yapın