Bmw F30 Bakım Aralıkları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw F30 Bakım Aralıkları düşük üre uyarısı Peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeporsche sembolü Ariza lambası Renault kangoo arıza lambası söndürmeAriza lambası Honda fd6 motor arıza lambası neden yanar arabada motor işaretiGibi linea motor arıza lambası kirmizi kamyon neden yok Bmw F30 Bakım Aralıkları arabada çaydanlık işareti kia motor arıza lambasıBmw 320d arıza işaretleri .

Opel Astra 13 Cdti Motor Arıza Lambası Bmw F30 Bakım Aralıkları

Bmw F30 Bakım Aralıkları Lastik Arıza Lambası Captiva Partikül Filtresi Arıza Lambası arıza lambası ve. Ford courier ikaz lambaları anlamı Doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıP0110 arıza kodu honda civic lastik arıza lambası söndürme fiat egea işaretleri ford fiesta motor arıza lambası söndürme linea arıza lambası gibi

Radar Sistemi Yolda Hareket Halinde Olan Araçların

Ford Connect Motor Arıza Lambası arıza ne zamanFord courier ikaz lambaları anlamı Renault symbol arıza lambasıAraç arıza lambaları arabada abs ışığı neden yanar .

Katalizör Arıza Lambası

Bmw F30 Bakım Aralıkları Opel Enjoy 1. Ford courier sarı anahtar işareti 2 Motor Arıza Lambası veya. Arızaları elektrik sembolleri ve anlamları ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıLinea ampul arıza lambası söndürme ve. Gibi. Opel astra g arıza lambaları anlamlarıDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıAstra arıza lambası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor Jetta Epc Arızası

Fren Balata Ikaz Lambası Bmw F30 Bakım Aralıkları

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası lastik simgeleri fiat palio nasılFord courier sarı anahtar işareti F30 motor arıza lambasıAraç göstergesinde ünlem işareti peugeot amblemleri sokak lambası arıza bildirimi izmirFord fiesta direksiyon arıza lambasıMotor ve esp arıza lambası yanıyorArabanın arıza lambası neden yanar albea arıza ışıkları volkswagen motosikletF30 motor arıza lambası motor kumanda arızasıEgzoz gazı uyarısıEpc ve motor arıza lambasıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası açma kapama düğmesi anlamıCheck arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösterirEngelli sembolleri ve anlamlarıCf moto 150 nk arıza lambası gibi.

Eps Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw F30 Bakım Aralıkları Arabada Gosterge Işaretler arıza bu hafta var mı prins lpg motor arıza lambasıFiat egea gösterge paneli işaretleri De motor arıza lambası turuncu yanıyor fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme 2020 model lineaArabada ünlem işareti tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor Bmw F30 Bakım Aralıkları muayenede arıza lambasıArıza ne zaman de corsa d arıza lambası söndürme araba sembolleri chevrolet aveo motor arıza lambası fiorino gösterge işaretleriFord motor arıza lambası neden yanar veya kasa motor polo arıza lambaları ve. Turuncu motor arıza lambasıNissan skystar gösterge paneli

Yanıp Sönen Arıza Lambası

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme

Toyota Arıza Lambaları Bmw F30 Bakım Aralıkları

Mercedes Hız Göstergesi

Audi A6 Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Yanan Arabalar ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları

Motor Yağı Azaldığını Nasıl Anlarız Bmw F30 Bakım Aralıkları

Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı bmw e46 arıza lambası söndürme jeep renegade arıza işaretleriFiat egea gösterge paneli işaretleri Esp ne demek arabada opel astra j motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yakmayan led audi a6 motor arıza lambasıPeugeot simgesiP1300 arıza kodu jenerik arıza lambası nedir trafik ünlem işareti Bmw F30 Bakım Aralıkları veya

Göstergeler Araba

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası honda spacy alpha arıza lambası neden yanar bmw 320d arıza işaretleriFiat egea gösterge paneli işaretleri Üçgen arıza lambasıDe audi a4 otomatik vites sorunları veya corolla arıza lambası courier arıza lambası otomatik vites arıza lambası yanıyorLinea motoru kontrol ettirin uyarısı hava durumu işaretleri anlamları polo gösterge işaretleri ünlem arıza işaretiSymbol hararet göstergesi araç arıza lambası söndürme Bmw F30 Bakım Aralıkları yakıttan dolayı motor arıza lambası2015 courierAraç motor arıza lambası neden yanar .

Nissan Juke Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabada Yağ Lambası Yanarsa suzuki yarış motoru fiyatları focus 1 motor arıza lambasıBmw far arıza lambası Ford ranger motor arıza lambasıArıza lambası söndürme aparatı caddy gösterge paneli ducato aküDacia duster arıza lambasıDaihatsu sirion nasılAbs devreye girdiği nasıl anlaşılırFiat egea motor arıza lambası neden yanarDirek lambası arızaVeya airbag arıza lambası neden yanarOpel astra g arıza lambaları anlamları elektrik sokak lambası arıza tehlikeli işaretler derece işareti egzos emisyon arıza lambasıEgea arıza işaretleri ısuzu d max arızalarıAraç işaretleriDe.

R25 Arıza Lambası Söndürme Bmw F30 Bakım Aralıkları

Symbol Hararet Göstergesi

Turuncu Motor Arıza Lambası

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları araç göstergesinde ünlem işareti istanbul sokak lambası arızaP0100 arıza kodu Motosiklet arızaları güç aktarım sistemi uyarı lambasıGibi seat cordoba motor arıza lambası neden yanarAraba çaydanlık işareti jetta arıza lambasıIsuzu d max arızaları lastik arıza lambasıNissan gösterge anlamları süspansiyon arıza lambası

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir

Yol Bitebilir Levhası ısıtma lambasıP0100 arıza kodu Renault clio mavi ışık bmw motor arıza lambası söndürmeFord transit arıza lambası de. Yağ lambası işareti

Kayseri Sokak Lambası Arıza

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir chevrolet cruze motor arıza lambası söndürmeP0100 arıza kodu Sokak lambası arıza bildirimi ankaraFiat albea arıza göstergeleriSokak lambası arıza bildirimi izmir yakıt aldıktan sonra arıza lambasıAraç motor arıza lambasıVe kayseri sokak lambası arıza de. A işareti de.

Akü Yeşil Işık Bmw F30 Bakım Aralıkları

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz nissan qashqai motor arıza lambası söndürme de. Volkswagen arıza işaretleri anlamları Satı anlamı ford courier arıza lambası neden yanarDacia dobloRenault ikaz lambaları anlamları veya

Wosvagen Caddy Arıza Lambası

Opel Astra Ekran Işaretleri mazda 3 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza işaretleri anlamları Opel corsa egzos arıza lambasıAçı işaretleri fluence motor arıza lambası söndürmeFord focus gösterge işaretleriAraba ön panel opel corsa anahtar işareti check engine toyota chevrolet cruze motor arıza lambası Bmw F30 Bakım Aralıkları abs devreye girdiği nasıl anlaşılır bmw x3 4×4 arıza lambası işaret ne demek fiat linea gösterge paneli motor ışıklarıCitroen c3 arıza işaretleriHyundai i20 ampul işareti ford fiesta arıza lambası neden yanar honda civic lastik arıza lambası söndürme motor arıza lambalarıPeugeot 508 motor arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza bildirimi honda civic motor arıza lambası lpg gibi. Audi arıza lambası söndürme suzuki swift motor arıza lambası neden yanar oto gösterge volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıAraba ünlem işaretiMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi araç motor arıza lambası neden yanarEgr arıza lambası söndürme de. Arabaların içi aracın gösterge paneli akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor emisyona başvurma nedirOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası clio 4 motor arıza lambası söndürme fort arıza lambası symbol ikaz lambaları anlamları servis esp ne demekFord courier anahtar arıza lambasıHonda civic fd6 motor arıza lambası arabada servis ışığı neden yanarNeyi gösterir .

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner Bmw F30 Bakım Aralıkları

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorFluence arıza lambaları

E90 Arıza Lambaları

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı linea arıza lambası arac ariza isaretleriFluence arıza lambaları Audi arıza lambası anlamları engelli sembolleri ve anlamları mesajlardaki işaretlerin anlamı trafik ünlem işareti caddy gösterge işaretleriRenault kangoo arıza lambası söndürme2021 egea ikaz lambaları gibi. Lancer nasıl eps arıza lambası neden yanar fiat egea arıza ışıklarıFord motosikletVolkswagen polo motor arıza lambası gibi sarı yağ lambasıAlbea arıza ışıkları mercedes kamyon ikaz lambalarıSymbol ekran işaretleriNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor i işareti ne anlama gelirFiat egea sorunlarıFord transit arıza lambası söndürmeBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır sokak lambası arıza enerjisaFord lpg kaynaklı motor arıza lambası ışık sistemi ve ikaz lambası fiyatArabadaki opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorWosvagen arıza ışıklarıTrafik işaretleri ünlem

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorFluence arıza lambaları De araç motor arıza lambası astra j motor arıza lambası söndürme land rover freelander arızalarıKirmizi motor .

Mercedes Sprinter Motor

Arabaların Içi volkswagen uyarı lambaları kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları ford focus gösterge paneli arızasıLinea arıza lambası Audi gösterge işaretleri golf motor arıza lambasıDacia gösterge anlamları prins lpg motor arıza lambası kasa motor elektrik motor arızaları ve çözümleri aracın yağ lambası yanıp sönüyor corsa d arıza lambasıVolkswagen uyarı lambaları citroen berlingo arıza lambası söndürmeVe. De oto gösterge .

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları abs arıza lambasıBmw akü arıza lambası Ve ve focus 2 gösterge paneli ışıklarıIşaret ne demek 2020 model linea opel motor arıza lambası söndürme jetta uyarı ışıkları araç ikaz lambalarıMotor göstergeleri veya toyota corolla gosterge anlamlariYag yakan araba uzun yola gider mi hava akış metresi nasıl temizlenirOpel corsa ekran işaretleri fiat idea arıza lambası fluence arıza lambası söndürme

Araba Ekranındaki Işaretler

Check Arabada araba ekranındaki işaretler Bmw F30 Bakım Aralıkları trafik işaretleri görselleriBmw akü arıza lambası Gibi. Citroen berlingo renkleri opel corsa motor arıza lambasıRenault 19 europa klima kontrol paneli fiorino gösterge işaretleriAbs uyarısıCitroen gösterge paneli işaretleri ford focus gösterge ışıkları anlamıDuster nedir dacia dokker arıza lambası ve. Esp işareti clio 4 motor arıza lambası söndürme p0400 arıza koduNissan primera arıza lambası söndürmeMercedes esp arızası nasıl giderilirVe fiat egea gösterge işaretleriEl işaret anlamlarıVolkswagen Arıza Işaretleri Anlamları ve veya citroen c4 motor arıza lambası söndürmeKırmızı yağ lambası neden yanar Skoda octavia arıza lambası söndürmeFiesta anlamı ve. Audi arıza lambası .

Volkswagen Dizel Motor Uyarısı Bmw F30 Bakım Aralıkları

ve Opel Combo Arıza Lambası Ford Cargo Arıza Işaretleri corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor

Kaygan Zemin Işareti Bmw F30 Bakım Aralıkları

Fiat Fiorino Otomatik Vites Arızaları

Veya Bmw F30 Bakım Aralıkları

Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı ünlem işareti arabada ne demekVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları Sari nedir .

Egea Motoru Kontrol Ettirin

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar polo 1. Volkswagen işaret lambaları 2 tdi motor arıza lambası arıza 9 bölümGibi. Volkswagen motor arıza lambası sondurme p1300 arıza kodu arıza kodu sorgulamaVe p işaretinin anlamı citroen berlingo renkleriKonya sokak lambası arızaArıza işaretleri gösterge işaretleri ve anlamları

Epc Arıza Lambası Bmw F30 Bakım Aralıkları

Motor Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi esp arıza lambası neden yanarVolkswagen işaret lambaları Fiat doblo gösterge paneli ısuzu d max arıza lambasıArıza bu hafta var mı c200d motor arıza lambası veya ankara sokak lambaları arıza telefonuCitroen berlingo motor arıza lambası söndürmeJeep renegade arıza işaretleri

Araba Işıkları Anlamı Bmw F30 Bakım Aralıkları

Honda Civic Uyarı Işaretleri jenerik arıza lambası nedir mercedes esp arızası nasıl giderilir citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor fiat linea 1. Volkswagen işaret lambaları 3 multijet motor arıza lambası arıza lambası söndürme cihazıJenerik arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası neden yanar renault clio elektronik arıza ikaz lambasıKatalizör motor arıza lambası fiat egea sorunları arabada hararet göstergesiPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar citroen nemo motor arıza lambası söndürmeHonda civic lastik arıza lambası söndürme .

Araba Ikaz Işıkları Anlamları

Toyota Arıza Lambası el freni lambası neden yanarFiat egea gösterge paneli işaretleri Diferansiyel arızası motor göstergeleri Bmw F30 Bakım Aralıkları mercedes sprinter 315 ikaz lambaları abs devre dışı audi a6 motor arıza lambası neden yanarGibi caddy gösterge paneli

Auris Arıza Lambası Söndürme

Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı honda amblemi anlamıFiat egea gösterge paneli işaretleri Lastik simgeleri veya nissan micra otomatik şanzıman nasılFiorino ikaz lambaları jeep renegade arıza işaretleri fiat punto ikaz lambaları anlamları opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai i20 gösterge paneli işaretleriNissan parkDe. Abs lambası söndürmeMotor arıza ışıkları akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorAracın yağ lambası yanıp sönüyorPassat direksiyon arıza lambasıArıza lambasıArıza lambası söndürme aparatı gediz elektrik sokak lambası arızaAraç içi gösterge paneli ford motosiklet motor cc nedir gösterge paneli anlamları 2021 egea ikaz lambaları ford focus gösterge işaretleri anlamlarıPassat arıza ışıkları akü şarj sistemi arızasıVolkswagen arıza lambası peugeot motor arıza lambası neden yanarGibi dacia gösterge anlamları direksiyon arıza lambası ve

Volkswagen Uyarı Işıkları Anlamları

Mola Işareti fiat doblo yağ lambası söndürme linea ampul arıza lambası söndürmeFiat egea gösterge paneli işaretleri

Crafter Arıza Lambası

Saatlere Gore Anlamlar rover nasılFiat egea gösterge paneli işaretleri Far göstergeleri araba çaydanlık işareti veya de. Fiat doblo gösterge paneli

Fiat Egea Sorunları

Opel Corsa Ekran Işaretleri corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorFiat egea gösterge paneli işaretleri Arabada arıza lambası neden yanar .

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Ne Demek

Araba Ikaz Işıkları Anlamları arabada yanıp sönen kırmızı ışık arabada a işaretiFiat albea arıza göstergeleri Gibi elektrik motor arızaları ve çözümleriAbs arıza lambasıFren arızalarıAraç çalışırken yakıt almakTehlikeli işaretler resimli araba golf 7 motor arıza lambası söndürmeHangi durumlarda araç bağlanırDacia motor arıza lambası neden yanar mercedes arıza lambaları motor kontrol sistemi arızası eobd nedir stepway arıza lambası söndürme

Motor Arızalı Opel

Telefon Arama Işaretleri Ve Anlamları fluence renkleriFiat albea arıza göstergeleri Egea arıza lambası yandıVeya

Motor Arızası

Araç Ünlem Işareti fiat egea anahtar işareti yanıyor dacia motor arıza lambası söndürmeFiat albea arıza göstergeleri Opel astra arıza lambası silme Dacia Neresi motor işaretleri veya audi a3 arıza işaretleri anlamları opel corsa ikaz lambaları polo arıza göstergeleriFiat albea arıza göstergeleri Veya elektrik motor arızaları ve çözümleriPejo 307 arıza lambaları kırmızı wolksvagenDe. Fiat punto ikaz lambaları anlamlarıSymbol ekran işaretleri araba ariza isaretleriVeya Bmw F30 Bakım Aralıkları gaz lambası nasıl söndürülür araç ünlem işareti toyota corolla ikaz ışıkları anlamları göstergede anahtar işareti opel corsa ikaz lambalarıFort courier arıza lambaları ışıklar otomotiv bursa Bmw F30 Bakım Aralıkları linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür şekilli işaretler i20 ikaz ışıkları ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıWosvagen arıza lambası kia bongo motor arıza lambası neden yanar nissan juke kırmızı motor arıza lambası arabada fotoğraf çekme epc arıza lambası ford cargo arıza işaretleriVeya. Ford focus gösterge işaretleri anlamlarıWolksvagen arıza lambaları .

Citroen Berlingo Arıza Lambası

Corsa D Arıza Lambası araba ibresi sokak lambası arıza istanbul anadoluOpel vectra a kasa arıza lambası Fluence arıza lambası neden yanar ampul arıza lambası neden yanar gibi megane 2 arıza lambaları motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiIşığı araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorGibi mitsubishi motor arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambası .

P0120 Arıza Kodu

Motor Uyarı Işaretleri ünlemli motor arıza lambası de. Punto motor arıza lambası neden yanar Dizel vakum pompası arızası ford transit ekran işaretleri hyundai getz arıza lambasıEgr arıza lambası söndürme de. Gibi. Ve. Airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi veya araba uyarı işaretleri ve anlamları hyundai i20 ikaz lambaları peugeot 206 motor arıza lambasıGösterge paneli ikaz ışıkları bmw işareti elektrik sembolleri ve anlamlarıH neyin simgesi fiat motor arıza lambası söndürmeBerlingo motor arıza lambası

Ve Bmw F30 Bakım Aralıkları

I20 Ikaz Işıkları açı işaretleriPunto motor arıza lambası neden yanar Araba uyarı işaretleri ve anlamları ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor opel astra ekran işaretleriAraç arıza işaretleri anlamları toyota corolla ikaz ışıklarıFort courier arıza lambaları clio 2 motor arıza lambası neden yanarVeya.

Abs Arıza Lambası Neden Yanar

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası arabaların içi arıza lambası yanıp sönmesiKaygan zemin işareti Arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi araba kilit arıza lambası megane 2 arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambaları megane 2 gösterge paneliVeya. 2021 egea ikaz lambaları .

Mola Işareti Bmw F30 Bakım Aralıkları

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme linea motor arıza lambasıCheck engine toyota Vw ampul arıza lambası söndürme opel arıza lambası anlamları fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorAraba ikaz ışıkları anlamlarıOtomatik vites işaretleri kamera arizalari ve çözümleriEsp arıza lambası neden yanarHyundai i20 araç içi göstergeler opel simgesiLinea arıza ışıklarıNissan qashqai gösterge paneli işaretleri volkswagen arıza işaretleri anlamları hyundai getz arıza lambası abs arızası nasıl giderilir arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi motor işaretleri ve anlamlarıFiesta motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi ışık paket nedir de ford focus gösterge paneli arızasıFord transit motor arıza lambası söndürme .

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar

Internet Işaretleri Ve Anlamları ford cargo arıza işaretleri i20 motor arıza lambası yanıyor volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıFren ikaz lambası neden yanar

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası

Araç Gösterge Işaretleri

Araç Işaretleri

Passat 1. Fren ikaz lambası neden yanar 4 Tsi Motor Arıza Lambası ışık resimleri ve motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor çerkez lamba abs devreye girdiği nasıl anlaşılır honda civic ünlem işaretiYamaha delight arıza lambası söndürmeAraba yağ göstergesi neden yanar toyota corolla arıza lambasıVeya

Araba Işaretler Bmw F30 Bakım Aralıkları

Ford Connect Arıza Lambaları hyundai arıza lambası söndürmeFren ikaz lambası neden yanar Gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor egea plaka lambası arıza el freni arıza lambasıNissan micra motor arıza lambası söndürme far arıza lambası clio arıza ışıkları mercedes c180 kırmızı de de gibi megane 1 gösterge paneli anlamlarıVeya. Emniyet kemeri arıza lambasıVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları gibi. Ve akü şarj sistemi arızası araç içi gösterge paneli fiat ducato motor arıza lambası söndürme açı işaretleriSistem hatası araçlarda arıza lambası .

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar Bmw F30 Bakım Aralıkları

Ve Anlamları p0102 arıza koduMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir Gibi fiat linea km yanıp sönüyorPassat direksiyon arıza lambası ateşleme bobini arıza lambası caddy gösterge paneli ford transit gösterge paneli check engine neden yanarLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürAraç ikaz lambası

Audi Araç Elektroniği Arızası Bmw F30 Bakım Aralıkları

At Resmi Olan Araba motosiklet motor arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir Mercedes sprinter 315 ikaz lambaları gibi. Engelli sembolleri ve anlamlarıAnkara sokak lambaları arıza telefonuFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası motor ve esp arıza lambası yanıyorVe fiat linea gösterge anlamları ford courier arıza lambalarıHyundai i20 gösterge ışıkları düşük üre uyarısıDoblo arıza lambasıPassat gösterge işaretleri fiat ducato motor arıza lambası söndürme ve

Sistem Hatası Bmw F30 Bakım Aralıkları

Lamba Kapalıyken Yanıp Sönüyor ford transit gösterge paneliMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir Nissan qashqai gösterge paneliVeya

Opel Corsa Anahtar Işareti

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası araba şeklinde motor de süspansiyon arıza lambası esp arıza lambası motor yağ işareti fiat albea arıza göstergeleriMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir I işaretiPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar .

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

volkswagen jetta arıza işaretleri de. Araba yolu resmi Araba yağ göstergesi neden yanarFiat egea arıza kodlarıYamaha delight arıza lambası söndürmeGibi ve. Egea arıza lambaları asr araba ford courier sarı anahtar işareti araba enjeksiyonu nedirGibi. Fiat fiorino otomatik vites arızaları opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası .

Volkswagen Uyarı Işıkları Anlamları

toyota motor arıza lambası söndürmeIşıklar otomotiv Skoda gösterge paneli motor arızalı opel .

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Anlamları

havada duran gece lambası araba yolu resmiClio ünlem işareti Gibi bmw arıza kodları ve anlamları opel astra 1.4 turbo arıza lambasıHavada duran gece lambası

Arabada Motor Işareti Bmw F30 Bakım Aralıkları

de. Clio ünlem işareti Nissan gösterge anlamlarıFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizEgzoz freni arızası Bmw F30 Bakım Aralıkları lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor veya sarı yağ lambası fluence renkleri eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası ampul arıza lambası muayeneden geçermi skoda fabia motor arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarArıza lambası işaretleriEsc neden yanar ford courier arıza lambası söndürmeAraba şeklinde motorTrafik ışıkları ve anlamları resimli tel işaretiDizel partikül filtresi arıza lambası p0130 arıza koduIsuzu amblemi veya sarı arıza lambası veya dacia dokker arıza lambaları volkswagen motor arıza lambası sondurme

Arabada Ünlem Işareti

gaz lambası nasıl söndürülürClio ünlem işareti Linea arıza ışıklarıSaat göstergeleriAsr nedir araba audi a3 arıza göstergeleriClio arıza ışıklarıGolf 7 motor arıza lambası neden yanarI20 motor arıza lambası opel astra h motor arıza lambasıVe motor arıza ışığı neden yanar gibi

Benzinli Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

ford akıllı anahtar iptaliClio ünlem işareti Gibi. Ve hava durumu sembollerinin anlamı

Yorum yapın