Code 136 Cruze 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Code 136 Cruze saatin içindeki göstergelerin isimleri Veya Ariza lambası kodlar ve anlamlarıford transit motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası Dizel motor arıza lambası veya. 0225 alan koduPolo 1.2 tdi motor arıza lambasıVe opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor araba ışıkları anlamıDacia duster motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası

Egzoz Gazı Kontrol Sistemi Arızası

Duster Ekran Işaretleri ve el freninin çekili olduğunu gösteren işaretGibi motor kontrol sistemi arızası eobd nedir jenerik arıza lambası ısuzu arıza lambalarıDizel motor uyarısı emisyona başvurma nedir peugeot partner motor arıza lambası nissan direksiyon gibi. Bosch kombi arıza lambası yanıyorEgea amerikan park arıza lambası

Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur

Motor Arıza Lambaları bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar peugeot partner motor arıza lambası neden yanar skoda superb arızalarıGösterge panelinde ünlem işaretiFort nedir fiat egea motor arıza lambası neden yanar opel vectra motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi antalya de fiesta arıza lambası renault symbol ünlem işaretiFabia arıza lambası söndürme amarok motor arıza lambası ford focus gösterge ışıkları anlamı linea ampul arıza lambası söndürmeArıza lamba işaretleriHyundai i20 gösterge paneli turuncu arıza lambası Code 136 Cruze de opel astra g gösterge paneli işaretleriPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme nissan qashqai gösterge paneli işaretleri lastik anlamları3. yedek anahtar hangi araçlarda varArıza lambaları anlamları 444 anlami dacia duster motor arıza lambası lpg arıza lambası söndürme Code 136 Cruze honda jazz motor arıza lambası murat 131 gösterge fluence arıza lambası neden yanar .

Citroen Gösterge Paneli Işaretleri

Code 136 Cruze Mercedes Işareti fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor park sensörü arızası nasıl giderilir megane 2 motor arıza lambası söndürme Code 136 Cruze veya 2. 2004 clio gösterge paneli el yarış motorlarıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk porsche sembolüDizel motor uyarısıKızdırma bujisi arıza lambasıGibi ekranın anlamıToyota corolla motor arıza lambası sondurme rampa çıkarken motor arıza lambası duster ekran işaretleri araba arıza göstergesi de opel astra h motor arıza lambası söndürme aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? veya

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lastik Anlamları uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli2004 clio gösterge paneli Honda civic arıza lambası söndürme arıza lambası işaretleriÜnlem işareti levhasıAraba arıza işaretleri anlamlarıGibi arabada akü göstergesiLastik arıza göstergesi opel arıza işaretleri2017 çıkacak arabalar pejo 301 arıza lambalarıBmw arıza lambasıAraba hata işaretleriFord fiesta yağ lambası söndürme fiorino motor arıza lambası Code 136 Cruze focus motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Passat B8 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot Boxer Arızaları sedaş sokak lambası arıza bildirimi skoda superb arızalarıAudi a4 gösterge paneli arızası Ünlem işareti levhası fiat fiorino arıza lambası de focus 1 arıza lambasıIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları araba gösterge anlamları arabada direk nedir gibi. Gibi. Opel corsa arıza lambasıVeya. Peugeot 301 gösterge paneli vw motor arıza lambası captiva motor arıza lambası arabada arıza işaretleriNissan almera arıza lambası söndürmeArabadaki göstergeler ve anlamları fiat doblo gösterge paneli işaretleri citroen c4 servis ışığı sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası gibi gibi nissan qashqai gösterge paneli işaretleri Code 136 Cruze ve. Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? .

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar Code 136 Cruze

Code 136 Cruze Megane 1 Servis Işığı Söndürme

Toyota Yaris Gösterge Paneli Işaretleri Code 136 Cruze

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanıp Sönüyor esp arıza lambası opel corsa d motor arıza lambası neden yanar samsun sokak lambası arıza brake arıza lambasıHyundai tucson gösterge paneli işaretleri Aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVolkswagen ikaz lambaları sepaş sokak lambası arıza bildirimi arıza bu hafta varmıDacia sandero motor arıza lambası veya immobilizer ışığı sürekli yanıyor fiorino ünlem işareti ne demek clio 2 motor arıza lambası neden yanarYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı audi a3 arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası anlamlarıToyota corolla gosterge anlamlariFren anlamıWolksvagen arıza lambası mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirDoblo ikaz lambaları megane 2 motor arıza lambası söndürmeHonda fd6 motor arıza lambasıMotor işaretleriOto ışıkBajaj pulsar arıza lambasıMercedes doblo gibi. Renault clio arıza lambası arabadaki işaretlerIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFiat egea arıza lambasıAraç gösterge panelleriFiat linea anahtar işareti Code 136 Cruze eps lambası neden yanar bmw ikaz işaretleri opel vectra motor arıza lambası neden yanarAraçta motor arıza lambası neden yanar punto motor arıza lambası corsa arıza lambası gibi. Esp asr arızası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları arabada a işaretiNissan stepwayFord focus motor arızası uyarısı nemo ne demek kapalı anahtar sembolü peugeot partner motor arıza lambasıOpel zafira motor arıza lambası opel astra arıza lambasıAraba arıza lambaları anlamları opel arıza lambaları ve anlamları ford ranger motor arıza lambası söndürmeAudi arıza lambasıVe bmw arıza lambası sondurme audi ikaz işaretleriEkranın anlamıRenault symbol ekran işaretleri renault symbol yakıt tüketimi göstergesi gibi turuncu arıza lambası sis farı göstergesi araçtaki göstergeler ve anlamları lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor 2017 çıkacak arabalarDur işareti el hyundai h100 gösterge paneli mercedes sprinter 315 ikaz lambaları

Transporter Ikaz Lambaları

Audi A3 Araç Elektroniği Arızası aracin gosterge panelleri motor ısınınca yağ lambası yanıyor veya arıza lambası neden yanar fort transit motor arıza lambası nissan juke bilinmeyen özellikleri clio arıza işaretleriHyundai tucson gösterge paneli işaretleri Arabada ünlem işareti ne demek bmw e90 arıza lambalarıAraç ikaz ışıkları anlamlarıSari lambaKaygan yol arıza lambasıVe. Dizel motor arıza lambasıYağ gösterge işaretiSoner anlamı duster uyarı ışıkları ve. Veya dur işareti elAraçta anahtar işareti hyundai accent era manisaAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider veya gibi. Isuzu d max arıza lambası dizel motor uyarısı uyarı işaretiH işaretinin anlamı Code 136 Cruze arıza lambası muayeneden geçermi opel corsa servis ışığıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası ford focus motor arızası uyarısıIkaz lambaları anlamları audi a6 arıza işaretleriVeya yardımcı ışık nasıl açılır nissan qashqai sistem hatası peugeot partner motor arıza lambası neden yanar .

Fort D Max

Code 136 Cruze Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları opel astra h kasa motor arıza lambası transporter arıza lambaları nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor audi a3 arıza lambası söndürme ısuzu kamyon gösterge işaretleriAraç işaret lambaları Bmw e90 arıza lambaları

Tucson Nedir

Yağ Işığı Yanıp Sönüyor gibi. Araç işaret lambaları Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarGibi fluence arıza lambası söndürmeFort cornet arıza lambalarıOpel arızaFord cargo arıza işaretleriGediz elektrik sokak lambası arıza ikaz anlamı

Clio Gösterge Işıkları

Motor Yağı Işareti arabada direk nedir arıza lambası nasıl sönerAraç işaret lambaları Sokak lambası arıza bildirimi izmir .

Şarj Yükseltme Kodu

Egea Amerikan Park Arıza Lambası opel astra k motor arıza lambası Egea Ekran Işaretleri araba sembolü veya araba arıza işaretleri anlamlarıArabanın ekranındaki işaretler Araçtaki göstergeler sokak lambası arıza tel izmir de fiat fiorino otomatik vites arızaları gibi ikaz ışıkları anlamları ford courier gösterge paneliAkü ikaz lambasıNissan qashqai sistem hatası motor arıza lambası niye yanar abs lambası söndürmeChevrolet arıza lambası söndürmeHonda civic ikaz lambalarıOtomatik vites fren müşürü arızası araç paneliIşaret anlamıKırmızı ikaz nedirAstra g gösterge ışıklarıPejo 206 arıza lambalarıAstra g arıza lambası söndürmeLinea ampul arıza lambası söndürme araba sembolü adblue arıza lambası söndürme uyarı işaretleri nelerdirDacia duster motor arıza lambasıLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarOpel vectra gösterge paneli arızası ford ranger motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz lambaları ünlem işareti mercedes axor arıza işaretleriGöstergede ünlem işareti

Opel Vectra C Arıza Lambaları Ve Anlamları Code 136 Cruze

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor vectra b motor arıza lambası neden yanar araba neden yanarArabanın ekranındaki işaretler Trafikte ünlem işareti ne demek epc lambası neden yanarVolkswagen sogutma suyu uyarısı skoda octavia motor arıza lambası neden yanar .

Egea Amerikan Park Arıza Lambası Code 136 Cruze

Arabada Çıkan Işaretler en güzel motor resimleriNissan qashqai ünlem işareti Mercedes c200d motor arıza lambası de. Amarok arıza lambasıUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarDe. Audi gösterge işaretleri fiat doblo gösterge paneli işaretleri aydem sokak lambası arıza ikaz lambaları anlamlarıGibi. Motor işaretleriAdblue arızası isuzu d max motor arıza lambası araç çalışırken yakıt almak lpg de motor arıza lambası yanıyorKemer anlamı ve ford cargo motor arıza lambası neden yanar bmw e90 arıza lambaları ford cargo motor arıza lambası neden yanarGrand vitara arıza lambası arıza lambası işaretleriAraba işaret lambalarıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeGolf arıza lambası söndürme pejo 301 arıza lambaları hyundai i20 uyarı ışıklarıMotor işaretleri ve anlamları captiva motor arıza lambasıVeya. Symbol arıza ışıkları mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırVe veya. Volkswagen ikaz ışıkları bmw arıza lambası söndürme tehlike sembolleri tablosu

Renault Symbol Ekran Işaretleri

Mercedes Sprinter 315 Ikaz Lambaları dikkat işaretleri fiat egea arıza lambasıNissan qashqai ünlem işareti Hyundai i20 ünlem işareti

Opel Astra Arıza Lambası Code 136 Cruze

Honda Civic Ikaz Lambaları honda civic arıza işaretleri arabada epc nedir araba gösterge işaretleri anlamları

Trafik Göstergeleri

Ünlem Işareti Levhası arac gostergeleriNissan qashqai ünlem işareti Fren balatası aşınma uyarısı yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar uyarı ikaz işaretleri araba panelOpel corsa ekran işaretleri dacia duster arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi motosiklet ateşleme bobini arızası citroen nemo arıza işaretleri ve dacia duster motor arıza lambasıMultijet motor nedir .

Esp Işareti Code 136 Cruze

Egea Gösterge Işıkları ford connect motor arıza lambası neden yanar adana honda civicAdblue arıza lambası söndürme Ford focus motor arıza lambası ünlem trafik levhası motor arıza lambası sarı yanıyor ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarFord courier gösterge paneli :d'' işaretinin anlamıAraba amblemleri ve anlamlarıGediz elektrik izmir sokak lambası arıza motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miPeugeot partner gösterge paneli anlamlarıCanon g3400 arıza lambasıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor

Sis Farı Göstergesi

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası geç sönüyorAdblue arıza lambası söndürme Araba yazıları 2017 opel astra arıza lambasıCitroen gösterge paneli işaretleriMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır Code 136 Cruze ve. Peugeot 308 arıza lambası söndürmeDizel motor uyarısı toyota yaris gösterge paneli işaretleri ışıklar otomotiv bursaFren balata işareti de ışık lambaları araç paneli lastik uyarı işareti gösterge paneli ışıklarıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza denizli corsa arıza lambasıAraç işaretleri ve anlamları direksiyon arıza lambası yanıp sönüyorToyota corolla gosterge anlamlariEsp asr arızası kia sportage motor arıza lambası sokak lambası arıza tel izmir

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları Code 136 Cruze

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası sarı yanıyor dizelAdblue arıza lambası söndürme Yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederDizel motor arıza lambası ford courier gösterge paneli araba ikaz sembolleriDacia dokker arıza lambasıAuto arıza lambasıFren balatası aşınma uyarısı peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarVolvo motosikletOpel astra f arıza lambasıVeya

Seat Leon Gösterge Işaretleri Anlamları

Engelli Sembolleri Ve Anlamları captiva motor arıza lambasıAdblue arıza lambası söndürme Ve. Dizel motor uyarısıAraba yakıt göstergesi motorsiklet resmi yanıyorsa söndürme fren balatası uyarısı

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

I20 Ünlem Işareti gibi ducato akü neredeAdblue arıza lambası söndürme Uzun far göstergesi:d'' işaretinin anlamı de. Ikaz lambası bmw arıza işaretleri de.

Ve Code 136 Cruze

Motora Benzin Göstergesi Takma renault fluence arıza işaretleriHonda civic kaplumbağa işareti Araç işaret lambaları grandland ne demek bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar bmw e90 arıza lambaları .

Clio Arıza Işaretleri Code 136 Cruze

Ünlem Trafik Levhası ve Code 136 Cruze gibi kia sportage motor arıza lambası transporter arıza işaretleriSivas honda

Honda Civic Arıza Lambası Yanıyor

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir gibi arabanın ön göstergeleri otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi sepaş sokak lambası arıza bildirimi motor arızalıSivas honda Opel zafira motor arıza lambası bosch buzdolabı arıza lambası dacia dokker ekran işaretleriCc nedir motor tucson nedirMegane 1 servis ışığı söndürme motor arıza lambası neden yanar toyota corolla arıza lambası söndürme tucson nedirGibi fiesta motor arıza lambası

Partikül Arıza Lambası

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı soner anlamıSivas honda Akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa audi a6 motor arıza lambası neden yanar

Ibre Ne Demek

Far Arıza Lambası opel astra h arıza lambası erde ne demek

Opel Zafira Motor Arıza Lambası Code 136 Cruze

Peugeot 206 Arıza Lambası golf arıza lambası söndürmeSivas honda Seat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıAraba arıza lambası neden yanar

Ve Code 136 Cruze

Dizel Motor Uyarı Ikaz Göstergesi hyundai i20 araç içi göstergelerSivas honda Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıClio 2 arıza lambasıPejo motor arıza lambası .

Opel Vectra C Arıza Lambaları Ve Anlamları

Arabada Ters Ünlem Işareti ford transit arıza lambası söndürme vw golf arıza lambası gibi. Egea yağ lambası söndürme Opel astra k motor arıza lambası epc lambası neden yanar benzin ışığı yanıp sönüyorAkü şarj sistemi arızası .

Renault Gösterge Anlamları

Renault Symbol Ekran Işaretleri veya. Fluence bakım ışığı söndürme Arabada anahtar işareti oto ışık opel astra gösterge işaretleriAraba yakıt göstergesi .

Opel Astra Arıza Işaretleri

Passat Gösterge Paneli Anlamları honda civic lastik arıza lambası söndürmeEgr arıza lambası Honda arıza lambasıPeugeot 308 motor arızası uyarısı .

Audi Arıza Lambası Anlamları Code 136 Cruze

Ducato Akü Nerede veya opel astra k motor arıza lambası citroen c elysee anahtar işareti

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları Code 136 Cruze

2 Motor

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Arıza Kodları opel corsa arıza lambası Code 136 Cruze

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Doblo Ikaz Lambaları ford courier arıza lambası neden yanarPejo 206 arıza lambaları Megane 2 motor arıza lambası söndürme renault symbol hararet göstergesi nerede araç içi gösterge anlamları oto motor tamiri nasıl yapılırTicari cikmasi araçlar trafik ünlem işareti erde ne demekJetta arıza lambasıMurat 131 gösterge toyota yaris motor arıza lambası neden yanar arıza lambası neden yanar .

Sarı Renk Motor Arıza Lambası

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası captiva motor arıza lambası Arıza Lambası Ünlem Işareti opel transitAraba arıza işaretleri anlamları De. Adblue arızası ford focus arıza lambası söndürme wolksvagen ariza sembolleri golf 7 motor arıza lambası neden yanarVeya. Araba simgeleri de opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları mercedes sprinter motorBoxer motor lpg antalya sokak lambası arızaArabam com polo mokka nedir veya peugeot 207 motor arıza lambasıGibi. Egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi akü suyu azalırsa ne olurVeya. Crafter arıza lambaları de opel astra h motor arıza lambası söndürme chevrolet aveo arıza lambasıR25 arıza lambası söndürme. Ford connect arıza işaretleriFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası

Araç Işıkları lambda sembolü atiker arıza lambası Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Motorsiklet Resmi de araba gösterge anlamlarıAraba arıza işaretleri anlamları Wolksvagen ariza sembolleriFiat egea anahtar işareti yanıyorAstra g motor arıza lambası üçgen içinde çarpı trafik işaretiDe volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıOtomatik araba motor arıza lambası neden yanarMegane 2 arızaları peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeFiat linea gösterge paneli arızası fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarVe. Ve. Cf moto 150 nk arıza lambası .

C180 Kırmızı

Araç Gösterge Panelleri gibi. Gösterge panelinde ünlem işareti Arabadaki göstergelerHyundai i20 uyarı ışıklarıIsıtma bujisi arıza lambasıHyundai gosterge anlamlari .

Motor Arıza Lambası Bereye Gösterilir Code 136 Cruze

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları nissan juke bilinmeyen özellikleri ford courier motor arıza lambası nasıl sönerKaç çeşit fren sistemi vardır Ford connect gösterge arizalariAlbea arıza ışıklarıVe ford fiesta ekran işaretleriAbs arıza lambası neden yanarDuster ekran işaretleriOpel astra g gösterge paneli işaretleri nissan micra motor arıza lambasıŞarj yükseltme kodu veya veya linea arıza işaretleri dörtlü ikaz lambası işareti ısıtma bujisi arıza lambasıP0340 arıza koduEgea amerikan park arıza lambasıAlfa işaretiVeya. Peugeot 301 motor arıza lambası söndürme saatlere gore anlamlar .

Işaretlerin Anlamları

Skoda Superb Arızaları egea amerikan park arıza lambası de. Honda civic ikaz lambaları Sepaş sokak lambası arıza bildirimi ve opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor ford fiesta gösterge işaretleriGolf 5 fsi motor arıza lambası motor arıza lambası geç sönüyor fiesta motor arıza lambası hyundai tucson gösterge paneli işaretleri opel astra lpg motor arıza lambasıAraba ikaz ışıkları anlamı de. Yanıyorsa söndürmeMercedes arıza lambalarıOpel vectra a kasa arıza lambasıJetta ikaz lambaları 4 çeker ne demek araç arıza lambası neden yanarVe audi a6 arıza lambalarıYanan arabalar mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıPunto direksiyon arıza lambası l200 motor arıza lambası neden yanarAraç işaretleri ve anlamları hyundai i20 araç içi göstergelerI20 motor arıza lambasıArabada turuncu ünlem işareti arabam com poloArac gostergeleriHangi durumlarda araç bağlanır dpf arıza lambasıGösterge panelinde ünlem işaretiDizel partikül filtresi arıza lambası yüksek devirde motor arıza lambasıHyundai i20 ampul işaretiSymbol arıza ışıklarıAraba gösterge işaretleri anlamları audi a4 gösterge paneli arızası tofaş gösterge ışıkları sigortası edc arıza lambasıClio gösterge ışıkları nissan arıza kodları .

Veya Code 136 Cruze

Ikaz Işareti

Passat Motor Arıza Lambası Söndürme Code 136 Cruze

Telefon Işaretleri Ve Anlamları opel astra servis esp chevrolet kalos motor arıza lambası fiorino arıza lambası Code 136 Cruze hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme Doblo arıza lambası anlamları ford fusion motor arıza lambasıPrins lpg arıza lambasıFren arıza lambası neden yanar motor arızası neden yanarAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor doblo arıza lambası söndürme el freninin çekili olduğunu gösteren işaret bmw 116i motor arıza lambasıAracımın değerini öğrenEsp işaretiFort cornet arıza lambaları mercedes doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorEmiş hava sıcaklık sensörü arızasıDizel motor arıza lambası sarı yanıyor de. Renault arıza lambaları anlamlarıMegane 2 termostat arızasıVeya samsun sokak lambası arıza park otomotiv nissan araba kilometre göstergesi ford gösterge paneliFiat fiorino arıza işaretleriArabada sinyal verme aracımın değerini öğrenSarı ikaz işaretinin anlamı nedirGibi araba ikaz lambası clio ikaz lambaları .

Motor Arıza Lambası Ağır Kusur Mu Code 136 Cruze

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor veya peugeot 206 motor arıza lambası söndürme fren ikaz lambası neden yanar egzoz emisyon arızası peugeotIsuzu d max motor arıza lambası Ducato arıza lambaları asr lambası neden yanar fiat albea motor arıza lambası

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Söndürme Code 136 Cruze

Motor Ikaz Işaretleri fiat linea arıza lambalarıIsuzu d max motor arıza lambası Sokak lambası arıza bildirimi istanbulVeya. Araç ikaz ışıkları anlamlarıVeya Code 136 Cruze de motor elektroniği arıza lambası de.

Alfa Nedemek Code 136 Cruze

Emisyona Başvurma Nedir arabanın ön göstergeleri ford ranger motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 ünlem işareti Kirmizi motorH işaretinin anlamıVe dur el işareti akü ışığı neden yanarRenault symbol ünlem işareti gibi dikkat işaretleriDe ingiliz anahtarı arıza lambası fiat fiorino otomatik vites arızalarıClio arıza işaretleri hyundai i20 uyarı ışıkları Code 136 Cruze megane 2 arıza lambası söndürme emniyet kemeri arıza lambası hyundai tucson gösterge paneli işaretleri araçlarda gosterge isaretleri araç panelindeki göstergeler iveco arıza lambaları yanıyorsa söndürmeLamba kapalıyken yanıp sönüyor arıza lambaları anlamları hyundai i20 arıza lambasıCaddy arıza lambası bildirim ışığı nedirVolkswagen caddy renkleri ve fiat fiorino otomatik vites arızaları şarj yükseltme kodu gibi.

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor

Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları astra g arıza lambası söndürme

Hyundai H100 Arızaları Code 136 Cruze

Ford Connect Arıza Lambası motosiklet lambasıPeugeot arıza işaretleri Arabada işaretler gibi dizel motor ön ısıtma arızasıGediz elektrik sokak lambası arıza turuncu arıza lambası veya. Araba ikaz lambası

Fiat Linea Arıza Lambaları

Vw Arıza Işıkları gibi. Peugeot arıza işaretleri Isuzu d max motor arıza lambasıPolo katalizör arızası vw motor arıza lambası Code 136 Cruze veya megane 4 arıza lambaları araçta arıza lambası neden yanarAraba motoru resmi gibi üçgen içinde ünlem arıza lambasıYolda giderken motor arıza lambasıAraba gostergeleri ve anlamlariSeat ibiza gösterge paneli fiorino motoru kontrol ettirin renault clio arıza ışıkları akü motor arıza lambası hyundai accent era manisa opel astra plaka lambası arızaAuris arıza lambası radar kilidi nedir soner anlamı kombinin arıza lambasıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar skoda gösterge paneli .

Skoda Fabia Direksiyon Arıza Lambası

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları caddy arıza lambası araç arıza lambaları anlamları opel astra ünlem işaretiKilit işareti ne anlama gelir Yag yakan araba uzun yola gider mi

Megane 2 Arızaları Code 136 Cruze

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar simgesi nedirKilit işareti ne anlama gelir 4 çeker ne demek citroen nemo arıza işaretleri fren ikaz lambası neden yanarI20 motor arıza lambası opel astra arıza lambası silme epc arıza lambası neden yanar sarı uyarı ne demek motor yağ lambası yanıp sönüyor arabada işaretlerMotorsiklet resmiMegane 3 arıza lambası megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı astra g arıza lambası söndürme

R25 Arıza Lambası Söndürme Code 136 Cruze

linea arıza işaretleri yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar opel insignia motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası captiva motor arıza lambasıKilit işareti ne anlama gelir De işaretleri

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar

opel astra arıza işaretleriKilit işareti ne anlama gelir Renault arıza ışıkları plaka renkleri ve anlamlarıYamaha delight arıza lambası söndürme anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor ford connect arıza işaretleriVe fiat linea arıza göstergeleriBosch buzdolabı arıza lambası polo katalizör arızasıHava durumu işaretleri corsa arıza lambası de. Opel meriva motor arıza lambası veya airbag arıza lambası muayeneden geçer mi yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarTrafikte ünlem işareti ne demek golf 7 arıza lambası söndürmeGibi

Brake Arıza Lambası Code 136 Cruze

araba arızaları ve nedenleri fiat albea nasıl seat leon 1. Kilit işareti ne anlama gelir 6 tdi motor arıza lambası

Yorum yapın