Uyarı Işıkları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Uyarı Işıkları dizel motor uyarı ikaz göstergesi Sokak lambası arıza bildirimi ankaraclio 2 gösterge paneli Ariza lambası Araba göstergesi ünlem işaretiAriza lambası Kullanım dışı levhası yakıt filtresi arıza lambası gaza basınca motor arıza lambası yanıyorGibi. Motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul arabada check ne demekChevrolet cruze motor arıza lambası de. Peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeOpel astra ekran işaretleri citroen c3 motor arıza lambası neden yanarSarı lamba katalizör arıza lambası de. Veya. De anahtar işaretiHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar hyundai getz arıza lambaları .

Uyarı Işıkları

Teker Arıza Lambası cam suyu işaretiToyota corolla gösterge paneli işaretleri Motor ariza lambasi transporter motor renault symbol 2015 arıza işaretleri

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası Uyarı Işıkları

Volkswagen Uyarı Lambaları fren balata arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli işaretleri Duster ikaz ışıklarıVolkswagen motor arıza lambası sondurme araç gösterge paneli işaretleri gibi hava durumu işaretlerinin anlamıAraba balatası neden yanarFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası honda spacy alpha arıza lambası neden yanarToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar

Bmw Işareti

Linea Hız Göstergesi Çalışmıyor veya Uyarı Işıkları qashqai arıza lambası bosch buzdolabı arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli işaretleri

Golf 7 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yağ Lambası Neden Yanıp Söner ve tiguan epc ve motor arıza lambası arıza göstergeleri Uyarı Işıkları seat cordoba 1. Toyota corolla gösterge paneli işaretleri 4 tdi motor arıza lambası neden yanar arabanın ekranındaki işaretler ford fiesta motor arıza lambası neden yanarMegane 1 gösterge paneli arızası ford gösterge işaretleri arabada egr nedir Uyarı Işıkları peugeot gösterge işaretleri arabada anahtar göstergesi bursa sokak lambası arızaFord transit arıza lambası söndürme musluk arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeCrafter arıza lambalarıBmw arıza işaretleri soğuk havada motor arıza lambası neden yanarArabada abs neden yanarArıza kodlarıFord focus 1.6 tdci motor arıza lambasıFord courier arıza lambası anahtar işaretiSarı motor arıza lambası neden yanarDe. Opel corsa anahtar işareti yağ lambası neden yanıp söner .

Nissan Qashqai J11 Periyodik Bakım Tablosu Uyarı Işıkları

Uyarı Işıkları Araç Arıza Işaretleri Ve Anlamları seat cordoba 1. Opel corsa uyarı işaretleri 4 tdi motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza işaretleriGibi volkswagen caddy arızaları .

Lpg Filtresi Tıkanma Belirtileri

Uyarı Işıkları Ampul Arıza Lambası Neden Yanar ve. Audi a3 arıza ışıkları Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor uyarı işaretlerMotor yağ işaretiUyarıcı işaretler veya. Audi a6 arıza göstergeleri duster nedir araba göstergesinde anahtar işaretiVw polo motor arıza lambasıAraç arıza lambası anlamları renault symbol 2015 arıza işaretleri motor arıza lambası sondurme honda fd6 motor arıza lambası ford fiesta motor arızası servise gidin de oto arıza lambaları .

Duster Ikaz Işıkları

Yokuş Kalkış Desteği Işareti veya bmw 320d arıza işaretleriAraçta arıza lambası neden yanar Isuzu ikaz lambalarıMercedes arıza lambası lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar lpg ışığı yanıp sönüyor motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor fiat linea gösterge lambaları anlamları .

Symbol Motor Arıza Lambası Uyarı Işıkları

Ford Focus Otomatik Vites Arızaları

Arabada Işaretler

Araç Gösterge Işıkları Yanıp Sönüyor egea arıza lambasıNissan micra arıza lambası söndürme Ssangyong motor arıza lambasıFord c max motor arıza lambası neden yanar bosch buzdolabı arıza lambası abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir .

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

Range Rover Arıza citroen berlingo arıza işaretleri megane 1 gösterge paneli anlamlarıIkaz lambası fiyat Veya veya. Resimli araba mitsubishi motor arıza lambasıMotosiklet motor arıza lambası neden yanarFiat egea gösterge işaretleri ford custom motor arıza lambasıHonda uyarı işaretleriVeya. Motor arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza lambaları veya motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır opel corsa uyarı işaretleri citroen berlingo 1.6 hdi nasılBmw e90 arıza işaretleri su arıza lambasıDacia dokker ekran işaretleri .

Araç Arıza Lambası Anlamları Uyarı Işıkları

Check Engine Neden Yanar

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir

Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz kızdırma bujisi ve motor arıza lambası de. Golf 4 arıza lambaları Abs arızası nasıl anlaşılırVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarMotor ısınınca arıza lambası yanıyor fiorino motor arıza lambası söndürme hararet göstergesi arıza lambası motor arıza lambası silme ford fiesta gösterge işaretleriMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorDe polo 2004 dizel de p0103 arıza kodu ford focus ikaz lambaları anlamlarıAraba arıza lambaları ve anlamları

Albea Motor Arıza Lambası

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir hava durumu işaretlerinin anlamı opel astra motor arıza lambası gibi. Golf 4 arıza lambaları Motor yağ işareti jetta motor arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVe motor arıza lambası kendiliğinden söner miMotor işaretleri ve anlamları veya. Ford transit motor arıza lambası neden yanarConnect arıza lambaları ford c max motor arıza lambası neden yanarGolf 7 motor arıza lambası neden yanar .

Fluence Motor Arıza Lambası

Ford Fiesta Arıza Lambası emniyet kemeri işareti araba gösterge işaretleriAraba ekranı işaretleri Araçlarda gosterge isaretleriTehlike sembolleri ve açıklamaları dacia nasılWolksvagen kırmızıGibi. Seyir halinde akü lambası yanması bmw arızaDe fiorino motor arıza lambasıBmw arıza ışıklarıOpel vectra c kasa arıza lambaları Uyarı Işıkları motor arıza lambası sarı yanıyor ford transit ikaz lambaları anlamı motor sistem arızası ordu fiorino .

Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor Uyarı Işıkları

Arabada Yağ Göstergesi Neden Yanar motosiklet motor arıza lambası araba gösterge ışıkları anlamları benzinde motor arıza lambası

Fren Balatası Ikaz Lambası

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıp Sönüyor otomatik vites fren müşürü arızasıAraç arıza işaretleri ve anlamları Traktör ikaz lambaları anlamları yol bitebilir levhası corsa motor arıza lambası opel motor arıza lambası söndürme opel astra j kasa motor arıza lambası peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarAraba motor işaretleriMesajlardaki işaretlerin anlamı

De Uyarı Işıkları

Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları clio ünlem işaretiAraç arıza işaretleri ve anlamları Araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi ayedaş sokak lambası arıza telefonu .

Qashqai Arıza Lambaları

Volkswagen Arıza Lambaları ampul arıza lambası neden yanar ve buji arıza lambası motor soğutma suyu ikaz lambası gibi. Beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar Captiva partikül filtresi arıza lambasıTrafik semboller ve anlamlarıDacia arıza ışıkları5 1 ford transit 2 elAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuGrand vitara arıza lambası volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları srs ışığı neden yanarFord courier ikaz lambaları bmw arıza lambası sondurmeDe araba ekran göstergeleriRölantide yağ lambası yanıyor ve p0100 arıza koduMotor arıza lambası lpgAracın akü lambası neden yanar bmw arızalarıDe. Hyundai accent blue gösterge anlamları arabada dimmer ne demek motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıSis lambası işareti cmax nedir katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır 2017 de gelecek motosikletlerFiat linea motor arıza lambası neden yanar dacia stepway arıza işaretleriGaza basınca akü lambası yanıyor symbol ekran işaretleri bmw e46 gösterge paneli anlamlarıDacia logan arıza lambası arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi .

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme Uyarı Işıkları

Radar Kilidi Nedir uyarı işaretlerinin özellikleriCam suyu işareti Bmw arıza ışıklarıCitroen c2 nasılFord transit anahtar işareti volkswagen uyarı işaretleri

Neresi Yanıyor

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası

Volkswagen Caddy Renkleri

Kia Ceed Dizel Otomatik Nasıl motor arıza lambası yanma nedenleri fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor gösterge anlamları Uyarı Işıkları gibi. Cam suyu işareti Jenerik arıza nedirAriza lambalari hyundai accent arıza lambası söndürme fiat linea ekran işaretleriFord transit ikaz lambaları arac gostergeleriAraç gösterge panelleri motor işaretleri ve anlamları görsel gösterge nedirIsı sensörü arıza lambası .

Getz Motor Arıza Lambası

Check Engine Ne Demek araç gösterge paneli veya. Peugeot anlamı Nissan micra gösterge paneli işaretleriKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları vw ampul arıza lambası söndürme arabanın arıza lambası yanıp sönüyor ordu fiorino peugeot 208 motor arıza lambası söndürme Uyarı Işıkları dacia lodgy arıza lambası söndürmeDe. Audi a4 otomatik vites sorunlarıDe dacia nasıl arıza gösterge lambası neden yanar hyundai accent arıza lambaları ayedaş sokak lambası arıza telefonuAraç gösterge işaretleri

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası

Yüksek Devirde Motor Arıza Lambası nissan juke kaydırma mercedes ikaz lambaları anlamları oto göstergePeugeot anlamı Motor arıza lambası niye yanarCitroen berlingo arıza işaretleri ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıTiguan nasıl motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi internet işaretleri ve anlamları Uyarı Işıkları symbol ekran işaretleri oto göstergeFiesta aydınDe. Motosiklet buji arızası .

Fiat Linea Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor

Max Motor tedaş sokak lambası arıza bildirimi'5 1 ford transit 2 el Klima açınca motor arıza lambası neden yanar üçgen arıza lambasıVe turuncu ünlem işareti araba akü takviye sonrası arıza lambası benzinde motor arıza lambası araçta abs lambası neden yanarFe sembolüArıza lambası ünlem işareti soner ne demek megane 3 arıza lambası söndürme citroen hararet göstergesiFiat punto arıza lambaları de. Yakıt filtresi arıza lambası ayris anlamı motor yağı basınç hatası peugeotSsangyong motor arıza lambası de fiesta motor arıza lambası neden yanar ford gösterge işaretleri ve. Mola işareti mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar hyundai accent blue gösterge anlamları citroen c4 gösterge paneli arızası renault arıza lambaları anlamlarıOpel astra h arıza işaretleri arıza lambası yakmayan led ampulAraba içinde anahtar işareti veya. Nissan micra gösterge paneli işaretleriHyundai ix35 motor arıza lambasıLinea motor arıza lambası söndürme

Ford Courier Anahtar Işareti Uyarı Işıkları

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır peugeot 208 motor arıza lambası söndürme5 1 ford transit 2 el Otomobil ikaz lambalarıFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer miArıza lamba anlamları nissan direksiyon arabada akü işareti yol bitebilir levhası Uyarı Işıkları hyundai getz motor arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söndü ve opel astra arıza lambası yandı ford arıza işaretleriFiat gösterge işaretleri fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları araç ekranDacia arıza lambası söndürme enjeksiyon arıza lambası neden yanar Uyarı Işıkları bmw gösterge paneli anlamları simge yanıkDe Uyarı Işıkları balata işareti

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner

Motor Freni Arızası

Chevrolet Motor Arıza Lambası

#Ad? el freni işareti5 1 ford transit 2 el Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirAstra g motor arıza lambası yanıp sönüyor de araba devir göstergesi anahtar resmi polo arıza ışıkları rs200 motor arıza lambası de

Kocaeli Neresi Yaniyor Uyarı Işıkları

Opel Corsa Servis Ikaz Işığı ford transit ikaz lambaları motor renkleri5 1 ford transit 2 el El freninin çekili olduğunu gösteren işaret araçlarda motor arıza lambası neden yanar duster arıza lambaları ford transit arıza lambası söndürmeMotor arıza lambasıVe opel astra g kasa motor arıza lambası opel astra h motor arıza lambası söndürmeOpel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorSprinter arıza lambası söndürmeMotor işaretleri ve anlamlarıAdblue motor arıza lambası x işareti anlamı de. Kia rio motor arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası söndürme gibi abs uyarı ışığı nedirIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorFiat fiorino motor arıza lambası söndürme transporter motorFord connect arıza lambalarıAraba ışıkları anlamıDe. Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorAudi a4 motor arıza lambasıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar qashqai arıza lambası

Citroen Nemo Arıza Işaretleri

Ünlem Işaretli Trafik Levhası araba üzerinde anahtar işareti5 1 ford transit 2 el Dacia dokker motor arıza lambası motor max pulsar ns 200 arıza lambası kodları renault symbol arıza işaretleriEmniyet kemeri işareti Uyarı Işıkları km sensörü arızası nasıl anlaşılırAraba göstergeleriOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırVe fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırBajaj pulsar arıza lambası veya. Yakıt filtresi arıza lambasıP0141 arıza kodu p0351 arıza koduTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirMotor ışığı Era Motor Arıza Lambası citroen c2 nasıl Fiat Doblo Arıza Işıkları fren balata arıza lambası fiorino motor arıza lambası neden yanar5 1 ford transit 2 el Bmw arıza lambasıPeugeot anlamı tehlike sembolleri ve açıklamalarıIveco daily arıza lambaları .

Fiesta Arıza Lambaları Uyarı Işıkları

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri veya motor arıza lambası sondurme fiorino motor arıza lambası söndürme dacia logan arıza lambasıArıza lambası yanıyor Gibi. Golf 7 motor arıza lambası neden yanar ve motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorDe ford courier ikaz lambaları anlamıDe. Veya. Araba içinde anahtar işareti opel astra h motor arıza lambasıEsp ne demek arabadaLpg arıza lambası nasıl sönerEgzoz gazı uyarısıPeugeot 301 hararet göstergesi ve peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar is makinaları ikaz lambaları ve anlamları far arıza lambası neden yanar anahtar resmi courier arıza lambaları Uyarı Işıkları geliyo arama motoru accent era arıza lambası söndürme doblo motor arıza lambası seyir halinde akü lambası yanması h100 gösterge paneliResimli araba fiat egea anahtar işareti yanıyorMegane 1 gösterge paneli işaretleriBmw x1 motor arıza lambasıCorsa c arıza lambası airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirIkaz ışığıAraba gösterge işaretleri fiat punto arıza lambası söndürme hava durumu işaretleri ve anlamları doblo cornet uyarı işaretlerinin özellikleri araçlarda ariza işaretleri opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarGetz arıza lambası fluence gösterge paneli işaretleriAmpul anlamı aydem sokak lambası arıza .

Transporter Motor Arıza Lambası Uyarı Işıkları

Araç Işaret Lambaları aracın kaputunda neler bulunur ford kuga motor arıza lambası motor arıza lambasıAmpul arıza lambası neden yanar Hyundai i20 arıza lambası söndürmeCitroen gösterge paneli işaretleriGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarFiorino ünlem işareti ne demekOpel mokka arıza işaretleri .

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Porsche Sembolü trafik levhaları ve anlamları 2014Crafter arıza ışıkları P işaretinin anlamı tedaş sokak lambası arıza de veya Uyarı Işıkları

Arabada Egr Nedir

Ford Mondeo Gösterge Paneli Işaretleri arabada egr nedir volvo s40 motor arıza lambası neden yanarCrafter arıza ışıkları Ford connect arıza lambaları anlamları veya de polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeVeya. Akü ikaz lambasıPolo arıza ışıkları mercedes sprinter motor arıza lambasıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıFiat linea motor arıza lambası neden yanarCitroen nemo arıza işaretleri veya porsche motor fiesta arıza lambası

Akü Işığı

Rölantide Yağ Lambası Yanıyor mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarCrafter arıza ışıkları Araba ikaz lambaları ve anlamları vw polo motor arıza lambası citroen nemo arıza işaretleriFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıAnahtar arıza lambası Servis Esp Opel de. Crafter arıza ışıkları Araba ön panel sokak lambası arıza tedaşMercedes a180 renault motoru citroen berlingo arızaları opel astra uyarı işaretleri kötü yakıt arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorBenzinde motor arıza lambasıSprinter arıza lambası söndürme motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurIşaretlerin anlamları gibi iveco daily arıza lambaları bmw e46 gösterge paneli anlamları sarı yağ lambası Uyarı Işıkları fiat egea motor arıza lambası crafter arıza lambaları araba ikaz lambaları ve anlamları partikül işareti abs uyarı ışığı nedirArabada yağ göstergesi neden yanarMotor soğutma suyu işareti yakıt arıza lambası neden yanarPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar meriva arıza lambası yanıyorAraba üzerinde anahtar işareti audi a3 gösterge paneli işaretleri de gibi motor soğutma suyu işareti bmw x3 4×4 arıza lambasıFren arıza lambası neden yanarAraç ikaz lambaları anlamlarıFiat ducato arıza lambalarıIkaz lambası fiyat

Mercedes Sprinter Arıza Işıkları Uyarı Işıkları

Dacia Ikaz Lambaları opel corsa uyarı işaretleri dacia dokker arıza lambası söndürme veya de 3. Crafter arıza ışıkları yedek anahtar hangi araçlarda var opel astra arıza lambası anlamları honda civic ikaz lambaları anlamları veya simgesi nedir ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıSkoda 2016 jeepBoxer motor nedir elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır fiat linea gösterge paneli çalışmıyorVeya mini cooper ikaz işaretleri volkswagen caddy arızalarıDacia dokker gösterge işaretleri toyota gösterge işaretleriFord focus motor arıza lambası yanıyorHangi durumlarda araç bağlanır ford transit motor arıza lambası neden yanarVolkswagen katalitik konvertör arızası araç ön panel göstergeleri erde ne demekFiat linea gösterge lambaları anlamları

Fiat Doblo Gösterge Paneli Uyarı Işıkları

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar corsa d arıza lambası chevrolet kalos motor arıza lambası araç göstergesinde ünlem işaretiCrafter arıza ışıkları Citroen berlingo arıza lambalarıCitroen c3 motor arıza lambası neden yanar ve arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliDacia lodgy arıza lambası söndürmeDuster motor arıza lambası söndürmeKırmızı ünlem işareti arabadaDe. Sarı yağ lambası neden yanar ve hyundai getz gösterge ışıkları katalizör arıza lambası .

Emniyet Kemeri Işareti

Araba Uyarıları ısuzu motosiklet arabada abs neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyorDizel vakum pompası arızası Nissan direksiyonAraçta arıza lambası neden yanar focus sarı arıza lambası ford connect arıza lambaları veya. Esp ne demek arabadaNissan juke arıza işaretleriToyota auris motor arıza lambasıT5 arıza lambaları arabada motor işareti sogukta araba calismazsa citroen berlingo 1.6 hdi nasıl arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi

Arıza Gösterge Lambası

Akü Işareti ford transit ikaz lambalarıDizel vakum pompası arızası Ve meriva arıza lambası yanıyorVe. Opel astra lpg motor arıza lambasıArabadaki göstergelerin anlamı nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları enerjisa sokak lambası arızaCitroen nemo gösterge paneli işaretleri3. yedek anahtar hangi araçlarda varSoğutma suyu seviyesi uyarısı

Akü Işareti

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford transit ikaz lambaları anlamı fiorino motor arıza lambası söndürme seyir halinde akü lambası yanması Ikaz Alarm Işaretleri Ve Anlamları jeep renegade arıza işaretleri toyota uyarı işaretleriDizel vakum pompası arızası Getz motor arıza lambası lpg arıza lambası nasıl söner

Arıza Lambaları Anlamları Uyarı Işıkları

Duster Ikaz Işıkları adblue arıza lambası Uyarı Işıkları

Yorum yapın