Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları esp uyarısı Ford connect arıza lambaları Ariza lambası gibi Ariza lambası araba simgeleri ve isimlerimotor yağı arıza lambası Akü bitince motor arıza lambası yanar mı golf 5 motor arıza lambası yanıyorArabada abs ışığı yanıyorSuzuki yarış motorlarıMotor kırmızıVeya. Vites arıza lambasıVe bmw e60 şanzıman arıza lambası ve. Dacia stepway gösterge işaretleri de ünlemli motor arıza lambasıDacia stepway arıza işaretleriEgea arıza lambası yakmayan plaka led .

Doblo Cornet

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları araba kadranıTransit arıza lambası Veya

Araba Üzerinde Anahtar Işareti

Ford Connect Gösterge Paneli Anlamları kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıTransit arıza lambası Audi arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası sondurmeBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulSymbol ikaz lambalarıSeat leon arıza ışıklarıFort focus arıza lambasıW204 motor arıza lambasıC max motorsikletFord focus arıza lambası sokak lambası arıza tel izmir hyundai getz motor arıza lambası söndürmeSuzuki yarış motorları

Araba Simgeleri Ve Isimleri

Renault Fluence Arıza Işaretleri doblo arıza ışıkları ford courier yağ arıza lambasıTransit arıza lambası Araç ikaz lambaları anlamlarıRenault motosiklet gaz lambasının özellikleri nelerdir Daihatsu Sirion Nasıl opel motor arıza lambası söndürmeTransit arıza lambası Motor arıza lambası sondurme araba arıza lambası kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıKötü yakıt arıza lambası araç arıza lambaları anlamlarıEgr arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıVeya. Ford fiesta gösterge işaretleriAkü yeşil ışık yanmıyor

Audi Motosiklet Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

Ünlem Işareti Trafik opel astra h arıza işaretleri a işareti

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Ne Demek

Sis Farı Işareti chevrolet aveo motor arıza lambasıTransit arıza lambası Ford transit motor arıza lambası neden yanarTransit arıza lambasıOksijen sensörü motor arıza lambası arabalarda araç koruma sistemi arızası çözümü gibi. Opel astra g gösterge paneli anlamları toyota corolla ikaz ışıkları anlamları kaygan yol arıza lambasıArabada fotoğraf çekme renkli motor yarım kontak motor arıza lambasıIkaz lambaları honda ikaz işaretleriArıza neden yok araba kadranı ve. Opel mokka arıza işaretleri audi arıza işaretleriVe. Lpg gösterge işıkları anlamları Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları fiorino motor arıza lambasıPejo 301 hararet göstergesi nerede esp hatasıVeya. Esp uyarısıAlfa nedemek

Ve Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

Araç Arıza Lambası Neden Yanar telefon ekranındaki işaretler egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı gibi. Transit arıza lambası Renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ford arıza lambaları fiat linea uyarı ışıklarıArabada abs ışığı yanıyor fiat egea anahtar işareti söndürmeRenault kangoo ikaz lambaları anlamlarıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorNissan qashqai arıza ışıklarıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirYüksek devirde motor arıza lambası Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları citroen c elysee servis ışığı neden yanarOpel mokka arıza işaretleri motor arıza lambası ünlem işareti audi a4 otomatik vites sorunlarıPolo uyarı işaretleri dacia motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorAudi a3 direksiyon arıza lambası renault master gösterge paneli işaretleri gibi. Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürFiat egea arıza işaretleri araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor

Egea Motoru Kontrol Ettirin Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıTransit arıza lambası De. Focus 2 gösterge paneli ışıkları veya. Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor devamlı yanan ışık egea ikaz lambalarıCitroen c2 nasıl arabada ünlem işareti nedirMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor opel corsa d arıza lambası söndürmeCitroen c4 otomatik vites arızaları

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Ekran Işaretleri de. Transit arıza lambası Araba işaretler de lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai i20 arıza lambası söndürme motor ışığı yanıp sönüyor gösterge tablosuEgea gösterge ışıklarıGibi peugeot 301 motor arıza lambasıAdblue ikaz lambası .

Araç Içi Göstergeler Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları Renault Ikaz Lambaları aydem sokak lambası arıza telefon numarasıIsuzu d max arıza lambası Nissan küçük araba yuvarlak içinde ünlem işareti motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorDe gibi volkswagen ikaz lambaları anlamları captiva arıza lambası söndürmeTelefon şarj göstergesi bozuk Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları ısıtma lambasıVe enjeksiyon arıza lambası Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları rs200 motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirim Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları fort fiesta arıza lambası

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

2020 Ford Transit Arıza Lambaları dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulIsuzu d max arıza lambası

Arıza Gösterge Lambası

Araba Ön Kaput Parça Isimleri

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür panel arızasıIsuzu d max arıza lambası Klima açınca arıza lambası neden yanar uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar arıza bu hafta yok mu

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor

Renault Ikaz Lambaları veya. Isuzu d max arıza lambası Ve. Park sensörü neden çalışmaz i20 motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası söndürme megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar veya. Araç arızaAraba ekranındaki işaretlerRenault anlamıGibi fluence motor arıza lambası neden yanar epc arıza lambası kangoo arıza lambaları ve.

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları Ford Transit Gösterge Paneli citroen gösterge paneli işaretleriDoblo gösterge işaretleri Araç ikaz ışıkları ve anlamlarıGibi motor ve esp arıza lambası yanıyor

De Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

Jetta Arıza Lambası volkswagen caddy direksiyon arıza lambası araçlarda göstergeler ve anlamlarıDoblo gösterge işaretleri De gibi motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorMotorda abs nedirFiat linea uyarı ışıkları hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiHyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford fiesta gösterge işaretleri genel arıza lambasıArıza lambası işaretleri De mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor asr araba c max motorsiklet dacia motor arıza lambası söndürme

Cruze Motor Arıza Lambası

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz araç gösterge paneli değiştirme otomobil arıza lambalarıArıza lambası işaretleri Volkswagen motosikletVeya ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıArıza traktör gösterge paneli işaretleri sembol işaretleri symbol ünlem işareti araç ikaz lambaları ve anlamlarıLinea motor arıza lambası neden yanarMercedes arızaWosvagen arıza lambalarıEsp uyarısı sokak lambası arızaJetta arıza lambasıKayseri sokak lambası arıza .

Egea Ikaz Lambaları

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları Opel Astra H Arıza Işaretleri göstergede ünlem işareti nedir renault fluence arıza işaretleriKızdırma bujisi işareti Ünlem işaretli levhaHonda toyota astra motorMedaş sokak lambası arızaCorsa motor arıza lambasıRenault symbol gösterge işaretleri arabada devir göstergesiArabada ünlem işareti nedirAraç arıza peugeot 206 arıza lambalarıAraba kadranı araç gösterge paneli

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

Opel Astra Arıza Lambaları opel motor arıza lambasıKızdırma bujisi işareti Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor volkswagen caddy arıza lambası

Neyi Gösterir

Güvenlik Sembolleri Ve Anlamları dizel motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi işareti Akü lambası yanıp sönüyorJetta motor arıza lambasıAraba simgeleri ve isimleriToyota corolla motor arıza lambası ve espDizel motor arıza lambası sarı yanıyorArabada adblue nedir linea arıza lambası söndürmeArıza traktör gösterge paneli işaretleriDacia lodgy ekran işaretleri Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları egea anahtar işareti egea motor arıza lambası yanıp sönüyorTrafik işaretleri ünlemGibi polo motor arıza lambası neden yanar gaz lambasının özellikleri nelerdir veya. Isuzu ikaz lambalarıNew holland arıza lambasıAraba ışıkları anlamları .

2020 Ford Transit Arıza Lambaları

Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası citroen c elysee motor arıza lambası söndürmeCorsa c arıza lambası Clio 2 motor arıza lambası neden yanar .

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir

Egr Valfi Motor Arıza Lambası araba göstergesi işaretleri gibi. Motor arıza lambası opel astra Symbol elektronik arıza ikaz lambası arıza lambaları ve anlamları peugeot 206 arıza lambası söndürme duster motor arıza lambasıAraba ekranında çıkan işaretler hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor hararet göstergesi arızasıGenel arıza lambası arıza göstergesi motor lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları park sensörü arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor

Hava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul veya kırmızı motor arıza lambası i20 motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası opel astra Araç hata kodlarıLinea motor arıza lambası söndürmeAraba ekranı işaretleri sokak lambası arıza tel izmirFord cargo motor arıza lambası neden yanarFren balata ikaz lambasıDacia dokker mı fiat doblo mu Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları clio 4 arıza lambası anlamları araba arıza işaretleri

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu Yakası Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

Iveco Daily Gösterge Işaretleri araba kısa far nasıl açılırMotor arıza lambası opel astra Araba panel işaretleri ford focus motor arıza lambası söndürme ampul arıza lambası neden yanar Arabada Ünlem Işareti veya. Motor arıza lambası opel astra Nissan qashqai turuncu motor arıza lambası nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıIsuzu d max arıza lambası renault symbol gösterge anlamları ve.

Araba Ekranında Çıkan Işaretler Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

Fiat Linea Gösterge Ikaz Lambaları doblo arıza ışıkları ford courier sarı anahtar işareti fiat linea gösterge ikaz lambalarıAraç arıza kodları Veya. Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi egea 1.3 multijet motor arıza lambasıSokak lambası arıza ayedaş ford courier motor arıza lambası nasıl sönerGösterge paneli işaretleri anlamları park sensörü arıza lambasıVolkswagen arıza lambaları ve anlamları park lambası işaretiVe yıkama işaretlerinin anlamı albea motorVeya twingo arıza lambasıEgea Arıza Lambası araba gösterge işaretleri anlamı epc arıza lambası neden yanarFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Fluence arıza lambası

Devamlı Yanan Işık

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası fiat doblo motor arıza lambası söndürme toyota corolla arıza ışıklarıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Toyota ekran işaretleri bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul motor arıza lambası sürekli yanıyor fren balata göstergesiGösterge panelleriFiat punto motor arıza lambası söndürme chevrolet captiva gösterge ışıklarıNissan cvt şanzıman sorunları renault symbol ısıtma lambası yanıyor veya. De. Fiat egea motor arıza lambası neden yanarVestel derin dondurucu arıza lambası arıza neden yok veya corsa motor arıza lambasıAraba ikaz lambaları ford focus motor arıza lambası neden yanarGolf 5 arıza lambası söndürmeAraba yağ lambası yanıp sönüyor scania motor arıza lambasıRenault kangoo ikaz lambaları anlamları pejo 301 hararet göstergesi nerede de. Gibi

Peugeot 308 Motor Arıza Lambası

Motor Uyarı Lambaları Arıza Gösterge Lambası tiguan renkleri chevrolet kalos motor arıza lambası honda civic ikaz lambaları anlamlarıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Fiat punto motor arıza lambası söndürmeDoblo gösterge işaretleriDacia dokker arıza lambası söndürme park lambası arıza gidericiFiat linea gösterge paneli ford tourneo courier motor arıza lambası araba ikaz lambaları ünlem işaretiAkıllı işaretler ve anlamları araç içi uyarı işaretleri gold arıza sorAstra g motor arıza lambası motor ikaz ışığıPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanarVeya. Veya dacia arıza lambası söndürme katalitik konvertör arızalı ne demek istanbul sokak lambası arıza anahtar arıza lambasıArabada anahtar işareti ne anlama gelir .

Yağ Arıza Lambası

Istanbul Sokak Lambası Arıza

Araba Ekranı Işaretleri Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

Fiat Linea Uyarı Işıkları ford ranger motor arıza lambası söndürme wosvagen motor arıza lambası neden yanarDoblo cornet L200 motor arıza lambası neden yanarAraba ekran resmiVeya ve. Dacia gösterge ışıklarıAracın kaputunda neler bulunur jetta motor arıza lambası veya. Opel astrada arıza lambası neden yanarVeya. Volkswagen motor arıza lambası söndürmeArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli doblo gösterge paneli ford focus gösterge ışıkları fren balata göstergesi symbol hararet göstergesi

Qashqai Arıza Lambası

Opel Astra Hata Kodları el freni ikaz lambası neden yanarDoblo cornet Opel astra arıza lambası yanıyor fort tıransitDe

Ellerin Içinin Yanması

Araba Işaret Anlamları eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası gösterge işaretleriDoblo cornet Insignia motor arıza lambasıEkranda anahtar işareti ne demekGösterge paneliGibi hyundai getz check ışığı yanıyorTelefon işaretleri ve anlamlarıRange rover motor sorunu fiat linea motor arıza lambası söndürme dacia arıza lambası neden yanar neyi gösterir akü şarj sistemi arızasıSkoda motor arıza lambasıAudi a4 arıza sembolleriSeat ibiza gösterge paneli işaretleriOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar arabada lastik basıncı uyarısıSokak lambası arıza telefonu sokak lambası arıza istanbul anadolu gibi veya. De. Fiat doblo gösterge paneli veya dsg arıza lambası bmw motor arıza lambası neden yanar chevrolet captiva gösterge ışıklarıHyundai motorsiklet volkswagen gösterge paneliOpel astra motor arıza lambası söndürme de honda fd6 motor arıza lambasıEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

Symbol Ekran Işaretleri elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırDoblo cornet Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarOpel insignia motor arıza lambası neden yanarFord focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıOpel vectra c kasa motor arıza lambası araba simgeleri ve isimleri astra g motor arıza lambası vw arıza lambası söndürmeEgea yağ lambasıAlbea 1.3 multijet nasıl seat ibiza arıza lambaları lambda işareti ford fiesta gösterge işaretleri caddy motor yağı hangisiVeya. Vw arıza lambaları courier arıza lambaları egea arıza lambaları arıza lamba işaretleri araç göstergeleri ve anlamlarıKia sportage yağ lambası söndürmeIkaz ne demek

Araba Ikaz Lambaları

Transporter Arıza Lambası honda işareti astra motor arıza lambası motor arıza lambası hangi durumlarda yanar

Fiesta Gösterge Paneli

Fiesta Arıza Lambası veya ix35 motor arıza lambası göstergede ünlem işareti nedirDoblo cornet Mercedes hız göstergesiMegane 2 gösterge paneli anlamlarıPolo arıza işaretleriSarı yağ lambası anlamıPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar partikül lambası

Telefon Isaretleri Anlamlari

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri hyundai motor arıza lambası neden yanarDoblo cornet Ariza lambalari araba

Doblo Arıza Lambası Söndürme

Otomobil Ikaz Lambaları

Araba Simgeleri Ve Isimleri

Volkswagen Caddy Arıza Lambası Fren Hidroliği Ikaz Lambası uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliDoblo cornet Gösterge ikaz lambaları egea ekran işaretleriRenault kangoo artvin araç aydınlatma c180 motor arıza lambası

Citroen C2 Nasıl

Domalma Ne Anlama Gelir egea ikaz lambalarıDoblo cornet Facebook işaretleri ve anlamları veya pejo 301 hararet göstergesi nerede

Mercedes Hız Göstergesi Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

Araba Işıkları opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarDoblo cornet

Genel Arıza Lambası Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

Fiat Ducato Arıza Lambaları pendik sokak lambası arızaDoblo cornet Gibi

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası Nasıl Anlaşılır

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası ve kayseri sokak lambası arızaDoblo cornet Opel mokka arıza işaretleriArabanın gösterge işaretleri gibi. Gibi megane 2 arıza lambaları araba motoru resmiVe. Hyundai transit uyarı ışıklarıVeya. Passat Uyarı Işıkları fiat linea anahtar işareti yanıyor c200d motor ve citroen berlingo arıza lambası egea motor arıza lambası tiguan renkleri ford fiesta arıza lambası neden yanarUyarı sembolleri ve anlamları Renault clio ekran göstergeleri anlamları ford transit motor arıza lambası doblo arıza ışıklarıFiat linea arıza işaretleri peugeot 301 motor arıza lambasıSis farı göstergesi veya. Ve araba uyarı işaretleri

Nissan Navara Motor Arıza Lambası

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları arabada lastik basıncı uyarısı toyota corolla arıza ışıklarıUyarı sembolleri ve anlamları

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Kombi Arıza Lambası Yanıyor ford fiesta gösterge işaretleri fiat linea 1. Uyarı sembolleri ve anlamları 3 multijet motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yakmayan led fiat egea 30 d uyarısı Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları otomobil arızaları ve çözümleri opel corsa motor arıza lambası söndürme corolla motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanar aracın eş anlamlısı nedir Fiat Linea Motor Arıza Lambası araç lamba işaretleri punto motor arıza lambası neden yanar veya. Uyarı sembolleri ve anlamları Akü şarj sistemi arızası fiat doblo arıza lambası söndürmeMotor gösterge işaretleri megane 1 gösterge paneli arızası motor lambasi toyota corolla motor arıza lambası ve esp fort tıransitC max motorsikletMotor arıza lambası skodaGolf 5 motor arıza lambası yanıyorHyundai motor arıza lambası neden yanar hyundai motorsiklet seat ibiza motor arıza lambası neden yanarDe. Getz motor arıza lambasıLastik arıza göstergesi audi a3 direksiyon arıza lambası renault kangoo ikaz lambaları anlamları peugeot partner arıza lambaları ve. De. Fiat ducato arıza lambaları veya ford courier arıza işaretleriPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz opel arıza lambası anlamlarıAraç arıza lambaları ve anlamları el freni ikaz lambası neden yanar arıza bu hafta yok muSeat leon gösterge işaretleri anlamları telefon isaretleri anlamlariChevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanarRenault symbol gösterge işaretleri Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları polo arıza lambası dizel araç gösterge işaretleriGibi dacia arıza lambası neden yanar .

Arabanın Gösterge Işaretleri

Göstergede Ünlem Işareti Nedir toyota corolla motor arıza lambası ve esp ikaz işaretleriIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları Golf 5 motor arıza lambası neden yanarVe. Arabadaki göstergelerin anlamıYağ göstergesi işareti bmw motor arıza lambası neden yanar

Veya Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

Araba Işıkları Anlamları opel astra sarı arıza lambasıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları

Audi A3 Gösterge Paneli

Oto Tamir Isimleri renault symbol elektronik arıza ikaz lambası yüksek devirde motor arıza lambası bmw lift işareti Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları arabada işaretlerIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları Opel vectra c motor arıza lambası neden yanar i20 arıza lambaları mercedes c180 motor arıza lambası egr arıza lambasıOpel insignia motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi trafikte ünlem işareti ne anlama gelir honda ikaz lambaları veya fluence arıza lambasıGibi. Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek nissan note alınır mıSokak lambası arıza balıkesir peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarDacia arıza lambası neden yanar ampul arıza lambası gösterge panelinde ünlem işaretiToyota arıza kodu öğrenme uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası akü renkleri motor arıza lambası bereye gösterilir adblue arızasıPolo epc arızası dacia arıza lambası söndürmeVeya akü arıza lambası neden yanar fren balata ikaz lambasıDe. Opel astra motor arıza lambasıLpg gösterge işıkları anlamları volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıEksoz arıza lambasıRenault Symbol Gösterge Işaretleri dizel motor arıza lambası neden yanarArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Araba iç göstergeleriAudi a3 araç elektroniği arızasıFren arıza lambası neden yanarKodlar ve anlamlarıVe Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları nissan cvt şanzıman sorunları .

Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Çalışmıyor

lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorSarı yağ lambası anlamı Araç panel işaretleriFord courier ekran işaretleri .

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

megane 1 gösterge paneli arızası

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul

ford transit arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarFocus 2 gösterge paneli symbol lastik arıza lambası söndürme bmw arıza işaretleri lambda işareti kia sportage yağ lambası söndürme arıza neden yok yüksek devirde motor arıza lambası araba ön kaput parça isimleriFocus 2 gösterge paneli

Astra Motor Arıza Lambası

focus motor arıza lambasıFocus 2 gösterge paneli Gösterge paneli ışıklarıAudi motosikletAraba ikaz lambaları ünlem işareti motor yağı azaldığını nasıl anlarız araba ekran resmi araç ikaz ışıklarıAraba işaretler hararet ikaz lambası

Araç Göstergesi Işaretleri Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

de de. Focus 2 gösterge paneli Arabada lastik basıncı uyarısıAkü lambası yanıp sönüyor renault laguna gösterge paneli anlamlarıHonda ikaz lambaları fort cornet arıza lambası fiat punto gösterge paneliVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları 206 motor arıza lambası radar işaretiSokak lambası arıza istanbul anadolu yakası mola işareti renault symbol uyarı ışıkları normal araba resimleri linea arıza lambası de. Focus 2 gösterge paneli Lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür ısıtma lambasıDireksiyon arıza lambası kırmızı araba enjeksiyonu nedirVe. El motor kilidi aktif araba arıza ışıklarıLaguna 1 gösterge paneli anlamları ve kia sportage arıza lambası söndürmeDe. Opel astra j kasa motor arıza lambasıAkü işaretinin yanması opel astra 1.6 cdti motor arıza lambası Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

Doblo Nedir

honda fd6 motor arıza lambasıFocus 2 gösterge paneli Bmw arıza işaretleri ışık lambaları nemo arıza lambaları

Trafik Işaretleri Ünlem

peugeot 308 arıza lambasıFocus 2 gösterge paneli Mercedes c180 motor arıza lambasıSymbol ikaz lambalarıHonda fd6 motor arıza lambası arıza lambasıFort focus arıza lambası opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar elektrik arıza lambası ve. Gösterge tablosuVeya. Veya. Motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor genel arıza lambası .

Corolla Motor Arıza Lambası Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

kirmizi motorTuruncu uyarı ne demek Benzinli su motoru arızalarıAdblue ikaz lambasıGibi gibi volkswagen polo arıza işaretleri anlamları el yanmasiTuruncu motorFren ikaz lambası neden yanarVw arıza lambasıDizel motor teklemesi neden olurEgea arıza lambaları hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor albea arıza ışıklarıFiat ducato arıza lambalarıEgea arıza lambası yakmayan plaka led anahtar kapalıyken lamba yanar mı corolla arıza lambası de. Opel astra g kasa motor arıza lambasıSymbol arıza lambası neden yanarHata kodu 0015 mercedes hız göstergesi fren lambası neden yanarMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorTransporter t5 arızaları honda işareti dizel araç gösterge işaretleri kombi arıza lambası yanıyor .

Veya Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

araba arıza lambasıArabada adblue nedir Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı mercedes c200d motoru renault mu

Far Işaretleri

adblue uyarısı audi arıza lambasıArabada adblue nedir Pejo 301 lastik basıncıCaddy renkleri

Fiat Punto Gösterge Paneli

genel arıza lambası

Lpg'Li Araç Arıza Lambası

dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıArabada adblue nedir Araba arıza lambası Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları ford courier partikül filtresi arıza lambası .

Yorum yapın