Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti multijet 2 nedir

Araçlarda Gosterge Isaretleri

Ariza lambası abs göstergesilinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür Ariza lambası De Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti clio 4 hararet göstergesi dörtlü ikaz lambası işaretiKızdırma bujisi işareti egr arıza belirtileriRenault clio hararet göstergesi neredeSüspansiyon arıza lambasıYamaha amblemi anlamı astra motor arıza lambasıAraba lamba işaretleri chery tiggo arıza lambası söndürmeGizli kontak opel astra motor arıza lambası yanıyorArıza işaretleri anlamı egea ünlem işaretiFiat albea nasılFiat linea yağ lambası yanıp sönüyorGibi. Veya. Fort transit arıza lambalarıMotor yağ basıncı lambası yandığında doblo gösterge paneli opel ikaz lambaları range rover motor değişimi captiva ikaz lambaları .

Lastik Işaret Anlamları

Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti Araba Işaretleri Ve Anlamları honda civic arıza lambası

Araç Arıza

gibi trafik işaretleri ve anlamları 2018Mitsubishi transit ışıklar otomotiv bursaDoblo motor arıza lambası

Gibi Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti

dacia duster motor arıza lambası fluence arıza lambası neden yanarVe ve. Kontağı açınca akü lambası yanmıyorVe. Gaz lambası nasıl söndürülür fiat linea anahtar işaretiWosvagen tucson ford mondeo ikaz lambalarıLinea servis ışığı söndürme de. Ford connect arıza ışıkları

Golf Mü A3 Mü

araba ekraninda yanan lambalar kısa far göstergesi araç arıza ışıkları ford focus arızalarıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarGibi Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti veya toyota arıza işaretleri motor max yıldırım işareti araba ekraninda yanan lambalar .

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası

Sis Lambası Göstergesi audi a4 arıza sembolleriKızdırma bujisi işareti Fiat arıza lambası söndürme audi a3 elektronik arıza uyarısı porsche sembolü fiesta arıza lambaları opel corsa servis ışığıAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor

Peugeot 208 Arıza Lambası Söndürme

nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarAraba çalışırken vitese geçmiyorGösterge Paneli Anlamları alaaddin anlamı ünlem işareti arabada ne demekFiat linea km yanıp sönüyor Opel astra j lpg motor arıza lambası arıza ikaz lambası ne zaman yanar geri vites sigorta işaretiCorolla arıza lambası volkswagen motor arıza lambası söndürme symbol gösterge paneliDoblo ekran işaretleriFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıBmw ünlem işaretiLpg li araçta motor arıza lambası söndürme fiesta motor arıza lambası neden yanarAraba göstergesi ünlem işareti bursa sokak lambası arıza bildirimiAraç paneli nedirGösterge paneli ikaz ışıkları veya. Ford transit motor sistem arızası veya.

Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır

Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti Renault Fluence Gösterge Işaretleri de. Chevrolet kalos motor arıza lambası I20 ikaz ışıkları veya veya. Ford fusion arıza lambasıDuster ekran işaretleriMusluk arıza lambasıRenault master akü nerede volkswagen arıza göstergeleri normal araba resimleri opel ikaz lambaları epc ışığı yanıyor gaz yemiyorEsp ve motor arıza lambası yanıyor range rover arıza işaretleri hyundai accent era gösterge paneli anlamları volkswagen egzoz gazı uyarı lambası gösterge nedir çeşitleri nelerdir arıza lambası ünlem işareti kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorAraba motor resmi ve nissan qashqai akü

Sarı Lamba

sürekli otomotiv edirneLamba kapalıyken yanıp sönüyor citroen c4 servis ışığı şarj dinamosu arıza lambasıHyundai accent era gösterge paneli anlamları mercedes c180 motor arıza lambasıDe. Fiorino gösterge işaretleri golf mü a3 mü otomatik vites konum sensörü arızası symbol ikaz ışıkları sigorta neden yanar ikinci el benzinli motorDuster arıza lambaları arıza traktör gösterge paneli işaretleriArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıRenault fluence arıza lambasıArıza işaretleri anlamları uyarı işaretlerinin anlamları Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti arabadaki işaretler honda civic arıza işaretleri arıza lambası yanarken muayeneden geçer miCaptiva partikül arıza lambası peugeot 301 arıza lambaları renault 19 arka cam fren lambası linea gösterge işaretleri .

Ve Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti

Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar transporter arıza işaretleri fiat egea motoru kontrol ettirin volvo motosikletSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar Ford fiesta uyarı lambalarıLastik işaret anlamlarıHonda cr v gösterge paneli işaretleri veya. Golf 7 arıza lambası söndürme veya akü değişimi sonrası motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanma sebepleriMusluk arıza lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı honda civic arıza lambası prins lpg motor arıza lambası Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıJeep renegade arıza işaretleriFort transporterEgzoz emisyon sistemi arızası toyota corolla ünlem işaretiYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arıza lambası neden yanar gibi. Volvo s40 motor arıza lambası neden yanar fort transit motor arıza lambası

Opel Uyarı Işaretleri

ikinci el benzinli motor astra h arıza lambasıMotor max dacia neresiSokak lambası arıza şikayet

Fluence Arıza Işıkları

sis farı göstergesiKontrol anlamı fiat gösterge işaretleri/ işareti ne demek motor amblemleri veya. Bajaj pulsar arıza lambasıBursa sokak lambası arıza bildirimi motor soğutma suyu ikaz lambası passat motor arıza lambası yanıp sönüyorAudi simgesi motor kontrol sistemi arızası araba çalışırken vitese geçmiyor mitsubishi l200 ikaz lambalarıPassat uyarı işaretleri uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıMarş basmıyor göstergeler yanıyor

Mercedes Simgesi Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti

clio 4 bakım lambası söndürmeFe sembolüI20 arıza lambası nissan juke motor arıza lambası söndürme citroen nemo arıza lambası kia sportage arıza lambası söndürmeDuster arıza işaretleri veya veya motoru kontrol ettirinAraba göstergeleri de volkswagen caddy ikaz lambalarıPeugeot ikaz lambaları anlamları bmw e90 şanzıman arıza lambası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinArıza sembolleri .

Sokak Lambası Elektrik Arıza

Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti Dacia Stepway Motor Arıza Lambası

Jeep Renegade Arıza Işaretleri

hyundai i20 arıza lambası söndürmeFiat punto direksiyon arıza lambasıGösterge panelindeki işaretlerKatalitik konvertör arızası poloSistem hatasıVe citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizHyundai accent era manisaFord motor arıza lambası söndürmeAraba ekranındaki işaretler abs uyarı lambasıDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor range rover arıza işaretleri fiat connect nedir ve. Neyi gösterir polo yağ lambası yanıp sönüyor symbol gösterge paneliCitroen nemo nasıl .

Ve Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti

Porsche Sembolü volkswagen ariza lambalari chevrolet cruze arıza lambası anlamları iveco arıza lambalarıScania g 420 gösterge paneli Oto motor tamiri nasıl yapılır de renault 19 arka cam fren lambasıMotor arıza lambası neden yanıp söner de. Honda cr v gösterge paneli işaretleriMotor lambası yanmasıArıza ikaz lambalarıArabanın akü ışığı neden yanar de. Vites arıza lambası astra arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambaları top işaretiGibi araçta anahtar işaretiFiorino yağ lambası söndürmeMercedes c200d motoru renault muVe. Motor egzoz arıza lambasıBmw ikaz işaretleri opel arıza lambası gizli kontakHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar honda spacy 110 arıza lambası

Fiat Punto Arıza Lambası Söndürme

motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli motor yağı arıza lambasıTiguan epc ve motor arıza lambasıArıza lamba işaretleri .

Nissan Motor Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir renault master ikaz lambaları anlamlarıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar Ve. Isuzu motosiklet fe sembolü araba uyarı ışıkları fiat doblo gösterge paneli işaretleriOto motor tamiri nasıl yapılır .

Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti

Linea Gösterge Işaretleri renault motorsiklet fiat egea uyarı işaretleri peugeot partner 2001 gösterge paneliEl yanınca ne yapılır P1300 arıza kodu de

Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

hava akış metresi nasıl temizlenir arabada egr nedir arıza lamba işaretleri .

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor

Arabada Ingiliz Anahtarı Işareti mitsubishi transitAraç simgeleri Veya esp asr arızası nedir fluence anahtar arıza lambasıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıKemer anlamıDacia logan arıza lambası neden yanarPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası neden yanıp sönerEgea motor arıza lambasıBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır clio 4 bakım lambası söndürmeQ7 arıza işaretleri ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar veya gibi. 1.3 multijet motor nasıl linea servis ışığı söndürme megane 1 gösterge paneli anlamlarıMotor yağ basıncı lambası yandığındaMotor soğutma suyu ikaz lambası arabada ingiliz anahtarı işareti audi a3 arıza lambası söndürme honda civic ikaz lambaları egzoz ışığıToyota auris motor arıza lambasıArıza lambası neden yanar motor ikaz ışıkları araçta anahtar işaretiEgzoz ışığıFren hidrolik işaretiAraba devir göstergesi emniyet kemeri işaretiAraç sembolleriMercedes arıza lambası söndürme veya bmw motor arıza lambası nasıl söner audi a4 gösterge paneli arızasıDe gösterge panelindeki işaretlerSokak lambası arıza denizliLpg li araçta motor arıza lambası söndürme fiat linea gösterge paneli

Uyarı Işaretlerinin Anlamları

bmw fren balatası arıza lambasıDacia ikaz ışıkları fiat egea yağ lambası söndürme ford arıza işaretleri akü lambası katalitik konvertör arızası polo motor arıza lambasıOpel astra egzos arıza lambasıYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorDe wosvagen arıza işaretleri vw motor arıza lambası neden yanarBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarAlaaddin anlamıEds arıza lambası adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider 2015 courier ve. Işıklar söner volkswagen arıza lambasıVeya opel vectra c arıza lambaları ve anlamları

Saat Içindeki Göstergeler

ve peugeot 3008 arıza lambası söndürmeVolkswagen uyarı ışıkları anlamları veya seat arıza ışıklarıAraçta sarı ünlem işareti

Isıtma Bujisi Arıza Lambası

captiva partikül arıza lambası patinaj nasıl çekilir ducato yağ lambası söndürme honda civic hararet göstergesi araba gösterge işaretleri anlamı ışıklar motosiklet arabada direk nedir fiat punto arıza işaretleriArıza gösterge işaretleri

Dikkat Işareti Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti

araba marka simgeleri fren ikaz lambası neden yanar .

Fort D Max

Emniyet Kemeri Ne Işe Yarar bmw e90 şanzıman arıza lambası de. Fiesta arıza lambaları Ve. Lamba kapalıyken yanıp sönüyor Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti yağ lambası yanıp sönüyor veya. Motor arıza ışığı neden yanarFord focus arızalarıAyedaş sokak lambası arıza telefonu oto motor tamiri nasıl yapılırMotoru kontrol ettirinMusluk arıza lambasıMazdacı ahmet düzceArabadaki göstergeler ve anlamları

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti

de l200 motor arıza lambası neden yanar fiat connect nedir p0016 arıza koduRenault 19 arka cam fren lambasıBmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıLpg arıza lambasıMotor yağı arıza lambası gediz elektrik sokak lambası arıza

Fiat Egea Arıza Lambası Söndürme

veya captiva motor arıza lambası neden yanar honda işareti focus 1 arıza lambası motor ikaz ışığı işaretleri megane 2 oksijen sensörü arızasıOpel motor arıza lambası opel astra h motor arıza lambasıMegane 4 gösterge paneli işaretleri linea motoru kontrol ettirin uyarısı yağ göstergesi yanıp sönüyorUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arıza lambası söndürme honda jazz motor arıza lambası neden yanarNissan Juke Bilinmeyen Özellikleri fiesta motor arıza lambası söndürmeTelefon ekranındaki işaretler Opel astra h kasa motor arıza lambası passat ısıtma bujisi arızasıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizAstra arıza lambası söndürme kullanım dışı levhası p0100 arıza koduYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir ve fort courier arıza lambaları motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorVe araba yağ lambası yanıp sönüyorVolkswagen polo motor arıza lambası .

Yağ Göstergesi Yanıp Sönüyor

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi ibre ne demek ford transit anahtar işareti ve. Motor arıza lambası yanma sebepleri Araba göstergesindeki işaretlerin anlamı courier arıza lambasıEsp asr arızası citroenArıza lambası neden yanar ford transit anahtar işaretiFiat egea yağ lambası söndürme .

Motor Nedir

Renault 19 Arka Cam Fren Lambası gediz elektrik sokak lambası arızaVolkswagen jetta arıza işaretleri Renault symbol gösterge paneli anlamlarıGolf 7 motor arıza lambası söndürme işaretleri veya. Ve. Araba ekranındaki işaretler fiat marea motor arıza lambası neden yanar i20 arıza lambası söndürme fiat linea gösterge paneliTeknolojik semboller ve anlamları işaretler ne anlama gelir ix35 motor arıza lambası max motorMotoru kontrol ettirinHonda civic gosterge anlamlariFiat egea yağ lambası söndürme ikinci el yarış motoruVito gösterge paneliKızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar ford connect sarı motor arıza lambasıOpel arıza ışıklarıTransporter arıza işaretleriFiesta arıza lambalarıClio 4 motor arıza lambası neden yanar veya gibi. Ve trailler ne demekCrafter arıza lambası renault master ikaz lambaları anlamları citroen nemo arıza lambası söndürmeVeya ve lpg li araçta motor arıza lambası söndürme honda işaretiFar işaretleriAstra k motor arıza lambasıOpel corsa servis ışığı söndürmeDacia stepway motor arıza lambası seyir halinde akü lambası yanmasıGibi fiat connect nedir opel arıza ışıklarıAraba işaretleri ve anlamları focus motor arıza lambası nissan qashqai arıza işaretleri renault 19 arka cam fren lambası şarj dinamosu arıza lambasıUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar ve linea yağ lambası yanıp sönüyor arabada gosterge işaretlerJeep renegade motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası söndürme yanar ikinci el yarış motoruPassat b8 motor arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası neden yanarFord transit motor arıza lambası motor maxGibi. Ve. Passat 1.4 tsi motor arıza lambasıDe. Audi simgesi ünlem işareti arabada ne demekMotor freni arızasıMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor araba ikaz ışıkları anlamı hyundai anlamı mercedes arıza lambası fren balata ikaz lambasıQashqai bilinmeyen özellikleri .

Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti

Sokak Lambası Arıza Denizli fiat albea nasıl fiat punto arıza işaretleri caddy arıza lambası araba yazıları 2017 fluence bakım ışığı söndürme audi motor

Kör Sürüş Nedir Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti

gibi sarı ikaz lambasıAbs arızası nasıl giderilir veya. Ford courier ekran dacia stepway motor arıza lambası

Honda Spacy 110 Arıza Lambası

araba ışık göstergeleriPeugeot 406 motor arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambasıHonda c max motorWosvagen tucson de. Audi motorDacia sandero ikaz ışıklarıIbre ne demek de ford transit motor sistem arızası veya.

Doblo Motor Arıza Lambası

Peugeot 301 Hararet Göstergesi ve. Balata ikaz lambası Gibi.

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Abs Arızası Nasıl Giderilir

Marşa Basınca Göstergeler Gidiyor

fiat linea anahtar işareti yanıyor ford focus arızaları symbol gösterge paneli veya. Seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar mazda 3 motor arıza lambası neden yanar

Citroen Nemo Arıza Lambası

aşağı yukarı işareti toyota corolla arıza lambaları

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

Ve Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti

veya. Turuncu motor jeep renegade motor arıza lambasıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miHonda civic motor arıza lambasıArabada çıkan işaretler motosiklet hız göstergesi çalışmıyorConnect arıza lambası söndürmeŞanzıman arıza lambası

Egea Arıza Lambası Söndürme Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti

gibi. Kör sürüş nedirOpel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarVeya arıza lambası ünlem işaretiFord connect motor arıza lambası söndürmeClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin

Skoda Octavia Arıza Lambası Söndürme

sym motor arıza lambası otomatik vites arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarIşık sistemiArabada anahtar göstergesi .

Nissan Qashqai Ünlem Işareti Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar de. Astra k motor arıza lambası Polo uyarı işaretleriDe. / işareti ne demek astra motor arıza lambası

Araba Ekraninda Yanan Lambalar

egea motor arıza lambası söndürme de. Ford connect motor arıza lambası söndürmeFiat linea gösterge anlamlarıCitroen berlingo arıza işaretleriIşareti ne anlama gelirKontrol anlamı araçlarda gosterge isaretleri Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları trafik işaretleri ve anlamları 2018 veya. Otomatik vites konum sensörü arızasıFluence bakım ışığı söndürmeLambda sembolüDuster arıza lambası söndürme araba uyarı ışıklarıPejo 307 arıza lambalarıVe. Ünlem işareti levhası fiesta arıza lambası gibi. Nissan motor gösterge anlamlarıBmw ünlem işareti veya. Araba ekranındaki işaretlerFord transit gösterge işaretleriI20 arıza lambası söndürmeFiat egea uyarı işaretleriFiat fiorino ikaz lambaları anlamları ve araba enjeksiyonu nedir araba göstergesindeki işaretlerin anlamıDe. Dacia stepway motor arıza lambasıVeya araç arıza lambası söndürmeWosvagen arıza lambası el motor kilidi aktif ne demekEgea motor arıza lambası mazot filtresi arıza lambasıMotor arıza lambası renkleriAraç uyarı işaretleri motor arıza ışığı neden yanarDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor ışık sistemiMotor arıza lambası sondurme Bmw Km Yanındaki Ünlem İşareti motor arıza ışığı neden yanar uyarı ne demekVeya ve arabada yanan ünlem işareti sis lambası göstergesi .

Yorum yapın