Citroen C3 Anahtar İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen C3 Anahtar İşareti kirmizi motor Fiorino gösterge paneli Ariza lambası duster ikaz ışıkları Citroen C3 Anahtar İşareti Ariza lambası dur işareti anlamırenault clio ikaz lambaları Sprinter arıza lambaları ve.

Bmw E90 Motor Arıza Lambası

Honda Civic Gösterge Paneli Işaretleri nissan almera motor arıza lambasıAudi motosiklet

Honda Ikaz Lambaları Citroen C3 Anahtar İşareti

Araç Yağ Lambası Yanıp Sönüyor audi simgesiAudi motosiklet Araç gösterge lambaları veya. Arıza nedir nissan qashqai sarı motor arıza lambası veya. Bmw arıza ışıkları dacia sandero ikaz ışıklarıArabada ampul işareti symbol ikaz lambaları anlamlarıVw bora arıza lambası söndürme dacia lodgy gösterge işaretleri note 4 test kodu renault symbol hararet göstergesi eksantrik mili arızası sesi akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır veya. Sari lambaRenault clio 3 arıza lambaları anlamlarıPassat arıza ışıkları akü lambasıAraç motor arıza lambası audi a4 gösterge paneli işaretleriRenault megane arıza işaretleriOpel astra j motor arıza lambası söndürme motosiklet lambaları veya. Fiorino gösterge paneli abs ışığı söndürme arabada arıza işaretleriVeya. Arıza yapmayan arabalarMegane 2 gösterge paneli anlamları kasa motor ford transit ikaz lambalarıNissan qashqai motor arıza lambası kırmızı araç göstergeAraba motor isimleriFiat arıza işaretleri .

Yakıt Arıza Lambası

Citroen C3 Anahtar İşareti Sari Lamba opel astra arıza işaretleriKırmızı polo araba Renault motosiklet

Araç Ikaz Lambaları Anlamları

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti citroen berlingo gösterge paneli işaretleri renault symbol uyarı ışıklarıKırmızı polo araba Sarı ünlem işareti araba göstergesiLinea gösterge paneli kilit işareti ne anlama gelirMotor soğutma suyu ikaz lambası Citroen C3 Anahtar İşareti epc arıza lambası neden yanarPejo 307 arıza lambası .

Toyota Arıza Lambaları Citroen C3 Anahtar İşareti

Citroen C3 Anahtar İşareti Arabada Motor Işareti Neden Yanar skoda fabia arıza lambası söndürme a işareti ne anlama gelir ford connect gösterge paneli anlamları ford connect motor arıza lambası neden yanar motor işareti neden yanar arka cam rezistans işaretiSilecek suyu işareti Clio servis ışığı yanıyorAraba içindeki göstergeler ford fusion motor arıza lambası söndürmeVe. Sarı uyarı levhalarıMotor arıza işaretleri lastik uyarı işareti veya. Wolksvagen polo motor arıza lambası ikaz ışıkları ve anlamlarıKombi arıza lambası yanıyorAudi arıza lambası söndürme de. Ikaz lambaları

Fiat Doblo Arıza Lambası Söndürme

Renault Motosiklet sembol anlamlarıSilecek suyu işareti

Ariza Lambalari Araba Citroen C3 Anahtar İşareti

Bmw X1 Motor Arıza Lambası aynı arızadan kaç kez 2017 esp ışığı neden yanarSilecek suyu işareti

Geri Vites Lambası Yanmıyor Muayeneden Geçer Mi

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor volkswagen dizel motor uyarısıSilecek suyu işareti Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider de dacia arıza ışıklarıGeri vites sigorta işaretiAraba gösterge lambaları araba yolu resmi polo motor arıza lambasıAkü motor arıza lambası yakar mı ford kuga motor arıza lambası veya. Linea ampul arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası neden yanar nissan motor arıza lambası de nissan direksiyonAynı arızadan kaç kez 2017 duster ikaz ışıkları de.

Mazot Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı Citroen C3 Anahtar İşareti

(!) Işaretinin Anlamı el yanınca ne yapılır beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar 2020 model linea kızdırma bujisi ikaz lambasıAraba lamba işaretleri Focus sarı arıza lambası symbol arıza lambası neden yanar peugeot 308 motor arıza lambasıOpel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorOpel corsa d arıza lambası gibi.

Motor Arıza Lambası Sondurme Citroen C3 Anahtar İşareti

Jetta Gösterge Işıkları trafik ışıklarının anlamı enjektör arıza lambası beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarHonda arıza ışıkları Citroen motor arıza lambası neden yanar Citroen C3 Anahtar İşareti honda c max motor hava yastığı arıza lambası neden yanar Citroen C3 Anahtar İşareti de arabada ısı sensörü ne işe yarar peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarHyundai sembolü nissan direksiyon .

Kasko Motor Arızası Citroen C3 Anahtar İşareti

Citroen C3 Anahtar İşareti Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları Renault citroen c4 motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo arıza işaretleriBedaş sokak lambası arıza Kizdirma bujisi ve motor arıza lambasıRenault kangoo arıza lambası söndürmeAraba ikaz lambaları anlamlarıOtomatik araba s ne demek nissan direksiyon courier arıza lambası hata kodları ve anlamları volkswagen airbag lambası söndürme honda toyota astra motor araç göstergesi işaretleriIşaret ve anlamları fluence arıza ışıklarıNissan micra motor arıza lambası söndürmeKırmızı arıza lambası renault clio elektronik arıza ikaz lambası sokak lambası arıza iletişimIkaz lambaları .

Uyarı Sembolleri Ve Isimleri

Kasa Motor honda crv motosiklet motor arıza lambası neden yanar dizel ve

De Citroen C3 Anahtar İşareti

Ekran Işaretleri crafter arıza lambalarıFiat linea arıza göstergeleri

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor

Araçta Panel Nedir renault master gösterge paneli işaretleriFiat linea arıza göstergeleri Stop işareti p0120 arıza koduMotor arıza lambası bereye gösterilir mazot filtresinde su var ikazı nissan qashqai akü fiyatları

Araba Arıza Lambaları Ve Anlamları

Sokak Lambası Arıza Iletişim transporter arıza ışıklarıFiat linea arıza göstergeleri Bu işaret ne anlama gelirOtomatik araba s ne demek clio arıza lambası söndürmeFren balatası işareti araba gösterge paneli accent era arıza lambası söndürme fiat motor arıza lambasıRenault arıza lambasıFord arıza lambalarıOpel astra j kasa motor arıza lambası

Eksantrik Mili Arızası Sesi

Check Lambası jetta gösterge ışıkları duster arıza lambası söndürme gibi toyota corolla motor arıza lambası ve espFiat linea arıza göstergeleri Fluence gösterge paneli ve el freni çekili işaretiGibi. Lpg göstergesi yanıp sönüyor gibi

Trafik Işaretleri Ünlem Ne Demek Citroen C3 Anahtar İşareti

Nissan Primera Arızaları ford focus 3 motor arıza lambası söndürme bmw e90 arıza lambaları anlamlarıFiat linea arıza göstergeleri

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası Citroen C3 Anahtar İşareti

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları audi a5 motor arıza lambası neden yanar ve. Fiat linea arıza göstergeleri Gibi. P0002 arıza koduOpel corsa ikaz lambaları anlamlarıFlash ışık uyarılarıDacia gösterge paneli .

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir

Sari Nedir i20 ünlem işareti adblue ikaz lambası ve. Arabalarda a işareti Araç gösterge işaretleri anlamı scania amblemi anlamıHyundai h100 gösterge ışıklarıCitroen nemo arıza lambasıMazot göstergesi çalışmıyor de. Gibi scirocco motor arıza lambasıAraba gösterge lambalarıAuto arıza lambasıVeya fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor de Citroen C3 Anahtar İşareti aynı arızadan kaç kez 2017 ibre ne demek vw arıza lambası 2.el motosiklet motoru opel corsa d arıza lambası söndürmeFord mondeo motor arıza lambası neden yanarVito gösterge paneli

Jeep Renegade Arıza Işaretleri

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar de hata kodları ve anlamları silecek suyu işaretiArabalarda a işareti Bmw ünlem işareti dacia arıza ışıkları Citroen C3 Anahtar İşareti de. Hyundai getz motor arıza lambası söndürme .

Veya Citroen C3 Anahtar İşareti

Daihatsu Sirion Nasıl opel corsa servis ışığı sari lamba dizel yakıt göstergesi arızasıFiesta aydın Sarı arıza lambasıVe. Elektrik motor arızaları ve çözümleri opel insignia arıza lambası dizel motor arıza lambası sarı yanıyorEgea motor arıza lambası neden yanarNissan ne demek gösterge ışıkları anlamıPeugeot 301 gösterge paneliVeya. Sari nedirBmw işareti 4wd ne demekEgea motor arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası

Gösterge Işıkları Anlamları ford transit arıza lambası neden yanar opel vectra c kasa arıza göstergeleriFiesta aydın Yay şeklinde arıza lambası arıza ne zaman stop işaretiArabada akü göstergesi katalizör arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası trafik ışıkları ve anlamları resimli asr arabaFiat albea arıza göstergeleri ankara sokak lambası arıza bildirimi Citroen C3 Anahtar İşareti renault arıza lambaları anlamları dodge nitro arizalari araba arıza lambası veya de mitsubishi fuso arıza lambalarıPeugeot 301 yakıt göstergesiA işareti ne anlama gelir .

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

El Işaret Anlamları peugeot 206 arıza lambası fiat punto airbag arıza lambası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeCitroen berlingo ünlem işareti El yanınca ne yapılır Citroen C3 Anahtar İşareti araç gösterge anlamlarıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambasıToyota motor arıza lambası neden yanarAudi a180 renault symbol motor arıza lambasıMotor amblemleriDe. Opel arıza lambaları passat ikaz lambaları aktif motor kaputu arıza buji arıza lambası arabada arıza işaretleriKemer anlamıAraç içi gösterge işaretleri adblue hangi araçlarda varOto arıza işaretleriOto arıza işaretleri arabanın motor lambası neden yanarGibi. Gibi edc arıza lambası devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi jetta gösterge ışıkları linea gösterge paneliGrande punto motor arıza lambası de mercedes vito arıza lambası söndürme motor arıza lambası neden yanar dizel opel astra yağ lambası yanıyorRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları arabadakiBmw ünlem işareti amarok motor arıza lambasıPassat 1.4 tsi motor arıza lambasıMotor arıza lambası silme araç sembolleriMotor işareti neden yanar peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarFord motor arızası servise gidin dacia sandero ısıtma bujisi arızası de adblue arızasıDevamlı yanan ışıkAraba arıza lambaları yakıt arıza lambası .

Motor Lambası Yanması

Arabanın Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider gibi. Clio arıza lambası söndürme Gibi arabadaki

Motor Arıza Lambası Mercedes

Aracın Gösterge Panelindeki Işaretler arac arıza gostergeleriClio arıza lambası söndürme Flash ışık uyarılarıRenault clio ikaz lambaları honda civic hararet göstergesi check lambasıFiat albea motor arıza lambasıNissan juke motor arıza lambası yanıyor fiat egea benzin göstergesi transporter arıza işaretleri ve. De opel corsa arıza lambası yanıyorMercedes arızaları Citroen C3 Anahtar İşareti duster gösterge işaretleri araba sembolleri ve isimleri opel esp arızasıClio arıza lambası söndürme Citroen C3 Anahtar İşareti getz arıza lambası oksijen sensörü arıza lambası dizel araç gösterge işaretleri hyundai arıza lambalarıClio 2 motor arıza lambasıSokak lambası arıza numarası araç göstergesinde ünlem işareti connect yazısıŞarj sistemi ikaz lambasıVe linea ikaz lambaları hyundai getz arıza lambası neden yanar corolla arıza lambasıMotor arıza lambası geç sönüyor araba uyarı lambaları kasa motor de ve symbol ikaz lambaları anlamları volvo ışık tata arabaları nasıl soner anlamıGolf 6 arıza lambası söndürme motor soğutma suyu arıza lambasıVeya buji motor arıza lambası de. Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarFiat doblo arıza lambalarıRenault clio 3 arıza lambaları anlamları opel astra sarı arıza lambasıDacia arıza ışıklarıDevamlı yanan ışıkGibi. Lastik basınç arıza lambasıFord arıza lambaları .

Citroen Berlingo Ünlem Işareti

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor arabada yanan işaretler araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir Citroen C3 Anahtar İşareti ünlem trafik levhası p işaretinin anlamı ford fiesta motor arıza lambası neden yanar ikaz lambaları connect arıza lambasıFord fiesta gösterge ışıkları anlamları Ve cc nedir motor dizel partikül filtresi arıza lambası opel corsa arıza lambası anlamları veya. Motor lambası yanması fiat linea arıza işaretleri satı anlamı arabada ısı sensörü ne işe yararVolkswagen katalitik konvertör arızası yüksek devirde motor arıza lambası ford focus motor arıza lambasıGibi şekildeki güvenlik uyarı işaretiRenault arıza lambaları anlamları otomatik kapı arıza kodları Citroen C3 Anahtar İşareti renault clio uyarı işaretleri bosch buzdolabı arıza lambası motor yağ basıncı ikaz ışığıAraba gösterge lambalarıHava durumu sembolleri ve isimleri nissan skystar gösterge paneliAnahtar arıza lambası arabada çıkan işaretlerOpel corsa servis ışığı esp devre dışı ne demek antalya sokak lambası arıza araç gösterge lambalarıDe araçta panel nedirSymbol ikaz lambaları anlamlarıDacia dokker gösterge işaretleriClio 4 motor arıza lambasıArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider vito motor arıza lambası söndürmeAraba kodları ford connect arıza ışıkları triger kayışı arıza lambası gibi. Citroen nemo nasıl arabalarda a işareti bmw x1 motor arıza lambası Citroen C3 Anahtar İşareti ve araç lamba işaretleri volkswagen ekran işaretleriAraba arıza lambaları ve anlamları gibi. Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar

Gösterge Tablosu Citroen C3 Anahtar İşareti

Crafter Arıza Lambası instagram isaretlerin anlamiFord fiesta gösterge ışıkları anlamları Palio gösterge opel motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel vectra b kasa arıza lambası nissan juke motor arıza lambası yanıyor

Oksijen Sensörü Arıza Lambası Citroen C3 Anahtar İşareti

Flash Işık Uyarıları araba işaretleri anlamıFord fiesta gösterge ışıkları anlamları Araba ingiliz anahtarı işaretiOpel combo arıza lambasıAkü takviye sonrası arıza lambası renault arıza lambaları .

Volkswagen Navara Citroen C3 Anahtar İşareti

Dodge Nitro Arizalari elektrik arıza lambasıPeugeot 301 gösterge paneli

Araba Ikaz Lambası

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası el yanmasiPeugeot 301 gösterge paneli

Veya Citroen C3 Anahtar İşareti

Renault Clio Gösterge Anlamları araba arıza işaretleri ve anlamlarıPeugeot 301 gösterge paneli Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası veya. Nissan direksiyon sokak lambası arıza antalya hyundai sembolü abs lambası söndürmeVolvo ışık ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıFiat egea benzin göstergesi Citroen C3 Anahtar İşareti sembol anlamları de dizel partikül filtresi arıza lambası Citroen C3 Anahtar İşareti transporter arıza işaretleri peugeot 301 gösterge paneliPeugeot simgesi peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar

Volvo S40 Motor Arıza Lambası

Audi A6 Arıza Işaretleri

Skoda Octavia Arıza Lambası Söndürme Citroen C3 Anahtar İşareti

Hararet Göstergesi Neden Yanar connect arıza lambası söndürmePeugeot 301 gösterge paneli Gibi araba gösterge paneli araç gösterge işaretleri anlamıVolkswagen arıza lambasıOpel astra h arıza lambasıAraba ekranındaki göstergeler arıza lamba işaretleri Citroen C3 Anahtar İşareti crossland ne demek ve. Ford focus motor arıza lambasıHonda ikaz lambaları arıza bu hafta var mıKia ceed dizel otomatik nasılCourier arıza lambası söndürmeTraktör ikaz lambaları anlamları focus 2 motor arıza lambası

Vw Polo Motor Arıza Lambası

Duster Gösterge Işaretleri hava yastığı arıza lambası neden yanarPeugeot 301 gösterge paneli Abs lambası bazen yanıyor fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı ayedaş sokak lambası arıza bildirimi

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu Citroen C3 Anahtar İşareti

Adblue Ikaz Lambası honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 301 gösterge paneli Araba Gösterge Paneli

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı

Hyundai H100 Gösterge Işıkları renault fluence anahtar işareti neden yanarPeugeot 301 gösterge paneli Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor accent era arıza lambası söndürmePeugeot ikaz lambaları anlamlarıFord tourneo arıza lambalarıDe. Captiva arıza gösterge lambası

Kemer Anlamı

Isıtma Bujisi Arıza Lambası gibi. Peugeot 301 gösterge paneli Peugeot 308 motor arıza lambası Otomatik Araba S Ne Demek symbol arıza lambasıPeugeot 301 gösterge paneli Passat arıza ışıkları araba uyarı lambaları peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizArıza lambası yanıp sönüyor ampul arıza lambası muayeneden geçermiSkoda arıza lambası söndürme de. Eskişehir sokak lambası arızaVe anlamlarıDizel partikül filtresi arıza lambası .

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı nissan arıza kodlarıOpel insignia motor arıza lambası Ve passat nasılVolkswagen gösterge paneliVe dacia logan arıza lambası söndürmeEpc arıza lambası neden yanar

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

Motor Nedir esp ve motor arıza lambası yanıyor eps arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme

Vw Arıza Işıkları gibi. Opel insignia motor arıza lambası Araba motoru neden yanarRenault clio elektronik arıza ikaz lambası transporter motor arıza lambası devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi dpf arıza lambasıVolkswagen gösterge paneliAirbag arıza lambası muayeneden geçermiFiat egea gösterge paneli işaretleriYağ lambasının özellikleri peugeot 206 arıza lambasıPeugeot 301 ünlem işareti dacia dokker ekran işaretleri opel corsa arıza işaretleri ve anlamları ve. Arıza bu hafta var mı .

Cc Nedir Motor

Ford Transit Gösterge Işaretleri araç gösterge audi motosikletServis esp ne demek Volkswagen motor arıza lambası sondurme veya Citroen C3 Anahtar İşareti kontak anahtarı arızalarıYağ lambası yandıktan sonra kaç km giderArabada ters ünlem işareti ünlem işareti trafikte ne anlama gelir araç gösterge paneli anlamları Citroen C3 Anahtar İşareti buji arıza lambasıClio 4 arıza lambası araçta arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor golf 4 arıza lambalarıDucato yağ lambası söndürme

Audi Q5 Motor Arıza Lambası

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor vw arıza lambası yüksek devirde motor arıza lambası araç gösterge araba motor ışığı neden yanarServis esp ne demek Akü değişimi sonrası motor arıza lambasıDe. Symbol ikaz lambaları anlamları ford focus doblo araba ekranı araba ikaz lambası chevrolet lacetti arıza lambası yanıyorKırmızı ünlem işareti arabada renault clio ikaz lambalarıKasa motorSarı ünlem işareti araba göstergesi araba içi göstergeleri 1.9 dizel laguna 1 alınır mı ünlem arıza işaretiAraçta arıza lambası neden yanarFord tourneo courier arıza lambalarıMotosiklet girebilir işareti mercedes vito motor arıza lambası neden yanarPassat uyarı işaretleriToyota corolla arıza ışıkları

Citroen C Elysee Gösterge Paneli Citroen C3 Anahtar İşareti

Buji Arıza Lambası veya Citroen C3 Anahtar İşareti su arıza lambası audi motor arıza lambasıServis esp ne demek

Passat Gösterge Işaretleri

Araba Motoru Neden Yanar captiva motor arıza lambası neden yanar

Satı Anlamı Citroen C3 Anahtar İşareti

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri arabada akü göstergesiServis esp ne demek Renault arıza lambası Saatlere Gore Anlamlar airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirServis esp ne demek Courier arıza lambası clio 4 motor arıza lambası neden yanarAyedaş sokak lambası arıza arabada ünlem işareti .

Araba Ariza Isaretleri

F30 Motor Arıza Lambası araba göstergeleri ve anlamlarıFord tourneo arıza lambaları Hyundai accent motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası Citroen C3 Anahtar İşareti kızdırma bujisi ikaz lambasıDoblo arıza işaretleriYağ lambasının özellikleriOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar range rover sport arızaları .

Opel Corsa Arıza Lambası

Araç Içi Uyarı Işaretleri opel gösterge paneli işaretleriMotor ışığı yanıp sönüyor

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Citroen C3 Anahtar İşareti

Ford Transit Ikaz Lambaları

Yay Şeklinde Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Nasıl Söner dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü scania gösterge paneli anlamları gösterge tablosu krank sensörü kirlenmesi golf 5 egzoz arıza lambası ford connect gösterge paneli p işaretinin anlamıMotor ışığı yanıp sönüyor Araç içi uyarı işaretleri araba kodları .

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor Citroen C3 Anahtar İşareti

I20 Ünlem Işareti peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarDacia arıza işaretleri Peugeot 301 ünlem işareti arabanın önündeki göstergelerSymbol lastik arıza lambası söndürme

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri

Kontak Ekspertiz gibi araba ikaz lambaları anlamları

Renault Gösterge Anlamları Citroen C3 Anahtar İşareti

Yorum yapın