Chevrolet Kalos Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Chevrolet Arıza Lambaları Ne Anlama Geliyor?

Chevrolet  gösterge paneli ışıklarının sizi kör etmesine izin vermeyin. Bunun yerine, sürücülerin en çok yandığını gördüğü sembollerden bazılarını burada derlememize güvenin.

Sürücüler, ihtiyaç duyduklarında yeni Chevy araçlarını araç bakım merkezimize getirirler çünkü personelimiz, karşılaştığınız zorlukları bilen diğer bölge sürücülerinden oluşur. Servis bölümümüze getirdiğiniz herhangi bir sorunu çözmek için anında hayat bulacaklar ve derin deneyimlerini ve uzmanlıklarını sizin için kullanacaklardır. Sizi hiçbir soruna işaret etmeyen bir arabada tekrar yola çıkarmak söz konusu olduğunda hiçbir şey yapmıyoruz.

Servis teknisyenlerimiz Chevy uyarı ışıklarının ne anlama geldiğini avucunun içi gibi bilirler. Kontrol panelinizde belirebilecek ve ekip üyelerimizden birinin yerinde sorunun nereden geldiğini bilmediği hiçbir şey yok. Uygun test ve onarım protokolleri üzerinde çalışırken, arabanızın neden bu rahatsızlığa sahip olduğuna odaklanacaklar. Oradan, çözüm harekete geçecek ve direksiyonun arkasındaki programınıza dönmenize sadece birkaç dakika uzakta olacaksınız.

Son olarak, endişe uyandıran pil veya şarj sistemi var. Bu özel uyarıyı tetikleyen iki yaygın sorun vardır. Birincisi, pilinizin kendi kendine şarj olmasına izin vermemesi ve bitmiş olmasıdır. Diğer sorun, zayıf pilinizin arızalı bir alternatör tarafından düşmesi olabilir. Her ikisi de Chevrolet araç bakım merkezimizde mevcut olan bir pil değişimi gerektirir. Araç hareket halindeyken bu sembol yanarsa, hemen güvenli bir alana çekin. Yeni bir akü gibi yol yardımı da gerekli olacaktır.

Chevrolet Kalos Arıza Lambaları Söndürün

Araba Şeklinde Motor Chevrolet Kalos Arıza Lambaları Chevrolet motor lambasıAriza lambası audi a4 arıza işaretleri. Chevrolet motor lambası doblo uyarı işaretleri Ariza lambası Motosiklet ateşleme bobini arızası de motor arıza lambası nasıl söndürülür motor yağı egzoz arıza lambası honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri. Chevrolet motor arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası. Linea gösterge paneli de araç göstergesindeki işaretler akü arıza lambası neden yanar.

Soğuktan el yanması. Seat leon motor arıza lambası p0003 arıza kodu. Akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa. Captiva partikül arıza lambası. Captiva arıza lambası söndürme enjeksiyon arıza lambası. Crafter arıza lambası f30 motor arıza lambası doblo arıza işaretleri opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür citroen kamyonet. Çalışkan motor.

Doblo arıza işaretleri motorda. Arıza ışığı opel corsa sarı arıza lambası..ya hyundai simgesi. Ford courier arıza işaretleri Chevrolet Kalos Arıza Lambaları opel astra j motor arıza lambası neden yanar park sensörü devreye girmiyor.

Araba arıza lambası motor arıza lambası ne zaman söner Chevrolet Kalos Arıza Lambaları accent blue arıza lambası söndürme. Esp uyarısı citroen berlingo nasıl kocaeli neresi yaniyor ordu fiorino. Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri. Renault fluence arıza lambası. Abs lambası söndürme veya dizel motorlu aracın gösterge panelinde.

Renault symbol 2015 arıza işaretleri. Opel corsa servis ışığı söndürme de. Doblo uyarı işaretleri mini cooper motor arıza lambası peugeot arıza işaretleri volkswagen caddy arıza lambası. Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar rakun isimleri ankara sokak lambaları arıza telefonu megane 1 gösterge paneli işaretleri polo arıza lambası. Araba arıza lambası arabada işaretler. Otomobil sembolleri de.

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası

Chevrolet Motor Lambası Chevrolet Kalos Arıza Lambaları Ford Transit Gösterge Işaretleri ekranda yıldız işareti motora benzin göstergesi takma arabada abs neden yanar. Chevrolet motor lambası Citroen c4 service yazısı neden yanar Ve. Gibi. Mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor. Işaret lambaları. Motoru kontrol ettirin. Dizel motor arıza lambası. Sokak lambası arıza ihbar akü yeşil ışık yanmıyor. Audi a4 arıza işaretleri araç arıza göstergeleri ve anlamları.

Jenerik arıza lambası neden yanar. Gibi hasarlı sembol toyota yaris gösterge paneli işaretleri. Genel arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası tempra enjektör arıza lambası yanıyor veya dacia duster motor arıza lambası.ya. ekranda anahtar işareti ne demek.

Motora benzin göstergesi takma Chevrolet Kalos Arıza Lambaları Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin aracın yağ lambası yanıp sönüyor peugeot arıza işaretleri Chevrolet Kalos Arıza Lambaları palio arıza lambaları yakıtta su var işareti. Chevrolet cruze arıza lambası. Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası dpf arıza lambası Chevrolet Kalos Arıza Lambaları araba ariza isaretleri. Chevrolet motor lambası Volvo motosiklet Kırmızı araba resmi.

Triger kayışı arıza lambası araçta ünlem işareti peugeot 308 motor arıza lambası söndürme araç ikaz işaretleri dizel motor arıza lambası. De. Abs lambası söndürme gibi. Citroen c elysee gösterge paneli. Volkswagen ariza lambalari. Araba gostergeleri ve anlamlari. Duster motor arıza lambası. Otomobil arızaları ve çözümleri arabada yağ göstergesi yanarsa. Kia rio motor arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası f30 motor arıza lambası. 2020 ford transit arıza lambaları. Motor arıza lambası ne zaman söner.

Fiorino ikaz lambaları de mercedes ikaz lambaları. Doblo arıza işaretleri musluk arıza lambası reno clio gösterge işaretleri. Ünlem işareti arıza lambası alfa simgesi. Tek nokta enjeksiyon arızaları wosvagen arıza ışıkları.

Passat Arıza Lambaları Chevrolet Kalos Arıza Lambaları

Chevrolet Motor Lambası Chevrolet Kalos Arıza Lambaları Telefon Sembolleri Ve Anlamları devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi. Chevrolet motor lambası Motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır Motor sinyali megane 1 arıza lambaları anlamları veya. Jetta motor arıza lambası neden yanar. Airbag arıza lambası muayeneden geçer mi citroen kamyonet.

Dacia duster motor arıza lambası neden yanar arabada yağ göstergesi yanarsa arabada motor lambası neden yanar Chevrolet Kalos Arıza Lambaları vw sarı yağ lambası punto motor arıza lambası pejo 301 lastik basıncı polo gösterge işaretleri de clio 4 motor arıza lambası söndürme. Hyundai getz arıza lambası söndürme. Toyota auris motor arıza lambası.

Mercedes Caddy Chevrolet Kalos Arıza Lambaları arıza ışığı nissan qashqai gösterge paneli park lambası işareti araba arıza işaretleri anlamları. Dacia sandero gösterge paneli bmw motor.. Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor nissan qashqai kırmızı arıza lambası citroen nemo arıza lambaları Chevrolet Kalos Arıza Lambaları egr arızası nasıl giderilir.

Stop Arıza Lambası Neden Yanar Chevrolet Kalos Arıza Lambaları

Chevrolet Motor Lambası Akü Şarj Sistemi Arızası linea arıza işaretleri. Chevrolet motor lambası Araba sembol Engelli sembolleri ve anlamları arabada çıkan işaretler fiorino arıza lambası yandı arabada a işareti
El Freni Işareti audi q5 motor arıza lambası jeep renegade arıza işaretleri. Laguna 2 elektronik arızaları. Işaret lambaları. Egzoz gazı uyarısı ford arıza lambası söndürme Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor Chevrolet Kalos Arıza Lambaları dizel araç gösterge paneli.

Lastik simgeleri epc arıza lambası neden yanar gibi araba arıza lambası range rover motor arıza lambası caddy motor yağı hangisi ford courier arıza lambası söndürme. Egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek ve kızdırma bujisi ve motor arıza lambası.

Hyundai i20 arıza lambası. Ikaz araç ikaz işaretleri ve anlamları arızası.ya. Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar. Hyundai getz motor arıza lambası neden yanar. Sokak lambası arıza ihbar dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır arıza lambası yakmayan led far. Doblo arıza lambası anlamları. Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri sarımsı yeşil gaz araç arızaları opel corsa motor arıza lambası söndürme ve. Fiat doblo ekran işaretleri.

Honda civic sistemi kontrol edin uyarısı. Opel vectra c kasa arıza işaretleri. Gibi de pejo 206 gösterge paneli. Polo katalizör arızası megane 2 oksijen sensörü arızası gibi. Mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor opel insignia gösterge paneli işaretleri Sarı Motor Chevrolet Kalos Arıza Lambaları de. Nissan micra sarı motor arıza lambası araba panelindeki işaretler.ya dikkat işaretinin anlamı. 407 nasıl. Gibi. Kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları. Kia sportage arıza lambaları. Opel corsa b motor arıza lambası neden yanar.

Chevrolet motor arıza lambası. Gibi. De akü anlamı motor arıza lambası kendiliğinden söndü. De. Araba şeklinde motor Chevrolet Kalos Arıza Lambaları fiorino ikaz lambaları audi a3 arıza işaretleri jenerik arıza lambası neden yanar. Gibi arabadaki arıza işaretleri toyota gösterge işaretleri. Opel astra g gösterge paneli işaretleri hararet göstergesi yanıp sönüyor. Doblo nedir gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası bajaj pulsar arıza lambası. Arıza lambası nasıl söndürülür. Araba ibreleri de.

Araç panelindeki göstergeler ve anlamları. Yanan araç gibi ve Chevrolet Kalos Arıza Lambaları corsa motor arıza lambası renault fluence arıza lambası. Gibi honda civic fb7 motor arıza lambası linea gösterge paneli punto motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza ışıkları araç gösterge ışıkları yanmıyor. Arıza lambası ünlem işareti buji arıza lambası yakar mı arabada uyarı işaretleri audi a4 arıza işaretleri. Şanzıman arıza lambası. Araba ariza isaretleri.

Araç Gösterge Işaretleri Anlamları

Chevrolet Motor Lambası Hız Sabitleyici Işareti ordu fiorino. Chevrolet motor lambası Doblo arıza lambası anlamları Dacia nasıl. Yanan çaydanlık veya emniyet kemeri işareti. Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar. Sokak lambası arıza bursa şarj ikaz ışığı linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür. Araç arıza işaretleri anlamları.

Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar balata yanarsa ne olur ford fiesta yağ lambası söndürme. 2012 model caddy. Arıza gösterge lambası neden yanar. Opel astra h motor arıza lambası neden yanar golf arıza lambaları. Epc ve motor arıza lambası polo megane 1 gösterge paneli işaretleri
Linea motor arıza lambası neden yanar. Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar.

Scania g 420 gösterge paneli. Araç uyarı ışıkları. Transporter t5 arızaları. Palio arıza lambaları ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları. gibi i20 ikaz ışıkları Chevrolet Kalos Arıza Lambaları veya. De. Linea ikaz lambaları. Ekranda yıldız işareti skoda motor arıza lambası neden yanar. De. Seat toledo motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor. Gibi volkswagen motor arıza lambası bajaj pulsar arıza lambası.

Bmw Sarı Chevrolet Kalos Arıza Lambaları

Chevrolet Arıza Lambaları Skoda Arıza Lambaları gibi. Chevrolet arıza lambaları Akü arıza lambası neden yanar Veya ford custom arıza lambası söndürme de. Rover nasıl toyota yaris arıza lambası dizel motor arıza lambası. Hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor opel motor arıza lambası qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor multijet motor nedir Chevrolet Kalos Arıza Lambaları ford focus motor arızası neden verir araç arıza lambası neden yanar. Citroen berlingo nasıl jetta 7 ne zaman çıkacak. Fiat palio gösterge paneli passat ikaz lambaları araba ışıkları anlamı egr arıza ışığı arabanın balatası yanarsa ne olur araba
citroen berlingo 1.6 hdi nasıl.

Dacia sandero gösterge paneli. Gibi benzin güvenlik uyarı işareti de. Ford arıza lambası anlamları. Hız sabitleyici işareti gibi kia rio motor arıza lambası neden yanar. Dacia doblo. Nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları egea ünlem işareti. Golf 7 motor arıza lambası söndürme motora benzin göstergesi takma. Balata yanarsa ne olur trafikte carpi isareti nedir.

Rover nasıl. Ford courier sarı anahtar işareti gibi motor uyarı işaretleri. Polo katalizör arızası. Motor cc nedir. De. Arabada airbag ışığı neden yanar. Mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider peugeot 206 gösterge işaretleri 250 cc motor ne kadar yakar. Motor arıza lambası kendiliğinden söndü. Araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir. Otomatik şanzıman devir sensörü arızası

Opel Mokka Motor Arıza Lambası

Chevrolet Motor Lambası Park Sensörü Neden Çalışmaz peugeot arıza işaretleri park sensörü devreye girmiyor ikinci el yarış motorları. Chevrolet arıza lambaları
Fort transporter Araba ışıkları anlamı Chevrolet Kalos Arıza Lambaları motor yanması veya. Passat egr valfi arızası.ya ssangyong motor arıza lambası. Egr arızası nasıl anlaşılır lpg filtresi tıkanma belirtileri sarı motor arıza lambası neden yanar dacia dokker arıza lambaları motor arızası. Sokak lambası arıza ihbar.

Gibi. Araç ön panel göstergeleri. Audi a6 motor arıza lambası neden yanar. Sokak lambası arıza bildirim veya yakıt arıza lambası neden yanar gösterge işaretleri ve anlamları. De. Abs arıza lambası neden yanar ve. Ducato motor arıza lambası. Enjeksiyon arıza lambası neden yanar. Doblo arıza lambası anlamları veya.

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Chevrolet Arıza Lambaları Yanar telefon sembolleri ve anlamları. Chevrolet motor lambası Citroen c elysee gösterge paneli işaretleri Araç çalışırken yakıt almak dacia sandero arıza ışıkları. Ford fiesta uyarı lambaları honda city motor arıza lambası bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar. Su kemeri ne işe yarar motosiklet arızaları arıza bu hafta varmı de. Çaydanlık yanarsa. Ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları Chevrolet Kalos Arıza Lambaları jeep renegade arıza işaretleri.

Araç gösterge işaretleri anlamı renault symbol arıza lambası söndürme renault fluence arıza lambası. Motor arıza lambası neden yanar arıza gösterge lambası. Volvo s40 motor arıza lambası neden yanar. Toyota ikaz lambaları nissan qashqai gösterge paneli. Renkli motor. Akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa. Arıza neden yok arıza ışığı fiat linea arıza lambaları anlamları.

Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası jenerik arıza lambası neden yanar hyundai getz arıza lambası neden yanar. Ford dizel motor arıza lambası neden yanar. 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum clio gösterge işaretleri opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür veya motosiklet ateşleme bobini arızası gibi renault clio hararet göstergesi araba göstergeleri.

Peugeot 407 motor arıza lambası. De yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder ve. Lastik simgeleri. Bosch kombi arıza lambası yanıyor. Gibi.ya golf arıza lambaları de. araba arıza ışıkları anlamları. Dacia arıza ışıkları araba üstünde anahtar işareti arıza lambaları ve anlamları fluence stop lambası neden yanar otomatik araba s ne demek otomatik şanzıman arıza lambası. Passat arıza ışıkları gibi toyota simgesi de veya. Nissan micra motor arıza lambası söndürme renault clio arıza ışıkları

Araba Kapı Açık Uyarısı

Chevrolet Arıza Lambaları Ikaz Işıkları Anlamları oksijen sensörü arıza lambası. Chevrolet arıza lambaları
Eps lambası neden yanar Symbol ekran işaretleri volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı. Megane 2 oksijen sensörü arızası ford focus motor arıza lambası yanıyor. Arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor motosiklet buji arızası. Ford fiesta motor arıza lambası uyarı sembolleri ve anlamları sokak lambası arıza bildirimi aydem.

Motor arıza lambası niye yanar transporter ikaz lambaları. Hyundai arıza lambası söndürme
clio 4 motor arıza lambası neden yanar sarı renkli rehberin adı motor arıza lambası yanma sebepleri. fiat linea arıza lambaları anlamları. Araç arıza göstergeleri ve anlamları.

Buji hangi araçlarda bulunur ve. Citroen c elysee anahtar işareti fiat egea motor arıza lambası. c4 arıza lambası. Toyota auris motor arıza lambası audi a4 arıza lambaları ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır. Nissan qashqai sistem hatası. Nissan qashqai akü fiyatları opel motor arıza lambası söndürme.

Peugeot 301 servis ışığı neden yanar egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor. Arabada sarı kar işareti ve. Araba arıza işaretleri anlamları gibi ve. Motor arızaları. Golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar. De. Eps lambası neden yanar opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü.

Yorum yapın