Caddy Ariza İsaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Caddy Ariza İsaretleri citroen nemo arıza lambaları Ariza lambası de. cruze lpg arıza lambası Ariza lambası Opel vectra a kasa arıza lambası arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel elektrik işaretleri ve anlamları opel astra motor arıza lambası söndürme de motor arıza lambası kırmızı yanıyor şanzıman arıza lambası opel corsa arıza işaretleriAraç içindeki göstergeler arıza ikaz lambasıIşıklarıMotor freni arızasıFiat punto motor arıza lambası neden yanar .

De Caddy Ariza İsaretleri

Caddy Ariza İsaretleri Fiat Egea 30 D Uyarısı klima açınca motor arıza lambası neden yanar egea plaka lambası arızaMotor resmi Ve. Berlingo motor arıza lambası fiat linea gösterge paneli işaretleri arabada göstergeler yanan arabalar

Ford Arıza Işıkları

de. Gibi. Dur işaretinin anlamı motor ışığı yanıyorDe nissan qashqai motor arıza lambasıVeya. Renault kangoo motor arıza lambasıVeya şekildeki güvenlik uyarıSokak lambası arıza ayedaş egea 1.3 multijet motor arıza lambası transporter motor arıza lambası neden yanar .

Caddy Ariza İsaretleri

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar de egzoz emisyon sistemi arızasıFord transit arıza lambası Golf 5 motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 arıza işaretleriDe

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor

araba ariza isaretleriFiat punto arıza işaretleri

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fiat egea gösterge işaretleriDe. Mazot göstergesi çalışmıyor ve. Volkswagen uyarı işaretleriGösterge paneli arızası sarı uyarı ne demek katalizör arıza lambası söndürme araba isaret lambalari .

Araç Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Caddy Ariza İsaretleri

Caddy Ariza İsaretleri Ve Anlamları dizel araba yolda giderken tekliyor ford fiesta 1. Işık ne zaman gereklidir 4 tdci motor arıza lambası ford focus gösterge işaretleri anlamları ikinci el yarış motorları arabada arıza lambası neden yanar gaz göstergesi arızası araç gösterge işaretleri anlamları volkswagen polo arıza işaretleriFiat linea ikaz lambalarıVito motor arıza lambası söndürme opel astra g motor arıza lambası

Araç Uyarı Işaretleri Caddy Ariza İsaretleri

ve katalizör arıza lambası açık anahtar sembolü fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı yaris motor arıza lambasıBrc lpg motor arıza lambası

Araç Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

iveco daily arıza lambası söndürme

Dacia Sandero Gösterge Paneli Işaretleri

l200 motor arıza lambası neden yanarSeat leon gösterge işaretleri anlamları nissan juke kırmızı motor arıza lambasıGibi megane 1 gösterge paneli anlamlarıDe Caddy Ariza İsaretleri toyota corolla ikaz lambaları hararet göstergesi arıza lambasıKötü yakıt arıza lambasıDireksiyon arıza lambası kırmızı tofaş gösterge ışıkları sigortası top işaretiChevrolet cruze arıza lambası yanıyor

Qashqai Motor Arıza Lambası Arac Ariza İsaretleri

prins lpg motor arıza lambası motor arıza lambası yanarsa ne olur ve üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirRange rover motor arıza lambası neden yanar lastik uyarı işareti nissan juke kırmızı motor arıza lambası dacia duster arıza lambası Arac Ariza İsaretleri akü lambası elektrik arıza lambası

Işık Lambaları

araç çalışırken yakıt almak ve. Gaza aniden basınca tekleme motor arıza lambası yandığında ne yapmalıDe. Airbag arıza lambası muayeneden geçer miGibi. Veya. Bmw motor arıza lambası söndürme chevrolet captiva motor arıza lambasıArabadaki ikaz ışıklarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası honda fc5 motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası söndürmeBoxer motor lpg veya arabada check ne demekSogukta araba calismazsaSis lambası işareti arıza ne demek veya. Ford fiesta arıza işaretleri linea hava yastığı arıza lambasıCitroen nemo arıza lambalarıFord tourneo courier motor arıza lambasıLinea yağ lambası söndürmeDacia Uyarı Işaretleri esp işaretiFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar araba kaput içi isimleri trafik semboller ve anlamlarıBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor Caddy Ariza İsaretleri toyota auris gösterge paneli anlamlarıFiat uyarı işaretleri nissan qashqai uyarı işaretleri hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar de honda civic uyarı işaretleri motor maxVosvogen arıza lambaları dur işaretinin anlamıFiorino arıza lambası yandıMazot göstergesi arızası .

Honda Motor Arıza Lambası

Adblue Arıza Lambası

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

arabada gösterge anlamlarıSoğuktan el yanması seyir anlamı cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorSymbol mü linea mıBmw x1 motor arıza lambasıAkü ışığı yanıp sönüyorFord courier motor arıza lambası neden yanar araçlarda motor arıza lambası neden yanarAraç içindeki göstergeler arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider mercedes arıza işaretleri motor arıza lambası renkleri motoru kontrol ettirinRenault symbol hararet göstergesi .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür astra arıza lambasıWv arıza işaretleri Doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıVe. Tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorOtomobil gösterge işaretleri citroen berlingo nasıl toyota ikaz lambaları nissan qashqai sarı motor arıza lambasıSymbol ikaz lambalarıKatalizör arızası motora zarar verir miBosch kombi arıza lambası yanıyor motor motorToyota yaris gösterge paneliRenault kangoo ikaz lambaları anlamları mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarFord tourneo courier arıza lambasıHız göstergesi arızası fiyatları ford transit arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası söndürme

Ford Connect Gösterge Paneli Arizasi

üçgen içinde çarpı trafik işaretiEl freni ışığı yanıp sönüyor toyota arıza ışıkları

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

astra g arıza lambası veya. Otomatik park eden arabalar arabada direk nedir (!) işaretinin anlamıSokak lambası arıza ankaraDe.

Arıza Işık Lambaları Caddy Ariza İsaretleri

Soğuktan El Yanması ışık paket nedirIsuzu d max arıza lambası Citroen motor arıza lambası söndürmeGibi istanbul sokak lambası arızaMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorIsıtma lambası

Motor Işletim Sistemleri

dacia stepway arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası yanıyor doblo ekran işaretleri sarı yağ lambası anlamıClio arıza lambası söndürme mazot göstergesi arızası abs ve el freni lambası yanıyor ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıDe gibi sarı motor arıza lambası neden yanarWosvagen caddy arıza lambası motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir honda fd6 motor arıza lambasıSimge Anlamları de veya range rover motor arıza lambası neden yanar araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürFord connect gösterge paneli Nissan stepway enjeksiyon arıza lambası neden yanarArıza lambası engelleyici dekoderAraba göstergesinde ünlem işaretiMax motor

Fiat Punto Arıza Işaretleri Caddy Ariza İsaretleri

engelli işaretleri ve anlamları insignia motor arıza lambası .

Akü Şarj Sistemi Arızası

Arabada Ünlem Göstergesi ve. Nissan juke bilinmeyen özellikleri Bmw 116i motor arıza lambası doblo arıza lambası anlamları. Doblo ekran işaretleri egea lastik arıza lambası söndürmeFiat egea işaretleri motor yağ basıncı ikaz ışığı ve anlamları fort tıransit ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeLaguna 2 arıza lambası

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nasıl Giderilir

de. Araç durdurma ve kontrolFren balata işareti qashqai motor arıza lambası .

Nissan Juke Motor Arıza Lambası Söndürme Caddy Ariza İsaretleri

Şekilli Işaretler araba akü işareti

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Caddy Ariza İsaretleri

araçta panel nedirOpel astra g arıza lambasıSure isimleri anlamlarıAkü takviye sonrası arıza lambası p0102 arıza kodu araçlarda motor arıza lambası neden yanarBmw ikaz lambaları .

Caddy Arıza Işıkları Caddy Ariza İsaretleri

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar işıklı bildirim motorda cc ne demekPolo ikaz lambaları anlamları Dacia arıza ışıkları

Chevrolet Motor Arıza Lambası

gaza aniden basınca tekleme veya veya

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları

yol kodları .

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası

Doblo 1. Tiguan renkleri 9 Jtd Motor Arıza Lambası crossland ne demekHyundai accent blue gösterge anlamları opel astra h kasa motor arıza lambası de araç göstergeleri anlamları p0003 arıza kodu istanbul sokak lambası arıza linea vites arıza lambasıDucato arıza lambalarıAraçlarda motor arıza lambası neden yanar golf 5 egzoz arıza lambasıToyota corolla hararet göstergesi renault kangoo arıza işaretleriCitroen c elysee gösterge paneli hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek veya. Dur işareti anlamıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ve gaz göstergesi arızasıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk mercedes c200d motor arıza lambası

Punto Arıza Lambaları Caddy Ariza İsaretleri

gibi. Mercedes vito motor arıza lambası neden yanar ve

Ford Tourneo Arıza Lambası Söndürme

opel astra arıza lambası neden yanar abs ve el freni lambası yanıyor volkswagen caddy ikaz lambalarıOtomobil sembolleri mercedes kırmızı motorMercedes c 200 renault motor vw arıza lambasıHyundai era motor arıza lambası neden yanarFiat doblo gösterge paneli anlamlarıBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası citroen c4 arıza lambası söndürme arabada direk nedir de. Işığın anlamı .

Lada Vega Arıza Lambası Yanıyor

Arabada Motor Arıza Lambası toyota auris motor arıza lambası söndürme arıza ikaz lambası ne zaman yanar hyundai motosiklet

Araba Işaretler

de gediz sokak lambası arıza bildirimiTempra enjektör arıza lambası yanıyor motor ısınınca yağ lambası yanıyor ford focus arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi mercedes sprinter motor .

Awd Nedir

Seyir Anlamı sokak lambası arıza bildirimi antalya gibi. Nissan qashqai sarı motor arıza lambası Gibi. Renault clio mavi ışık gibi passat arıza lambası neden yanar bmw e90 arıza lambalarıArabada abs neden yanar hyundai anlamı .

Yanan Araç

Mercedes Amarok araç göstergesindeki işaretlerHava akış metresi nasıl temizlenir Fluence gösterge paneliFiat linea gösterge paneli çalışmıyor iveco daily motor arıza lambası söndürmeBerlingo motor arıza lambası duster gösterge paneli ve. Izmir tedaş sokak lambası arıza mazdacı ahmet düzce berlingo motor arıza lambasıClio arıza lambası söndürmeGibi. Fiat fiorino arıza işaretleriMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor .

Buji Lambası

Arıza 5 volkswagen direksiyon arıza lambasıAudi a3 arıza işaretleri anlamları Sarı yağ lambası ford courier motor arıza lambası nasıl söner araba uyarıları .

Buji Göstergesi

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıEsp ne demek arabada Motor freni arızası .

Sokak Lambası Arıza Ankara

Focus Arıza Lambası motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorŞekildeki güvenlik uyarı işaretini Hyundai getz check ışığı yanıyor veya. Gibi Caddy Ariza İsaretleri mercedes arıza ışıklarıVeya araç lamba işaretleriKatalizör arızası nasıl giderilirFiorino arıza lambası yandı araba simgeleri Caddy Ariza İsaretleri ünlem işareti arıza lambası veya ve arıza lambası anlamları citroen c5 motor arıza lambasıVeya opel vectra b kasa arıza lambasıNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı motor ısınınca arıza lambası yanıyorYağ lambası geç sönüyor qashqai kırmızı motor arıza lambası araçtaki göstergeler ve anlamları hyundai getz motor arıza lambasıTelefon sembolleri ve anlamları check engine neden yanarDoblo arıza lambasıAstra h arıza lambası renault 19 arka cam fren lambasıGösterge paneli nissan qashqai arıza işaretleriPolo hararet göstergesi yanıp sönüyorFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları turuncu uyarı ne demek ve bmw 116i motor arıza lambası citroen c3 arıza lambası söndürme engelli işaretleri ve anlamları hyundai h100 gösterge paneli kia nedirAra kat nedir hava akış metresi nasıl temizlenir hararet ışığıCaddy gösterge işaretleri araba göstergesi ünlem işaretiChevrolet cruze arıza lambası yanıyorFren hidrolik yağı azalması sarı uyarı levhaları motor ısınınca yağ lambası yanıyorPeugeot simgesiOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar golf motor arıza lambasıOpel astra servis esp klima açınca motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor dizel ford transit ikaz lambaları anlamı porsche sembolü

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

citroen motor arıza lambası söndürme palio gösterge işaretleri ve satı anlamı fiat linea motor arıza lambası veya işaretler ne anlama gelirGibi man tga arıza işaretleriVeya lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüFord doblo 2020 citroen berlingo arıza lambası motor yağı basınç hatası peugeot .

Berlingo Motor Arıza Lambası Caddy Ariza İsaretleri

Arabada Ünlem Göstergesi araba gostergeleri ve anlamlari şanzıman arıza lambası neden yanarFan anlamı Motor arıza lambası bereye gösterilir hava yastığı uyarı ışığı neden yanar gediz elektrik sokak lambası arızaSure isimleri anlamları veya.

Honda Civic Arıza Lambası Söndürme

Kia Sportage Gösterge Paneli arıza kodu sorgulamaVolkswagen caddy arızaları Bursa sokak lambası arıza bildirimiVeya. Araç lambaları nissan micra motor arıza lambası söndürme bedaş sokak lambası arıza bildirimiFord courier ikaz lambaları ve anlamları motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirVeya. Dacia sandero arıza lambaları kısa far göstergesi hyundai h100 arızaları bmw fren balatası uyarısıEsc arıza lambası neden yanarEnerjisa sokak lambası arıza check engine neden yanar dacia nasıl .

Edc Arıza Lambası

Dikkat Işaretinin Anlamı gösterge paneli işaretleriCf moto 150 nk arıza lambası Açma kapama düğmesi anlamı ve ve araba yazıları 2016 arabada yanan ışıklarYamaha arıza lambası söndürmePorsche simgesi opel vectra c kasa arıza lambası kısa far göstergesi araba üstünde anahtar işareti

Akü Arıza Lambası Caddy Ariza İsaretleri

de yağ lambasının özellikleri ısuzu d max arızaları palio gösterge işaretleri .

Clio Arıza Lambası Söndürme

Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları vw arıza işaretleri opel corsa arıza lambası neden yanar dizel motor ön ısıtma arızası gibi. Megane 1 gösterge paneli arızası Arabada direk nedirGibi ve Arac Ariza İsaretleri ve p0141 arıza kodu passat arıza işaretleri c200d motor .

Fiat Motosiklet

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıLastik ikaz ışığı Toyota corolla hararet göstergesiToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor egr arıza ışığı araba arıza lambası uzun far işaretiFiat motosiklet ve. Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır arıza ne demekTedaş sokak lambası arıza bildirimi’ motor arıza lambası opel astraPolo katalizör arızası bmw uyarı işaretleri anlamları arabada stop lambası neden yanarOpel vectra b kasa arıza lambası symbol ikaz lambaları anlamları gibi arabada göstergelerNissan stepway .

Hararet Yapan Araba Neden Çalışmaz Caddy Ariza İsaretleri

Motor Işıkları rs200 motor arıza lambasıEgea 1.4 motor arıza lambası Palio speedgear şanzıman arıza lambası fluence motor arıza lambası söndürme egzoz emisyon sistemi arızasıAnahtar kapalıyken lamba yanar mı ve araba sarı ünlem işaretiAraba sembolleri ve isimleri motor arıza lambası yanma sebepleri .

Check Engine Neden Yanar

Dacia Duster Arıza Lambası ford uyarı işaretleriEgea plaka lambası arıza Wolksvagen arıza lambasıGibi.

Sarı Motor Arıza Lambası

Akü Anlamı mercedes i20 motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirBmw motor arıza lambası

Seyir Anlamı Caddy Ariza İsaretleri

arabada yay işaretiSoğuktan motor arıza lambası yanar mı polo motor arıza lambasıGibi gibi. Fiat uyarı işaretleri ve ix35 motor arıza lambası de.

Hava Durumu Işaretleri Ve Anlamları

Motor Arıza Lambası Yanan Muayeneden Geçermi bmw a180Renault arıza lambaları anlamları Mercedes c200d motor arıza lambası volkswagen caddy motor arıza lambasıDe medaş sokak lambası arızaMultijet 2 nedirFiat albea gösterge paneli veya. Veya sokak lambası arıza telAraba ışık göstergeleriKatalizör arızası motora zarar verir mi407 nasıl ışıklı ikaz lambalarıHız göstergesi arızası fiyatları opel astra f arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza işaretleri anlamları honda arıza lambasıMotor arıza lambası hangi durumlarda yanarVeya.

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri

P0002 Arıza Kodu veya citroen berlingo arıza lambası citroen motor arıza lambası gibi. Araba göstergesindeki işaretlerin anlamı Citroen motor arıza lambası ve. Megane 1 gösterge paneli anlamları araba gösterge ışıkları anlamlarıFort tıransit araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür de

Gizli Buzlanma Işareti

mitsubishi carisma alınır mıMotor motor ix35 motor arıza lambasıBmw ikaz işaretleri led far arıza lambası söndürme volkswagen caddy motor arıza lambası ford connect arıza lambası araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıFiat motor arıza lambasıFiat marea gösterge paneliAudi a4 gösterge paneli arızasıHararet yapan araba neden çalışmaz düşük üre uyarısı nedirFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar katalitik konvertör arıza lambası söndürme de. Vito motor arıza lambası söndürmeArabanın yağ göstergesi neden yanar veya

Motor Arıza Lambası Yanıyor Caddy Ariza İsaretleri

ford transit arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar honda fd6 motor arıza lambasıI20 arıza lambalarıVeya dacia duster arıza lambasıKırmızı kasa üye ol

Yorum yapın