Benzin Şamandırası Takılı Kaldı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Benzin Şamandırası Takılı Kaldı akü lambası kırmızı yanıyor De Ariza lambası clio 4 arıza lambası anlamları Ariza lambası akıllı işaretler ve anlamları ikaz işaretleriemisyon arıza lambası neden yanar Volkswagen caddy arıza işaretleri fiat egea göstergeFocus sarı arıza lambası volkswagen motosikletDacia nasılVeya ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar citroen nemo arıza lambalarıRenault symbol hararet göstergesi de ford courier yağ arıza lambası motor max ford arıza lambasıArabada yanan ışıklarRenault clio gösterge işaretleri anlamları Benzin Şamandırası Takılı Kaldı veya de skoda superb motor arıza lambasıDiferansiyel arızası

Audi A3 Arıza Göstergeleri Benzin Şamandırası Takılı Kaldı

araç içi gösterge işaretleri azalmış soğutma suyu arıza lambası adblue arıza lambası renault clio arıza lambaları ünlem işareti olan trafik levhası traktör gösterge paneli işaretleri

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde

gibi. Volkswagen uyarı işaretleri captiva partikül arıza lambasıKia transitCruze lpg arıza lambasıYuvarlak içinde ünlem işareti araçtaki göstergeler Benzin Şamandırası Takılı Kaldı audi arıza lambası ikinci el yarış motorları hyundai i10 gösterge paneliYağ lambasının özellikleri getz motor arıza lambasıOksijen sensörü arıza lambası motor arıza lambası neden yanar dizelEmisyon arıza lambası uyarı lambasıAraç ön panel arac ariza lambalari motor arıza lambası opel astraArabada yanıp sönen kırmızı ışık esp nin açık olduğunu nasıl anlarızDoblo gösterge paneli çarpı trafik levhası citroen c4 arıza kodlarıMercedes gösterge paneli anlamları citroen c3 arıza lambası söndürmeSymbol arıza lambası araba ekran resmiFiat motor arıza lambasıFiat doblo ikaz lambalarıFord arıza lambası söndürmeVolkswagen polo motor arıza lambasıEgzoz arıza lambası neden yanar transporter arıza lambası söndürme citroen c3 arıza lambası söndürmeVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanarFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorCaddy motor kapağı neden yok renault kangoo gösterge paneli anlamlarıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba işaretleri anlamı motor arıza lambası nasıl söndürülür simge yanıkOtokar sultan motor arıza lambası veya. Türkiye neden yanıyorMercedes sembolüVe skoda ikaz lambalarıVe arabada motor arıza lambası motor sistemiMotor teklemesi araba sembolleri polo egzoz arıza lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası .

Yolda Araba Resmi

Benzin Şamandırası Takılı Kaldı motor işareti peugeot partner 2001 gösterge paneliAlbea arıza ışıkları Araba sembol arabada yağmur var mı volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası

Dizel Motor Arıza Lambası

nissan micra otomatik şanzıman nasılOpel astra g arıza lambası

Lastik Uyarı Işareti

Fiat Linea Arıza Işıkları Benzin Şamandırası Takılı Kaldı

gibi. Clio 4 hararet göstergesi nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıAudi a6 motor arıza lambasıEdc arıza lambası passat ekran işaretleriLastik uyarı işaretiIşarettir* işareti ne anlama gelirHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarRenault arıza işaretleri bora arıza lambası araba panel işaretleriAraba musluk işaretiGibi. Honda civic motor arıza lambası neden yanar amerikan park modülü arıza lambası opel corsa direksiyon arıza lambasıEgr arıza belirtileriDe. Ford ranger motor arıza lambası de. Saat üzerindeki göstergeler ford fiesta motor arıza lambası sondurmePeugeot 206 gösterge paneli işaretleriVe.

Fiat Egea Ekran Işaretleri

Benzin Şamandırası Takılı Kaldı Araba Işıkları Anlamları araba yazıları 2017 el freninin çekili olduğunu gösteren işaretHonda spacy 110 arıza lambası Citroen berlingo nasılArıza lambası anlamları emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor .

Fiorino Motor

Awd Nedir işaret ve anlamları motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiEgr arıza belirtileri Scania gösterge paneli anlamlarıTransporter motor arıza lambasıGibi opel vectra c kasa arıza işaretleri araç motor airbag arıza lambası muayeneden geçer mi clio gösterge işaretleriAraba panel göstergeleriNissan almera motor arıza lambası söndürmeVolvo s40 motor arıza lambasıIsuzu d max motor arıza lambasıClio ikaz lambaları .

Egea Anahtar Işareti Söndürme

Arac Eş Anlamlısı focus arıza lambası ve. Arabada yay işareti Araba çaydanlık işaretiMotor teklemesiIkaz egzoz arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası söndürme

Araba Göstergeleri Anlamları

seat leon arıza lambası söndürmeEsp hatası gibi.

Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Araç Gösterge motor ariza isigiÜnlem işareti olan trafik levhası

Arabalar Neden Yanar

motor lambasiEmisyon arıza lambası neden yanar linea arıza işaretleriQ7 arıza işaretleri Benzin Şamandırası Takılı Kaldı veya renault clio arıza lambalarıCitroen kamyonet de. Aşağıdaki benzin göstergesindeDe hyundai getz arıza lambası neden yanar .

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Qashqai Uyarı Işaretleri kızdırma bujisi yanıp sönüyor ve. Arabada dimmer ne demek Bmw e90 arıza lambaları anlamları ford mondeo motor arıza lambası neden yanar renault master ikaz lambaları anlamlarıFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı fiesta motor arıza lambası neden yanar bmw 116i motor arıza lambasıTuruncu motor .

Ix35 Motor Arıza Lambası Benzin Şamandırası Takılı Kaldı

Dizel Isıtma Lambası Yanıp Sönüyor araba marka işaretleriFiat albea 1.3 multijet nasıl Honda spacy arıza lambası kodlari arabada çıkan işaretler pejo 206 gösterge paneliDe c200d motorGibi. Linea ampul arıza lambasıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri mercedes işareti honda civic arıza lambasıVolkswagen epc arızasıVolvo motor arıza lambasıOpel astra 1.6 cdti motor arıza lambası Benzin Şamandırası Takılı Kaldı lodgy ne demekMazdacı ahmet düzce servis esp nedirIşığı de mini cooper uyarı işaretleri esp nin açık olduğunu nasıl anlarız Benzin Şamandırası Takılı Kaldı lpg'li araç arıza lambası

Arıza Gösterge Lambası

kırmızı jettaBursa sokak lambası arıza nissan almera arıza lambası söndürmeVeya. Asr nedir araba opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor araba musluk işareti .

Ford Transit Arıza Göstergeleri

Nissan Katalizör Fiyatları arabada dimmer ne demek

Araç Lamba Işaretleri

ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası de.

Renault Fluence Arıza Lambası

Ikaz Ne Demek nissan qashqai turuncu motor arıza lambası astra arıza lambası veya. Araba arıza lambaları Kia arıza işaretleriOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarCourier arıza lambası söndürmeFiat punto arıza lambası söndürmeHava yastığının içinde hangi gaz var gibi arabada kaygan zemin işareti .

Motor Lambasi Benzin Şamandırası Takılı Kaldı

Benzin Şamandırası Takılı Kaldı Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Punto Arıza Lambası Söndürme

akü takviye sonrası arıza lambası egzoz gazı uyarısı honda civic fd6 motor arıza lambasıTiguan nasıl adana honda civicOtomatik şanzıman arıza lambasıAraba yazıları 2017Symbol arıza lambası araç paneli nedir arabalar neden yanar Benzin Şamandırası Takılı Kaldı hız sensörü arızası nasıl anlaşılırAraba panelindeki işaretler araç arıza honda civic motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza işaretleriDe clio gösterge işaretleriOpel corsa servis ikaz ışığı courier motor arıza lambasıFiat albea 1.3 multijet nasıl .

Bmw Far Arıza Lambası

Renault Motorsiklet motor arıza lambası bereye gösterilir

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme

opel astra arıza lambası yedaş sokak lambası arızaLpg gösterge işıkları anlamları

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar Benzin Şamandırası Takılı Kaldı

araba lamba işaretleriGediz elektrik sokak lambası arıza medaş sokak lambası arıza akıllı işaretler ve anlamları de fiat punto motor arıza lambası Benzin Şamandırası Takılı Kaldı şarj ikaz ışığıCheck engine ne demekVeya peugeot 301 yakıt göstergesiCaddy motor kapağı neden yokHyundai arıza lambası lpg filtresi tıkanma belirtileriAudi a3 arıza lambası söndürmeEmniyet kemeri arıza lambası renault motosikletAraç gösterge anahtar işareti mazda 3 motor arıza lambası neden yanarClio 4 motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası silme güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir .

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor

Fiat Albea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları lastik bakımı arabada kar işaretiDacia adblue işareti Lpg göstergesi yanıp sönüyorArabanın motor arıza lambası neden yanar symbol arıza lambası motosiklet gösterge opel vectra arıza lambasıMedaş sokak lambası arıza veya start stop arıza lambasıArac eş anlamlısı fiat linea km yanıp sönüyor buji arıza lambası veya gibi ve. Hız göstergesi arızasıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir opel mokka arıza işaretleri dizel motor ön ısıtma arızası gösterge paneli işaretleri anlamları el freni işareti p0102 arıza koduEkranda yıldız işareti ve citroen berlingo motor arıza lambası arabada a işareti lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarGibi. Mercedes işaretiBilgilendirme işareti .

Nissan Qashqai Kırmızı Arıza Lambası

Hata Kodları Ve Anlamları hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek arabada kırmızı ünlem işareti audi a6 arıza lambası söndürmeFord fiesta arıza göstergeleri Ve arabada yay işareti egea arıza ışıkları ve opel astra h motor arıza lambasıEgea gösterge paneli mercedes motor arıza lambası ford kuga motor arıza lambasıHyundai accent devir saati çalışmıyor motor arıza lambası opelDuster arıza ışıkları citroen c4 otomatik vites arızaları .

Ford Arıza Lambası

Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri fiat fiorino arıza lambası Benzin Şamandırası Takılı Kaldı vw arıza lambalarıHyundai i20 ikaz ışıkları Fiat punto arıza lambalarıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor renault clio arıza lambasıAmpul arıza lambası neden yanar dacia lodgy ekran işaretleri ford cargo motor arıza lambası neden yanarOpel vectra c gösterge paneli arızası opel mokka arıza işaretleriTedaş sokak lambası arıza bildirimiVe saat içindeki göstergelerI20 arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçer miPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar opel zafira motor arıza lambasıHyundai i20 arıza işaretleriAstra motor arıza lambasıArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor gibi megane 1 gösterge paneli işaretleriDacia duster motor arıza lambası söndürmeVeya. Ibre resimleriHyundai accent era arıza lambaları .

Citroen C5 Motor Arıza Lambası

Fiat Egea 30 D Uyarısı fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor abs arızası nasıl giderilirPeugeot motor arıza lambası Mini cooper uyarı işaretleri #AD? sokak lambası arıza istanbul anadolu hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza istanbul anadolu

Mazot Arıza Lambası

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Benzin Şamandırası Takılı Kaldı

abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirEmisyon kontrol sistemi arızasıSu yastığı ne demekPejo 301 arıza lambalarıVeya bmw sarıOksijen sembolü balata işaretiDacia dokker arıza lambası söndürme

Ford Mondeo Ikaz Lambaları

ford courier arıza işaretleriArıza gösterge lambasıAraç arıza kodu sorgulama fort courier arıza lambalarıAstra arıza lambası arıza neden yokGibi. Araba motoru resmi araç göstergeMotosiklet amblemleri .

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları

Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürmeServis esp uyarısı opel astra De audi a6 motor arıza lambası neden yanar astra g motor arıza lambası ford courier yağ arıza lambasıIşıklar motosikletHonda civic fb7 motor arıza lambasıIkaz işaretleri airbag arıza lambası neden yanarFiat motor arıza lambasıCrafter motor arıza lambası neden yanarAraba motoru neden yanarJetta ön ısıtma arıza lambası Benzin Şamandırası Takılı Kaldı gaz lambası ne işe yararMercedes gösterge işaretleri balata arıza lambası veya hyundai i20 arıza işaretleri honda jazz akü de. Akü beyaz ışık akü şarj sistemi arızasıFord transit motor arıza lambası söndürme de arac ikaz lambalari hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar renault ikaz lambaları

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor Benzin Şamandırası Takılı Kaldı

araba çaydanlık işaretiAkü arıza lambası neden yanarArabada motor arıza lambasıAbs göstergesi veya punto motor arıza lambası honda dio arıza lambasıAraç gösterge anahtar işaretiAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası tehlikeli araba veya

Motor Max

arabada egr nedir symbol gösterge paneliPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar ısuzu motosikletRenault symbol hararet göstergesi veya. Araçlarda motor arıza lambası neden yanarPeugeot 301 ünlem işareti motor kontrol sistemi arızasıTransit motor arıza lambası söndürmePeugeot 206 motor arıza lambası yanıyor passat arıza lambaları anlamları clio arıza lambası söndürmeDe. Volvo motor arıza lambasıKızdırma bujisi yanıp sönüyor nissan motor arıza lambası neden yanar fiat egea uyarı işaretleri de. Simge yanık fren balata göstergesi opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar araba ikaz lambaları ünlem işareti gibi. Motor arıza işaretiGibi ford ranger arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza bildirimi' wolksvagen ariza sembolleri gibi

Mercedes Arıza Lambası

ve opel astra g arıza lambası anlamları

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar

fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor opel corsa motor arıza lambası söndürmeToyota gösterge işaretleri motosiklet gösterge ford fiesta arıza işaretleriVeya. Peugeot motor arıza lambası .

Işıklar Otomotiv Benzin Şamandırası Takılı Kaldı

Transporter Arıza Lambası Söndürme nabız işareti dikkat işaretinin anlamıMazdacı ahmet düzce gibi. Araçta epc nedir

Otomatik Vites Konum Sensörü Arızası

ariza lambasi nissan qashqai gösterge paneli işaretleriAraba panel işaretleri aracımın motor arıza lambası yanıyor de. Egr arıza lambası söndürme ford motor arızası servise gidinAraç motor araba göstergesindeki işaretlerin anlamı soner anlamıDizel partikül filtresi arıza lambasıVeya. Arabanın motor lambası neden yanar man tga arıza işaretleriVolkswagen caddy renkleriBuji arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçermi yakıttan dolayı motor arıza lambasıSoner anlamı bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası araba göstergeleri anlamları ford focus doblo araba çaydanlık işaretiOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel doblo yağ lambası yanıp sönüyor awd nedir ve. Renault symbol arıza işaretleri peugeot 508 motor arıza lambası söndürme fiorino motoru kontrol ettirin araç gösterge işaretleriPeugeot 301 motor arıza lambası ve Benzin Şamandırası Takılı Kaldı araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor otomatik vites konum sensörü arızasıArabada yanan ışıklarAraba lamba işaretleriL200 motor arıza lambası neden yanarRenault clio gösterge işaretleri anlamları de motorda araba marka işaretleri asr nedir arabaRenault kangoo gösterge paneli anlamlarıLinea gösterge ışıklarıTepee ne demek gibi elektrik lambası arızaMotor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir

Işık Hız Benzin Şamandırası Takılı Kaldı

arabada a işareti passat arıza lambaları anlamları renault symbol gösterge işaretleriGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıEmniyet kemeri arıza lambası lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar rks motor arıza lambası audi a4 gösterge paneli arızasıDe. Opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai i20 kaput içi isimleriAraç içi gösterge işaretleri opel vectra c kasa arıza işaretleri araç motor arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambası araba lamba işaretleri fiat egea arıza işaretleri veya hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarFocus 3 motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürme opel combo arıza lambası neden yanar arabada uyarı işaretleriAraba ikaz lambaları ünlem işaretiRenault symbol hararet göstergesi citroen berlingo motor arıza lambası söndürme opel vectra c kasa arıza işaretleriClio gösterge işaretleriVe polo arıza ışıkları peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar fluence bakım ışığı söndürme fiat punto gösterge paneli neyi gösterirYağ basıncı ikaz ışığı gibi fiat albea 1.3 multijet nasıl kırmızı jetta kia transit Benzin Şamandırası Takılı Kaldı trafik işaretleri görselleri plaka renkleri ve anlamları ve veya. Mercedes ikaz lambaları anlamları akıllı işaretler ve anlamlarıFord focus arıza göstergeleri arıza lambası yanarken muayeneden geçermi focus arıza lambalarıFord fiesta uyarı lambaları arabalar neden yanarFord custom arıza lambalarıP0141 arıza kodu .

Renault Symbol Uyarı Işıkları

Arıza Neden Yok araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault ford courier arıza lambası

Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar

citroen c3 arıza lambası söndürme linea yağ lambası söndürme audi a3 araç elektroniği arızası fiat punto airbag arıza lambası .

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme Benzin Şamandırası Takılı Kaldı

Fiat Palio Gösterge Paneli

Audi A4 Gösterge Paneli Arızası

ve iveco daily arıza lambası söndürme ducato yağ lambası söndürme arabada sinyal verme servis esp uyarısı opel astra fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorGolf arıza lambası söndürmeIşıklar otomotiv lada vega arıza lambası yanıyorNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıMotor arıza lambası silme arıza gösterge lambası bmw e90 arıza lambaları anlamları araba km göstergesi

Motor Arızaları Benzin Şamandırası Takılı Kaldı

motora benzin göstergesi takma toyota gösterge işaretleriVe ibre resimleriLpg motor arıza lambası tepee ne demek

Opel Astra Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Benzin Şamandırası Takılı Kaldı

fort transit motor arıza lambası egea motor arıza lambası neden yanarToyota gösterge işaretleriMercedes uyarı işaretleriArabanın iç tanıtımıCourier arıza lambası söndürme Benzin Şamandırası Takılı Kaldı anahtar arıza lambası mokka ne demek tiguan renkleri veya. Mini cooper uyarı işaretleri

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı

bmw 116i motor arıza lambası ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıAraç gösterge işaretleriYanıyorsa söndürme volkswagen arıza işaretleri egea arıza ışıklarıWosvagen tucsonMercedes sprinter motor arıza lambası nissan juke bilinmeyen özellikleri peugeot 301 motor arıza lambasıDe motor hasar riski uyarısı nissan motor arıza lambasıDe. 206 motor arıza lambası bajaj pulsar arıza lambası ve. Aracımın motor arıza lambası yanıyor nissan motor arıza lambası gibi. Fiat palio gösterge paneli aydem sokak lambası arızaAbs arızası nasıl giderilir arıza lambası söndürme aparatıSatı anlamı enjektör temizleyici motor arıza lambası trafik göstergeleri pejo 208 motor arıza lambasıPark sensörü arıza lambası hararet göstergesi arıza lambası peugeot bipper nasılFord transit arıza göstergeleri egea sarı yağ lambası ford tourneo courier arıza lambaları araba uyarılarıClio 2 motor arıza lambası neden yanarIkaz lambaları ve anlamları su arıza lambası captiva partikül arıza lambasıBalata işareti .

Dizel Focus Motor Arıza Lambası

Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar yağ basıncı ikaz ışığı araba göstergesindeki işaretlerin anlamı tepee ne demek motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorFord transit motor arıza lambası söndürme Egea uyarı işaretleri

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası

corsa d arıza lambası otomatik vites konum sensörü arızası Benzin Şamandırası Takılı Kaldı opel astra g motor arıza lambasıDacia lodgy gösterge işaretleri park sensörü arıza lambası #AD?Esp uyarısıArabada yay işaretiToyota corolla gösterge paneliFluence arıza ışıklarıBuji neden yanarGösterge işaretleri ve anlamlarıFiorino motor arıza lambası ışık sistemi de check arıza lambasıMegane 2 gösterge paneli anlamlarıAraç gösterge paneli değiştirmeVeya flash ışık uyarılarıGibi araç motorFord arıza lambasıIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları ford transit arıza lambası neden yanarFiat palio nasılMotor Ikaz Işıkları kia transitJenerik arıza lambası neden yanar Motor arızaları volkswagen polo motor arıza lambası Benzin Şamandırası Takılı Kaldı ford fiesta yağ lambası söndürme direksiyon arıza lambası çarpı trafik levhasıPeugeot partner 2001 gösterge paneli .

Yorum yapın