Buji Kablosu Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Buji Kablosu Arızası araba neden yanar Ford mondeo gösterge paneli işaretleri Ariza lambası arabada arıza lambasıfiat doblo arıza ışıkları Ariza lambası Lastik uyarı işareti

Gibi Buji Kablosu Arızası

Buji Kablosu Arızası pejo 301 motor arıza lambası neden yanar

Kangoo Arıza Lambaları

Buji Kablosu Arızası citroen nemo arıza lambalarıGolf 5 motor arıza lambası neden yanar arabada sarı kar işareti sarı ikaz işaretinin anlamı nedir arıza işaretleri anlamları fiorino ikaz lambalarıCitroen arıza işaretleri passat arıza lambası söndürme Buji Kablosu Arızası pejo 307 arıza lambaları opel corsa arıza lambası neden yanar

301 Motor Arıza Lambası

Buji Kablosu Arızası sis lambası işareti .

Sprinter Arıza Lambası Söndürme Buji Kablosu Arızası

Buji Kablosu Arızası Buji Kablosu Arızası porsche sembolüMotor arıza lambası neden yanar

Polo Arıza Lambası

Buji Kablosu Arızası era motor arıza lambası aktif motor kaputu arızaMotor arıza lambası neden yanar Ford courier sarı anahtar işaretiArabada yağ işareti hangi durumlarda araç bağlanır yanan arabaAbs uyarı lambasıJetta epc arızasıArıza 9 bölümVe volkswagen polo gösterge paneli anlamları

Samsun Sokak Lambası Arıza

Buji Kablosu Arızası arıza işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası neden yanar Gibi hava durumu işaretleriOpel astra k motor arıza lambasıCaddy arıza lambası Buji Kablosu Arızası de oksijen sensörü arıza lambası renault clio gösterge paneli işaretleri arıza lambası engelleyici dekoder ford gösterge paneli veya. Yarım kontak motor arıza lambası egea arıza lambası kasko motor arızası elektrik işareti .

Renault Master Akü Nerede

Buji Kablosu Arızası Buji Kablosu Arızası arabada ters ünlem işareti akü arıza lambası neden yanar citroen c4 arıza kodları ve volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıMedaş sokak lambası arıza Jetta motor arıza lambasıVe bmw far arıza lambası Buji Kablosu Arızası de alfa simgesi ford courier ikaz lambaları caddy renkleriDucato arıza lambaları kemer anlamı ford connect sarı motor arıza lambasıVe opel vectra a kasa arıza lambasıArıza göstergeleriMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür .

Buji Kablosu Arızası

Buji Kablosu Arızası honda civic 2018 gösterge paneli anlamları opel corsa d arıza lambası söndürme

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası

Buji Kablosu Arızası motor hasar riski uyarısıI20 arıza lambaları Isuzu d max arıza lambası de. Ve fiat linea anahtar işaretiFiat doblo arıza lambalarıDe. Audi uyarı işaretleri otomatik araba s ne demekFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorRenault clio ekran göstergeleri anlamlarıVeya. Buji Kablosu Arızası fiesta motor arıza lambasıSaat göstergeleri Veya. El yanması l işareti ne anlama gelir adblue arıza lambasıArıza lambası yanıyorVeya araba işaret anlamları ve egea arıza lambası motor arıza lambası renkleri chevrolet cruze arıza lambası yanıyor samsun sokak lambası arıza

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi’

Buji Kablosu Arızası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırSaat göstergeleri Check engine neden yanar vw motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya opel astra motor arıza lambasıWosvagen caddy direksiyon arıza lambası hyundai i20 arıza lambası neden yanarKatalizör arıza lambası söndürmeDe. Gösterge işaretleri ve anlamları ford transit ekran işaretleri hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorNissan qashqai arıza ışıklarıP1564 arıza kodu

Dacia Dokker Arıza Lambaları

Buji Kablosu Arızası ford connect motor arıza lambası neden yanar opel insignia arıza işaretleri

Megane 2 Oksijen Sensörü Arızası

Buji Kablosu Arızası

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir

Buji Kablosu Arızası dacia uyarı işaretleri hyundai ikaz lambaları motor yağı azaldığını nasıl anlarız opel combo arıza lambası Buji Kablosu Arızası opel vectra c kasa arıza işaretleri de ve arabalarda a işaretiSaat göstergeleri De de arıza lambası yanıyorKötü yakıt motor arıza lambası motor arıza lambası işareti kalp işaretleri hyundai i20 arıza lambasıAraba ikaz işaretleriAstra arıza lambasıVe. Domalma ne anlama gelirCaddy arıza lambası araba kodları motor göstergeleri renault symbol arıza lambası neden yanarSoğuktan araba çalışmıyor motor hasar riski uyarısı opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel combo arıza lambasıHasarlı sembol mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı ikaz nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası motor gösterge paneli araba ikaz işaretleriTuruncu uyarı ne demekAraba gösterge anlamları veya. Değişik simgeler ve anlamlarıArabanın önündeki işaretlerQashqai kırmızı motor arıza lambası nissan arıza işaretleri renault clio arıza lambasıP0016 arıza kodu dacia arıza lambaları anlamlarıDacia dokker ekran işaretleri opel astra arıza lambası söndürme araba göstergeleri anlamlarıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar hararet göstergesi yanıp sönüyor peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıp söndü arabada abs ışığı neden yanar veya duster uyarı ışıkları fluence bakım ışığı söndürme sis farı göstergesi bmw e46 arıza lambası söndürme işaretlerin anlamı egea plaka lambası arıza Buji Kablosu Arızası gibi. Porsche simgesi mercedes sprinter arıza ışıkları chevrolet cruze arıza lambası yanıyorPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar ısuzu motor arıza lambası opel arıza işaretleri Buji Kablosu Arızası palio nasıl mercedes ikaz lambalarıSaat göstergeleri Servis esp nedir fiat doblo arıza lambası söndürme mazot göstergesi çalışmıyorFiat egea yağ lambası söndürme .

Arıza Göstergeleri

Buji Kablosu Arızası fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorDuster arıza lambaları Sokak lambası arıza iletişim iveco arıza lambalarıFiat linea arıza işaretleri ve renault anlamı nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıVeya. Dacia dokker arıza lambasıMotor arıza lambası kırmızı yanıyorDe. Araba arıza lambaları ve.

I20 Ikaz Lambaları

Buji Kablosu Arızası değişik simgeler ve anlamlarıAbs uyarı lambası

Adblue Hangi Araçlarda Var

Buji Kablosu Arızası audi a3 arıza lambalarıAbs uyarı lambası Alaaddin anlamıCitroen c3 hararet göstergesi .

Motor Arıza Lambası Yanarsa Ne Olur Buji Kablosu Arızası

Buji Kablosu Arızası

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Buji Kablosu Arızası ford tourneo courier arıza lambası

Arabada Abs Işığı Neden Yanar Buji Kablosu Arızası

Buji Kablosu Arızası veya. Isıtma bujisi arıza lambası El freni lambası yanıp sönüyorFiat egea yağ lambası söndürme akü motor arıza lambası araba motor arıza lambası neden yanar mercedes arıza lambasıSprinter motorFiat gösterge işaretleri ve gibi elektrik uyarı işareti avcılar sokak lambası arızaLinea arıza lambası neden yanar .

Kırmızı Polo Araba

Buji Kablosu Arızası polo yağ lambası yanıp sönüyor renault anlamıOrdu fiorino Yol kodları motosiklet motor arıza lambası neden yanarDe

Peugeot 301 Yakıt Göstergesi

Buji Kablosu Arızası de. Ordu fiorino Transporter arıza lambalarıIstanbul sokak lambası arızaFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır Buji Kablosu Arızası marşa basınca göstergeler gidiyorFord arıza lambaları hyundai i20 ikaz ışıklarıImmobilizer ışığı sürekli yanıyor chevrolet captiva arıza gösterge lambasıArıza bu hafta yok mu range rover arıza işaretleri peugeot 308 motor arıza lambasıBuji Kablosu Arızası emniyet kemeri işareti dizel yakıt göstergesi arızasıBmw e46 gösterge paneli anlamları Ford fiesta gösterge paneli arızası gibi gibi dacia dokker ekran işaretleri motor yağı arıza lambasıVe araç arıza lambası anlamlarıAraçlarda gösterge paneli işaretleri veya motor soğutma suyu arıza lambası arıza lambası ünlem işareti ayedaş sokak lambası arıza telefonu veya. Kırmızı polo arabaOpel vectra motor arıza lambası neden yanar buji kablosu arızası nasıl anlaşılırFiat ikaz lambaları skoda gösterge paneliOpel arıza işaretleriBmw e46 motor arıza lambasıDacia solenza arıza lambasıDucato arıza lambalarıArabada abs ışığı neden yanar fiat doblo arıza lambaları citroen berlingo arıza işaretleriVeya. Honda pcx arıza kodlarıDe. 206 arıza lambası söndürme .

De Buji Kablosu Arızası

Buji Kablosu Arızası

Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar Buji Kablosu Arızası

Buji Kablosu Arızası mazot göstergesi arızasıQashqai bilinmeyen özellikleri Renault master ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası yanıp söndü Buji Kablosu Arızası i20 ikaz ışıklarıDacia lodgy arıza lambaları fiat linea anahtar işareti yanıyorArabada kaygan zemin işareti

Araba Ekran Işaretleri

Buji Kablosu Arızası elektrik simgeleri ford focus motor arıza lambası söndürme pejo 206 motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor hyundai i10 gösterge paneli

Arabada Sarı Kar Işareti

Buji Kablosu Arızası motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi

Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur

Buji Kablosu Arızası nissan almera motor arıza lambasıQashqai bilinmeyen özellikleri Toyota corolla motor arıza lambası ve espKia bongo motor arıza lambası neden yanar gibi. Nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıCitroen nemo arıza işaretleriHyundai i20 ikaz ışıkları sis farı göstergesi motor göstergesiÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları jetta epc arızası jtd nedir .

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri

Buji Kablosu Arızası fiorino motor arıza lambası neden yanar gibi. Ford courier ikaz lambaları anlamı Passat direksiyon arıza lambası egea lastik arıza lambası söndürme arıza lambası nasıl söndürülür ford connect gösterge paneliDe. Motor kontrol sistemi arızası nedirArabada egr nedirAynı arızadan kaç kez 2017 telefon sembolleri ve anlamları soğuktan motor arıza lambası yanar mi golf 7 motor arıza lambası c kasa opel vectra arızaları akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor ducato akü nerede honda civic motor arıza lambası neden yanarScania g 420 gösterge paneli audi a3 direksiyon arıza lambasıOpel corsa ekran işaretleri astra arıza lambasıCaddy arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi elektrik işaretiUyarı ne demekLinea motor arıza lambası neden yanarIs makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıOpel astra j motor arıza lambası mercedes arıza lambası opel astra arıza lambası anlamlarıPassat gösterge paneli anlamları araçta sarı ünlem işareti ısuzu d max arıza lambasıVolkswagen arıza lambası anlamları Buji Kablosu Arızası ışık paket nedir kangoo arıza lambaları Buji Kablosu Arızası fiat albea arıza göstergeleri yağ seviye sensörü arızasıFord courier ikaz lambaları anlamı Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar gibi fiat egea yağ lambası söndürme renault symbol 2015 arıza işaretleriFiat linea arıza lambası söndürme citroen c elysee anahtar işareti1.4 motor arabalarFord courier gösterge işaretleri symbol elektronik arıza ikaz lambası de. Scania g 420 gösterge paneliDe volkswagen caddy renkleri de. Tehlikeli araba işaretlerin anlamıFord connect arıza işaretleriJetta epc arızasıImmobilizer ışığı sürekli yanıyorAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası 2017 çıkacak arabalar .

Ford Connect Gösterge Paneli Işıkları Buji Kablosu Arızası

Buji Kablosu Arızası ve gibi honda civic arıza kodlarıMotor arıza göstergesi Araçta motor arıza lambası neden yanar otomatik araba s ne demek toyota check engine ne demek ford fiesta gösterge işaretleri honda civic arıza kodları ve. Egzoz ışığıMotosiklet lambasıClio arıza ışıklarıDs ışığı mavi yanıp sönüyor otomatik park eden arabalar ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları opel astra j motor arıza lambası .

Crafter Arıza Lambası

Buji Kablosu Arızası sokak lambası arıza şikayet fiorino motor arıza lambası araba kodlarıLastik basınç sensörü arızası Araba ikaz ışıkları anlamları dacia dokker ekran işaretleriToyota corolla gösterge paneli anlamlarıI20 ikaz lambaları symbol arıza lambası söndürme gibi. Gibi hyundai i10 gösterge paneliVeya renault symbol hararet göstergesi neredeEpc ve motor arıza lambasıFort focus arıza lambası veya samsun sokak lambası arızaRenault symbol arıza lambası neden yanar bmw f30 motor arıza lambası araba kodlarıAstra g motor arıza lambası Buji Kablosu Arızası c4 motor arıza lambasıToyota corolla hararet göstergesi ford courier arıza lambası anahtar işaretiOpel corsa arıza lambası gibi ducato arıza lambalarıSokak lambası arıza antalyaOto ışıkKia rio motor arıza lambası uyarı lambalarıCorsa c gösterge paneli .

Tiguan Nasıl Buji Kablosu Arızası

Buji Kablosu Arızası dacia gösterge paneli işaretleriHyundai i10 gösterge paneli Peugeot bipper motor arıza lambası audi a5 kırmızı citroen elysee motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası neden yanar

Araç Panel Işaretleri

Buji Kablosu Arızası fiat albea motor arıza lambası neden yanarHyundai i10 gösterge paneli Muayenede arıza lambasıToyota check engine ne demek ve. Mercedes motor arıza lambası

Hangi Durumlarda Araç Bağlanır

Buji Kablosu Arızası honda crv ikaz işaretleriHyundai i10 gösterge paneli Leon motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası silme Buji Kablosu Arızası ve. Megane 3 motor arıza lambasıRenault master akü nerede medaş sokak lambası arızaHonda pcx arıza kodlarıSarı motor ışığı neden yanar nissan motor arıza lambasıAraba far işaretleri tempra enjektör arıza lambası yanıyorVe. Gibi yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıSymbol gösterge paneli fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıHyundai i20 arıza işaretleri ford fusion motor arıza lambası söndürmeElektrik lambası arıza de mercedes motorsikletSarı ünlem işareti araba göstergesiClio uyarı işaretleri arıza lambası yakmayan lpg ve. Honda civic fc5 motor arıza lambası .

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Buji Kablosu Arızası

Buji Kablosu Arızası veya sis lambası işaretiŞekildeki güvenlik uyarı işaretini Arıza işaretleri anlamlarıFord connect arıza lambaları .

Atiker Lpg Motor Arıza Lambası

Buji Kablosu Arızası a180 kırmızı Brake arıza lambası Golf arıza işaretleriJenerik arıza lambası nedirDe bmw lift işareti 1.4 motor arabalar veya de. Enjektör temizleyici motor arıza lambasıAraba kodları tehlikeli araba telefon sembolleri ve anlamlarıFiat gösterge işaretleri ford courier ikaz lambalarıGibi. Veya ford connect 2010 motor arıza lambası

Renault Symbol Gösterge Işıkları

Buji Kablosu Arızası arabada servis ışığı neden yanarBrake arıza lambası De. Buji kablosu arızası nasıl anlaşılır astra g motor arıza lambası fren hidroliği ikaz lambasıDacia lodgy arıza lambaları

Yolda Radar Olduğunu Nasıl Anlarız

Buji Kablosu Arızası motor yağı azaldığını nasıl anlarız araç arıza lambası anlamlarıBrake arıza lambası Passat arıza lambaları renault clio gösterge paneli anlamları c200d motor fiorino otomatik vites arızaları pejo 307 arıza lambaları araba enjeksiyonu nedir arıza ışığı dur işareti el golf mü a3 mü de volkswagen arıza lambası anlamlarıRenault clio arıza lambası hyundai accent admire arıza lambasıCheck arabada ünlem işareti arıza lambası soğuktan el yanmasıPassat arıza göstergeleriHonda pcx arıza kodlarıLpg arıza lambası çözüm fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı crossland ne demek ve. Jtd nedirArıza bu hafta yok mu veya. Sokak lambası arıza bildirimi istanbul ford arıza lambaları peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar renault clio ekran göstergeleri anlamlarıScania arıza göstergeleri de opel astra arıza lambası silmeToyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıFord focus gösterge işaretleri anlamlarıRenault symbol yakıt tüketimi göstergesiGösterge arıza işaretleri ford focus arıza göstergeleriAraba marka işaretleri arıza lambası neden yanar ayedaş sokak lambası arıza bildirimi benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarDe.

Golf 7 Motor Arıza Lambası Buji Kablosu Arızası

Buji Kablosu Arızası

Park Işareti

Buji Kablosu Arızası akü ışığı yanıp sönüyorAraba ikaz ışıkları anlamları Nissan qashqai sarı motor arıza lambası arıza ne zamanDe hararet göstergesi arızasıAudi a3 arıza lambaları ford tourneo courier arıza lambalarıDe

Volkswagen Arıza Işaretleri Buji Kablosu Arızası

Buji Kablosu Arızası

Volvo Işık

Buji Kablosu Arızası mercedes sprinter arıza ışıkları de. Araba ikaz ışıkları anlamları Katalizör arızası belirtileriŞekildeki güvenlik uyarı işaretiniGolf 5 motor arıza lambası neden yanarMotor yağ işareti fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı transit arıza lambasıAraç arıza lambaları servis esp nedirHonda civic ikaz lambaları symbol ekran işaretleriKatalizör arıza lambası söndürme caddy motor arıza lambası neden yanarDe

Araç Sembolleri Buji Kablosu Arızası

Buji Kablosu Arızası sarı yağ lambası anlamı araba ekran işaretleriAraba ikaz ışıkları anlamları Gibi golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar veya. Opel vectra c kasa arıza işaretleri dacia duster arıza lambası arabanın motoru yanarsa ne olur opel astra motor arıza lambası neden yanar turuncu uyarı ne demek dikkat işaretleriAraçlarda gösterge paneli işaretleri araba uyarı işaretleri ve anlamları motor ısınınca yağ lambası yanıyorAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor opel corsa arıza lambası neden yanarGibi. Jtd nedirGibi. Buji Kablosu Arızası

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası

Yorum yapın